Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 16:00:13

Barca__15 írta:Állandó olvasója vagyok az oldalnak, de ritkán fórumozok. Na most lenne1-2 kérdésem:
-oké, érik a Sánchez igazolás, de a hírek alapján még Fabregas elképzelhető, hogy jön, de más nevet mostanság nem is nagyon hallani...a kérdésem tehát h a klub 2 igazolással akar frissíteni egy olyan szezonra, ami valószínűleg hasonlóan brutálhosszú lesz? (THIAGO ÉS FONTÁS most leszámítva)...vagy vannak még nevek a kalapban? világosítsatok fel
-a másik dolog, hogy meglehetősen nagy az esély BOJAN, JEFFREN, akár MILITO távozására is, meg még több védőt is emlegetnek...nemhogy erősítés lesz, hanem fogy a keret létszáma, ami idényről idényre megtörténik...normális ez? nem példának akarom felhozni, de elég megnézni más nagycsapatok keretét (Chelsea, Real, Milan), ahol egy hosszú szezonra azért van elég hosszú kispad is
-a harmadik dolog pedig az átigazolások értékei...mintha a klubnál nem tudnák, ki mennyit ér pl. Sánchezért ugye mindent összevonva 40 milla felett költünk (elismerem, nagyon jó játékos, és örülök ha jön), de mindössze egyetlen jól sikerült olasz bajnoki szezon tükrében nem horribilis pénz ez? lássuk a mmásik oldalon BOJANT, aki itt nevelkedett, évek óta szolgálja a klubot, több remek és még annál is jobb szezont futott, igaz az idei nem az ő éve volt...de 10 millió? a 40+-szal szemben? nem is értem

Ennyit szerettem volna, ha valamiben nem értetek egyet, világosítsatok fel, (lehurrogás lehetőleg ne legyen) és mondjátok el mit gondoltok ezekről
Nem terveznek mást, ez a két igazolás a fontos a Klubnak, és egyet is értek vele, nincs hova igazolni, felesleges több ember, a hátvédsort kell frissíteni majd, de az ráér jövőre. Bojan pedig nem hinném hogy " több remek és még annál is jobb szezont" futott itt, inkább "több gyenge és még annál is rosszabbat". Volt kb 10-15 jó meccse összesen, mióta itt van, ezért nem adnak többet mint 10 millió.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2011.07.21. 15:55:36

Állandó olvasója vagyok az oldalnak, de ritkán fórumozok. Na most lenne1-2 kérdésem:
-oké, érik a Sánchez igazolás, de a hírek alapján még Fabregas elképzelhető, hogy jön, de más nevet mostanság nem is nagyon hallani...a kérdésem tehát h a klub 2 igazolással akar frissíteni egy olyan szezonra, ami valószínűleg hasonlóan brutálhosszú lesz? (THIAGO ÉS FONTÁS most leszámítva)...vagy vannak még nevek a kalapban? világosítsatok fel
-a másik dolog, hogy meglehetősen nagy az esély BOJAN, JEFFREN, akár MILITO távozására is, meg még több védőt is emlegetnek...nemhogy erősítés lesz, hanem fogy a keret létszáma, ami idényről idényre megtörténik...normális ez? nem példának akarom felhozni, de elég megnézni más nagycsapatok keretét (Chelsea, Real, Milan), ahol egy hosszú szezonra azért van elég hosszú kispad is
-a harmadik dolog pedig az átigazolások értékei...mintha a klubnál nem tudnák, ki mennyit ér pl. Sánchezért ugye mindent összevonva 40 milla felett költünk (elismerem, nagyon jó játékos, és örülök ha jön), de mindössze egyetlen jól sikerült olasz bajnoki szezon tükrében nem horribilis pénz ez? lássuk a mmásik oldalon BOJANT, aki itt nevelkedett, évek óta szolgálja a klubot, több remek és még annál is jobb szezont futott, igaz az idei nem az ő éve volt...de 10 millió? a 40+-szal szemben? nem is értem

Ennyit szerettem volna, ha valamiben nem értetek egyet, világosítsatok fel, (lehurrogás lehetőleg ne legyen) és mondjátok el mit gondoltok ezekről
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.21. 15:54:29

Kash, ha buta vagy rendben, de légy oly kedves és ne itt büszkélkedj vele, pláne ne próbáld megmagyarázni a butaságaidat...

"elterjett" és hasonlóknak nincs köze a netes szlenghez, egyszerűen rossz a helyesírásod, el kell ismerned és ennyi... (egyébként a böngésző aláhúzza a rosszul írt szavakat...)

az meg, h legalább 3 helyen megjelent dolgokról beszélsz, az megint nem jelent semmit, ugyanis nagyon sokszor a forrás ugyanaz... ha kritizálsz vkit, akkor javaslom, h ne hagyj támadási felületet magadon... ;)


bocs az offért...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.07.21. 15:57:04-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 15:54:19

Kash írta:Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.
A durva helyesírási hibák nem éppen az internetes szlenghez tartoznak...a stílusodon pedig kéretik változtatni!

A gyémánthoz visszatérve : hogy képzeled? oké, hogy Busquets-Xavi-Iniesta-Fabregas kp, de akkor elöl két hely marad, amiből az egyik Messi. A maradék 1 helyre van Villa, Pedro, Sanchez, Afellay. Szerinted ez így értelmes? Vagy a gyémánt előtt még 3 ugyanúgy 3 csatárt tartasz? 6 támadó szerintem kicsit erős...+ Alves. Reménytelen elképzelés egy újságírótól, semmit több.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2011.07.21. 15:56:20-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.07.21. 15:48:41

Egyébként a gyémántalakzatról onnan tudok, hogy Guardiola megrajzolta az elképzelését, hogy Xavi és iniesta áll a középpálya két oldalán, Busquets valószinűleg a háromszög "feneke" lesz hogy igy mondjam, vagyis középütt kicsit hátrébbhúzódva, és fabregas lenne a gyémánt csücske. Amikor Alves a jobb oldalon felfut, akkor Busquets visszahúzódik a helyére, hogy az ellenfél ne tudjon kontrázni, ilyen egyszerű, és nem légbőlkapott információkat közlök, hanem csak olyanokat, amiket legfeljebb 3 hyelen olvasok. Nekem pedig ne jőjjetek a magyar nyelv rejtelmeivel, mert az internetes szleng már nagyon elterjett, és észre sem veszem, hogy próbálok irni, persze igyekszek érthetően, csak ti ezt akarattal nem akarjátok megérteni. És örülök hogy a barca milyen játékosokat próbál leigazolni, és igenis vannak tulajdonosok és ne okoskodj, már pontossan nem tudom ki irta, de biztos rájön ha ezt olvassa.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.21. 15:34:12

sura írta:Lesz pénz Fabregasra, mert Sanchez idei költségei bőven kijönnek Ibra, Bojan, Jeffren és remélhetőleg még 1-2 védő árából, sőt marad is pénz utána.
Már többször lenyilatkozták, hogy lesz pénz Fabregasra. Aztán azt is lenyilatkozták, hogy az Ibra pénz belemegy a hitel törlesztésébe. Azt meg remélem, hogy te se gondoltad komolyan, hogy 1-2 védőt el kell adni. Militoért jó lenne pénzt kapni, de én már akkor tapsolnék, ha ingyen elvinné vki. Mást meg nem szabad hátulról elengedni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.07.21. 15:29:18

Lesz pénz Fabregasra, mert Sanchez idei költségei bőven kijönnek Ibra, Bojan, Jeffren és remélhetőleg még 1-2 védő árából, sőt marad is pénz utána.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.21. 14:04:21

Ilúvatar írta:Mezégetés... Láttam már hogy Barca drukkerek égetik el a madrid mezt, vagy éppen fordítva...

Mezégetés minden csapatban előfordul.

vérgáz.

Bár én is égettem már el egy pólót: Tokió Hotel :D
Mivel kupákat nem tudnak égetni, ezért mezt kell. Biztos betett az is nekik, hogy 2 év alatt 4 alkalommal mostuk föl velük a padlót. Még ha csak 2 meccsen nyertünk. Meg hát volt olyan is mikor disznófej repült Figo felé :D :( :shock: Nem szép dolog az ilyenekről le kéne szokni, főleg úgy, hogy még nem is igazolt ide.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 13:47:07

LM10 írta:
Ilúvatar írta:Mezégetés... Láttam már hogy Barca drukkerek égetik el a madrid mezt, vagy éppen fordítva...

Mezégetés minden csapatban előfordul.

vérgáz.

Bár én is égettem már el egy pólót: Tokió Hotel :D
Persze, és azt is elítélem. De még az indok is nevetséges, hogy az elvágyódó Fabregast nem engedik el, és ezért a Barca ellen vannak.. :roll:
Mondjuk tény, hogy nem a legszebb módon akarjuk elvinni...de ezért Barca-mezt égetni? Szánalmas és nekem érthetetlen is...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.07.21. 13:34:06

Ilúvatar írta:Mezégetés... Láttam már hogy Barca drukkerek égetik el a madrid mezt, vagy éppen fordítva...

Mezégetés minden csapatban előfordul.

vérgáz.

Bár én is égettem már el egy pólót: Tokió Hotel :D
Persze, és azt is elítélem. De még az indok is nevetséges, hogy az elvágyódó Fabregast nem engedik el, és ezért a Barca ellen vannak.. :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.07.21. 13:32:12

Mezégetés... Láttam már hogy Barca drukkerek égetik el a madrid mezt, vagy éppen fordítva...

Mezégetés minden csapatban előfordul.

vérgáz.

Bár én is égettem már el egy pólót: Tokió Hotel :D
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 13:15:27

De hát gyökerek ezek...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.21. 13:12:57

mit gondolsz? ezek a "gúnárok" (igen, arsenal-drukkerek, akik Barca-ellenes transzparenseket is csináltak, amikor az Arsenal ott volt haknizni...) pontosan olyanok, mint az okádhatnék stílusban blogolgató vadkutya...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.21. 13:02:43

Tegnap már belinkeltem ide ezt a mezégetéses dolgot. A kínai Arsenal fanok berágtak a Barcára a Cesc ügy miatt, és így fejezik ki a véleményük.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.07.21. 13:02:43

Tocy írta:
LM10 írta:De várom már, hogy Sánchez Barca mezben pózoljon :D 8) Én nagyon sokat látok benne, hosszútávon a Sánchez-Messi-Pedro 3-as nagyon eredményes lehet.

Sosem szerettem ezt a mezégetéses dolgot.... :roll:

Kép
Itt mér égetik?
Gondolom Fabregas miatt... Ha jól megnézed arsenal mez van a barcás alatt...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.21. 13:00:29

LM10 írta:De várom már, hogy Sánchez Barca mezben pózoljon :D 8) Én nagyon sokat látok benne, hosszútávon a Sánchez-Messi-Pedro 3-as nagyon eredményes lehet.

Sosem szerettem ezt a mezégetéses dolgot.... :roll:

Kép
Itt mér égetik?
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.07.21. 12:59:14

De várom már, hogy Sánchez Barca mezben pózoljon :D 8) Én nagyon sokat látok benne, hosszútávon a Sánchez-Messi-Pedro 3-as nagyon eredményes lehet.

Sosem szerettem ezt a mezégetéses dolgot.... :roll:

Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.21. 12:49:33

sjd írta:
Kash írta:
OFF: És azt sem mondhatjátok, hogy "azt nem mondhassátok", mert a magyar nyelv szabályai szerint helytelen. Amúgy az a birtokos jelző igei személyrag, de majd 4. osztályban úgyis tanuljátok
Tájszólással ír... :lol:

On: Nem hiszem, hogy aláírt volna. Legkésöbb fcbarcelona.cat- on már kint lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.21. 12:42:55

Még mindig szívesebben látnám tollal a kezében, mint labdával a fején, ahhoz, hogy ezt elhiggyem. Mindenesetre ígéretes, hogy megjött az ügynöke
Zibra16 írta: Nem értem, hogy mit kell kötözködni nem, hogy inkább annak örülnél, hogy Barcások írják ezt nem pedig Elton madridisták
Ha lehet, akkor én azt az opciót választanám, hogy egyik kategória se írjon hülyeséget (és szerintem a moderátorok is egyetértenének)
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.07.21. 12:39:31

http://www.mundodeportivo.com/20110721/ ... 66481.html Szerinte is csak jól járunk vele.Azért még mindig szeret minket,elég szépeket mondott a csapatról. :D :D :D :D :D :D
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.21. 12:29:53

Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.21. 12:20:15

[quote="Kash"][/quote]

OFF: És azt sem mondhatjátok, hogy "azt nem mondhassátok", mert a magyar nyelv szabályai szerint helytelen. Amúgy az a birtokos jelző igei személyrag, de majd 4. osztályban úgyis tanuljátok

ON: visszanéztem a júniusi híreket a barcnoticiason, hát akkor is pont ugyanezek mentek, 06.09.: még ma aláírhat Sanchez!, 06.13.: Cesc rávette Wengert, hogy engedje el
Arra is emlékszünk, hogy júl 5-én jelentették volna be Cescet és Alexist, amikor Rossell visszajön Argentínából
Szóval kíváncsian várom a fejleményeket :roll:
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.07.21. 12:19:35

Kash írta:Először is azt kell megoldani, hogy nem mi vettük meg, hanem a tulajdonosok, azt nem mondhassátok hogy "csináltunk" jó üzletet meg minden, amikor ti nem is dolgoztok a barcánál, attól függetlenül hogy barca szurkolók vagytok, azt nem mondhassátok hogy "kell vennünk" meg hogy "jól csináltuk" egyébként vannak a barcánál szakértők, és Guardiola nem feltétlenül azért akarja megvenni fabregast, mert olyan isteni a játéka, hanem azért, mert szeretné ujra a barcánál tudni, és a gyémánt alakzathoz feltétlenül szükséges a játéka, és az ilyen hogy "vettünk" meg hasonló birtokosjelzőket vagy miket légyszives hanyagoljátok mert R*hadt unalmas.
Mit szívsz? Én is kérek.
Fogadd őszinte gratulációm, hogy mindezt sikerült leírnod egy mondatban... plusz a kiemelt részekért külön taps jár.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zbacsi 2011.07.21. 12:20:58-kor.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.21. 12:19:13

visca el barca írta:
Kash írta:Először is azt kell megoldani, hogy nem mi vettük meg, hanem a tulajdonosok, azt nem mondhassátok hogy "csináltunk" jó üzletet meg minden, amikor ti nem is dolgoztok a barcánál, attól függetlenül hogy barca szurkolók vagytok, azt nem mondhassátok hogy "kell vennünk" meg hogy "jól csináltuk" egyébként vannak a barcánál szakértők, és Guardiola nem feltétlenül azért akarja megvenni fabregast, mert olyan isteni a játéka, hanem azért, mert szeretné ujra a barcánál tudni, és a gyémánt alakzathoz feltétlenül szükséges a játéka, és az ilyen hogy "vettünk" meg hasonló birtokosjelzőket vagy miket légyszives hanyagoljátok mert R*hadt unalmas.
hu haver te konkrétan mirol beszelsz? tulajdonos? van olyan a barcánál? gyémánt alakzat? hol? vegyél elő egy 6-7 évvel ezelőtti milan meccset, ott látsz gyémánt alakzatot... :roll:

Nem értem, hogy mit kell kötözködni nem, hogy inkább annak örülnél, hogy Barcások írják ezt nem pedig Elton madridisták
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.21. 12:13:32

Kash írta:Először is azt kell megoldani, hogy nem mi vettük meg, hanem a tulajdonosok, azt nem mondhassátok hogy "csináltunk" jó üzletet meg minden, amikor ti nem is dolgoztok a barcánál, attól függetlenül hogy barca szurkolók vagytok, azt nem mondhassátok hogy "kell vennünk" meg hogy "jól csináltuk" egyébként vannak a barcánál szakértők, és Guardiola nem feltétlenül azért akarja megvenni fabregast, mert olyan isteni a játéka, hanem azért, mert szeretné ujra a barcánál tudni, és a gyémánt alakzathoz feltétlenül szükséges a játéka, és az ilyen hogy "vettünk" meg hasonló birtokosjelzőket vagy miket légyszives hanyagoljátok mert R*hadt unalmas.
hu haver te konkrétan mirol beszelsz? tulajdonos? van olyan a barcánál? gyémánt alakzat? hol? vegyél elő egy 6-7 évvel ezelőtti milan meccset, ott látsz gyémánt alakzatot... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése