Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.10. 12:16:08

De ezt mondtam én? Direkt kihangsúlyoztam, hogy nem.. De gyengébb lenne a pad ha Munir ülne Paco helyett, vagy Gomest nem vesszük meg? Nem hiszem. Erről beszéltem én, hogy fiatal félmegoldásokra kár költeni, amikor azt házon belül is lehetne. Ha jön valaki, akkor tényleg minőség legyen, akár padra is, ne olyan, akit ugyanúgy tutujgatni kell, mint egy saját nevelést.. Erről beszélek én.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.10. 12:10:37

jó, akkor hagyjuk meg a gála kezdőt, a padon meg legyen masip, marlon, grimaldo, alena, samper, tello meg munir, aztán ha decemberre elszállunk mindenhol akkor felvehettek még 3 moderátort, mert itt akkora okádás lenne, hogy akár végleg is be lehetne zárni a fórumot :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.10. 11:44:55

Lefutottuk ezeket a köröket már sokszor, a triplázás alatt Rafinha játszott 1.600 percet, mégis nyertünk mindent. Most meg az ő perceit egy 35 milliós Gomes kapta a szezon javában, aztán fele annyit se ad a csapatnak. Erről beszélek én, meg sokan mások. Ráadásul Rafinha még nem is akkora kaliber, hogy kezdő legyen a jövőben szerintem, mégis megy vele a fedélzeten is a szekér.

Senki nem 3-4 Iniestát vár évente szerintem, meg nem is azt, hogy jön most pl Alena, és akkor Iniesta vele lesz pótolva jövőre. De peremembereknek lehet használni őket bátrabban, Gomes-Paco féle igazolásokra kiadni +30 milliókat felesleges szerintem. Kezdőbe igen, ha kell, akkor jöjjön a minőség drágán, ezzel nem lehet szórakozni. De ha van egy Munir a csapatba, aki előszezonban remekel pl, akkor ne adjuk kölcsön, és vegyünk a helyére 30 millióért egy lényegében ugyanúgy nem kiforrott játékost, akinek szintén kellenek a percek a fejlődéshez. Ezt én feleslegesnek érzem. De mindegy, vállalom, vak vagyok, mert ezt a szisztémát én életképesnek tartom - nem mindenáron, csak ha van rá lehetőség.
markionni írta:Nyilván, én csak arra akartam utalni, hogyha 5-6 év alatt ki jön egy Alba és egy Thiago, akkor az már kiemelkedő teljesítmény egy klubtól, még ha az egyikőjüket sikerült is elrontani.
Albát a Valencia nevelte ki, mi csak megvettük onnan. Masiából kikerült anno, nem a klubon múlt, hogy ő válogatott focista lett.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.10. 11:41:03

markionni írta:Nyilván, én csak arra akartam utalni, hogyha 5-6 év alatt ki jön egy Alba és egy Thiago, akkor az már kiemelkedő teljesítmény egy klubtól, még ha az egyikőjüket sikerült is elrontani.
alba valencia nevelés :)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.10. 11:35:42

visca el barca írta:
markionni írta:szurkolói és a szponzori elvárás, nincs idő beépítgetni, mindenki eredményeket akar.
igen, ezt a vak is látja, csak itt a fórumozók 90%-a azt a csapatot/ideológiát szerette/ismerte meg akik a mi fiataljainkból állt és évek óta azzal az illúzióval áltatják magukat, hogy nálunk míg világ a világ, az utánpótlásból majd minden évben jön 3 messi meg 4 iniesta és azokkal verünk rommá mindenkit.
Nyilván, én csak arra akartam utalni, hogyha 5-6 év alatt ki jön egy Alba és egy Thiago, akkor az már kiemelkedő teljesítmény egy klubtól, még ha az egyikőjüket sikerült is elrontani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.10. 11:11:39

markionni írta:szurkolói és a szponzori elvárás, nincs idő beépítgetni, mindenki eredményeket akar.
igen, ezt a vak is látja, csak itt a fórumozók 90%-a azt a csapatot/ideológiát szerette/ismerte meg akik a mi fiataljainkból állt és évek óta azzal az illúzióval áltatják magukat, hogy nálunk míg világ a világ, az utánpótlásból majd minden évben jön 3 messi meg 4 iniesta és azokkal verünk rommá mindenkit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.10. 10:36:22

markionni írta:Külsősként nekem az a véleményem az utánpótlásotokról, hogy a Barcelona évről-évre jött fel az utóbbi évtizedben nem csak eredményekben, hanem bizony gazdaságilag is. Most már a United-Real-Barca trió kéz a kézben jár ilyen téren évről-évre bevételek szempontjából. Ezen felül egyre nagyobb a szurkolói és a szponzori elvárás, nincs idő beépítgetni, mindenki eredményeket akar. Mondjuk az más kérdés, hogy a korábban általatok említett ifisták közül szerintem egyik sem ütötte meg azt a szintet, hogy érdemes lett volna pátyolgatni őket, láthatjuk hogy ők azóta sem tudtak semmilyen top csapatban megragadni. Két játékost kivéve:

Bartra aki több lehetőséget akart, és a világ talán jelenleg legjobb formában lévő kp-ja: Thiago
Érthetetlen, hogy őt miért nem sikerült beépíteni és egy akkora hibát véteni, hogy nem kapta meg a kellő játékpercet és kivásárolhatóvá vált. A többi fiatal aki kijött az utánpótlásból szerintem nem ütötte meg egyszerűen a mércét. De ha megnézitek, az sem semmi hogyha az utóbbi pár évet vesszük, akkor sikerült egy top kp-t nevelni. Már ez is fantasztikus eredmény. És akkor még pl. nem is beszéltem Albáról. Csak viszonyításképpen: nekünk az utóbbi években egyedül Carvajal jött ki aki világklasszissá tudott válni és megragadt a legmagasabb szinten. Szerintem ha 5-6 évente ki tud nevelni egy világklasszist és egy stabil kezdő szintű játékost egy ilyen eredménykényszer alatt lévő klub, akkor az már több is mint ami elvárható.
Azzal simán egyet tudok érteni, hogy évente nem lehet felhozni fiatalokat az elsőcsapathoz, mert nem az a szint, de a menedzselésük lehetne átgondoltabb. Szerintem is az egy jó lehetőség, ha 3-4 évente kerül fel egy egy ifista a nagyokhoz a tudása alapján és ragadhatna meg. Ezek hiánya azokat minősíti, akik a kiválasztásnál vannak, meg a legfontosabb éveknél irányítják őket, mert az ő tudásuk, szemük, ha tetszik érzékük, teremti meg a jövő Messiét, Xaviát, Iniestáit stb.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Vizsla
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.04.09. 20:02:45

2017.04.10. 10:13:55

Ezzel egyet is értek, hogy nem lehetünk a világ legjobbjai szögletből, illetve szabadrúgásból, de liga egyik legrosszabbjai se legyünk. Gólok kb: 50% szöglettból, illetve szabadrúgásból kapjuk. Régen se volt meg!!! Régi játékosokra akikre emlékszem Deco, Gully, Etoo, Gio, Bojan, Henry, Alves, Xavi, Pedro, Milito és még sorolhatnám, ezek mind alacsony emberek. És hány Bl-t, bajnokságot, kupát nyertünk velük. Puyol hány gólt fejelt!!!! Pedig alacsony ember a védőkhöz képest. Semmivel sem rosszabb a mostani csapat mint aki 2 éve majdnem megnyert mindent. Keret majdnem ugyan az. Régebben Unzé volt a felelős a szöglet, illetve szabadrúgásokért, nem tudom, hogy most is ő vagy nem. Ebben a szezonba a korábbi évek viszonyítva nagyon visszaestünk.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.10. 10:11:01

Az utánpótlással való felelőtlen bánásmódba elighanem belejátszott, hogy Eusebioval kiestek a másodosztályból. A tömeges sikertelen igazolásba meg az a pánik, amit a transferban kiváltott. De a magyarázat nem jelenti azt, hogy ez elfogadható volt, vagy hogy folytatható lenne.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.10. 09:50:36

Külsősként nekem az a véleményem az utánpótlásotokról, hogy a Barcelona évről-évre jött fel az utóbbi évtizedben nem csak eredményekben, hanem bizony gazdaságilag is. Most már a United-Real-Barca trió kéz a kézben jár ilyen téren évről-évre bevételek szempontjából. Ezen felül egyre nagyobb a szurkolói és a szponzori elvárás, nincs idő beépítgetni, mindenki eredményeket akar. Mondjuk az más kérdés, hogy a korábban általatok említett ifisták közül szerintem egyik sem ütötte meg azt a szintet, hogy érdemes lett volna pátyolgatni őket, láthatjuk hogy ők azóta sem tudtak semmilyen top csapatban megragadni. Két játékost kivéve:

Bartra aki több lehetőséget akart, és a világ talán jelenleg legjobb formában lévő kp-ja: Thiago
Érthetetlen, hogy őt miért nem sikerült beépíteni és egy akkora hibát véteni, hogy nem kapta meg a kellő játékpercet és kivásárolhatóvá vált. A többi fiatal aki kijött az utánpótlásból szerintem nem ütötte meg egyszerűen a mércét. De ha megnézitek, az sem semmi hogyha az utóbbi pár évet vesszük, akkor sikerült egy top kp-t nevelni. Már ez is fantasztikus eredmény. És akkor még pl. nem is beszéltem Albáról. Csak viszonyításképpen: nekünk az utóbbi években egyedül Carvajal jött ki aki világklasszissá tudott válni és megragadt a legmagasabb szinten. Szerintem ha 5-6 évente ki tud nevelni egy világklasszist és egy stabil kezdő szintű játékost egy ilyen eredménykényszer alatt lévő klub, akkor az már több is mint ami elvárható.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.10. 09:44:27

crixus írta:Idénre: Stegen/Masip - Vidal,Montoya,Piqué-Umtiti-Mascherano-Bartra,Grimaldo,Alba- Busquets,Iniesta, Rakitic, Rafinha, Denis, Roberto - MSN, Sandro,Tello/Deulofeu,Turan.
lol, ezt remélem te sem gondoltad komolyan. at lesz a komoly ha még montoyát is elkezditek siratni, az játékos olyan bűn gyenge, hogy neymar 10-ből 11x úgy verte meg ahogy akart. nem véletlenül küldték el mindenhonnan... sandro/tello/dulifuli vonal úgyszintén.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.04.10. 09:42:16

Rivaldo11 írta:Na épp ez az...Az fel sem merül senkiben, hogy esetleg ezek a srácok-Bartra, Montoya, Tello, stb.,másra, többre vágynak, mint itt maradni kiegészítőnek? Az csak az érem egyik oldala, hogy jól mutatna a sok saját nevelés a padon is akár, a másik, hogy mit szeretne maga a játékos..vélhetően inkább kezdő máshol, mintsem itt maradjon padozni.
Pedig sokukat nem értem. Bőségesen jól meg vannak fizetve, otthon vannak, baráti kör, család mellett. Edzenek, jó életmódot élnek, játszanak is, mégha nem is sokat. Megértem azt is, ha valaki el akar menni, mert a körülmények mégsem olyanok és az illetőben tényleg megvan az, ami más nagycsaptoknál a kezdőbe röpíti. De sokan nem becsülik meg azt a földöntúli ajándékot, amit kapnak azzal, hogy egyáltalán ott lehetnek, ahol. És segítenék a csapatot, ami számít rájuk, ami saját pénzén nevelte és tanította őket. És innen látszik, hogy a futballisták döntő aránya idióta, hálátlan és arrogáns emberekből tevődik össze. De legfőképpen szűk látókörűekből és ostobákból.

Most a Valencia, a Fiorentina lennének olyan nagy csapatok, hogy megéri oda elmenni, ha már a Barcában bent vagy, azért, hogy végig nézd, hogy nem nyersz semmit már megint, meg sorozatosan buksz ki minden kupából és versengésből? Bartra-Dortmund, ezt az egyet meg tudom érteni mert bár a srác nem volt klasszis, azért Mathieu nehogy már jobb legyen, mint ő, mégis ő lett a kegyvesztett. A németeknek meg elég jó klubjuk van.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.10. 09:33:25

crixus írta: Azt aláírom, hogy nem jött ki mostanság olyan ifink, aki a gálakezdő tagja lehetne, de az egyszerűen nem igaz, hogy hasznos kiegészítőembernek se lett volna jó senki. Akármelyik felállást is nézem.
Na épp ez az...Az fel sem merül senkiben, hogy esetleg ezek a srácok-Bartra, Montoya, Tello, stb.,másra, többre vágynak, mint itt maradni kiegészítőnek? Az csak az érem egyik oldala, hogy jól mutatna a sok saját nevelés a padon is akár, a másik, hogy mit szeretne maga a játékos..vélhetően inkább kezdő máshol, mintsem itt maradjon padozni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.10. 08:55:43

Feast4 írta:
Tutira biztos vagyok hogy az edző személye és az átigazolási célpontok között összefüggés nem nagyon lesz.
Na ez az igazi baj: a ló elé fogják be a kocsit. Kellene egy jó helyzetértékelés, utána döntés, hogy milyen csapatot akarunk és milyen utánpótlást és ehhez kellene az új edző kiválasztása. A játékos - ügyek normálisan csak ezt követhetnék. Viszont mivel egy nagyobb igazolás hosszabb előkészítő munkát igényel, mostanra már fixre meg kéne lennie az edzőnek. Az más kérdés, hogy nyilvánosságra hozzák-e. Az ráérne, ha van írásbeli megállapodás.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.04.10. 08:21:11

Egyébként szerintem az a marha nagy igazság, hogy most "fő le" az, hogy Barto-ék tettek az utánpótlásképzésünkre Lucho-val az élen.
Azt aláírom, hogy nem jött ki mostanság olyan ifink, aki a gálakezdő tagja lehetne, de az egyszerűen nem igaz, hogy hasznos kiegészítőembernek se lett volna jó senki. Akármelyik felállást is nézem.

Jobbos miatt kellett az átállás 3-4-3-ra. Roberto-t beáldoztuk ide Alves távozása után. Hoztunk egy Douglas- Vidal pakkot. Most őszintén melyikük mutat többet, mint amit Montoya mutatott nálunk vagy mutat a Valencia-ban? Jó, Montoya sem az a szint, ami Alves volt, de semmibe sem került volna és még akkor is elférne a keretben, ha Vidal-t a kezdőbe vettük - ami amúgy vicc kategória szerintem - persze sajnálom a sérülését, de amit vele művelt Lucho az meseszerű: "hol volt...hol nem volt..." - mármint a keretben... hol kellett, hol nem.

Talán a középhátvéd poszt az amit jól megoldottunk Umtiti-vel. Persze az továbbra is talány, hogy Mathieu mivel érdemelte ki az elsőbbséget Bartra-val szemben, de lényegtelen. Más a stílusa. Jaja, magyar NBI. :roll: Arról már nem is beszélve, hogy mennyivel erősebb lenne a védelmünk Bartra-val 3-4-3-ban és mennyire jól jönne ő jövőre, pláne ha a bagós francia távozik. Ettől függetlenül nem vitatom 4-3-3-ban a Piqué-Umtiti kettős elsőbbségét.

A középpálya talán az, ahol el nem engedtünk Thiago óta tehetséget. Mondjuk igazolni sem igazoltunk csak középszert és azt a Turan-t akiben valami miatt Lucho eleinte Rakitic utódját látta, holott a töröknek teljesen idegen az a szerepkör, vakon volt amikor ott játszott. Fél év alatt jött rá Lucho.. =D> Roberto levétele a középpályáról pedig a tavalyi év után olyan bűn volt, aminek a levét meg is ittuk a bajnokságban. Persze az egész visszavezethető a jobbszélső-kérdés idióta megoldására. Az Iniesta- Rakitic- Busquets trió mögé lenne Roberto, Rafinha és Denis. Bőven meg is lennénk. Gomes egy teljesen felesleges igazolás volt. Ha Denis-t nem hozzuk vissza akkor is pocsék igazolás, de legalább a létszám miatt lett volna "fedő-indok" az érkezésére. Így szinte megbocsáthatatlan. Mielőtt betámad valaki: azért preferálom Denis-t Gomes ellenében, mert Denis kategóriákkal olcsóbb igazolás volt, így a veszteni való sem akkora.

A csatársorunkban Turan nyújtott jó teljesítményeket is, első sorban Neymar helyén, de én őszintén sajnálom, hogy Tello-t nem próbáltuk ki. Ő sem került volna semmibe, bár azt aláírom, Turan valamivel jobb játékos úgy nagy általánosságban.
Munír kölcsönbe küldése érthető döntés, fejlődnie kell. Azt a teljesítményt viszont, amit Paco idén lerakott az asztalra azt állítom Sandro is letette volna.

Normális esetben az olyan igazolások, mint Digne, Gomes, Cilessen, Paco, Douglas, Vermaelen, Matyi szóba sem kerülhettek volna. Turan is vitatható.

Idénre: Stegen/Masip - Vidal,Montoya,Piqué-Umtiti-Mascherano-Bartra,Grimaldo,Alba- Busquets,Iniesta, Rakitic, Rafinha, Denis, Roberto - MSN, Sandro,Tello/Deulofeu,Turan.
Szerintem abszolút korrekt keret, 22 fő és semmivel sem rosszabb a valódi ideinél.
Nincs: Verma, Douglas, Cilessen, Digne, Gomes, Paco. 116,5 + 28 millió Euróval több van a kasszában az utóbbi 3 évről. És akkor az olyan igazolásokat, mint Vidal, Turan, Matyi még nem is számoltam, Samper és Munír ugyanúgy kölcsönben lennének. Lett volna pénz pótolni Alves-t normálisan is... illetve most Iniesta pótlására sem lenne gond hozni valakit.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.10. 07:54:33

Tény, hogy nem lehetünk szögletben és szabadrúgásban (is) a legjobbak, de azért néha betalálhatnánk ezekből is. Amikor jött LE, akkor még Unzuénak voltak újítása szögletvariációkra. Még én is dicsértem, mert volt hogy vissza volt téve kapáslövésre, hosszóra, rövidre ívelve...szóval jól váltogattuk a variációkat, és volt is mit.
Emellett tényleg gondban vagyunk a pontrúgások levédekezésével.
Nem feltétlenül olyan edzőt szeretnék, aki forradalmat csinál, viszont én Unzuéból kb azt nézem ki, hogy minden megy tovább így, nem mer semmilyen kemény döntést meghúzni.
Tudom már sokan leírták, de én is megteszem. Matyit mehet - Marlon jöhet, jobbhátvédet venni kell, SR vissza középre, Gomes és DS-t eladni, és hoznám vissza Sampert és eladnám Rafinhat is, ha sikerülne hozni egy top középpályást. Bár szívesebben látnám még mindig a Samper, SR, Rafinha padot, mint a mostanit. Gyengébbek nem lennénk az tuti. Elől meg vissza kell hozni Deut. Ő tud minkét szélen játszani ha kell, szóval kaphat játékpercet bőven. Arda maradjon, bár ha jön egy jó kínai ajánlat, akkor mehet akár ő is!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.10. 07:53:58

Tény, hogy nem lehetünk szögletben és szabadrúgásban (is) a legjobbak, de azért néha betalálhatnánk ezekből is. Amikor jött LE, akkor még Unzuénak voltak újítása szögletvariációkra. Még én is dicsértem, mert volt hogy vissza volt téve kapáslövésre, hosszóra, rövidre ívelve...szóval jól váltogattuk a variációkat, és volt is mit.
Emellett tényleg gondban vagyunk a pontrúgások levédekezésével.
Nem feltétlenül olyan edzőt szeretnék, aki forradalmat csinál, viszont én Unzuéból kb azt nézem ki, hogy minden megy tovább így, nem mer semmilyen kemény döntést meghúzni.
Tudom már sokan leírták, de én is megteszem. Matyit mehet - Marlon jöhet, jobbhátvédet venni kell, SR vissza középre, Gomes és DS-t eladni, és hoznám vissza Sampert és eladnám Rafinhat is, ha sikerülne hozni egy top középpályást. Bár szívesebben látnám még mindig a Samper, SR, Rafinha padot, mint a mostanit. Gyengébbek nem lennénk az tuti. Elől meg vissza kell hozni Deut. Ő tud minkét szélen játszani ha kell, szóval kaphat játékpercet bőven. Arda maradjon, bár ha jön egy jó kínai ajánlat, akkor mehet akár ő is!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.04.10. 00:36:42

Nem lehetünk szögletekben és szabadrúgásokban is a világ legjobbjai. Ehhez nincsenek meg a játékosaink, a jól fejelő, gólképes középpályások és védők. De ez nem Unzué hibája.
Vizsla
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.04.09. 20:02:45

2017.04.09. 21:20:37

Sziasztok. Eddig még soha nem írtam, csak olvasni szoktam, hogy miket írtok.
Nem értem, hogy sokan miért akarják Unzét vezető edzőnek?
Számomra csak abban esetben lehetne vezetőedző ha ő mást szeretne játszani mint LE. Ha ugyan ezt akarja játszani mint Le, vagy csak apró változtatásokat akar, akkor szerintem nagyon rossz lenne (bukás). Eleinte lehet, hogy nyernénk pár mecset, de decembere már 8-10 pontos hátrányuk lenne a Madriddal szemben. De ezt csak a vezetőség, és a játékosok tudják hogy mást akar vagy nem. Mi nem!
Elvileg nem Unzé felelős a szöglet, a szabadrúgásokért? Szögletet rúgunk, vagy ha szabadrúgást rúgunk, amit nem lehet rá rúgni, akkor szerintem jobban járunk ha egyből kirúgás, így legalább biztos hogy nem kontráznak le minket. Nem emlékszem, hogy mikor szereztünk gólt szögletből, illetve szabadrúgásból amit be íveltünk oldalról. Védekezés: szöglett, illetve szabadrúgást, nem tudjuk le védekezni, borzasztóan sok gólt kapunk.
Hogy én milyen edzőt szeretnék? Olyan edzőt aki meg tartja Barcelona stílusát, de ha kell tudunk mást is játszani, nem csak ezeket az alibi passzokat. Én olyan edzőre gondolok aki már ismert, elismert edző. Talán Klopp, Siemeone, Allegrie, Emery féle edző gondolok.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 13:20:56

Normandia írta:
Samper írta:Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Nem nincsen, de nagyon kellene egy döntés ebben, hogy ki vezeti a csapatot a nyártól már most, hogy az igazolásokat ennek megfelelően tervezzük.
Tutira biztos vagyok hogy az edző személye és az átigazolási célpontok között összefüggés nem nagyon lesz.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 13:11:45

Samper írta:Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Nem nincsen, de nagyon kellene egy döntés ebben, hogy ki vezeti a csapatot a nyártól már most, hogy az igazolásokat ennek megfelelően tervezzük.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.09. 13:06:55

Tetszik már tudni ki lesz az edző? Egy szót se hiszek a tuti átigazolási hírekből,. amíg nincs megállapodás a kispadról. Legalábbis merem remélni, hogy nem Robert igazolási rögeszméihez keresnek edzőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.09. 12:44:05

Feast4 írta:Amúgy a következőre számítok.Valószínűleg kifizetünk egy 40 plusz körüli összeget Bellerinért,valószínűleg egy középpályást eladunk egy megy kölcsönbe.Meg jó esetben hozunk megint egy felmegoldást és le is tudtuk.
igen, egyébként sanszos h ez lesz csak bellerin helyett megvesszük azt a cancelot, akit egy hulla gyenge montoya ki tudott szorítani... :D

én amugy nem bánom ha nem lesznek nagy változások, akkor jövőre semmit nem nyerünk és a vezetőség is belátja, hogy ez kevés...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.09. 12:37:02

Verratti-t 100-ért is el kéne hozni, főleg, ha AG plusz Paco-ra volt 75 milka, meg Arda-ra 40 ,aki amúgy tényleg nagyon jó játékos, de már 28-29 körül volt amikor jött, plusz cserének....ami totál felesleges igazolás volt. Kpályán Iniesta használhatatlan, mivel 2 meccset nem tud lejátszani egymás után legalábbis LE szerint, illetve ő sem lesz fiatalabb sajnos.
Kell még egy jobbhátvéd és SR vissza kp-ra. Plusz 1 Bakayoko féle vkp igazolás sem lenne rossz, ha olyan csapatokkal játszik a Barca akik rohannak, hogy fel tudja venni a kp a sebességet az ellenféllel. Az a gyerek valami eszméletlen gyors, mellette technikás is és kegyetlen sok labdát szerez.
AG amúgy tuti marad, ilyen szezon után senki nem fog fizetni érte, Paco-t sztem sokan vinnék, 15-t lehetne kapni érte, mivel fiatal és azért a kaput elég jól érzi, ha folyamatosan játszik :D .
Digne megint felesleges, cserének túl jó, kezdőnek ott van Alba, ugyanaz az eset mint a Neymar, Arda...
DS meg Rafi, olyan 5-10 milla között ha mind a kettő elmenne már örülhetnénk, ismerve a barca eladási képességeit :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.09. 12:26:20

hdavid írta:Verratti / Isco és Bellerin és Munir vissza. Ha ezek összejönnének és mellé valami értelmes edző is jönne elégedett lennék.
Sajnos ez tök felejtős...

Verrarti 80-100 millió eurós vétel lenne.Isco vagy ingyen jön vagy sehogy.Perez nem adja el max. valami horror áron amivel őket erősítenénk.

Bellerin szerintem rohadtul nem kell ide.Egy az egyben olyan mint Vidal.Akkor miért is adunk egy ugyanolyan játékosért milliókat?

Munir vételi opcióját nem hiszem hogy a Valencia érvényesíti szóval ő vissza is jön.

Ahogy a hírek röpködnek kesz kb. 60 millió igazolni, meg aki elmegy.Az AG,DS,Rafhina,Mathieu pack egyben nem lesz 30 millió, AG)t ráadásul tutira megtartjuk, Denis kap egy kölcsönt Rafhina szerencsétlen szétvagták,(szerintem a karrierjét is) jó ha 8-ert kell valakinek.Matyi meg szerintem a szerződése lejártáig már marad.

Amúgy a következőre számítok.Valószínűleg kifizetünk egy 40 plusz körüli összeget Bellerinért,valószínűleg egy középpályást eladunk egy megy kölcsönbe.Meg jó esetben hozunk megint egy felmegoldást és le is tudtuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.04.09. 12:38:04-kor.
Kép
Válasz küldése