Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.20. 19:24:17

Két kimenetel lehet.
1. Nem hozunk senkit, de akkor a következő években semmit nem nyer a csapat.
2. Zsebbe nyúlnak, hoznak még 1 kp-t és 1 jhv-t, számolva az esetleges fair play büntivel, de akkor legalább 2 év múlva is versenyképes a csapat. Idén pedig a 2 új embert kölcsönben hagyni jelenlegi csapatánál.

Mást nagyon nem tudok elképzelni.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.20. 19:20:01

Kitudja. Nincs pontos és hivatalos infó erről, anno is csak mindenki találgatott. Szerintem mindhármat lehet.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.20. 19:19:32

messideco írta:A B csapatból lehet felhozni játékost majd? Illetve a kölcsön adott játékosaink visszatérhetnek?
A szerződéshosszabbításokat végre lehet hajtani?
A b csapatból 100% hogy lehet fölhozni ahogy a kölcsön adott játékosok is vissza térhetnek!Szerintem szerződést is lehet hosszabbítani 8)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.08.20. 19:15:07

A B csapatból lehet felhozni játékost majd? Illetve a kölcsön adott játékosaink visszatérhetnek?
A szerződéshosszabbításokat végre lehet hajtani?
"And my heart will leave you never."
Old_Bobberto
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.09. 15:29:00

2014.08.20. 19:12:44

Nervo írta:
Barcaman1993 írta: Még 1 igazolás lesz minden bizonnyal, de Douglas már a büntetéstől függetlenül fog érkezni.
Dougleszes hír:
The deal on Sao Paulo right back Douglas (24) will be finalized in the coming days. Not yet clear if he'll join now or next year. [sport]
Hűhh, de jól hangzik... nem tudom elképzelni, hogy pont most ne alapozzunk meg 1-2 nagy igazolást, akár még idei évre vagy jövőre.

10 nagyon kemény és izgalmas nap elé nézünk. Ha Zubiék össz-vissz egy Dougles-sel akarják elintézni a köv. évi "igazolást" akkor ez nekem nagyon karcsú :/
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.20. 19:05:07

Barcaman1993 írta: Még 1 igazolás lesz minden bizonnyal, de Douglas már a büntetéstől függetlenül fog érkezni.
Dougleszes hír:
The deal on Sao Paulo right back Douglas (24) will be finalized in the coming days. Not yet clear if he'll join now or next year. [sport]
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.20. 19:03:24

Alonso0190 írta:Amúgy Walkerrel mi van? Rég hallotam róla.
Semmi, amúgy is csak pár hír volt róla pletyka szinten.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2014.08.20. 18:59:49

Amúgy Walkerrel mi van? Rég hallotam róla.
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.20. 18:52:49

GonzalezRaul írta:Megköszönhetitek, hogy 1 nap alatt megkaptátok a választ, hiszen így maradt még esélyesek igazolni. Igazából ezzel jól jártatok. Ha október 8-án tudtátok volna meg rosszabb lett volna.
Teljesen jogos amit mondasz, csak a keretet már kialakította a vezetőség. Még 1 igazolás lesz minden bizonnyal, de Douglas már a büntetéstől függetlenül fog érkezni. Szóval jó hír, vagy rossz hír, tök mindegy, mert a keretet a már említett emberen kívül nem változtatják meg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.08.20. 18:47:11

Megköszönhetitek, hogy 1 nap alatt megkaptátok a választ, hiszen így maradt még esélyesek igazolni. Igazából ezzel jól jártatok. Ha október 8-án tudtátok volna meg rosszabb lett volna.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.20. 18:36:19

visca el barca írta:
mess2009 írta:ELEVE KÉT ÉVES PERIÓDUST ÁTFOGVA kellett volna igazolnia!
és ha jóváhagyják a fellebbezést, akkor mit csinálsz, azzal 692 játékossal? tipikusan ilyen utolag könnyű okosnak lenni dolog... :D
Nem hiszem, hogy ez mennyiségi kérdés lenne. Viszont az valóban elgondolkodtató, ha marad Alves, ha nem: 33 lesz 2016 nyarára, ki tudja milyen formában. Szóval akárhogyan is nézzük, valamilyen szintű óvatosság és racionalitás nem ártott volna a vezetőség részéről... Persze még van pár nap hátra, aztán majd lehet jön Douglas, aki meg egy hatalmas kérdőjel.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.20. 18:35:11

crixus írta:Egy pozitívuma lehet ennek az eltiltás-ügynek: el lehet küldeni a mostani vezetőséget Zubi-val, Barto-val és a többi selejttel együtt. Akkor talán az átigazolási politikánk is javul majd, ha új emberek ülnek a vezetői székekben. :roll: Egyébként 2013 nyarát is szinte igazolások nélkül tudtuk le. Ha így kibírtuk az idei évet akkor nem fogunk kiesni 2015-16-ban sem. Más kérdés, hogy az elkövetkező legalább 2-3 évben így a kupáktól is távolabb leszünk majd.
Az idei átigazolási periódus azért volt koncepciótlan, mert nem döntötte el, hogy számít-e a tilalomra vagy sem. Az rendben van, hogy két minőségi kapus kellett: egy fiatal, egy idősebb. De ugyanezt kellett volna szem előtt tartani a középső védőknél, a jobboldal halogatása pedig szarvashiba. Alvessel a VB után nem szabadott volna finomkodni. Egyébként hogy olcsón tudtunk eladni és drágán venni, az arra vall, hogy a többi csapat tudta, hogy kényszerhelyzetben vagyunk. Csak mi magunk nem.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.20. 18:29:49

mess2009 írta:a Barcelonának attól a pillanattól kezdve, hogy a döntést elodázták az idei átigazolási szezon végéig, ELEVE KÉT ÉVES PERIÓDUST ÁTFOGVA kellett volna igazolnia! ezen a mostani döntésen nem meglepődni kellene, hanem ki kellett volna védeni a hatásait a három hónapos "kegyelmi" időszakban!
az persze nem lehetetlen küldetés, hogy a B-vel karöltve a mostani keret lefusson két évet de előre borítékolom: a "sajnos nem igazolhattunk" szlogent gyakrabban halljuk majd mint a megnyert kupák ünneplését....
Ezt 0 tétmeccs után jól elesett olvasni.

Ezeket a Reus-Koke stb. pletykáknak meg nehogy felüljön senki sem. Se pénz, se idő, se realitás. Most őszintén, kifizetnénk egy rakás pénzt Kokera, amikor lehet, hogy jövőre semmi szükségünk sem lesz rá? Ugyanez igaz Reusra is. Felelőtlen pénzkidobás lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.08.20. 17:47:41

Egy pozitívuma lehet ennek az eltiltás-ügynek: el lehet küldeni a mostani vezetőséget Zubi-val, Barto-val és a többi selejttel együtt. Akkor talán az átigazolási politikánk is javul majd, ha új emberek ülnek a vezetői székekben. :roll: Egyébként 2013 nyarát is szinte igazolások nélkül tudtuk le. Ha így kibírtuk az idei évet akkor nem fogunk kiesni 2015-16-ban sem. Más kérdés, hogy az elkövetkező legalább 2-3 évben így a kupáktól is távolabb leszünk majd.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.20. 17:10:06

Nos, nem meglepő a FIFA döntése, eddig is tudtuk, hogy ez lesz. Konkrétan ki kellett volna használni ez a 2-3 hónapot bármi áron, hogy 2015-2016 szezont átfogva is igazoljunk és főleg fiatalokat. Matyó jó játékos, de nem fiatal... és 2016-ban már bajban leszünk.... Nem véletlenül károgott itt mindenki az igazolásokon... Nagyon rossz döntéseket hoztak. A kapusok és Raki jó igazolások voltak, de Súarez, Matyi és Vermaelen..... és persze Alves.... Jövőre elmegy ingyen és senkit nem hozhatunk a helyére! Ezért jár a nagy taps!!! :-(
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.20. 17:00:13

kristop írta:pont nemrég kerültük meg őket suarez ügyben, nem valószínű, hogy szeretnek most minket. plusz most ezt a transzfer bant is visszük a CAS elé, ha ezt is mérséklik, akkor mostanában ne reménykedjünk fair hozzáállást a fifa részéről felénk
így van, elég szépen kiestünk a pikszisből a fifánál mostanában, ez tuti.
ezt az egynapos döntéshozatalt is ennek tudom be.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.20. 16:49:27

Erxy írta: de abból kiindulva, hogy a fellebbezésünket 1 nap alatt el is bírálták szerintem nem is nagyon érdekli őket a kiskorúak védelme.
pont nemrég kerültük meg őket suarez ügyben, nem valószínű, hogy szeretnek most minket. plusz most ezt a transzfer bant is visszük a CAS elé, ha ezt is mérséklik, akkor mostanában ne reménykedjünk fair hozzáállást a fifa részéről felénk.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.20. 16:22:34

mess2009 írta:ELEVE KÉT ÉVES PERIÓDUST ÁTFOGVA kellett volna igazolnia!
és ha jóváhagyják a fellebbezést, akkor mit csinálsz, azzal 692 játékossal? tipikusan ilyen utolag könnyű okosnak lenni dolog... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.20. 16:15:04

a Barcelonának attól a pillanattól kezdve, hogy a döntést elodázták az idei átigazolási szezon végéig, ELEVE KÉT ÉVES PERIÓDUST ÁTFOGVA kellett volna igazolnia! ezen a mostani döntésen nem meglepődni kellene, hanem ki kellett volna védeni a hatásait a három hónapos "kegyelmi" időszakban!
az persze nem lehetetlen küldetés, hogy a B-vel karöltve a mostani keret lefusson két évet de előre borítékolom: a "sajnos nem igazolhattunk" szlogent gyakrabban halljuk majd mint a megnyert kupák ünneplését....
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.20. 15:59:22

Messithebest írta:
LM10 írta:A Sport bedobta Cuadrado mellé Koket, és Reust is :D Úgy akarják kikerülni a tiltást, hogy most megvesszük őket, és kölcsön adjuk őket. Kokenak lenne értelme, hisz Xavi 2015ben biztos, hogy távozik. Remélem Cuadrado már idén jön, Alves pedig megy.
Ez mind szép és király, de Cuadrado is alig ha érkezhet az UEFA pénzügyi fair-play szabálya miatt, amivel a City és a PSG is szívott ha jól tudom.
Gondoltam bemásolom még egyszer:

Barcelona and Liga sources deny Barcelona can't make another big signing because of financial fair play rules. Still far from limits. [rac1]


Ezek szerint az FFP nem lehet akadálya az új igazolás(ok)nak.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.08.20. 15:58:11

Chino írta:Van der Wiel-en én is sokat gondolkoztam és örülnék is neki. Igaz, hogy nem tartozik a szük elitbe, de a jelenlegi Alvesnel és Montoya-nál főleg jobb. A PSG-ből igaz, hogy nehéz igazolni, de így, hogy megtartották Marquinhost és megvették egy vagyonért Luist nem biztos, hogy létszükséglet nekik a holland, eddig sem volt kirobbanthatatlan alapember . Még ha áron felül is, akkor is megérné. A legjobb persze az lenne, ha Alvest is be lehetne vonni, ők állni tudnák a fizetését és érdeklődtek is iránta.

Piszcek, Zabaleta, Juanfran pedig mozdíthatatlan. A BVB biztosan nem adná el, még egy komoly összegért sem ebben biztos vagyok, ahogy az Atleticoból és a Cityből sem valószínű hogy el tudnánk hozni a két alapemberüket, főleg ilyen későn.

Cuadrado lehetetlennek tűnik, nem is nagyon kellene tovább foglalkozni vele, a hollanddal viszont meg lehetne egy hasonlót csinálni, mint Douglas-al. Idén még maradna Párizsban, ha jövőre Alves lépne, akkor pedig jöhetne.

Az a legnagyobb gond, hogy jövőre a riválisaink (legalábbis jó részük) erősödni fog, mi pedig még a lyukakat sem nagyon tudjuk foltozni. Főleg, hogy ennyi új ember érkezett. Max. az utánpótlásból, de azt nem tartom jó ötletnek. Annak a sok fiatalnak most kellene folyamatosan játszani és nem feljönni pad/lelátókoptatónak.
Ezek mind jó JHV-ek, akiket felsoroltál, de miért nem próbálkoznak fiataloknál, akik hosszú távon is megoldhatják pl. De Sciglio, Danilo, Darmian
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:55:55

Gali írta:
Zsando írta:
És szerinted 40 misiért Odaadnák a kolumbiaim áááááá lesz ott 50-es kérés is
Amennyiben kölcsönben marad még egy évet, akkor szerintem igen. A sportlapok (Sport, MD, AS) szerint ugyanezt az üzletet ütnénk nyélbe a Dortmunddal Reus esetében is.
Nyilván röpködnek majd a nevek a következő napokban is, szóval nem fogunk unatkozni.
Mindenesetre ennek a bejelentésnek lehet pozitív hatása is, mégpedig az, hogy a vezetőség nem kényelmesedhet el és a hátralévő 12 napban melózni kell rendesen.
Nem tudom kit fogunk leigazolni, de hogy fogunk abban szinte biztos vagyok és most nem Douglasra gondolok.

Úgy legyen :)
Zsandarova Olga
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.20. 15:48:40

Zsando írta:
És szerinted 40 misiért Odaadnák a kolumbiaim áááááá lesz ott 50-es kérés is
Amennyiben kölcsönben marad még egy évet, akkor szerintem igen. A sportlapok (Sport, MD, AS) szerint ugyanezt az üzletet ütnénk nyélbe a Dortmunddal Reus esetében is.
Nyilván röpködnek majd a nevek a következő napokban is, szóval nem fogunk unatkozni.
Mindenesetre ennek a bejelentésnek lehet pozitív hatása is, mégpedig az, hogy a vezetőség nem kényelmesedhet el és a hátralévő 12 napban melózni kell rendesen.
Nem tudom kit fogunk leigazolni, de hogy fogunk abban szinte biztos vagyok és most nem Douglasra gondolok.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.20. 15:47:21

LM10 írta:A Sport bedobta Cuadrado mellé Koket, és Reust is :D Úgy akarják kikerülni a tiltást, hogy most megvesszük őket, és kölcsön adjuk őket. Kokenak lenne értelme, hisz Xavi 2015ben biztos, hogy távozik. Remélem Cuadrado már idén jön, Alves pedig megy.
Ez mind szép és király, de Cuadrado is alig ha érkezhet az UEFA pénzügyi fair-play szabálya miatt, amivel a City és a PSG is szívott ha jól tudom.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:42:52

LM10 írta:A Sport bedobta Cuadrado mellé Koket, és Reust is :D Úgy akarják kikerülni a tiltást, hogy most megvesszük őket, és kölcsön adjuk őket. Kokenak lenne értelme, hisz Xavi 2015ben biztos, hogy távozik. Remélem Cuadrado már idén jön, Alves pedig megy.
Na igen de pénz is kéne rájuk :)
Meg kit adunk el ??? ok Cuadrado megvan mondjuk alvessel + némi pénzért. jó de a többi ???
Zsandarova Olga
Válasz küldése