Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.27. 11:21:07

Neymar mikor máskor szenvedjen autóbalesetet, mint most ?! :lol:

https://www.facebook.com/blaugranahu/ph ... =3&theater" target="_blank

Nem lett nagy baja, mondjuk ha tényleg kisebb agyrázkódása van, akkor nem tudom mennyire jó ötlet játszatni, és mennyire lesz képes koncentrálni.

Az meg már más kérdés hogy ha ma játszik, én biztosra veszem hogy kap egy sárgát és kihagyja a Clasicot.

Mindenesetre túl sok baj történik vele mostanság..
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.25. 09:39:44

MQuCsabi írta:Nemár Neymar.... Ennél gázabb jelenetet akkor rakhattak volna bele, hogyha egy Pepsis dobozt rúg oda. #-o

Tudod adócsalás elsípolt átigazolási lóvé stb. Valahol be kellett húzni azt a kasszábból kiesett kavicsot! :mrgreen:
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.25. 08:27:42

Nemár Neymar.... Ennél gázabb jelenetet akkor rakhattak volna bele, hogyha egy Pepsis dobozt rúg oda. #-o
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.24. 19:00:24

Feast4 írta:Az megvan, hogy szerepel a xXx-ben? https://www.youtube.com/watch?v=iiz2MFhM9Z0" target="_blank
Igen, emiatt utazik majd el a világ végére 2 nappal a Clasico előtt... #-o :lol:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.24. 17:00:06

Kash írta:
Feast4 írta:Az megvan, hogy szerepel a xXx-ben? https://www.youtube.com/watch?v=iiz2MFhM9Z0" target="_blank
Mikor meglátom ezt az xXx kiírást mindig egy 18 karikás felnőtt film jut az eszembe, na az lenne a nagy blama...Kap max 2-3 percnyi -vagy annyi sem- szerepet egy akciófilmbben, ne mnagy durranás. Nem ő az első és nem is az utolsó.
2-3 perc?Kizártnak tartom.Szerintem a teljes szerepét láttuk a trailerben.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.11.24. 13:01:07

Feast4 írta:Az megvan, hogy szerepel a xXx-ben? https://www.youtube.com/watch?v=iiz2MFhM9Z0" target="_blank
Mikor meglátom ezt az xXx kiírást mindig egy 18 karikás felnőtt film jut az eszembe, na az lenne a nagy blama...Kap max 2-3 percnyi -vagy annyi sem- szerepet egy akciófilmbben, ne mnagy durranás. Nem ő az első és nem is az utolsó.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.24. 12:52:55

Az megvan, hogy szerepel a xXx-ben? https://www.youtube.com/watch?v=iiz2MFhM9Z0" target="_blank
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.23. 16:41:08

Nem, azt a penzt a klub fizetne bubteteskepp.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.11.23. 16:24:30

Jól értem hogy Rosell a Barcelonának kell hogy fizessen?
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.11.23. 16:02:40

én meg lassan azon nem csodálkoznék, ha az első adandó alkalommal beintene a Neymar familia Spanyolországnak...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.23. 15:41:46

tiszta vicc, hogy szinte már minden játékosunk adócsaló, meg börtön fenyegeti őket. lecsukni persze sosem fogják őket, de ez már akkor is gáz. ney meg amugy sincs túl jó formában, hiányzott neki ez az egész...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.23. 15:22:03

Spanish prosecutors call for Neymar to be sent to prison for 2 years for his part in corruption case over his transfer from Santos. The persecution has also asked 5 years for former Barca president Rosell and a fine of 8.4m for Barcelona as a legal entity. [sport]

Clásico előtt ennél jobb hír nem is jöhetne, biztos maxon fog koncentrálni.. :roll:
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.11.23. 10:33:08

Én aláírom, hogy adja a gólpasszokat meg minden, de a mutatott produktum az siralmas, még úgy is, hogy néha csinál egy-egy szép dolgot.....a cselek nem jönnek be, a passzok felét ellenfélhez adja.... Enrique nem meri pihentetni? Mert ráférne!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.11.21. 19:27:54

LG írta:
crixus írta:Nagyon össze kellene szedni a srácot. Messi, Ronaldo, Ronaldinho, R9, stb ilyen idősen egymaguk képesek voltak meccseket nyerni, húzni maguk után a többieket. Neymar-on ennek a nyoma sem látható. Amikor ment Messi-nek és Suárez-nek 2015-ben, akkor ment Neymar-nak is. De ha a másik kettő halványabb, vagy nincs a pályán, Neymar elveszik a saját öncélú cseleiben. Gólveszélyt egyáltalán nem jelent, a szervezésben sem veszi ki annyira a részét, mint Messi. Tartok tőle, hogy nem fog ő akkora karriert befutni, mint amekkora a hype körülötte.
Egyedül senki nem nyer meccseket, az általad felsorolt játékosok is mindig remek társakkal voltak körülvéve. Neymar is tud húzóember lenni, emlékezzünk a tavalyi őszre, meg ott a válogatott, most már vannak jó társai, de évekig a hátán vitte őket, nyertek a Konf. kupát, és VB is jól játszott a sérüléséig, utána meg szépen megmutatkozott, hogy mennyit ér a csapat nélküle. (persze nem azt mondom, hogy a németek ellen vele lett volna esélyük)

Tudjuk, hogy nincs élete formájában, de azért nem is olyan rossz, mint sokan beállítják. Tegnap a gyenge első félidő után a másodikban már sokkal jobb, hajtott próbálkozott, és sikerült is lehetőségeket kialakítani. Csak Paco konkrétan emberhátrány volt, azért nem is érezte meg a Malaga az első kiállítást. Turan meg az első félidőben játszott jól, a másodikra nagyon visszaesett, szóval akkor Neymar volt az egyetlen használható támadónk, és a kp-ról sem kapott túl nagy támogatást. Digne-el sem mentük sokra, és Alba sem volt jobb, mikor beállt.

A tegnapit nem varrnám a brazil nyakába. [-X
Én is valahogy hasonlóan látom. Főleg, hogy meccsek óta Alba és/vagy Ini sincs az oldalán. Digne is ügyes, tehetséges gyerek, vannak jó pillanatai, de nem olyan, mint Alba. Azért látszott, hogy mikor becserélték Neymar is sokkal aktívabb lett. Plusz Ininek már a jelenléte is sok terhet levesz a brazil válláról, sokkal inkább figyelnek rá, mint Denisre vagy AG-re.

Ahogy LG is írta elég csak a válogatottat nézni. Szinte ugyanaz van ott, mint az argentinoknál Messi esetében.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.20. 18:41:58

LG: A másik topikban már írtad hogy a mostani barcások mohósága nem ismer határokat. Na hát ennek az egyik jele hogy itt az elvárás az az hogy döntse el egyedül a meccseket (az a vicc hogy volt már rá példa) de ha éppen nem teszi meg akkor tuti hogy az a sorsa mint Dinhonak. :lol: Hatalmas. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.20. 10:02:50

Messivel az a helyzet, hogy minden meg van neki engedve a pályán, mert így a leghasznosabb. Ebből az következett, hogy a MSN is taktikai feladatok nélkül csinált örömfocit. LE -nek - különösen Neymarral szemben_ a sarkára kéne állni,hogy Messi távollétében ő mondja meg, hogy kinek mit kell játszania. Neymar az európai fociban (ellentétben a brazillal) nem akkora klasszis, hogy ki legyen véve a taktikai fegyelemből.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.20. 08:34:15

crixus írta:Nagyon össze kellene szedni a srácot. Messi, Ronaldo, Ronaldinho, R9, stb ilyen idősen egymaguk képesek voltak meccseket nyerni, húzni maguk után a többieket. Neymar-on ennek a nyoma sem látható. Amikor ment Messi-nek és Suárez-nek 2015-ben, akkor ment Neymar-nak is. De ha a másik kettő halványabb, vagy nincs a pályán, Neymar elveszik a saját öncélú cseleiben. Gólveszélyt egyáltalán nem jelent, a szervezésben sem veszi ki annyira a részét, mint Messi. Tartok tőle, hogy nem fog ő akkora karriert befutni, mint amekkora a hype körülötte.
Egyedül senki nem nyer meccseket, az általad felsorolt játékosok is mindig remek társakkal voltak körülvéve. Neymar is tud húzóember lenni, emlékezzünk a tavalyi őszre, meg ott a válogatott, most már vannak jó társai, de évekig a hátán vitte őket, nyertek a Konf. kupát, és VB is jól játszott a sérüléséig, utána meg szépen megmutatkozott, hogy mennyit ér a csapat nélküle. (persze nem azt mondom, hogy a németek ellen vele lett volna esélyük)

Tudjuk, hogy nincs élete formájában, de azért nem is olyan rossz, mint sokan beállítják. Tegnap a gyenge első félidő után a másodikban már sokkal jobb, hajtott próbálkozott, és sikerült is lehetőségeket kialakítani. Csak Paco konkrétan emberhátrány volt, azért nem is érezte meg a Malaga az első kiállítást. Turan meg az első félidőben játszott jól, a másodikra nagyon visszaesett, szóval akkor Neymar volt az egyetlen használható támadónk, és a kp-ról sem kapott túl nagy támogatást. Digne-el sem mentük sokra, és Alba sem volt jobb, mikor beállt.

A tegnapit nem varrnám a brazil nyakába. [-X
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.20. 07:48:21

Samper írta:Neymar gyenge produkcióját arra lehet visszavezetni, hogy túl sokat játszik Braziliában, ahol más a foci és képtelen ennyiszer újra felvenni a Barca focit. Nem tudom, hogy lehet-e ezen segíteni és hogy hogyan.
Egyedül ő ezt nem tudja még megoldani, akárhogyan szeretné. Kellenének a váratlan húzások a középpályáról, ami tegnap is csak paródiája volt önmagának. A körbepasszok, a tanácstalanság látszott Busiék játékán. Denis még nem szint, akárhogyan szeretnénk. Nincsen konstans jó játéka. Busi önmaga görbetükre. Raffi is egy kalap ....rt ért tegnap. Középpálya nélkül ez a Barca nem fog nyerni semmit. Nincsen meg a támogatása a csatárainknak, nem véletlen Ney erölködése a védelemmel szemben, a cselezések, a keresztbeviszem, az átívelem, a visszapasszok mind ennek tudhatók be. Az ő beindulásai hiányoztak, amikor is Leo, vagy Ini beindítja a szélen. Erre tegnap egyszerűen képtelen volt a kp. Nem szídnám a tegnapi teljesítménye okán, nem igen tehetett mást. Az az elgondolkoztató valóban, hogy mi lesz a csapattal és ezzel a játékkal, ha Ini és Leo sem lesz már, mert a labdabortoklás egy dolog, de ha az nem párosul ötlettel úgy elöl, mint a kp-n, akkor ezek a meccsek fognak következni, mint a tegnapi.
Nem hittem volna a szezonkezdetekor, hogy ezt mondom, de erősíteni kellene a kp-t. A jelenlegi anyag kiegészítőnek is sovány.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.11.20. 04:42:05

Neymar gyenge produkcióját arra lehet visszavezetni, hogy túl sokat játszik Braziliában, ahol más a foci és képtelen ennyiszer újra felvenni a Barca focit. Nem tudom, hogy lehet-e ezen segíteni és hogy hogyan.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.11.20. 02:02:22

Nagyon össze kellene szedni a srácot. Messi, Ronaldo, Ronaldinho, R9, stb ilyen idősen egymaguk képesek voltak meccseket nyerni, húzni maguk után a többieket. Neymar-on ennek a nyoma sem látható. Amikor ment Messi-nek és Suárez-nek 2015-ben, akkor ment Neymar-nak is. De ha a másik kettő halványabb, vagy nincs a pályán, Neymar elveszik a saját öncélú cseleiben. Gólveszélyt egyáltalán nem jelent, a szervezésben sem veszi ki annyira a részét, mint Messi. Tartok tőle, hogy nem fog ő akkora karriert befutni, mint amekkora a hype körülötte.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.18. 21:11:06

TripleH írta:Gyakorlatilag a privát Jettel majdnem háztól házig megy, az időeltolódáshoz szerintem ők már hozzászoktak amennyit egyébként is utazgatnak. Amíg nincsenek olyan hangok, hogy nem törődöm lenne az edzésen és motiválatlan addig tőlem azt csinál amit akar. Ráadásul ahogy recrea is írta, nem 2 extra edzésen fog múlni egy Clásicon nyújtott teljesítmény.
Gondolom te se gyakran utaztal meg messzire :D Csak egy oda 10-12 óra megnyúzza az embert , nem hogy meg vissza is ráadásul itt a legkomolyabb élsportolókról beszélünk ha csak félórával aludna kevesebbet vagy két kanál tésztával enne többet a classico elott mar attól romlana a teljesítménye.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.18. 12:20:55

sociedad ellen tökmind1 kijátszik, úgyis kikapunk :D mehetne a teljes B csapat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.18. 11:27:04

Én Lucho helyében ma játszatnám, kapjon sárgát, menyjen le ha vezetünk 2-3 góllal, és egy 20 percet kapjon Arda Neymar posztján, Sociedad ellen lehet előnyösebb lenne egy brusztolós Arda a helyén, ezért jó lenne ha játszana kicsit Arda holnap is.
Szerintem nehezen találnánk ellenfelet mára, meg a holnapi meccsünkön is elég fásultak lennénk. :twisted:
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.18. 10:37:16

Azért nem lenne rossz ha nem ruccanna ki cirka 10ezer km-t 2 meccsel előtte.


Bár számomra sokkal nagyobb kérdés, hogy mi legyen vele?!

4 sárgája van, Malaga ellen otthon ,Sociedad idegenben, Real otthon.

Sociedad ellen nagyon fontos lenne, bár akkor kb 90% hogy kap egy sárgát és Clasicot kihagyja, ezért is haragudtam nagyon a Sevilla elleni sárga miatt..Konkrétan az első szabálytalanság a csapatnak, és rögtön villant a sárga neki, míg előtte Mascheranonak akasztottak be csúnyán és nem járt semmi...

Én Lucho helyében ma játszatnám, kapjon sárgát, menyjen le ha vezetünk 2-3 góllal, és egy 20 percet kapjon Arda Neymar posztján, Sociedad ellen lehet előnyösebb lenne egy brusztolós Arda a helyén, ezért jó lenne ha játszana kicsit Arda holnap is.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.11.18. 08:56:42

Gyakorlatilag a privát Jettel majdnem háztól házig megy, az időeltolódáshoz szerintem ők már hozzászoktak amennyit egyébként is utazgatnak. Amíg nincsenek olyan hangok, hogy nem törődöm lenne az edzésen és motiválatlan addig tőlem azt csinál amit akar. Ráadásul ahogy recrea is írta, nem 2 extra edzésen fog múlni egy Clásicon nyújtott teljesítmény.
Válasz küldése