Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.09.27. 11:46:54

Barcaforever írta:A katalán SPORT azt írja, h megegyeztünk Neymarral, jövőre itt folytatja.A SPORT nem szokott kacsát lehozni, szóval én olyan 85%ot adok a hírnek, fejlemények biztos a héten jönnek.

What the hell!? :shock:
Jöjjön csak,már alig várom.Van egy olyan érzésem hogy ő lesz a mi Cr7-tünk.Egyszerre fogják gyűlölni ,és csodálni.
socio66

2012.09.27. 11:06:11

a nagyképűség szerintem is felnagyított dolog, vagy legalábbis én nem láttam még erre utaló jeleket rajta.
itt a kérdőjel még mindig a játéka, hogy mennyire lesz hatékony a taktikusabb, és fizikálisabb mezőnyben, és hogy mennyire konvertálható a mi stílusunkba.
illetve ha nem is szakmai érv, de a két dudás egy csárdában elv általában érvényes, márpedig itt messi az első ember.
no de majd meglátjuk, biztosan elkapna egy kis gyermeki lelkesedés, ha leigazolnánk, meg azért a klubnak is elismerés lenne, ha a jelen legnagyobb tehetsége minket választana, de racionálisan nézve nem nekünk kellene bevállalnunk őt, és neki sem mi vagyunk a legideálisabb csapat.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.27. 10:37:18

daffy írta:
Mezner2 írta: Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
itt az a baja sokaknak,hogy 20 éves korára annyit elért,mint itt együtt sem fogunk soha,zselézi a hülye fejét,trükközik és nem a barcában. a média felkapta,ezért utálni KELL. nem tudna itt a többség 3 olyan dolgot mondani,amitől ő nagyképű
viszont azt el tudom képzelni róla,hogy elszaladhat vele a ló,ha... de ezt egyelőre nem tudhatjuk
Igen,én is így látom,de azzal nem értek egyet,hogy könnyen elszállhat magától,ha attól nem lett ultrabrutál nagyarca,hogy az istenként kezelt Pelé,5percenként kiad egy Neymar a földkerekség legjobbja nyilatkozatot,akkor semmitől sem lesz.Ott náluk szerintem ez nagyobb szó (mmint Pelé szava) mintha már megnyerte volna az aranybogyót.
Ott nem úgy kezelik Pelét,mint itt sokan,hogy egy félörült vénember,hanem ott még mindig ő a fekete gyöngyszem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.09.27. 10:09:02

Mezner2 írta: Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
itt az a baja sokaknak,hogy 20 éves korára annyit elért,mint itt együtt sem fogunk soha,zselézi a hülye fejét,trükközik és nem a barcában. a média felkapta,ezért utálni KELL. nem tudna itt a többség 3 olyan dolgot mondani,amitől ő nagyképű
viszont azt el tudom képzelni róla,hogy elszaladhat vele a ló,ha... de ezt egyelőre nem tudhatjuk
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2012.09.27. 09:51:36

MichaaBee írta:Ne félj, kevesen írtak ekkora sületlenséget, hogy Alexist lecserélnék Neymarra. Mondd már el kérlek, hogy mitől jobb Neymar, mint Alexis? Cselezni ugyanúgy tud mind a kettő, amikor épp nem a Barcában megy a játék. :roll:

szerk.: ne vedd ezt személyeskedésnek, így utólag tényleg nem akarok beszólni, csak egyáltalán nem osztom a véleményed. :)

Úgy gondolom Neymar tehetsége vitathatatlan, a válogatottban játszik, a bajnokságban is alapember és folyamatosan bizonyít... és azért Alexis helyett gondoltam mert ő belőle lehetne pénzt csinálni amire ugye szükség lenne, és ha lenne Neymar akkor mindek üljön egy 40millás Alexis a padon?!
És, hogy mitől jobb Neymar mint Alexis? Tudom, hogy a brazil bajnokság nem mérvadó de Alexis 1 jó éve után és egy jó vb-je után adtunk 40 milát akkor a brazil bajnokság egyil legjobb játékosáért miért ne adhatnánk 40-t...
Barca 4ever
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.27. 09:35:33

Tocy írta:
Ha valóban jön Neymar ( és itt most vonatkoztassunk el az emberi tulajdonságaiktól... )
Kérlek támaszd alá érvekkel,milyenek az emberi tulajdonságai???
Ja,hogy olyanok,hogy miközben a világ legnagyobb futballnemzetének összes lakója a lábai előtt hever,aközben is azt nyilatkozza,hogy felesleges még az összehasonlítás mind Messivel,mind Dinhoval,mert,hogy ők még sokkal előrrébb tartanak..,vagy az,hogy minden ellenfeléről eddig,maximális tisztelettel nyilatkozott.
Az meg egyáltalán nem baj,hogy média kedvence...végre lesz egy játékosunk aki az Ázsiai piacon is komoly erőt fog képviselni,ráadásul ez plusz pénz a csapatnak.
Valaki elkezdte a többi meg megy utána,ebben a vérlázítóan túlzó nagyképű a Neymar dologban....
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.09.27. 09:06:30

socio66 írta:de nem értem miért alexis-nek kellene menni, mikor van egy öregedő, lassuló, komoly sérülésből éppen visszatért villánk, aki folyamatosan szenved mióta itt van.
sánchez-t még így limitálva is simán jónak érzem a kezdőbe, nem lenne könnyű hasonló profilú és kaliberű játékost találni helyette, és hát lesz még jobb passzban ő.
ha bepróbálkozunk neymar-al, akkor villa legyen a távozó, és egyben legyen ő az utolsó bizonyíték is arra, hogy középcsatárt nem hozunk szélsőnek.
mellesleg még bőven piacképes játékosnak számít, a nagy klubok nincsenek elárasztva a klasszis kilencesekkel, szerintem szép pénzt kapnánk érte.
Annak ellenére, hogy én nagyon bírom Villát, egyet kell értenem. Ha valóban jön Neymar ( és itt most vonatkoztassunk el az emberi tulajdonságaiktól... ), akkor valóban neki kell mennie, vele túl sokan lennénk, a szélen gyengus, középen meg Messi cseréjének felesleges megtartani...pedig annyira, de annyira szeretném, hogy ő játsszon középen! Kicsit nyíltabb védelmek ellen, pl egy Clásicón szerintem baromi jó lenne, a zárt fal ellen nem nagyon tud mit kezdeni, de pl okt. 7-én bepróbálnám őt középen, Messi-t és Pedrot meg a két szélen...aztán jöjjön a friss Alexis, aki majd szétszedi a maradék madridi védelmet :D Na szóval mindegy, ha jön Neymar, akkor Villának itt nem lesz helye, lenne Alexis-Pedro-Neymar-Cuenca ( Tello off... ), és lenne Messi helyére még Cesc is, meg ugye Alexis is tud ott játszani, ha úgy hozza a szükség.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.09.27. 07:25:41

Sanchez játékával mi bajuk egyeseknek? A leglelkesebb játékos az egész csapatban. Iniesta után kb ő tud a legjobban kombinálni Messivel. Nem az tesz vkit jó csatárrá feltétlen h sok gól rúg. Elég ha másoknak sok helyzetet hoz össze. :wink:
Neymarral már én is megbarátkoztam, valszeg erősítés lesz. Aztán majd kiderül h hova.
A Fifa egy szégyen
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.09.27. 00:59:06

laci18 írta:Énis Neymar mellett vagyk és ha Alexis-nak ezmiatt távoznia kell ám legyen... annak idején Alexis úgy jött ide, hogy 1 jó éve volt az Udinében (és nem kevés pénzért hoztuk), Afellay remélem jól teljesít a Schalkében és marasztalják, Cuenca idén nem kap lehetőséget amit én nem sajnálok mivel Tello sokkal jobb és ott van Pedro is...

Summa summarum szerintem jövő nyártól lehetne helye addig sok játékos helyzete kialakulhat, megváltozhat és ugye Messitők sem várhatjuk, hogy sose sérüljön meg és mindig ő vigye a hátán a csapatot, de ugye ezt vártuk Alexistől is (már aki várta én ugyanis nem), aki még idén bizonyíthat.

Lehet van aki írt hasonlókat akkor bocs, nem olvastam vissza.

2014 előtt semmiképp sem megy sehova Neymar. Utána meg leviheti az értékét, vagy megemelheti. Ha mindenképpen meg akarják venni, akkor egy előszerződés jót tesz a dolgoknak, ha esetleg nem úgy teljesítene a VB-n, ahogy elvárják, akkor felbontani. Bár én az utóbbit tartom valószínűbbnek. :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.09.26. 22:58:57

Egy ideje már mondom, hogy próbáljunk megbarátkozni a gondolattal hogy Neymar nálunk köt ki. Engem már kezd nem zavarni a gondolat, de azt nem tudom elhinni/elképzelni, hogy ténylegesen kiadjon a klub/Rossel érte annyi zsetont ami a hírekben szerepel, 40-50-60 milliókat. Elképzelhetetlennek tartom. Bár biztos úgy vannak vele, ha eljön Európába (marketing szempontból) a csapból is ő fog folyni. A tejfölös doboztól kezdve a wc papírig mindenen ő fog szerepelni.

Nem kérdés, hogy ha jön, akkor Villa helyére jönne. Villa eddig sem váltotta meg a világot a bal szélünkön és ezután sem fogja. Drukkolok neki nem erről van szó. De a klub sem fogja Villat innen visszavonultatni. Még idő előtt pénzt csinálnak belőle és ez max. 2 év.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
socio66

2012.09.26. 22:50:23

de nem értem miért alexis-nek kellene menni, mikor van egy öregedő, lassuló, komoly sérülésből éppen visszatért villánk, aki folyamatosan szenved mióta itt van.
sánchez-t még így limitálva is simán jónak érzem a kezdőbe, nem lenne könnyű hasonló profilú és kaliberű játékost találni helyette, és hát lesz még jobb passzban ő.
ha bepróbálkozunk neymar-al, akkor villa legyen a távozó, és egyben legyen ő az utolsó bizonyíték is arra, hogy középcsatárt nem hozunk szélsőnek.
mellesleg még bőven piacképes játékosnak számít, a nagy klubok nincsenek elárasztva a klasszis kilencesekkel, szerintem szép pénzt kapnánk érte.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.09.26. 22:39:54

Ne félj, kevesen írtak ekkora sületlenséget, hogy Alexist lecserélnék Neymarra. Mondd már el kérlek, hogy mitől jobb Neymar, mint Alexis? Cselezni ugyanúgy tud mind a kettő, amikor épp nem a Barcában megy a játék. :roll:

szerk.: ne vedd ezt személyeskedésnek, így utólag tényleg nem akarok beszólni, csak egyáltalán nem osztom a véleményed. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2012.09.26. 22:15:04

Énis Neymar mellett vagyk és ha Alexis-nak ezmiatt távoznia kell ám legyen... annak idején Alexis úgy jött ide, hogy 1 jó éve volt az Udinében (és nem kevés pénzért hoztuk), Afellay remélem jól teljesít a Schalkében és marasztalják, Cuenca idén nem kap lehetőséget amit én nem sajnálok mivel Tello sokkal jobb és ott van Pedro is...

Summa summarum szerintem jövő nyártól lehetne helye addig sok játékos helyzete kialakulhat, megváltozhat és ugye Messitők sem várhatjuk, hogy sose sérüljön meg és mindig ő vigye a hátán a csapatot, de ugye ezt vártuk Alexistől is (már aki várta én ugyanis nem), aki még idén bizonyíthat.

Lehet van aki írt hasonlókat akkor bocs, nem olvastam vissza.
Barca 4ever
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.26. 15:34:23

Messi után ismét lenne egy olyan csatárunk aki a semmiből is gólhelyzetet tudna kialakítani.
Mit is mondtunk ezelőtt 2 évvel Villa-ról vagy tavaly Alexis-ről?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.26. 15:29:13

Óriási divat szidni a srácot.megértem én....de nem belátni,hogy egy ösztönös zseni,az óriási vakságra vall,biztos vagyok benne,hogy bárhová is igazol( talán nekünk van rá a legtöbb esélyünk) eszméletlen jól fog járni vele a klubja,az arca meg nem tök mind1?? valaki magyarázza már el egyébként,hogy mitől van nagyobb arca mint akármelyik játékosunknak.
Tipikus csordaszellem uralkodik vele kapcsolatban IS a fórumon,egy tiszteletlen nyilatkozata nem volt soha,elég csak megnézni milyen tisztelettel beszél a nagy játékosokról...
Vagy a cselei miatt??? ha bohócot tud csinálni a védőiből akkor csinálja,ebben is az egyik legjobb.
Esetleg a média szereplései miatt??? kinek mi köze van hozzá? semmi kihatással nincs a teljesítményére,akkor felőlem parádézhat napestig,ha a teljesítménye ugyanolyan jó marad.
Egyébként is kell nekünk olyan akinek van médiaértéke is,és mondjuk a koreai kis p*csák 10esével veszik a mezét,ez nekünk csak jó.

Miért kéne bárkinek mennie,azért mert ő jön?? Egy ember lővi a góljaink 80%át nézhetjük jobbról,balról,ez akkoris rohadt nagy gáz...
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.09.26. 14:56:44

Villa nem fog még 3-4 évig itt futkozni, pláne nem magas olyan magas (AZÉRSE JAVÍTOM KI :twisted: )szinten, ahogy elvárnátok. Kell tervezni a helyére valakit, oké, hogy ott az utánpótlás, de az más tészta. Ha meg érkezni fog, belőle is nagy valószínűséggel kiölik azt, amiben a legjobb. Más kérdés, hogy szerintem nem fogja hagyni magát, aztán röpül mint Ibra... Minden esetre én kíváncsi lennék rá, sőt mondom azt, akár örülnék is a csávónak.

ja meg ja...attól, hogy mostanában Pedrito visszaszállt eredeti önmagába, és Sanchez csak hátrafelé osztogat, meg feldobálja magát, még csak Messi rúg gólokat...
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2012.09.25. 20:45:03

Én úgy vagyok vele, hogy egyik szemem sír, míg a másik nevet. Egyrészt baromi tehetséges és óriási fejlődési potenciál van benne és az sem mellékes, hogy jobban szeretném a mi csapatunkban tudni, mint pl. a Madridban, mert Ő tényleg a jövő játékosa, aki olyan szintű játékos lehet, mint Ronaldinho, Ronaldo, CR vagy éppen Leo. Messi után ismét lenne egy olyan csatárunk aki a semmiből is gólhelyzetet tudna kialakítani. Játékunkba bele illene szerintem, Alvessel óriási dolgokat művelnének jobb oldalon :D

Az árnyaltabb része a dolognak, hogy az a hatalmas egó amit magában hordoz, le tudná-e a vetkőzni. Más kérdés az, hogy mennyire ölnénk ki a játékából azt amiben jó (Alexis)... ÉS persze a posztok kérdése: ha érkezne biztosan távoznia kellene valakinek...
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.09.25. 20:35:47

Nem kell ide. Csomó jó szélsőnk van. Ha meg mindenáron jönni fog, remélem az arcát otthon hagyja!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.09.25. 20:15:41

És mégis hol a nyavalyában fog játszani itt? Milyen poszton? Kit fogunk eladni jövőre?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.09.25. 20:12:57

A katalán SPORT azt írja, h megegyeztünk Neymarral, jövőre itt folytatja.A SPORT nem szokott kacsát lehozni, szóval én olyan 85%ot adok a hírnek, fejlemények biztos a héten jönnek.

What the hell!? :shock:
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.15. 21:34:47

laci18 írta:Emlékszik valaki, hogy ki volt ő ?
Rodri?De ha jól tudom ő kölcsönben van a Sheffield Wednesday-nél.

Szerintem Kiko Femeniával volt egy olyan megállapodás,hogy egy év "B" és utána "A"....
Ő pedig a Herculestől jött!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2012.09.15. 21:30:56

Most jutott eszembe, hogy tavaly igazoltunk valaki a Seillatól valakit a Barca B-be és úgy volt, hogy idén az első csapatba kerül...
Emlékszik valaki, hogy ki volt ő és, hogy telejesített tavaly? (de ezekszerint [auto_cenzúra] mert nem hallani felőle)
Barca 4ever
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.09.09. 13:11:13

Állítólag Tito télen új kapust akar igazolni Pinto helyére mivel nem tudnak vele
megegyezni a szerződéshosszabításról.
A kiszemelt pedig Ter Stegen a Mönchengladbach 20 éves kapusa.
Az ára 10misi lenne,szerintem jó járnánk vele (sőt nem csak Pinto helyettese
lehetne :twisted: )
http://www.youtube.com/watch?v=-1ixgOlgBbk
http://www.youtube.com/watch?v=U7MrQoE7 ... ure=fvwrel
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.04. 09:13:57

Robcsyy írta:"A nevéhez méltón mindig jólértesült insidespanishfootball.com a Punto Pelotára hivatkozva tényként közli, hogy az Athletic Bilbao csatára, Fernando Llorente szóban már megegyezett az őt kitartóan ostromló Barcelona vezetőivel  a 2013 nyári klubváltásáról.Mint ismert, a hórihorgas támadó kontraktusa jövőre lejár a baszk klubbal, amely egész nyáron próbálta őt rábírni a hosszabbításra  ezek szerint mindhiába.;Llorente szíve szerint már most áttette volna székhelyét Katalóniába, hogy szeretett csapata, nevelőklubja is jól járjon  körülbelül 30 millió euró üthette volna az Athletic markát , de mivel a vezezőség nem adta el a centert, így ő a saját kezébe vette a sorsát..."

Ingyen azt mondom jöjjön, 30m-t jó, hogy nem adtak érte.
Összességében nem rossz támadó szinpatikus! De nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, nem látom őt Barcelonában! HACSAK :!: nem tud belső védőt is játszanni :lol: .
Azt gondolom ingyen jön 1 évvel késöbb pedig eladjuk jó pénzért az jó kis haszon, keres évi 6 milliót azt leszámoljuk 20-23 millát keresnénk rajt jó lenne. De én nem hiszem le hogy őt hosszú távra be akarják építeni a csapatba! Nem értem mi az az erény ahhoz, hogy a mi stílusunkba-rendszerünkbe helye legyen... max fejjáték. ez viszont kevés még ahhoz hogy Katalóniában maradjon hosszú távon.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.09.04. 09:03:53

"A nevéhez méltón mindig jólértesült insidespanishfootball.com a Punto Pelotára hivatkozva tényként közli, hogy az Athletic Bilbao csatára, Fernando Llorente szóban már megegyezett az őt kitartóan ostromló Barcelona vezetőivel  a 2013 nyári klubváltásáról.Mint ismert, a hórihorgas támadó kontraktusa jövőre lejár a baszk klubbal, amely egész nyáron próbálta őt rábírni a hosszabbításra  ezek szerint mindhiába.;Llorente szíve szerint már most áttette volna székhelyét Katalóniába, hogy szeretett csapata, nevelőklubja is jól járjon  körülbelül 30 millió euró üthette volna az Athletic markát , de mivel a vezezőség nem adta el a centert, így ő a saját kezébe vette a sorsát..."

Ingyen azt mondom jöjjön, 30m-t jó, hogy nem adtak érte.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése