Andrés Iniesta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
socio66

2011.04.26. 22:11:45

most leírhatod,hogy mennyire hasznos,meg hogy biztos nem véletlenül játszik ő,de láttam már elég meccset ahhoz,hogy ne számítsak tőle semmire.
főleg nem arra hogy kihúzza a csapatot a sz.rból,ha úgy alakul.
sokkal kiszámíthatóbb lesz vele a játékunk,holott eddig sem volt elég kreatív,vállalkozó szellemű játékosunk.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.04.26. 22:05:02

oregem21 írta:Nemtudom....lehet en vagyok hulye de van egy olyan erzesem h holnap kezdeni fog Ini, az egesz csak etetes mint Puyolnal multkor!!!! :) ez csak megerzes, az biztos h vele v nelkule de golt, golokat kell rugni!!!
Visca el Barca Visca INIESTAAAAAAAAAAA
Valahogy én is ezt érzem. :roll:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.04.26. 22:00:34

socio66 írta:nagy kár érte,de afellay,vagy akár thiago nagyjából pótolni tudná,sőt akár frissességet is hozhatnának a játékunkba.
csak hát ugye keita barátunk fogja helyettesíteni,aki pont semmilyen szempontból nem lesz hasznos,mert se nem labdabiztos,se nem hatékony a kontrák megállításában,így lesz egy ember busquets mellett a középpályán aki semmi mást nem fog csinálni,mint továbbpasszolja a labdát a legközelebbi embernek.
így marad xavi és messi,kettejüket kell igazából kivenniük pepééknek a játékból,a többiek vagy formájuk,vagy szimplán képességbeli hiányosságaik miatt veszélytelenek jelenleg.
hát,nem fogadnék a barcára..


ini pótlásáról:
Ha Keita nem lenne hasznos,biztos,hogy nem nálunk játszana!
Figyelemmel követtem az előző meccsen és nagyon is jól játszik!
Labdaszerzéseknél jó,tény hogy nem annyira kreatív mint Xavi,és nem olyan jó labdaszerző mint Busi,de kell egy ilyen is,aki csak "jó" játékos ,nem kiváló.Hisz nem lehet egy Fabregast padoztatni (hasamra csaptam) mert nagyon nagy a fizetése.
Abi & Tito
socio66

2011.04.26. 21:54:06

nagy kár érte,de afellay,vagy akár thiago nagyjából pótolni tudná,sőt akár frissességet is hozhatnának a játékunkba.
csak hát ugye keita barátunk fogja helyettesíteni,aki pont semmilyen szempontból nem lesz hasznos,mert se nem labdabiztos,se nem hatékony a kontrák megállításában,így lesz egy ember busquets mellett a középpályán aki semmi mást nem fog csinálni,mint továbbpasszolja a labdát a legközelebbi embernek.
így marad xavi és messi,kettejüket kell igazából kivenniük pepééknek a játékból,a többiek vagy formájuk,vagy szimplán képességbeli hiányosságaik miatt veszélytelenek jelenleg.
hát,nem fogadnék a barcára..
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.26. 21:53:29

torrestoni írta:
Initom írta:Megint sok a"duma". DE fogadnék,hogyha hétvégén nem nyerünk,akkor ugyan ezek az emberek azért szidnák Pepet mert,nem játszottak Xaviék!
Miért kell mindig valakit megtalálni?
Talán azért, mert hibás? A duma az, hogy minden megvan írva a sorsban, el kell fogadni, hogy Iniesta akkor is megsérül, ha odaszíjazták volna a kispadhoz, minden rendben lesz, és nehogy véletlenül kritikával illessünk valakit. Ezeket mielőtt leírjátok, nyugodtan kukába dobhatnátok. Ha nem oda való, majd visszadobja...

Az Osasuna ellen pedig ezek szerint igencsak mindegy volt, ki játszik, hulladék teljesítményt nyújtottunk. Fogadni pedig két sarokkal arrébb kell.
Persze lehet ezt mondani, de ettől sokkal értelmesebb kritikát is lehetne találni Toni, mert ez a kákán is csomót keresünk esete. Magam több hibát fel tudnék sorolni az utóbbi időből és én is kicsit neheztelek Guardiolara, de észre kellene venni, hogy van különbség aközött, ha valaki érzelmileg semlegesen ül le Pep produkcióját nézni ( tehát sem nem imádva, sem nem utálva), mint, ha valaki a csapatának való szurkolás mellett azért ül le, hogy tudatosan a hibákat keresse. Ha x lett volna az a meccs, akkor a 6 pont miatt fújnátok, ami persze kisebb dolognak tűnik, de az éles helyzetben Pep miért gondolna arra, hogy épp ebben az x percben sérül le Ini? Vagy minden meccsen megsérül valaki? Ha mondjuk akármelyik meccsen ( nem feltétlen bl elődöntő előtt) eltörik egy játékosnak a lábát ( hasra ütésszerűen, lehet más sérülés is, ha gondolod), akkor az edző a hibás, mert játszott a játékos? Az előre be nem kalkulálható dolgok miatt nem éppen ildomos egy edzőt hibáztatni. Miközben Pepet nyilván az vezérelte, hogy zárjuk le a meccset. Lehet, hogy 100-ból 100 edző nem ezt tette volna, de biztos, hogy nem azért, mert a sérülésre gondolnak. Ez nem több, mint utólagos és könnyű okoskodás a részedről. A cikkedben vannak sokkal értelmesebb dolgok, inkább azokat kellene erőltetni. Kérlek ne vedd zokon, amit írok, mert nem sértésnek szántam, csupán véleménynyilvánítás és várom a reakciót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.04.26. 21:55:35-kor.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2011.04.26. 21:48:20

Nemtudom....lehet en vagyok hulye de van egy olyan erzesem h holnap kezdeni fog Ini, az egesz csak etetes mint Puyolnal multkor!!!! :) ez csak megerzes, az biztos h vele v nelkule de golt, golokat kell rugni!!!
Visca el Barca Visca INIESTAAAAAAAAAAA
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2011.04.26. 21:44:39

Nem gondolom, hogy az lenne a legfontosabb most, hogy bárkit is hibáztassunk, vagy bárkire is újjal mutogassunk. Persze nem mi fogjuk megmondani a tutit, de inkább a megoldásokon, a lehetőségeken kellene gondolkodni és leginkább szívből szurkolni szeretett csapatunknak. Mondanom sem kell mennyire szükségük van erre. Kétségtelen nehéz helyzetben vagyunk a sok sérült miatt, éppen ezért nagy összefogásra van szükség csapaton belül és kívül egyaránt. Bízom a fiúkban, bár van bennem némi aggodalom is, de valami azt súgja, hogy jól jövünk ki ebből a helyzetből is.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.04.26. 21:06:23

torrestoni írta:
Initom írta:Megint sok a"duma". DE fogadnék,hogyha hétvégén nem nyerünk,akkor ugyan ezek az emberek azért szidnák Pepet mert,nem játszottak Xaviék!
Miért kell mindig valakit megtalálni?
Talán azért, mert hibás? A duma az, hogy minden megvan írva a sorsban, el kell fogadni, hogy Iniesta akkor is megsérül, ha odaszíjazták volna a kispadhoz, minden rendben lesz, és nehogy véletlenül kritikával illessünk valakit. Ezeket mielőtt leírjátok, nyugodtan kukába dobhatnátok. Ha nem oda való, majd visszadobja...

Az Osasuna ellen pedig ezek szerint igencsak mindegy volt, ki játszik, hulladék teljesítményt nyújtottunk. Fogadni pedig két sarokkal arrébb kell.
Megpróbáltam normálisan írni.No mind1. Én csak azt mondom,hogy 10/8 ember akkor is szidta volna pepet ha nem nyerünk. de ez kezd off lenni.
Nem a kritika a gond,hanem a módja,és már néha a mennyisége,hirtelensége.
Abi & Tito
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.26. 21:02:59

Initom írta:Megint sok a"duma". DE fogadnék,hogyha hétvégén nem nyerünk,akkor ugyan ezek az emberek azért szidnák Pepet mert,nem játszottak Xaviék!
Miért kell mindig valakit megtalálni?
Talán azért, mert hibás? A duma az, hogy minden megvan írva a sorsban, el kell fogadni, hogy Iniesta akkor is megsérül, ha odaszíjazták volna a kispadhoz, minden rendben lesz, és nehogy véletlenül kritikával illessünk valakit. Ezeket mielőtt leírjátok, nyugodtan kukába dobhatnátok. Ha nem oda való, majd visszadobja...

Az Osasuna ellen pedig ezek szerint igencsak mindegy volt, ki játszik, hulladék teljesítményt nyújtottunk. Fogadni pedig két sarokkal arrébb kell.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.04.26. 20:56:40

Megint sok a"duma". DE fogadnék,hogyha hétvégén nem nyerünk,akkor ugyan ezek az emberek azért szidnák Pepet mert,nem játszottak Xaviék!
Miért kell mindig valakit megtalálni?

Mellesleg nagyon elkeserdtem a hír hallatán,érdekes lesz a holnapi meccs.
Abi & Tito
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.26. 20:55:38

a sport lehozta, h maga Pep erősítette meg, h Ini nem játszik holnap... ilyen nincs b+, h egymás után dőlnek ki az emberek a hentesgárda elleni párharc előtt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.26. 20:57:32-kor.
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.04.26. 20:54:48

torrestoni írta:
Pep dilettantizmusa azért most ismét "verdesi kifelé" azt a bizonyos biztosítékot. Én megértem, hogy már úgy érezte agyérgörcsöt kap, hogy egy Osasuna ellen képtelenek vagyunk lezárni a meccset, s oké, hogy utólag okos az ember, de mégis, mi a francot tudott hozzátenni az ideje előtt beküldött Messi-Xavi-Iniesta trió? Persze, a 87. percben hármójuk közül Messinek volt egyetlen értékelhető megmozdulása. Pedig együttesen pályán voltak 90 percet...

Sok választás végképp nincs, Affelay bizonyíthat - remélem. Bár most már Keitától az Isten se ment meg minket.
Maximálisan egyetértek Toni megállapításaival. Pep "buta" döntésének a levét isszuk. egyszerűen nem értettem, mi szükség volt Ini és Xavi becserélésére. Rossz húzás volt, dilettáns. Gyönyörű középpályás sorral fogunk kiállni az idény meccsére, aminek nem csak számszakilag nagy a tétje, hanem mentálisan is.

várom a fejleményeket... :?
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.26. 20:50:08

Pep dilettantizmusa azért most ismét "verdesi kifelé" azt a bizonyos biztosítékot. Én megértem, hogy már úgy érezte agyérgörcsöt kap, hogy egy Osasuna ellen képtelenek vagyunk lezárni a meccset, s oké, hogy utólag okos az ember, de mégis, mi a francot tudott hozzátenni az ideje előtt beküldött Messi-Xavi-Iniesta trió? Persze, a 87. percben hármójuk közül Messinek volt egyetlen értékelhető megmozdulása. Pedig együttesen pályán voltak 90 percet...

Sok választás végképp nincs, Affelay bizonyíthat - remélem. Bár most már Keitától az Isten se ment meg minket.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.26. 20:41:47

Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.26. 19:32:09

Mennyi moderátorjelölt :lol:

Remélem Iniesta tud majd holnap játszani, és csereként lendületet tudna hozni a csapatba. Szerintem nincs nagy baja Andrésnek :wink:
"And my heart will leave you never."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.26. 19:11:13

Betti írta:
juhaszdani95 írta:
Betti írta:Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a holnapi meccset melyik csatorna közvetíti?
Szia, Digisport:)(De én csak neten tudom nézni, T-Home-om van)
A választ köszi. És azt meg tudnád mondani, hogy a neten hol, és hogyan tudnám nézni?

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=711

Itt vannak linkek a meccsnézéshez.Lehetőleg ne offoljuk szét ezt a topicot.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Betti
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.02.01. 11:14:42

2011.04.26. 19:07:51

juhaszdani95 írta:
Betti írta:Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a holnapi meccset melyik csatorna közvetíti?
Szia, Digisport:)(De én csak neten tudom nézni, T-Home-om van)
A választ köszi. És azt meg tudnád mondani, hogy a neten hol, és hogyan tudnám nézni?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.26. 13:42:23

samy85 írta:
szajko írta:egyelőre még csak a sport.es hozta le és ugye ők katalán érdekeltségűek,ami felveti azt a tényt,hogy csak kamuznak,hogy örüljenek a madridisták...
én addig ezt nem hiszem el míg a hivatalos oldalunkon nincs fent a hír.
Én is most voltam a Barcelona hivatalos honlapján, és ott szó sincs sérülésről...
Én is egyből a .cat-ra mentem fel és nem nagyon találtam róla infot, pedig biztos főhírként hozták volna le. Szóval én nem hiszem hogy komoly valóságtartalma lenne. Érdekes hogy szombaton sérült meg és most hoznák nyilvánosságra + az interjú sem volt olyan hangvételű.
Szerintem valami olyasmi lehet, hogy végzett valami külön munkát, a sajtó pedig "kilogikázott" vmit a szenzáció miatt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.26. 13:38:55

Jobbulást Iniesta! Csak ne kapkodjon ő is a visszatéréssel mint Puyol, mert nem lesz jó.
Kép
Kép
Kép
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2011.04.26. 13:36:13

Magam részéről kizártnak tartom, hogy a sajtótájékoztatón erről ne szólt volna, nem hiszem kispadon kezd.

Vamos Andrés !
juhaszdani95
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.08.24. 14:28:59

2011.04.26. 11:33:30

Betti írta:Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a holnapi meccset melyik csatorna közvetíti?
Szia, Digisport:)(De én csak neten tudom nézni, T-Home-om van)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.26. 11:28:34

samy85 írta:
szajko írta:egyelőre még csak a sport.es hozta le és ugye ők katalán érdekeltségűek,ami felveti azt a tényt,hogy csak kamuznak,hogy örüljenek a madridisták...
én addig ezt nem hiszem el míg a hivatalos oldalunkon nincs fent a hír.
Én is most voltam a Barcelona hivatalos honlapján, és ott szó sincs sérülésről...
Csak annyi, hogy külön edzett a többiektől. "Andrés Iniesta worked out in isolation."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.04.26. 11:35:35-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.26. 11:28:06

szajko írta:egyelőre még csak a sport.es hozta le és ugye ők katalán érdekeltségűek,ami felveti azt a tényt,hogy csak kamuznak,hogy örüljenek a madridisták...
én addig ezt nem hiszem el míg a hivatalos oldalunkon nincs fent a hír.
Én is most voltam a Barcelona hivatalos honlapján, és ott szó sincs sérülésről...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Betti
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.02.01. 11:14:42

2011.04.26. 11:19:49

Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a holnapi meccset melyik csatorna közvetíti?
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.04.26. 11:18:29

egyelőre még csak a sport.es hozta le és ugye ők katalán érdekeltségűek,ami felveti azt a tényt,hogy csak kamuznak,hogy örüljenek a madridisták...
én addig ezt nem hiszem el míg a hivatalos oldalunkon nincs fent a hír.
Válasz küldése