Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.05. 15:39:32

csababarca írta:
Szerintem meg lenne a támadó potenciál, HA be merné végre építeni a kezdőbe Dembelét, és Coutinhot, és akkor mehetne a rotálás Iniestával.
Semmi baj nincs a keret támadópotenciáljával, van két remek góllövőnk, egy nagyon ígéretes szélsőnk, Coutinho személyében egy jó lövőnk, és szintén kreatív emberünk, van egy bár öregedő, de még mindig fontos láncszem Iniestánk.
Mögöttük ott van Rakitic és Busquets, akiknek szintén nem derogál mélységből odatenni a bogyót a támadóknak.
Van két remek szélsőhátvédünk is.
Pl ALba felfutásai is megszűntek, ősszel kb azzal irtottuk az ellent. Ma meg leépült ez a fegyver is.

Amit nem csodálok, mert borzalmas rossz felfogásban játszunk.

Szerintem Dembelének és Coutinhonak is bőven lett volna lehetősége beépülni, ha megkapnak konkrét meccseket, ahol játékba lendülhetnek. Itt 90 percekről beszélek, kéthetente negyed órától még senki nem épült be a csapatba, nem is lehet.


Szemléletbeli különbségeink vannak, ez okozza a problémát. Az utolsó mondatod, hogy az AtMa semmit nem tudott kezdeni velünk...tök jó. De mi mit kezdtünk velük? Bevert Messi egy szabit, és jónapot.
Pont ez zavar, hogy lett volna lehetőség kontrázni, amit messze nem tartok ördögtől valónak, de nem tettük meg, mert alkalmatlan volt hozzá a csapat ebben a formában, Gomessel.
Ez egy olyan visszaállás volt, ami teljesen feladta a támadásnak minden formáját, és tényleg arra játszottunk, hogy véget érjen a meccs. (Ahogy alattam is írta, Stalkyard)
Nekem ez nem tetszik, sajnálom.

Maga a potenciál meg LENNE, ha Demb és Cou is értené a focinkat. Egyelőre azt veszem észre, hogy ez nincs meg és Valverde ezzel az antifocival próbálja meg kihozni a legtöbbet a csapatból. Nem akar már kockáztatni. Jogos felvetés, hogy miért nem lehetett beépíteni a 2 említett egyént ilyen Las Palmas félék ellen ? Szerintem ettől az idénytől már ne várjunk gálát.
Illetve visszatérve az ATMA elleni meccsre, ők megfojtották a mi focinkat , mi az övénket és mi nyertünk. Tudom nagyon nem vagyunk hozzászokva ehhez a célfocihoz, de mint mondtam adjuk Ernesto-nak egy évet. Ha jövőre amikor a keret már teljesen együtt edz ( teszem fel nagy érkezők nem lesznek), is ezt a focit produkáljuk, akkor tényleg fel lehet róni neki, hogy ez kevés.
Én is sokkal jobban szerettem a támadó focinkat, de lássuk be félkész a gárda, köszönhetően a sérüléseknek és Cou téli érkezésének.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.05. 14:59:36

rikko írta: Nem tetszik nekem sem ez a védekezősebb foci, de lássuk be, nincs meg hozzá a támadópotenciál. Remélhetőleg Cou és Demb beépítésével ez is meglesz. Ha akkor is ue a semmi , unalmas foci lesz, akkor lehet aggódni, de azt hiszem egyelőre nem nagyon érheti szó a ház elejét. 2 sztárigaolásunknak esélye sem volt beépülni. Adjunk egy kis időt EV-nek, mert rászolgált.

Én úgy gondolom, hogy nem akar egy beválni látszó koncepciót megbontani és ezért inkább biztonságosabban játszik. Ez az ATMA nagyon jó periódusban jött és semmit nem tudtak kezdeni velünk.
Szerintem meg lenne a támadó potenciál, HA be merné végre építeni a kezdőbe Dembelét, és Coutinhot, és akkor mehetne a rotálás Iniestával.
Semmi baj nincs a keret támadópotenciáljával, van két remek góllövőnk, egy nagyon ígéretes szélsőnk, Coutinho személyében egy jó lövőnk, és szintén kreatív emberünk, van egy bár öregedő, de még mindig fontos láncszem Iniestánk.
Mögöttük ott van Rakitic és Busquets, akiknek szintén nem derogál mélységből odatenni a bogyót a támadóknak.
Van két remek szélsőhátvédünk is.
Pl ALba felfutásai is megszűntek, ősszel kb azzal irtottuk az ellent. Ma meg leépült ez a fegyver is.

Amit nem csodálok, mert borzalmas rossz felfogásban játszunk.

Szerintem Dembelének és Coutinhonak is bőven lett volna lehetősége beépülni, ha megkapnak konkrét meccseket, ahol játékba lendülhetnek. Itt 90 percekről beszélek, kéthetente negyed órától még senki nem épült be a csapatba, nem is lehet.


Szemléletbeli különbségeink vannak, ez okozza a problémát. Az utolsó mondatod, hogy az AtMa semmit nem tudott kezdeni velünk...tök jó. De mi mit kezdtünk velük? Bevert Messi egy szabit, és jónapot.
Pont ez zavar, hogy lett volna lehetőség kontrázni, amit messze nem tartok ördögtől valónak, de nem tettük meg, mert alkalmatlan volt hozzá a csapat ebben a formában, Gomessel.
Ez egy olyan visszaállás volt, ami teljesen feladta a támadásnak minden formáját, és tényleg arra játszottunk, hogy véget érjen a meccs. (Ahogy alattam is írta, Stalkyard)
Nekem ez nem tetszik, sajnálom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.05. 14:19:10

csababarca írta:
de minek állunk vissza?
illetve a visszaállás nálunk miért azt jelenti, hogy felelőtlenül elszórjuk a kp-n a labdákat, és nem akarunk kontrát vezetni?
álljunk vissza ha úgy van (bár ezzel is bírok vitatkozni, hogy egy ilyen impotens atletico ellen hazai pályán minek ráülni az eredményre), de ne ilyen ostobán.
.
Pontosan ezen akadtam ki én is a tegnapi meccs közben. Az még oké, hogy előnyben visszább állunk és teret adunk az ellenfélnek, hogy kontrázhassunk. De könyörgöm, egy darab értelmes kontrát nem tudtunk/akartunk végig vinni. :D :D Konkrétan az történt, hogy vissza álltunk, magunkra húztuk a bűngyenge Atletit, és vártuk, hogy vége legen a meccsnek, valamint nagy érdeklődéssel figyeltük, hogy vajon a végén már 3 védővel felálló ellenfél vajon be tudja-e kotorni az egyenlítőt. :D :D Ha még épp akartunk is volna hébe-hóba kontrázni, Gomesen vagy Lajoson kb el is halt azon nyomban. De többségében úgy tűnt, hogy nem is akarunk egyáltalán.
Két jól kivitelezett ellentámadással ki lehetett volna végezni teljesen a vergődő Atmát.

De oké, higgyük el Businak, hogy cseszett fáradt mindenki, és azért ilyenek a meccseink az elmúlt lassan két hónapban ( :mrgreen: ). Csak akkor remélem miután továbbvergődünk valahogy remélhetőleg a besztlíg 5. ellen a BL-ben, akkor jön majd a javulás.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.03.05. 14:05:17

Igen azért eztt a fene nagy Valverde taktikát, és hogy "nem magyarázkodik győzelem esetén", annak köszönheti hogy Messi megmenti a feneküket...

Ez így kevés!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.05. 13:43:08

@ csaba

Értem ,hogy miről beszélsz ,de gondolom te is jól emlékszel rá, hogy menni olyan meccsünk volt ahol az ellenfél hátát feltörte a háló és nem tudtunk semmit sem kezdeni velük. Most meg egy - két helyzetből beverjük a gólt és megnyerjük a meccseket.
Nem tetszik nekem sem ez a védekezősebb foci, de lássuk be, nincs meg hozzá a támadópotenciál. Remélhetőleg Cou és Demb beépítésével ez is meglesz. Ha akkor is ue a semmi , unalmas foci lesz, akkor lehet aggódni, de azt hiszem egyelőre nem nagyon érheti szó a ház elejét. 2 sztárigaolásunknak esélye sem volt beépülni. Adjunk egy kis időt EV-nek, mert rászolgált.

Én úgy gondolom, hogy nem akar egy beválni látszó koncepciót megbontani és ezért inkább biztonságosabban játszik. Ez az ATMA nagyon jó periódusban jött és semmit nem tudtak kezdeni velünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.05. 13:30:08

Nero. írta:Recrea: És az ellenfeleknek hány helyzete volt? Nem lehet hogy a 2 osszefugg?

Tegnap a Liga második Atletico a 90. percben jutott el elosszor a kapunkig, akkor is egy les gólra futotta.
de mi vagyunk mi valami kiscsapat? azok játszannak ilyen felfogással, hogy de jóóó, kibekkeltünk egy meccset.
jézus mária, pont ezért van nekem elegen, mert ilyen meccseket játszunk, hogy nulla esemény.

nincs helyzet. semmi nincs.
inkább legyen 5 helyzetünk, ellenfélnek meg 2, és nyerjünk úgy, mint úgy hogy 0-0 a helyzetek száma, és nyerünk 1-0ra.
hányok az ilyentől.

és akkor még jöttök magyarázni :D

engem nem az ellenfél játéka érdekel, hanem a mienk.
és megegyezhetünk benne, hogy a védelem rendben volt, jelesre vizsgázott tegnap, a támadás viszont 0. Ezek tények, kár ebbe belekötni.
S.Agüero írta:1-0 után láthatóan visszaálltunk, főleg a második félidőben. 0-0-nál nyomtunk volna ugyanúgy, mint a gólig.
de minek állunk vissza?
illetve a visszaállás nálunk miért azt jelenti, hogy felelőtlenül elszórjuk a kp-n a labdákat, és nem akarunk kontrát vezetni?
álljunk vissza ha úgy van (bár ezzel is bírok vitatkozni, hogy egy ilyen impotens atletico ellen hazai pályán minek ráülni az eredményre), de ne ilyen ostobán.

hiába kicsinyli le mindenki a keretet, hogy ezzel párhuzamosan felmagasztalhassa a csapatot és EV-t hogy mennyire királyak hogy ezzel a kerettel is ilyenek az eredmények. de szerintem játékban is képes lehetne ez a csapat jobb lenni, ha a megfelelő emberek a megfelelő szellemben játszanának.

Nonszensz, hogy van tényleg 2 szupersztárunk a kezdőben, kettő meg padon ül, vagy nem a helyén játszik, és nincs helyzetünk kétszer 90 perc alatt, plusz Chelsea meccs.
ÉS ez bizony összefügg azzal, hogy milyen kp van fent.

mindegy, lelketek rajta, de azokat nem tudom komolyan venni, akik szerint ez egy gyenge keret, éscsak erre a játékra alkalmas amit most csinálnak. ez hülyeség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.05. 13:22:40

1-0 után láthatóan visszaálltunk, főleg a második félidőben. 0-0-nál nyomtunk volna ugyanúgy, mint a gólig.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.05. 13:15:39

Nero. írta:Recrea: És az ellenfeleknek hány helyzete volt? Nem lehet hogy a 2 osszefugg?

Tegnap a Liga második Atletico a 90. percben jutott el elosszor a kapunkig, akkor is egy les gólra futotta.
De, lehet...csak, ha nincs helyzetünk, akkor nem lövünk gólt, ha majd Messi nem baszkurál be minden meccsen egy szabigólt, akkor nézzük a semmit, ahogy a tegnapi második félidőben. Az valóban jó hír, h láthatóan Simeonenak fogalma nem volt, h lőjjenek nekünk gólt.

Azt nemh te, de senki nem magyarázza meg nekem, h lemegy 3 védekező játékos az Atmaból, és 1 db kontrát nem tudtunk végigvinni egy félidő alatt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.05. 12:54:07

Jó gyerek Maffeo, Citytől jött. Nekem bejön a játéka.
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.05. 11:09:22

A gironas Maffeot elnézném én itt nálunk. Ha minden igaz jobb hátvéd és kb minden meccsen a csapata legjobbjai közé tartozik.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.05. 11:04:45

recrea írta:Ősszel se játszottunk jól, akkor voltak látványos meccseink, amikor Suarez zsinórban 8-10 meccsen gólt lőtt, meg passzokat osztott, se előtte, se kb 5-6 meccse nem látunk szép focit, amivel adott esetben nincs probléma, mert az eredmények tényleg EV-t igazolják, nyerni meg nekünk is jó érzés.

Amivel nekem problémám van, h pl sérülten játszik Pique...ha nem bízik se Minaban, se Vermaban, akkor miért engedte el Mascht? Lehet mondani, h nem az ő döntése volt, de mikor egészséges volt az argentin, akkor is csak a legvégső esetben tette be. Ha meg fentről szólnak neki, akkor meg az a fura, h azt nem mondják rá, h a 150 milliós igazolásnak játszania kell. Semmi, se semmi kockázata nem lett volna se az LP, se tegnap az Atma ellen játszani a franciát. Középpálya az egész második félidőben nem volt, kulcsszerelésre/passzra egyre sem emlékszem a portugáltól. Simeone mind a két szélső hátvédet lehozta, látta, h full esélytelen mögénk kerülni, cserélte be “random” a csatárokat.

A másik, ami ennél jobbban zavar, h (a Girona ellenit kivéve), meccsek óta nincs helyzetünk...álljunk már meg egy kicsit, 4-5 db 150 milliós játékos rohangál a pályán, és egyesek leírják, h gyenge a keret :D minden posztra van két játékosa, igaz, a sérülések húznak minket rendesen.

Én továbbra is kedvelem a fickót, és szép a szezon, csak annyit mondok, h sztem képes lenne változtatni ezeken, ha akarna, vagy kicsit kockáztatna legalább, amire, ha pl BL-t akarunk nyerni, sajnos szükség lenne.
Piqué tegnap nagyon nagyot játszott, szóval őt meg lehet magyarázni, illetve, hogy tartott a sérülésétől és akkor be kell küldeni Vermaelent.
De hogy, Gomes ezzel a teljesítményel, hogyan maradhatott végig a pályán, azt tényleg nem értem. Életveszély volt a pali, mindenki nagyot játszik ez, meg sétálgat meg kocog előre hátra. Miközben, Roberto bejátsza a fél pályát, vagy Rakitic.
Demlebere egy magyarázat lehet, nem akart kockázatot vállalni vele, ha bejön lehet elmegyünk nagyon támadóba védekezésből.
A keret amúgy nem rossz, kell egy jobbhátvéd, Semedo mögé és Roberto feljöhet középre és már meg is vagyunk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.05. 10:57:26

Recrea: És az ellenfeleknek hány helyzete volt? Nem lehet hogy a 2 osszefugg?

Tegnap a Liga második Atletico a 90. percben jutott el elosszor a kapunkig, akkor is egy les gólra futotta.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.03.05. 10:50:17

Olyan, hogy szépen és eredményesen játszunk, azt most el kell felejteni. Nincsen hozzá olyan játékosállomány mint Xavi-Ini-Messi-Alves stb. Most inkább melósabb a keret. Akkor Rakitics csak tartalék lehetett volna. Dembele ée Coutinhó,, ha elkapják a fonalat javulhat a kép. Csak, a brazil balodali irányitó középpályás-mit keres tegnap is jobb szélen. És Dembele sem fog a kispadon belelendülni. Bizalom nélkül nem megy. Megkerülhetetlen Suarez esete-elefánt a porcelán boltban. Ha/ha! Griezmann jönne Suarez mehetne. Sokat javulna a kép. De ne panaszkodjunk pár fordulóval a vége elött még nem kaptunk ki.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.03.05. 09:41:12

Ha olvastátok Busi nyilatkozatát, azért lehet látni, hogy a csapat okkal van most ilyen formában. Rengeteg meccs és rengeteg utazás. Meccs után azonnal gépre, hajnal 5kor értek haza majd másnap edzés mert 2 nap múlva meccs. Azért ezt nem egyszerű végigvinni.
Csak is Puyol
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.05. 09:15:37

Ősszel se játszottunk jól, akkor voltak látványos meccseink, amikor Suarez zsinórban 8-10 meccsen gólt lőtt, meg passzokat osztott, se előtte, se kb 5-6 meccse nem látunk szép focit, amivel adott esetben nincs probléma, mert az eredmények tényleg EV-t igazolják, nyerni meg nekünk is jó érzés.

Amivel nekem problémám van, h pl sérülten játszik Pique...ha nem bízik se Minaban, se Vermaban, akkor miért engedte el Mascht? Lehet mondani, h nem az ő döntése volt, de mikor egészséges volt az argentin, akkor is csak a legvégső esetben tette be. Ha meg fentről szólnak neki, akkor meg az a fura, h azt nem mondják rá, h a 150 milliós igazolásnak játszania kell. Semmi, se semmi kockázata nem lett volna se az LP, se tegnap az Atma ellen játszani a franciát. Középpálya az egész második félidőben nem volt, kulcsszerelésre/passzra egyre sem emlékszem a portugáltól. Simeone mind a két szélső hátvédet lehozta, látta, h full esélytelen mögénk kerülni, cserélte be “random” a csatárokat.

A másik, ami ennél jobbban zavar, h (a Girona ellenit kivéve), meccsek óta nincs helyzetünk...álljunk már meg egy kicsit, 4-5 db 150 milliós játékos rohangál a pályán, és egyesek leírják, h gyenge a keret :D minden posztra van két játékosa, igaz, a sérülések húznak minket rendesen.

Én továbbra is kedvelem a fickót, és szép a szezon, csak annyit mondok, h sztem képes lenne változtatni ezeken, ha akarna, vagy kicsit kockáztatna legalább, amire, ha pl BL-t akarunk nyerni, sajnos szükség lenne.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.05. 09:00:45

Subinho írta:Ősszel nagyon jó volt a csapat, de idén megint ezt a nézhetetlen semmit nézzük, 3 pontos passz nincs egymás után, összevissza rugdossuk a labdát. Értem én,hogy EV biztonsági focit próbál a rangadókon, de láthatóan a csapatnak ez nem megy, így egy nézhetetlen semmi lesz belőle, lásd tegnapi 2. félidő.

Egyet értek veled, de ha egy Iniesta helyére Gomes jön nagyon nincs mit tenni.....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.05. 07:34:19

Ősszel nagyon jó volt a csapat, de idén megint ezt a nézhetetlen semmit nézzük, 3 pontos passz nincs egymás után, összevissza rugdossuk a labdát. Értem én,hogy EV biztonsági focit próbál a rangadókon, de láthatóan a csapatnak ez nem megy, így egy nézhetetlen semmi lesz belőle, lásd tegnapi 2. félidő.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.05. 04:37:00

Az adott körülmények között Valverdetől többet elvárni, mint a bajnoki címet nem reális. Azt viszont most már el is várjuk a sikerességhez. A mostani kerettel a BL szereplés csak nem elvárt prémium. Viszont az nem mindegy, hogy a nyári keretátszabással klassziscsapatot épít-e, vagy jövőre is örülni kell a nyögvenyelős pontoknak.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.03.04. 22:34:26

De ezzel az erővel lehet legközelebb Suarez lesét nem veszik észre...Felesleges ilyenekbe belemenni ,nyertünk 1-0ra simán ,Atleticonak momentuma se volt,nem kell túlmagyarázni.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.03.04. 22:29:34

csaaron írta:
visca el barca írta: jah, pl. a las palmas ellen. ott is volt egy félidőnk h menjünk, de sehova nem haladtunk. ma is szép volt az 1-0, de ha mondjuk megadják gameiro gólját a nem tudom hanyadik percben utána csak vakargattuk volna tökünket.
Meg jó hogy a ha nem játszik a fociban mert idén már kikaptunk volna párszor ha játszana.... Még hányszor mondjuk ezt??
Nincs ha, viszont egyszer erre ráfogunk fázni. Nem feltétlen kell rossz játék. Elég egy eladott labda, vagy egy rossz bírói ítélet, ls ez könnyen visszaüthet. A mai napon is láthatóan jobbak voltunk az ellenfélnél, mégis ráültünk az eredményre. Lehet 1 hónap múlva a mai lest nem veszik észre aztán egyenlít a Bayern a BL-ben. Aztán akkor megint nézhetünk. Továbbra is tartom, hogy jobban járnánk, ha otthon kezdenénk. Engem nem zavar, ha nézhetetlen a meccs, amíg jönnek az eredmények. Nem is szólok semmit, csak mondom, hogy egyszer lesz hiba a BL-ben aztán vége lehet mindennek. Chelsea ellen is nem rajtunk múlt, mert oda is ahogy kimentünk..
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.03.04. 22:05:59

visca el barca írta: jah, pl. a las palmas ellen. ott is volt egy félidőnk h menjünk, de sehova nem haladtunk. ma is szép volt az 1-0, de ha mondjuk megadják gameiro gólját a nem tudom hanyadik percben utána csak vakargattuk volna tökünket.
Meg jó hogy a ha nem játszik a fociban mert idén már kikaptunk volna párszor ha játszana.... Még hányszor mondjuk ezt??
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.04. 21:00:20

Nero. írta:Idén szerencsére (nem véletlenül) nem sokszor kellett mennünk az eredmény után, de láthattuk hogy azonnal betudjuk keríteni az ellenfelet ha szorul a hurok.
jah, pl. a las palmas ellen. ott is volt egy félidőnk h menjünk, de sehova nem haladtunk. ma is szép volt az 1-0, de ha mondjuk megadják gameiro gólját a nem tudom hanyadik percben utána csak vakargattuk volna tökünket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 20:54:30

MatsMessi írta:Valoszinuleg a liga es a kupa meglesz, de ha a BL-ben tul megyunk valahogy a Chelsean, es kovi forduloban is nyomatjuk majd az idegenben jo az iksz meg nul null, akkor az csunyan vissza uthet. Visszavagon egyszer kell elmennie majd az ellenfelnek es benne lesz, hogy kis is esunk.
Nem tudhatod. Már találkoztunk a Juvével, Reallal, Atleticoval meg a Chelseavel is és nem lettünk lealázva. Szerintem az offenzívebb csapatokat könnyebben "játszuk" ki, mint mondjuk egy Chelseat vagy az Atleticot. Nem örülnék esetlegesen a 8 között a Citynek, de biztos hogy minimum nagyon rágós falat lennénk nekik.

Idén szerencsére (nem véletlenül) nem sokszor kellett mennünk az eredmény után, de láthattuk hogy azonnal betudjuk keríteni az ellenfelet ha szorul a hurok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.03.04. 20:45:46

Valoszinuleg a liga es a kupa meglesz, de ha a BL-ben tul megyunk valahogy a Chelsean, es kovi forduloban is nyomatjuk majd az idegenben jo az iksz meg nul null, akkor az csunyan vissza uthet. Visszavagon egyszer kell elmennie majd az ellenfelnek es benne lesz, hogy kis is esunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.03. 08:33:11

crixus írta: Van egy éppen beesett Coutinho meg egy sérüléssorozatból felépülő, egyéb problémákkal küzdő Dembelé. Majd pont velük kellene megbontani az idáig jól bevált taktikát, nem? Akár az Atletico, akár a Chelsea ellen is teljesen érthető lesz, ha ez a középpálya áll majd fel Messi és Suárez mögé. Ha pedig nem jön össze ""csak"" a bajnoki cím, ennyi volt az idei keretben, sőt, szerintem akkor is tapsra méltó lenne, amit Valverde tulajdonképp a romokból összerakott. Ha pedig elbaltázzuk az átigazolásokat és jövőre bukdácsol a csapat, mint idén a királyiak, akkor lehet majd kikezdeni Valverde-t.
De mit bontassz meg vele? Paulinho látványosan kipukkadt, és valószínű pihentetés nélkül nem is lesz jobb, mert agyon lett terhelve. Iniesta pedig már tavaly sem bírta egyedül végig tolni a szezont, kell a tehermentesítés neki. Az ennyi volt a keretben mondat elég vicces lenne úgy, hogy Dembelé meg Coutinho a padot koptatja.

Az ősz remek volt Valverdétől, de nem ő lenne az első olyan edző, akinél a lendület nem tart ki tavaszra (Villanova, Martino). Ősszel tényleg kimaximalizálta a kerete lehetőségeit, most viszont az erősebb és bővebb keretet egyelőre nem nagyon tudja kezelni, ilyet is láttunk már nem egyszer a futballtörténelemben.

Ne értsetek félre, én még bízok benne továbbra is, de most az utóbbi időben voltak rossz döntései. Ezzel nincs baj, csak nem értem miért kell itt a fórumon mindent megmagyarázni. Annyira egyoldalúan itélnek itt egyesek, hogy az vmi hihetetlen. #-o
Válasz küldése