Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 17:52:20

visca el barca írta:
tilla07 írta:Az egyedüli aki kereshet a transzferen vagy nem transzferen az az apa aki ha megy, ha marad valamennyit markol...
állítólag tavaly is kapott egy pár 10-est a zsebbe mikor hosszabbítottak. nem tudom h a francba lehet ennyi pént elverni. mikor idehozták, akkor is kapott egy csomót, meg tavaly is.
Azért nem olyan nehéz.
RÁAÁDSUL ne felejtsük el hogy Neymar sem fog még 60 évig focizni, ha jön egy sérülés vagy Neymar kiöregedik, miből fog a papi pénzt termelni?


Minél feljebb jut, annál nagyobbak lesznek az igények és költségek is.
Vesz egy Yachtot, az többmillió euro is lehet, nyilván nem a legfapadosabbat kell venni, már el is ment.
Magángépről nem is beszélve, nyilván van már akkora koma, hogy "égő" lenne számára gépet bérelni, szintén elment jópár (tíz)millió, mert ő azért elitebb annál, hogy valami lerúgott 15 éves gépet vegyen használtan, azért ilyennel már nem égeti a fiát.

Kocsikról nem is beszélve, biztos nincs kedve a legújabb Bugattira 1-2 évet várni, ezért megveszi a busás feláron kínáltat 4 millióért, ami jóval drágább, és nem ő konfigurálta, de legalább instant kézbe kap.
Aztán rájön hogy a brazíliai írni sem tudó haverjai a Bugatti-t nem ismerik, ezért kell egy Ferrari felvágni, de nem akármilyen, akkor már LaFerrari, abból is a cabrio Aperta, amit 6 millió euroért már kézhez is dobnak.


Ilyenekkel nem is lakhat a híd alatt, ezért egy komoly kecó is játszik ezekhez, ami szintén jó pár milliós kiadás alsó hangon, a fenntartási költségekről nem is beszélve.
Ha meg Brazília-Barcelona között ingázik, akkor gépen kívül minimum 2-es szorzó mindenből, nehogy már albérletbe kelljen laknia, bérelt autóval


Hatalmas nagy vagyon kell ahhoz, hogy egy ember tényleg sehogy se tudja elverni.
Elég megnézni a "rokonszakmát", színészkedést, Johnny Deppnek is sikerül csődközelbe jutnia, pedig ő azért évi 50+milliós bevételt kap, és ő benne sem tudatosult a túlzott életvitel, aztán fenyegetőzött hogy perli a pénzét kezelő céget, aztán kiderült hogy milyen kiadásai vannak, ha érdekel a bulvár érdemes utána nézni mert durva.

Hozzá képest meg Neymar papus utcai koldus az 1-2 évenkénti 10 milliójával, ha igaz a hír hogy új szerződéseknél 10 milliókat kap.

Szóval szerintem elég erős a gyanú, hogy Neymar faterja az aki annyira akar valami változást(értsd: legalább szerződésmódosítás, vagy PSG-be szerződés.
Pogba ügynöke is kapott egy pártízmilliót " tiszteletdíjként")
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 17:49:15

visca el barca írta:nem szeretek forrás nélkül összegekkel dobálózni, de mikor idejött neymar akkor 50-et, tavaly meg 40-et kapott, az 90 ahogy matyika is írta.

neymart idehoztuk 100-ért, apu felvett eddig 90-et, neymar meg 4 év alatt felvett kb 40 millányi fizetést.

vicces h apu eddig keresett 2x annyit mint a gyerek.
Ez azért egy necces szám mert azt csak a benfektesek tudják, mennyit kapott valójában a Fater, de nyilván nem kenyéren és vízen él!!! Mindettől föggetlenül, neki semmi nem elég :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 17:44:48

nem szeretek forrás nélkül összegekkel dobálózni, de mikor idejött neymar akkor 50-et, tavaly meg 40-et kapott, az 90 ahogy matyika is írta.

neymart idehoztuk 100-ért, apu felvett eddig 90-et, neymar meg 4 év alatt felvett kb 40 millányi fizetést.

vicces h apu eddig keresett 2x annyit mint a gyerek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 17:40:10

llítólag tavaly is kapott egy pár 10-est a zsebbe mikor hosszabbítottak. nem tudom h a francba lehet ennyi pént elverni. mikor idehozták, akkor is kapott egy csomót, meg tavaly is
Hogyne tudnád :)
Ha van 10 milla, akkor elgonolokozol azon: miért nincsen 20 milla
Ha van 20 milla, elgondolkozol azon: miért nincsen 50 milla :)

Amennyi van, azt nem nehéz feladat elverni!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.22. 17:36:32

visca el barca írta:
tilla07 írta:Az egyedüli aki kereshet a transzferen vagy nem transzferen az az apa aki ha megy, ha marad valamennyit markol...
állítólag tavaly is kapott egy pár 10-est a zsebbe mikor hosszabbítottak. nem tudom h a francba lehet ennyi pént elverni. mikor idehozták, akkor is kapott egy csomót, meg tavaly is.
Erős, ha ez tényleg így van...15 éve még mezítláb kukázott a favellák között, mára elfelejtette, h honnan jött. Ilyenek fejnek egy 120 éves klubot :(
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.22. 17:35:43

90 millió eurót kapott már az apuka, mióta Ney itt van, ha minden igaz. :roll:
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.22. 17:31:48

Apuka a menedzser...
Igen, teljesen igaza van abban, hogy időnként lefölözné a tejet. Egy focista életében max. 5(vannak kivételek: a svédnek hazudott balkáni és a franciának hazudott sivatagi patkány) nagy durranás van, ki kell hozni belőle mindent. Ha az apuka a menedzser, akkor minden összejátszik arra, hogy az aranyforrás a lehető legrosszabb döntéseket hozza meg.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 17:26:57

tilla07 írta:Az egyedüli aki kereshet a transzferen vagy nem transzferen az az apa aki ha megy, ha marad valamennyit markol...
állítólag tavaly is kapott egy pár 10-est a zsebbe mikor hosszabbítottak. nem tudom h a francba lehet ennyi pént elverni. mikor idehozták, akkor is kapott egy csomót, meg tavaly is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 17:21:46

Az egész történet Ney apjáról szól, bárki átgondolja a dolgokat, miért menne Ő el?
Alaphangon is levezetták a fórumon, sem anyagilag sem egyéb szempontból nem érné meg neki. Az egyedüli aki kereshet a transzferen vagy nem transzferen az az apa aki ha megy, ha marad valamennyit markol...
Undorító az egész , de így van.
Nem fog Ő elmenni innen, esze ágában sincsen :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tilla07 2017.07.22. 17:32:54-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.22. 17:16:35

Remélem semmiképpen se kap új szerződést. Így is embertelent keres. Ha meg menni akar, akkor rá kell adni a kabátot. De úgysem fogjuk sosem megtudni, hogy mi áll valójában a háttérben.

Azért eljátszottam a gondolattal. Hónapokig próbáljuk elhozni a PSG legjobbját, erre ők viszik el tőlünk az egyik legjobbunkat. Olyan tipikus Barto féle nyár lenne. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 16:56:19

MessiNeymarSuarez írta:És ha saját magát vásárolja ki, és a pénzügyet meg elintézik valahogy, pl kivételesen nagy(indokolatlanul nagy) szponzori támogatással?
Azt mondta az UEFA: Minden transzferhez köthető dolgot visszavezetünk a klubig (PSG-ig). Akkor is, ha harmadik fél fizet.

Nem tudom, mi lehetséges és mi nem. De az UEFA szólt, hogy ne nézzék azért hülyének őket sem. Ha meg a PSG-nél elnéznek valamit, repülhetnek a BL-ből, szóval így már nem éri meg annyira.

Amúgy én nem akartam elhinni sokáig, de most már kezdem bekajálni, hogy tényleg mást akar a két Neymar. A francia források mind tuti egyezségről írnak a Neymar Sr-ral, Neymar Jr-ral kapcsolatban meg főként a katalán források már nem először írják azt, hogy tutira maradna. Igazolja le a PSG akkor a fatert, a pénzt meg megköszönjük :mrgreen: .
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 16:46:49

És ha saját magát vásárolja ki, és a pénzügyet meg elintézik valahogy, pl kivételesen nagy(indokolatlanul nagy) szponzori támogatással?
Azért ez koránt sem ilyen egyszerű és csak reménykedhet benne:Kati néni a számvizsgáló a 14. kerületből jól szedi össze a dolgokat :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 16:34:48

Cestus írta:Az UEFA a PSG orrára koppintott, hogy hiába a trükközés, nem lesz jó vége Neymar leigazolásának. Akár a BL-ből is kizárhatják őket.
http://rmcsport.bfmtv.com/football/psg- ... 21997.html" target="_blank

Közben minden jel arra mutat, hogy Neymar marad.
https://twitter.com/rac1/status/888758056435298305" target="_blank
És ha saját magát vásárolja ki, és a pénzügyet meg elintézik valahogy, pl kivételesen nagy(indokolatlanul nagy) szponzori támogatással?


Amúgy őszintén én ki is tudom nézni azt, hogy a faterja kavar és pénzt akar...
Vagy úgy, hogy elviszi a fiát a PSG-be, és hatalmas nagy díjat kap ezért, vagy pedig úgy hogy el akarja ezzel érni a Barcánál a hosszabbítást, és elvár egy kisebb-nagyobb összeget amiért " sikeresen lebonyolította a hosszabbítást".

Neymar eszméletlen nagy zsozsót kap, ráadásul a reklámbevételt is megkapja, ami a PSG-ben jóeséllyel alapból csökkenne egy ideig, arról nem is beszélve hogy ott nem az egészet kapná meg.
Szóval a mostani netto fizetésének szerintem a 2.5-szeresét kellene legalább kapnia PSG-nél, hogy a kieső reklámbevételeket pótolja, hát még ahhoz hogy tényleg igazán megérős legyen neki lelépni a pénz miatt..

Szóval én igazából simán kinézem a papperból, hogy vészesen fogy a pénze, mert elveri mindenre, de azért a fiától ciki folyamatosan pénzt kérnie, aztán kétségbeesve össze akar valamit okoskodni, hogy verhesse a mellét.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 16:32:03

Bármi történjék, számomra a tanulság:

Valahol határokat kellene szabni mert ami itt megy átigazolási és persze éves fizetések terén az már nonszensz.

El kellene gondolkodnia az UEFA nak és valamennyi csapat vezetőségének, mit és milyen körülmények között enged meg mert lassan már a foci számít a legkevesebbet.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 16:16:53

Az UEFA a PSG orrára koppintott, hogy hiába a trükközés, nem lesz jó vége Neymar leigazolásának. Akár a BL-ből is kizárhatják őket.
http://rmcsport.bfmtv.com/football/psg- ... 21997.html" target="_blank

Közben minden jel arra mutat, hogy Neymar marad.
https://twitter.com/rac1/status/888758056435298305" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.22. 16:04:19

Coutinhot sem értem amúgy, sztem nem tud megújulni Liverpoolban, meg őszintén, abból a csapatból soha sem lesz semmi, 4-5 csapat csak a PL-ben előrébb jár vagy azon a szinten van, h az elejére odaérhet. A BL legjobb 8 csapatától meg irtó messze van. Teljesen beleszürkül a gyerek ott, pont a Pool szintjére, pontosan olyan hektikus, mint maga a csapat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 15:57:50

Chino írta:
tilla07 írta:
Nagyszerű futballista, de az eladási ára + éves fizetése hatalmas összeg , ebből nagyszerű igazolásokat lehetne összehozni, és én is azon a véleményen vagyok, inkább most nagy pénzért mint x év mulva a semmiért és nem hinném hogy Ő lesz a Klubhűség mintaképe!
Ezt fejtsd már ki kicsit bővebben légyszi! Milyen nagyszerű igazolások lehetnének, ami nem visszalépés lenne, ha elmenne Neymar.
mondjuk egy értelmes vezetőség 220 millából (meg a sallang eladásából, ami +60) még a mai árak mellett is tudna venni 3-4 minőségi játékost.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 15:57:49

Ezt fejtsd már ki kicsit bővebben légyszi! Milyen nagyszerű igazolások lehetnének, ami nem visszalépés lenne, ha elmenne Neymar.
Szia

Neveket nem szeretnék és nem is tudok mondani!
A lényeg, a zsebünkben lenne 220 millió és némi "aprópénz" ami az éves fizetése, ez elegendő kell hogy legyen arra, a hozzáértő emberek (nem mint én: leigazolnám Torghelle Sanyát :) )megmozgassák magukat a vezetőségben.

A hangsúlyom igazából azon volt-van, nem érzem a Klubhűség mintaképének, nem tudom miért, ez megérzés és nagyon nem szeretném hogy x év múlva a semmiért távozna .

A másik oldal:
Van két eszméletlen tudásu emberünk elöl MESSI és SUAREZ én nem hiszem hogy Ney nélkül kevesebbek lennének.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.22. 15:43:28

tilla07 írta:
Nagyszerű futballista, de az eladási ára + éves fizetése hatalmas összeg , ebből nagyszerű igazolásokat lehetne összehozni, és én is azon a véleményen vagyok, inkább most nagy pénzért mint x év mulva a semmiért és nem hinném hogy Ő lesz a Klubhűség mintaképe!
Ezt fejtsd már ki kicsit bővebben légyszi! Milyen nagyszerű igazolások lehetnének, ami nem visszalépés lenne, ha elmenne Neymar.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 15:39:33

randomguy írta:
a rac1 szerint ott tart a dolog, hogy a vezetőség meggyőzte a maradásról és megígérték neki kutinnyót. mekkora só lenne ha nem tudnánk elhozni a poolból és aug 31-én lelépne :lol:
Ezzel még jól is járhatunk. Lehet végre a vezetőség felfogja, hogy nem a Paulinho-Kondogbia-Lima vonalat kéne erőltetni. :roll:
volt a napokban vhol egy olyan hír is, hogy 80 milliót ajánlottunk de visszadobták. többet meg nem ér, sztem még annyit sem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.22. 15:33:40

a rac1 szerint ott tart a dolog, hogy a vezetőség meggyőzte a maradásról és megígérték neki kutinnyót. mekkora só lenne ha nem tudnánk elhozni a poolból és aug 31-én lelépne :lol:
Ezzel még jól is járhatunk. Lehet végre a vezetőség felfogja, hogy nem a Paulinho-Kondogbia-Lima vonalat kéne erőltetni. :roll:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.22. 15:24:47

visca el barca írta:a rac1 szerint ott tart a dolog, hogy a vezetőség meggyőzte a maradásról és megígérték neki kutinnyót. mekkora só lenne ha nem tudnánk elhozni a poolból és aug 31-én lelépne :lol:
Vajon hány óra múlva ígéri meg neki a PSG is, hogy ők is elhozzák? :D

Ja és a katariak tuti mindent meg fognak tenni, hogy felnyomják Kutinnyó árát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.07.22. 15:25:59-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 15:23:07

a rac1 szerint ott tart a dolog, hogy a vezetőség meggyőzte a maradásról és megígérték neki kutinnyót. mekkora só lenne ha nem tudnánk elhozni a poolból és aug 31-én lelépne :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.22. 15:16:36

Sziasztok!

Az első hozzászólásom, nem ér lehurrogni :D

Nekem az egész herce-hurcából az jön le, Nem Ney akar elmenni, az apja szeretne egy "vaskosabb összeget markolni" , itt minden erről szól, én ezt gondolom.

Aztán ha az ember okos akar lenni , ekkora összegért azonnal elengedném és akkor még
a nagyon-nagy éves fizetését is megspóroltam.

Nagyszerű futballista, de az eladási ára + éves fizetése hatalmas összeg , ebből nagyszerű igazolásokat lehetne összehozni, és én is azon a véleményen vagyok, inkább most nagy pénzért mint x év mulva a semmiért és nem hinném hogy Ő lesz a Klubhűség mintaképe!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.22. 14:52:26

Messias2 írta:RAC1 now says Neymar chances to stay at Barça are 80% rather than leaving, and without increasing his wages.
ha jól értettem, akkor pontosan arról volt szó, h semmilyen körülmények között nem fog kapni új szerződést. helyes.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése