Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
miro.
Capitá del Barça

2020.07.09. 21:52:38

Aki futballt akar nezni, ma az m4-en 21:30tol brazilia-hollandia 98as vb elodonto.
90 perc minosegi futball.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan

rmcf
Rinku
Entrenador del Barça

2020.06.30. 14:03:38

Hey srácok,
Csak afelől érdeklődnék, hogy játszott itt valaha valaki a LOTR TCG kártyajátékkal? Ha esetleg igen, és még talán a lapjai is megvannak, írjon már egy pü-t. :) Köszi, üdv
Football, bloody hell. /SAF/
csababarca
Presidente del Barça

2020.06.29. 12:43:38

ALEXDP írta:
2020.06.29. 12:40:06

Pontosan mire gondolsz, amikor konteót említesz?
pl. a nyugat-európában több lesz a muszlim mint a nem muszlim....be lehet állítani a nyugatot haldokló, végórás területnek, de ettől a megállapítástól még igen messze vannak, szerencsére.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
ALEXDP
Jugador d'estrella

2020.06.29. 12:40:06

csababarca írta:
2020.06.29. 07:46:05
a jó öreg konteók.
Baloldali őrültek, fosztogatók...Bayer Zsóti te vagy az?:D

Toroczkai jókat mond, bár azért ő sem tud elszakadni a kurucinfós megjegyzésektől ( nyugati nagytőke lol, de arra ügyel hogy ne zsidót mondjon).
Maga a problèma valid, de naív gondolatokat, megoldási javaslatokat tesz.
Szakmát tanítani nekik, de előtte 5 perccel mondja ki hogy nem akarnak tanulni.
Vagy szibériai táborok, nyííílván....ez tökre meg fog történni a 21.században.

Toroczkainak is látnia kell, hogy a kormány célja az ellentétes az ő céljával. Sajnos.
Minél rosszabb helyzetben kell tartani a cigókat, minél reménytelenebb életet kell mutatni nekik, tudatos elhülyítés még habnak a tetejére.
Eredmény?
Majd választásokkor mèg hálásabbak lesznek az 5 kiló rohadt almáért, meg a 10ezres bözsiért.
Pontosan mire gondolsz, amikor konteót említesz?
Jack Napier
Barça B

2020.06.29. 10:11:32

Uraim, mielott barki nagyon elkeseredne.
Azelott maradjunk huek onmagunkhoz (nemzetunk hagyomanyaihoz) es nevessunk az idiotakon szerintem.
Konnyeb lesz igy a het kezdete minden bizonnyal.
Ja es, nezzetek meg A Borat alakitasat; a barom deli amerikai suttyoknak celzott parodiajat.
csababarca
Presidente del Barça

2020.06.29. 07:46:05

a jó öreg konteók.
Baloldali őrültek, fosztogatók...Bayer Zsóti te vagy az?:D

Toroczkai jókat mond, bár azért ő sem tud elszakadni a kurucinfós megjegyzésektől ( nyugati nagytőke lol, de arra ügyel hogy ne zsidót mondjon).
Maga a problèma valid, de naív gondolatokat, megoldási javaslatokat tesz.
Szakmát tanítani nekik, de előtte 5 perccel mondja ki hogy nem akarnak tanulni.
Vagy szibériai táborok, nyííílván....ez tökre meg fog történni a 21.században.

Toroczkainak is látnia kell, hogy a kormány célja az ellentétes az ő céljával. Sajnos.
Minél rosszabb helyzetben kell tartani a cigókat, minél reménytelenebb életet kell mutatni nekik, tudatos elhülyítés még habnak a tetejére.
Eredmény?
Majd választásokkor mèg hálásabbak lesznek az 5 kiló rohadt almáért, meg a 10ezres bözsiért.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
Nero.
Llegenda del Barça

2020.06.29. 00:28:44

LG írta:
2020.06.28. 20:46:35
Ismét egy rendkívül tanulságos videó Toroczkaitól, nagyon ajánlom mindenkinek a megtekintését!
https://www.youtube.com/watch?v=oX8SHw-0XpI
15-20 év múlva itt nagyon nagy problémák lesznek. Már most sem jó a helyzet, de addigra ez nagyon komolyan befog ütni.

Majd Amerikát is érdemes lesz figyelni, egyre inkább úgy tűnik hogy Trump elfogja bukni ezt a választást, és helyette jönnek a radikálisan baloldali őrültek. Az elmúlt pár hét csak egy kis kóstoló volt abból hogy mi a jövő.

Még véletlenül se akarok semmilyen rasszista témát elindítani, de egyértelműen lehet látni hogy a világgazdaságot egyedül Kína akarja uralni, Nyugat-Európában hamarosan a muszlimok lesznek többségben, az USAban egyre inkább beüt a “globalizmus”, Dél-Afrikában sorra kobozzák el a fehérek házát/vagyonát, stb. stb.
"A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt. A Barca és a szurkolók ennél sokkal többet érdemelnek. Nem tudom, mi folyik a klubnál, de nagyon rossz érzés a korábbi csapattársaimat bánatosnak látni" - Neymar
LG
Az Év fórumozója 2016

2020.06.28. 20:46:35

Ismét egy rendkívül tanulságos videó Toroczkaitól, nagyon ajánlom mindenkinek a megtekintését!
https://www.youtube.com/watch?v=oX8SHw-0XpI
Barca_10
Entrenador del Barça

2020.06.23. 13:38:58

A city-burnley meccsen a stadion fölött elhúztak egy white lives matter molinót. mondani sem kell a zinternet kiakadt. only black lives matter :roll:

mindenesetre az tetszik, hogy Angliában is kezdik unni a folyamatos uszítást a fehérek ellen.
Kép

"Amikor elbúcsúzok a futballtól, sirni fogok mert véget ér az életem. Ha meghalok, ne egy temetőben vagy akárhol máshol temessetek el,csak
vigyetek egy stadion mellé egy labdával a kezemben mert nekem a labda az életem"
-Ronaldinho
Legendario
torrestoni
Entrenador del Barça
Kapcsolat:

2020.06.22. 22:51:17

csababarca írta:
2020.06.22. 22:32:22
Én abból indulok ki elsősorban, hogy kinek volt az érdeke a Mi hazánk létrejötte.
Annyi a kérdés csak, hogy már ténylegesen a Fidesz szatelitpártja lenne, vagy még csak kiskoalíció - de az már bizonyított. Kellenek egymásnak, mindenki jól jár.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
csababarca
Presidente del Barça

2020.06.22. 22:32:22

Én abból indulok ki elsősorban, hogy kinek volt az érdeke a Mi hazánk létrejötte.
Szerintem a fidesznek, mert gyengítette a jobbikot, vagyis tönkrement így a párt (persze ők már csak lecsapták a labdát, amit Vonáék feldobtak).
Emellett kinek volt az évtizedes taktikája ez a fajta politika, amit szépen ellestek Rákosiéktól, ami már nem egyszer ment végbe érdekes módon a fidesz idején (fkgp, mdf).
Engem nem lepne meg ha itt is ez történt volna.

Az mszpt kár idekeverni, annak a pártnak nem is szabadott volna semmilyen formában megmaradnia, szerencsére mára már abszolút jelentéktelenné váltak.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy engem a magyar politikában semmi nem lep meg, az se ha kiderülne hogy OV és Feri legjobb barátok és együtt munkálkodnak a háttérben, gondosan megtervezve mindent. Úgy gondolom, hogy értelmes országban ez a rezsim nem működhetne így, az ellenzék tudatos asszisztálása nélkül.
Adott a kérdés hogy az ellenzék önhibáján kívül viselkedik fogyatékosként, vagy a fidesz alá dolgoznak.
Szerintem valahol középen van az igazság.
Veidt_madridista
Madridista

2020.06.22. 14:52:39

csababarca írta:
2020.06.21. 19:34:42
Mi hazánk meg a fidesz szervezete, nem véletlen ők dobják az ötleteket, a fidesz meg megvalósítja. Jobbikot tönkrevágták kívülről-belülről, kapóra jött a jobbik mérséklődése, aztán most az észkombájn Duró Dóra meg társai nyomatják a radikálisnak tűnő dumákat.
Morvai Kriszta full ketyós, de legalább önazonos, ezek meg a Mi hazánknál mint a libikóka, dölöngélnek.
De okosan felismerték, hogy elevickélhetnek a fidesz farvízén, meg megélhetnek ebből.
Ezt a kört már lefutottuk egyszer, talán többször is. De azért belemegyek. Hova dőlöngél a Mi Hazánk? :D Az ottani politikusok 10-20 éve azt ugyanazt mondják, már az idősebbek. Az hogy Vona távozása után a mérsékeltebb szárny nyerte meg a hatalmi harcot a Jobbikban, és már akkor kilátásba kerültek olyan folyamatok, amik vállalhatatlanok egy nemzeti radikális, de még csak egy normális jobboldali politikus számára is, nem az ő hibájuk. Látjuk, hogy pontosan az lett az egészből, amit megjósoltak a kiváláskor. Jakab emlegeti állandóan a melósokat (= baloldali retorika), nagyjából ennyi a programjuk, ja meg persze a narancsbuktázás.

Ez már régen nem mérséklődés és néppártosodás. Annak Vona távozásával vége lett.

Ha valaki követi a Mi Hazánk tevékenységét, mint én, az látja, hogy a balliberális ellenzékre és a kormánypártokra is "lőnek". Az ideológiai szembenállás és a radikalizmus miatt egyértelmű, hogy előbbi esetekben talán kicsit hangosabbak lesznek, de igenis felszólalnak a fideszes korrupció ellen is! Sőt volt olyan fideszes politikus, akit Dúró Dóra feljelentése nyomán ítéltek el... a Fidesz felhasználja őket, ez egyértelmű. Azt viszont nem tudom megérteni, hogyan lehet ekkora összefonódást feltételezni, miközben pl. a Jobbikot épp Gyurcsány teszi tönkre, az MSZP bevallottan tele van fideszes és DK-s ügynökökkel stb... ezekről valahogy kevesebb szó esik, pedig állítólag ők a kormányváltó ellenzék. Gyurcsány be fogja támadni a Momentumot is még 2022 előtt, figyeld meg.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016

2020.06.21. 22:33:47

ha azt a Vonát elteted, aki nacitol kezdve baloldali, zsidótol, muszlim szimpatizánstól kezdve a keresztényen át minden volt már.
Ez igaz. Csak azt nem értem, amikor fideszesek hozzák fel ellene érvnek, mert pl. Orbán is hasonló napraforgó ember. Annyi a különbség, hogy utóbbi jobb érzi, hogy mikor hova kell fordulni, de azért aki nem teljesen vak, átlát rajta is.
csababarca
Presidente del Barça

2020.06.21. 21:26:06

Stalkyard írta:
2020.06.21. 21:10:21

Mondjuk ez mindent el is mond az ertekrendedről. Amivel nincs is baj, mindenki szabadon választ erkölcsöt meg politikai nézetet, csak nem kell adni a felsőbbrendűséget, ha azt a Vonát elteted, aki nacitol kezdve baloldali, zsidótol, muszlim szimpatizánstól kezdve a keresztényen át minden volt már. Mondjuk ugyanezt el lehet mondani annak kapcsán is, hogy melyik politikus tud értelmesen megnyilvánulni, és melyik nem. Ilyen ellenzék mellett, soraiban Kunhalmival, Jakab Péterrel, Gyurcsánnyal, Tordaival, Szabó Timeaval igazán vicces ez.

Egyébként a közelmúlt botrányairól, fake news gyártásáról, hamis mentőtisztekkel készült videókról valahogy nem nagyon lehetett olvasni itt a felháborodott kommenteket. Vagy azt csak akkor kell, ha a Fidesz csinálja? Csak nincs kettős mérce? Az igen váratlan lenne. :D :D :D
Mondjuk én nem személyeskedtem, legalább.

Miért ne lehetne szimpatikus Vona?
Mert billeg mint a kelj fel János?
Minden politikus ilyen, pláne ha hatalmat kap valamilyen formában.
Plusz nem éltettem, csak leírtam hogy nem volt vele bajom.
Ezt az ellenzékest felsorolást sem értem, mivel leírtam hogy a politikusok 95%-a, ami lefedte őket is.

Fakenewst meg hagyjuk, pláne ne versenyeztessük, hogy melyik oldal gyártja a több fakenewst.

Amúgy meg, nekem egy párt sincs akire jó szívvel szavaznék, a jelenlegi palettán pláne.
Pont ez a baj a politikával, mint amit te is csináltál most, hogy az erkölcsömet kérdőjelezed meg, illetve az értékrendemet, csak mert egy általad nem kedvelt politikusra azt mondtam hogy nem volt vele bajom.
Gratulálni tudok ehhez a hozzáálláshoz.
Stalkyard
Director del Fútbol

2020.06.21. 21:10:21

csababarca írta:
mondjuk nekem Vonával sem volt nagy bajom, kár érte.
Mondjuk ez mindent el is mond az ertekrendedről. Amivel nincs is baj, mindenki szabadon választ erkölcsöt meg politikai nézetet, csak nem kell adni a felsőbbrendűséget, ha azt a Vonát elteted, aki nacitol kezdve baloldali, zsidótol, muszlim szimpatizánstól kezdve a keresztényen át minden volt már. Mondjuk ugyanezt el lehet mondani annak kapcsán is, hogy melyik politikus tud értelmesen megnyilvánulni, és melyik nem. Ilyen ellenzék mellett, soraiban Kunhalmival, Jakab Péterrel, Gyurcsánnyal, Tordaival, Szabó Timeaval igazán vicces ez.

Egyébként a közelmúlt botrányairól, fake news gyártásáról, hamis mentőtisztekkel készült videókról valahogy nem nagyon lehetett olvasni itt a felháborodott kommenteket. Vagy azt csak akkor kell, ha a Fidesz csinálja? Csak nincs kettős mérce? Az igen váratlan lenne. :D :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016

2020.06.21. 20:51:12

A héten eddig nem volt időm/kedvem egy meccsbe sem belenézni. Az imént viszont odakapcsoltam az Everton-Liverpool meccsre, de amint megláttam, mi van mezek hátulján a nevek helyett, ki is kapcsoltam a tv-t. Undorító! :evil: A többi meccsen is ez volt a top ligákban? Azért ez már mindennek az alja, hogy a sportot is meggyalázzák ezzel a szellemi kútmérgezéssel. :cry:
csababarca
Presidente del Barça

Veidt_madridista írta:
2020.06.21. 16:46:27

Hogy Trumppal miért lehet szimpatizálni? A válasz nagyon egyszerű, maga a megtestesült populizmus: nem fekszik le a globális elitnek. Neoliberálisok, kommunisták, sorosisták, internacionalisták, USA demokraták, antifák. Lehet válogatni a jelzők közül. Nem mintha 2020-ban ezek mást jelentenének. Kőkemény social engineering-féle ideológiai harc zajlik szerte a nyugati világban, ez Amerikában már rasszok közötti polgárháborúval is társult, lényegében. Már sokszor írtam erről, de én úgy gondolom, hogy ennek árnyékában eltörpül az, hogy Orbán mennyit lop, vagy hogy Trump milyen sajtótájékoztatókat tart.

gyíkembereket, a szabadkőműveseket, meg a jehova tanúit kihagytad.

ő lefeküdt másfajta elitnek, különben az életben nem lett volna elnök, nem kell naívnak lenni.

Mi hazánk meg a fidesz szervezete, nem véletlen ők dobják az ötleteket, a fidesz meg megvalósítja. Jobbikot tönkrevágták kívülről-belülről, kapóra jött a jobbik mérséklődése, aztán most az észkombájn Duró Dóra meg társai nyomatják a radikálisnak tűnő dumákat.
Morvai Kriszta full ketyós, de legalább önazonos, ezek meg a Mi hazánknál mint a libikóka, dölöngélnek.
De okosan felismerték, hogy elevickélhetnek a fidesz farvízén, meg megélhetnek ebből.

Maga Toroczkai egyébként szimpatikus, értelmesen tud megnyílvánulni, ezzel máris a mai politikusok 95%-át veri (főleg a fideszeseket nem nehéz), mondjuk nekem Vonával sem volt nagy bajom, kár érte.
Veidt_madridista
Madridista

2020.06.21. 16:46:27

LG írta:
2020.06.20. 00:42:13
Ha már politika: van rajtam kívül vki, aki szimpatizál a Mi Hazánk Mozgalommal? Szerintem Toroczkainak nagyon jó videói vannak, az állításait mindig érvekkel támasztja alá, kifejezetten felüdülés őt hallgatni mondjuk Orbánhoz, vagy akármelyik fideszes, de a legtöbb ellenzéki politikushoz képest is. A programjuk szerintem korántsem olyan radikális, mint azt sokan gondolják, persze a mai teljesen eszement közgondolkodáshoz képest annak tűnhet.
Hogy mennyire lehetnek sikeresek, azt nem tudom. Ha Trumpra azt írtam, hogy komoly ellenszelet kap, akkor nekik kb. hurrikánban kell dolgozniuk, de tetszik, hogy ennek ellenére próbálkoznak, szóval hajrá!
Én igen. Nagyon kevés politikust lehet ma komolyan venni Magyarországon, de Toroczkai egyértelműen ott van köztük. Ma például a 2006-os tévéostromról rakott fel egy videót, elég sok kérdésre-kételyre választ adva. Viszont ez sajnos egy pár százalékos történet fog maradni, a Fidesz teljesen megfojtja őket. A balliberális ellenzék támadására felhasználják őket, minden másról mélyen hallgatnak velük kapcsolatban, meg hát ugye nyúlnak tőlük keményen. Például az iskolarendészet ötletét is tőlük vették át. Az érem másik oldala viszont, hogy ez még mindig jobb helyzet, mintha Fletóék lennének hatalmon (és ne mondja nekem senki, hogy minek Gyurcsányt emlegetni, már tíz év eltelt stb). Ahogy Trump, a Fidesz is a kisebbik rossz az én olvasatomban. Viszont így a valódi jobboldalnak és a nemzeti radikalizmusnak nem sok mozgástere, sőt létjogosultsága maradt a mai magyar politikai életben. A szélsőjobboldali aktivizmusra meg hatványozottan érvényes ez, igaz, az ő esetükben már teljesen más jellegű problémákkal kell felvenni a harcot, mint az MSZP idején.

Hogy Trumppal miért lehet szimpatizálni? A válasz nagyon egyszerű, maga a megtestesült populizmus: nem fekszik le a globális elitnek. Neoliberálisok, kommunisták, sorosisták, internacionalisták, USA demokraták, antifák. Lehet válogatni a jelzők közül. Nem mintha 2020-ban ezek mást jelentenének. Kőkemény social engineering-féle ideológiai harc zajlik szerte a nyugati világban, ez Amerikában már rasszok közötti polgárháborúval is társult, lényegében. Már sokszor írtam erről, de én úgy gondolom, hogy ennek árnyékában eltörpül az, hogy Orbán mennyit lop, vagy hogy Trump milyen sajtótájékoztatókat tart.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016

2020.06.20. 23:38:56

Barca_10 írta:
2020.06.20. 16:50:15
Abban igazat adok a liberálisoknak és mindenkinek hogy minden rasszú emberből van fszfej, illetve rendes, segítőkész is. Viszont ezt a nagy egyenlőséget soha nem fogom tudni elfogadni. Rengeteg más rasszú ember él Európában és az Usában, de óriási százalékuk a gettóban a sajátjaikkal. Őket mi tartja vissza hogy ne mindig okosba’ oldják meg a dolgokat, vagy sefteljenek valamivel. Hogy mondjuk összefogjanak és a gettóból valami élhető helyet alakítsanak ki ne a drogdílerkedés menjen az utcán határok nélkül? Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.
Martin Luther King szerintem abszolút korrekt volt ebből a szempontból. Harcolt a feketék jogaiért, ugyanakkor kritikus is volt a sajátjaival, látta, hogy miben kell javulniuk, és próbálta nevelni őket. Bárcsak ma is ilyen polgári jogi harcosok lennének az eszelős uszítók helyett. :?
Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.
Ez is egy érdekes dolog. Mert jó dolog, ha fb-n, twitteren és hasonló helyeken fehér liberálisok a feketék, vagy más kisebbségek jogai mellett, hiszen lehet szépen lájkokat, megosztásokat gyűjteni, amitől az ember önelégült lesz, és élvezheti a saját bélgázának a szagát. De megnézném, hogy közülük melyik merne végigsétálni nyugodt szívvel vmelyik hírhedt környéken, vagy melyiknek lenne őszinte a mosolya, ha egy torzonborz, messziről bűzlő család költözne a szomszédjába.

Sokat számít az is, hogy ki milyen tapasztalatokat szerez az életben. A szerencsésebbek, akik főleg az internetről és tv-ből tájékozódnak, a való életben pedig max. normálisabb feketékkel/cigányokkal találkoznak, azok nagy valószínűleg nem lesznek rasszisták. De azok a szerencsétlenek, akik egy gettó közelében élnek, és keményen keserítik a kisebbségek az életüket, azok könnyen rasszistákká válhatnak, és nem hiszem, hogy emiatt el lehetne ítélni őket.
Barca_10
Entrenador del Barça

2020.06.20. 16:50:15

Abban igazat adok a liberálisoknak és mindenkinek hogy minden rasszú emberből van fszfej, illetve rendes, segítőkész is. Viszont ezt a nagy egyenlőséget soha nem fogom tudni elfogadni. Rengeteg más rasszú ember él Európában és az Usában, de óriási százalékuk a gettóban a sajátjaikkal. Őket mi tartja vissza hogy ne mindig okosba’ oldják meg a dolgokat, vagy sefteljenek valamivel. Hogy mondjuk összefogjanak és a gettóból valami élhető helyet alakítsanak ki ne a drogdílerkedés menjen az utcán határok nélkül? Én még nem láttam gazdag, tiszta, fekete, indiai, stb környéket. Persze akinek van sütnivalója közülük az lelépett onnan. De hova is? Gazdag-legalábbis lényegesen normálisabb-fehér környékre. Csak ez nagyon kis százaléka a kissebbségeknek. Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.

Amit írsz LG azzal egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy mindez a média és a technológia fejlődésének a hibája többek között. Elmész Borsodba egy cigótelepre mit látsz? A ház összedől, de 100 csatorna van ultragyors wifivel meg iphonera is telik. Két kattintás és a hülye látja is a híreket, amikből ömlik amit leírtál.
Kép

"Amikor elbúcsúzok a futballtól, sirni fogok mert véget ér az életem. Ha meghalok, ne egy temetőben vagy akárhol máshol temessetek el,csak
vigyetek egy stadion mellé egy labdával a kezemben mert nekem a labda az életem"
-Ronaldinho
Legendario
LG
Az Év fórumozója 2016

2020.06.20. 14:45:39

Barca_10 írta:
2020.06.20. 12:45:42
Az hogy ennyire feszült a helyzet talán köszönhető a nagy egyenlőség dumának és hogy a fehér, heteroszexuális embereket szrba sem nézik. Azzal egyetértek hogy ne legyenek úton-útfélen leköpködve a melegek, transzok, feketekék, stb, de nagyon átesett a világ a ló túloldalára.
A rasszizmusról a hozzám hasonlóan külföldön élő honfitársaink is tudnának mesélni, nem csak az a rasszizmus ha fehér van a fekete ellen.
Az meg nonszensz hogy fehérek tömegei mennek az utcára a feketék jogaiért, fordítva SOHA nem fog ilyen megtörténni, ideje lenne észbekapni.
Hasonlóan látom, elképesztő a kettős mérce amit alkalmaznak a legtöbb helyen. Nemcsak az USA-ban, de Európa legtöbb országában, így nálunk is, ha egy kisebbségi elkövet vmi komolyabb bűnt, a legtöbb csatorna, hírportál, újság stb. foggal-körömmel fogja titkolni az elkövető származását, ha mégis kitudódik, akkor jön a szöveg, hogy nem számít, hogy milyen bőrszíne, származása, vallása stb., hiszen minden ember egyenlő stb., tehát a szokásos sablon szövegek, amiket papagájként szajkóznak állandóan. Igen ám, de amikor fehér az "elkövető", és az "áldozat" (idézőjelbe tettem, mert nagyon sokszor messze nem igazi áldozatokról van szó, mint pl. george floyd esetében) más rasszú, akkor már bezzeg számít a bőrszín. :lol: Ha vki pedig nyilvánosan felemeli a hangját, hogy azért ez így nem teljesen korrekt, az ellen megindul a boszorkányüldözés, mert ilyenkor ugye nem érvényes a szólásszabadság. Zseniális, ahogy a liberálisok folyamatosan a saját elveiket tiporják sárba, és észre sem veszik, sőt, még büszkék is rá. :lol:
csababarca
Presidente del Barça

2020.06.20. 14:00:16

Nero. írta:
2020.06.20. 12:30:30
Azok akik nem csipik Trumpot, elárulják hogy miért? Nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok.
Én akkor visszakérdezem, hogy aki csípi, miért?
Mert beszólogat másoknak, meg full ketyósan viselkedik sokszor?

Ahogy Rinku írta, nézz bele a twitter fiókjába. Egy Puzsér féle megmondó embernek is necces a csávó, de elnökként full cirkusz.
De amúgy akkora őrültségeket nem csinált, ugye a kampányban nyomatta a nagystílű dumát a nagy változtatásokról, kb semmit nem valósított meg, meghunyászkodott, és belesimult a politikába szépen. A 4-5 évvel ezelőtti önmagához képest még visszafogott.
Rinku
Entrenador del Barça

2020.06.20. 12:56:30

Nero. írta:
Azok akik nem csipik Trumpot, elárulják hogy miért? Nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok.
*Nézd meg akármelyik sajtókonferenciáját, illetve pörgesd a twitterjét egy 10-15 percig. Mindent meg fogsz érteni.
Football, bloody hell. /SAF/
Barca_10
Entrenador del Barça

2020.06.20. 12:45:42

Az hogy ennyire feszült a helyzet talán köszönhető a nagy egyenlőség dumának és hogy a fehér, heteroszexuális embereket szrba sem nézik. Azzal egyetértek hogy ne legyenek úton-útfélen leköpködve a melegek, transzok, feketekék, stb, de nagyon átesett a világ a ló túloldalára.
A rasszizmusról a hozzám hasonlóan külföldön élő honfitársaink is tudnának mesélni, nem csak az a rasszizmus ha fehér van a fekete ellen.
Az meg nonszensz hogy fehérek tömegei mennek az utcára a feketék jogaiért, fordítva SOHA nem fog ilyen megtörténni, ideje lenne észbekapni.
Kép

-Ronaldinho
Legendario
Nero.
Llegenda del Barça

"A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt. A Barca és a szurkolók ennél sokkal többet érdemelnek. Nem tudom, mi folyik a klubnál, de nagyon rossz érzés a korábbi csapattársaimat bánatosnak látni" - Neymar
Válasz küldése