Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 16:03:18

Hami írta:Sziasztok van egy sportblogom . Sportkommunikátornak tanulok.
Na meg persze Barcelona fanatikus vagyok.

A kérdésem az lenne melyik topicban reklámozhatom ezt anélkül hogy tiltsanak.

Előre is köszönöm Hajrá barcelona!
Szia az tökjó . Én villamosmérnöknek.

Leginkább egyik topicban sem, ha nagyon szeretnéd egy alkalommal berakhatod az offtopikba mondjuk.

többiektől bocs az offért, így a legegyszerűbb.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.04.23. 15:49:38

Barcaforever írta:
Zsolti95 írta:gyerekek, azon gondolkoztam h Crespo nagy játékos volt de néztem a statisztikáját és 128 gólt lőtt pályafutása során amit Messi 2-2,5 szezon alatt meglő!Ha Crespo az egyik legjobb csatár volt akkor Messi már élő legenda :D
itt a statisztika Crespo-ról:
http://www.transfermarkt.de/de/hernan-c ... _3410.html
Nem csak ő, az egész csapat egy legenda!Csak ezt sok 5-6 éve Barca rajongó emberke, még nem nagyon látja át, meg a "mai meccsen gyenge volt, padozzon" nagy eszű ember.

Ez az ember, Ronaldoval együtt egy korszakos zseni.

Tehát majd 9-10 év múlva, amikor lehet 4 év alatt 1 kerülünk Bl elődöntő-be ( ne legyen) akkor fogják itt felfogni sokan, h mit vittek ezek a fiúk végbe.A 2000-es évek elején, mit szóltak volna, ezek az emberek mikor a csoportunkba 3. lettünk!?

Játszania kell, mert akar.Pep mondta, h Messi akkor pihen, amikor ő akar, és örüljünk neki, h nem igazán akar.Meg lehet szólni, a szombat miatt, de ha a Levante ellen nincs, szinte érdektelen lett volna már alapból az El Classico.

Nagyon reménykedem pályafutása alatt, egy Portugál-Argentín Vb döntőnek! :wink:
Sok embert én se értek itt:elúszott a bajnokság de még ott van 2 kupa amit megnyerhetünk és ehhez a 2 kupához 3x kell nyernünk
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 15:12:06

Sziasztok van egy sportblogom . Sportkommunikátornak tanulok.
Na meg persze Barcelona fanatikus vagyok.

A kérdésem az lenne melyik topicban reklámozhatom ezt anélkül hogy tiltsanak.

Előre is köszönöm Hajrá barcelona!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.04.23. 14:49:15

Zsolti95 írta:gyerekek, azon gondolkoztam h Crespo nagy játékos volt de néztem a statisztikáját és 128 gólt lőtt pályafutása során amit Messi 2-2,5 szezon alatt meglő!Ha Crespo az egyik legjobb csatár volt akkor Messi már élő legenda :D
itt a statisztika Crespo-ról:
http://www.transfermarkt.de/de/hernan-c ... _3410.html
Nem csak ő, az egész csapat egy legenda!Csak ezt sok 5-6 éve Barca rajongó emberke, még nem nagyon látja át, meg a "mai meccsen gyenge volt, padozzon" nagy eszű ember.

Ez az ember, Ronaldoval együtt egy korszakos zseni.

Tehát majd 9-10 év múlva, amikor lehet 4 év alatt 1 kerülünk Bl elődöntő-be ( ne legyen) akkor fogják itt felfogni sokan, h mit vittek ezek a fiúk végbe.A 2000-es évek elején, mit szóltak volna, ezek az emberek mikor a csoportunkba 3. lettünk!?

Játszania kell, mert akar.Pep mondta, h Messi akkor pihen, amikor ő akar, és örüljünk neki, h nem igazán akar.Meg lehet szólni, a szombat miatt, de ha a Levante ellen nincs, szinte érdektelen lett volna már alapból az El Classico.

Nagyon reménykedem pályafutása alatt, egy Portugál-Argentín Vb döntőnek! :wink:
Kép
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.04.23. 14:19:15

gyerekek, azon gondolkoztam h Crespo nagy játékos volt de néztem a statisztikáját és 128 gólt lőtt pályafutása során amit Messi 2-2,5 szezon alatt meglő!Ha Crespo az egyik legjobb csatár volt akkor Messi már élő legenda :D
itt a statisztika Crespo-ról:
http://www.transfermarkt.de/de/hernan-c ... _3410.html
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.04.22. 20:44:34

Kash írta:
Kiemeltem amire én a hangsúlyt szerettem volna tenni. Mondom ki kéne tenni mondjuk a következő bajnokin , hogy érezze azt ,hogy Ő is kihagyható a csapatból. De amúgy nagyon tisztelem Őt és nagyon szeretem a játékát.
Ha megy neki akkor nagyon megy , ha pedig nem akkor egyáltalán.
Egy dolgot szeretnék jövő szezontól látni tőle még pedig azt ,hogy Ő is megy vissza védekezni
Felesleges visszameni védekezni, Henry sem ment sose vissza védekezni, mégis egy legendának tartjátok...Mikor láttad Van Persie-t védekezni? max a szögleteknél, de akkor ennyi erővel mondhassuk azt is, hogy a Real vs barca 1-3-nál Messi ment vissza szerelni Di Mariat, sikeressen!
Van Persie-t nem nagyon láttam játszani mert eddig csak a spanyolt néztem most nekem nincs digim, neten pedig elég ha a Barcát végigszenvedem.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 19:03:43

Kiemeltem amire én a hangsúlyt szerettem volna tenni. Mondom ki kéne tenni mondjuk a következő bajnokin , hogy érezze azt ,hogy Ő is kihagyható a csapatból. De amúgy nagyon tisztelem Őt és nagyon szeretem a játékát.
Ha megy neki akkor nagyon megy , ha pedig nem akkor egyáltalán.
Egy dolgot szeretnék jövő szezontól látni tőle még pedig azt ,hogy Ő is megy vissza védekezni
Felesleges visszameni védekezni, Henry sem ment sose vissza védekezni, mégis egy legendának tartjátok...Mikor láttad Van Persie-t védekezni? max a szögleteknél, de akkor ennyi erővel mondhassuk azt is, hogy a Real vs barca 1-3-nál Messi ment vissza szerelni Di Mariat, sikeressen!
Kép
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.04.22. 17:18:05

Gerard3Piqué írta:
Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább egy hete szinte mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
Kiemeltem amire én a hangsúlyt szerettem volna tenni. Mondom ki kéne tenni mondjuk a következő bajnokin , hogy érezze azt ,hogy Ő is kihagyható a csapatból. De amúgy nagyon tisztelem Őt és nagyon szeretem a játékát.
Ha megy neki akkor nagyon megy , ha pedig nem akkor egyáltalán.
Egy dolgot szeretnék jövő szezontól látni tőle még pedig azt ,hogy Ő is megy vissza védekezni
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 14:51:44

Lehet ( sőt biztos) ,hogy a Pedrós rész túlzás, de azért Messi 10-ből 8-szor a védő(k)be vezeti bele a labdát és csak kétszer passzol abból a kettőből is egy rossz . De nem baj lesz ez még így se! Csak ne az legyen vele mint Dinhóval .

Iagzából az egész kirohanásod felesleges és túlzás volt. Főleg mikor azt mondod hogy nem csinál semmit, csak eladja a labdákat meg belevezeti másba, ám ha a gólja és a gólpasszai számát megfigyeljük, mindenkit kenterbe ver...
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 14:17:50

Azért még a BL és a kupán kívül annak fogok nagyon drukkolni, hogy Messié legyen az aranycipő, és letörölje az alábbi arcról azt a gusztustalan lenéző vigyort:

http://www.youtube.com/watch?v=1mx4HRoL5ms
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.04.22. 10:23:53

Kash írta:
Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább egy hete szinte mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
Remélem most csak viccelsz :lol: azzal hogy Pedrot hasznosabbnak gondolod, remélem hogy igen. Erről is látszik, hogy ha Messi gödörben van, akkor senki sem fog gólt lőni, ha pedig Messi nem játszik, akkor még szabadokat sem fogunk lőni. Az Alexises gólt ha megfigyelted, Messi rohant a labdával a 16-os felé, adott egy passzt, ami elakadt egy kicsit egy Real lábban, majd a többiek már megoldották az ügyet. Egyébként milyen passzt adott Xavinak Messi? az már más, hogy Xavi a 10 gólja ellenére olyat hagyott ki, amit ha Messi már ostorozzátok...
Lehet ( sőt biztos) ,hogy a Pedrós rész túlzás, de azért Messi 10-ből 8-szor a védő(k)be vezeti bele a labdát és csak kétszer passzol abból a kettőből is egy rossz . De nem baj lesz ez még így se! Csak ne az legyen vele mint Dinhóval .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerard3Piqué 2012.04.22. 17:19:37-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.22. 09:58:26

redmiller írta:Szerintem Messit nem kikapcsolták - máskor sem sikerült -, hanem egyszerűen gyenge volt! Ő is ember! Pihenés nélkül egész szezonban, az nem megy! Oké játszani akar, de mikor eltiltása jött egy pár hónapja, egy meccs kimaradás után újra a régi Messi volt a pályán. Butaság, hogy őt sosem rotáljuk... A mennyiség a minőség rovására megy...
Ez igaz! Egy igazán jó formában lévő Messit nem lehet megfogni. De azért még egy gyengébb formában lévő Messi is jobban tudott volna érvényesülni, ha lett volna mellette még legalább egy, de inkább kettő jó formában lévő támadó.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 09:42:57

http://extrafoci.hu/index.php?option=co ... t%C3%A9kos


A 10 legértékesebb Argentin játékos, Messi van az 1. helyen 100.000.000e-val, mögötte Agüero mindössze 47 millával, Messi úgylátszik itt is tarol :D
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.22. 09:38:01

Szerintem Messit nem kikapcsolták - máskor sem sikerült -, hanem egyszerűen gyenge volt! Ő is ember! Pihenés nélkül egész szezonban, az nem megy! Oké játszani akar, de mikor eltiltása jött egy pár hónapja, egy meccs kimaradás után újra a régi Messi volt a pályán. Butaság, hogy őt sosem rotáljuk... A mennyiség a minőség rovására megy...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 09:36:40

Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább másfél hete mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
Remélem most csak viccelsz :lol: azzal hogy pedrot hasznosabbnak gondolod, remélem hogy igen. Erről is látszik, hogy ha Messi gödörben van, akkor senki sem fog gólt lőni, ha pedig Messi nem játszik, akkor még szabadokat sem fogunk lőni. Az Alexises gólt ha megfigyelted, Messi rohant a lavdával a 16-os felé, adott egy passzt, ami elakadt egy kicsit egy Real lábban, majd a többiek már megoldották az ügyet. Egyébként milyen passzt adott Xavinak Messi? az már más, hogy Xavi a 10 gólja ellenére olyat hagyott ki, amit ha Messi már ostorozzátok...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.22. 09:33:04

Gerard3Piqué írta:
LG írta: Idézet a Guardiola Topicből:
Igen, probléma, h Messi egyedüli jó formában levő támadónk...
Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább másfél hete mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
Mondjuk én nem az elmúlt másfél hétről beszéltem, hanem a szezonról. De ez is érdekes dolog, h néhány rosszabb meccs után sokan jönnek azzal, h Messi önző, de a szezon nagy részében, mikor ontja a gólokat, fontos meccseket dönt el, és a gólpasszai sem maradnak el(furcsa dolog egy olyan embertől, aki nem passzol senkinek, ugye?), akkor ezek hangok csendben vannak. Igen, nem Messi a legönzetlenebb játékosunk, de ez a kis önzőség általában inkább hasznos, mint káros. Rosszabb időkben persze meg lehet ezért találni őt, de én nem hagyom figyelmen kívül, h összességében idén is hatalmas szezont fut.
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2012.04.22. 09:29:33

Gerard3Piqué írta:
LG írta: Idézet a Guardiola Topicből:
Igen, probléma, h Messi egyedüli jó formában levő támadónk...
Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább másfél hete mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
Akkor már jobb is lenne ha szerződést bontanánk vele nem? :lol: vicc vagy :lol:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.04.22. 09:22:52

LG írta: Idézet a Guardiola Topicből:
Igen, probléma, h Messi egyedüli jó formában levő támadónk...
Ez biztos???Egy igazi önző dél-amerikai játékos. Legalább egy hete szinte mást nem csinál csak labdákat ad el ÉS NEM PASSZOLNA SENKINEK!!A szabadrúgásokat rendszerint vagy mellé vagy a sorfalba lövi ki kéne rakni két meccsre ,aztán rájönne ,hogy ő is csak EGY játékos a sok közül, és a szurkolók töke tele van vele, Pedritó hasznosabb lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerard3Piqué 2012.04.22. 17:18:57-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.22. 03:26:46

ha bl-t és király kupát nyerünk, akkor neki kellene kapnia.
vagyis az én szememben többet érne a bl+kupa kombó, ahol előbbiben gólkirály lenne, mint egy bajnokság+gólkirályi cím.
nem beszélve a szuperkupákról és a klub vb-ről.

bár ronaldonak lesz egy EB-je, ahol villanthat, úgyhogy még így is necces lenne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.22. 03:07:20

Azt hiszem,ha nem robbant a hátralévő (remélhetőleg) 2 BL meccsén,akkor nem fogja újra megnyerni az aranylasztit.
Ronaldo ezzel a góllal nagy lépést tett felé, szóval ha ez motiváció nála,akkor bele kell hogy húzzon. Főleg mert az utóbbi 4 meccsen elbillent a mérleg Cé felé ami az egymás elleni meccseken volt.

Egyébként valami furcsa nemtörődömséget fedeztem fel nála az első félidőben,nem láttam még ilyennek. labdavesztés után leszegte a fejét,és megállt. lehet érzi,hogy ő is kisebb gödörben van.
Remélem kedden kimászik belőle,mert nélküle kevesek vagyunk a Chelsea ellen sajnos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.21. 16:12:49

Nem tudom, hogy volt-e már.
Lionel Messi's All 13 Goals Vs Real Madrid
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.20. 19:31:16

Ezek az őrültek jövőre 60 bajnoki gólért mennek kb...nem emberek.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.20. 19:05:10

Kép
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.04.16. 18:18:27

24 éves vagyok. Ha ez igaz akkor beállítok a telefonon egy emlékeztetőt 40 éves koromra, hogy na most már figyelni kell mert jön az a gyerek akiről az egész világ beszél és egy szezonba 100 gólt fog lőni!!! :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.16. 18:10:38

Firefox írta: Nem hiába első számú tüzér :lol: És azért általában a lövései célba érnek :lol:
Ez alapján én aggódnék Torres helyében, hogy az ő gyerekeinek ki az apja :D
Válasz küldése