Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.16. 14:28:45

Sziasztok! Igen nem tudom a szerkesztés gombot kezelni,de majd megtanulom,de most nem ez a lényeg. A spanyol hozzászólásokat elolvastam és sokan azt irják,hogy ezzel a rendszerrel,hogy Messit ott hagyták a középen ,tulajdonképpen körbefogva állandóan az ellenfelekkel, mozgástere nincs és tulajdonképpen - és ezt nem én irtam - az uj játékkal Iniestát és Xavit is korlátozták mivel mostanában minden Neymaron keresztül megy. Messit meg meghagyta 'gólgyárosnak".. Én értem ami irnak mert én is igy éreztem pénteken,hogy nem volt lehetősége Messinek összmunkára , azt meg végképpen nem tudom elképzelni,hogy ha nem jön be Fabregas akkor hogy tudott volna Neymarral összedolgozni mikor Neymar labdája sem jutott el addig sem hogy a lábára tudja venni,hiszen rögtön a 4 védő közül valaki már rugta is el. Tatának kéne valami új taktikát kidolgozni,hogy ez ne ugy legyen hogy kénytelenek legyenek passzivak lenni lehetőség hiányában. Vagy én már mondtam , lehetne kipróbálni Neymart Messi helyén ,hátha neki jobban sikerülne kitörni és ott a szélén Messi is jobban betudna jönni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.09.16. 13:00:32

Barcaman1993 írta:
Miksi Józsefné írta:Tudod azért érdekes,hogy sem Xavit sem Iniestát nem hozod fel, pedig ők sem csináltak sem többet sem kevesebbet mint Messit. Sokszor nem értem,hogy mit akarnak tőle és mivel itt magyar fórumon irunk,hogy mit akarnak tőle a magyar barca szurkolók.Nekem mivel a kedvencem és én jónak látom ,nem lehet mindig brilliroznia , sokszor kapott tapsot a közönségtől is a stadionban hát nem tudom mit kellett volna csinálnia most már fogalmam sincs,hogy elnyerje egypár ember tetszését. Mikor elment a tuloldalra labdáért hogy játszon biztos azért azt észrevetted. A másik az edző gondolom szól neki ha passziv a játékban mert nem ugy néz ki hogy nem meri kiosztani Messit.
Megsúgom, hogy a kedvenc játékosom, nem kell bemutatni. :wink: Nyilván az ember vmilyen szinten elvárja, hogy egy bizonyos szintet hozzon. Nyilván ezt a meccsek nagyon nagy %-ban hozza is. Ez a meccs, abba a kevés gyenge meccsbe tartozott. De nem ez a bajom. Ugyanúgy játszhat ő is gyengén, mint a többiek. Amit elvárok tőle, ha jól játszik, ha rosszul, hogy LEGYEN JÁTÉKBAN! Nem volt játékban, te meg azt próbálod elmagyarázni, hogy igenis jól játszott. Az utolsó 20 percre ez igaz is, addig csak 1-gyel többen voltunk a pályán. És láttam, hogy időnként kiment Tello pozíciójába.
Messi játékban volt, csak vagy nem passzoltak neki, vagy elvették tőle a labdát... Ez - mármint hogy nem volt játékban - inkább a másod félidőre igaz. Formán kívül volt, ennyi. :)
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.16. 12:52:27

Miksiné nem rajongó, hanem konkrétan őrült :mrgreen: Ilyen dumát lenyomni, hogy Leo egész meccsen mennyit dolgozott =D> :D Leo pont ezért képes még a 90.percben is iszonyatos szólókra, mert nem strapálja magát túl a meccseken, és akkor még finoman fogalmaztam :D
De ezt nézhetjük más szemszögből is, mert Leo pontosan tisztában van a saját képességeivel, és tudja a meccs mely periódusában, mennyire van szükség tőle, ill. mennyit kell adnia a csapatnak, azért amikor ég a ház, rendre ő hozza a megváltást...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.16. 12:39:49

Kash írta:Miksi Józsefné, maga egy elfogult rajongó, aki nem hallott a "szerkeszt" gombról.
Barcaman, te pedig szintén Messi rajongó vagy, de a hölgyel(?) ellentétben egyáltalán nem elfogult, és a jóban is a rosszat keresed.
Nem tudok már mit mondani. Leirtam egyszer, hogy a teszek-veszek, "rohangálok mindenfelé" kölök már nincsen! Annó ez a viselkedés vezetett sok sérüléshez, ja és a Cola (Amit Guardiola be is tiltott neki).
Majd ha egy egész szezon megy el Messi túlzott flegmasága miatt, akkor lesz meg az igazi ok arra, hogy támadjuk. Messi gólja nélkül, az a meccs csak 2-2 lett volna.
Én keresem a jóban a rosszat? Nem akarom megnézni hányszor írtam le, de leírom még1x, mert úgy látszik nem sikerült megérteni. Nem az a bajom, hogy Messi nem védekezik, vagy hogy nem fut annyit, mint Alves. A problémám, hogy kivette magát a játékból, nem vett részt a csapatjátékban. Sztem ezen gondolkodjatok el egy kicsit és rájöttök, hogy mást írtam, mint amit Ti.

70 percig a pályán nem volt, utána hozta a "szokásos" zsenialitását. Ez elég messze volt a "fantasztikusan játszott" megállapítástól.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.09.15. 22:36:00

Miksi Józsefné, maga egy elfogult rajongó, aki nem hallott a "szerkeszt" gombról.
Barcaman, te pedig szintén Messi rajongó vagy, de a hölgyel(?) ellentétben egyáltalán nem elfogult, és a jóban is a rosszat keresed.
Nem tudok már mit mondani. Leirtam egyszer, hogy a teszek-veszek, "rohangálok mindenfelé" kölök már nincsen! Annó ez a viselkedés vezetett sok sérüléshez, ja és a Cola (Amit Guardiola be is tiltott neki).
Majd ha egy egész szezon megy el Messi túlzott flegmasága miatt, akkor lesz meg az igazi ok arra, hogy támadjuk. Messi gólja nélkül, az a meccs csak 2-2 lett volna.
Kép
Cheesus
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005.03.17. 20:16:23
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.15. 21:42:41

Számomra is vicces, hogy Messire van kihegyezve a rossz játék, holott sajnos többen is mélyen a tudásuk alatt teljesítettek. Busquets higgadt labdatartásai, Mascherano önfeláldozó mentései és Messi végsőkig való kitartása nélkül pontokat veszítettünk volna. Lehozta a meccset egy tengerentúli válogatott túra után, annak az időeltolódásos mizériájával együtt. Fáradt üzemmódban lőtt egy gólt, meg elősegített egy másikat. Tényleg gyengus volt... :wink:
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.15. 19:54:47

Komolyan sajnálom ,hogy igy látod Messit .. Olvastam más fórumokat irják,- tőlem függetlenül,- hogy az első félidőben valóban csak Neymar térfelén ment a játék, minden labdát odairányitottak a távolból , Messi részére nem sok labdát tettek. Igy nehéz játszani labda nélkül...Amikor a második félidőben Messi felfutott a labdával és odaguritotta Neymarnak azt is félreértette Neymar - sajnos - és visszaguritotta, multkor is pont ugyanez volt a helyzet, csak sajnos ezt Leonál sosem értékeli senki.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.15. 18:36:45

Miksi Józsefné írta:Tudod azért érdekes,hogy sem Xavit sem Iniestát nem hozod fel, pedig ők sem csináltak sem többet sem kevesebbet mint Messit. Sokszor nem értem,hogy mit akarnak tőle és mivel itt magyar fórumon irunk,hogy mit akarnak tőle a magyar barca szurkolók.Nekem mivel a kedvencem és én jónak látom ,nem lehet mindig brilliroznia , sokszor kapott tapsot a közönségtől is a stadionban hát nem tudom mit kellett volna csinálnia most már fogalmam sincs,hogy elnyerje egypár ember tetszését. Mikor elment a tuloldalra labdáért hogy játszon biztos azért azt észrevetted. A másik az edző gondolom szól neki ha passziv a játékban mert nem ugy néz ki hogy nem meri kiosztani Messit.
Megsúgom, hogy a kedvenc játékosom, nem kell bemutatni. :wink: Nyilván az ember vmilyen szinten elvárja, hogy egy bizonyos szintet hozzon. Nyilván ezt a meccsek nagyon nagy %-ban hozza is. Ez a meccs, abba a kevés gyenge meccsbe tartozott. De nem ez a bajom. Ugyanúgy játszhat ő is gyengén, mint a többiek. Amit elvárok tőle, ha jól játszik, ha rosszul, hogy LEGYEN JÁTÉKBAN! Nem volt játékban, te meg azt próbálod elmagyarázni, hogy igenis jól játszott. Az utolsó 20 percre ez igaz is, addig csak 1-gyel többen voltunk a pályán. És láttam, hogy időnként kiment Tello pozíciójába.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.15. 16:51:51

Tudod azért érdekes,hogy sem Xavit sem Iniestát nem hozod fel, pedig ők sem csináltak sem többet sem kevesebbet mint Messit. Sokszor nem értem,hogy mit akarnak tőle és mivel itt magyar fórumon irunk,hogy mit akarnak tőle a magyar barca szurkolók.Nekem mivel a kedvencem és én jónak látom ,nem lehet mindig brilliroznia , sokszor kapott tapsot a közönségtől is a stadionban hát nem tudom mit kellett volna csinálnia most már fogalmam sincs,hogy elnyerje egypár ember tetszését. Mikor elment a tuloldalra labdáért hogy játszon biztos azért azt észrevetted. A másik az edző gondolom szól neki ha passziv a játékban mert nem ugy néz ki hogy nem meri kiosztani Messit.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.15. 16:34:44

Miksi Józsefné írta:Elmondanám neked hogy nem minden az aminek látszik. Messi maximálisan betartja a taktikai feladatát, mikor mondtam a páromnak,hogy miért nem megy Messi lefelé mondta hogy minek menne nem az a feladata hogy ott rohangáljon az egész térfelén. Én pont végig őt figyeltem és láttam hogy mindenhol ott volt, de az első félidőben ha megnézed a visszajátszást mindenki szerette volna hogy Neymar gólt rugjon , Alvestől ment a labda mindig a másik oldalra Neymar felé és teljesen ki volt vonva Messi a játékból.Meglehet nézni , ha mindenki Neymarra játszott akkor ő ott mit csináljon középen ahol a taktikai utasitás értelmében be van állitva 4 védő közé .Nyilván Neymar látványosabb hogy fel alá megy e szélen senki nem tartja fel csak amikor már a kapu elé ér. Most ha Messi Tello helyén rohangál most akkor nem tudom hogy akkor mi szükség van Tellora. Tatának ha nem tetszik cserélhet, Messi elfoglalná a régi helyét , Neymart középre rakni és már teljesen más lenne a kép és meg lennének elégedve Messi rohangálásával fel és alá. Már unom,hogy lustázzák meg leértékelik,holott végig huzza ugy a meccset hogy állandóan ott van amikor kell de nem az ő hibája hogy nincs kivel összejátszani.Mikor Fabre bejött megkönnyebbültem mert rögtön életet lehelt a játékba és látszott hogy jön az örömfoci és jött is a gól. Azért nemcsak nézni kell egy meccset hanem érteni is hogy mit és miért történik az a pályán ami van.
Ezt te sem hiszed el, vagy akkor nagyon jó hiszemű vagy. Hol játszottunk mindent Neymarra? Kikerült a balosra a labda, ahol Neymar maga megcsinálta a helyzeteket. Azért ez elég nagy különbség. Ez meg óriási nagyon blőrség, hogy Neymarral akartak gólt rúgatni. Pont Neymar volt az, aki a 2. félidőben pont Messire játszott rá, még akkor is amikor nem kellett volna.

Az Messi taktikai feladata, hogy nincs játékban? Az első félidőben sztem 1 kézen meg tudom számolni hányszor volt nála a labda. És nem azért, amit te írsz, hogy szimplán nem passzoltak neki. Elsétálgatott, másrészről nem kérte a labdát. Ez óriási különbség attól, hogy "betartotta" a taktikát. Akkor korábban miért rohangált állandóan vissza labdákért? Az összes meccsen ezt csinálta, a tegnapi leszámítva. Nem tud kivel összejátszani? Ezt bizonyítja az utóbbi évek góltermése. Gyenge meccse volt, ennyi, de nem kell valótlanságokat belemagyarázni. Kár, hogy ilyenkor nincs futási statisztika.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.15. 16:23:42

Elmondanám neked hogy nem minden az aminek látszik. Messi maximálisan betartja a taktikai feladatát, mikor mondtam a páromnak,hogy miért nem megy Messi lefelé mondta hogy minek menne nem az a feladata hogy ott rohangáljon az egész térfelén. Én pont végig őt figyeltem és láttam hogy mindenhol ott volt, de az első félidőben ha megnézed a visszajátszást mindenki szerette volna hogy Neymar gólt rugjon , Alvestől ment a labda mindig a másik oldalra Neymar felé és teljesen ki volt vonva Messi a játékból.Meglehet nézni , ha mindenki Neymarra játszott akkor ő ott mit csináljon középen ahol a taktikai utasitás értelmében be van állitva 4 védő közé .Nyilván Neymar látványosabb hogy fel alá megy e szélen senki nem tartja fel csak amikor már a kapu elé ér. Most ha Messi Tello helyén rohangál most akkor nem tudom hogy akkor mi szükség van Tellora. Tatának ha nem tetszik cserélhet, Messi elfoglalná a régi helyét , Neymart középre rakni és már teljesen más lenne a kép és meg lennének elégedve Messi rohangálásával fel és alá. Már unom,hogy lustázzák meg leértékelik,holott végig huzza ugy a meccset hogy állandóan ott van amikor kell de nem az ő hibája hogy nincs kivel összejátszani.Mikor Fabre bejött megkönnyebbültem mert rögtön életet lehelt a játékba és látszott hogy jön az örömfoci és jött is a gól. Azért nemcsak nézni kell egy meccset hanem érteni is hogy mit és miért történik az a pályán ami van.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.15. 11:40:48

Miksi Józsefné írta:Messi fantasztikusan játszott , lehet nem látványos hogy fut üresjáratban ,de egész meccs alatt figyetem mindig ott van ahol kell.Maximálisan követi és részt vesz a meccsen.Ezért is ő a világ legjobb játékosa.
Melyik meccset nézted? A góljáig semmit nem csinált. Komolyan, olyan érzésem volt, hogy mint aki nem akar játszani. Volt 1-2 szép csel, de semmi több. Labdát nem kért, helyzetben nem került, sétálgatott, tulajdonképpen semmit nem csinált. Aztán az már csak öröm az ürömben, hogy a meccs végére felpörgött és eldöntötte a meccset, de hogy fantasztikusan játszott volna, azt erősen túlzásnak érzem. Harmat gyenge volt, a szerencse, hogy nem 90 percig.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.14. 22:31:28

Messi fantasztikusan játszott , lehet nem látványos hogy fut üresjáratban ,de egész meccs alatt figyetem mindig ott van ahol kell.Maximálisan követi és részt vesz a meccsen.Ezért is ő a világ legjobb játékosa.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.09.14. 22:24:32

Jah Messi ma csak fél gőzzel játszott,látta,hogy veszélyben meccs ezért picit rákapcsolt a 93. perc környékén. Fantasztikus ez a pali! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.14. 22:13:03

Reméljük hamar kilábal a mély hullámvölgyből, mert így most 94percig hagyott minket izgulni, tényleg az az ember érzése, hogy ez az ember(??????) akkor, és azt csinál az ellenfeleivel, amikor, és amit csak akar, nevetségesség teszi az összes ellenfelét azzal, hogy egész meccsen kétszer indul meg, abból egy gól, meg egy meccset eldöntő gólpassz születik, aki azt mondja, hogy nem magasan a világ jelenlegi legjobb labdarúgója az egyszerűen síkh*lye :mrgreen: #-o
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.14. 15:51:55

érdekes egyébként ha Messi rugja a gólt 11-ből , lekezelik mondván az nem gól. Most figyeltem a meccset az MU meccsét és 11-sből szerezték az első góljukat és érdekes módon a világon senki nem értékelte le a gólszerzőt hogy 11-ből rugott gól. Jogos volt Messinél is hogy rugta mikor a kapu előtt volt és elgáncsolták nyilván azért hogy ne legyen gól és ezért jogos büntetőt kaptak amit Messi értékesitett. Az első gólnál Aquerot gáncsolták és ott Leo értékesitett. .Ezt csak azért irom ,mert itt a 11-ről lett irva és már olyan régen el akartam mondani,hogy Messi 11-e miért nem számit gólnak,ugyanakkor amikor kihagyta akkor meg sokan csúfolták,hogy kihagyta a 4 x aranylabdás.
Na mindegy a 11-es gól ugyanolyan gól mint a többi és ugy is kell kezelni a játékszabályokhoz hozzátartozik.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.14. 14:46:00

Véleményes volt szerintem mindkét argentin tizenegyes, de ez Messi érdemeiből nem von le semmit. Bátran odaállt mindkettőhöz és magabiztosan értékesítette azokat. A másodiknál mondjuk érezte az oldalt a kapus, de félmagasan szállt a labda és szerencsére nem érte el. Talán az önbizalmának is jót tesz, mivel az Atlético ellen kihagyott egy büntetőt.
Kép
Kép
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.09.14. 07:52:50

Einsteinhez Messit hasonlitani elég nagy butaság. Mert ugye a tudós nem tudott ugy focizni mint Messi. Egyébbként a nagyokat sokszor piszkálják, mert talán jobb lenne erre mondjuk Adrianó ?
Nem gondolom, hogy nagyon izgtná.
Fecó
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.13. 23:48:18

Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.09.13. 21:53:27

Messi és a hasis.Figyelem!Nem kamu! 8)

http://444.hu/2013/09/13/messi-es-a-hasis/" target="_blank
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.12. 08:35:34

Na,akkor Leo megint flop volt a válogatottban :mrgreen: és kijuttatta őket a vb-re, jó lesz ez gyerekek, még brazíliában leég a világviadalon, és megnyeri a legnagyobb trófeát hazájának, utána marad az aspergeres kapaszkodó az utálóinak, gondolom egyértelmű, hogy a növekedési hormonok és a DOPPING!! miatt lett aspergeres :mrgreen:
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.11. 08:27:33

Teljesült Leo egyik álma . Ő és csapata a mai meccsen 5-2 re győztek és megváltottzák a jegyet Braziliába 2o14-re. Gratulálok Leonak a 2 góljához és szerintem nagyon erős az argentin csapat. Most már lehet koncentrálni a Barcára teljes erőből....(azért irtam,hogy mai meccsen mert 3.4o-kor kezdődőtt a meccs amit volt szerencsém látni) Hu, milyen jó lenne ha idén minden bejönne és ráadásként jövőre a VB győzelem....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.10. 17:07:58

Az ilyenekben nem kis munka lehet. :

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... GUin8msfSg" target="_blank
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.10. 15:57:24

Én már azt szeretném ha békén hagynák Messit és ezek az intrikák, gonoszságok amik már idén februártól egyfolytában megy ellene csitulna ,nem tudom hogy a világ nem veszi észre hogy mi folyik itt. Ki tudja még meddig mennek el a kitalációban és mindig akkor jut egy ilyen gyöngyszem napvilágra mint ez a Romario féle okoskodás - gondolom megirigyelte Pelé és Maradonát és ugy gondolta,hogy ő is már valamit okoskodik" mivel a twitteren benne volt Messi neve a bulvárujságirók kaptak a hiren és már rögtön megtelt a világháló minden ujság feltétlen ugy érezte hogy ezt az "orvosi diagnozist" amit kiállitott szegény Romário a 4 elemijével hogy ez hiteles és mivel nem orvos még a hipokrateszi esküt sem kellett neki letenni hogy nyilvánosságra nem hozhat semmit csak a beteg beleegyezésével.De ez a bulvárujságiróknak nem számit. Minden mindegy csak ártsunk. Csodálom,hogy Messi még tud koncentrálni a focira mert ami őt éri naponta ,más már rég feladta volna.Csak kérdezem én,hogy CR-re miért nem jut napi szinten ilyen mocskolódás mint Messire??? Mi az oka,hogy mindig Messit veszik célba???Tán az irigység??? Ki tudja. Mindenesetre Messi mondta nemrég ő nem filmsztár ő csak egy focista aki ha lemegy a meccs,hazamegy a családjához. Jó lenne már ha észrevennék az illetékesek maguktól is.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.09.10. 15:11:56

visca el barca írta:ezek a brazilok tényleg ilyen hülyék?

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/" target="_blank ... jo-2278513

:lol:
Azért ha Einsteinhez hasonlítanak, nem feltétlenül negatív... :D
Kép
Válasz küldése