Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.22. 17:57:46

Enrique valami nagyon újjal (számunkra lathatatlan) rukkolt elő 2015ben, azzal végre is hajtottuk minden idok legsimabb triplázását, viszont szép lassan kiismerték a csapatot, megtalálták a réseket a pajzson, Luchoék pedig nem nagyon tudtak újítani. Ez a 3-4-3 jó lehetett volna de túl későn jött már.

Mess tavaly és idén is hozza ugyanazt, csak akkor az egesz csapat oriasi lenduletbe volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.22. 17:33:48

Azon, hogy Messit behozták középre, és kitették Rakiticet a szélre... Meg azon, hogy Gomeseket igazolunk 35 millióért. Túlzott rotálásról nem is beszélve.
bp20030918
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.04.03. 12:32:29

2017.04.22. 17:23:08

MessiNeymarSuarez írta:Az a baj, hogy egész csapat jobb formában volt.

Így, hogy alig kap labdát, nehéz is alkotni.

Mindig azon gondolkozom,hogy hol ment el rossz írányba a csapat amikor kb 2 éve a csúcson volt és mindenki azt hitte,hogy akkor egy újabb Guardiola féle korszak jön
Mindegy kinek szurkolsz
Akkor is a Barca a legjobb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.22. 17:12:55

Az a baj, hogy egész csapat jobb formában volt.

Így, hogy alig kap labdát, nehéz is alkotni.
bp20030918
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.04.03. 12:32:29

2017.04.22. 16:51:12

S.Agüero írta:2015-ben jobb formában volt szerintem. Nem mintha most rossz lenne, csak most ritkábban hozza az extrát. :)
Nekem is ez a véleményem. Nagyon hiányzik az a motivált Messi :(
Mindegy kinek szurkolsz
Akkor is a Barca a legjobb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.22. 16:40:44

2015-ben jobb formában volt szerintem. Nem mintha most rossz lenne, csak most ritkábban hozza az extrát. :)
bp20030918
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.04.03. 12:32:29

2017.04.22. 15:16:24

Sziasztok! Ez most totál off lesz,de kiváncsi vagyok,hogy nektek is hiányzik 2015 tavasza? Ahogy akkor játszott az MSN? Emlékszem volt Messinek egy olyan sorozata,hogy mindig adott egy kötényt minden meccsen :D Meg volt neki valami kisebb baj a lábával úgy február környékén,vissza is kellet venni-e egy régebbi cipőjét :D Áhh az a sok emlék. Számomra Messi akkor volt pályája csucsán. Meg,ahogy Xavi és Iniesta együtt emelte fel a kupát :) Most így hirtelen be is könnyeztem a nosztalgiától. Még arra lennék kiváncsi,hogy a 2015 Messi vagy a 2017 Messi véleményetek szerint a jobb? Bocsi,hogy totál off csak így kikivánkozott belőlem :lol:
Mindegy kinek szurkolsz
Akkor is a Barca a legjobb!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.21. 11:04:14

Initom írta:Én örülök,hogy átjött, így legalább végre beláttam és meggyőződtem ,hogy Cr a jobb :) Erre eddig senki nem volt képes,hogy ilyen pozitív gondolatokat ébresszen iránta. De így ,hogy tudom Messi bújócskázik ő pedig ilyen sok gólt lőtt ,ezen két érv felhozása és felerősítése/nagyítása után megyek és megveszem az egyik új CR-es alsógatyát. SÍÍÍ.
Ígyvan, az utóbbi időben, amióta makkaroni fórumtárs velünk van, egyre inkább úgy érzem, hogy a Real Madridhoz húz a szívem és főleg Ronaldo munkásságához...Olyan ez, mint mikor az Age of empires stratégiai játékban paladinokkal térítettem meg az ellenség katonáit.

Messi meg bújócskázzon csak, Busit sem lehet észrevenni a pályán aztán lehet pont ez a jó játék kulcsa. Kérem azt az idézetet ide, valami "When you watch the match you can't see Busquets..." valami ilyesmi.
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.04.21. 10:36:04

https://www.youtube.com/watch?v=ppdApNaerag

Rég lőtt már gólt a realnak, épp itt az ideje. [-o<
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.20. 22:47:26

Markionni, az a baj, hogy te egy erősen Madridista szemüvegen át íródott véleményre várod el, hogy jól reagáljon a nép. Erről beszéltem a múltkor is. Alapból se hiszem, hogy nagy sikert aratnál vele, ha Messiről azt állítod, hogy bujkál a meccseken, hát még ha nem is igaz.. Felhozol példának egy olyan statot, ami CR-t állítja be jó színben - amúgy tényleg durva stat -, de az pl, hogy Messi játéka és góljai ez alatt az idő alatt - miközben jelentősen megváltozott a játéka amúgy - 3-ból 2 Bajnoksághoz, 2 Spanyol kupához, és 1 BL-hez segítették a csapatot, az már nem lényeges a szemszögedből. Mert ott a BL döntő, Suárez gólja Messi villanása után született a lepattanóból, a visszavágón Münchenbe mindkét Barca gólnál ő indította be baromi jó ütemben Lajost, odavágón 2 gól és egy gólpassz. Statok szerint csak 2 gól, közbe meg nem éppen ennyi volt a történet. Most a Juve ellen megint nem rajta múlt, hogy nem lőttünk gólokat, az odavágón Ini elé olyan labdát varázsolt, hogy azt rajzolni se lehet jobban, csak az én kis kedvencem nem tudott Buffon eszén túljárni. Tegnap se tűnt el egyáltalán, még ha gólt nem is lőtt, de ezek közül semmi nem jelenik meg a statokban. és nem azt mondom, hogy brillírozott ezeken a meccseken, de messze volt a bújócskától is.

De alapból nem is erről folyt a diskurzus eleinte, hogy ki a jobb góllövő, hanem hogy ki a jobb játékos. Még te is elismerted, hogy Messi, de pár hsz-el később már azt bizonygatod, hogy CR-hez képest bújócskázik a nagy meccseken, mert nem lő gólt.. De pont ez az, hogy itt nem a góllövésről volt szó, de te arra próbálod meg kihegyezni a dolgokat. Nem egészen értem a logikádat megmondom őszintén, elég ellentmondásos sokszor, ezért is kapsz olyan reagálásokat néha. Azon meg ne csodálkozz, ha kettős mérce van, ezt vagy tudod kezelni, vagy nem, de a másik oldalon való fórumozás ezzel jár, hogy a te mondandódra kevésbé lesz vevő a nép. Főleg ha a szurkolók 99%-ának a kedvencét próbálod gyengébbnek beállítani, mint amilyen.

Azt meg már nem tudom ki írta jól alattam, asszem azt is Imperial, hogy azért félnek itt sokan attól - szerintem jogtalanul -, hogy CR egy kalap alá lesz véve Messivel, vagy akár jobbnak is lesz beállítva, mert manapság sokaknak ennyiről szól a foci, statokról és számokról. Az Aranylabda is ezt bizonyítja, arról szól évek óta szinte teljesen, hogy ki lőtt több gólt. Te is ezt bizonyítod most, erre hegyezted ki az érvelésed, hogy CR és Messi hány gólt lőtt a BL nyolcaddöntők után, miközben az összkép "feledésbe merül".

A közkívánat ellenére amúgy ezért nem raklak ki, de ha maradni szeretnél még 1-2 hétnél tovább is, te is változtass a stílusodon.
Imperial írta:Fizikálisan tény, hogy az egyik legkomplettebb játékos, de inkább a jelenkorunk Gerd Müllerének látom őt, nem pedig Maradonának vagy Pelének.
Én is ezt akartam írni, nem csak nekem jutott eszembe akkor úgy látom a Mülleres hasonlat. :D Mondjuk nyilván CR fénykorában lényegesen jobb és sokoldalúbb játékos volt, de a klasszis gólvágóról nekem is rögtön a német jutott eszembe.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.20. 22:43:43

jangamen írta:
markionni írta:
Mielott nekem tamadnatok tenyleg linkeljetek olyen statisztikat, biztos vagyok benne hogy alatamsztana a velemenyem.
második találat, nem hiszem, hogy olyan nehéz guglizni :(

http://www.totalsportek.com/football/ro ... i-records/" target="_blank
Hát ez szép volt.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2017.04.20. 21:59:18

S.Agüero írta:
De ahogy írtad a nagy csapatok ellen Messi nem csinál semmit, valószínűleg ezért is nullázta jogosan visca a Realt, hiszen a Realnak rúgott eddig 21 gólt, meg adott 13 gólpasszt is, így tehát a te logikád mentén a Real jogosan nevezhető gyenge csapatnak...
Az nem számít, a BL a mérvadó csak!
Ja tényleg, a csudimudiba! :D :D
Ha a BL-en kívül találkoznak, annak sajnos sosincs igazán tétje! :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.20. 21:28:50

De ahogy írtad a nagy csapatok ellen Messi nem csinál semmit, valószínűleg ezért is nullázta jogosan visca a Realt, hiszen a Realnak rúgott eddig 21 gólt, meg adott 13 gólpasszt is, így tehát a te logikád mentén a Real jogosan nevezhető gyenge csapatnak...
Az nem számít, a BL a mérvadó csak!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.20. 21:26:47

markionni írta:Csababarca: Ha nem is bujocskazott, de a BLben amikor kiestetek rendre leszedtek a palyarol.
ez is egy ferdítés, amivel nem igazán lehet mit kezdeni.
sajnos, az érvrendszered szerint, aki nem rúg gólt azt leszedik a pályáról. ez sántít, nem is kicsit.

tudod mikor szedték le a pályáról? pl a juve elleni odavágón igen.
vesd össze a tegnapi meccsel, és rájösz hogy miről beszélek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2017.04.20. 21:21:33

markionni írta:Csababarca: Ha nem is bujocskazott, de a BLben amikor kiestetek rendre leszedtek a palyarol.
Tegnap simán rúghatott volna 2-3 gólt is, egyáltalán nem szedték le a pályáról. Sajnos nem találta el a kaput sem és úgy tényleg nehéz gólt lőni, de hogy bújócskázott...
Tavaly meg az Atlético ellen akkora zsugákat tolt, meg olyan passzokat adott, hogy Neymarnak meg Suareznek csak egy dolga lett volna, de nem jött össze.
De ahogy írtad a nagy csapatok ellen Messi nem csinál semmit, valószínűleg ezért is nullázta jogosan visca a Realt, hiszen a Realnak rúgott eddig 21 gólt, meg adott 13 gólpasszt is, így tehát a te logikád mentén a Real jogosan nevezhető gyenge csapatnak... :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.20. 21:19:56

BLben amikor kiestetek rendre leszedtek a palyarol.
Most sem szedték le a visszavágón, tavaly Atlético elleni meccsen sem szedték le.

Vagy CR-t nem szedték le, amikor kiestetek? Tavaly volt egy jó meccse a negyeddöntőktől számítva, amiért odaadták neki a bogyót, és máris nem véletlen, hogy ő kapta. :lol:
EB-n ugyanez, csak ott még nem is játszott kiemelkedőt a kieséses szakaszban.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.04.20. 21:16:23

Én örülök,hogy átjött, így legalább végre beláttam és meggyőződtem ,hogy Cr a jobb :) Erre eddig senki nem volt képes,hogy ilyen pozitív gondolatokat ébresszen iránta. De így ,hogy tudom Messi bújócskázik ő pedig ilyen sok gólt lőtt ,ezen két érv felhozása és felerősítése/nagyítása után megyek és megveszem az egyik új CR-es alsógatyát. SÍÍÍ.
Abi & Tito
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.20. 21:05:58

Csababarca: Ha nem is bujocskazott, de a BLben amikor kiestetek rendre leszedtek a palyarol.

Visca: Kerlek idezz mar. Megint ebben mi az isten volt a provokalas? Ha mar valaki nem ajnaroz halalra minden Barcahoz fuzodo dolgot akkor az provokal... Volt aki Barcas egyetertett velem es azt mondtatok neki hogy o mar nem is igazi szurkolo, ez sem normalis. De ha itt ennyire nem vagytok fogekonyak masokra rakjatok ki nyugodtan de megint semmi bantot nem irtam, csak velemenyt.
De amikor toled megkerdezem miert nullazod a Realt meg homokosozod Ronaldot akkor azzal semmi problema nincs, reagalas sincs, pedig elvileg alap szabalyszeges itt, de en velemenyt se irhatok. Kettos merce.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.20. 20:57:34

off:

szerintem az lenne a legegyszerűbb ha egyszerűen kitennétek innen. az állandó provokáláson kívül semmi célja, csak azért jár át ide, hogy hergeljen minket. furcsa, hogy neki is pont akkor támadt kedve beszélgetni, mikor végre nyernek vmit és "jobbak" nálunk.

privátot meg ne küldözgessél, mert nem érdekel, el sem olvasom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.20. 20:55:46

góllövéssel nincs is baj Ronaldonal, de ez a játék egyik szegmense.
de jellemző, hogy sikerült találni egy statisztikát, és úgy forgatni, hogy Cé jöjjön ki belőle jobban, mert azokat a meccseket nézzük amelyiket.


góllövésben jobb Cé egyébként, legalábbis az utóbbi években csak ezzel tartja magát ott ahol. kivételes ahogy érkezni tud, és helyezkedni.
de amikor mondjuk egy Gomez csinálta ezt a bm-ben anno, vagy Müller, akkor az szánalmas és gyenge, mert mást nem csinál.

Messi nem rúg annyi gólt, de ha nem rúg gólt akkor bújócskázik?
tegnap bújócskázott?
psg ellen bújócskázott?
tavaly hazai atma ellenin bújócskázott?

meg ezek a fiktív sérülések, 4 éve kitaláltátok, hogy nonstop sérült, csak hogy még jobb színben lehessen feltüntetni, hogy mekkora király.
amúgy az, még egyszer mondom, a legjobb góllövő, és kíméletlen a kapu előtt. én ezt akármikor elismerem. és ebben jobb Messinél, ezt is elismerem.

de hogy Messi bújócskázna....na ne. ezt ne.
nézni kell a meccseket, nem csak eredmények.com-on megnézni hogy kik rúgták a gólt.
ilyen alapon Suárez is jobb mint Messi, meg Nikolics is. (sarkítva, de hogy átjöjjön miről beszélünk)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2017.04.20. 20:53:52

markionni írta:Nem ertitek.
En nem arrol akarok vitazni, hogy ki a jobb, hanem hogy erthetetlen amikor nem akarjatok elismerni, hogy bizony ez a ket pofa igen csak egymas utan jon es egymas nelkul mit sem ertek volna el, mar lehet feleennyi kedvuk nem lenne nyerni, focizni ha nem letezne a masik.
Tetszik vagy nem tetszik, Ronaldo abban a stilusban amit csinal legalabb akkora jatekos mint Messi a sajat szerepkoreben.
Hogy szanalmas lenne a velemenyem? Nem gondolnam, inkabb mas.
ja, én ezt egy percig sem vitatom. Ami engem illet (de ezt tényleg csak a magam nevében mondom) különösebben hasonlítgatni sem szoktam őket, legalábbis a "ki a jobb játékos" tekintetben semmiképp. Mert annyira különböző a két srác, hogy igazándiból nincs értelme.

Nagyon sarkítva olyan, mintha fognám a világ legjobb idegsebészét, meg a legjobb plasztikai sebészét és azon vitatkoznánk, hogy melyikük a jobb orvos. Van értelme? Nemigen. Abban amit Messi csinál, ahogy ő játszik, abban ő a legjobb. Bizony, abban amit CR csinál, abban meg ő.

Függetlenül attól, hogy ki melyik csapatban játszik, nekem Messi stílusa jobban tetszik, mert inkább hajlok a varázslatra, de ha valakinek CR áll közelebb, azt is megértem simán. Nekem (!) az nehezebb, lehetetlenebb, emberfelettibb, amit Messi csinál, de ez én vagyok. Ettől Ronaldo még nem lesz kisebb játékos.

(csak akkor hagyjuk a statokat, mert azok nem hazudnak. kényünk-kedvünk szerint meg nem vehetünk ki bajnokságokat, kupákat, etc azért, hogy jobban mutasson benne az egyik. ez nonszensz)
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2017.04.20. 20:49:33

Nem kell ide semmilyen statisztika, akinek az kell, hogy észre vegye a különbséget a két játékos között, az nálam már futball-intelligenciában és/vagy őszinteségben is leírta magát!
Azok közül a játékosok közül, akiket magam is láttam 50-nél több meccsen játszani, csak Ronaldo vagy Ronaldinho ér fel Messi zsenialitásához. A Real Madridban játszó* CR nincs benne a top 5-ben, de még a top 10-ben sem.
Beletenni a lábát vagy a fejét egy beadásba össze sem hasonlítható azokkal a szólókkal, amiket Messitől majdnem minden meccsen megcsinál legalább egyet már 10 éve. Még szabadrúgásban is sokkal jobbnak tartom Messit, ezzel még az elfogultabb madridisták jó része is egyet ért. Fizikálisan tény, hogy az egyik legkomplettebb játékos, de inkább a jelenkorunk Gerd Müllerének látom őt, nem pedig Maradonának vagy Pelének.
Apropó (egyetértve palesszel), szerintem is sok mindent elárul az egészről, hogy CR-t sosem hasonlították igazából Ronaldohoz, Ronaldinhohoz, Maradonához vagy Peléhez. Ez is azt mutatja, hogy egyszerűen a góllövésen kívül nem mondható korszakos zseninek.
Talán annak is köszönhetően, hogy egy ideje már nem is ugyanazon a poszton játszanak, és emiatt Messi közel sincs úgy kiszolgálva, mint Cristiano, az utóbbi időben a legfőbb ok, ami miatt CR egyáltalán szóba jöhet, az a Real Madrid eredményességének volt inkább köszönhető.
Sokat számít az is, hogy hihetetlen marketinget tudott maga köré felépíteni. Sok ember szerintem azért is látja őt ennyire jónak, mert az összes hozzákapcsolódó médiumban a "felsőbbrendűségét" próbálja kihangsúlyozni. Szupermodell barátnő, csili-vili autók, igazi postureo életmód. Az Instagramon pont ezért sok tizen-, huszonéves srác is őt majmolja.
Az egész életét kirakatba rakja, és fontos mindig a tökéletességet sugároznia. Ezért is kellett például a gyermeke anyját pár millió dollárral végleg eltüntetni a képből, nehogy ezt a kialakult képet elrondítsa...
Ennek ellenére is én a jelenkori legjobb játékosok között tartom számon, de sajnos inkább azért van itt, mert ma már nagyon kevés játékostól lehet látni látványos és eredményes focit. Szerintem ebben sokat számít az is, hogy ma már a taktika sokkal nagyobb jelentőséggel bír. Korábban a 4-3-3-as rendszer alkalmazása már önmagában hatalmas újításnak számított... :D
A közelmúltból én Rivaldot, Zidanet, Totti, Zolát, Kluivertet, Henryt vagy Kakát is jobb játékosnak tartottam.
Ma viszont már sokan (lásd markionni, habár szerintem ő csak egy amatőr provokátor) a számok bűvöletében élnek. A minőség már nem is fontos. Aki ennyivel megelégszik, azt is meg tudom érteni, a mai gyerekeknek egyébként sincs sok összehasonlítási alapja. Egy ollózós gól és egy bepöccintett gól statisztikailag pontosan ugyanannyit ér.
Nyilván vagy az esztétikai ízlésünk teljesen más, vagy csak egyesek képesek önmagukkal is teljesen elhitetni, hogy Messi és CR pontosan ugyanannyit ér (vagy inkább az utóbbi ér többet).
Számomra az egész komolytalan, főleg ez a statisztikai önigazolás.
Kicsit olyan ez, mint amikor valaki a nyelvvizsga papírját lobogtatja, mert csak azzal tudja bizonyítani, hogy tud angolul...


* Azért fogalmaztam így, mert a Manchesterber játszó CR kétség kívül a világ egyik legjobb játékosa volt, és nem csak a góllövésben. Remek cselek, gyönyörű szlalomok, zseniális szabadrúgások...
Nem tudom mi történt vele azóta, de ez teljesen eltűnt és a játéka is színtelen lett. 1-2 biciklicselt még talán be is mer vállalni a gyengébb csapatok ellen, de semmi egyebet nem tesz hozzá a játékhoz.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.04.20. 20:48:36

Messi a foci majd minden elemében sokkal jobb, mint Ronaldo. A góllövés az egyetlen, ahol van alapja az összehasonlításnak. De már ott is le van maradva a portugál és ez csak nőni fog.
Muszáj neked itt vergődni mindig?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.20. 20:48:11

Senki nem bizonygatta hogy jobb, hanem hogy bizonyos dolgokban jobb ugyhogy ez megint nem igaz.

Es igen, eleg sok hozzaszolasban ment hogy feltek hogy a koztudatban egy lapon lesznek emlegetve es nem lesz koztuk kulonbseg, de a hozzaertok ugyis Messit tartjak jobbnak. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.20. 20:40:41

Milyen különbséget állítottunk be? Senki nem írta, hogy nem lehet egy lapon említeni őket.
Gólok terén szinte ugyanúgy állnak, egyébként sajnos, vagy nem sajnos, tényleg nem lehet őket egy szintre helyezni a góllövésen kívül.

Felesleges köröket futsz le. Mi sem megyünk át a túloldalra bizonygatni, hogy Messi mennyivel jobb CR-nél.
Válasz küldése