Leo Messi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Szezonértékelő:

1
8
7%
2
6
5%
3
15
13%
4
31
28%
5
52
46%

Szavazatok száma: 112
Mascherano14
Jugador del Barça

2021.01.20. 13:31:24

Az a baj, hogy sokszor nehezen adnak sárgát, pl. Messi pirosa előtti belépés is azonnali sárga kellett volna legyen. Emiatt ha az ellenfél elosztja a szabálytalanságokat, akkor megúszhatja kiállítás nélkül. Így tett most a Bilbao is. Sajnos, a foci az egyszerű szabályok miatt is népszerű, nehéz változtatni ezeken. És azvicc lenne, ha a sárgákat is VAR-oznák, inkább ahogy lesnél, a sárgát is hamarabb kellene adni, védve ezzel a támadókat. És persze a színlelést kamerakép alapján lehessen utólag büntetni.
bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.20. 09:50:29

Subinho írta:
2021.01.20. 06:44:38
Megérdemli Messi a büntetést, ez nem kérdés, de amennyit faragják ezeket a játékosokat, nem csodálkozom rajta, abszolút érthető. Lehet türelmesnek lenni, de a végtelenségig nem, egyszer elszakad a cérna. Ez egy tasli, de cserébe mennyit faragják ezeket a játékosokat a védők. És ugyanígy kiállnék mellette, ha nem Messi, hanem CR, Ibra, Mbappé csinálta volna. Neymar más tészta, ő azért rengeteget színészkedik, de talán azért, mert kap ö is rendesen.
Messi 1 tasli 750 meccs alatt, cserébe meccsenként nem egy szabálytalanság, faragás, rugdosódás... Nem is mérhető össze. És ettől nem sérül meg senki, egy lábra irányuló szándékos rúgás, taposás meg... Lásd: Ramos, Pepe és társai.
Teljesen egyértelmű, ha rajtam múlna, ezek a játékosok az első, de legkésőbb 2. igazi vadulásuknál olyan büntetést kapnának, amitől elmenne a kedvük a továbbiaktól. Minimum fél, de inkább 1 év eltiltás.

Persze egy ilyen igazi baromnál, mint Pepe (ő szerintem komplett elmebeteg volt, Ramos inkább volt számítóan durva), nem számítana semmit, mert elborul, és pár másodpercig nem tudja felmérni szerintem a következményeket, és mindenképp megcsinálná. Tehát elrettentés nemigen lenne, de legalább utána ülne mondjuk 1 évig a lelátón, mondjuk valahogy kötelezve a klubot eltiltás után jelentősen csökkentett fizuval.
mess2009
Director del Fútbol

2021.01.20. 09:35:08

egy kissé más szemszögből: Messivel kapcsolatban elterjedt -gyakorlat- hogy legjobb ha felrúgják.
az én bajom az, hogy ezt a szándékot kifejező, megvalósító, sorozatos szabálytalanságot a bírók elnézik! Messi megkap az x- ből y szabadrúgást és ennyi.
ezért én a piros lapot a bíró sporinak adtam volna ez után a meccs után. legfőképpen azért, mert ha az első szabálytalanságot (ahogy az a barom neki rontott!) lefújja nincs a második.
Res
Jugador d'estrella

2021.01.20. 09:30:16

Legalább pihen egy kicsit...
Subinho
Director del Fútbol

2021.01.20. 06:44:38

Megérdemli Messi a büntetést, ez nem kérdés, de amennyit faragják ezeket a játékosokat, nem csodálkozom rajta, abszolút érthető. Lehet türelmesnek lenni, de a végtelenségig nem, egyszer elszakad a cérna. Ez egy tasli, de cserébe mennyit faragják ezeket a játékosokat a védők. És ugyanígy kiállnék mellette, ha nem Messi, hanem CR, Ibra, Mbappé csinálta volna. Neymar más tészta, ő azért rengeteget színészkedik, de talán azért, mert kap ö is rendesen.
Messi 1 tasli 750 meccs alatt, cserébe meccsenként nem egy szabálytalanság, faragás, rugdosódás... Nem is mérhető össze. És ettől nem sérül meg senki, egy lábra irányuló szándékos rúgás, taposás meg... Lásd: Ramos, Pepe és társai.
bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.19. 22:36:56

sansz írta:
2021.01.19. 22:22:19
Hát most átkozottúl nagyot csalódtam. Azt hittem a hozzászólásodat látva,hogy itt elszabadult a pokol és vér istennek ígért áldozati rítusok lesznek.
Ehhez képest nagyon nem kampányolt senki sem az erőszak mellett. Dobhatom el a popcornt :(
Azt hozzátenném hogy az amit Messi, Neymar vagy a többi cselezős srác kap az sokkal többet árt a testi épségnek,mint a tasli. És pont ezért nem szeretem mikor Neymart támadják a színészkedésért. Embereket ez jobban zavar,mint mikor lábat tör az ellenfél. Neymar a szabadok felét nem kapja meg,ami járna neki. Rájátszik, de tegye is, így kevésbé megy el addig,hogy teljesen szétrúgják. Amúgy szerintem ez döntés kérdése, Messi keveset esik, jó szabadrúgáshelyeken inkább. Benne szerintem az van,hogy ha földre kerül, szabadot kap, neki csak fárasztó feltápászkodni és vége az akciónak. Lehet egy kicsivel több eséssel több lapot kapnának róla, fene tudja.
De az igaz,hogy ütés ide vagy oda, nem való pályára, viszont egyáltalán nem kár érte. Szerintem jól jött ez most, a kupa mindegy, az Elchet meg oldják meg nélküle.
Egy korábbi hozzászólásomban leírtam, hogy amúgy teljesen mellette lennék a sokkal komolyabb büntetéseknek a kreatív cselezők ellen irányuló favágásokkal szemben. Extremista tudok lenni ilyen szempontból, lehetne minden egyértelműen szándékos fault piros, vagy ha ezt nem bírnák el a csapatok, mert 8-an maradnának meccs végére, akkor 2-3 meccses eltiltás meccs után, vagy bármi. Totálisan elfogadnám, sőt. De jelen körülmények között ezek mind szabályok által engedett faultok, néha sárgát érnek, néha nem. Ez van...
Messi magatartása ezeknél az eseteknél általában példás, ahogy mindenki írta is. Nem reklamál (max ha tényleg valami brutális dolog történt, vagy valamit nagyon jogosulatlanul engednek tovább), nem heverészik, felpattan, tovább megy, bevágja - lásd Napoli elleni nyári gólját, félelmetes volt, nálam sima Puskás-jelölt lett volna.
De ez nem menti fel az alól, hogy dühből fejbevágott valakit. Szerintem. A fellebbezés vicc kategória, szerintem egyrészt örüljünk, másrészt ahogy írtad, szerintem is tökéletes időzítés volt, kupán amúgy is pados lett volna, Elche meg meglesz tán. Pihizzen, jöjjön rendbe, mindenkinek jobb lesz.
sansz
Jugador d'estrella

2021.01.19. 22:22:19

bence0330 írta:
2021.01.19. 20:16:46
Azért az erőszak mellett ne kampányoljunk már. Nehogy már konkrét ütéseket és rugdosásokat el lehessen nézni. Tényleg képzeld el ugyanezt valahol egy főtéren... mehetnének bíróságra mind. Ez egy sport, senki testi épsége nem ér kevesebbet, illetve inkább mindenki testi épsége többet ér. A bosszút meg véletlenül sem szabad tolerálni sehol sem. Ha engednénk, szerintem órákon belül mindenki mindenkit páholna az egész világon.
Hát most átkozottúl nagyot csalódtam. Azt hittem a hozzászólásodat látva,hogy itt elszabadult a pokol és vér istennek ígért áldozati rítusok lesznek.
Ehhez képest nagyon nem kampányolt senki sem az erőszak mellett. Dobhatom el a popcornt :(
Azt hozzátenném hogy az amit Messi, Neymar vagy a többi cselezős srác kap az sokkal többet árt a testi épségnek,mint a tasli. És pont ezért nem szeretem mikor Neymart támadják a színészkedésért. Embereket ez jobban zavar,mint mikor lábat tör az ellenfél. Neymar a szabadok felét nem kapja meg,ami járna neki. Rájátszik, de tegye is, így kevésbé megy el addig,hogy teljesen szétrúgják. Amúgy szerintem ez döntés kérdése, Messi keveset esik, jó szabadrúgáshelyeken inkább. Benne szerintem az van,hogy ha földre kerül, szabadot kap, neki csak fárasztó feltápászkodni és vége az akciónak. Lehet egy kicsivel több eséssel több lapot kapnának róla, fene tudja.
De az igaz,hogy ütés ide vagy oda, nem való pályára, viszont egyáltalán nem kár érte. Szerintem jól jött ez most, a kupa mindegy, az Elchet meg oldják meg nélküle.
bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.19. 20:16:46

Azért az erőszak mellett ne kampányoljunk már. Nehogy már konkrét ütéseket és rugdosásokat el lehessen nézni. Tényleg képzeld el ugyanezt valahol egy főtéren... mehetnének bíróságra mind. Ez egy sport, senki testi épsége nem ér kevesebbet, illetve inkább mindenki testi épsége többet ér. A bosszút meg véletlenül sem szabad tolerálni sehol sem. Ha engednénk, szerintem órákon belül mindenki mindenkit páholna az egész világon.
Gaillard
Jugador del Barça

2021.01.19. 20:14:12

Ennél azért nehéz megítélni, hogy Pepe csak sután elvétette a rúgást a földön fekvő játékos esetében vagy pont annyit simított rajta, hogy érezze a törőedést a túlzottan nagyot homorító csatár:)

Nagyon utálom a színészkedést és nem csodálkozom azon sem, ha Messinek is néha felmegy a pumpa, mert Ő maga a pályafutása során nagyon sokszor vitt tovább egy akciót akkor is, amikor szabálytalankodtak vele szemben, nem dobálta teátrálisan magát a 16-oson belül, de fordítva számtalanszor játsszák el a nagy halált a suta módon védekező játékosok, ha valamit esetleg Messire is lehet "kenni" egy akciósorozat során.

hajnesz írta:
2021.01.19. 19:52:33
Gaillard írta:
2021.01.19. 19:33:37
Megnéztem többször a felvételt, s ez egyáltalán nem volt kirívóan durva, erős, a másik testi épségét veszélyeztető ütés, főként a játékosok fizikumát tekintve.
Kb. annyi energiát tett bele Messi, mint a szabálytalansági sorozatot kezdeményező, provokáló ellenfél, csak más módon.
Az igazságérzetem azt mondja, végignézve a cselekménysorozatot, hogy simán továbbengedtem volna a játékot (még ha szabályellenes), mert nem torkon ütötte, szemen nyomta, a másik egészségi állapotát komolyan veszélyeztető (hátulról mondjuk achillesre rúg, Ramos módon összekulcsolja a másik lábát szalag szakadást, törést veszélyét hordozóan, stb. ) cselekményt követett el, hanem szimplán kompenzálta a sérelmeit (úgy hogy esélye és kedve se legyen az ellenfélnek újra lefaltolnia), s amivel tovább tudta volna vinni az akciót is egyben.
Ha jobban belegondolok igazad van. Amit még nem értek, hogy Pepét hogy állíthatták ki a Getafe ellen, mikor Casquero gyáva módon lefeküdt elé, és nem volt hajlandó felkelni.Pepé csak le akarta rúgni a pályáról, hogy folytatódhasson a meccs, erre kapott 9 meccs eltiltást..Pedig teljesen igaza volt a portugálnak, valahogy csak meg kell bosszulni az egész meccses sérelmét. Ja és a srácnak nem veszélyeztették az életét, sem a testi épségét, szóval épp foytatódhatott volna a játék.
Gaillard
Jugador del Barça

2021.01.19. 20:01:10

Teljesen megértem az érvelésedet, de ha például ebben az esetben a másik játékos nem kap semmilyen megrovást, akkor meg a szabálytalanság könnyelmű alkalmazását legalizálják.

Messi jó példa arra, hogy még aggastyáni korban is általában csak szabálytalankodni tudnak vele szemben (néha csak visszanézve látom, hogy tényleg belerúgtak, még most is olyan gyors mozdulat sorokra képes) és mivel állandóan fújni kellet volna emiatt a pályafutása során a bíróknak, illetve Messi a "nagysága" ellenére csak akkor esik össze, ha már a szabálytalanság miatt nincs esélye érdemben továbbvinni az akciót vagy annyira betalálnak nála, hogy tényleg képtelen rá, ezért a tolerancia szintet is feljebb emelték az Ő esetében, azaz majd ha a második rúgás is eltalálja, ha már harmadszorra is visszahúzzák egy akción belül, stb.
Még így is a legtöbb szabadrúgást kapja - döntő többségében jogosan -, de ha teljesen objektívek lennének vele kapcsán, akkor folyamatosan pontozódnának (lapozódnának) ki róla az ellenfél játékosai és kétszer ennyi szabadrúgást kaphatna egy mérkőzés során.

Busi még az a karrakter, aki kapcsán mindig a szimulálást hozzák fel, pedig számtalan felvételen bebizonyosodik, hogy a nyurga lábaival és ösztönös mozgásával ezerszer betalálnak vele szemben, szinte minden mérkőzésen valaki a lábfején köt ki legalább egyszer vagy rúgják fel hátulról szabálytalanul szerelve. Amennyiben lenne statisztika, sokan csodálkoznának, hogy mennyiszer trafálták telibe.

Máshogy látjuk a dolgot, de ez nyilván nem baj. :) Annyi, hogy nekem ez a mondat: "szimplán kompenzálta a sérelmeit" pont az érvem lenne - ez kvázi a bosszú fogalma, amit nem tolerál senki és semmi.
Azért ha ezt el lehetne engedni, akkor nem sok féket szabna a döntés, és mindenki ütlegelni kezdhetné büntetés nélkül a másikat focipályán meg még tán azon kívül is :D
[/quote]
hajnesz
Entrenador del Barça

2021.01.19. 19:52:33

Gaillard írta:
Megnéztem többször a felvételt, s ez egyáltalán nem volt kirívóan durva, erős, a másik testi épségét veszélyeztető ütés, főként a játékosok fizikumát tekintve.
Kb. annyi energiát tett bele Messi, mint a szabálytalansági sorozatot kezdeményező, provokáló ellenfél, csak más módon.
Az igazságérzetem azt mondja, végignézve a cselekménysorozatot, hogy simán továbbengedtem volna a játékot (még ha szabályellenes), mert nem torkon ütötte, szemen nyomta, a másik egészségi állapotát komolyan veszélyeztető (hátulról mondjuk achillesre rúg, Ramos módon összekulcsolja a másik lábát szalag szakadást, törést veszélyét hordozóan, stb. ) cselekményt követett el, hanem szimplán kompenzálta a sérelmeit (úgy hogy esélye és kedve se legyen az ellenfélnek újra lefaltolnia), s amivel tovább tudta volna vinni az akciót is egyben.
Ha jobban belegondolok igazad van. Amit még nem értek, hogy Pepét hogy állíthatták ki a Getafe ellen, mikor Casquero gyáva módon lefeküdt elé, és nem volt hajlandó felkelni.Pepé csak le akarta rúgni a pályáról, hogy folytatódhasson a meccs, erre kapott 9 meccs eltiltást..Pedig teljesen igaza volt a portugálnak, valahogy csak meg kell bosszulni az egész meccses sérelmét. Ja és a srácnak nem veszélyeztették az életét, sem a testi épségét, szóval épp foytatódhatott volna a játék.
bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.19. 19:41:08

Gaillard írta:
Máshogy látjuk a dolgot, de ez nyilván nem baj. :) Annyi, hogy nekem ez a mondat: "szimplán kompenzálta a sérelmeit" pont az érvem lenne - ez kvázi a bosszú fogalma, amit nem tolerál senki és semmi.
Azért ha ezt el lehetne engedni, akkor nem sok féket szabna a döntés, és mindenki ütlegelni kezdhetné büntetés nélkül a másikat focipályán meg még tán azon kívül is :D
Gaillard
Jugador del Barça

bence0330 írta:
2021.01.19. 19:23:10
Gaillard írta:
2021.01.19. 19:02:22
A paraszt gyerek, amelyik képtelen volt a 120. percben az gyengébb fizikális állapotban lévő öreget szabályosan megállítani és ezért másodszorra direktbe belement testtel úgy, hogy a környéken nem volt a labda, mert félt, hogy a kapura tör Messi, mit is kapott a megérdemelt taslin kívül?
Ezt a felvételeken nem értékelik ki vagy a szabályokat szelektív, szimpátia vagy zsebes módon lehet csak értelmezni manapság, amikor minden technikai segítség rendelkezésre áll egy objektív vizsgálathoz?
Egyetértenék veled, szeretnék olyan focit látni, ahol nincs taktikai falt - felőlem mehetne piros lap is inden SZÁNDÉKOS szabálytalanságra, és nem érdekelne, hogy 1-2 évig 9 emberrel fejeznének be meccseket, majd megszokják. Egyértelműsíteni is lehetne, meznyúlás, átkarolás stb, ahol egyértelműen nem a labda megjátszására ment a dolog.
De nem ez a helyzet, nem ezek a szabályok vannak életben. Amit a sok tahó Bilbaós művelt, az szerintem is gusztustalan, de mind-mind sima taktikai falt. Ha a szabályok engedik, ők így tördelik a játékot. Atletico is ilyen (volt). Messit imádom, de attól még egy szándékos cselekedet volt, de ami fontosabb, a focihoz az égvilágon semmi köze nem volt. Ha ez az utcán történik, simán bíróság elé kerülhetne, szemben azzal, ha mondjuk valaki félrelök, mert siet a buszhoz (taktikai falt), ami benne van az élet "játékszabályaiban".

Egy ilyennel nem az elé beálló Bilbaóit kell párhuzamba vonni, mert semmi köze egymáshoz a kettőnek, a szabályok szerinte sem, de szerintem erkölcsileg sem. Pepe Messi kezére taposát lehet pl. idevenni, aminek semmi köze a focihoz, és hasonló, csak kicsit ennél azért erőszakosabb is.
bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.19. 19:23:10

Gaillard írta:
A paraszt gyerek, amelyik képtelen volt a 120. percben az gyengébb fizikális állapotban lévő öreget szabályosan megállítani és ezért másodszorra direktbe belement testtel úgy, hogy a környéken nem volt a labda, mert félt, hogy a kapura tör Messi, mit is kapott a megérdemelt taslin kívül?
Ezt a felvételeken nem értékelik ki vagy a szabályokat szelektív, szimpátia vagy zsebes módon lehet csak értelmezni manapság, amikor minden technikai segítség rendelkezésre áll egy objektív vizsgálathoz?
Egyetértenék veled, szeretnék olyan focit látni, ahol nincs taktikai falt - felőlem mehetne piros lap is inden SZÁNDÉKOS szabálytalanságra, és nem érdekelne, hogy 1-2 évig 9 emberrel fejeznének be meccseket, majd megszokják. Egyértelműsíteni is lehetne, meznyúlás, átkarolás stb, ahol egyértelműen nem a labda megjátszására ment a dolog.
De nem ez a helyzet, nem ezek a szabályok vannak életben. Amit a sok tahó Bilbaós művelt, az szerintem is gusztustalan, de mind-mind sima taktikai falt. Ha a szabályok engedik, ők így tördelik a játékot. Atletico is ilyen (volt). Messit imádom, de attól még egy szándékos cselekedet volt, de ami fontosabb, a focihoz az égvilágon semmi köze nem volt. Ha ez az utcán történik, simán bíróság elé kerülhetne, szemben azzal, ha mondjuk valaki félrelök, mert siet a buszhoz (taktikai falt), ami benne van az élet "játékszabályaiban".

Egy ilyennel nem az elé beálló Bilbaóit kell párhuzamba vonni, mert semmi köze egymáshoz a kettőnek, a szabályok szerinte sem, de szerintem erkölcsileg sem. Pepe Messi kezére taposát lehet pl. idevenni, aminek semmi köze a focihoz, és hasonló, csak kicsit ennél azért erőszakosabb is. Vagy mikor Ramos brutálisan beleszállt Leoba, és utána még Puyolt is torkon ragadta.
Rob888
Barça B

2021.01.19. 19:04:56

Gaillard írta:
Maximálisan egyetértek!
Gaillard
Jugador del Barça

bence0330
Jugador d'estrella

2021.01.19. 16:58:47

Nero. írta:
2021.01.19. 16:36:18
bence0330 írta:
2021.01.19. 16:07:41
Megúsztuk. 2 meccses eltiltás lett a vége. Gondolom a nívója és az, hogy még sosem állították ki a La Ligában nyomott valamennyit a latban:

https://www.espn.com/soccer/barcelona/s ... a-red-card
Szerintem nem volt annyira durva hogy 2 meccs legyen belőle. Sokszor egy sárga lappal megúsznak olyan alattomos szabálytalanságokat amikor a szenvedő fél hetekre/hónapokra kidől.
Egyetértek azzal, hogy sokszor nincs jól elbírálva, pl. amit az az elmebeteg Pepe és Ramos összeműveltek egy időben Messi ellen, abból egész estés horrorfilmet lehetett volna összevágni, és fél évekre kellett volna eltiltani őket legalább fejenként 1-1 alkalommal. De hiába vagyok Messi fan én is, azért ennek semmi köze nem volt a focihoz még taktikai faltként sem, idegből odapüfölt egyet és kész. Én úgy gondolom, hogy a két meccsel nagy mázlink van, de persze nézőpont kérdése. A Cornella ellen ráadásul amúgy sem hiszem, hogy játszott volna, szóval ez a valóságban 1 meccses eltiltás lett az Elche ellen, akit illene megverni nélküle is.
És még nem is említettük, hogy amúgy sem biztos, hogy rosszat tesz neki egy kis pihi, így legalább nem Koemannak kell (nem) meghoznia a döntést.
Nero.
Llegenda del Barça

2021.01.19. 16:36:18

bence0330 írta:
Megúsztuk. 2 meccses eltiltás lett a vége. Gondolom a nívója és az, hogy még sosem állították ki a La Ligában nyomott valamennyit a latban:

Szerintem nem volt annyira durva hogy 2 meccs legyen belőle. Sokszor egy sárga lappal megúsznak olyan alattomos szabálytalanságokat amikor a szenvedő fél hetekre/hónapokra kidől.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
bence0330
Jugador d'estrella

szekelygyula
Jugador del Barça

2021.01.18. 16:53:42

csababarca írta:
2021.01.18. 14:07:20
Barcaforever írta:
2021.01.18. 14:04:10
https://index.hu/sport/2021/01/18/lione ... _eltiltas/

Na ez már csak hab a tortán...
azért ez a vicc kategória lenne.

a DeJongot szándékosan szétfejelő meg sárgát sem kapott :lol:
Az a baj, hogy én már semmin nem lepődnék meg. Szerintem ami tegnapi meccsen volt (Muniain sárga nélkül, De Jongot lefejelő sárga nélküls stb...) az is vicc kategória csak én már nem tudok rajta nevetni.
Chino
Llegenda del Barça

2021.01.18. 15:21:41

csababarca írta:
Barcaforever írta:

Elég vicc ez az Index. Semmi ilyen 12 meccsről nem írnak pedig eléggé átnyálaztam, sőt a Mundo azt írja, hogy legrosszabb esetben 4 meccset kaphat.
Pepe kapott az ámokfutásáért kb. ennyit, nehogy már egy lapon emlegessék őket.
Forca Barca!!!!
csababarca
Presidente del Barça

Barcaforever írta:

“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
Barcaforever
Director del Fútbol

Kép
MQuCsabi
Llegenda del Barça

2021.01.18. 07:06:37

Egész meccsen durvultak, meg tudom érteni a reakcióját. Amikor gyengén megy, mindig ezzel tudják a csapatot kizökkenteni. A gond az, hogy 5+ éve megy egyre gyengébben.
Kép
Rivaldo11
Llegenda del Barça

2021.01.18. 06:57:12

Felesleges volt erőltetni tegnap, látszott hogy nem tud úgy mozogni, indulni, ahogy azt szokta tenni. Ami a pirosat illeti, megértem hogy elborult az agya, amit megengedett vele szemben a bíró, az több volt a soknál. Muniain pl nem tudom hogy úszhatta meg lap nélkül a meccset. Ez lesz vagy 2-3 meccs, legalább pihen, és rendbejön a lába.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése