Robert Lewandowski

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3745
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.09.29. 12:37:14

"Tizenöt éve én vagyok felelős Robert diétájáért, táplálkozási és táplálékkiegészítési terveiért."

Most akkor a "mama" írja az étrendet avagy a csapat dietetikusa?
Persze, tudom, csak én vagyok a rosszindulatú.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7948
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.09.23. 16:15:55

Peter írta:
2024.09.23. 15:01:45
Sosem volt a kedvenc játékosaim között, ez a barcenolai léte alatt sem változott, de jelenleg meghatározó eleme a Flick csapatnak.
Ezzel a tegnapi 11-esével ismét leverte nálam a biztosítékot és annak ellenére, hogy nem tudom a csapatból ki és milyen biztos(?) végrehajtó lehetne valamint Flick respect ide vagy oda, de elvenném tőle a tiziket.
Egyszerűen már azt rossz nézni, ahogyan nekifut.
Más csapatban ilyenre legyintek és csak "kárörvendően" annyit gondolok, hogy megérdemlik... :mrgreen:
Szerintem annyira nem vészes. Alapvetően nem lőtte rosszul, sarokra helyezte, ezzel teljesen kizárva a kapust, de a végeredményen ez persze nem változtat. Ha jól láttam az volt kiírva, hogy 79/71, ami nem egy kifejezetten gyenge stat. Messi is talán ebben volt a leggyengébb, nem volt sokkal hatékonyabb, akkor is voltak jobb büntetőlövők.
Azt viszont nem értem, miért nem tudta úgy lőni, ahogy legutóbb, annál tökéletesebben nem is lehet, kockázat is kevesebb van benne.

Amúgy Yamal egyből vitte oda neki a labdát, nagyon tetszett az a képsor. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3745
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.09.23. 15:01:45

Sosem volt a kedvenc játékosaim között, ez a barcenolai léte alatt sem változott, de jelenleg meghatározó eleme a Flick csapatnak.
Ezzel a tegnapi 11-esével ismét leverte nálam a biztosítékot és annak ellenére, hogy nem tudom a csapatból ki és milyen biztos(?) végrehajtó lehetne valamint Flick respect ide vagy oda, de elvenném tőle a tiziket.
Egyszerűen már azt rossz nézni, ahogyan nekifut.
Más csapatban ilyenre legyintek és csak "kárörvendően" annyit gondolok, hogy megérdemlik... :mrgreen:
FcBarcelona1
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.09.06. 11:27:29

Messa írta:
2024.09.06. 11:15:10
bence0330 írta:
2024.09.06. 02:57:08
Gól+gólpassz a skótok ellen (még ha a gól tiziből is jött, a gólpassz meg csak egy 2 méteres kis passz 35 méterre a kaputól, amiből a társ vágott egy bombát). De önbizalom növelőnek jó, nyertek is.
A Sport azt írja, hogy a 72. percben sérülés miatt lett lecserélve. Ez igaz? :?
Lewy nyilatkozott, hogy semmi komoly. Ő kérte a cserét, mert kellemetlenséget érzett.
Be kell osztani a pályán töltött idejét, mert lehet 70 meccs vár rá :)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3953
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.09.06. 11:15:10

bence0330 írta:
2024.09.06. 02:57:08
Gól+gólpassz a skótok ellen (még ha a gól tiziből is jött, a gólpassz meg csak egy 2 méteres kis passz 35 méterre a kaputól, amiből a társ vágott egy bombát). De önbizalom növelőnek jó, nyertek is.
A Sport azt írja, hogy a 72. percben sérülés miatt lett lecserélve. Ez igaz? :?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.09.06. 02:57:08

Gól+gólpassz a skótok ellen (még ha a gól tiziből is jött, a gólpassz meg csak egy 2 méteres kis passz 35 méterre a kaputól, amiből a társ vágott egy bombát). De önbizalom növelőnek jó, nyertek is.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.09.05. 10:13:05

Deluigi írta:
2024.09.05. 08:52:47
Igazából ez akkor lett volna értékes, ha az átigazolási szezon vége előtt történik és tudtunk volna a fennmaradó összegből igazolni 1-2 embert.

Így jogosan lett elutasítva, semmi hasznunk belőle...
Előtte lett felajánlva a leírások alapján (máshogy nem is lett volna értelme).

De így már értelmet nyert a dolog, ahogy írtátok, hosszabbítással. Így technikailag igazat mondott mindenki, egy fényezésre jó volt. :D De gyakorlatilag annyit lehet, hogy nem ért a dolog:
Troym írta:
2024.09.05. 08:49:02
Plusz nekem nehéz hinni a csodában. Nyilván egy kipihent, jó felkészítésen átesett 36 éves Lewy lehet jó formában szezon elején, de nehéz azt elképzelni, hogy akár csak hasonló szinten fogja tolni egész évben.
Szerintem pedig ezt (kb) végig tolni fogja, még ha talán 38/38-at nem is hoz... de az sem elképzelhetetlen. Tavaly is tudta volna simán. De ez Flick feladata lesz, eddig mondjuk pont kizárólag csak az nem tetszik tőle, amit Yamallal és Bernallal csinált, de ő csökönyösnek sem tűnik és hosszú a szezon. Majd kiderül, hogy menedzseli a játékperceit, már most is volt lecserélve. Az erőnléti állapotunk is sokkal jobb, mint korábban, ez egyrészt jobb befejezővé teszi, másrészt alighanem többet is bír hasonló tempóban. Szerencsére fociban is egyre jobb volt, meccsről meccsre.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7948
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.09.05. 09:14:23

Deluigi írta:
2024.09.05. 08:52:47
Igazából ez akkor lett volna értékes, ha az átigazolási szezon vége előtt történik és tudtunk volna a fennmaradó összegből igazolni 1-2 embert.

Így jogosan lett elutasítva, semmi hasznunk belőle...

Igazából ez attól függ, hogy mennyivel lett volna csökkentve. Ha ugyanazt azt összeget kapja meg 2027-ig, mint 2026-ig kapta volna, akkor nem biztos, hogy rossz üzlet. Eligazolni már nem fog, innen akar visszavonulni és végleg itt szeretne letelepedni, ezt többször elmondta. Attól még néha rotációba be lehetne tenni, akármennyi idős szerintem 20-30 percekre simán tudna dobni a csapaton még annyi idősen is, van akkora zseni, plusz még akkor is lenne marketing értéke. Attól még hozhatunk egy kezdő csatárt és az FFP-be is jobban beleférne.
Szóval annyira nem földtől elrugaszkodott gondolat. Persze azt nem tudjuk, hogy ez az átütemezés hogyan történne vagy mennyivel csökkene szezononként.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1968
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.09.05. 08:52:47

Igazából ez akkor lett volna értékes, ha az átigazolási szezon vége előtt történik és tudtunk volna a fennmaradó összegből igazolni 1-2 embert.

Így jogosan lett elutasítva, semmi hasznunk belőle...
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.09.05. 08:49:02

Az eredeti szerződése 3+1 év nem? mikor lép életbe a +1?

Hosszabbítani 2027-ig nem szabad vele, ha eleve életbe lép az opció, akkor nem is 38, hanem 39 éves koráig kapná ezt a pénzt az új szerződés alapján.
Egész Európában nincs hasonló.

Plusz nekem nehéz hinni a csodában. Nyilván egy kipihent, jó felkészítésen átesett 36 éves Lewy lehet jó formában szezon elején, de nehéz azt elképzelni, hogy akár csak hasonló szinten fogja tolni egész évben.
FcBarcelona1
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.09.05. 08:13:37

menczel írta:
2024.09.05. 07:04:15
bence0330 írta:
2024.09.05. 01:33:48
Laporta azt mondta, hogy Lewy felajánlotta, hogy csökkenti a fizetését, amit a Barca megköszönt, és elutasított. Ez vajon igaz lehet? :D Mert nálam ez tipikusan az a hír, ami ha nem lenne igaz, akkor csak úgy nem nyögte volna be senki feleslegesen. :D Hacsak nem Lewyről levenni kicsit a főgonosz szerepet, vagy tényleg felajánlotta, hogy magáról vegye le.

Akárhogy is, fura egy sztori, ha igaz, akkor az ajánlat visszautasítás pláne az.
Persze mert úgy ajánlott fel, hogy meg lesz hosszabbítva. Szóval a sztori igaz, de azért nem egy szent ő (mikor megtudtam reméltem olyan lesz kicsit mint Brady).
Nekem is így jött le. Csökkentés, de kitolva 2027-ig. Ez egy átütemezés, úgy, hogy 36 éves, és így maradt volna 38 éves koráig jó fizetéssel.
A jövő év is kérdéses, igaz a szerződése valószínűleg hosszabbodni fog. Gondolom nyáron sem lesz pénz középső támadóra. Kellene egy vkp-s, bal szélső, szélső védő.
Azért szép gesztus, lehet azzal befért volna még egy játékos, de összességében nem lett volna túl jó üzlet.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2024.09.05. 07:04:15

bence0330 írta:
2024.09.05. 01:33:48
Laporta azt mondta, hogy Lewy felajánlotta, hogy csökkenti a fizetését, amit a Barca megköszönt, és elutasított. Ez vajon igaz lehet? :D Mert nálam ez tipikusan az a hír, ami ha nem lenne igaz, akkor csak úgy nem nyögte volna be senki feleslegesen. :D Hacsak nem Lewyről levenni kicsit a főgonosz szerepet, vagy tényleg felajánlotta, hogy magáról vegye le.

Akárhogy is, fura egy sztori, ha igaz, akkor az ajánlat visszautasítás pláne az.
Persze mert úgy ajánlott fel, hogy meg lesz hosszabbítva. Szóval a sztori igaz, de azért nem egy szent ő (mikor megtudtam reméltem olyan lesz kicsit mint Brady).
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.09.05. 01:33:48

Laporta azt mondta, hogy Lewy felajánlotta, hogy csökkenti a fizetését, amit a Barca megköszönt, és elutasított. Ez vajon igaz lehet? :D Mert nálam ez tipikusan az a hír, ami ha nem lenne igaz, akkor csak úgy nem nyögte volna be senki feleslegesen. :D Hacsak nem Lewyről levenni kicsit a főgonosz szerepet, vagy tényleg felajánlotta, hogy magáról vegye le.

Akárhogy is, fura egy sztori, ha igaz, akkor az ajánlat visszautasítás pláne az.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2024.09.02. 08:31:48

Meccs közben már élőben láttam, de felvételről még szebb, hogy az első gólnál kihúzza tudatosan a belső bekket és konkrétan megfordul és mutatja Raphinak, hogy induljon be üresbe :)

https://youtu.be/kVI6EAbINag?si=PHN47T9xEbRNCX4v&t=19
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.31. 19:16:29

Fura érzésem van. Én biztos voltam benne, hogy Flick alatt 30+-os bajnokit hoz. Ha nem lesz sérülése, nagyon nehéz elképzelni, hogy ez ne így legyen. De közben mégis azt éreztem ma is, hogy nincs igazi szükség rá. 2-3 ziccerből eltesz rendre egyet, ezt Torres is alighanem meg tudná csinálni centerposzton, de talán egy Fermín, vagy Pau is. Most olyan a gépezetünk, olyan parádézó 3-assal a center mögött (plusz még mögöttük egy Pedri, jesszus...) hogy szerintem létezik a világon 100 ember legalább, akit ha odateszünk, nem esne vissza a csapat, lehet egyénileg 1-2-vel kevesebbet rúgna, cserébe kicsit javulna a játék.

Ha mondjuk most lesérülne, szerintem nem nagyon éreznénk meg. Nem kritika ez felé, mert jó, amit csinál, inkább csak... nem ő a klasszis és húzóember már ebben a csapatban, a legkevésbé sem.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7948
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.08.28. 16:39:31

Kicsit igazságtalannak érzem vele kapcsolatban ezt a túlzott kritikát.
Gyakorlatiilag három meccsen lőtt 4 gólt a lengyel. Ha semmi mást nem csinálna csak egy helyben állna egész meccsen, és ilyen statot hozna alapjában véve az egyik legnagyobb erősségünk lenne. A Bayernben sem csinált sokkal többet, ráadásul ott minden játékos őt kereeste jobbnál jobb labdákkal.
Hogy mennyire lesz lecserélhetetlen azzal még várjunk. Egyelőre három forduló ment le, igazán érdemi cseréje nem is igazán van, ha majd 8-9 meccs után is 90 perces lesz, akkor az már tényleg releváns lesz. De ennyire az elején még nem tartom feltűnőnek, hogy végig pályán van.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3745
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.08.26. 00:21:13

Troym írta:
2024.08.25. 22:33:18
Ne legyen igazam, de ezzel a keretmélységgel pont a BL nyolcaddöntőre fog kipukkani ő is.
Nagyon kevés még ez a két mögöttünk hagyott forduló, de a csapaton látható a más szemlélet. Amennyiben ezt sikerül valamelyest tartósítani - nyilván nem úszhatók majd meg hullámok, formaingadozások -, akkor azért majd idővel az is kiderül, hogy az eddig látottakon kívül milyen egyéb tervei, elképzelései lesznek Flicknek és azt is, hogyan képes a csapattal ezeket kiviteleztetni.

Óvatosan azt gondolom, hogy majd mindent a maga idejében értékeljünk. El kellett kezdeni a bajnokságot, muszáj volt alkalmazkodni a körülményekhez. Egyelőre valóban Lewa lábán van a góllövő cipő. Örülnék, ha más lábán is lenne, de mégjobban örülnék, ha többek lábán lenne ez a cipő.

Gól, de leginkább gólok nélkül ugyanis nincs győzelem a fociban.

Amit eddig láttunk, abból azt lehet remélni, hogy képes lehet a csapat változni.
Ha valamikor, akkor most nagyon igaz, hogy a fociban mindíg a soron következő meccs a legfontosabb és arra kell koncentrálni.
Szóval a tavaszi nyolcaddöntő még egy kicsit odébb van.... :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.25. 23:09:52

Troym írta:
2024.08.25. 22:33:18
Álljon benn a 16-oson belül és lőjje, fejelje be, amit tud. Egy 36 éves csatártól ez a maximum elvárás.
Amúgy nagyságrendekkel jobb volt a 2. fordulóban, mint az elsőben, hiába fordítva jöttek a gólok.

Ne legyen igazam, de ezzel a keretmélységgel pont a BL nyolcaddöntőre fog kipukkani ő is.
Adja az ég! :D Nálam erősen rezeg az a léc a rájátszásról való továbbjutásnál, bár kipukkadhatna a nyolcaddöntőre.
Azért tényleg remélem, hogy le lesz cserélve meg ki lesz rotálva, mert eddig kicsit ijesztő a dolog, hogy Flicknél is végignyom minden meccsen 90 percet.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
Andrsika
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2024.08.25. 23:02:02

Persze értem amit írsz, de Xavi alatt akkora lejtmenet volt nem csak játékterèn illetve játékosok terén, h borzalom. Én személy szerint teszek rá, h hogy kezeli le a labdát ugyanis gólra játszák a focit nem technikára. Nekem sem a szívem csücske a lengyel soha nem is volt az, de ha ő nem lenne ki lőne gólt? 90 pár meccsen 60 pár gól azt az ember azért nem kell, h megmagyarázzon. Szerintem idén megfog ő is “frissülni”. Engem az önzősége az ami miatt a falra mászok…
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.08.25. 22:33:18

Álljon benn a 16-oson belül és lőjje, fejelje be, amit tud. Egy 36 éves csatártól ez a maximum elvárás.
Amúgy nagyságrendekkel jobb volt a 2. fordulóban, mint az elsőben, hiába fordítva jöttek a gólok.

Ne legyen igazam, de ezzel a keretmélységgel pont a BL nyolcaddöntőre fog kipukkani ő is.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2024.08.25. 22:20:54

bence0330 írta:
2024.08.25. 21:12:43
Andrsika írta:
2024.08.25. 21:04:32
Az a baj Bance, h ez a Barca stílus miatt mondod ezt játszósabb csatár jobb lenne nálunk amiben egyetértek is veled, de lekellene vetkőznünk ( nekem is) szeritnem Flick picit másabb rendszert fog itt kihozni aminek én örülök. Lewa nála egy alapkő( lenne) ha fiatalabb lenne adnám is. Ugyanakkor kiváncsi vagyok egy Eto féle csatártal mit menne a rendszere
Nem, az csak plusz kiegészítés volt, mennyire más lenne az egész meccs Lewy nélkül. Lehetett volna rosszabb eredmény is, meg sokkal könnyebb győzelem is. Nem a játszós csatár a kérdés (bár ha eltesz annyi gólt, mint Lewy, mellette meg focizni is tud, az nem hátrány), hanem hogy az, hogy ha Lewyt kiveszed, legyen mondjuk 28 gólja a bajnokságban, azzal nem veszel ki 28 gólt, mint ahogy nem veszel ki hármat az előző két meccsen (amiből az egyik tizi volt ráadásul). Ronaldo ugyanez, ugyanebben a korban, öregen bekerült a MU-ba, rúgott egy valag gólt, mégis előtte is jobb eredményeket értek el, és több gólt rúgtak, a távozása után meg sokkal többet csapatszinten. Semmit nem jelent, hogy rúgott egy rahedli gólt, center, persze, hogy rúg, ez a dolga. Ha nem játszik, játszik helyette más, és még a játék is jobb lett. Megrúgták helyette máshogy. Erős a gyanúm, hogy így lenne nálunk is, de nem is ez a lényeg, hanem hogy semmiképp nem lehet kijelenteni, hogy Lewyt kivéve 3 góllal kevesebbet rúgtunk volna, sőt, erre kb csillagászati az esély.
Nem is kéne különösebben "játszós" csatár, elég lenne valaki, aki át tud úgy venni egy labdát, hogy az ne pattanjon el tőle és veszítse el emiatt vagy épp a helyzetből ne keveredjen ki, aki egy pár méteres passzt hiba nélkül megold...
Mert az "egy érintésből szerezzünk gólt" még megy, de az első évadát jellemző szép megoldásai már jóval ritkábban sikerülnek...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 8967
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.08.25. 21:12:43

Andrsika írta:
2024.08.25. 21:04:32
Az a baj Bance, h ez a Barca stílus miatt mondod ezt játszósabb csatár jobb lenne nálunk amiben egyetértek is veled, de lekellene vetkőznünk ( nekem is) szeritnem Flick picit másabb rendszert fog itt kihozni aminek én örülök. Lewa nála egy alapkő( lenne) ha fiatalabb lenne adnám is. Ugyanakkor kiváncsi vagyok egy Eto féle csatártal mit menne a rendszere
Nem, az csak plusz kiegészítés volt, mennyire más lenne az egész meccs Lewy nélkül. Lehetett volna rosszabb eredmény is, meg sokkal könnyebb győzelem is. Nem a játszós csatár a kérdés (bár ha eltesz annyi gólt, mint Lewy, mellette meg focizni is tud, az nem hátrány), hanem hogy az, hogy ha Lewyt kiveszed, legyen mondjuk 28 gólja a bajnokságban, azzal nem veszel ki 28 gólt, mint ahogy nem veszel ki hármat az előző két meccsen (amiből az egyik tizi volt ráadásul). Ronaldo ugyanez, ugyanebben a korban, öregen bekerült a MU-ba, rúgott egy valag gólt, mégis előtte is jobb eredményeket értek el, és több gólt rúgtak, a távozása után meg sokkal többet csapatszinten. Semmit nem jelent, hogy rúgott egy rahedli gólt, center, persze, hogy rúg, ez a dolga. Ha nem játszik, játszik helyette más, és még a játék is jobb lett. Megrúgták helyette máshogy. Erős a gyanúm, hogy így lenne nálunk is, de nem is ez a lényeg, hanem hogy semmiképp nem lehet kijelenteni, hogy Lewyt kivéve 3 góllal kevesebbet rúgtunk volna, sőt, erre kb csillagászati az esély.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3745
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.08.25. 19:39:01

Kicsit megtetszett nekem ez a Lewa téma :
(hoztam egy kis matekot, statot az előző szezonból)

Girona : Dovbyk 24 gól 8 gólpassz, Savinho 9........10, Stuani 9.....3, Tsygankov 8...7
Barca : Lewa 19 gól 8 gólpassz, FERMIN 8..........0, Torres 7....2, Raphi 6....9, Gündogan 5....9
Real : Bellingh. 19.......6, Vini 15...5, Rodrygo 10...5, Joselu 10....2, Diaz 8....6
City : Haaland : 27.......5, Foden 19....8, Alvarez 11....9, Rodri 8....9(!!!!), B.Silva 6...9, De Bruyne 4...10.

Nekem az a gyanúm, hogy bármilyen statkeverőbe, ha bedobjuk ezeket az adatokat, a végső rangsor egyik variációban sem az egyes csapatok elsőszámú gólfelelősén múlik, hanem az utánuk következők súlyozása alapján.

Ahogyan sem Messi, sem CR, sem Haaland, sem Mbappé nem képes egy fecskeként nyarat csinálni, úgy bizony Lewa sem.
Az ördög bizony ott van elásva, hogy milyen játékosok vannak mellettük és mögöttük.

Nálunk jelenleg e tekintetben - szerintem - Fermin és Yamal versenyképes, a többiekkel kapcsolatban kíváncsi leszek, hogy Flick alatt mi fog változni.
FcBarcelona1
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.08.22. 19:34:16

Most olvasom, 96 meccsen 60 gólt rúgott. Ha így haladunk, jövőre is ő lesz a kezdő támadónk :)
Amúgy nem rossz a termése ilyen gyenge időszakban, 34 éves kora után.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5394
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.06.11. 14:50:28

Robert Lewandowski has suffered a torn biceps femoris muscle yesterday night, he will miss opening game vs Netherlands.
Poland report they are doing everything so he can play in 2nd match.
Kép
Válasz küldése