Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
162
50%
 
Szavazatok száma: 326
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.11.03. 11:44:20

recrea írta:Én is úgy gondolom, h teljesen kiöli a játékosokból az egyéni megoldásokat és improvizációt.
+
Eredményfocit, robotfocit játszunk.
Hétről hétre látom egyéni megoldások tárházát - amellett, hogy van egy bizonyos taktikai/stratégiai rend. Igenis, Messi-Xavi-Iniesta (minimum) minden meccsen képes valami egyéni, látványos megoldásra a szokásos ötletek mellett.
recrea írta:Azt felejtsük el, h Alexis olyan dolgokat fog művelni, mint a tavalyi videóiban. Ott sokszor kontrákra játszottak, gyakorlatilag végigszaladt a pályán, ez nálunk lehetetlen. Így viszont ezt bárki lehozza, kár volt 40 milliót adni érte.
...
Nézem Thiago játékát, összehasonlítva a videókkal, teljesen megszűnt az egyéni játéka, holott sztem R10-hez hasonló stílusa, technikája, tehetsége van, alig mer egy cselt megcsinálni, ha viszont csinál, mindig bejön.
Bizonyos posztokon nagyon veszélyes megcsinálni az 1-1-eket. Ez a poszt például az irányító középpálya területe, ahol egy labdavesztés azonnali kontra-, és gólveszéllyel párosul. A szélsőknek, mint Alexis-Cuenca-Villa-Pedro "meg van engedve" az 1-1, hiszen erre látunk példákat meccsről-meccsre. Más kérdés, hogy Villa-nak és Pedro-nak az utóbbi időben egyszer sem sikerült megoldania egy ilyen helyzetet - Cuenca alkalmazza ezeket, és láthatóan tetszik Pepnek (hiszen akkor nem játszatná). Úgy gondolom, hogy Alexis is fogja ezeket alkalmazni, mert az ellenfél 16-osának széleinél nem olyan kockázatos eladni a labdát.
recrea írta: Ezenkívül nem használjuk a széleket, mindent középen akarunk megoldani, a szélről vissza passz vagy befelé tolom. Emlékeztek Ti a közelmúltból ilyen gólra, mint amit Cuenca meg Fabre hozott össze. Megtolom a védő mellet az alapvonal felé és beadom. Én egyre sem, pedig az összes meccset megnézem.
Valahol érthető, hogy nem erőltetjük a szélen való elfutást és beadást, mert őszintén: a 170cm-s Messi-től várni a fejes gólokat kissé merész ötlet. (És a ciki az volt, hogy a 2méteres Ibra-tól sem lehetett várni fejes gólokat, mert Messi kb. jobban érkezik és jobban fejel, mint a svéd).
De abban egyetértek, hogyan jobban ki kéne használni a széleket, és többször kellene alkalmazni a védelem mögé kerülést, ahol lapos beadásokkal is lehetne operálni.
recrea írta:Őszinte leszek, meg tudod érteni azokat, akik szerint dög unalom egy Barca meccs, tili-toli az ellenfél térfelén 90 percen keresztül. Ha nem lenne Messi, elaludnék. :D Persze nekem ettől még látványos a játékunk, egész nap elnézegetném.
Akiknek a kontrafoci kell, azoknak csomó csapatot lehet szeretniük, kis és nagy csapatot, minden ligából széles választék van.
A Barca játéka unikum, szinte utánozhatatlan, de a kevésbé jó forma minden csapat játékán meglátszik - így a Barcán is. Az, hogy az utóbbi pár meccsen viszonylag unalmasak voltunk, az csakis ennek köszönhető. Ha felgyorsítjuk a játékot, és elegendő a mozgás, akkor nincs szebben játszó csapat a világon. (Persze, az, hogy kinek mi tetszik: szubjektív. Ugyanakkor nem véletlen, hogy szuperlatívuszokban beszélnek a Barca játékáról, amikor jó formában vagyunk)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.03. 11:43:39

Nagyon jó videó! Elraktározva! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.03. 11:43:28

recrea írta:Én is úgy gondolom, h teljesen kiöli a játékosokból az egyéni megoldásokat és improvizációt. Azt felejtsük el, h Alexis olyan dolgokat fog művelni, mint a tavalyi videóiban. Ott sokszor kontrákra játszottak, gyakorlatilag végigszaladt a pályán, ez nálunk lehetetlen. Így viszont ezt bárki lehozza, kár volt 40 milliót adni érte. Remélem elég tökös lesz ahhoz, h belemenjen a 1-1-ekbe.

Nézem Thiago játékát, összehasonlítva a videókkal, teljesen megszűnt az egyéni játéka, holott sztem R10-hez hasonló stílusa, technikája, tehetsége van, alig mer egy cselt megcsinálni, ha viszont csinál, mindig bejön.

Eredményfocit, robotfocit játszunk.

Ezenkívül nem használjuk a széleket, mindent középen akarunk megoldani, a szélről vissza passz vagy befelé tolom. Emlékeztek Ti a közelmúltból ilyen gólra, mint amit Cuenca meg Fabre hozott össze. Megtolom a védő mellet az alapvonal felé és beadom. Én egyre sem, pedig az összes meccset megnézem.

Őszinte leszek, meg tudod érteni azokat, akik szerint dög unalom egy Barca meccs, tili-toli az ellenfél térfelén 90 percen keresztül. Ha nem lenne Messi, elaludnék. :D Persze nekem ettől még látványos a játékunk, egész nap elnézegetném.
Hát azért teljesen nem öli ki az emberekből az egyéniségüket, de tényleg van benne vmi igazság amit mondasz. Emlékszem a legelső évben rengetegszer volt olyan, hogy kontrából a Messi-Eto-Henry trió lerobogta teljesen az ellenfél védelmét és Dani Alvessel Messi szétfingatott mindenkit a jobbszélen. 1 évre rá Messivel és Pedroval szintén a szélsőjáték nagyo n szépen működött, akkor középen voltunk meglőve. A tavalyi és az idei év pedig számomra teljesen olyan, hogy ezeket a dolgok kezdenek kiveszni a játékunkból. A tiki-takát annyira erőltetjük, hogy gyakran 1-2 csellel, vagy egy ellentámadással sokkal könnyebb lenne gólt szerezni. Ez a 3-4-3 egyébként tényleg nem nagy hülyeség, de talán a játékunk legfontosabb láncszemét így Alvest meg elveszítjük. Az első 2 év játékából kéne visszahozni sztem, hogy teljesen gördülékenyebb legyen a dolog. Számomra a kulcs egyértelműen Alves játéka. Azt kéne megoldani, hogy Pedro és Alexis egyszerre legyen csúcsformában a szélen és akkor megállíthatatlanok vagyunk. Amíg nem sikerül tökéletesíteni a támadójátékot, addig benne lesz a botlás veszélye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.11.03. 11:44:51-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.11.03. 10:57:05

Én is úgy gondolom, h teljesen kiöli a játékosokból az egyéni megoldásokat és improvizációt. Azt felejtsük el, h Alexis olyan dolgokat fog művelni, mint a tavalyi videóiban. Ott sokszor kontrákra játszottak, gyakorlatilag végigszaladt a pályán, ez nálunk lehetetlen. Így viszont ezt bárki lehozza, kár volt 40 milliót adni érte. Remélem elég tökös lesz ahhoz, h belemenjen a 1-1-ekbe.

Nézem Thiago játékát, összehasonlítva a videókkal, teljesen megszűnt az egyéni játéka, holott sztem R10-hez hasonló stílusa, technikája, tehetsége van, alig mer egy cselt megcsinálni, ha viszont csinál, mindig bejön.

Eredményfocit, robotfocit játszunk.

Ezenkívül nem használjuk a széleket, mindent középen akarunk megoldani, a szélről vissza passz vagy befelé tolom. Emlékeztek Ti a közelmúltból ilyen gólra, mint amit Cuenca meg Fabre hozott össze. Megtolom a védő mellet az alapvonal felé és beadom. Én egyre sem, pedig az összes meccset megnézem.

Őszinte leszek, meg tudod érteni azokat, akik szerint dög unalom egy Barca meccs, tili-toli az ellenfél térfelén 90 percen keresztül. Ha nem lenne Messi, elaludnék. :D Persze nekem ettől még látványos a játékunk, egész nap elnézegetném.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2011.11.03. 10:13:49

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.10.26. 17:02:51

OvaMind írta:...Lehet, hogy a folyamat végén olyan csapat leszünk, mint a 2009-es MU, aki bárkit elver 1-0-ra, százszázalékos biztonsággal.
Az még a jobbik eset, én már helyenként a 2007-eshez hasonló produkciót vélek felfedezni. :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.26. 16:55:21

d írta:....
Én is egyet értek veled!
Azért akkora gáz nincsen a csapattal!
Kép
Kép
Kép
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.10.26. 12:30:07

d írta:Azt el kell fogadni, hogy nem nagyon fog a Barca kontrázni, gyors ellentámadásokat vezetni. Igen, néha érdemes lenne, de a csapat látványosan a rövidpasszos, biztos megoldásokat preferálja, ezeket gyakorolják edzéseken, ez a stílus alapja is. Ez a stílus arra épül, hogy ha csak lehet inkább a biztosra menjünk, a labdát nem szabad elveszíteni, kockázatos hosszú passzokat hanyagolni kell, kockázatos egy az egyeket szintén, helyette könnyebb, rövidebb passzokat, ha kell inkább hátra, mint ellenfélhez, tartva a begyakorolt figurákat. Guardiola teljesen látványosan erre neveli a csapatot, abban az irányban gondolkodva, hogy ha minden energiát erre a fajta focira fókuszálunk, akkor azt olyan minőségben lehet játszani, hogy elég a győzelemhez.

Néha persze engem is zavar, mert ezek a játékosok képesek (lennének) 50 méteres hajszálpontos passzokra, vagy gyors kontrákra is, de egyszerűen belenyugodtam már, hogy amíg Guardiola a főnök ez nem lesz már másként. És az a baj (illetve dehogy baj), hogy az eredmények a legtöbbször őt igazolják.
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, viszont azt tegyük hozzá, hogy idén már nagyon szélsőségesen ment el ebbe az irányba a csapat. Leginkább az nem tetszik, hogy a váratlan, ösztönös megoldásokat öli ki Pep teljesen a csapatból, furcsa ezt mondani, de egyre gépiesebbek vagyunk. Nagyon várom, hogy Alexis visszatérjen, szerintem akkor tudjuk majd igazán felmérni a csapat mostani erejét. Igazi ritmusváltásokra idén eddig Messi és Iniesta mellett az új szerzemények, Sanchez és Fabre voltak képesek.

Amíg jönnek az eredmények, nincs gond, viszont egyre rosszabb Barca-meccset nézni. Lehet, hogy a folyamat végén olyan csapat leszünk, mint a 2009-es MU, aki bárkit elver 1-0-ra, százszázalékos biztonsággal.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.10.26. 12:09:09

Azt el kell fogadni, hogy nem nagyon fog a Barca kontrázni, gyors ellentámadásokat vezetni. Igen, néha érdemes lenne, de a csapat látványosan a rövidpasszos, biztos megoldásokat preferálja, ezeket gyakorolják edzéseken, ez a stílus alapja is. Ez a stílus arra épül, hogy ha csak lehet inkább a biztosra menjünk, a labdát nem szabad elveszíteni, kockázatos hosszú passzokat hanyagolni kell, kockázatos egy az egyeket szintén, helyette könnyebb, rövidebb passzokat, ha kell inkább hátra, mint ellenfélhez, tartva a begyakorolt figurákat. Guardiola teljesen látványosan erre neveli a csapatot, abban az irányban gondolkodva, hogy ha minden energiát erre a fajta focira fókuszálunk, akkor azt olyan minőségben lehet játszani, hogy elég a győzelemhez.

Néha persze engem is zavar, mert ezek a játékosok képesek (lennének) 50 méteres hajszálpontos passzokra, vagy gyors kontrákra is, de egyszerűen belenyugodtam már, hogy amíg Guardiola a főnök ez nem lesz már másként. És az a baj (illetve dehogy baj), hogy az eredmények a legtöbbször őt igazolják.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.10.26. 11:59:45

Mikaos írta:Pep, te vagy a legjobb!
Nagyon tetszik az a cikk, amit Game90 belinkelt. Sokan mindig nem látják, hogy mekkora ász ez az ember.

Nem motiválatlanság volt tegnap a probléma (max. az utolsó 5-10 percet érintette), ugyanis végigtámadtuk a meccset, és 1-2 embert leszámítva mindenki sokat futott és dolgozott.
Látszik, hogy formán kívül van pár játékos (és meghatározó játékosok!).
4 meccs óta látszik a gyenge forma, és ennek semmi köze a motiváltság kérdéséhez. A csapat nem áll le, csak egyszerűen képtelen gólt lőni a temérdek helyzetből - szerintem éles különbség.

szerk.: próbáljon meg valaki jobban motiválni egy csapatot, amelyik 3 éve szétveri az egész világot (két szerencsétlen meccset kivéve, amit bemákolt Mou the Rat)
Szerintem sokszor eléggé kényelmesen tesszük-vesszük a labdát, illetve ráülünk az eredményre. Az idei csapatjátékban eléggé zavar, hogy gyors kontrákat alig vezetünk, Xavi is pl. rendszeresen megáll, kényelmesen megvárja a társakat, stb. A másik hiányosság, hogy sokszor nem egyérintőzünk, hanem a játékos átveszi a labdát a 16-oson belül, ezzel ütemet veszít. Messire ez különösen jellemző, sokszor nem tudunk első szándékból lőni. Az egyszerű, sallangmentes támadásvezetéseket átvehetnénk a Real repertoárjából, szerintem nálunk is működne sok játékhelyzetben.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.10.26. 10:30:55

Pep, te vagy a legjobb!
Nagyon tetszik az a cikk, amit Game90 belinkelt. Sokan mindig nem látják, hogy mekkora ász ez az ember.

Nem motiválatlanság volt tegnap a probléma (max. az utolsó 5-10 percet érintette), ugyanis végigtámadtuk a meccset, és 1-2 embert leszámítva mindenki sokat futott és dolgozott.
Látszik, hogy formán kívül van pár játékos (és meghatározó játékosok!).
4 meccs óta látszik a gyenge forma, és ennek semmi köze a motiváltság kérdéséhez. A csapat nem áll le, csak egyszerűen képtelen gólt lőni a temérdek helyzetből - szerintem éles különbség.

szerk.: próbáljon meg valaki jobban motiválni egy csapatot, amelyik 3 éve szétveri az egész világot (két szerencsétlen meccset kivéve, amit bemákolt Mou the Rat)
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.10.26. 05:56:36

a hosszú, túl nagy terheléstől fáradt a csapat. Ki kell várni a formába lendülést. Nagy húzás volt Peptől Cuenca bevetése!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.10.25. 23:02:17

Hánynám a sarat én is Guardiolára, mert tény és való, hogy a játékosok motiválása az ő felelőssége, de ugyanakkor kialakult bennem az a meggyőződés már egy jóideje, hogy Guardiola a világ egyik (ha nem A) legjobb motivátora ennek a csapatnak, szóval ha neki sem megy, akkor senkinek...

Rövidebben fogalmazva: bízom benne, hogy sikerül neki ezen túllendítenie a csapatot, ahogy megtette már párszor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.25. 22:57:24

ab1daL írta:Egy tök utolsó, 2 gólt rúgó Granada ellen motiváljon?
:lol:

Akkor ki ellen kell motiválni? Mu, Chelsea, MADRID ellen? Amikor eleve derbi van? :lol:
ab1daL írta:Inkább pihentessen, és mondja meg a srácoknak, hogy rúgjunk egy gólt, vagy kettőt, és véletlen se itt izzadjatok vért, hiszen jönnek a meccsek sorozatban.
Akkor Te, vagy én lennénk a legjobb edzők a világon. Akkor én azt mondanám hogy győzzetek, és győznek? :mrgreen:

Nem. Szenvedés a bajnokság, gyilkos. Igenis pörögni kell, a Granada ellen főleg, és ez szégyen. Mit ér a sétálgatás ha ez X, és tegyük föl 2 hónaig mindenkinél jobban pörgünk, csak már hiába?

Tavaly volt értelme a tartalékolásnak 3-4 gólos előnynél - de idén 2-0-ról is tudunk s**pni, pláne idegenben, 1-0-ról. És akkor emberelőnyben nem megy? Ki adjon taslit a fiúknak? Mert én jelentkeznék.

Ez az edző sara. Mert szégyen amit ma láttunk.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.10.25. 22:19:37

ab1daL írta: Milyen meccseken? Azért Pep nem egy h*lye ember. Így is sok a sérülés, még kockáztassuk meg, hogy talán még legyen sérültünk
Viszont ezt nem úgy tudjuk elkerülni, hogy Messi sétálgat a pályán, hanem úgy, hogy mondjuk a kevésbé fontos játékosokat tesszük a kezdőbe. Sokra mentünk azzal, hogy Pedro nem hajtott, mert így is megsérült. Viszont Fontas pl. már 2 hónapja a kispadot koptatja.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.25. 22:17:02

Barcaforever írta:
ab1daL írta:Egy tök utolsó, 2 gólt rúgó Granada ellen motiváljon? Inkább pihentessen, és mondja meg a srácoknak, hogy rúgjunk egy gólt, vagy kettőt, és véletlen se itt izzadjatok vért, hiszen jönnek a meccsek sorozatban. Félre értés ne essék, nekem sem tetszett a meccs, de őszintén, aki látta a Granada-t az Atlético ellen, és kicsit előre tekint, akkor nem várt itt aztán olyan nagy gálát. Ezeken a meccseken a kötelező cél a három pont. Ilyen meccsekkel lehet bajnokságot nyerni.
Remélem Pedro sérülése nem súlyos.
Ezt remélem te se hiszed el egy olyan emberről, aki 6-0nál is a 89.percben úgy kiabál és mutogat, mintha 2vel menne az ellenfél.
Milyen meccseken? Azért Pep nem egy h*lye ember. Így is sok a sérülés, még kockáztassuk meg, hogy talán még legyen sérültünk. Nem lehet minden meccsen szétfutni magát a csapatnak, ha meg megtennék, kb. februárra elveszne mindenkiből az energy. (ha Pep nagyon akarta volna hajszolni a srácokat, annak biztos lett volna eredménye, nem csak a "lazsálás" ment volna a pályán. ergo ezek szerint nem azt mondta a szünetben: hogy most aztán mindent bele, még rúgjunk hatot..)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.10.25. 22:12:08

ab1daL írta:Egy tök utolsó, 2 gólt rúgó Granada ellen motiváljon? Inkább pihentessen, és mondja meg a srácoknak, hogy rúgjunk egy gólt, vagy kettőt, és véletlen se itt izzadjatok vért, hiszen jönnek a meccsek sorozatban. Félre értés ne essék, nekem sem tetszett a meccs, de őszintén, aki látta a Granada-t az Atlético ellen, és kicsit előre tekint, akkor nem várt itt aztán olyan nagy gálát. Ezeken a meccseken a kötelező cél a három pont. Ilyen meccsekkel lehet bajnokságot nyerni.
Remélem Pedro sérülése nem súlyos.
Ezt remélem te se hiszed el egy olyan emberről, aki 6-0nál is a 89.percben úgy kiabál és mutogat, mintha 2vel menne az ellenfél.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.25. 22:09:24

Egy tök utolsó, 2 gólt rúgó Granada ellen motiváljon? Inkább pihentessen, és mondja meg a srácoknak, hogy rúgjunk egy gólt, vagy kettőt, és véletlen se itt izzadjatok vért, hiszen jönnek a meccsek sorozatban. Félre értés ne essék, nekem sem tetszett a meccs, de őszintén, aki látta a Granada-t az Atlético ellen, és kicsit előre tekint, akkor nem várt itt aztán olyan nagy gálát. Ezeken a meccseken a kötelező cél a három pont. Ilyen meccsekkel lehet bajnokságot nyerni.
Remélem Pedro sérülése nem súlyos.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.10.25. 22:04:59

lluisllach89 írta:Motiválj jobban.

Köszi, puszi.
És légy szíves adj magyarázatot arra, hogy ha a 16-os mellett vagy közelébe egy szélső megkapta a labdát a játékosok szabályosan futottak vissza 20 méteres körzetbe a kaputól.Egyszerűen hihetetlen volt, ilyet még talán nem is láttam Barca meccsen az elmúlt 12 évben, h 1 ember se érkezzen középen és szinte az egész meccs folyamán. :shock:
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.25. 22:03:30

lluisllach89 írta:Motiválj jobban.

Köszi, puszi.
+1
KépKép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.25. 21:59:37

Motiválj jobban.

Köszi, puszi.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.22. 18:44:47

Remek cikk. Jól látja a dolgokat az író.
Az a videó meg bámulatos. A felülnézet mindent elárul..
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.10.22. 18:21:36

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.10.16. 05:04:05

[quote="Ilúvatar"][quote="sura"]Nem kéne Pepnek elgondolkodnia a sok izomsérülés kapcsán, hogy hiba lehet a sportorvosi és/vagy a gyúrói stábnál?[/quote]

igazából annak a kicseszett amerikai túra miatt van, ami Pep ellenzett is. De Rosellék pénzt láttak benne, ezért kiküldték...

Pep az USA túra helyett alapozó tréninget akart tartani... De mégsem ez történt.

lám, s ezt kaptunk... sérülések, egymás után.[/quote]

Tovább folytatódnak az izomsérülések.Nem igaz, hogy ilyen sorozatban ez a foci természetes velejárója.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.10.09. 09:57:23

Én nem látom ilyen borúsan a dolgot. Senki sem üldözi el, ha egyszer úgy dönt, hogy elmegy, attól még az élet nem fog megállni. Lehet, hogy nem fog az utána jövő edzővel annyi kupát nyerni a csapat, nem fog minden meccsen ötöt lőni és nem lesz totális foci, de attól még az FC Barcelona marad. Az, hogy most ilyen kivételes időszakban vagyunk, egy ajándék. Ki kell élvezni minden pillanatát, az irigykedőkre rá sem hederíteni. Mert ha sikeres egy csapat, természetesen sok a rosszakarója is, mind emberi, mind csapat, mind szövetségi szinten. De ez a csapat attól marad erős, hogy más kluboknál sosem tapasztalt közeg uralkodik az öltözőben. Ezt pedig Pep után is fent lehet tartani. Sosem lehet tudni, lehet, hogy a következő edző még Pepet is felül tudja múlni. Még mindig vannak rekordok, amik megdönthetők. Célok mindig lesznek, Pep nélkül is. Azonban most csak a jelenre koncentráljunk és élvezzük azt, amit most kapunk.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése