Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.04.02. 08:27:20

palesz77 írta:
francisco franco. írta:+1: Azt mondja már meg létszi valaki, meg miért kell egy bajnokit meccset 3 hónapra rá lejátszani? Ja és ez nem konspirációs elméletre rákérdezés csak nem értem....
Emlékeim szerint egy korábbi időpontot a Celta nem fogadott el, amúgy meg nem volt máskor szabad a hétköznapja mindkét csapatnak. EL, BL és Kupameccsek miatt.
Ööö mondjuk nem értem pl. a most következő héten, hét közbe mi is van a két csapatnak (ápr. 5-6.)?
El negyeddöntő: 04.13. és 04.20.
BL negyeddöntő: 04.12. és 04.18.
Ja olvastam ezt a cikket és jót nevettem:
http://www.origo.hu/sport/futball/20170 ... ontja.html" target="_blank
"így nem tartható a liga által kötelezően előírt legalább 48 órás pihenő két mérkőzés között"
Most én nem tudok számolni? Ha még hétfőn este is játszanának akkor is szerda estére letellik a 48 óra és utánna péntek estére a rá következő 48. óra....
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.04.01. 16:16:49

markionni írta:De madridi oldalon miert nem latok, olyat hogy a Barcelona ertekeit vesezgeti egy jatekostol kezdve az elnokseggel egyetertve mindenki? Ugyanugy lehetne beszelni a Neymar ugyrol is peldaul, de nem teszik mert semmi kozuk hozza. Ahogy Piquenek sem Madridhoz. Az meg felettebb erdekes, hogy azota vannak ezek a hangzatos nyilatkozatok tole amiota megerosodott a Real es nem egyoldaluan vitezkedik a Barcelona. Persze erre van egy pszichologia magyarazat..

LG meg nem semmi, hogy milyen objektivan es sportszeruen latja a dolgokat.
Szerinted objektív,mert a te álláspontodat igazolja
Szerintem meg szubjektív,mert én nem értek vele egyet.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.01. 15:44:23

De madridi oldalon miert nem latok, olyat hogy a Barcelona ertekeit vesezgeti egy jatekostol kezdve az elnokseggel egyetertve mindenki? Ugyanugy lehetne beszelni a Neymar ugyrol is peldaul, de nem teszik mert semmi kozuk hozza. Ahogy Piquenek sem Madridhoz. Az meg felettebb erdekes, hogy azota vannak ezek a hangzatos nyilatkozatok tole amiota megerosodott a Real es nem egyoldaluan vitezkedik a Barcelona. Persze erre van egy pszichologia magyarazat..

LG meg nem semmi, hogy milyen objektivan es sportszeruen latja a dolgokat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.01. 15:35:18

francisco franco. írta:2. "konspirációs elméleteket gyártanak"
A Barcelona elkövetett(?) egy szabályszegést, amiért megbünhődőtt, nem értem a real madrid miért nem hasonló büntetésben részesült ugyanazért a tettért? Illetve mond meg pl. ebbe mi számodra a "konspriációs elmélet", ja hogy most te nem erről beszélsz, aha értem....a
:arrow:
LG írta:konspirációs elméleteket gyártanak. A következetesség meg a korrektség viszont hiányzik, hiszen pl. a szezonban is jó néhány meccs volt, ahol a mi szekerünket tolták meg, erről persze hallgat Pique is, a többiek is.
Szerintem itt erre a bírózásra gondolt LG, és ebbe teljesen igaza is van. Piqué minden meccs után az elsők között bírózik amikor ellenünk tévednek, amikor a javunkra, akkor viszont egy hangot nem ad magáról.. Ezt én se szeretem benne, de ahogy látom kevesen vannak itt ezzel így.

Az eltiltás meg tényleg lehet fura, de anno volt erről már szó, hogy lényegesen kevesebb "bűnt" is követtek el ha jól rémlik - kevesebb játékosnál. De ebbe biztos már nem vagyok, majd Veidt leírja ha lesz kedve.
francisco franco. írta:+1: Azt mondja már meg létszi valaki, meg miért kell egy bajnokit meccset 3 hónapra rá lejátszani? Ja és ez nem konspirációs elméletre rákérdezés csak nem értem....
Emlékeim szerint egy korábbi időpontot a Celta nem fogadott el, amúgy meg nem volt máskor szabad a hétköznapja mindkét csapatnak. EL, BL és Kupameccsek miatt.
Tromort77

2017.04.01. 15:24:44

Barça players and staff applauded Pique yesterday upon his arrival from international duty for speaking the truth out loud #fcblive [md] =D>

Luis Enrique: "Real Madrid's values? I'm much more radical than Pique so it is perhaps better that I don't talk" #fcblive
Luis Enrique: "You can interpret that as you wish" #fcblive

Én örülök, hogy valaki mer beszélni. Elfelejtitek, hogy hús vér emberekről van szó. Nem robotokról beszélünk. Tisztelni kellene inkább az őszinteséget.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.04.01. 15:05:05

LG írta:Azért az valahol a klub szégyene, hogy nem szólnak rá, hogy fejezze már be a fröcsögést. Lassan 20 éve szurkolok a csapatnak, de ilyen antipatikus még sosem volt számomra a hozzáállásuk. Állandó reklamálás, beszólogatás megy a pályán, és pályán kívül is. Mutogatnak, kiszólnak a közönségnek, provokálják az ellenfeleket, állandóan a riválisokkal foglalkoznak, konspirációs elméleteket gyártanak. A következetesség meg a korrektség viszont hiányzik, hiszen pl. a szezonban is jó néhány meccs volt, ahol a mi szekerünket tolták meg, erről persze hallgat Pique is, a többiek is.

Azt biztos, ha ma kezdeném nézni a labdarúgást, ennek a csapatnak nem tudnék szurkolni. Nyilván ennyi év után már le tud nyelni dolgokat az ember, mint egy hosszú házasságban. De szeretnék már korrektebb, szerényebb hozzáállást a klub részéről látni, Piquere meg szóljanak már rá, hogy ne beszéljen hülyeségeket! Azt meg soha, SOHA nem szeretném, hogy ez a fickó legyen az elnökünk. :!:
Elgondolkodtató, de ezek szerint csak számomra, hogy ezt egy "év forumozója" írja. Persze csak vicceltem, mert ezért nem osztanak Nobel díjat és gondolom pénzhutalom sem jár :D
1. "Azért az valahol a klub szégyene, hogy nem szólnak rá"
Sztem inkább az elnökség szégyene, hogy nem lépnek fel ők, és inkább 1 játékosnak kell ezeket kimondani...
2. "konspirációs elméleteket gyártanak"
A Barcelona elkövetett(?) egy szabályszegést, amiért megbünhődőtt, nem értem a real madrid miért nem hasonló büntetésben részesült ugyanazért a tettért? Illetve mond meg pl. ebbe mi számodra a "konspriációs elmélet", ja hogy most te nem erről beszélsz, aha értem....a
3. " szerényebb hozzáállást a klub részéről látni"
A klub vagy a játékosok részéről, akkor szerinted az a helyes magatartás, ha elgáncsolnak 3szor hagyd, hogy gáncsoljanak el 4.jére is...Ez nem gond, csak akkor majd nem kell osztani az észt, hogy azért buktuk a bajnokságot mert....
+1: Azt mondja már meg létszi valaki, meg miért kell egy bajnokit meccset 3 hónapra rá lejátszani? Ja és ez nem konspirációs elméletre rákérdezés csak nem értem....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.01. 11:54:37

Azért az valahol a klub szégyene, hogy nem szólnak rá, hogy fejezze már be a fröcsögést. Lassan 20 éve szurkolok a csapatnak, de ilyen antipatikus még sosem volt számomra a hozzáállásuk. Állandó reklamálás, beszólogatás megy a pályán, és pályán kívül is. Mutogatnak, kiszólnak a közönségnek, provokálják az ellenfeleket, állandóan a riválisokkal foglalkoznak, konspirációs elméleteket gyártanak. A következetesség meg a korrektség viszont hiányzik, hiszen pl. a szezonban is jó néhány meccs volt, ahol a mi szekerünket tolták meg, erről persze hallgat Pique is, a többiek is.

Azt biztos, ha ma kezdeném nézni a labdarúgást, ennek a csapatnak nem tudnék szurkolni. Nyilván ennyi év után már le tud nyelni dolgokat az ember, mint egy hosszú házasságban. De szeretnék már korrektebb, szerényebb hozzáállást a klub részéről látni, Piquere meg szóljanak már rá, hogy ne beszéljen hülyeségeket! Azt meg soha, SOHA nem szeretném, hogy ez a fickó legyen az elnökünk. :!:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.29. 15:32:45

A tényeket mondjuk tényleg nem szeretik. :D

"Videóbíró segítségével érvénytelenítették a franciák gólját? Ha azt nézzük, hogy mi fehér mezben játszottunk, ez teljesen érthető." :mrgreen:
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.29. 12:39:53

Messias2 írta:Tegnap megint nagyot ment a srác. :D
Madrid azt fontolgatja, hogy jogilag fellép ellene.
Már miért? Mert lesgóllal értek el hosszabbítást a BL döntőben? :D
Az adócsalós tragikomédia is vicces, míg a Barca játékosait üldöztetés éri a nyílván nem saját maguk által kezelt adóügyek miatt, addig Madridban optimalizálás és média hátszele okán nincs belőle ügy. Lehet hogy fáj, ha valaki ezt kimondja. A játékvezetőkkel ugyanez a helyzet.
Persze azt is megértem, hogy Madridban meg a Madridomon nem szívesen hallják Piqué szájából a tényeket, mégiscsak ő egy azok közül, akik megtörték a Madrid spanyolországi hegemóniáját sőt, 10-12 éve trónon ülnek. :)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.29. 12:06:04

Tegnap megint nagyot ment a srác. :D
Madrid azt fontolgatja, hogy jogilag fellép ellene.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.23. 11:09:55

BarcafanTomee írta:Piqué has been fined €3000 for his comments on referees in La Liga. [Cadena COPE]
Annyira vicces az ilyen, mintha nekem be kellene fizetnem öt forintot két részletben. Biztos éhezni fog a családja. :)

Bár lehet nem a klasszisok fizetéséhez, mérik a dolgokat, hanem a kiscsapatok béréhez, de akkor is vicces.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.23. 08:42:13

Piqué has been fined €3000 for his comments on referees in La Liga. [Cadena COPE]
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.19. 23:55:58

Pique mondta nem írta:The whistling of Andre Gomes is intolerable. Those who come to whistle should stay at home.
Abszolut egyetertek, szegyen ez a hozzaallas [-X
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.08. 23:13:29

Meg is van bocsátva ;-) :-D
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.08. 23:10:11

MQuCsabi írta:Elhősködte sajnos :-(
Azért így is továbbjutottunk. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.08. 22:27:25

Elhősködte sajnos :-(
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.28. 17:40:39

Nero. írta:
MQuCsabi írta:Ugye a vesztest es a gyari melost nem egymasbol kovetkezo tenyezokkent irod?
Aki a szamitogep mogul megprobalja gazdagnak kiadni magat kozben meg egesz eleteben a gyartosor mellett robotol az szamomra igazi vesztese az eletnek.
Már ne haragudj Nero, de a Csaba azt kérdezte, hogy szövegkörnyezetedben szereplő vesztes és a gyárimelós nem egy másból következik.
Az viszont érdekelne, hogy honnan a bánatból tudod, hogy gyári melós? Ismered?.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.28. 17:35:13

No madridom még mindig.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.28. 17:14:34

MQuCsabi írta:Ugye a vesztest es a gyari melost nem egymasbol kovetkezo tenyezokkent irod?
Aki a szamitogep mogul megprobalja gazdagnak kiadni magat kozben meg egesz eleteben a gyartosor mellett robotol az szamomra igazi vesztese az eletnek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.28. 17:09:32

Ugye a vesztest es a gyari melost nem egymasbol kovetkezo tenyezokkent irod?
Kép
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.02.28. 09:32:16

és szerintetek Pique a hibás, aki szót emel a KATALÁNOK mellett... szép dolog mondhatom. ha már ilyen töketlen elnökünk van, aki meghunyászkodik a Madrid elnyomásával szemben, akkor ki másra számíthatunk mint Piquere? komolyan kérdezem.

remélem tényleg elnök lesz majd valamikor, hátha még ennél is többet tud majd akkor tenni ÉRTÜNK mint amit most tesz. igazi HARCOS :wink:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.27. 20:18:13

kapitány írta:
Nero. írta:Na mar csinálja a tüzet a twitteren...
Helyette is ég az arcom :oops:

Ha real fan vagy akkor megértem, hogy ég az arcod.
Jajaja aki objektiv az real fan. :)
Rivaldo és Bob tudta megint leírni a lényeget.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.02.27. 20:09:27

Balinho írta:
markionni írta:Ne haragudj de kifejezetten komolytalan ez a szamolgats. Foleg ilyen egy oldaluan, raadasul te ugy szamolsz, hogy fixen megnyertetek volna a meccset ha pl. megkapjatok a golt a Betis ellen. Teljesen nonszensz es ertelmetlen.
Hát pedig mióta ennyire elterjedt az internet ill. mióta még a játékosok tökén lévő bolha szökellését is 20 kameraállásból lehet szuperlassításban is megtekinteni, azóta ez a világ rendje. Aki épp rossz oldalára kerül a pocsék bírói tévedésnek, az egyből jön és csalót kiált, egyfelől, hogy a saját frusztrációját levezesse, másfelől a másik örömébe kicsit belefingjon.

Nem is akarok álszent lenni, a galaktikus Madridra ugyanúgy fújtam anno és a világ igazságtalanságának, összeesküvésnek tartottam minden RM javára történő tévedést, sajnos ez a világ rendje, idővel talán arra jössz rá, hogy ezzel foglalkozni, meg komolyan venni, az a nonszensz és értelmetlen :)

Ha megnézzük a riválisokat (és itt nem csak a RM/Barca duóra gondolok) majdnem szóról szóra ugyanazokat vágja a másik fejéhez ,és uazokat a lózungokat puffogtatja (és itt most általánosítok, nyilván mindenhol van kivétel) : 1) UEFAlona/Perez maffia, 2 )bírók nyomják a rivális csapatot, 3) egy-két kivételtől eltekintve tipikus nagyképű/kisebbségi komplexustól függő szurkolók alkotják a másik oldalt, mert a mi csapatunk kultúrája alapvetően magasabb és hozzánk a normális értékrendű szurkolók csatlakoznak. 4) Nagyon objektív vagyok, az ellenfélből is tisztelem Raúlt/Casillast -Puyolt/Iniestát, de a többi játékosuk nagyképű, öntelt, bunkó fíreg. 5) Az a Busquets/Neymar - CR/Di Maria mekkora hisztis színész, csaló banda... 6) Ez itt egy Madrid/Barca fórum minek jön ide bárki a másik oldalról észérvekkel, objektív meglátásokkal provokálni? Húzzá vissza a saját fórumodra, ott biztos tapsolni fognak a véleményednek. 7) Messi!!! CR!!! (ebbe jobb mélyebben bele se menni)

Piqué meg sajnos pont úgy viselkedik, mint a fenti általánosításban szereplő Barca szurkoló, nem örülök neki, de már foglalkozni is fárasztó vele!
Jó, hogy ezt leírtad. Hasonlót akartam én is, kiegészítve a manapság divatos szerencse effektussal, ami szintén mindkét oldalon erőteljesen terjed.
Piqué meg valószínűleg sose fog felnőni. Lehet neki tapsolni, hogy kimondja a "frankót", de mint azt már írták mások is, csak más szavakkal, csak az érem egyik oldalát firtatja és leginkább ettől lesz teljesen hiteltelen...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.27. 15:17:16

A számolgatás már ott megbukik nálam, hogy nem lineáris következés ha megadják a gólt pl a Betis ellen akkor mi nyerünk, lévén 0:1-nél történt és később jött Suarez gólja. Villarreal dettó ugyanez, üres kifogások nálam. Tegnap pl a sárgák egyik gólja elég lesgyanús volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.02.27. 14:35:27

markionni írta:Ne haragudj de kifejezetten komolytalan ez a szamolgats. Foleg ilyen egy oldaluan, raadasul te ugy szamolsz, hogy fixen megnyertetek volna a meccset ha pl. megkapjatok a golt a Betis ellen. Teljesen nonszensz es ertelmetlen.
Hát pedig mióta ennyire elterjedt az internet ill. mióta még a játékosok tökén lévő bolha szökellését is 20 kameraállásból lehet szuperlassításban is megtekinteni, azóta ez a világ rendje. Aki épp rossz oldalára kerül a pocsék bírói tévedésnek, az egyből jön és csalót kiált, egyfelől, hogy a saját frusztrációját levezesse, másfelől a másik örömébe kicsit belefingjon.

Nem is akarok álszent lenni, a galaktikus Madridra ugyanúgy fújtam anno és a világ igazságtalanságának, összeesküvésnek tartottam minden RM javára történő tévedést, sajnos ez a világ rendje, idővel talán arra jössz rá, hogy ezzel foglalkozni, meg komolyan venni, az a nonszensz és értelmetlen :)

Ha megnézzük a riválisokat (és itt nem csak a RM/Barca duóra gondolok) majdnem szóról szóra ugyanazokat vágja a másik fejéhez ,és uazokat a lózungokat puffogtatja (és itt most általánosítok, nyilván mindenhol van kivétel) : 1) UEFAlona/Perez maffia, 2 )bírók nyomják a rivális csapatot, 3) egy-két kivételtől eltekintve tipikus nagyképű/kisebbségi komplexustól függő szurkolók alkotják a másik oldalt, mert a mi csapatunk kultúrája alapvetően magasabb és hozzánk a normális értékrendű szurkolók csatlakoznak. 4) Nagyon objektív vagyok, az ellenfélből is tisztelem Raúlt/Casillast -Puyolt/Iniestát, de a többi játékosuk nagyképű, öntelt, bunkó fíreg. 5) Az a Busquets/Neymar - CR/Di Maria mekkora hisztis színész, csaló banda... 6) Ez itt egy Madrid/Barca fórum minek jön ide bárki a másik oldalról észérvekkel, objektív meglátásokkal provokálni? Húzzá vissza a saját fórumodra, ott biztos tapsolni fognak a véleményednek. 7) Messi!!! CR!!! (ebbe jobb mélyebben bele se menni)

Piqué meg sajnos pont úgy viselkedik, mint a fenti általánosításban szereplő Barca szurkoló, nem örülök neki, de már foglalkozni is fárasztó vele!
Válasz küldése