Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.11.05. 14:47:32

Lionelm301 írta: Ugye ő sosem dolgozik a pályán csak lazsál. Semmit sem csinál. Ez az, ami nem igaz.
<--->
van egy ilyen meccse, és már oltjátok feleslegesen.
tehát? te meg vakon véded,bármit is csinál
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.11.05. 14:35:25

Tudomásul kell venni, hogy van egy Messi iparág, ami "kötelezi" a játszatást. Szombaton minimum a szünetben cserélni kellett volna, mert szemmel láthatóan dekoncentrált és edzetlen volt. Két sprint után alig kapott levegőt. Az hagyján, hogy nincs hasznára a csapatnak, de ebben az állapotban fokozott a sérülésveszély - kis híján be is következett. Most el sem kéne utaznia Skótföldre, helyette pihenni, utána normálisan edzeni, és Mallorcán pályára lépni - csereként az utolsó 20-30 percre. Dehát a sportszakmai szempontokat az élet többször felülírja.
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.05. 13:56:35

Nem értem, miért kéne figyelmen kívül hagyni azt, amit írok. egyébként meg amikor jól játszik, megmenti a csapatot, akkkor meg jó nagy csend van itt. Ezen gondolkozzatok el!

Ugye ő sosem dolgozik a pályán csak lazsál. Semmit sem csinál. Ez az, ami nem igaz. van egy ilyen meccse, és már oltjátok feleslegesen.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.05. 13:20:26

mindorokke_barca írta:Lionelm301 hozzászólásait csak simán figyelmen kivül kell hagyni, mert ha nem csal a szimatom, akkor ő vkinga, alias krokodil22 és még nem tudom milyen neveken randalírozott itt. Nem tudom mond-e neked valamit ez a két felhasználónév :lol:
+1 :P

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/11/05/lab_messi_cumi4

Leo cumival akart ünnepelni, de sajnos egyelőre becumizott :P Na majd szerdán a Celticet megcumiztatja és előkerülhet 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2012.11.05. 12:17:37

Lionelm301 hozzászólásait csak simán figyelmen kivül kell hagyni, mert ha nem csal a szimatom, akkor ő vkinga, alias krokodil22 és még nem tudom milyen neveken randalírozott itt. Nem tudom mond-e neked valamit ez a két felhasználónév :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15476
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.11.05. 12:14:40

Tocy írta:...mert bizony most már szökő évente van olyan, mint a Depor ellen, hogy magának csinálja meg a helyzeteket...inkább a 16-on belül kijátsszák a srácok, és ő fejezi be.
Persze,és Inzanghi is jobb nála még mindig. Ilyen dolgokat ne beszéljünk,már mert totál nem fedi a valóságot.
Persze,hogy el van nézve neki,azért ne hasonlítsuk már Valdes-Alves vonalhoz. :roll:
Egyébként meg elő lett véve pl madrid elleni odavágón is,amikor kihagyta az ajtó-ablak ziccert,amiből azt Valdes szerzett egy gólt.
Úgyhogy meg van találva ő is eleget,nem kell félni.

Az meg,hogy kihagy egy ziccert,marhára nem menti fel Valdest a dolgai alól,amiket folyamatosan csinál.
Majd ha Messi most gólképtelen lesz 1 hónapig,és még rosszul is játszik lesznek itt beszólogatások,nem kell félni miatta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.05. 11:56:24

Engem csak az idegesít, hogy neki minden el van nézve, ha Alves rosszul ad be, akkor adjuk el, ha Valdes lepkézik, akkor adjuk el, ha Busquets elesik, akkor adjuk el, ha Villa csak minden 3. meccsén lő gólt, akkor adjuk el, Adriano végigsprinteli a meccset, küzd-hajt többet között Messi helyett is, adjuk el, Messi meg lehet akármilyen flegma, nagyképű, önző vagy bunkó, ő érinthetetlen, neki minden meg van bocsátva, ő csak ezt meg azt akart és stb. Pedig Messinek is elég sok olyan meccse van, ahol gyengén játszik, aztán rúgatnak vele a többiek egy gólt, és el van felejtve...mert bizony most már szökő évente van olyan, mint a Depor ellen, hogy magának csinálja meg a helyzeteket...inkább a 16-on belül kijátsszák a srácok, és ő fejezi be.
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.05. 10:48:25

mess2009 írta:talán egy (nem cáfolhatatlan!) okoskodással közelíthető a kapus csatár lepke viszony: ha a kapus hibázik akkor : vereség, ha a csatár akkor: döntetlen(?!!)
Messivel kapcsolatban az zavar, hogy Tito még csak szóba sem hozza, hogy hogyan teljesített? - tényleg mintha érinthetetlen lenne!! - nagyon kíváncsi lennék egy olyan beszélgetésre amire többször utalt..... azt persze elismerem hogy egy ilyen pozicióju sztárral( még ha mi aféle jó gyereknek is ismerjuk) nehéz lenne a padoztatás mondjuk azon a címen, hogy "kispajtás ez bizony kevéske volt...."
Nem értem, hogy egy meccs miatt idejöttök, és máris olyan stílusban írtok, hogy az borzasztó. Badoztatással nem fog helyre jönni az önbizalma. Igen, Tito beszélt róla. A befejezéseire azt monda, hogy van olyan, amikor nincs szerencséje a focistának. Megnéztem a meccset újra és annyira nem volt borzasztó. Gólt szeretett volna lőni, és azt a kisfiának szentelni. Sajnos sokan nem veszitek észre azt, hogy Messi nemcsak góllövő.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.11.05. 10:09:12

talán egy (nem cáfolhatatlan!) okoskodással közelíthető a kapus csatár lepke viszony: ha a kapus hibázik akkor : vereség, ha a csatár akkor: döntetlen(?!!)
Messivel kapcsolatban az zavar, hogy Tito még csak szóba sem hozza, hogy hogyan teljesített? - tényleg mintha érinthetetlen lenne!! - nagyon kíváncsi lennék egy olyan beszélgetésre amire többször utalt..... azt persze elismerem hogy egy ilyen pozicióju sztárral( még ha mi aféle jó gyereknek is ismerjuk) nehéz lenne a padoztatás mondjuk azon a címen, hogy "kispajtás ez bizony kevéske volt...."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.05. 09:49:27

Lionelm301 írta:
shutterisland írta:tényleg nem ment neki tegnap, van ilyen.

viszont ez a helyzete nagyon felidegesített.
nem csak az, hogy elszórakozta, hanem az is, hogy nem ütötte le valakinek.
Szeretett volna gólt szerezni. Ezt most megértem.
Ennyiből Valdes bakijára is oda lehetett volna írni, hogy csak szerette volna kicselezni Di Mariát, ezt most megértem. Értem én, hogy Messi, de ő se szent, sőt...
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.05. 09:34:57

Érdeklődöm, hogy a pár nappal ezelőtt a sport.es és az elmundo-on is megjelent Messi interjút olvashatjuk-e magyarul. Megköszönöm, ha el tudnánk olvasni magyarul az Eurobarcán. Ez egy hosszabb interjú.
MG
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.05.07. 08:53:45
Tartózkodási hely: budapest

2012.11.04. 12:27:21

Taibi írta:Hihetetlen hogy már egy béna Celtának se tud gólt lőni....
Amióta apa lett még nem volt egy jó meccse se... Lehet hogy már nem érdekli a foci?
Télen meg kellene próbálni eladni szerintem. Most még sok pénzt adna érte a city vagy a psg, amiből megvehetnénk Neymart meg akár Heskeyt is!
egy pillanatra komolyan vettem amit írtál... (le is sápadtam) :)
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2012.11.04. 12:14:06

Hihetetlen hogy már egy béna Celtának se tud gólt lőni....
Amióta apa lett még nem volt egy jó meccse se... Lehet hogy már nem érdekli a foci?
Télen meg kellene próbálni eladni szerintem. Most még sok pénzt adna érte a city vagy a psg, amiből megvehetnénk Neymart meg akár Heskeyt is!
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.04. 12:09:02

Alcantara írta: Viszont, ha utánanéztél a VV topicnak, akkor látnod kellett volna amiről írtam. Nem kívánom újra pörgetni ezt a lejárt lemezt, mindenkinek van véleménye valamiről, attól, hogy különbözőek az álláspontok még lehet értelmesen beszélgetni. Én tudomásom szerint soha nem provokáltam senkit, ha kritikusan fogalmaztam, akkor az azért volt, mert úgymond megtaláltak, erre reflektáltam. Szerintem láttad már, hogy értelmes hozzászólásokat szoktam tenni, sok ember itt ehhez képest inkább "gügyög", de nem lehet senkit elítélni fogalmazásbeli, gondolkodásbeli hiányosságok miatt, egészen addig, hogy meg nem találnak. Nincs üldözési mániám veled kapcsolatban sem, de amit gondoltam azt le kellett írnom úgy éreztem.
Csak a BARCA!
+1 záró OFF

Igen, utána néztem és egyáltalán nem láttam, amiről írsz, nevezetesen, h neked bármilyen formában bármire is reagáltam volna. Kb 6 másik fórumerrel beszélgettünk a témában, te pont nem voltál köztük. Így innét kezdve egy semmi alapot nem támasztó beszélgetést kezdeményeztél velem, elég támadó hanggal, h én utazom rád és ezért találtál most meg. Pedig kb egy ujjamon meg tudom számolni, ahány reakcióm érkezett a postjaidra, ez aztán a nagy utazás :D

Ráadásul írod, h senkit nem lehet elítélni a fogalmazásbeli, gondolkodásbeli hiányosságok miatt. Nos, akkor már nulláztad is a vitaindító soraidat, h miért nem szólunk be Deusnak az ominózus megfogalmazásért. Mert tényleg nyilván viccelődni akart és elég morbid fogalmazásbeli "hiányossággal" tette ezt, ami gondolkodásbeliekre is utal ezáltal. Mert többségünk tuti nem így írt volna be...

Annak örülök, h nincs üldözési mániád, mert levezettem több ízben is, alátámasztva, h mennyire nincs is miért ;)

SZERK.: AZ OFF JELLEGŰ POSTOKAT MINDKETTŐNKTŐL TÖRLÖM HAMAROSAN!

ON

A meccset nem láttam, viszont azt igen, h írjátok, h gyengén muzsikált.
Reméltem, h pörögni fog, mint a csocsóbábú és tud üzenni a kicsinek és az anyukának. De akkor ezek szerint rányomta a bélyegét, h fejben máshol járt és talán egy-két kupica is lement az örömre. Talán hétközben a BL-ben bepótolhatja a dolgot és meglátjuk milyen üzenetet küld az immáron kibővült családnak 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.11.04. 11:47:58

Lionelm301 írta:
shutterisland írta:tényleg nem ment neki tegnap, van ilyen.
viszont ez a helyzete nagyon felidegesített.
nem csak az, hogy elszórakozta, hanem az is, hogy nem ütötte le valakinek.
Szeretett volna gólt szerezni. Ezt most megértem.
Igen, itt én sem hibáztatnám. Évtized gólja lett volna, ha sikerül belőnie valahogy.
Biztos vagyok benne, hogy CR hasonló helyzetben erőből, vaktában ellőtte volna (ahogy szokta), és valszeg be is akadt volna (ahogy szokott).
De én szeretem ezt a különbséget Messi javára: hogy mindig keresi a szebbik, az okosabb, a bonyolultabb, a zseniálisabb megoldást.

Tegnap tényleg borzasztóan játszott, talán a legrosszabb teljesítménye volt, amit itt láttam egész karrierje alatt. De ezen tényleg javíthatna, ha egy kicsit többet futna ilyen esetekben.
Bízom benne, hogy a következő meccseken dupla erővel fog küzdeni.
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.04. 11:40:48

shutterisland írta:tényleg nem ment neki tegnap, van ilyen.

viszont ez a helyzete nagyon felidegesített.
nem csak az, hogy elszórakozta, hanem az is, hogy nem ütötte le valakinek.
Szeretett volna gólt szerezni. Ezt most megértem.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.11.04. 11:31:21

tényleg nem ment neki tegnap, van ilyen.

viszont ez a helyzete nagyon felidegesített.
nem csak az, hogy elszórakozta, hanem az is, hogy nem ütötte le valakinek.
Lionelm301
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.10.28. 14:37:05

2012.11.04. 10:27:21

Barcelonakappa írta:Sokáig valóban mentegettem Messit a lazsálása miatt, de amit tegnap is csinált, az én szememben botrányos. A mérkőzés nagy részében valóban csak őt figyeltem, és elképesztő, hogy mások megszakadnak, ez a pali meg csak sétál a pályán.Sajnos Tito sem fogja lekapni, ha nem megy neki, ennél nagyobb bajnak látom, hogy szerintem nincs minden rendben csapaton belül, bizonyos emberek között nagy a feszültség, ami nem sok jót fog szülni.
Elment az önbizalma. Jót tenne neki egy igazán jó meccs. Görcsös a befejezéseknél. Azt miért nem vetted észre, mikor labdát szerzett? Messi nem bírna 70 meccset végigjátszani, ha 10-011 kilométereket kellene futnia. Nem is megy neki olyan jól a letámadás neki, meg a labdaszerzés. Biztos vagyok benne, hogy sokat szabálytalankodna. Tegnap én is mérges voltam, de csak azért mert szerettem volna, ha a nou campben ünnepelte volna a gyermeke születését. Ezt ő is szerette volna. Nem is kicsit. Sajnálom, hogy sokan csak akkor írnak ide, ha nem sikerül jól játszania.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.11.04. 10:24:37

Barcelonakappa írta:Sokáig valóban mentegettem Messit a lazsálása miatt, de amit tegnap is csinált, az én szememben botrányos. A mérkőzés nagy részében valóban csak őt figyeltem, és elképesztő, hogy mások megszakadnak, ez a pali meg csak sétál a pályán.Sajnos Tito sem fogja lekapni, ha nem megy neki, ennél nagyobb bajnak látom, hogy szerintem nincs minden rendben csapaton belül, bizonyos emberek között nagy a feszültség, ami nem sok jót fog szülni.
Azért ennek az ellenpéldáját is láthatjuk. Nem mondom, hogy nekem sem szúrta még ki a szememet, de amíg így játszik és így termel, addig egy rossz szót sem lehet a srácra szólni. Aztán ez a meccs meg tényleg olyan volt, hogy semmi sem jött össze. A helyzetek kimaradtak, ráadásul a csapat a 2. félidőben nem igazán akart már nagyon támadni, ráadásul a végén le is rúgták. Vannak ilyen meccsek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Barcelonakappa
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.16. 10:19:23

2012.11.04. 10:16:16

Sokáig valóban mentegettem Messit a lazsálása miatt, de amit tegnap is csinált, az én szememben botrányos. A mérkőzés nagy részében valóban csak őt figyeltem, és elképesztő, hogy mások megszakadnak, ez a pali meg csak sétál a pályán.Sajnos Tito sem fogja lekapni, ha nem megy neki, ennél nagyobb bajnak látom, hogy szerintem nincs minden rendben csapaton belül, bizonyos emberek között nagy a feszültség, ami nem sok jót fog szülni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.04. 09:39:00

gyerekek, miért kell ez a cívódás? arra ott van amúgy is a privát... :D
szóval peace!!! 8)
Messiről (hogy ne legyen off): tegnap gyengébben muzsikált, lehet, hogy jobb lett volna pihennie! remélem az a dumó nem okoz komolyabb sérülést a térdén. nem volt valami bíztató, ahogy kinézett... :(
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.03. 20:56:04

Az öröm, hogy nem sérült meg.
Gondolom Madridban dobálták a keresztet, hogy legalább két hét, de nem lett igazuk.
Nagyon látszott rajta, hogy fejben az asszony mellett volt. Remélem a lábában maradt gólokat szerdán kiadja magából.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.11.03. 20:42:43

A hivatalos infó az, hogy nem szenvedett el térdsérülést, csak egy kisebb bibije van, nem kell meccset kihagynia.
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.11.03. 20:37:39

Remélem nem sérült meg komolyan :? Még a végén is mutogatta Valdesek a térdét :( Celtic ellen pihenjen mindenképp. Ma nagyon nem volt itt fejben de ez érthető , gólt is szeretett volna rúgni és nagyon görcsös lett. Amit eddig 10/10-et berúgott , ma azt is kihagyta.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.11.03. 16:49:08

Elsősorban Antonellanak kell gratulálni, hiszen neki kellett világra hozni a kis Messit, amit ugye, mi férfiak nem tudunk elképzelni, milyen nehéz lehet. Utána jön csak L. Messi, akinek szintén gratulálok, és remélem m gurit egy 3-ast. :D Akarom mondani 6-ost... :lol:
Kép
Válasz küldése
cron