Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.12.11. 14:52:15

A fórumon az idősebbek közé tartozom, nem tehetek róla, hogyha mégis rosszul ítélem meg Pep-et. Sablon lett ez a Xavi - Ini - Messi triózás, de lássuk be, hogy ez a 3 ember kegyetlenül kiemelkedett az akkori futballban CR-el egyetemben. Emellett volt egy olyan védelme (Abidal, Alves, Puyol, Piqué mellé még Marquez), akik mellett nem sok ember ment el. Persze neki köszönhetjük Busit (bár nálam itt is bibi van, mert miatta ment el az egyik kedvencem Yaya, akit hanyagolt a City-ben is, most meg, hogy ég a ház, tolja feszt, nyert is már meccset a City-nek az öreg).

Mindemellett Pep behozta a tiki-takát (ami véleményem szerint már előtte is jellemezte a Barcát, max nem volt elnevezése), de azért valljuk már be, hogy Deco-val (nem lebecsülvén, nagyszerű játékos volt), Edmilson-nal meg a többiekkel sosem működhetett olyan tökéletesen, mint a Xavi - Ini - Messi trióval (ezt is úgy ismerem el, hogy Messi-t rühellem, nem tehetek róla, ez van).

Kinevettek, hogy írtam felküldte a legjobb 11-et, más edző sem csinált volna mást. Oké, aláírom, de a gála kezdőből ha valaki már félidőben kiköpte a tüdejét ő akkor sem változtatott, max a 85. percben. Akkor változtatott a kezdőn, ha valaki lesérült hosszabb időre.
Nálam az a jó edző, aki beletud nyúlni a meccsbe hogyha úgy van, ha nem is szimplán jó cserékkel, akkor taktikai változtatással, nála pedig ilyen nincs, van a 4 - 3 - 3, vagyis nálunk ez volt (Bayern meccset nem néztem, nem érdekelt, én nem is írtam, hogy bukott volna velük) és kész.

Ettől függetlenül drukkolok neki, a City sok játékosával szimpatizálok, plusz csak azért is megnyerhetné a bajnokságot, hogy tovább köpködhessem a Premier League-t, hogy spanyol trénerrel nyerte meg egy csapat az első évében. :)

U.i.: a spanyol vb címben benne volt, leginkább Busquets felfedezésével.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.11. 14:46:53

LG írta:Szerintem a spanyolokéban vastagon, konkrétan szvsz inkább az ő érdeme a 10-es VB, meg a 12-es EB is, mint a Bajszosé.
Na de akkor felmerül a kérdés, hogy a 08/09-es sikereinkbe mennyire volt benne a 2008-as EB, ahol a Xavi-Ini duó először hódította meg a világot? :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21214
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.11. 14:44:31

Nero. írta:Az is érdekes kérdés hogy vajon mennyire volt benne a spanyolok 2010es, illetve a németek 2014es VB győzelmében Guardiola.
Szerintem a spanyolokéban vastagon, konkrétan szvsz inkább az ő érdeme a 10-es VB, meg a 12-es EB is, mint a Bajszosé.

A németekében viszont szerintem annyira nem, már nagyon értett nekik siker Pep Bayernes korszaka előtt is.
Azért ha nem is nevezzük teljesen sikeresnek a BM-s időszakot, akkor bukónak se.
Valahol a kettő között húzzuk meg a vonalat, és inkább a sikeresség felé megy a vonal,mert triplázni egyik bajnokságban sem egyszerű.
Ezt te is tudod.
Ezzel tökéletesen egyet értek, és Rivaldo11-el, a tavalyi Bayern szerintem is az aktuális legjobb volt, arról nem ő tehet, hogy Müller elpuskázta a ziccereket, meg a büntetőt is kihagyta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.12.11. 14:48:30-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19589
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.12.11. 14:34:18

visca el barca írta:
Initom írta:Ezt a hozzászólást sokadszor látom már tőled. De most megkérdem,szerinted hol és kit lehetne úgy cserélni,hogy minőségben javulunk a középpályán kívül? MSN-t felesleges levenni mikor gólt kell lőni,hátul meg középhátvédet cserélsz le? Minek? Középpályán van alternatíva ezért is cserél ott. Pacoék nem minőségi alternatívák ha ég a ház. (bár olyan játékost nem is lehet igazolni akik vész esetén jobbat nyújtanak mint az említett 3 as...)
ha látja, hogy átrohannak rajtunk akkor válthat formációt. ha pl vezetünk és érzi h nem megy a játék, nyugodtan lehozhatná pl neymart/lajost és átállhatnánk a 3-5-2, vagy bármi mást csinálhatna. ha hátrányban vagyunk és 10 perc van hátra, akkor álljon át 3-4-3-ra, vagy hozza be még pluszba paco-t laller mellé, bármit. de neki kb annyi a taktikai repertoárja, hogy rakiticet lehozza a 60. percben és bejön a helyére arda/gomes/DS. se más formációt nem tud alkalmazni, se az ellenél cseréire nem tud reagálni soha semmit. sztem ő is úgy van vele, mint Te , hogy minek cserélje le az msn-t, majd ők megoldják. ami legtöbbször be is jön és ennyi.
Nekem ezzel meg továbbra is az a bajom, hogy olyat akarnál erőltetni, amihez 1; vagy nincsenek meg az embereink
2; nagyon nem ismerjük a három védős játékot és gyakorlatilag senki nem is játszotta huzamos ideig a csapatból
3; ha ég a ház nem feltétlen az a megoldás, hogy átkavarok mindent. Ez felfogás kérdése, de a másik kettőnél szerintem egyértelmű, hogy pl 3-4-3 ideig óráig működik, de a játékosaink stílusa nem vonal szélső. 3-5-2 ha támadunk és labda kihozatal van, előfordul, de nem folyamatosan egész meccsen és főleg védekezésben lenne ez érdekes.Két csatáros játék meg megint olyan, hogy sokat építünk arra, hogy Suarez bent a darálóban elviszi a védőket, felesleges lenne még rá embert vinni, vagy akkor legyen ék játék. Ehhez meg nincs meg pl Pacoban a sebesség, Messit tudná, s van mikor így is mozgunk, de ehhez meg jobb oldal aktívabb kéne legyen és Neymar is kötöttebb szerepet kéne vállaljon a szélen. Tehát arra akarok kilyukadni, hogy sokadjára olvasom ezeket, hogy ezt meg ezt miért nem próbáljuk ki,d e ha egész egyszerűen a csapat nem erre programozott akkor úgy nehéz. Főleg nálunk, ahol születés, járás, labda, 4-3-3 az evolúció. :D

Pepen nincs mit vitatkozni, az eredmények számítanak a többi mese habbal. :D Ha a Bayern bukás volt, akkor Ancelotti munkásságát kérem elemezzük ezidáig, köszönöm. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.11. 14:07:19

Ferni, te írtad le,hogy ez IS bukó lesz.

Azért ha nem is nevezzük teljesen sikeresnek a BM-s időszakot, akkor bukónak se.
Valahol a kettő között húzzuk meg a vonalat, és inkább a sikeresség felé megy a vonal,mert triplázni egyik bajnokságban sem egyszerű.
Ezt te is tudod.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.11. 13:40:27

A nagy király Ancelotti miért nem vezeti már akkor a bajnokságot 4-5 ponttal minimum?
Heynckes miért nem tudott duplázni azzal a bombaerős Bayernnel a bajnokságban?
Előtte miért nem tudott 15 évig senki triplázni a bajnokságban?
Biztos pont most volt a leggyengébb a mezőny az elmúlt 15 évben.

Amúgy meg ha szorosan nyerte volna a bajnokságot, akkor az lenne a baj, hogy miért nem simán. Ha simán, akkor meg így rá lehet fogni, hogy mert túl gyenge volt a többi csapat. Bezzeg most a Lipcse. :lol:
bp20030918
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.04.03. 12:32:29

2016.12.11. 13:37:46

Szerintem amúgy ez az Iniestázás,Xavizás,Messizés hülyeség,hogy ez miatt volt sikeres Guardiola.Titonak és Tatának is megvoltak ezek a játékosok csak nem tudta őket használni úgy ahogy előttük Pep.
Mindegy kinek szurkolsz
Akkor is a Barca a legjobb!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.11. 13:33:25

ferninho írta:Ki ne találjátok már, hogy Pep sikeres volt összességében a Bayernnél.
Pedig az volt, hiába akarod belemagyarázni, hogy nem.
És itt most nem csak a kupákra gondolok. Lahm és a többiek is elmondták, hogy mennyit tanultak Peptől.
Nézd meg a mostani Bayernt Carloval, azért van különbség, na. Főleg játékban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.12.11. 13:25:35

Ki ne találjátok már, hogy Pep sikeres volt összességében a Bayernnél.

Egész Bayern München gerince kiöregedett azalatt, mialatt próbálta beléjük verni a tikitakát, pedig az egy komoly csapat volt.
3. évre sikerült összetennie nagyjából a dolgokat, de újra elbuktak, sajna ez egy ilyen szakma, ezen nincs mit magyarázni.
Azzal a Bayernnel azt csinálhatott, amit akart és ha egy picit is képes idomulni a csapathoz nagyon komoly dolgokra lettek volna sztem képesek.


2013-14ben 19 pont előnnyel lettek bajnokok
2014-15ben 10 pont előnnyel, úgy hogy az utolsó 4 meccsükön 3 vereséget benyeltek, tehát ha komolyan veszik röhögve 15+ megint és akkor a tavalyi volt egyedül igazán szoros, de ott is 10 pont lett a vége.
Hatalmas nagy konkurencia nem volt az első két évében.

Pep nem egy rossz edző, de sztem a Bayernből nagyon a minimumot hozta ki, ahhoz képest, ami bennük volt.
Nekem ennyi a bajom az ottani ténykedésével, semmi más.

Bíztam benne, hogy tanul a német kalandból, mert nagyon is jól indultak a dolgok a Citynél, nézni is jó volt őket, de megint ugyanazokat a problémákat látom, amik felfedezhetőek voltak mindig Pepnél és még nincs is mögötte egy olyan stabil csapat, mint eddig.

Citynél jobb csapatba sztem nem mehetett volna, illik is hozzá, ha jól sikerül a nyaruk és Pep is észbekap egy-két dolog kapcsán a BL-ben is messzire juthatnak jövőre.


Szerk: Amit meg a Barcánál elért kár is vitatni, azt nem lehet kimagyarázni sehogy, benne volt a keze neki is vastagon a sikerben a hibái ellenére is, ami meg ugye mindenkinek vannak.
madridista
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.11. 13:07:21

Az is érdekes kérdés hogy vajon mennyire volt benne a spanyolok 2010es, illetve a németek 2014es VB győzelmében Guardiola.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.11. 12:37:35

Konkrétan véleményem szerint 2008 őszénminden idők legjobb csapatát rakta össze, és tartotta tűzben évekig. A bayern pedig tavasszal messze a legjobb volt a bl-ben, amilyen szintű focit toltak, olyan pl zidaneéknak álom, és az is marad.
Pep szenzációs edző, és bár a Citynél nem fog tudni maradandót alkotni szerintem, én igenis visszavárnám a padra valamikor, még akkor is, ha ezt kategorikusan ki is zárja jelenleg.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.11. 12:32:36

Az összes negatívummal egyetértek vele kapcsolatban, majdnem.

Engem az zavar,hogy a BM-es évei bukásnak vannak lekönyvelve.
Bukott,kész passz.
TEssék?

Csak mert nem nyert BL-t? Egy olyan mezőnyben ahol van két spanyol óriás meg egy harmadik félóriás? Reális esélyük sose volt rá, maradjunk annyiban.

De akkor én bukásnak könyvelem el Heynckes tevékenységét, mert nem 6-0ra nyerték a dortmund ellenit,hanem csak vért izzadva 2-1re. bukás.


Cserélni nem tudott,de pont nem a 2012es cselzi ellenit hoznám fel, ott az odavágó 4-0 nekünk,és felküldhettük volna a serdülőt a visszavágóra a vakok ellen. Visszavágón így is eldönthettük volna, nem ő tehetett róla,hogy VV kijött a rokonok elé szokásosan,és benyalta a potyát, vagy hogy nem lőttünk 6-7 gólt azon a meccsen.


Amúgy igen,makacs, nehezen változtat. De a legtöbb ember ilyen.
Az agyonistenített Klopp is a sajátját akarja játszatni, most kezdenek beérni, elment rá majdnem 8 hónapja még lett ott foci.
Ha tavaszra sem javul a City, legkésőbb őszre, akkor lehet mondani rá a negatívokat, addig nem túl korrekt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21214
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.11. 12:22:54

A korábbi eredményeit én sem becsülném le, fantasztikus volt, amilyen csapatot felépített a romokban lévő Rijkaard csapatból, és irt történelmet.

Viszont én is azokkal értek egyet, akik szerint azóta nem tudta tovább fejleszteni az elképzelésit, javítani a hibáit, legalábbis nem olyan mértékben, mint az idő múlása, a változó körülmények és az aktuális játékosállományai megkövetelték volna.

Sablon lett vele kapcsolatban a Xavi-Ini-Messi trió emlegetése, de ne feledjük, hogy olyan védői voltak, mint Puyol, Abidal, Marquez, Pique, Alves, csupa klasszis. A Bayernél ha ennyire nem is erős, de szintén nagyon jó védői voltak, + egy Neuer, aki kb. a tökéletes kapus az ő focijába. A Citynél viszont jóval gyengébb védők állnak a rendelkezésére, Bravo is bukta eddig (ahogy szinte az összes igazolása).
De azt mondom, adjuk neki időt, a Bayernnél is a végére rakott össze egy nagy ütős csapatot, de a Cityvel lényegesen nehezebb dolga lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.11. 12:15:31

Initom írta:Ezt a hozzászólást sokadszor látom már tőled. De most megkérdem,szerinted hol és kit lehetne úgy cserélni,hogy minőségben javulunk a középpályán kívül? MSN-t felesleges levenni mikor gólt kell lőni,hátul meg középhátvédet cserélsz le? Minek? Középpályán van alternatíva ezért is cserél ott. Pacoék nem minőségi alternatívák ha ég a ház. (bár olyan játékost nem is lehet igazolni akik vész esetén jobbat nyújtanak mint az említett 3 as...)
ha látja, hogy átrohannak rajtunk akkor válthat formációt. ha pl vezetünk és érzi h nem megy a játék, nyugodtan lehozhatná pl neymart/lajost és átállhatnánk a 3-5-2, vagy bármi mást csinálhatna. ha hátrányban vagyunk és 10 perc van hátra, akkor álljon át 3-4-3-ra, vagy hozza be még pluszba paco-t laller mellé, bármit. de neki kb annyi a taktikai repertoárja, hogy rakiticet lehozza a 60. percben és bejön a helyére arda/gomes/DS. se más formációt nem tud alkalmazni, se az ellenél cseréire nem tud reagálni soha semmit. sztem ő is úgy van vele, mint Te , hogy minek cserélje le az msn-t, majd ők megoldják. ami legtöbbször be is jön és ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.12.11. 12:06:08

visca el barca írta:
Messias2 írta:Csak megjegyezném, hogy Pep jelenleg az egyik leginnovatívabb edző
jelenleg lehet, de nálunk annyira hú de innovatív nem volt. múltkor már "összevesztünk" mi itt ketten ezen, de én továbbra is állítom, hogy nálunk ha baj volt, SZINTE soha nem tudott belenyúlni a meccsbe. LE-nél is ezt látom a legnagyobb hibának. posztra cserél 2x egy meccsen (két kp-st) és ennyi.

Ezt a hozzászólást sokadszor látom már tőled. De most megkérdem,szerinted hol és kit lehetne úgy cserélni,hogy minőségben javulunk a középpályán kívül? MSN-t felesleges levenni mikor gólt kell lőni,hátul meg középhátvédet cserélsz le? Minek? Középpályán van alternatíva ezért is cserél ott. Pacoék nem minőségi alternatívák ha ég a ház. (bár olyan játékost nem is lehet igazolni akik vész esetén jobbat nyújtanak mint az említett 3 as...)
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.11. 11:58:48

Messias2 írta:Csak megjegyezném, hogy Pep jelenleg az egyik leginnovatívabb edző
jelenleg lehet, de nálunk annyira hú de innovatív nem volt. múltkor már "összevesztünk" mi itt ketten ezen, de én továbbra is állítom, hogy nálunk ha baj volt, SZINTE soha nem tudott belenyúlni a meccsbe. LE-nél is ezt látom a legnagyobb hibának. posztra cserél 2x egy meccsen (két kp-st) és ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.11. 11:50:38

zola8787 írta: Ez én is mondtam már a Barcás idejében is. Teljesen átlagos edző, akkori időben a világ legjobbjai megoldották a hátrányait, csak gondoljatok bele, felküldte a legjobb 11-et.
Csak megjegyezném, hogy Pep jelenleg az egyik leginnovatívabb edző, folyamatosan feszegeti saját, illetve csapata határait.
De nyílván csak felküldi a legjobb 11-et, a játékosok pedig improvizálnak.
Édes Istenem.... Ez már tényleg az NSO komment szekciójának színvonala.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.12.11. 11:50:09

Ez a felküldte a legjobb 11et cucc nagyon ütős. Melyik edző az amelyik nem az elérhető legjobb 11 játékosát küldi fel a pályára, főleg a komolyabb meccseken? Milyen nagy húzás lett volna pl. egy Real ellen Messit, Init, Xavit padra rakni. Azóta is sajnálom, hogy annó nem engem neveztek ki a csapat élére, most én lennék a Barcelona történetének legsikeresebb edzője :(
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.11. 11:45:44

Sampernek mondjuk most javarészt szerintem igaza van, mert tényleg újítania kell valamit Pepnek - vagy inkább úgy mondanám, hogy javítani a meglevő hibáin. Bár lehet csak idő kell neki, mert olyan bagatell hibákat követnek el hátul sokszor, hogy a fejem fogom tőle.. De valamit kezdenie kell a kontrafoci ellen, mert a "futóbolond angolok" 3-0 után is ugyanúgy futkosnak. A betömörülő védelmek ellen szintén, de ez globális probléma, nem csak nála áll fenn. Mellé még hozzájön, hogy most 2-3 jó koncepcióval megáldott csapat is van a PL-ben, akik komoly riválisai lehetnek. Úgyhogy ez most tényleg egy "megújulást" követelő munka lesz tőle. Nem azt mondom, hogy a stílusát kell feladnia, nem is tenné soha, de újra kéne gondolnia pár dolgot szerintem. De nyilván tudja ő mi a dolga.

Viszont a többivel én se értek egyet. Chelsea elleni párharc főleg, annak olyan tükörsimának kellett volna lennie, mint a ház, volt vagy 5-6 ordító ziccerünk, 2 kapufa is ha jól rémlik a visszavágón, az mindenkin múlt kb, csak rajta nem. Arra az évre tényleg megfáradt már a csapat kicsit, és volt néha ötlettelen a játék, de az a párharc simább volt a 08/09-esnél is játék szempontjából. A helyzeteket meg nem ő értékesíti a pályán..

Amúgy most ezek miatt a hsz-ek miatt épp azon agyalok, hogy micsoda sikereket érhetett volna el ez a generáció, ha Pep és Lucho helyett valóban jó edzők ülnek a padon.. Kár érte.. Igen, irónia volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.11. 11:37:00

zola8787 írta:
ferninho írta:Nincs egy Messije meg egy Xavi-Ini duója.
Ennyin bukik el az egész.
Bayernben is ez volt a baj és most is.
Ez én is mondtam már a Barcás idejében is. Teljesen átlagos edző, akkori időben a világ legjobbjai megoldották a hátrányait, csak gondoljatok bele, felküldte a legjobb 11-et, még cserélni sem volt képes sosem, taktikaváltásról meg ne is beszéljünk.
A legnevetségesebb cseréje az volt, amikor kiesésnél a Chelsea ellen felküldte a pályája Bosingwa-ékhoz Tello-t, közben Pedro meg végigülte a meccset, ki is estünk. Nem tudom, hogy emlékszik-e erre valaki, de a kis ficsúrt kb kiröhögték Terry-ék.
Szerintem Pedro sérült volt akkor azért kezdett Cuenca majd jött Tello, de egyebkent azért estünk ki mert a 180 perc alatt volt 5 kapufánk meg 10 elszórakozott ziccerünk.

Amugy ha mindenki megnyerné a német bajnokságot akkor miért nem a Bayern vezeti a Bundesligát? :D Pedig idén is telerakták a kosarat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.11. 11:34:37

Nem tudják elengedni.
Fröcsögés.

Bukás, csak mert nem nyert BL-t. Ok.
Akkor az edzők 95% bukott edző a modern fociban.

Triplázott a Bayernnel, igen a németeknél. A gyenge bajnokságban.
Utoljára 99-01 között sikerült ez nekik.
De nyilván pont abban a köztes időben brutálisan megerősödött a liga, azért nem sikerült még a piedesztárra emelt Heynckesnek sem. :roll:


Nevetséges.
Megvannak a hibái, itt is megvoltak, nem vetkőzte le őket azóta sem.
De bukás az.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.11. 11:27:48

Igen, nyilván ebből állt az egész taktikája. :D
Azért ennyire ne legyünk már elfogultak...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.12.11. 11:25:01

csababarca írta:Kezdődik.

Hányingerem van már ettől a fórumtól konkrétan.
Ebben most egyet értek. Nevetséges ami Pepről megy... a legszebb éveket adta a csapatnak valaha,történelmet írt,létrehozta a világ -talán- valaha volt legjobb csapatát, Ti meg itthon magyarországon magyarázzátok a bizonyítványát ,hogy hát azért neki nagyon könnyű volt és társai. Röhej :lol: :lol: :lol:
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15453
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.11. 11:18:05

Kezdődik.

Hányingerem van már ettől a fórumtól konkrétan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.12.11. 11:15:55

ferninho írta:Nincs egy Messije meg egy Xavi-Ini duója.
Ennyin bukik el az egész.
Bayernben is ez volt a baj és most is.
Ez én is mondtam már a Barcás idejében is. Teljesen átlagos edző, akkori időben a világ legjobbjai megoldották a hátrányait, csak gondoljatok bele, felküldte a legjobb 11-et, még cserélni sem volt képes sosem, taktikaváltásról meg ne is beszéljünk.
A legnevetségesebb cseréje az volt, amikor kiesésnél a Chelsea ellen felküldte a pályája Bosingwa-ékhoz Tello-t, közben Pedro meg végigülte a meccset, ki is estünk. Nem tudom, hogy emlékszik-e erre valaki, de a kis ficsúrt kb kiröhögték Terry-ék.
Válasz küldése