Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.03.01. 11:56:39

Léfe írta:El kell dönteni, hogy egy ilyen Messi kell vagy nem. Elötte is volt Barca és nélküle is lészen.
De a játékos ne a sz.rt keverje, hanem hajtson. A világ fájdalom volt az arcán. Hatalmas
pénzt kap, meg is érdemli - de hajtson. Nem is érthető, hogy a MC.ellen mekkora volt - most nulla. De nagyon kiváncsi lennék a igazságra, mert az, hogy nehány játékos külön edz a többektől és LE.-től - hát olyan nincs.
ok, es ha eldontotted, te mint fotelszurker, akkor az befolyasol valamit? Megint megy az okoskodas onnan magyarorszagrol.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.03.01. 10:45:37

El kell dönteni, hogy egy ilyen Messi kell vagy nem. Elötte is volt Barca és nélküle is lészen.
De a játékos ne a sz.rt keverje, hanem hajtson. A világ fájdalom volt az arcán. Hatalmas
pénzt kap, meg is érdemli - de hajtson. Nem is érthető, hogy a MC.ellen mekkora volt - most nulla. De nagyon kiváncsi lennék a igazságra, mert az, hogy nehány játékos külön edz a többektől és LE.-től - hát olyan nincs.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.01. 05:34:01

Felborult a csapatban az értékrend és ettől kezdve semmiről nem lehet normálisan beszélni. Ha az hozott átmeneti egyensúlyt, hogy az edző nem főnöke Messinek, nem hagyhatja ki, Messi meg sohase akar kihagyni semmit, akkor nincs értelme arról beszélni, hogy rossz volt. Annál is kevésbé, mert nem csak az edző nem tud vele semmit se csinálni, hanem a társak, a vezetőség és a közönség se. Csak remélni lehet, hogy a következő meccsen majd jó lesz. Csak nem fogunk annak drukkolni, hogy sérüljön meg? Vagy éleződjön ki körülötte annyira a helyzet, hogy el akarjon menni? Mikor, kikkel lesz nélküle klasszis Barca? Tűrjünk békességgel, ha nem megy neki és örüljünk, ha megy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.28. 23:51:53

Ma megint az őszi formáját hozta, odakerült párszor,de rendre hibázott a kapu előtt, meg ez az elmúlt meccseken jellemző,hogy most megint hadilábon áll a befejezésekkel.
Jó lenne,ha pihenhetne,de ő úgysem fog, hétközben biztosan nem, maximum hétvégén, bár akkor Neymar-Messi egyszerre hiányozna,nem hiszem hogy ezt megengedhetjük magunknak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.28. 20:05:05

Nagyon tompa volt ma, ráférne egy kis pihenés, de megint jön szerdán egy fontos meccs. Rajta is látszott a fáradtság, rengeteg helyzetet elpuskázott. Ha kicsit jobban koncentrál át is vehette volna a góllövőlistán az első helyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.28. 13:39:19

ZBarca írta:Spanyol források szerint Messi a Manchester City elleni meccs után az öltözőben fél órára elzárkózott a többiektől az utolsó percben kihagyott tizenegyese miatt.
Egy biztos a lefújás után azonnal az öltözőbe ment és nem pacsizgatni a többiekkel. Látszott, ahogy ment le, hogy nagyon bosszantja a kihagyott tizi.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.28. 11:35:32

nem úgy volt az! hát nem olvasol újságot? majd csak figyeld a madridos oldalakat, valaki belinkeli, hogy tkp úgy történt az egész, hogy LE kukoricára térdepeltette messit és ezért áll a bál azóta köztük!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.02.28. 08:58:16

Spanyol források szerint Messi a Manchester City elleni meccs után az öltözőben fél órára elzárkózott a többiektől az utolsó percben kihagyott tizenegyese miatt.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.26. 16:31:07

szekelygyula írta:Szerintem azért fejelt, mert félt, hogy a bíró lefújja (mivel már a hosszabbítás is bőven letelt), és ez tűnt a leggyorszabb megoldásnak, de ez csak egy ötlet. Sajnos nem jött be. Ez van.

Amúgy hatalmas meccset játszott, öröm volt nézni ahogy ficánkol a kékek között. :)
11-es lövése után, amikor jön a kipattanó nincs az az eszement bíró aki lefújja, olyan mintha lövés közben fújná le a meccset - mondjuk erről Benzema tudna mesélni.. :lol: Azzal meg szerintem semmi gond nincs, hogy fejelte, oldott már meg nehezebb szitukat is fejjel. Annyi baj volt, hogy a kapufa tövét akarta kicentizni, hát nem jött be.. :D

A második részével meg egyetértek, amit az első félidőben leművelt.. Nem hittem volna, hogy újra megélem azt, hogy a 08/09-es Messit idéző játékot fogok látni tőle, de olyan megindulásai voltak sokszor, mint anno. =D>
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2015.02.26. 16:13:37

Szerintem azért fejelt, mert félt, hogy a bíró lefújja (mivel már a hosszabbítás is bőven letelt), és ez tűnt a leggyorszabb megoldásnak, de ez csak egy ötlet. Sajnos nem jött be. Ez van.

Amúgy hatalmas meccset játszott, öröm volt nézni ahogy ficánkol a kékek között. :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.26. 16:10:54

Alfa írta: Ez most nem arról szól , hogy ki miért szurkol a Barcanak.Mert attól még ,hogy valakinek esetleg nem Messi a kedvence abból szerintem nem az következik , hogy akkor is szidni kell Messit amikor nem érdemli meg . Jó példa erre zola akiről köztudott , hogy enyhén szólva nem Messi a szíve csücske:D mégse ír naponta egy kritizáló hozzászólást És félre értés ne essék nem azt mondom h nem lehet szidni csak akkor amikor nem érdemli meg eléggé gusztustalan mert amit ő letett az asztalra az egyedülálló és nagyon megbecsülendő. És itt jön elő az, hogy a magyar ember igenis hálátlan . Emlékezünk vissza ,hogy nem is olyan régen még eleg sokan elakartak adni aztán amikor elkezdett játszani megint ő lett az istenkiralycsaszarvilaglegjobbja . De akár felhozhatom Xavi példáját is akit megint csak elég sokan elakartak adni nyáron . De akar Valdest is megemlithetem akit konkretan a fel forum egy ketbalkezes senkinek tartott pedig ő is elképesztően sokat adott a Barcanak . Es ezek a példák meg csak a fórumról vannak .
Én nem vitatkozom veled, csa az ilyenek a magyarokkal volt problémám. Van aki nem szereti, van olyan akinek mind1 hogy kivel, csak nyerjen a csapat és van aki mindkettőnek szurkol. Az unszimpátia és vagy szimpátia, vagy korrektség és inkorrektség nem egy népcsoport sajátja, hanem emberi tulajdonság. Ezt felesleges egy népcsoportra húzni, mert ilyen a cseh, az albán és a pakisztáni is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.26. 15:17:12

Én kb. telibesza...om, ha kihagy minden meccsen egy tizit, ha ilyen mentalitással, ilyen "hasznosan" játszik és ennyire alárendeli magát a csapatnak. A második gól is talán leginkább az ő érdeme, osztogatta a forintos labdákat, a védők nem tudták lekövetni, 3-4-et folyamatosan lekötött. A gól most nem jött össze. Na, bumm. Nyilván jobb lenne egy biztos, kétgólos előnnyel lejátszani a visszavágót, de így is hatalmas érdeme van, hogy győzelemmel távoztunk Angliából.
Piquével együtt nálam MOM, annak ellenére, hogy Suarez bevágott két gólt.
Ez a büntető dolog is nagyon fel van fújva. Hagyjuk meg a madridistáknak és a sajtónak a csámocsogást. Könnyű innen mondogatni, hogy lábbal vagy fejjel kellett volna berakni, de kicsit más ott egy tizedmásodperc alatt dönteni. Arról nem beszélve, hogy még napokkal később is megy a vita, hogy mit kellett volna csinálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.02.25. 19:17:42

Normandia írta:
Alfa írta:A sok (számomra erthetelen ) kritika ellenére szerintem Messi igenis jól játszott sőt véleményem szerint a meccs legjobbja volt . Óriásit küzdött ,hajtott alárendelte magát a csapatnak és mindkét gólnál kulcsszerepet játszott . És ezekutan feljövök ide a topicjaba és azt látom , hogy a meccs utáni kommentek 90%-a szidás. Nem értem ,hogy hogy jutottunk odáig ,hogy Messit szinte minden meccs után kikezdik a fórumon de Neymar bármit csinál soha sem látok egy két negatív hozzaszolasnal többet a topicjaba . És én ezt nem értem , hogy egy Neymar aki eddig semmit hangsúlyozom semmit sem rakott le az asztalra nagyobb "immunitast" kap tőlünk mint Messi (pl: lásd á mostani meccset alig jött pár komment és ott is meglett magyarázvan , hogy fáradt szegényke ) . Ebből is látszik , hogy mennyire hálátlanok a magyarok...
Nem a magyarok ilyenek, hanem az emberek. Van aki a királylányt szereti, van aki a birodalmat és van, aki mind a kettőt. Az egyik azért szereti a barcát, mert Messi focizik benne, van aki magát a klubbot szereti függetlenül ki játszik benne és van, aki mind a kettőt. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak más okok miatt szúrkol a csapatnak.
Ez most nem arról szól , hogy ki miért szurkol a Barcanak.Mert attól még ,hogy valakinek esetleg nem Messi a kedvence abból szerintem nem az következik , hogy akkor is szidni kell Messit amikor nem érdemli meg . Jó példa erre zola akiről köztudott , hogy enyhén szólva nem Messi a szíve csücske:D mégse ír naponta egy kritizáló hozzászólást És félre értés ne essék nem azt mondom h nem lehet szidni csak akkor amikor nem érdemli meg eléggé gusztustalan mert amit ő letett az asztalra az egyedülálló és nagyon megbecsülendő. És itt jön elő az, hogy a magyar ember igenis hálátlan . Emlékezünk vissza ,hogy nem is olyan régen még eleg sokan elakartak adni aztán amikor elkezdett játszani megint ő lett az istenkiralycsaszarvilaglegjobbja . De akár felhozhatom Xavi példáját is akit megint csak elég sokan elakartak adni nyáron . De akar Valdest is megemlithetem akit konkretan a fel forum egy ketbalkezes senkinek tartott pedig ő is elképesztően sokat adott a Barcanak . Es ezek a példák meg csak a fórumról vannak .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2015.02.25. 19:07:53

Az összefoglalóban nézve azt látni a 11-es rúgásnál a labdát nézi nem a kapust ez nagy hiba!
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.02.25. 18:59:11

Jól játszott és kifejezetten jól feküdt neki a középálya a meccs elején. Az mindent elárul a küzdőszelleméől ahogy megakarja szerezni a labdát Harttól : http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2397175
Més que un club !
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.25. 18:15:55

Busi mehet jövőre nyugodtan a péezzsébe, majd Leo lehozza vkp-ként a meccseket. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.02.25. 17:55:16

Meg vagyok én, aki mindig a szerint ír róla, ahogyan teljesített :mrgreen:
Tegnap nagyon jó meccsen van túl, én belemennék,ha csak a derbiken játszana ekkora elszántsággal, eredménytől függetlenül. Kis meccseken meg nagyjából az csinál amit akar,nem fogom szidni, csak a nagy meccseken tegye oda magát,mint tegnap.
Érik a bocsánatkérő levél a részemről a fórum felé! :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.25. 17:54:51

Alfa írta:A sok (számomra erthetelen ) kritika ellenére szerintem Messi igenis jól játszott sőt véleményem szerint a meccs legjobbja volt . Óriásit küzdött ,hajtott alárendelte magát a csapatnak és mindkét gólnál kulcsszerepet játszott . És ezekutan feljövök ide a topicjaba és azt látom , hogy a meccs utáni kommentek 90%-a szidás. Nem értem ,hogy hogy jutottunk odáig ,hogy Messit szinte minden meccs után kikezdik a fórumon de Neymar bármit csinál soha sem látok egy két negatív hozzaszolasnal többet a topicjaba . És én ezt nem értem , hogy egy Neymar aki eddig semmit hangsúlyozom semmit sem rakott le az asztalra nagyobb "immunitast" kap tőlünk mint Messi (pl: lásd á mostani meccset alig jött pár komment és ott is meglett magyarázvan , hogy fáradt szegényke ) . Ebből is látszik , hogy mennyire hálátlanok a magyarok...
Nem a magyarok ilyenek, hanem az emberek. Van aki a királylányt szereti, van aki a birodalmat és van, aki mind a kettőt. Az egyik azért szereti a barcát, mert Messi focizik benne, van aki magát a klubbot szereti függetlenül ki játszik benne és van, aki mind a kettőt. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak más okok miatt szúrkol a csapatnak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.02.25. 17:36:55

Alfa írta:A sok (számomra erthetelen ) kritika ellenére szerintem Messi igenis jól játszott sőt véleményem szerint a meccs legjobbja volt . Óriásit küzdött ,hajtott alárendelte magát a csapatnak és mindkét gólnál kulcsszerepet játszott . És ezekutan feljövök ide a topicjaba és azt látom , hogy a meccs utáni kommentek 90%-a szidás. Nem értem ,hogy hogy jutottunk odáig ,hogy Messit szinte minden meccs után kikezdik a fórumon de Neymar bármit csinál soha sem látok egy két negatív hozzaszolasnal többet a topicjaba . És én ezt nem értem , hogy egy Neymar aki eddig semmit hangsúlyozom semmit sem rakott le az asztalra nagyobb "immunitast" kap tőlünk mint Messi (pl: lásd á mostani meccset alig jött pár komment és ott is meglett magyarázvan , hogy fáradt szegényke ) . Ebből is látszik , hogy mennyire hálátlanok a magyarok...
Vannak itt páran, kiknek nem a legnagyobb kedvencük Messi, valamint vannak páran, akik az egekig szokták magasztalni, vagy csak szimplán nem szídják őt minden meccs után. Na most, azoknak, akik nem kedvelik őt, szúrja a szemüket ez a folytonos bevédés meg magasztalás, ezért minden egyes telibeszedett meccs után jönnek ide, és sznoboskodnak. Messi tegnap szinte felszedte a gyepszőnyeget, úgy játszott, ezután jött az a szerencsétlen büntető, amit sokan alig vártak, hogy kihagyja, csak, hogy sokadjára elmondják, hogy szerintük nem neki kellene rúgni. Látatlanban tolják a süket dumát, hogy át kellene adnia Suareznek, Neymarnak, Rakiticnek, amit egyáltalán nem tudok megérteni, hiszen láttuk, hogy mi lett abból, amikor Messi átadta Neymarnak, és az nem az utolsó percben történt, szóval apokaliptikus fáradságra sem lehet hivatkozni.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.25. 17:15:01

Jaj, komolyan mondom elegem van ebből a tizenegyes mizériából. Most már bármelyik sport honlapra megyek mindenüt ezt a hülye tizit elemzik és fogalmaznak meg baromságokat. Mintha a BL döntő ment volna rá. Van ilyen, hogy kihagynak büntetőt játékosok, még az "Istenek" is. Emberek, nyertünk 2:1-re!!!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.25. 14:33:36

Alfa írta:A sok (számomra erthetelen ) kritika ellenére szerintem Messi igenis jól játszott sőt véleményem szerint a meccs legjobbja volt . Óriásit küzdött ,hajtott alárendelte magát a csapatnak és mindkét gólnál kulcsszerepet játszott . És ezekutan feljövök ide a topicjaba és azt látom , hogy a meccs utáni kommentek 90%-a szidás. Nem értem ,hogy hogy jutottunk odáig ,hogy Messit szinte minden meccs után kikezdik a fórumon de Neymar bármit csinál soha sem látok egy két negatív hozzaszolasnal többet a topicjaba . És én ezt nem értem , hogy egy Neymar aki eddig semmit hangsúlyozom semmit sem rakott le az asztalra nagyobb "immunitast" kap tőlünk mint Messi (pl: lásd á mostani meccset alig jött pár komment és ott is meglett magyarázvan , hogy fáradt szegényke ) . Ebből is látszik , hogy mennyire hálátlanok a magyarok...
Nem hiszem hogy kritika érte volna, sokan kijelentették hogy jól játszott. A tizenegyesen ment az értekezés és azon hogy bizony sok büntető kihagy mostanában. Illetve hogy jól döntött vagy sem a csukafejessel.

Sőt ha jól rémlik akkor Atletico-Villarel-Man City hármason zsinórban kihagytunk 3 büntetőt, ami finoman szólva is elég gáz.
bence-barca írta: Messi sosem vt az az igazán biztoslábú tizi lövő, de azért nagy százalékát belőtte. Ebben a szezonban viszont ez már a 3.-4. amit kihagyott, ami kijelenthetjük, h sok főleg az adódott lehetőségeket tekintve. Persze egy ilyen kaliberű playa nem engedheti meg magának, h "nyilvánosan" átadja az első számú végrehajtó szerepet (mint pl pár éve Rooney RvPnek adta oda, mondván nem fér bele az, h ő kihagyja a tiziket - akkoriban párat kihagyott), de ha nagyon naiv akarok lenni, akkor most azt mondanám illene átadni a szerepet egy Suáreznek v Rakiticnek, akár Neymarnak. Persze tény, h ők sem tudom mennyire azok az igazán biztoslábúak.
Ebben a kérdésben viszont LE-t nem lehet nem elővenni. Ő kellene szóljon, hogy akkor gyerekek innentől lövi XY. Pl a VIllareal ellen én nagyon mérges volt Luchora, mert az egy dolog hogy Messi kitalálja átengedi, de az edző meg nem kell belemenjen. Nem jótékonysági rendezvény, hogy jaj rúgjon szegény pára egy gólt. Kupapárharc, tizenegyeset be kell lőni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.02.25. 13:08:01

Egy kis statisztika:

Messi az előző szezonban átlagban 1,3 labdát szerzett, tehát 62 szerzett labda a 46 hivatalos találkozón. Ebben a szezonban az átlag 2,82, tehát 99 szerzett labda a 35 tétmeccsen. A tegnapi meccsen pedig 8 alkalommal szerezte meg a játékszert, ami személyes rekord eddig a szezonban.
tothnandor1
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.25. 12:35:37

2015.02.25. 08:58:19

Alfa írta:A sok (számomra erthetelen ) kritika ellenére szerintem Messi igenis jól játszott sőt véleményem szerint a meccs legjobbja volt . Óriásit küzdött ,hajtott alárendelte magát a csapatnak és mindkét gólnál kulcsszerepet játszott . És ezekutan feljövök ide a topicjaba és azt látom , hogy a meccs utáni kommentek 90%-a szidás. Nem értem ,hogy hogy jutottunk odáig ,hogy Messit szinte minden meccs után kikezdik a fórumon de Neymar bármit csinál soha sem látok egy két negatív hozzaszolasnal többet a topicjaba . És én ezt nem értem , hogy egy Neymar aki eddig semmit hangsúlyozom semmit sem rakott le az asztalra nagyobb "immunitast" kap tőlünk mint Messi (pl: lásd á mostani meccset alig jött pár komment és ott is meglett magyarázvan , hogy fáradt szegényke ) . Ebből is látszik , hogy mennyire hálátlanok a magyarok...
Tökéletesen egyet értek!!! Még mostanra is sokan elfelejtik, hogy nem lehet egyszerre támadásokat előkészíteni, forintos labdákkal tömni a többieket és mellesleg ugyanannyi gólt rúgni mint amikor őt szolgálták ki a társai korábban. Ennek ellenére Messi még erre is képes időnként, ami ember feletti akarásra, teljesítményre és tudásra vall.
Az, hogy a szurkolók "hálátlanok", az a túlzott szeretetből adódó irreális elvárásokból ered.
Messi páratlan zseni, de emberből van, ezért nem mindenható.
Neymar lecserélése teljesen jogos volt, mert "balettozáson" kívül nem sok hasznosat tett a pályán. Számomra még nem igazolta annyira a képességeit mint amekkora felhajtás van körülötte.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.02.25. 08:46:05

Jó meccse volt tegnap,én sem értem az itteni hangulatot,egy erős rivális ellen,-még itt a fórumon is sokan, 50-50%-t adtak a meccs előtt-IDEGENBEN nyert a csapat 2-1-re. Szinte biztos,hogy hazai pályán szerez gólt a Barca, és csak nem kap hármat... A tizenegyeshez pedig oda kell állni,megtette,nem jött be, van és lesz is még ilyen.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2015.02.25. 08:20:32

Jól játszott!
Küzdött, hajtott, együtt élt a csapattal és osztotta a zsugákat, nem mellesleg több ember figyelmét is le tudta kötni vagy épp faképnél hagyta őket. :twisted:

Szerintem nagyon akart egy gólt rúgni...a tizi előtt volt is egy fura érzésem és lám nem tudta értékesíteni, de ettől függetlenül remek meccset tudhat maga mögött.

Jó volt ezt a Messi-t látni 8)
Válasz küldése