Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.22. 21:17:02

Koke nem rossz focista, de nagyon messze van Pogbatól.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.22. 20:45:04

Chino írta:Én nem vagyok túl optimista a januári kp-igazolással. Már ha egyáltalán igazolunk. Télen nem nagyon váltanak klubot minőségi játékosok, pláne, hogy még a beilleszkedés is eltelhet egy időbe. Max. egy középszintű középpályásra látok esélyt, aki cserének jó. Legalábbis nem hiszem, hogy Rafinha-nál jobbat tudunk hozni.
Nem kell ahhoz világklasszisnak lennie, hogy előrébb kerüljön a sorba, mint egy fiatal tehetség. Elég annyi, hogy a stáb jobban bízzon benne. Márpedig ha jön valaki, akit Enriqueék is szívesen látnának, akkor az ifik között valaki nagyon hátra fog szorulni a rangsorban.
palesz77 írta:Presidential candidate Bartomeu will announce in the week before elections a pre-deal with Spanish midfielder who plays in the Liga. [sport]
Raúl García. 8) Akkor még Pedrot is nyugodtan eladhatjuk, mert ő elöl is bevethető...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.22. 20:33:21

Presidential candidate Bartomeu will announce in the week before elections a pre-deal with Spanish midfielder who plays in the Liga. [sport]

Vajon Koke vagy Isco lesz az..? :-k :mrgreen: Kíváncsian várom amúgy, ha valahogy összehozott egy előszerződést tényleg Kokeval, akkor baromi nagyot fog ugrani a támogatottsága szerintem - még ha én speciel nem is őt hoznám most. Persze ennek az esélye közel van a nullához szerintem..
Gareth Tello írta:Sajnos nem hinném, hogy ez megvalósulna, nagyobb esélyt látok arra, hogy Sampert kölcsönadjuk és marad Roberto,
Pont ma olvastam, hogy Sampertől nem akarunk megválni, pedig a Sevilla is kérné. Viszont SR-től sem, bőven sokan leszünk kp-ás posztra, ha jön Denis is - Busi, Samper, SR, Denis, Rafinha, Ini, Rakitic és még Masch is be fog ugrani néha szeirntem. Nem tudom mit tervez Lucho, lehet még brutálisabb rotálást, mint tavaly ősszel.. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.22. 20:24:53

danianevem írta:Nem értem ezt a Denis Suárez sztorit. Rafinha/Samper arra a fél évre simán jó lenne, Denisnek is minden bizonnyal több perc jutna Sevillában. Januárban meg egyébként is szinte 100%, hogy lesz kp-s igazolás, ami miatt tuti kispadozna, annál miért ne lenne jobb, ha maradna a két évig tartó kölcsönszerződése...
Én nem vagyok túl optimista a januári kp-igazolással. Már ha egyáltalán igazolunk. Télen nem nagyon váltanak klubot minőségi játékosok, pláne, hogy még a beilleszkedés is eltelhet egy időbe. Max. egy középszintű középpályásra látok esélyt, aki cserének jó. Legalábbis nem hiszem, hogy Rafinha-nál jobbat tudunk hozni.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.22. 19:50:35

defender3 írta:A Sampdoria kölcsönvenné Adamat. Jó lenne ha nem a spanyol harmadosztályban kéne játszania. De a lényeg az, hogy folyamatosan játszon, hogy tudjon fejlődni.
Jobban örülnék, ha maradna a La Ligában, a Rayo például tökéletes célállomás lenne, kár, hogy még mindig nincs hír arról, hogy Pacóék érdeklődnek-e iránta. A Sevilláról írtak még a napokban, ahová a Denis-üzlet keretén belül kerülne kölcsönbe, ezzel annyira nem lennék boldog, de ha így Samper a nagycsapattal töltheti az egész szezont, akkor legyen.
messideco írta:Tippeltek 18-25-fős keretet?
Ami talán a legjobb lenne:
- Ter Stegen, Bravo
- Alves, Adriano
- Piqué, Bartra, Mascherano, Vermaelen, Mathieu
- Alba, Grimaldo
- Busquets, Samper
- Rakitic, Rafinha, Iniesta, Denis
- Messi, Suárez, Neymar, Munir, Pedro
(Sandro, Halilovic és Adama mehet kölcsönbe, akár Montoya és Ié is.)

Sajnos nem hinném, hogy ez megvalósulna, nagyobb esélyt látok arra, hogy Sampert kölcsönadjuk és marad Roberto, illetve Grimaldótól is megválunk (remélhetőleg csak ideiglenesen) és Mathieu lesz Alba cseréje. :roll:

A fenti középpályát egyébként még akár Denis nélkül is el tudnám képzelni, lévén Mascherano tud vkp-t játszani, Sampert pedig érdemes lehet kipróbálni középső középpályásként is. Ha pedig mondjuk egy szokatlan sérüléshullám sújtja a csapatot, akkor akár Alves vagy Grimaldo is egy sorral feljebb léphet néhány meccs erejéig.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.06.22. 19:19:23

A Sampdoria kölcsönvenné Adamat. Jó lenne ha nem a spanyol harmadosztályban kéne játszania. De a lényeg az, hogy folyamatosan játszon, hogy tudjon fejlődni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.22. 19:06:18

Telített lesz a kp :arrow: valaki folyton lelátózni fog, Rafinha, D.Suarez, S.Roberto közül, teszem fel ha Roberto átveszi Xavi helyét a keretben.

Tippeltek 18-25-fős keretet?
Bravo - ter Stegen - Masip
Vidal - Montoya - Douglas - Alves - Bartra - Piqué - Mathieu - Mascherano - Alba - Adriano
Busquets - S.Roberto - Rafinha - (D.Suarez) - Iniesta - Rakitic
Neymar - Messi - Suarez - Munir - Pedro

Ez 24 ember, januárig lehet 22. Kiesik ebből a 3. számú kapus, az már 21. Távozik egyik jobbhátvéd, az 20, kettő lehet Munir és az egyik kp, rosszabb esetben Bartra, ez az én fejtegetésem.
"And my heart will leave you never."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.22. 17:49:13

Nem értem ezt a Denis Suárez sztorit. Rafinha/Samper arra a fél évre simán jó lenne, Denisnek is minden bizonnyal több perc jutna Sevillában. Januárban meg egyébként is szinte 100%, hogy lesz kp-s igazolás, ami miatt tuti kispadozna, annál miért ne lenne jobb, ha maradna a két évig tartó kölcsönszerződése...
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.22. 14:17:54

Azért egész jól el szokták találni a dolgokat. Gondolom megvannak a megfelelő informátoraik a Klubbon belül. Emlékszem, amikor megjelent a hír, hogy Eto'o megjelent valamelyik volt szovjet tagköztársaságba, akkor mondom, hogy lehet ekkora kacsát lehozni főoldalon, erre az a lökött másnap maga ismerte el, hogy tényleg ott volt tárgyalni az esetleges oda szerződéséről.
A spanyol 3 fő sportújság egész jól meg szokta szelektálni a pletykákat.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.06.22. 14:08:36

culinho írta:Pár napja a Sport részletesen leírta a szitut. Denis kölcsönadási szerződésében nincs olyan pont, hogy idén nyáron visszajönne, olyan viszont igen, hogy az andalúzoknak opciós joga lenne jövőre 6 millióért megvenni. Amennyiben mi vissza szeretnénk 16-ban hozni, akkor 9 milliót kéne fizetni. Na most a Sevilla nem zárkózik el teljesen attól, hogy idén visszajöjjön Denis, de a fentiek alapján szeretnének 3 millió kompenzációt. Szerintem a vezetőség ezt akarja kiváltani/csökkenteni egy másik fiatal bevonásával. Ha így van, akkor csak gratulálni tudok a vezetőségnek ehhez a kölcsönhöz, olyankor, amikor tudva levő volt, hogy nem igazolhatunk és Xavi idén nyáron bizonyosan elmegy.
Lehet én tudom rosszul, de szerintem az aláírókon kívül senki nem tud semmiféle konkrétumot egy-egy adott játékos szerződéséről. A médiában megjelent infók kizárólag találgatások, illetve ilyen-olyan információkon alapuló pletykák. Gyárthatunk mi mindenféle elméletet, azok nagyrésze kb köszönő viszonyban sem lesz a realitással.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.22. 12:48:00

Pár napja a Sport részletesen leírta a szitut. Denis kölcsönadási szerződésében nincs olyan pont, hogy idén nyáron visszajönne, olyan viszont igen, hogy az andalúzoknak opciós joga lenne jövőre 6 millióért megvenni. Amennyiben mi vissza szeretnénk 16-ban hozni, akkor 9 milliót kéne fizetni. Na most a Sevilla nem zárkózik el teljesen attól, hogy idén visszajöjjön Denis, de a fentiek alapján szeretnének 3 millió kompenzációt. Szerintem a vezetőség ezt akarja kiváltani/csökkenteni egy másik fiatal bevonásával. Ha így van, akkor csak gratulálni tudok a vezetőségnek ehhez a kölcsönhöz, olyankor, amikor tudva levő volt, hogy nem igazolhatunk és Xavi idén nyáron bizonyosan elmegy.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.22. 12:18:56

roby122 írta:Így ha minden igaz 3 millió + Halilovic fog menni 1 évre kölcsönben , igazából ezt lehetett több helyen olvasni.
Az Adama-Halilovic-Samer trióból szeretne valakit elvileg a Sevilla, mi Sampert nem adnánk. Adama mehetne oda, Vidal helyét totál át is tudná venni, örülnék ennek a transzfernek.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.22. 11:14:56

Ugye mivel 2 éves volt D. Suárez kölcsön szerződése a Sevilla-val , de mi 1 év után elhozzuk.
Én úgy tudom , hogy 9 milliót kellene fizetni ezért , ha felbontjuk Denis szerződését idő előtt.
De gondolom a Sevilla vezetősége sem hülye - 9 millióval a zsebükben semmivel nem lennének beljebb - játékos helyett akkor már játékos jöjjön , mert akkor így 1 ember minuszban lesznek.
De az is lehet , hogy szerződésbe volt foglalva , hogy mennie kell valakinek.
Így ha minden igaz 3 millió + Halilovic fog menni 1 évre kölcsönben , igazából ezt lehetett több helyen olvasni.
Meg lehet üzleti szempontból is több értelme van ezeknek a kölcsönszerződéseknek , annyira nem értek hozzá , sőt...
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2015.06.22. 11:13:28

Rinku írta:Mindenhol azt cikkezik, az Eurobarcával együtt, hogyha Denis Suarez visszajön, valakit adni kell a Sevillának. Kérdéseim:

1. Miért kéne adni? Szerződésbe lenne foglalva talán?
2. Kölcsönbe vagy végleg kell odaadni? Halilovicot kár lenne elpazarolni ilyenekre.
3. Mennyi időre kéne, hogy menjen? Meg van határozva, hogy mondjuk kötelező 1 évig ott kell lenni vagy what?

Bocs, ha nem vagyon képben, de nem értem.

Elvileg a kölcsönszerződésbe 2 év lett írva, szal ha visszajön kell adnunk valakit a helyére. Halilovic számára megfelelő ugródeszka lehetne a Sevilla, de végleges eladásra aligha gondolnak (remélem)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.06.22. 09:56:45

Mindenhol azt cikkezik, az Eurobarcával együtt, hogyha Denis Suarez visszajön, valakit adni kell a Sevillának. Kérdéseim:

1. Miért kéne adni? Szerződésbe lenne foglalva talán?
2. Kölcsönbe vagy végleg kell odaadni? Halilovicot kár lenne elpazarolni ilyenekre.
3. Mennyi időre kéne, hogy menjen? Meg van határozva, hogy mondjuk kötelező 1 évig ott kell lenni vagy what?

Bocs, ha nem vagyon képben, de nem értem.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.18. 17:31:54

Pedro (27) has a very good offer from PSG. Barcelona could be willing to let him go if they can bring back Denis, on loan at Sevilla [sport]

Ebbe mondjuk sok logikát nem látok, egyik középpályás, másik támadó.. Vagy valamit rosszul tudok? :-k

Barcelona have personal deal with Dortmund player Ilkay Gundogan (24). Not clear when he would join, Dortmund want to sell this summer. [sb]

Barcelona have a pre-deal with Juventus on Paul Pogba (22). Only other bid comes from Man City. Pogba wants to stay until summer 2016. [md]


Ezeket meg szintén kétlem - nem is tudom milyen hiteles az első a forrás -, csak nem akarlak megvonni titeket a pletykáktól.. :mrgreen:
u.i.: Ez remélem nem duplának számít így 16 óra elteltével..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.18. 01:47:41

Barcelona have a deal with Juventus on Paul Pogba (22) after a new meeting on Tuesday. There's no deal with the player yet. [md]

Szokásos kacsa szerintem, elvégre jelenleg nincs elnökség, aki meghozhatna egy ilyen horderejű döntést, és a következő választott nem biztos, hogy akarná majd.. De érdekességnek itt van. Plusz amiért igazából beírtam, mert most olvastam egy hosszú cikket róla - angoltudás szükségeltetik -, és így van okom betenni a topicba:
http://grup14.com/article/paul-pogba-an ... -the-world
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.17. 11:46:27

nzxtpo írta:
Petr írta:Barcelona is willing to let right back martin Montoya (24) leave this summer. The club prefers a permanent deal, no loan. [sport]

Ezek szerint már nyáron leléphet, nem kell kivárnia a telet, mint azt előre jósolták. Nem tudom, hogy a nyári eligazolás mennyire lenne rossz a csapatra nézve, de elnézve Montoya játékperceit nem igazán. Menjen csak, így is épp elég időt töltött a kispadon.
Azért remélem opcióval megy, lehet, hogy nem lesz egy világklasszis, de ha védekezésben tud fejlődni, akkor kiegyensúlyozottabbak lehetnénk, mint Abidal-Alves idején, csak most fordítva, Rakitic vagy a helyén játszó játékos is többet koncentrálhatna a támadásra.
Ha van egy fix edzői stáb, akkor merni kell dönteni a játékosokról. Hiba persze mindig becsúszhat, de jobb egy határozott vezetés, mint az általános totoja.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.17. 10:23:10

Petr írta:Barcelona is willing to let right back martin Montoya (24) leave this summer. The club prefers a permanent deal, no loan. [sport]

Ezek szerint már nyáron leléphet, nem kell kivárnia a telet, mint azt előre jósolták. Nem tudom, hogy a nyári eligazolás mennyire lenne rossz a csapatra nézve, de elnézve Montoya játékperceit nem igazán. Menjen csak, így is épp elég időt töltött a kispadon.
Azért remélem opcióval megy, lehet, hogy nem lesz egy világklasszis, de ha védekezésben tud fejlődni, akkor kiegyensúlyozottabbak lehetnénk, mint Abidal-Alves idején, csak most fordítva, Rakitic vagy a helyén játszó játékos is többet koncentrálhatna a támadásra.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.17. 09:56:29

Barcelona is willing to let right back martin Montoya (24) leave this summer. The club prefers a permanent deal, no loan. [sport]

Ezek szerint már nyáron leléphet, nem kell kivárnia a telet, mint azt előre jósolták. Nem tudom, hogy a nyári eligazolás mennyire lenne rossz a csapatra nézve, de elnézve Montoya játékperceit nem igazán. Menjen csak, így is épp elég időt töltött a kispadon.
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.06.16. 21:52:36

Mundo szerint nem kellene Denis Suáreznek januárig várnia.

If Denis returns, he could play normally (and not only from 1 Jan), because loan deal was signed before confirmation ban on 20 Aug 2014 [md]
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2015.06.16. 21:17:35

Csak őt el ne engedjék. Nagy hiba lenne. http://www1.skysports.com/football/news ... -in-bartra
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.16. 18:28:21

Télen Xavi pótlására kell hozni egy olyan embert, aki meg is elégszik azzal a szerepkörrel, nem durrog amiatt, hogy csere, emellett tudnia kell védekezni és a labdakihozataloknál ne jöjjön zavarba, ne lassítsa a játékot, egy-két érintés után tegye tovább a labdát. Felesleges top játékost Rakitic nyakára hozni, hiszen láthattuk, hogy bevált, ha még képes is szintet ugrani, akkor a jelenlegi kp-nkra tökéletes vásár volt.

Amikor pedig Ini pótlásáról lesz szó nálam sem jöhet senki más szóba jelenleg, mint Thiago, Isco illetve, a sorban utánuk pedig Coutinho áll kissé lemaradva.

Pogba akár be is válhatna, de ő nem elégedne meg a padozással, Ini-t egy az egyben nem képes pótolni, mert teljesen más karakter, inkább Rakéta helyén tudná szerintem igazán kibontakozni, de oda ennyi pénzért szerintem teljesen felesleg. Ne hozzunk olyan játékost akire nincs szükség, csak azért mert az új vezetőség villatani akar. Elindult LE-vel egy úton, folytassuk akkor okosan.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.16. 18:10:12

miután 80ról indul pogba ára, egy kis tárgyalás és 60 + két barátságos mérkőzésért már a miénk is lehet :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.16. 18:02:55

számomra tényleg rejtély, hogy ki lehet az a két játékos..
Song és Fabregas
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése