Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.22. 14:53:04

Abból a szempontból örülök LE nyilatkozatának h így majd nem akarnak elvinni minden cserét tőlünk bagóért(megint).
Adrianoval szemben viszont ez tényleg igazságtalan lenne. Remélem ha el akar menni(örülnék ha marad), akkor reális ajánlat esetén elengedik.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.22. 13:10:16

Sanama írta:Ezt viszont nem ertem, hogy miert nem adjak oda inkabb egy kozepcsapatnak, akik esetleg nem versenyeznek EU kupaert, de akkor a La Ligaban a kolcsonadott jatekos letolhatna legalabb egy 25-30 meccset alapemberkent.

Most pl. Halilovic is inkabb menjen egy bentmaradasert kuzdo csapatba, ahol alapember lehet, minthogy egy Villarreal,Sevilla,stb. csapatokban uljon a padon, es max jatszon 15perceket.
Ezt én se egészen értem, hogy Halilovicnál pl Rayo miért nem került szóba.. Atomkezdő lehetne végig, egy támadó szellemű csapatban. Nem tudom a Sevilla miben lenne jobb - a klub nívóján kívül -, mert neki tényleg fejlődnie kell még az első liga ritmusához - eddig úgy tűnt -, és ehhez folyamatosan játszania kell.
Sanama írta:A klub is tett ertuk annyit (fizu,alairasi penzek, kupak, stb.), hogy ne kezdjenek el "picsogni", hogy ok le akarnak lepni. Elo szerzodesuk van, amiben van egy kivasarlasi ar. Ezzel tsiztaban voltak, amikor alairtak a papirt, es azzal is, hogy nem lesznek kezdok.
A kiemelt részt Adrinaora felhoznám, ő már tavaly jelezte, hogy lelépne, Lucho valahogy meggyőzte a maradásról, aztán Albát alig rotálta, érthető szerintem teljes mértékben, hogy távozna, és nem is érheti váratlanul a klubot. Pedroé tényleg érdekes így hosszabbítás után, bár ott is volt már róla szó többször is. Elég fura nekem az ő ügye, beszélnek össze-vissza mindent, kíváncsi lennék, hogy vajon ő mit gondol valójában..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.22. 12:55:37

danianevem írta:
Samper írta:Kroos éppen arra példa, hogy ugyan vissza kellett mennie, de az első adandó alkalommal odébbállt. Courtois sem volt hajlandó padra visszamenni.
Kroos eligazolt, mert szakmai és pénzügyi érvek is szóltak a Realba szerződése mellett. Courtoisnak és a Chelseanek meg bőven jól jött az a plusz egy év, ami alatt a legtehetségesebb kapusok egyikéből a legjobbak egyike lett. Ráadásul pont az a lényege, hogy ne csak padmelegítő legyen belőlük, hanem minimum konkurencia az éppen első számú játékosnak. A belga meg ki is szorította a bőven klasszis Cech-et...

Jól jártak a kölcsönnel? Talán nem túlzás, ha azt mondom, hogy igen. Bartra-val már eljátszották a "majd megkapod a lehetőséget" játékot, csak éppen rutin szempontjából bőven lemaradt pl. Varane-nal szemben. Samper-nek is jót tenne a padozás játék helyett? Ősszel biztos lesz helye, tavasszal már lesz Arda is.

Nyilván a stábban bízom, hogy tudják mi lesz a legjobb taktika, de szerintem egy normális kölcsön adná magát akár az ő, akár más kiemelkedő tehetség esetében.
En az egyik nagy problemat abban latom, a kolcsonadasok teren, hogy azert egy bizonyos szintu csapat ala nem hajlando a csapat kolcsonadni a fiatalokat. Arra ertem, hogy Sevilla volt tavaly Suarez es Dulifuli eseteben. Utobbi alig, de meg Suarez sem sokat jatszott tavasszal. Igy ilyen csapatokba is teljesen felesleges kolcsonadni oket, mert nem jatszanak annyit, hogy fejlodjenek. Lenyegeben ott is csak padoznak javareszt. (Lehet kapnak altalaban 30percet, de az is keves.)

Ezt viszont nem ertem, hogy miert nem adjak oda inkabb egy kozepcsapatnak, akik esetleg nem versenyeznek EU kupaert, de akkor a La Ligaban a kolcsonadott jatekos letolhatna legalabb egy 25-30 meccset alapemberkent.

Most pl. Halilovic is inkabb menjen egy bentmaradasert kuzdo csapatba, ahol alapember lehet, minthogy egy Villarreal,Sevilla,stb. csapatokban uljon a padon, es max jatszon 15perceket.

Volt róla szó a napokban, hogy Adrianoért 6-7 körül kérnénk. Szerintem őérte 30 évesen ez egész reális, úgyhogy ha menni akar, akkor annyiért szerintem illene eladni. Ha Lucho meggyőzi a maradásról áldásom rá, de tavaly ezt már eljátszotta, és alig szerepelt valamit, érthető lenne, ha távozni akarna. Kérése ellenére meg itt tartani szerintem nem lenne túl fair, főleg ennyi év hasznos munka után, 30 évesen. Klub szempontból persze jobban járnánk, de tavaly Alexisszel is úgy voltam, hogy inkább engedjük el, ha menni akar, így "tiszta" a dolog.

Pedronál szintén ez a véleményem, januárig valahogy kihúzzuk az ifikkel is szerintem, ha az MSN-ből valaki hosszútávon lesérül, azt Pedroval se tudjuk átvészelni.. Úgyhogy ha tényleg menni akar, akkor el kéne engedni, 8 év alatt tett a klubbért annyit, hogy saját maga dönthesse el, hogy mikor szeretne távozni - természetesen nem bagóért. Még jobb lenne, ha januárig maradna - már ha tényleg menni akar -, de nem biztos, hogy azt egy angol klub bevállalná, tényleg az ő térfelén pattog a labda. De bárhogy is dönt, azt tiszteletben kéne tartani. Szerintem.
Ez mind szep es jo, csak nezd a masik oldalt is.
A klub is tett ertuk annyit (fizu,alairasi penzek, kupak, stb.), hogy ne kezdjenek el "picsogni", hogy ok le akarnak lepni. Elo szerzodesuk van, amiben van egy kivasarlasi ar. Ezzel tsiztaban voltak, amikor alairtak a papirt, es azzal is, hogy nem lesznek kezdok.

Persze, lehet gesztuskent alacsonyabb osszeget elfogadni ertuk, csak annak nem most van itt az ideje, amikor fel evig nincs ember.
De bárhogy is dönt, azt tiszteletben kéne tartani. Szerintem.
O dontott akkor is, amikor alairta a szerzodest, csak gondolom akkor inkabb a fizetese mogotti szamokat figyelte, nem azt, hogy mekkora a kivasarlasi ar, meg mennyit fog jatszani. Szerintem.

Az ilyen dolgokat ugyanugy nem ertem azoknal a jatekosoknal sem, akiknek van hatra 3-4 ev a szerzodesbol, es mondjak, hogy el akarnak menni Realba, Barcaba, Bayernbe kupat nyerni... Akkor miert irt ala annyi evre?!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.22. 12:51:19

Arsenal coach Wenger personally told B player Sergi Samper (20) last week that the English club is willing to pay his 12M buyout fee. [md]

Wenger takarodj! Remélem tényleg tombol benne az a szintű klubhűség, amit hangoztatott nemrég, akkor nincs miért aggódni.
Sanama írta:Eskuszom nem ertem...
Ha olcson engedik el a tavozo jatekosot, az a baj.
Ha penzt akarnak erte kerni, akkor az a baj. :D
Volt róla szó a napokban, hogy Adrianoért 6-7 körül kérnénk. Szerintem őérte 30 évesen ez egész reális, úgyhogy ha menni akar, akkor annyiért szerintem illene eladni. Ha Lucho meggyőzi a maradásról áldásom rá, de tavaly ezt már eljátszotta, és alig szerepelt valamit, érthető lenne, ha távozni akarna. Kérése ellenére meg itt tartani szerintem nem lenne túl fair, főleg ennyi év hasznos munka után, 30 évesen. Klub szempontból persze jobban járnánk, de tavaly Alexisszel is úgy voltam, hogy inkább engedjük el, ha menni akar, így "tiszta" a dolog.

Pedronál szintén ez a véleményem, januárig valahogy kihúzzuk az ifikkel is szerintem, ha az MSN-ből valaki hosszútávon lesérül, azt Pedroval se tudjuk átvészelni.. Úgyhogy ha tényleg menni akar, akkor el kéne engedni, 8 év alatt tett a klubbért annyit, hogy saját maga dönthesse el, hogy mikor szeretne távozni - természetesen nem bagóért. Még jobb lenne, ha januárig maradna - már ha tényleg menni akar -, de nem biztos, hogy azt egy angol klub bevállalná, tényleg az ő térfelén pattog a labda. De bárhogy is dönt, azt tiszteletben kéne tartani. Szerintem.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.22. 12:44:43

Samper írta:Kroos éppen arra példa, hogy ugyan vissza kellett mennie, de az első adandó alkalommal odébbállt. Courtois sem volt hajlandó padra visszamenni.
Kroos eligazolt, mert szakmai és pénzügyi érvek is szóltak a Realba szerződése mellett. Courtoisnak és a Chelseanek meg bőven jól jött az a plusz egy év, ami alatt a legtehetségesebb kapusok egyikéből a legjobbak egyike lett. Ráadásul pont az a lényege, hogy ne csak padmelegítő legyen belőlük, hanem minimum konkurencia az éppen első számú játékosnak. A belga meg ki is szorította a bőven klasszis Cech-et...

Jól jártak a kölcsönnel? Talán nem túlzás, ha azt mondom, hogy igen. Bartra-val már eljátszották a "majd megkapod a lehetőséget" játékot, csak éppen rutin szempontjából bőven lemaradt pl. Varane-nal szemben. Samper-nek is jót tenne a padozás játék helyett? Ősszel biztos lesz helye, tavasszal már lesz Arda is.

Nyilván a stábban bízom, hogy tudják mi lesz a legjobb taktika, de szerintem egy normális kölcsön adná magát akár az ő, akár más kiemelkedő tehetség esetében.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.22. 12:39:59

Samper írta:
palesz77 írta:Despite exit rumours, Barcelona at this moment don't plan to let full back Adriano (30) go for less than his 90M buyout fee. [rac1]

Rac1 nemigen szokott hülyeséget lehozni emlékeim szerint, de ez remélem kamu. Nagy köcsögség lenne részünkről, neki lehet ez az utolsó esélye, hogy egy nagyobb csapat elvigye kezdőnek..



Ennek ellenére még mindig itt tartanám Sampert, 1500 perc mondjuk nálunk, ahol komolyabbak az edzések, a környezet, és ahol Busiéktól tanulhat, szerintem neki többet ér, mint a portugál ligában csapatni 1 évet. Tavaly a Bl-ben megmutatta már, hogy fejlődnie nem kell, hogy megüsse az itteni szintet, innentől inkább nálunk építgetném be szép lassan. Hál istennek türelmes gyerek - GT linkelt nyilatkozatot tőle még 1-2 hónapja -, úgyhogy kétlem, hogy kiakadna, ha nem rögtön épül be Busi helyére..

Amúgy az Arsenal meg akarja venni, 12 millió a kivásárlási ára. #-o Remélem tényleg A Barca álmai klubja.. [-o<
Pedro kivásárlási árát az ötödére engedtük le. ha ennyiért elviszik, Adriano és megérdemli, hogy reális áron elmehessen.

Sampert én is megtartanám, de csak akkor, ha a stáb szán neki is annyi fellépést, mint mondjuk Bartranak.
Eskuszom nem ertem...
Ha olcson engedik el a tavozo jatekosot, az a baj.
Ha penzt akarnak erte kerni, akkor az a baj. :D

Meg jo hogy jelen esetben nem fogjak csapatok utan dobalni Pedrot vagy akar Adrianot. Januarig csonka a keret, raadasul Pedro helyett senki nincs, meg ha Adrianot valahogy lehet is potolni a padon.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.22. 12:16:33

palesz77 írta:Despite exit rumours, Barcelona at this moment don't plan to let full back Adriano (30) go for less than his 90M buyout fee. [rac1]

Rac1 nemigen szokott hülyeséget lehozni emlékeim szerint, de ez remélem kamu. Nagy köcsögség lenne részünkről, neki lehet ez az utolsó esélye, hogy egy nagyobb csapat elvigye kezdőnek..



Ennek ellenére még mindig itt tartanám Sampert, 1500 perc mondjuk nálunk, ahol komolyabbak az edzések, a környezet, és ahol Busiéktól tanulhat, szerintem neki többet ér, mint a portugál ligában csapatni 1 évet. Tavaly a Bl-ben megmutatta már, hogy fejlődnie nem kell, hogy megüsse az itteni szintet, innentől inkább nálunk építgetném be szép lassan. Hál istennek türelmes gyerek - GT linkelt nyilatkozatot tőle még 1-2 hónapja -, úgyhogy kétlem, hogy kiakadna, ha nem rögtön épül be Busi helyére..

Amúgy az Arsenal meg akarja venni, 12 millió a kivásárlási ára. #-o Remélem tényleg A Barca álmai klubja.. [-o<
Pedro kivásárlási árát az ötödére engedtük le. ha ennyiért elviszik, Adriano és megérdemli, hogy reális áron elmehessen.

Sampert én is megtartanám, de csak akkor, ha a stáb szán neki is annyi fellépést, mint mondjuk Bartranak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.22. 10:06:50

Despite exit rumours, Barcelona at this moment don't plan to let full back Adriano (30) go for less than his 90M buyout fee. [rac1]

Rac1 nemigen szokott hülyeséget lehozni emlékeim szerint, de ez remélem kamu. Nagy köcsögség lenne részünkről, neki lehet ez az utolsó esélye, hogy egy nagyobb csapat elvigye kezdőnek..
Samper írta:Kroos éppen arra példa, hogy ugyan vissza kellett mennie, de az első adandó alkalommal odébbállt. Courtois sem volt hajlandó padra visszamenni.
Mondjuk Kroos Pep miatt - meg ha jól tudom a fizetése miatt - ment el, szóval nem tudom ez hogy jött. Carvajal jó példa, Courtois kezdő a Chelseaben jelenleg.. Elég jól beváltak ezek a kölcsönök. Kapunál meg mezőnyben amúgy elég más, ha 2-en vannak egy posztra, de ezt nem kell magyarázni nagyon szerintem.. De nálunk is ott van Rafinha, akit szépen lassan építgetünk be a csapatba.

Ennek ellenére még mindig itt tartanám Sampert, 1500 perc mondjuk nálunk, ahol komolyabbak az edzések, a környezet, és ahol Busiéktól tanulhat, szerintem neki többet ér, mint a portugál ligában csapatni 1 évet. Tavaly a Bl-ben megmutatta már, hogy fejlődnie nem kell, hogy megüsse az itteni szintet, innentől inkább nálunk építgetném be szép lassan. Hál istennek türelmes gyerek - GT linkelt nyilatkozatot tőle még 1-2 hónapja -, úgyhogy kétlem, hogy kiakadna, ha nem rögtön épül be Busi helyére..

Amúgy az Arsenal meg akarja venni, 12 millió a kivásárlási ára. #-o Remélem tényleg A Barca álmai klubja.. [-o<
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.22. 08:59:13

danianevem írta:
Samper írta:Ha kölcsönadják, soha többé nem jön vissza.
Lahm? Kroos? Carvajal? Courtois? Igaz, nem Barca játékosok, de hirtelen ők jutottak eszembe, azok közül, akik kölcsönbe mentek 1-2 (a belga esetében több) évre és kész játékosként tértek vissza a klubjukhoz, ahol alapemberek. Teljesen járható út, ha tényleg tehetséges az illető, jó helyre megy és a szorgalma is megvan...
Kroos éppen arra példa, hogy ugyan vissza kellett mennie, de az első adandó alkalommal odébbállt. Courtois sem volt hajlandó padra visszamenni.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.21. 15:07:34

Samper írta:Ha kölcsönadják, soha többé nem jön vissza.
Lahm? Kroos? Carvajal? Courtois? Igaz, nem Barca játékosok, de hirtelen ők jutottak eszembe, azok közül, akik kölcsönbe mentek 1-2 (a belga esetében több) évre és kész játékosként tértek vissza a klubjukhoz, ahol alapemberek. Teljesen járható út, ha tényleg tehetséges az illető, jó helyre megy és a szorgalma is megvan...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.21. 13:36:25

hajnesz írta:Nem voltak nagy igényei, viszont amikor beszállt, akkor se lógott ki a csapatból.
Pont azért nem akar maradni, amiért Pedro sem feltétlen, mert játszani szeretne. Ebből látszik, hogy azért ők se annyira elégedettek ezzel a szerepkörrel, még ha nem is hangoztatják - bár Pedro szokta. De ez érthető is, focisták, játszani szeretnének..

Pedro’s future will be decided in the coming weeks. Club prefers him to stay but won’t get in his way if the €30m clause is deposited.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.21. 13:22:50

palesz77 írta:Adriano (30) is willing to join Roma on 2+1 year deal. They also offer him 3+1 year deal with lower salary. No deal between clubs yet. [cm]

Sanszos, hogy távozni fog, legalábbis remélem, hogy a Barca nem tesz keresztbe.. Drukkolok majd neki, remélem akaszt majd pár gólt 30-ról. 8)
Én azért jobban szerettem volna, ha még itt marad, amolyan Pedro szintű arany cserének tartom. Nem voltak nagy igényei, viszont amikor beszállt, akkor se lógott ki a csapatból.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.21. 13:14:26

Adriano (30) is willing to join Roma on 2+1 year deal. They also offer him 3+1 year deal with lower salary. No deal between clubs yet. [cm]

Sanszos, hogy távozni fog, legalábbis remélem, hogy a Barca nem tesz keresztbe.. Drukkolok majd neki, remélem akaszt majd pár gólt 30-ról. 8)

Barcelona plan for Halilovic to go on loan or stay at B-team, but player wants to convince Luis Enrique during US tour to promote him. [md]

Akkor Halilovic show várható.. :mrgreen: Méginkább várom a hajnali meccset, kíváncsi leszek mennyire sikerül bizonyítania. A hozzáállása mindenesetre dicséretes, már ha valóban így van, és a pályán is megmutatkozik majd ez..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.20. 21:59:26

danianevem írta:
barca0000 írta:...
Nem azt mondom, hogy lekéstünk Samper beépítéséről, hanem, hogy a fejlődése érdekében szerintem jobban járna ő is, meg a klub is, ha rendszeresen megkapná a lehetőséget a bizonyításra. Xavi és Iniesta lábában is jóval több felnőtt meccs volt 20 éves korára, mint Serginek, de egyébként sem volt akkora konkurencia, mint most. Vkp-nek ott van Busquets és Masch (aki talán többször fog odakerülni, így, hogy Vermaelen is bevethető lesz), Kkp-nak meg Iniesta, Rakitic, Rafinha és tavasztól már Arda is. Ha meg Halilovic is felkerül, akkor még húzósabb lehet. A lényeg, Robi kiegészítő embernek jó, biztos fejlődhetne még, de klasszis Samper-ből lehet. Ergo az ő felépítése lenne a fontosabb, amihez kell a több játéklehetőség. Megoldani meg egy jó kölcsönszerződéssel lehetne a legegyszerűbben.
Ha köcsönadják, soha többé nem jön vissza.- Most a túrán vagy LE eldönti, hogy szüksége van rá, vagy ha nem, jobb, ha eladják. Talán van annyi esze, hogy jól választ csapatot.
, ha kell.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.20. 21:20:14

barca0000 írta:...
Nem azt mondom, hogy lekéstünk Samper beépítéséről, hanem, hogy a fejlődése érdekében szerintem jobban járna ő is, meg a klub is, ha rendszeresen megkapná a lehetőséget a bizonyításra. Xavi és Iniesta lábában is jóval több felnőtt meccs volt 20 éves korára, mint Serginek, de egyébként sem volt akkora konkurencia, mint most. Vkp-nek ott van Busquets és Masch (aki talán többször fog odakerülni, így, hogy Vermaelen is bevethető lesz), Kkp-nak meg Iniesta, Rakitic, Rafinha és tavasztól már Arda is. Ha meg Halilovic is felkerül, akkor még húzósabb lehet. A lényeg, Robi kiegészítő embernek jó, biztos fejlődhetne még, de klasszis Samper-ből lehet. Ergo az ő felépítése lenne a fontosabb, amihez kell a több játéklehetőség. Megoldani meg egy jó kölcsönszerződéssel lehetne a legegyszerűbben.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.07.20. 20:25:40

danianevem írta:Miért is lenne az a jó, ha a tehetségesebb padozna és a kevésbé nagy potenciállal rendelkező pedig máshol akár a kezdőbe is beverekedhetné magát? Összeboronálták már Samper-t a Portóval, ott lenne talán a legjobb neki.

BL-szereplés, Lopetegui személye, meg ahol Casemiro-nak is volt lehetősége a bizonyításra, ott Samper is alapember lehetne. A fejlődéséhez meg szüksége van a játékra, míg Robi idén is teljesen jó volt arra, hogy 10-15 meccsenként kapjon fél órákat.
Samper még csak 20 éves, szerintem nem gond ha padozna pár évig a nagy csapatba.
Xavi és Ini is padoztak 20 évesen őket se kellett kölcsönadni sehova, nem értem Sampert miért kéne? A porto se lenne a legjobb Sampernek mivel ott már 2 vkp-t is igazoltak, nyilván ott többet játszana mint a barcába de ott se garantált a kezdő.

Az meg hogy SR vagy bárki más aki barca játékos de nem barca kezdő szint, az szerintem mind1 hogy kezdő egy evertonba vagy nem .
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.20. 19:00:49

Miért is lenne az a jó, ha a tehetségesebb padozna és a kevésbé nagy potenciállal rendelkező pedig máshol akár a kezdőbe is beverekedhetné magát? Összeboronálták már Samper-t a Portóval, ott lenne talán a legjobb neki.

BL-szereplés, Lopetegui személye, meg ahol Casemiro-nak is volt lehetősége a bizonyításra, ott Samper is alapember lehetne. A fejlődéséhez meg szüksége van a játékra, míg Robi idén is teljesen jó volt arra, hogy 10-15 meccsenként kapjon fél órákat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 18:32:13

barca0000 írta:Ez a legjobb ami történhet a csapattal és Robertóval is .
SR 1-2 éven belül akár az everton húzó embere is lehet ,míg Samper 1-2 múlva simán kiszoríthatja Busquetst. 8)
Bele azért ne éld magad, ez csak az én kívánságom volt. :D Lucho már az Intert is visszautasította idén, mondván nem eladó SR, szóval 99%, hogy marad. Talán akkor nem, ha Samper szétalázza teljesítményben az előszezonban, de mivel Robi egy jó átlagra mindig képes, ezért nem sok esélyt látok a távozására.
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.07.20. 18:29:16

palesz77 írta:Everton are interested in Barcelona midfielder Sergi Roberto (23). Everton coach Martinez asked his club to sound out Barcelona. [via sport]

SR oda, Samper első csapatba, palesz boldog. :D
Ez a legjobb ami történhet a csapattal és Robertóval is .
SR 1-2 éven belül akár az everton húzó embere is lehet ,míg Samper 1-2 múlva simán kiszoríthatja
Busquetst. 8)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.20. 17:48:27

Pedro, Adriano és Roberto is a távozás szélén. Helyetteseiket szerintem a csapatban megoldhatják.
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 16:53:48

Everton are interested in Barcelona midfielder Sergi Roberto (23). Everton coach Martinez asked his club to sound out Barcelona. [via sport]

SR oda, Samper első csapatba, palesz boldog. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.20. 15:36:09

Azért idén nagyobb az esély arra h többet lássuk a fiatalokat. Tavaly LE első éve volt + ugye elnökválasztás is, így mindenki számára nagyon komoly volt az eredménykényszer. Idén talán valamivel kisebb ez a kényszer, így nem lepne meg, ha a saját nevelések/fiatalok többet szerepelnének. Továbbá most már nem kell keresgélni h mi a legjobb csapat, hiszen azt már tudjuk. Kísérletezésre nincs szükség, csak pihentetésre. Úgy gondolom h ez akár előny is lehet a fiatalok számára. Hülyén hangozhat, de tavaly pl Montoya kapott esélyt h bizonyítson pár meccs erejéig, de amikor nem tartotta elég jónak LE, akkor teljesen eltűnt a kezdő közeléből, hiszen Alvessel kellett finomhangolni a csapatot. Idén sok finomhangolásra nincs szükség, nyugodtan lehet pihentetni a legjobbakat és játszatni a fiatalokat.

Visszatérve Adrianohoz: ha a Roma csak két évet ajánl neki, akkor nem éri meg. 2 év múlva 32 évesen egy nagyobb csapatnak se fog már kelleni.

Szerk: Vihetik SR-t nyugodtan. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2015.07.20. 17:07:12-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 15:31:34

noname írta:Visszatérve Adrianohoz: ha a Roma csak két évet ajánl neki, akkor nem éri meg. 2 év múlva 32 évesen egy nagyobb csapatnak se fog már kelleni.
Neki inkább megéri ott 2 évig kezdőként játszani, mint itt 2 év alatt 2000 percet..
visca el barca írta:mondjuk nagyon ne reménykedj h feljön grimaldo, sokkal sanszosabb h ez esetben matyi lesz a csere balos...
Tudom, nem is azért engedném el Adrianot, ha ő menni akar. Grimaldo az előszezont nem is az 'A' kerettel kezdte meg, szóval még csak halvány esélye sincs felkerülni most. Mai hírek szerint amúgy kölcsön akarjuk adni, hogy fejlődjön, mert itt nem kapna elég percet. A Porto vagy a Benfica lehet a célállomás.

De Adrianot szemétség lenne csak azért itt tartani, hogy majd talán ha úgy van, ugorjon be. 30 elmúlt már, játszani akar, ezért elmenne, ezt tiszteletben kéne tartani szerintem - még ha kiegészítőnek elég jó is. Úgy vagyok vele, mint Sánchezzel tavaly, örülnék ha maradna, de enki ez nem érdeke. Alba elég jól bírja hál istennek, a kicsik ellen meg a francia is elég kell, hogy legyen - plusz így Bartra is többet játszhatna.. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.07.20. 15:41:09-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.20. 15:15:14

palesz77 írta:
noname írta:Tartok tőle h Adriano menni akar majd. Teljesen logikus lépés lenne a részéről. Az olaszoknál kb a legjobb hátvéd lehetne a bajnokságban. :?
Barcelona full back Adriano (30) has a personal deal with Italian club Roma, who will this week meet with Barcelona to close a deal. [sky]
mondjuk nagyon ne reménykedj h feljön grimaldo, sokkal sanszosabb h ez esetben matyi lesz a csere balos...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 15:02:19

noname írta:Tartok tőle h Adriano menni akar majd. Teljesen logikus lépés lenne a részéről. Az olaszoknál kb a legjobb hátvéd lehetne a bajnokságban. :?
Barcelona full back Adriano (30) has a personal deal with Italian club Roma, who will this week meet with Barcelona to close a deal. [sky]
Válasz küldése