Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.25. 22:04:37

palesz77 írta:Ez milyen barom szokás, hogy nem fizetnek normálisan adót a szupersztárjaink? Kapott annyi mellékes pénzt a Barca transzfer során, hogy a papa és ő abból megélnének már életük végéig magas színvonalon, nem hiszem el komolyan, hogy nem képesek megelégedni évi 10 millióval - állítom bőven keveset mondtam..
Nyugi,csak azért csinálta hogy Thigao Silvának segítsen kifizetni a rezsit!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.25. 22:03:25

Dinho meg Neymar? :D Hagyjuk már. Persze, az "öreg" utolsó 2 szezonját hagyjuk, de ha ezzel menne az összehasonlítás... A csúcson lévőről beszélgetünk, és ott nem igazán emlékszem felesleges cselekre, még kevésbé nem sikerült cselekre. Az a srác azért csinálta, amit csinált, mert élvezte. Neymar meg nem igazán.

Én totálisan a látványos foci pártján vagyok, de Neymar majd akkor csinálja ezeket, ha legalább 80%-ban bejönnek, mert addig a csapat szempontjából nincs értelme. Sokszor a full egyszerű passzokat is elrontja, nemhogy 3 embert bőrözzön be egyszerre, miközben rabonával magának adja fel a labdát egy skorpiórúgásra. Na most túloztam, az előbbiekben nem.

Én nem bántani akarom, de a mostani játéka nem jó nekünk. Egy 600 éves Henke Larsson több hasznára vált a csapatnak, mint JELENLEG ő. Dolgozzon még keményebben, varázsoljon a szintjéhez mérten, és fejlődjön, fejlődjön, fejlődjön. A fetrengéseket, arcoskodást meg felejtse el. Ebben vehetne igazán példát Messiről, mert ez az, ami az argentínt szintekkel bárki fölé emeli.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.09.25. 21:12:54

Ezt még Brazíliában csinálta, köze nem volt a Barcához. Mindenesetre odavágott a klub megítélésének ettől függetlenül az ügy.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.09.25. 21:08:04

palesz77 írta:Ez milyen barom szokás, hogy nem fizetnek normálisan adót a szupersztárjaink? Kapott annyi mellékes pénzt a Barca transzfer során, hogy a papa és ő abból megélnének már életük végéig magas színvonalon, nem hiszem el komolyan, hogy nem képesek megelégedni évi 10 millióval - állítom bőven keveset mondtam..

Azért olvasd el a cikket is, mielőtt tízmillijóöjrókat és Barcát emlegetsz :)
Nála(+apjánál) elhiszem, hogy a kezdeti években igyekeztek minden garast zsebre vágni és ennek lehetett a kicsúcsosodása a Barca-szerződés...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.25. 20:57:25

Ez milyen barom szokás, hogy nem fizetnek normálisan adót a szupersztárjaink? Kapott annyi mellékes pénzt a Barca transzfer során, hogy a papa és ő abból megélnének már életük végéig magas színvonalon, nem hiszem el komolyan, hogy nem képesek megelégedni évi 10 millióval - állítom bőven keveset mondtam..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.25. 20:52:44

Úgy néz ki Neymar mindenben utol akarja érni Messit: :mrgreen:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2440203" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.25. 20:00:25

Chino írta:
Bob_Marley írta:Gödörben van, de valóban sokat fejlődött, viszont nálam még nem eléggé. :D Engem a flikkflakk dolgaival nem tud megvenni, bohóckodás mintsem igazi hatékonyság. Messitől nem látunk ilyeneket és sokkal hatékonyabban cselez. Fiatal még és szertelen, remélem kinövi ezeket a doglait, mert sokra viheti, de a mai fociban alázat és hatékonyság nélkül nem fog tudni igazán kiteljesedni.
Idejött 21 évesen egy brazil ligából egyből a mély vízbe, Európa egyik legjobb csapatába 0 tapasztalattal. Amennyit idáig fejlődött, azt nem sokan csinálnák meg. Szerintem túl sokat vársz tőle, nem tudom, hogy mit kellett volna csinálnia, hogy elégedett legyél. Tudom te egész más szemszögből nézed a focit és szívesebben látsz egy Pedrot, mint Neymart a pályán, de ez van.
Nem tudom ki hogyan van vele, de amilyen arányban fejlődött és beilleszkedett az igen megsüvegelendő, bár lehet, hogy csak az előzően vártakhoz képest.
Az, hogy cselezzen, megpróbáljon betörni, ez az agilitás nagyon kell, mert nagyon régóta csak Messitől láthattunk ilyet. Pedro-tól szökőévente, Alexis csak próbálgatta.
Nem tudom mikor rúgtunk ilyen elosztásban gólokat, ami pont annak volt köszönhető, hogy agilisak a támadók, nem csak Messi tud villanni, áttörni a védelmet és nem kevés kulcspasszt oszt ki.
A fejlődését én is leírtam. Pedro történet megint más, az olyan típusú játékosokat imádom, Neymar gyorsabb ügyesebb, de sokszor hasztalan. És a fociban ez a legfontosabb nálam, hogy ki tud beletenni a közösbe. Nem hiszem, hogy sokat várok tőle így is valóban megsüvegelendő, amit pl tavaly is eltett az asztalra, de a játéka lehetne letisztultabb, legalábbis szerintem. Többször ki lett ez tárgyalva, amit néha csinál az bohóckodás és előrébb nem jut vele. Messi tényleg jó példa ebből a szempontból, egyszer nem látod labda felett ugrabugrálni és elmegy a kapuig. Sokkal hatékonyabban cselez és passzol. Nem hozzá kell mérni, de a játékstílust lehet. Írtad, hogy Manchester Cr meg Real CR, más a csapaton belüli szerepkör is azóta, de sokkal letisztultabb lett pl a portugál játéka is, mióta lehagyta a flikkflakkokat. Ez nem túlzott elvárás, ezt diktálja a mai foci. Gyorsan, hatékonyan játszani és taktikát betartani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.25. 18:59:27

Bob_Marley írta:Gödörben van, de valóban sokat fejlődött, viszont nálam még nem eléggé. :D Engem a flikkflakk dolgaival nem tud megvenni, bohóckodás mintsem igazi hatékonyság. Messitől nem látunk ilyeneket és sokkal hatékonyabban cselez. Fiatal még és szertelen, remélem kinövi ezeket a doglait, mert sokra viheti, de a mai fociban alázat és hatékonyság nélkül nem fog tudni igazán kiteljesedni.
Idejött 21 évesen egy brazil ligából egyből a mély vízbe, Európa egyik legjobb csapatába 0 tapasztalattal. Amennyit idáig fejlődött, azt nem sokan csinálnák meg. Szerintem túl sokat vársz tőle, nem tudom, hogy mit kellett volna csinálnia, hogy elégedett legyél. Tudom te egész más szemszögből nézed a focit és szívesebben látsz egy Pedrot, mint Neymart a pályán, de ez van.
Nem tudom ki hogyan van vele, de amilyen arányban fejlődött és beilleszkedett az igen megsüvegelendő, bár lehet, hogy csak az előzően vártakhoz képest.
Az, hogy cselezzen, megpróbáljon betörni, ez az agilitás nagyon kell, mert nagyon régóta csak Messitől láthattunk ilyet. Pedro-tól szökőévente, Alexis csak próbálgatta.
Nem tudom mikor rúgtunk ilyen elosztásban gólokat, ami pont annak volt köszönhető, hogy agilisak a támadók, nem csak Messi tud villanni, áttörni a védelmet és nem kevés kulcspasszt oszt ki.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.25. 18:25:18

kanty írta: Egy dolgot viszont nagyon nem szeretek a játékában: mindig a faltot keresi, sokszor ahelyett, hogy továbbmenne inkább elesik és megelégszik a szabadrúgással.
Ezt én se szerettem a játékában, de egyre inkább kezd leszokni róla, a Celta ellen is - ha hihetek a videónak és az emlékeimnek - egy olyan szitu volt, amikor kontakt után elborult, és nem próbált meg továbbmenni. 2 éve a klipek fele eséssel végződött volna, hál istennek tanul a gyerek Leotól, sokkal többször marad talpon manapság.

A felesleges flikk-flakk részt se nagyon értettem meccs után, ebből kimaradt 2-3 jelenet max, amikor kicsit öncélú volt, de nekem csak 1 rémlik, amúgy folyton a védelmet próbálta megbontani, én kifejezetten örülök neki, ha ezt csinálja. A Messinek adott passza előtt is gyönyörűen ment át a Celta védelmén, és a félpályás szólója se volt kutya Messi kapufája előtt, rajta kívül egyedül Messi az, aki képes így szétzilálni egy védelmet pillanatok alatt, és a vonalak mögé kerülni, nagyon kell a kis brazil játéka ide.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.25. 18:16:28

Hihetetlen, hogy megint megtaláltátok a gyereket... :mrgreen: :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.25. 18:05:18

Gödörben van, de valóban sokat fejlődött, viszont nálam még nem eléggé. :D Engem a flikkflakk dolgaival nem tud megvenni, bohóckodás mintsem igazi hatékonyság. Messitől nem látunk ilyeneket és sokkal hatékonyabban cselez. Fiatal még és szertelen, remélem kinövi ezeket a doglait, mert sokra viheti, de a mai fociban alázat és hatékonyság nélkül nem fog tudni igazán kiteljesedni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.25. 17:52:40

Azért Dinhoval egy lapon még nem említeném, semmilyen kontextusban. Az arccal szerintem sincs gond, nekem a cselei is bejönnek. Egy dolgot viszont nagyon nem szeretek a játékában: mindig a faltot keresi, sokszor ahelyett, hogy továbbmenne inkább elesik és megelégszik a szabadrúgással.

Nem igazán tudom megítélni, hogy még mennyit fejlődhet. Ahhoz, hogy szintet lépjen egyrészt a gólátlagát kellene tartsa, de például a passzainak fejlődnie kellene, és az egy az egy elleni szitukat jobb százalékban kellene megnyerje szerintem. Persze, amíg Messi ilyen szinten nyomja, ennyire az argentiné a csapat addig nem igazán fog szerintem jobban kibontakozni - ezért fontos, hogy a helyzeteit bevágja, elől magabiztos legyen.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.25. 17:19:27

mahitoo írta:Én általánosságban írtam a fiúról, nem csak a tegnap alapján. Ha nem látjátok be, hogy a korához képest az AKKORI Messitől, CR-től, sőt Zlatantól is messze van, akkor vitázhatunk. Vegyen vissza az arcból, a hisztiből, és ha akkora Joga Bonito kiálynak gondolja magát, akkor tegyen érte. Mert a 8 szép cselből 1 jön be, az mindent szolgál, de nem a csapat érdekeit. Nem Bob vagyok, akit inkább csak az eredmény érdekel, de a jelenlegi tudása nagyon, nagyon messze van az arcától. Bakker, ez a kölyök annyi pénzt keres havonta, mint az itt fórumozók kb egésze egy élet alatt. Álljon be a sorba, és akkor varázsoljon, ha végre igazán képes rá, és a meccs is megengedi.

"Ha így folytatja és Messi visszavesz a tempóból akkor pár éven belül ő lesz a number one a világon." Akkor semelyik játékos közben sehová nem fog fejlődni. Én bízom benne, nem azért szidom, mert nem kedvelem, de olyan kegyetlen messze van attól, hogy Messi és CR közelébe érjen, hogy... Soha, semelyik Barca játékost nem bántottam, mindnek drukkoltam, pedig voltak unszimpatikusok is köztük. Neymar még csak nem is az. De ahova ti szeretnétek emelni, attól rettenetesen messze van. Müller jobb mint ő? Vagy Lewa z 5 góljával 9 perc alatt? Nem, de ti is csak statokat hoztok fel mellette.
Azért bőven nincs már akkora arca és nem flikk-flakkol annyit feleslegesen. Ez a 8-ból 1 nagyon elrugaszkodott. Ronaldinhonak sem jöttek be olyan százalékban a cselei, csak az idő megszépíti a dolgokat és hajlamosak vagyunk csak a jóra emlékezni. Hogy megtapsolták a Bernabeu-ban, a Chelsae-nek lőtt gólja stb., de arc volt nála is és azt is elfelejtjük, hogy az utolsó 1-1,5 szezonjában már többnyire sza..rt a meccsekre. Amit szintén elfelejtünk, hogy mára a médiának/internetnek köszönhetően már arról is tudunk ha valaki fingik egyet. Nem azt mondom, hogy egy szerény gyerek, vannak dolgai, de rá is ragadt egy kis sztereotípia, mint mondjuk, hogy Busi folyamatosan szimulál, ami már nem jellemző, vagy, hogy Pepe egy őrült hentes. Volt néhány durva dolga, de egy jó ideje vele sincs olyan gond.

A játékával szerintem nincs gond. Főleg, hogy visz színt a játékba. Mindenki máshogy ítéli meg a focit, de én örülök egy-egy olyan cselének ami élményszámba megy, nagyon hiányzik ez.
A hatékonyságán semmit sem ront. Ő egy ilyen típusú játékos és szerintem, ha anélkül néznénk egy meccsset, hogy nem tudjuk kiről van szó, igen kiemelkedőnek találnánk.
Amellett nagyon fontos része a csapatnak, beállt a sorba, pedig sokan nem hitték volna. Azt se felejtsük el, hogy milyen fiatal. És hogy nem sokat tett még le az asztalra! Egy brazil válogatottat szinte egyedül cipel a hátán, ennek a sztárokkal tűzdelt triplázó Barca-nak elengedhetetlen eleme volt. Nem tudom más hogy van vele, de 22 évesen ez nem kevés.
Ibraval pedig ne hasonlítsuk össze. Egy sokkal gyengébb Juve-ban ilyen idősen is csak Trezeguet sérülése miatt kerülhetett a kezdőbe, még csak bontogatta szárnyait, az arcról pedig beszélhetnénk.
Az pedig elvitathatatlan hogy ilyen fiatalon gyorsan letisztultabbá tudta változtatni a játékát a brazil ligához képest. Személy szerint én nem szeretném, ha ezt túlzásba vinné. Például én sokkal szívesebben néztem a manchasteri Cr-t mint a Realost. És nem azért mert a riválisnál játszik.

Mindent egybevéve szerintem az alázattal és az akarattal nincs semmi baj, néha túlvállalja magát, ez színigaz, de közel sem olyan szinten mint az sokszor be van állítva.
És hiába jönnek sokan, hogy az életkorral nem lehet takarózni, pedig igenis sokat számít.

Még egyszer nem azt mondom, hogy nincsenek felesleges mozdulatai és néha túlzásba tudja vinni, de szerintem nem ez jellemzi igazán a játékát.
Forca Barca!!!!
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.25. 15:11:52

"aki messze a legnagyképűbb, legunszimpatikusabb, legnagyobb arccal rendelkező "

ez azért erős túlzás. nyilván nem fedhetetlen, de az utóbbi időben teljesen normális fazon. neymarral sincs semmi gond. 23 éves gyerek, élvezi az életet, olyan embereknek van nála sokkal nagyobb arca, akik a cipőfűzőjét nem köthetnék be. amíg a pályán általában hozza magát, felesleges elővenni.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2015.09.25. 14:15:31

visca el barca írta: amugy a legnagyobb vicc az egészben, hogy arcól beszélsz és pont ahhoz a ronaldohoz hasonlítod, aki messze a legnagyképűbb, legunszimpatikusabb, legnagyobb arccal rendelkező alak a mai labdarúgásban (és ezt nem csak én mondom, mint barcelona szurkoló, ugyanezt állítják a liverpool, a mecseszter, a cselzi, inter, milan szurkoló barátaim is)

az is vicc, hogy azért oltod itt, mert volt két gyengébb meccse ahol túlzásba vitte a flikkflakkot (persze azért két gólt így is összehozott).
Ez mondjuk pont nem igaz,van CR-nel ellenszenvesebb labdarúgó is. Off vege.

Neymar pedig jatszon mindig csak igy. Menjen a flikkflakk idegesitse csak a sok károgót. Tolem lehet arca is ha melle kellően alázatos akkor semmi baj nincs vele. Örülni kene inkabb hogy vegre ismet van a csapatban egy tribblis aki szint visz a játékba nem az unalomig begyakorolt sémákat nyomja. Mielott valaki belekotne semmi bajom nincs sem Leóval sem Suarezzel vagy Iniestaval, Neymar látványosabb es szimpatikusabb nekem Ezáltal.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.25. 11:20:45

mahitoo írta:Nem, de ti is csak statokat hoztok fel mellette.
mégis mi a francot kellene felhozni egy csatár mellett? a tavalyi statjai jobbak voltak mint a 23 éves mencseszteri ronaldonak és még csak azt sem lehet mondani, hogy jó, a brazilnak jobb csapattársai voltak. az akkori mu bajnok volt, bl-ben elődöntőt játszottak, szóval az sem egy kutyaütő brigád volt.

amugy a legnagyobb vicc az egészben, hogy arcól beszélsz és pont ahhoz a ronaldohoz hasonlítod, aki messze a legnagyképűbb, legunszimpatikusabb, legnagyobb arccal rendelkező alak a mai labdarúgásban (és ezt nem csak én mondom, mint barcelona szurkoló, ugyanezt állítják a liverpool, a mecseszter, a cselzi, inter, milan szurkoló barátaim is)

az is vicc, hogy azért oltod itt, mert volt két gyengébb meccse ahol túlzásba vitte a flikkflakkot (persze azért két gólt így is összehozott).
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.25. 00:59:54

Én általánosságban írtam a fiúról, nem csak a tegnap alapján. Ha nem látjátok be, hogy a korához képest az AKKORI Messitől, CR-től, sőt Zlatantól is messze van, akkor vitázhatunk. Vegyen vissza az arcból, a hisztiből, és ha akkora Joga Bonito kiálynak gondolja magát, akkor tegyen érte. Mert a 8 szép cselből 1 jön be, az mindent szolgál, de nem a csapat érdekeit. Nem Bob vagyok, akit inkább csak az eredmény érdekel, de a jelenlegi tudása nagyon, nagyon messze van az arcától. Bakker, ez a kölyök annyi pénzt keres havonta, mint az itt fórumozók kb egésze egy élet alatt. Álljon be a sorba, és akkor varázsoljon, ha végre igazán képes rá, és a meccs is megengedi.

"Ha így folytatja és Messi visszavesz a tempóból akkor pár éven belül ő lesz a number one a világon." Akkor semelyik játékos közben sehová nem fog fejlődni. Én bízom benne, nem azért szidom, mert nem kedvelem, de olyan kegyetlen messze van attól, hogy Messi és CR közelébe érjen, hogy... Soha, semelyik Barca játékost nem bántottam, mindnek drukkoltam, pedig voltak unszimpatikusok is köztük. Neymar még csak nem is az. De ahova ti szeretnétek emelni, attól rettenetesen messze van. Müller jobb mint ő? Vagy Lewa z 5 góljával 9 perc alatt? Nem, de ti is csak statokat hoztok fel mellette.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.24. 22:08:34

Ez a srác 23 évesen 2. európai szezonjában BL gólkirály lett.
A triplázó Barca 2.legjobb (Messi után ugye) játékosa volt.
Egy hulla gyenge brazil válogatottban 67 meccsen 46 gólt lőtt eddig!
És nem tett le semmit az asztalra? :lol:
Ha így folytatja és Messi visszavesz a tempóból akkor pár éven belül ő lesz a number one a világon. 8)
Tegnap meg Robi mellett ő volt a másik valamit érő játékosunk.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.24. 20:39:30

raffa írta: Teljesen egyetértek!!!
Kicsit kezd nagy arc lenni, pedig lenne még mit letenni az asztalra... (Mert már pl a csatártársai letettek....) ;)
Én nem tudom, hogy melyik meccset nézted, de tegnap talán még ő volt az aki agilis volt és nem csak a gólja miatt. Egy vereség után mindig kell bűnbak én ezt értem, de őt kivételesen a legkevésbé lehet megtenni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.24. 15:26:52

mahitoo írta:Ezt a srácot sokan az Aranylabda szavazás első 3 helyezettje közé várják. :mrgreen: Vicc! Sokan szeretnék Messi örökösét látni benne, de ettől olyan messze van, hogy azt le sem tudom írni. És nem érdekel, hogy Suarez, vagy Messi milyen gyenge volt ma (Suarezt mondjuk jegelném 2-3 meccsre, mint Masch-ot is), itt róla van szó. Mikor megindult (kb 2-szer), látszott, hogy mi lenne benne, de nem, megállok, bohóckodok, majd vagy összeesek a saját lábamban, vagy elpasszolom (az ellenfélnek). Ha látványosan akar játszani, akkor érje el Ronaldinho szintjét, mert addig csak a csapatot hátráltatja. Instagram, facebook, reklámok, majomkodás, az megy. Mint Piquének is. Lassan nekünk lesznek olyan nagyképű, flegma, pökhendi játékosaink, amiért itt sokan utálják a Madridot.
Ez tegnap pont nem volt jellemző rá. Ő volt talán az egyetlen aki igazán akart és tette a dolgát. Volt 1-2 alkalom amikor túlságosan hozzáragadt a labda, de ha tudott passzolt a jobb pozícióban lévő társnak, viszont olyan szinten nem volt mozgás, hogy az hihetetlen. Messi is többnyire megjátszhatatlan volt, de azt is emeljük ki, hogy nemcsak a támadók, a védelem is nagyot játszott tegnap.
Semmi fetrengése nem volt, legtöbbször hiába szabálytalankodtak próbált továbbmenni, ami eddig nem volt igazán jellemző rá, plusz volt amikor Matyi mögött kellett helyezkednie. Mind akarásban, mind teljesítményben őt lehet kiemelni a tegnapi csapatból látszott rajta mennyire idegesíti saját vagy társ egy egy hibája és ment javítani.

Amit fel lehet róni neki az a kapu előtti pontatlanság, ő is sok helyzetet hagyott ki.
Forca Barca!!!!
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.24. 08:06:01

mahitoo írta:Ezt a srácot sokan az Aranylabda szavazás első 3 helyezettje közé várják. :mrgreen: Vicc! Sokan szeretnék Messi örökösét látni benne, de ettől olyan messze van, hogy azt le sem tudom írni. És nem érdekel, hogy Suarez, vagy Messi milyen gyenge volt ma (Suarezt mondjuk jegelném 2-3 meccsre, mint Masch-ot is), itt róla van szó. Mikor megindult (kb 2-szer), látszott, hogy mi lenne benne, de nem, megállok, bohóckodok, majd vagy összeesek a saját lábamban, vagy elpasszolom (az ellenfélnek). Ha látványosan akar játszani, akkor érje el Ronaldinho szintjét, mert addig csak a csapatot hátráltatja. Instagram, facebook, reklámok, majomkodás, az megy. Mint Piquének is. Lassan nekünk lesznek olyan nagyképű, flegma, pökhendi játékosaink, amiért itt sokan utálják a Madridot.
Teljesen egyetértek!!!
Kicsit kezd nagy arc lenni, pedig lenne még mit letenni az asztalra... (Mert már pl a csatártársai letettek....) ;)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.23. 23:16:50

Mondjuk szerintem ő volt a legjobbunk ma, benne volt egyedül akarás, és volt valóban pár olyan megindulása, amiknél csak lestem, ráadásul már nem is csak fetrengeni akar, megy tovább ahogy tud. Egy szitu volt, ahol felcseszett, hogy nekiállt cselezgetni, amúgy javarészt jókor döntött az egyéni akció mellett, még ha nem is jött mindig be, de ha ő nem próbálkozott volna, akkor kb senki. Messinek is adott egy olyan labdát a szélről befele húzva, hogy az állam leesett. Nem volt hibátlan ő se, de neki ma nincs oka szégyenkezni szerintem - még ha lőhetett volna több gólt is, mint 1.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.23. 22:59:53

Ezt a srácot sokan az Aranylabda szavazás első 3 helyezettje közé várják. :mrgreen: Vicc! Sokan szeretnék Messi örökösét látni benne, de ettől olyan messze van, hogy azt le sem tudom írni. És nem érdekel, hogy Suarez, vagy Messi milyen gyenge volt ma (Suarezt mondjuk jegelném 2-3 meccsre, mint Masch-ot is), itt róla van szó. Mikor megindult (kb 2-szer), látszott, hogy mi lenne benne, de nem, megállok, bohóckodok, majd vagy összeesek a saját lábamban, vagy elpasszolom (az ellenfélnek). Ha látványosan akar játszani, akkor érje el Ronaldinho szintjét, mert addig csak a csapatot hátráltatja. Instagram, facebook, reklámok, majomkodás, az megy. Mint Piquének is. Lassan nekünk lesznek olyan nagyképű, flegma, pökhendi játékosaink, amiért itt sokan utálják a Madridot.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.23. 22:36:41

Én is úgy láttam, hogy a hármasból még Ney emelhető ki-ha lehet ilyen mondani egyáltalán. A második félidőben azért felvette a kesztyűt, és látszott rajta hogy bosszantja a mai este.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.23. 22:20:43

Chino írta:Egyedül őt lehetne kiemelni. Látszott az akarás és ment is neki a játék, de iszonyúan társak nélkül maradt. Kezdetben kicsit döcögött, de aztán magasan kiemelkedett.
A helyzeteiért kár, mert rúghatott volna még egyet-kettőt, de én őt hibáztatnám a legkevésbé.
Egyetértek. De kiegészíteném azzal, h az 1. félidőben dupla nulla volt. 2. félidőben valóban jó volt. Volt több jó megindulása, és há a gólja. Mondjuk az látszott, h Matyiban nem nagyon bízik (rjogosan). Nem nagyon kereste a passzokkal. Inkábbközépen próbált alkotni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése