Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.15. 19:33:03

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_2" target="_blank

Szóval Martins Indi a Portóba igazolt. Remélhetőleg ez már Mangala érkezésének előfutára. A franciát preferálnám a brazil helyett, meg még egy vezéregyéniség a védelembe és akkor teljesen oké lett az átigazolási szezon. Bár talán még Danilo is jöhetne Dani Alves helyett...
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.07.15. 19:31:55

üdv. nem értem h a vezetőség mit balf@szkodik ennyit a védő igazolásokkal, komolyan mondom ez egy vicc, van egy rakás jó védő megfizethető áron és nem képesek elhozni 2-t. pl. itt van a Garay 15 millióért vette meg a Zenit és szerintem egy elég jó védő, ilyeneket h a büdös fenébe nem látnak meg ezek a nyomorultak, nyomják itt ezt a Mathieu gyereket, hát ő egy rakás sz@r évről évre firkálja őt az összes csatárunk és akkor ilyet akarnak elhozni. csak egy pár jó védő aki nem is túl drága és jó igazolás lenne: Höwedes, Agger, Skretel, Mangala, Iñigo Martínez, Laporte, Musacchio. ennyi jó védő közül nem igaz h nem tudnak elhozni végre valakit.
mvik
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:21:53

barca0000 írta:Én azt mondom ha Mathieu jön akkor jöjjön de végre legalább van 1 védő igazolás!Az biztos hogy az eddig bedobott nevek közül ö a legrosszabb választás fogadni mernék hogy pl: Vlaar se kerülne többe mint a francia.A holland se fiatal de szerintem ö se lenne több mint 20m.Én már csak imádkozni tudok hogy legalább váljon be a francia csoda védő ha már ennyire akarják biztos ennek is van valami oka...

ne jöjjön akkor se! Hozni kéne egy épkézláűb tapasztalt 26-28 éves védőt aki vezér meg egy fiatalt. Nem kel ilyen B megoldás mint ő!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 19:20:18

csababarca írta:
Feast4 írta:
Ennyi erővel megvehettük volna Besicet apróért. Kb. ugyanannyi értelme lett volna annak az igazolásnak is mint ennek! :|
Több,mert Besicben legalább van valami,ami a focira emlékeztet. Ez a francia láma gyerek meg semmire nem jó, ez még a Gravesen-RM igazolásnál is nevetségesebb lesz.

Amúgy mostmár azt a nyilatkozatot várom,amikor benyögik,hogy ennyi volt,kész a keret. Napok kérdése szerintem.
De jó lenne ha robbana a bomba, Hummels,Verthongen,Mangala pakkból érkezne valaki,akkor hátra tudnék dőlni,még a kp gyengesége ellenére is.
Nekem is ez a nagy félelmem. Elhangzik, hog yennyi volt jó így is a keret és kész. Pedig még legalább 3 játékos elférne. Őszintén szólva 4. kéne még egy kp, két kh meg egy jobbszélső hátvéd.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.15. 19:01:48

Én azt mondom ha Mathieu jön akkor jöjjön de végre legalább van 1 védő igazolás!Az biztos hogy az eddig bedobott nevek közül ö a legrosszabb választás fogadni mernék hogy pl: Vlaar se kerülne többe mint a francia.A holland se fiatal de szerintem ö se lenne több mint 20m.Én már csak imádkozni tudok hogy legalább váljon be a francia csoda védő ha már ennyire akarják biztos ennek is van valami oka...
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.07.15. 18:45:57

azért Pep-et így lehordani, nem semmi. elhagyta a süllyedő hajót mi? utána pontrekord bajnoki cím egy félholt edzővel a végén... na mind1, nem akarok vitatkozni , csak lestem egy jó nagyot Pep és Rosell egymás mellé rakásán....:(
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2014.07.15. 18:35:46

Remélem még elkölt vagy 200 millát a Barca vagy 1,5 játékosra, eladja a saját neveléseit, elkezdik a műesések gyakorlását, és eladja a játékosok homlokát is szponzori felületnek, mert a foci meg a tisztességes küzdés úgysem megy már egy pár éve.

Pep és Rosell sikeresen tönkretették, amitől a Barca Barca volt, most meg igazából Real Madrid 2. Nevetséges, hogy mondjuk ahelyett, hogy most Yaya és Alexis játszana a csapatban, Busi-Suarez kettős lesz. Nevetséges. Suarezzel nem a harapás a baj, nem szép, meg morálisan is megkérdőjelezhető, de Pepe nem különb attól, hogy ő olyan testrészével csinálja ezt, amivel szoktak gólt szerezni, sőt még veszélyesebb is. Az, hogy 88 milla... wazz. Alexis mennyi lett volna?

Morálisan totál lecsúszott ez a csapat, mit csapat, csürhe. Húzták magukkal a szurkolókat is. Ja, bazz, azért kell dobálni magad, mint egy kislány, mert különben belehalsz, mert a bíró nem védi meg a játékosokat... hagyjál már. Amikor a Barca egyértelműen jobb volt a Realnál, odament, elintézte 3-0-ra, és megmutatta mekkora a...? Nem. Tisztességtelenül, vitatható 11-esekkel, lapokkal nyert 1-gyel.

De ja, nem baj, mert ez mesqueunclub, és nálunk saját nevelésűek a játékosok. Und was? Mi a fenét számít az, ha a játékosok 2 bl cím meg 3 bajnoki címtől már jóllaktak, és már nincs kedvük nyerni még egyet, max. majd, ha odaadják, akkor na jó, majd eldöntjük, hogy elfogadjuk-e. Böeee, képmutató és álszent.

Meg, hogy jajj, úgy pityergek, hogy Pep elment, milyen korszakos Barca volt, és blablabla. Álszent és csaló. Remélem egyszer az ő vezetésével fog egy csapat olyat égni, mint a brazilok a németek ellen, csak a spanyolok teljesítményével. Még volt pofája drámázni, hogy hogy elfáradt, de a Barca így-úgy-amúgy örökre. Menjen a búsba, a süllyedő hajót hagyta el és nem volt pofája azt mondani, hogy én ezt az egyet tudom, leáldozóban van, megyek, mert a kövi szezonban akkorát égnék, hogy még a másodosztályban sem engednék játszani a csapatot.

És akkor a realnál vannak a divatdrukkerek... A "hatkupás" barca óta ez nem hiteles egy barcás szájából.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 17:24:19

csababarca írta: Több,mert Besicben legalább van valami,ami a focira emlékeztet. Ez a francia láma gyerek meg semmire nem jó, ez még a Gravesen-RM igazolásnál is nevetségesebb lesz.

Amúgy mostmár azt a nyilatkozatot várom,amikor benyögik,hogy ennyi volt,kész a keret. Napok kérdése szerintem.
De jó lenne ha robbana a bomba, Hummels,Verthongen,Mangala pakkból érkezne valaki,akkor hátra tudnék dőlni,még a kp gyengesége ellenére is.
Ebből a pakkból két játékosnak kellene érkeznie (H és M) és a védelem rendben is lenne.
Ehelyett mi történik, megy a parasztvakítás, megy az alkudozás Matyiért, holott a Valencia vezetői már számtalanszor kijelentették, hogy a franciát csak a 20M-s kivásárlási ár fejében engedik el.
Közben azokat a védőket, akik érdemi erősítést jelentenének, más klubok igazolják le. És ez így megy évről-évre.
Annyira szánalmas ez az egész, hogy szavakkal nem lehet leírni.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.15. 16:15:42

Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/15 ... dirguezert
Xavi utódnak jó lesz. :lol: 8)
Ettől még ebből semmi sem igaz. Egyrészt lenyilatkozta, hogy neki csak a Real... Emellett egy vagyonba kerülne, ráadásul nem is olyan poszton játszik, ahol nálunk szóhoz jutna.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.15. 16:04:44

http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/15 ... dirguezert" target="_blank
Xavi utódnak jó lesz. :lol: 8)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.07.15. 15:58:53

Feast4 írta:
Ennyi erővel megvehettük volna Besicet apróért. Kb. ugyanannyi értelme lett volna annak az igazolásnak is mint ennek! :|
Több,mert Besicben legalább van valami,ami a focira emlékeztet. Ez a francia láma gyerek meg semmire nem jó, ez még a Gravesen-RM igazolásnál is nevetségesebb lesz.

Amúgy mostmár azt a nyilatkozatot várom,amikor benyögik,hogy ennyi volt,kész a keret. Napok kérdése szerintem.
De jó lenne ha robbana a bomba, Hummels,Verthongen,Mangala pakkból érkezne valaki,akkor hátra tudnék dőlni,még a kp gyengesége ellenére is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.15. 13:30:55

ezt (mármint Busi helyzetét) én is így látom, írtam is róla, és a jövőjét illetően én mindenképpen előrébb játszatnám! Csak egy érdekes figura ami gyakori: előre vágnak egy lasztit(mondjuk)Suareznek aki egyből (mivel ráfordulni nem tud) vissza passzolja(fejeli) nos ezekre a lasztikra lehetne építeni Busit aki innen indíthat tovább - innen letámadhat védőket, innen részt vehetne a kapu előtti fej játékban. azoknál akik stabil, erős 9esekkel játsznak jól látható ez a kidolgozott módszer.
Ezzel csak az a gond, hogy Busquets sem indítani, sem letámadni nem tud, és a magasságához képest igencsak gyatrán fejel. Ő a passzolgatásos labdatartásba jó, azaz a tiki-takában, de azt remélem elfelejtjük egy időre. [-o<
Ez a taktikai elem viszont pazarul működne egy bizonyos Yaya Touréval, ő indítani, letámadni, fejelni is tud, meg egy kicsit lőni, meg cselezni is. :wink:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.15. 13:08:12

Tim írta: Az már régen rossz ha matyiő jó játékosnak minősül :D Jól összerakott védekezés...Oda azért védő is kellene,kutyaütőkkel max.papíron működne. Mr.Shakirát szemrebbenés nélkül elcserélném erre a Vlaar gyerekre. Belőle nem igen csináltak bohócot,ellentétben a mi fiunkkal.
én szívesen kívánnék a te csapatodba piqué helyett egy vlaart, de az a probléma, hogy ugyanannak a csapatnak szurkolunk, így magammal szabnék ki :D egyébként egészen az előző évig bőven megértettem volna piqué fikázását, de most szerintem sokat javult magához képest is, és egyébként is elég jó teljesítményeket hozott le.

de én megnézetnék veled a top bajnokságokban nagycsapat vs kiscsapat meccseket. jéé, ott is jól összerakott védekezés van a kicsiknél, akkor ott tuti nem kutyaütők játszanak. stokenál szétnéztetek már? hát milyen jól lehozták már a city elleni a meccseket. pedig ott agüero, silva, meg touré rohamozott rájuk. huth? vagy shawcross a jó választás? szerintem hozzuk mindkettőt, mindegy csak jöjjön valaki, a szint nem számít. akkor már kettő megvan, és piqué meg bartra helyett jöhetne az osasuna védőpárosa. a barca, real, atletico és a valencia ellen is lehoztak otthon egy ikszet. arribas és loties. könnyű lenne elhozni őket, mert kiestek a másodosztályba.

és akkor huth, shawcross, arribas, loties betonvédelem lenne, a nagycsapatok egyszerűen nem tudnának semmit se csinálni ellenük [-o<

cruyffal meg teljesen egyetértek, valószínűleg abba az irányba megyünk, mint a real, hogy "majd lesz valami belőle", "majd megoldják elől valahogy a támadók" és reméljük így lesz.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.15. 12:52:47

Subinho írta:Az a helyzet, hogy Busquets nagyon fontos láncszeme volt a Pep féle Barcának! Miért? Mert nagyon labdabiztos, jól tartja meg a labdát, jól és pontosan passzol és Xavival és Iniestával hárman nagyon labdabiztos középpályát alkottak! Tulajdonképp a középpályás védekezés a labdatartáson alapult! Azonban miért nem jó most Busquets??? Mert már nem működik ez a labdatartós foci, amit sokan tiki-takának neveztek el. Miért? Egyrészről kiismerték, lassabban játszuk, letámadnak, stb... Ha Xavi is kiesik halmozottan igaz lesz az, hogy Busquets nem fogja tudni hozni az eddigi játékát! Védekezni, ütközni lássuk be nem tud! Az Iniesta-Xavi-Busquets hármassal a tiki-taka tökéletesen működött, DE most ez nem fog működni, mint ahogy láttuk is és kell egy igaz ütköző, tökéletes vkp! Ez lenne Mascherano, aki láttuk hogy játszott a VB-n. A középpálya halála lenne, ha a tökéletesen passzoló és labdát tartó Xavi kiesik és Busquets-el próbáljuk továbbra is ellátni a klasszikus vkp posztot!!! Rakiticcel és Mascheranoval lenne egy elég stabil középpályánk, amin nem szaladnak át.... Iniesta meg nyugodtan szervezhetne, mert Xavi és Cesc hiányában ő lesz az egyetlen karmester!
ezt (mármint Busi helyzetét) én is így látom, írtam is róla, és a jövőjét illetően én mindenképpen előrébb játszatnám! Csak egy érdekes figura ami gyakori: előre vágnak egy lasztit(mondjuk)Suareznek aki egyből (mivel ráfordulni nem tud) vissza passzolja(fejeli) nos ezekre a lasztikra lehetne építeni Busit aki innen indíthat tovább - innen letámadhat védőket, innen részt vehetne a kapu előtti fej játékban. azoknál akik stabil, erős 9esekkel játsznak jól látható ez a kidolgozott módszer.
Mascheranohoz még csak annyit, hogy a vkp.ben nyújtott parádés játékához szerintem nagyon jó iskola volt az, hogy nálunk (remélem csak eddig!) a védelemben játszott.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 12:51:26

Subinho írta:Az a helyzet, hogy Busquets nagyon fontos láncszeme volt a Pep féle Barcának! Miért? Mert nagyon labdabiztos, jól tartja meg a labdát, jól és pontosan passzol és Xavival és Iniestával hárman nagyon labdabiztos középpályát alkottak! Tulajdonképp a középpályás védekezés a labdatartáson alapult! Azonban miért nem jó most Busquets??? Mert már nem működik ez a labdatartós foci, amit sokan tiki-takának neveztek el. Miért? Egyrészről kiismerték, lassabban játszuk, letámadnak, stb... Ha Xavi is kiesik halmozottan igaz lesz az, hogy Busquets nem fogja tudni hozni az eddigi játékát! Védekezni, ütközni lássuk be nem tud! Az Iniesta-Xavi-Busquets hármassal a tiki-taka tökéletesen működött, DE most ez nem fog működni, mint ahogy láttuk is és kell egy igaz ütköző, tökéletes vkp! Ez lenne Mascherano, aki láttuk hogy játszott a VB-n. A középpálya halála lenne, ha a tökéletesen passzoló és labdát tartó Xavi kiesik és Busquets-el próbáljuk továbbra is ellátni a klasszikus vkp posztot!!! Rakiticcel és Mascheranoval lenne egy elég stabil középpályánk, amin nem szaladnak át.... Iniesta meg nyugodtan szervezhetne, mert Xavi és Cesc hiányában ő lesz az egyetlen karmester!

Egy Rakitic, Mascherano, Iniesta középpálya lenne szerintem életképes. Ebben a felállásban nem is kéne igazán egy emberre rátenni a szervezés súlyát, mert Rkitic hátulról osztogathatna, Iniesta meg összeköttetés lehetne a közte és a támadók közt. Mascherano pedig SAJÁT EREDETI posztján még mindig világklasszis!
19Messi19 írta:Ezért meg külön gratulálok a vezetőségnek:

A deal for Valencia centre back Jeremy Mathieu (30) is closer as Barcelona would be willing to pay his 20M buyout fee. [marca]

Édes p*csám ...
Lelövöm magam! És tuti kezdő lesz! ](*,) ](*,) ](*,)

Ennyi erővel megvehettük volna Besicet apróért. Kb. ugyanannyi értelme lett volna annak az igazolásnak is mint ennek! :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.07.15. 12:54:59-kor.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.15. 12:32:11

Pedig az emberek röhögtek a holland védelmen :D :lol:

Szerintem Vlaar marad egyik PL-csapatnák, de Vrijnek meg egyelőre túl nagy lenne egy európai élcsapat. Majd a 16-os EB-győzelem után 8)
"And my heart will leave you never."
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.15. 12:11:57

19Messi19 írta:Ezért meg külön gratulálok a vezetőségnek:

A deal for Valencia centre back Jeremy Mathieu (30) is closer as Barcelona would be willing to pay his 20M buyout fee. [marca]

Édes p*csám ...

Mert bezzeg a holland védők nem érdeklik. De hogy miért?
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2014.07.15. 11:58:23

Ezért meg külön gratulálok a vezetőségnek:

A deal for Valencia centre back Jeremy Mathieu (30) is closer as Barcelona would be willing to pay his 20M buyout fee. [marca]

Édes p*csám ...
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.15. 11:22:00

Pampalini írta:nekem úgy tűnt az előző szezonban, hogy Busquets-ben már nincs semmi alázat, a védekezésből pedig nem veszi ki a részét annyira, mint kellene (a pengézés meg nem az erőssége). remélem idén rámcáfol...
Az előző szezonbeli Sergioval én sem vagyok elégedett, de szerintem a teljesítményében közrejátszott, hogy Song a legkisebb mértékben sem jelentett veszélyt a játékára, korábban azért volt Yaya Touré is a posztjára. A következő szezonban már talán az is elég lehet a formajavulásához, hogy lesz egy Mascherano, aki szenzációs volt a VB-n.
Továbbá osztom Subinho véleményét, a játéka már kicsit "elavult", de Enrique érkezése vélhetően a csapat játékán is érdemleges változtatásokat fog jelenteni, így Busquetsnek is többet kell majd mutatnia a labdabiztosságon kívül.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 11:03:25

Cuadradoért már 40-et kérne a Fio, amit a Roma meg is adna. De elsősorban szeretnék megtartani, magasabb fizetést fognak neki ajánlani. A cikk szerint amúgy LE letett a megszerzéséről, mivel Alves mellé - lévén nem kell senkinek - egy olyan védőt akarnak, aki jobban védekezik, ő pedig nem más, mint Montoya - ha jól értem amúgy Martin lenne a kezdő jobbhátvéd ( \:D/), de ebbe nem vagyok biztos.

Alvesről is van egy cikk, de csak annyit írtak benne, hogy a PSG-vel való tárgyalásai nem megszakadtak, hanem csak szünetelnek.

Tello meg elvileg kölcsönbe megy 2 évre a Portohoz, most kapunk érte 2 milliót, a Porto pedig további 8-at fizet majd ha meg akarják venni végleg. De mi ezt blokkolhatjuk is, úgyhogy ha világklasszissá növi ki magát ott - :lol: - akkor nm kell sok millióért visszavásárolni.

A 'Marca' féle Mathieu dologról nincs cikk, ők meg sokszor hoznak le rólunk hülyeséget, úgyhogy remélem ez is egy közülük. Egyetlen védős cikk van most a 'Sport'-on, a tegnapi Vertonghenes.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.15. 10:57:00

Szerintem a védelembe csak Hummels tudna erősítést hozni. De semmi hír vele kapcsolatban. Ha David Luiz 67 misi, akkor ő legalább 90...
"And my heart will leave you never."
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.15. 10:33:33

Gali írta:
Lionel85 írta: Már 2 hónapja azt hallani, hogy azt mondja a vezetőség, hogy igazolnak védő(ke)t, van rá pénz meg minden. Már a média is vagy 10-15 védővel összeboronálta a csapatot, de már marha unalmas, hogy kétnaponta ugyanazt nyilatkozzák.
De semmi konkrétum.
A deal for Valencia centre back Jeremy Mathieu (30) is closer as Barcelona would be willing to pay his 20M buyout fee. [marca]

Akkor itt egy kis csemege. Úgy néz ki létre jön a nagy üzlet.
Az eszem megáll, ha a 20M-s kivásárlási árat kifizetik a nagy kedvencért.

Kitalálnak egy nevet és eszementen azt hajtják. Állítom, hogy Stefan de Vrij vagy 5 másik a VB-ről jobb volna, mint ezek, de senkinek nincs hozzá fantáziája, hogy ott keressen, ahol talál is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.15. 10:19:35

Az a helyzet, hogy Busquets nagyon fontos láncszeme volt a Pep féle Barcának! Miért? Mert nagyon labdabiztos, jól tartja meg a labdát, jól és pontosan passzol és Xavival és Iniestával hárman nagyon labdabiztos középpályát alkottak! Tulajdonképp a középpályás védekezés a labdatartáson alapult! Azonban miért nem jó most Busquets??? Mert már nem működik ez a labdatartós foci, amit sokan tiki-takának neveztek el. Miért? Egyrészről kiismerték, lassabban játszuk, letámadnak, stb... Ha Xavi is kiesik halmozottan igaz lesz az, hogy Busquets nem fogja tudni hozni az eddigi játékát! Védekezni, ütközni lássuk be nem tud! Az Iniesta-Xavi-Busquets hármassal a tiki-taka tökéletesen működött, DE most ez nem fog működni, mint ahogy láttuk is és kell egy igaz ütköző, tökéletes vkp! Ez lenne Mascherano, aki láttuk hogy játszott a VB-n. A középpálya halála lenne, ha a tökéletesen passzoló és labdát tartó Xavi kiesik és Busquets-el próbáljuk továbbra is ellátni a klasszikus vkp posztot!!! Rakiticcel és Mascheranoval lenne egy elég stabil középpályánk, amin nem szaladnak át.... Iniesta meg nyugodtan szervezhetne, mert Xavi és Cesc hiányában ő lesz az egyetlen karmester!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.15. 10:17:40

Megvehetnétek Varane-t tőlünk, állítólag elvágyódik...;-)
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.15. 10:10:17

Lionel85 írta: Már 2 hónapja azt hallani, hogy azt mondja a vezetőség, hogy igazolnak védő(ke)t, van rá pénz meg minden. Már a média is vagy 10-15 védővel összeboronálta a csapatot, de már marha unalmas, hogy kétnaponta ugyanazt nyilatkozzák.
De semmi konkrétum.
A deal for Valencia centre back Jeremy Mathieu (30) is closer as Barcelona would be willing to pay his 20M buyout fee. [marca]

Akkor itt egy kis csemege. Úgy néz ki létre jön a nagy üzlet.
Az eszem megáll, ha a 20M-s kivásárlási árat kifizetik a nagy kedvencért.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése