Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.07. 22:50:34

sjd írta:
Xavi001 írta:Fàbregas éppen ma ünnepli 26. születésnapját, jelenleg az FC Barcelona játékosa. Egy időben kihagyhatatlan ember volt a kezdőből, most viszont "megunta" a "Katalánokat".
Sokan arról beszélnek, hogy visszatér Londonba, az előző klubjához: az Arsenal-hoz.
Nagy hangzavart keltett a tudat Londonban, hogy Barcelonába költözik és elhagyja az "Ágyúsokat". Most azonban ezt csendben visszaszeretné csinálni és visszatérni az előző klubjához.
Állítólag már a két klub megegyezett egy összegben is, ami 40 millió eurót jelent. Fabregas 8 évet töltött el az "Ágyúsoknál", túl sok kupát ugyan nem nyert, azonban mégis tetszett ott neki minden.
Pletykák szerint Fabregas már meg is vásárolta 5,4 millió angol fontért azt a londoni házat, ahol nála 12 évvel idősebb barátnőjével, és közös kislányukkal élnek majd az angol fővárosban.
Egy pillanatig kétségek között voltam, hogy elhiggyem-e, de ezek az egyértelmű, megbízható és pontosan megjelölt források, mint a "pletykák szerint", illetve "sokan arról beszélnek" még engem is meggyőztek.
Forrás egy tök megbízhatatlan " szennyforrás a facen.. " Csak itt sokan beszélnek erről arról, én pedig megláttam s gondoltam bemásolom.
A személyes véleményem erről az, hogy, ha komolyan ez lenne a helyzet, arról elég sokan , akár megbízható források is cikkeztek volna, főleg, ha Fabregas Angliában vásárol egy házat.. a sajtó azonnal ráfüggött volna és cikáztak volna a cikkek, hogy " Nyáron elhagyja a Barcelonát Fabregas ". Ha megy , had menjen, részemről nem alkotott maradandót :)
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.07. 22:37:19

Hát, gyerekek, szépen megoldjuk mi egymás között azt, hogy kinek kéne jönnie-mennie, egy-két névben egyet is értünk.
De aztán azok, akik tényleg döntenek, azok totál mást fognak majd csinálni, mi meg értetlenkedve fogjuk őket anyázni, és csak reménykedünk, hogy jó döntéseket hoztak.

Az én érzésem az, hogy Fabre marad, Pedro marad, és inkább megszabadulnak az ígéretes fiataloktól.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.07. 22:26:23

Xavi001 írta:Fàbregas éppen ma ünnepli 26. születésnapját, jelenleg az FC Barcelona játékosa. Egy időben kihagyhatatlan ember volt a kezdőből, most viszont "megunta" a "Katalánokat".
Sokan arról beszélnek, hogy visszatér Londonba, az előző klubjához: az Arsenal-hoz.
Nagy hangzavart keltett a tudat Londonban, hogy Barcelonába költözik és elhagyja az "Ágyúsokat". Most azonban ezt csendben visszaszeretné csinálni és visszatérni az előző klubjához.
Állítólag már a két klub megegyezett egy összegben is, ami 40 millió eurót jelent. Fabregas 8 évet töltött el az "Ágyúsoknál", túl sok kupát ugyan nem nyert, azonban mégis tetszett ott neki minden.
Pletykák szerint Fabregas már meg is vásárolta 5,4 millió angol fontért azt a londoni házat, ahol nála 12 évvel idősebb barátnőjével, és közös kislányukkal élnek majd az angol fővárosban.
Egy pillanatig kétségek között voltam, hogy elhiggyem-e, de ezek az egyértelmű, megbízható és pontosan megjelölt források, mint a "pletykák szerint", illetve "sokan arról beszélnek" még engem is meggyőztek.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.07. 22:19:24

Xavi001 írta:Fàbregas éppen ma ünnepli 26. születésnapját, jelenleg az FC Barcelona játékosa. Egy időben kihagyhatatlan ember volt a kezdőből, most viszont "megunta" a "Katalánokat".
Sokan arról beszélnek, hogy visszatér Londonba, az előző klubjához: az Arsenal-hoz.
Nagy hangzavart keltett a tudat Londonban, hogy Barcelonába költözik és elhagyja az "Ágyúsokat". Most azonban ezt csendben visszaszeretné csinálni és visszatérni az előző klubjához.
Állítólag már a két klub megegyezett egy összegben is, ami 40 millió eurót jelent. Fabregas 8 évet töltött el az "Ágyúsoknál", túl sok kupát ugyan nem nyert, azonban mégis tetszett ott neki minden.
Pletykák szerint Fabregas már meg is vásárolta 5,4 millió angol fontért azt a londoni házat, ahol nála 12 évvel idősebb barátnőjével, és közös kislányukkal élnek majd az angol fővárosban.
Én azt mondom , hogy ha tényleg kapunk érte 40 milliót, akkor menjen Isten hírével. Nem való ő ide. A pénz meg jól jön. Lehet bírnák helyette venni valakit, vagy felhozni S.Roberto-t.
Kép

Titi - The Legend!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.07. 22:06:38

Fàbregas éppen ma ünnepli 26. születésnapját, jelenleg az FC Barcelona játékosa. Egy időben kihagyhatatlan ember volt a kezdőből, most viszont "megunta" a "Katalánokat".
Sokan arról beszélnek, hogy visszatér Londonba, az előző klubjához: az Arsenal-hoz.
Nagy hangzavart keltett a tudat Londonban, hogy Barcelonába költözik és elhagyja az "Ágyúsokat". Most azonban ezt csendben visszaszeretné csinálni és visszatérni az előző klubjához.
Állítólag már a két klub megegyezett egy összegben is, ami 40 millió eurót jelent. Fabregas 8 évet töltött el az "Ágyúsoknál", túl sok kupát ugyan nem nyert, azonban mégis tetszett ott neki minden.
Pletykák szerint Fabregas már meg is vásárolta 5,4 millió angol fontért azt a londoni házat, ahol nála 12 évvel idősebb barátnőjével, és közös kislányukkal élnek majd az angol fővárosban.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.07. 21:56:12

Subinho írta:nem értem miért fanyalog mindenki amiatt, hogy Silva 28 éves??? 3-4 évente cserélődnek a játékosok (kivéve az itt nevelkedettek), vagyis ettől hosszabb távra nem érdemes gondolkodni. Hummels sem lenne itt hosszabb ideig, mint 4 év... és ha választani lehet, akkor inkább Silva!!!
Veszünk valakit 28 évesen 40 millióért, majd 32 évesen eladjuk kb. ingyen.
Veszünk valakit 24 évesen 25 millióért, majd 28 évesen eladjuk ugyanennyiért, ha nem többért. (Az természetesen kizárt dolog, h esetleg 4 évnél hosszabb időn keresztül is a csapat hasznára lesz, mint pl. Alves v Abidal)

Én sem értem mi itt a probléma.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.07. 21:44:24

azért a 28 év az nem idős! :D pl. CR 28 éves, vagy épp Iniesta! :)
Silvában még van legalább 4-5 jó év, annál tovább meg úgysem maradna igazolt, nem pedig saját nevelésű játékos!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.07. 21:23:08

Nekem igazából teljesen mindegy, hogy melyikőjüket vesszük meg. Talán Thiago Silva jobb védő, mint Hummels, viszont idősebb és drágább. Ha az igaz, hogy Pedrot is "beletennénk" az üzletbe, akkor meg bőven megéri az a 30-35 millió Thiago Silváért. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.07. 21:04:55

Hummels valóban lassabb mint pl. Silva, de megmondom őszintén, azt az ütemérzéket, amivel a német rendelkezik, csak a született védőzsenik tudhatják magukénak. Mintha egy lépéssel fejben már előrébb járna, mint a támadó. Hihetetlenül jól olvassa a játékot, emellett remekül lép be a támadásokba is, és fejjel szinte verhetetlen. Kell nekünk!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.07. 20:27:01

Nem először olvasom, hogy Hummels kicsit lassú, olyan Piqués karakter. Ha ez így van, akkor nem ő a legjobb megoldás. Piqué mellé egy gyors, szorgos rendkívül magabiztos játékos kell aki mellett Piqé megél és tudja hozni a saját szintjét.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.07. 19:34:26

Valaki hozzáértő elmondaná nekem, hogy ennek a 'barcastuff'-nak mennyire lehet hinni és mennyire hivatalos? Nem vagyok én nagy twitterezős, sem jártas az ilyesmikben. :) Viszont Pénz+Pedro Silváért jó lenne. Pedrot én szerettem, de kín-keserves amit az utóbbi 2 évben művel. :) Mehet nyugodtan.
més que un club
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.07. 19:22:08

kristop írta:Kép
ezt meg most rakta ki a barcastuff, így már jobban tetszene nektek? :D
:shock: De még hogy tetszene! :D Végre hallani valami kis hírt Pedro-ról :D bár úgyse adjuk el... :( De legalább hallani valami (/valaki hülyét aki érdeklődik érte :lol: ) hírt róla :D

Egyébként meg a Thiago Silva vs Hummels- nél az a véleményem mint Barcaman1993-nak. Hummels fiatalabb, olcsóbb, és amennyivel drágább(meg öregebb) T. Silva annyival nem jobb! Szóval én inkább Hummels-t hoznám! Bár attól függetlenül örülnék én ugyanúgy Silvának is, csak szerintem vele is úgy lennénk mint itt irták, hogy idős már, és aztán 1-2év múlva adhatjuk el és vehetünk mást! ( De ha ez kell hogy elmenjen innen Pedro, akkor had jöjjön Silva :twisted: ) :lol:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.07. 19:21:52

Most ez a Marquinhos komoly?! :x
Lóvé+Pedro= Silva?Azonnal!!!
Ha anno Fabregasér meg Alexisér kiadott a klub 30-40 misiket akkor gondoljátok,hogy Neymárra sajnálnának 50et? (előszerződés ide vagy oda)
Figyeljétek meg,ez lesz a végén:
Reina+Marquinhos=kb 20-30 misi
A maradékot (40-60)meg elverik Neymarra...
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.07. 18:59:23

Egyébként régebben felmerült Kompany neve is, ha jól emlékszem. Ráadásul úgy rémlik, hogy volt egy konfliktusa Mancinivel is, így talán könnyebben mozdítható lenne.

Nem szokásom nevekkel dobálózni, de a belga is ott van szerintem a legjobb középhátvédek között, bár az ő neve idén még nem igazán merült fel.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.07. 18:50:24

Régebben én is Hummelsre szavaztam, hogy ő jöjjön.
De kezdem úgy érezni, hogy Silva lenne a jobb megoldás. Lehet hogy már 29 éves, lehet hogy kicsit drágább. De szerintem tapasztaltabb, meg GYORSABB, és ez elég fontos . Elég nekünk egy lassú hátvéd(Piqué)
T.Silvában benne van azért még egy jó 4 év.
Silva az egyik legjobb középhátvéd, nállam benne van a top3-ban.
Én drukkolok, hogy őt igazolják le.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.07. 18:22:51

nem értem miért fanyalog mindenki amiatt, hogy Silva 28 éves??? 3-4 évente cserélődnek a játékosok (kivéve az itt nevelkedettek), vagyis ettől hosszabb távra nem érdemes gondolkodni. Hummels sem lenne itt hosszabb ideig, mint 4 év... és ha választani lehet, akkor inkább Silva!!!
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.07. 18:07:41

blupatrik írta:Valamiről lemaradtam?
Annyira nem figyelem a PSG-t, de csak tudnám ha csődbe mentek volna...
1 éve hozták el Thiago Silvát nem kis pénzért, miért akarnák eladni?
És vajon ő elvágyódik az arabok pénzeszsákjaitól?
Ilyen korban már a játékosok 99%-a a gazdagabb klub mellett dönt,és nem csak gazdag, de lassan lehet velük számolni a top10-ben , sőt már talán most is... Nem is értem, miért reménykedik ennyi ember hogy van esély megszerezni.

Itt megtudsz mindent!

Egy focista másképp nem igen tud elmenekülni ilyen elől. :)
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2013.05.07. 17:10:38

Valamiről lemaradtam?
Annyira nem figyelem a PSG-t, de csak tudnám ha csődbe mentek volna...
1 éve hozták el Thiago Silvát nem kis pénzért, miért akarnák eladni?
És vajon ő elvágyódik az arabok pénzeszsákjaitól?
Ilyen korban már a játékosok 99%-a a gazdagabb klub mellett dönt,és nem csak gazdag, de lassan lehet velük számolni a top10-ben , sőt már talán most is... Nem is értem, miért reménykedik ennyi ember hogy van esély megszerezni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.07. 17:06:25

sjd írta:
Amúgy azon gondolkodom, h Villa is milyen jó üzlet volt 40 millióért 29 évesen, vt egy jó szezonja, aztán 3 évvel később már azon gondolkodhatunk, h ki hozzunk a helyére...
Ugyanez az aggodalmam. Ezt már 2 alkalommal eljátszottuk, nem kéne harmadjára is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.07. 17:02:31

kristop írta:Kép
ezt meg most rakta ki a barcastuff, így már jobban tetszene nektek? :D
Most ha az Ibra-deal-ből indulok ki, kinézem a vezetőségből, h az lesz a vége, h a cserével együtt megkapjuk 50-ért, és még örüljünk h jól jártunk :D
De ha ez bekövetkezik, akkor kíváncsi leszek megkapjuk-e azt a 30-at, amit itt a sok Pedro-eladogató jósolt

Amúgy azon gondolkodom, h Villa is milyen jó üzlet volt 40 millióért 29 évesen, vt egy jó szezonja, aztán 3 évvel később már azon gondolkodhatunk, h ki hozzunk a helyére...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.07. 16:54:34

Varatrix írta:
Ettől függetlenül Hummelsnek csak a neve fog elkopni. Nemhiszem hogy ideigazolna.

T. Silva alapvetően a legjobb megoldás. Talán jelenleg az egyik legjobb belső védő, és a mi védelmünkön márpedig csak ilyen segíthet. Bartrának meg van idelye beérni amíg Silva kiöregszik. Tökéletesen kiegészíthetnék egymást.
Rámennénk mindkettőre, hamarabb szereznénk Hummelst. :wink: Aláírom, hogy Silva jobb, de ő a jelen. Hummels a jelen és a jövő. Másrészt mondom, néhány jó évért 45 milliót kiadni esztelen lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.07. 16:52:05

Barcaman1993 írta:Az igen, ha Pedro menne. Azt viszont továbbra sem, hogy egy 28 éves játékosért minek adnánk ki 45 millió eurót. Főleg úgy, hogy tudjuk Hummels nagyjából mennyibe is kerülne. A korát már meg sem említem a németnek.
Ettől függetlenül Hummelsnek csak a neve fog elkopni. Nemhiszem hogy ideigazolna.

T. Silva alapvetően a legjobb megoldás. Talán jelenleg az egyik legjobb belső védő, és a mi védelmünkön márpedig csak ilyen segíthet. Bartrának meg van idelye beérni amíg Silva kiöregszik. Tökéletesen kiegészíthetnék egymást.
45 millió egy védőért az sok.Hummelst 25ért el kellene hozni és ennyi. A támadósorban pedig Neymart vagy Shürrlét,de én felőlem jöhetne mindkettő.(Az egyikük pedró helyett mondjuk.)
Ne hozzuk ide a németeket, inkább kenjük el a szájukat.
Szerintem egy kis szambás vonal jobban dukálna a stílusunknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.05.07. 16:55:16-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.07. 16:48:58

Gareth Tello írta:
kristop írta:ezt meg most rakta ki a barcastuff, így már jobban tetszene nektek? :D
Hol írjam alá? :D
45 millió egy védőért az sok.Hummelst 25ért el kellene hozni és ennyi. :) A támadósorban pedig Neymart vagy Shürrlét,de én felőlem jöhetne mindkettő.(Az egyikük pedró helyett mondjuk.) :lol:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.07. 16:44:49

kristop írta: ezt meg most rakta ki a barcastuff, így már jobban tetszene nektek? :D
Az igen, ha Pedro menne. Azt viszont továbbra sem, hogy egy 28 éves játékosért minek adnánk ki 45 millió eurót. Főleg úgy, hogy tudjuk Hummels nagyjából mennyibe is kerülne. A korát már meg sem említem a németnek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.07. 16:43:19

kristop írta:ezt meg most rakta ki a barcastuff, így már jobban tetszene nektek? :D
Hol írjam alá? :D
Válasz küldése