Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
37%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 89
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.19. 14:00:35

Azon gondolkoztam, hogy nekünk 2 utánpótlás csapatunk is van. :D És általában mind2 csapattól hozunk fel 1 játékost a nagyok közé. :D Na mindegy. Azért az hihetetlen, hogy Jordi Albát és Alex Songot 33 millióból kihoztuk... Majdnem annyiért, mint a PSG egyedül Lavezzit... Respect a vezetőségnek, ezt marha jól csinálták. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.19. 13:27:19

maxilopez írta:lehet nála Piqué lesz a padon( remélem is).
?? ez komoly? komolyan gondolod?

:shock:

a véleményem annyi,hogy eddig...aki ide igazolt...pár hónap alatt klasszisokkal lett jobb játékos a döntő többségben.
ezért felesleges nézni kinek mi a hibája...másik csapatban lesz más körülmények közt.

a hibáit meg kinövi!:)
Xavi se volt ilyen 24évesen mint most:)
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2012.08.19. 13:16:45

Hála istennek van digi tv itthon, és mivel kedvelem az Arsenal játékát így figyelemmel is követem! Tavaly év vége fele gondolkodtam azon, hogy Song milyen jól mutatna a középpályán! Busquets-hez hasonló, csak valamivel támadóbb mentalitású, nem lesz vele gond! A Mascherano ügyben meg nem tudjuk Tito hogy fogja alakítani a csapatot lehet nála Piqué lesz a padon( remélem is). Mindenesetre Üdv SONG!!!!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.19. 12:39:08

Subinho írta:jobban örültem volna, ha javier visszamegy eredeti posztjára és egy védő jön, mint ennek a megoldásnak... ezzel javier egyértelmű, hogy 3. védő lesz puyol és piqué mögött. tavaly a sérülések miatt sokat játszott, de ha egészséges a 2 alap ember, akkor ő csak a padot fogja koptatni, a vkp poszton meg song lesz busi cseréje. song nélkül javier többet játszott volna, egyértelműen... pedig javier a csapat egyik legjobbja volt!!! alapembernek kéne lennie!!!
én azt gondolom, hogy puyol többet fog pihenni, mert az ő erejét be kell osztani a szezonra... Ugye Muniesa kiesésével 1-el kevesebb a védő... tehát szerintem Javier elegendő játékidőt kap majd... :) a Csapat játékosállománya, most így elég mély lett, s sokoldalú, nem is tudok mondani még egy ennyire rugalmas keretet, ami ennyire képlékeny lenne alakzatokban s játékban is... gyakorlatilag Song érkezésével is olyan játékos érkezett, aki kapus poszt kivételével bárhol tud játszani...:) Meg az Argentín is elmondta, jobban szeret védőt játszani, mint kp-st. :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.19. 12:30:13

Song kapcsán eszembe jutott,h az am is mozgalmas hét mellett még egy esemény lehet a Szentélyben,uh a katalánoknak nem sok értelme van hazamenni :lol:
Ma itthon bajnoki,holnap Gamper,csütörtökön realizálódunk,meg még vmikor be is kéne mutatni Song-ot, uh sátrat is verhetnek a Nou Campban :D De ahogy látom,holnap megejtjük a bemutatást a Gamperrel karöltve,uh egy "gonddal" kevesebb.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.08.19. 12:22:44

Subinho írta:jobban örültem volna, ha javier visszamegy eredeti posztjára és egy védő jön, mint ennek a megoldásnak... ezzel javier egyértelmű, hogy 3. védő lesz puyol és piqué mögött. tavaly a sérülések miatt sokat játszott, de ha egészséges a 2 alap ember, akkor ő csak a padot fogja koptatni, a vkp poszton meg song lesz busi cseréje. song nélkül javier többet játszott volna, egyértelműen... pedig javier a csapat egyik legjobbja volt!!! alapembernek kéne lennie!!!
Ezt nem igazán értem.

Mascherano védőként lett a Barcába kiemelkedő játékos, akkor miért kéne visszamennie a kp-ra, ahol játszott kb 10 meccset?(se)
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.19. 12:14:44

jobban örültem volna, ha javier visszamegy eredeti posztjára és egy védő jön, mint ennek a megoldásnak... ezzel javier egyértelmű, hogy 3. védő lesz puyol és piqué mögött. tavaly a sérülések miatt sokat játszott, de ha egészséges a 2 alap ember, akkor ő csak a padot fogja koptatni, a vkp poszton meg song lesz busi cseréje. song nélkül javier többet játszott volna, egyértelműen... pedig javier a csapat egyik legjobbja volt!!! alapembernek kéne lennie!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.19. 11:57:06

Boccantoka írta:
Castiel írta:Érdekes amúgy, hogy nincs topicja, de még csak hír sincs róla, hogy hoppá igazoltunk ám egy játékost.
De van hír róla a gyors híreknél.
Ő 10:32-kor írta a hozzászólást, a hírt 10:47-kor tették ki... :roll:

Hogy ne legyek off:
Nem tudok mit mondani az igazolásra, mert túl sokszor nem láttam játszani az elmúlt 2 évben, viszont korábban meg nem tűnt akkora spílernek. Majd kiderül. :lol:
Azért Isten hozta, reméljük sok öröme lesz a csapatban, a csapatnak meg benne.

Yayának jobban örülnék. :mrgreen:

Amúgy az Arsenalnál nagyon örülhetnek nekünk. Szerintem elkezdhetnénk fogadni, hogy jövőre kit hozunk el onnan. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.19. 11:48:29

[quote="Castiel"Érdekes amúgy, hogy nincs topicja, de még csak hír sincs róla, hogy hoppá igazoltunk ám egy játékost. [/quote]

De van hír róla a gyors híreknél.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.19. 11:45:33

Tocy írta:
barca99 írta:Mivel még mindig nincs topicja Songnak:

http://www.arsenal.com/news/news-archiv ... d-place-is

A linkből gondolom mindenki sejti, kiről van szó. :)

A lap viszont már nem elérhető. :D
Érdekes amúgy, hogy nincs topicja, de még csak hír sincs róla, hogy hoppá igazoltunk ám egy játékost. Pedig már hivatalos...
ezt furcsálom én is pedig az Arsenal oldalán is volt egy hír, közlemény, hogy eladták nekünk. Itt pedig meg sem említik. de ez legyen a legkevesebb:)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.19. 10:32:31

barca99 írta:Mivel még mindig nincs topicja Songnak:

http://www.arsenal.com/news/news-archiv ... d-place-is

A linkből gondolom mindenki sejti, kiről van szó. :)

A lap viszont már nem elérhető. :D
Érdekes amúgy, hogy nincs topicja, de még csak hír sincs róla, hogy hoppá igazoltunk ám egy játékost. Pedig már hivatalos...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.19. 10:22:17

Mivel még mindig nincs topicja Songnak:

http://www.arsenal.com/news/news-archiv ... d-place-is

A linkből gondolom mindenki sejti, kiről van szó. :)

A lap viszont már nem elérhető. :D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.19. 10:16:39

Attika 25 írta:Hibái mindenkinek vannak. Nálunk elsősorban nem a fazonszabás lesz a feladata, igy koncentrálhat majd a védekezésre. A másik dolog pedig, amikor megy a tili-toli de igazából semmire nem megyünk az ellenfél védelmével (van ilyen azért többször is) akkor bizony jó lesz egy Song még akkor is ha nem mindig pontos a kiugratása, mert legalább megpróbálja, ami sokszor hiányzik a csapatból, mindig csak a tuti....... Hamár itt tartunk, remélem Tito picit rugalmasabb lesz Pep-nél, szép és jó, hogy mindig mindenki ellen a saját játékunkat akarjuk játszani, de ha az becsődöl (és azért van olyan) akkor váltsunk, olyan dolgokra gondolok, hogy pl. ha nem tudjuk bevinni a labdát a kapuba akkor rúgjuk rá 16-20 méterről, vagy ha nem tudjuk középen bejátszani akkor széleket húzzuk meg......
Jó, hát azt azért vedd figyelembe, hogy Song se annyira jó távoli lövő, így ilyen játékos még mindig hiányzik a csapatból :?
94:39 6 - 1
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.19. 10:10:24

messideco írta:Szerintem Song beég a Barcánál. Fejben kevés ide, és ahogy Game írta, játéka lassú. Oké, hogy tud hosszú labdákat adni, vagy képes váratlan dolgokra (Dortmund elleni gólpassz), de kevésnek érzem őt ide..
Szerintem még nem kell leírni a dalos papát, várjuk még vele :) Lehet hogy arsenalban lassú meg ilyenek, de viszont itt robbanhat. Ha fél év után is így van, akkor tiéd a rekesz söröm.
KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.19. 10:00:01

Szerintem Song beég a Barcánál. Fejben kevés ide, és ahogy Game írta, játéka lassú. Oké, hogy tud hosszú labdákat adni, vagy képes váratlan dolgokra (Dortmund elleni gólpassz), de kevésnek érzem őt ide..
"And my heart will leave you never."
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.08.19. 07:23:18

Hibái mindenkinek vannak. Nálunk elsősorban nem a fazonszabás lesz a feladata, igy koncentrálhat majd a védekezésre. A másik dolog pedig, amikor megy a tili-toli de igazából semmire nem megyünk az ellenfél védelmével (van ilyen azért többször is) akkor bizony jó lesz egy Song még akkor is ha nem mindig pontos a kiugratása, mert legalább megpróbálja, ami sokszor hiányzik a csapatból, mindig csak a tuti....... Hamár itt tartunk, remélem Tito picit rugalmasabb lesz Pep-nél, szép és jó, hogy mindig mindenki ellen a saját játékunkat akarjuk játszani, de ha az becsődöl (és azért van olyan) akkor váltsunk, olyan dolgokra gondolok, hogy pl. ha nem tudjuk bevinni a labdát a kapuba akkor rúgjuk rá 16-20 méterről, vagy ha nem tudjuk középen bejátszani akkor széleket húzzuk meg......
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2012.08.19. 00:59:56

Mióta Song volt a védekező középpályás, az Arsenal folyamatosan egyre több gólt kapott szezononként. Ez persze részben a védők hibája, és a sérülések is hozzájárultak, de tény, hogy Song a játék taktikai, mentális részében nem olyan erős (helyezkedés, fegyelmezettség, ...), inkább fizikailag és technikailag emelkedett ki a csapatból.

Tény, hogy 14 gólpasszal zárta a szezont, de minden szép indítására jutott 10-15 teljesen eltévedt próbálkozás, ami rettenetesen bosszantó tudott lenni.

Ettől függetlenül egy jó játékos, aki nagyon jól tudja fedezni a labdát, és megnyeri a párharcokat a középpályán.
Go Gunners! :)
Avatar
Kon547
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.02.05. 00:49:45

2012.08.18. 23:16:05

Megint gratulálok a stábnak Alba után egy ilyen sztárt mint Alex ilyen olcsón leigazolni hihetetlen! Először el sem akartam hinni hogy 15 millió fontért jön! Nagyon örülök az érkezésének jó nagy zsugákat tud adni :) Szerintem Song távozás nagyobb érvágás az Arsenalnak mint RvP-é!

https://www.youtube.com/watch?v=bjbazhvwBe4
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.18. 22:41:01

Ha már Méhes Gábor bemondta a sevilla-Getafe közben, akkor már sokan tudják Songot.
Kár hogy itt nálunk a megegyezésről még hír sincs, nemhogy címlapsztori...
Nekünk minden írott és elektronikus médiát előznünk kéne hírfrissesség tekintetében, de erről nincsen szó...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.18. 22:05:51

Szerintem Song jobb Keitánál, de játékstílusban közelebb áll Touréhoz, csak gyengébb képességű.
ez így van szerintem is.

amúgy abszolút elégedett vagyok az átigazolási szezonnal.
keita elment, alba,song és fiatalok érkeztek. parádés.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.18. 21:34:53

Szerintem Song jobb Keitánál, de játékstílusban közelebb áll Touréhoz, csak gyengébb képességű. Amennyire én ismerem erős, viszonylag jól fejel, nem zavarja a labda, de azért Busquets szintjétől messze van. Jól lő, de lassú, szóval vannak hátrányai is bőven, de szerintem is nagyon jó igazolás ennyi pénzért, én inkább őt választottam volna eddig is, mint Javi Martinezt vagy Thiago Silvát.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.08.18. 21:14:23

Az Arsenal szurkolók a jó szereplést kb Van Persie,Song,Vermaelen és Arteta jó játékának tulajdonítják. Songot választották vP után a szezon legjobbjának, az se véletlen. Sztem Song sokkal jobb játékos, mint Keita. Van ereje, elég fegyelmezett, de sokkal technikásabb Keitánál. Az se véletlen h a transfermarkt is igen sokra taksálja. Én inkább középső védőt láttam volna szívesen, de ezek szerint Bartrában bíznak. Így Song remek választásnak tűnik. Az ára pedig rendkívül alacsony. A nagy csapatokra, ha felkapott játékosról van szó, akkor az jellemző h a piaci ár felett tudnak játékost szerezni. Mi kb a reális ár kétharmadáért szereztük meg Songot. Rosellék lenyűgözően tárgyalnak.
Rendkívül erős a jelenlegi keret. Talán a valaha volt legerősebb. Minden csapatrészre van bőven ember.
A tavalyi szezon elsősorban a sérüléseken ment el. Abidal,Villa,Afellay,Sanchez mind sokat voltak sérültek, míg egészségene Abidal,Villa és Sanchez kezdők, míg Afellay a legveszélyesebb cserénk. Ez bizony nagy érvágás volt. További probléma volt Pique rossz formája, illetve Xavi krónikus sérülése(akit azért Thiago már hatékonyabban pótolhatna).
A legutóbbi szezonban minden összeesküdött a csapat ellen, így is nyertünk jópár kupát.
Optimistán tekintek erre az évre. A Madridnak minden bejött, nekünk semmi és így is hasonló szezont zártunk.
A Fifa egy szégyen
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.08.18. 20:52:17

Yaya-nál nem de Keita-nál szerintem bőven jobb. Masch elől pedig nem fogja elvenni a perceket, mert az argentin védő lesz Song meg vkp.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.18. 20:49:40

és főleg: remélem nem javier elől veszi el majd a helyet!!!!!!!
Nem fogja, mert Masche elsősorban középső védőt fog játszani egész évben. (!!!) :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.18. 20:49:39

Subinho írta:nem rossz ez a song gyerek, de azért én nem vagyok tőle elájulva... a touré - keita vonalat folytatja, de sztem messze van tőlük sajnos... tavaly mascheranonak nagyon örültem, song valahogy most olyan 50-50... remélem rám cáfol majd!!! és főleg: remélem nem javier elől veszi el majd a helyet!!!!!!!
Én sem láttam sokat játszani, viszont youtubeon néztem néhány videót róla (tudom, bárkiről össze lehet dobni olyat, hogy csak na..) elég jó passzokat képes kiosztani. Szerintem ha Yaya szintjét nem is, de Keitánál, első sorban előre játékban jobb lesz. :wink: De majd bizonyíthatja most már a csapat felszerelésében ezt! :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése