Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.12. 13:08:07

Chino írta:Kicsit meglepődtem ezen a nyilatkozaton. Várható volt, hogy majd mond valami olyasmit, hogy minden rendben van.., tennünk kell a dolgokat stb. de ez elég kirohanás szerű volt. Meglehet, hogy volt valami affér köztük, de hasonlók mindenhol vannak. Amikor a bajnokság első részében egyszer-kétszer megfőtt a Real, egyből jött, hogy Cr a diktátor és Jamest elküldte az anyjába edzésen. Ilyenkor jönnek az összeesküvés-elméletek. De amikor mondjuk Henk ten cate (akit tiszteelek és szeretek, mert hatalmas szerepe volt abban, hogy sikeresek voltunk) nyilatkozik az öltözői dolgokról valahogy nem tudom hitelesnek vélni.
A Bartomeu-féle találkozót is mindenki emlegeti, készpénznek veszik a sajtó által, mikor pont azok cáfolják akik ezt első kézből tudják. Kötve hiszem, hogy a média tudhatott volna erről, pláne, hogy mi hangozhatott el kettejük között.

De a meccsre visszatérve, újra azt a Messit láthattuk aki idén is már sokszor megörvendeztetett minket és ehhez most kitűnő offenzív játék is társult. Sok meccs volt amikor hasonlóan hajtott, de akkor támadásban nem volt olyan hatékony. Most mindkettő összejött. Mondjuk ennek ellenére is elrakhatott volna még vagy 3 gólt.
Furcsa ezt leírni, de valahogy a tizenegyesért nem voltam annyira ideges mint általában (inkább az húzott fel, hogy így megette a bíró ezt a undorító homorítást), jó volt látni, hogy Messi meddig visszajött védekezni.
Remélem kitart egy hasonló forma ráadásul jó volt látni, hogy egyre inkább érzi egymást mindhárom támadó.
Végre kint játszott a szélen és nem Suárez fáncsijában, rögtön meg is lett az eredménye, így tovább! =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.12. 13:01:00

splinter írta:Nem szeretek az Aranylabdával foglalkozni...mert semmi értelme, csak fölösleges versengés, amit igazából csak Cé vesz komolyan, meg az őrültjei,de ez az egész.... ez a veszekedés stb...pont egy héttel a díjkiosztó előtt robbant ki...milyen érdekes...
Mondjuk a szavazatokat vagy 1 hónapja leadták már, szóval ez a vita vajmi keveset számít bele..

Tegnap tényleg a régi önmagát idézte - az első félidőben inkább -, 15 cselből 3-szor szerelték csak, és igazi jobbszélső volt, néha úgy éreztem magam, mintha 08/09-es szezonba csöppentem volna bele.. :D Mármint nem a játék miatt, mert középpályánk nem volt, csak Messi miatt.

Igazából ha folyton ilyen lelkesen és pontosan tolnák a srácok elől, akkor nem lenne probléma az ellenfelek 90%-a ellen, mert ez a 3-as sok csapatot szét tudna szedni, de egy az, hogy sajnos ennyire jól ritkán játszik Leo - meg a többiek -, a másik meg, hogy az igazán komoly ellenfelek ellen nem elég 3 embert felküldeni, hogy oldják meg, oda csapat kell támadásban is, nem csak védekezésben.. Na mindegy, kezdek eltérni a tárgytól, kíváncsi leszek, hogy Messi milyen formában fog játszani a következő meccsen, meg ha a Kupában összekerülünk megint Simeone fiaival, akkor ott hogy fogja tolni. Remélem hasonlóan jól.. [-o<
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.12. 12:31:30

Kicsit meglepődtem ezen a nyilatkozaton. Várható volt, hogy majd mond valami olyasmit, hogy minden rendben van.., tennünk kell a dolgokat stb. de ez elég kirohanás szerű volt. Meglehet, hogy volt valami affér köztük, de hasonlók mindenhol vannak. Amikor a bajnokság első részében egyszer-kétszer megfőtt a Real, egyből jött, hogy Cr a diktátor és Jamest elküldte az anyjába edzésen. Ilyenkor jönnek az összeesküvés-elméletek. De amikor mondjuk Henk ten cate (akit tiszteelek és szeretek, mert hatalmas szerepe volt abban, hogy sikeresek voltunk) nyilatkozik az öltözői dolgokról valahogy nem tudom hitelesnek vélni.
A Bartomeu-féle találkozót is mindenki emlegeti, készpénznek veszik a sajtó által, mikor pont azok cáfolják akik ezt első kézből tudják. Kötve hiszem, hogy a média tudhatott volna erről, pláne, hogy mi hangozhatott el kettejük között.

De a meccsre visszatérve, újra azt a Messit láthattuk aki idén is már sokszor megörvendeztetett minket és ehhez most kitűnő offenzív játék is társult. Sok meccs volt amikor hasonlóan hajtott, de akkor támadásban nem volt olyan hatékony. Most mindkettő összejött. Mondjuk ennek ellenére is elrakhatott volna még vagy 3 gólt.
Furcsa ezt leírni, de valahogy a tizenegyesért nem voltam annyira ideges mint általában (inkább az húzott fel, hogy így megette a bíró ezt a undorító homorítást), jó volt látni, hogy Messi meddig visszajött védekezni.
Remélem kitart egy hasonló forma ráadásul jó volt látni, hogy egyre inkább érzi egymást mindhárom támadó.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.12. 11:26:02

Kash írta:VEB dobta be legelőször
nem, nem én voltam, én már a vita közben jöttem meg. és nem viccből írtam azt amit, és nem is azt hogy adjuk el, hanem, hogy van olyan opció amikor be lehetne vállalni az eladását. a kettő között azért elég nagy a különbség.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.12. 11:23:10

Nézzük a dolgokat Messi idegei szempontjából. Adóügy. Ambicionált, de nem sikerült VB. arany. Barátja, Cesc távozása. Irányítói feladatban indított bajnokság, de a média belehajszolta a különböző gólrekordokba. Állandóan médiatémává tett "párharc" CR-rel. Hercehurca a transferban körül. Egy olyan edző, aki állandóan bizonyítani akarja, hogy ő a legerősebb kutya. Közhangulat Barto és Zubi ellen. Xavi és a tiki - taka folyamatos utóvédharca. Meglepő, hogy a kispadra ültetéssel elszakadt a húr?
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2015.01.12. 11:03:34

Nem szeretek az Aranylabdával foglalkozni...mert semmi értelme, csak fölösleges versengés, amit igazából csak Cé vesz komolyan, meg az őrültjei,de ez az egész.... ez a veszekedés stb...pont egy héttel a díjkiosztó előtt robbant ki...milyen érdekes...
Ugyan úgy mint hogy azt is ma hozták le, hogy Cé elküldte az anyjába Bale-t a,
Bár nem tudom h mi, de tuti tavaly is voltak ilyen koholmányok..
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.12. 10:22:48

Tegnap ismét jól játszott. Az első félidőben a jobboson nagyon jól tolta. Jó volt látni ismét abban a pozícióban, még ha be is lépett középre, ettől függetlenül az átlagosnál többet volt a vonal mellett és adott 2 gólpasszt (nálam az első gól is az ő megkerülős csele és bepassza miatt jött létre, Suarezen csak egy jótékony koccanás volt). Örülök, hogy nyilatkozott! És örülök annak, amit mondott! Nem vagyok naív, így tudom, hogy valahol féluton van az igazság, azaz tuti volt szócsata, tuti megorroltak egymásra LE-vel, de nem hiszem, hogy ez egyedi lenne a foci világában. Az meg hogy edzőcserét kért, edzőket rúgatott ki, ő befolyásolja a klub minden döntését nem igaz. Biztos fontos szerepe van, több is mint kéne, de kizártnak tartom, és csak azt gondolja ezt, aki ezt akarja látni. Összességében csak így tovább! Védekezett, szerelt, ütközött, tizenegyest hoztt össze, ami ugyan kamu volt, de a saját 16osán belül ő szerelt. Nem hiszem, hogy pl tavaly a saját félpályánkra sokat átjött volna, szóval rendeben van a srác! Nem mellesleg tegnap elérte a 100 gólpasszt a ligában!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.12. 09:03:21

mi az igaz és mi nem? ez itt a kérdés!
ha igaz, hogy Messi mondta? ha igaz, hogy azt mondta?, ha igaz hogy úgy mondta?,.....senki ne reménykedjen ebben nem lesz tuti!
talán ott lehetne kategorizálni, hogy mi gerjeszti a a reakciókat, a vitát?! a látottak, vagy a másod(sokadik) kézből jövő információk.
aztán ott, hogy milyen az értékelés szinvonala?! (van aki rosszul lát, rosszul hall esetleg rosszul olvas :shock: )
én azt követem, hogy ha észlelek valamit, értékelem (jól vagy rosszul) és jöhet a vélemény....
tegnap azt láttam, hogy Messi jól játszott, tehát dícsértem, és örültem. ha nem ezt látom, nem fogom dícsérni (inkább szidom) és keresem az okokat,...stb.
most olvasom, hogy mit nyilatkozott és tetszik amit mondott, örülök neki de(!) vannak kétségeim .
miért? mert amit most mondott azt korábban kellett volna és akkor az általa is emlegetett célt sokkal direktebb módon szolgálhatta volna.
érdemben pedig: igen is Messinek meg van a (nem dekaerált de szerzett) pozíciója , hogy jelentős ügyekben véleményt alkosson! a viselkedése, a személyisége , és nem utolsó sorban a teljesítménye(ami ugye determinálja a pozícióját) azonban elég összetett, nehezen átlátható (számomra ) ezért " valós időben " nem vállalkoznék ítéletre.
helyette inkább csodálom(amíg lehet) egyedül és kizárólag a : játékát.
tothnandor1
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.25. 12:35:37

2015.01.12. 08:43:03

Na! Remélem mindenki megkapta a megfelelő választ tegnap este, így végre befejeződhet Messi zríkálása. Hajrá Barca!!!
Avatar
Messi2015
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015.01.11. 13:38:02

2015.01.12. 08:04:24

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, nem akarva igazságot tenni, hogy azért mert valaki Messi miatt lett Barca szurkoló az semmit nem von le az elkötelezettségéből a klub irànt. Mindannyian emociók alapján szurkolunk valakiknek, vagy valakinek. Van aki a régebbi Barca játéka miatt és van aki a jelen sztárjai miatt. Nem hiszem, hogy az egyik indok előrébb lenne a másiknál. Csak ezért magamat előrébb tenni, mert én a szertáros miatt szurkolok a Barcának nem hiszem, hogy van értelme.
Tegnap Leo bizonyította, hogy mit jelent a mai Barcának, ez gondolom vita feletti, hogy valamikor majd tényleg nélküle kellesz játszani az is vitán felül áll. Én személy szerint nem válnék meg tőle, de megértve másokat, el nem fogadva, nyilván lehet egy távozása melletti érv is releváns.
"Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt." Simeone
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.12. 01:44:18

kristop írta:...
Csak az a különbség
,hogy Xaviról,meg Puyolról ilyenek sosem kerültek nyilvánosságra, hogy Arbeloa nőjét verik a sikátorban( :mrgreen: ),meg hogy az elnöknek ultimátumot adtak,hogy vagy az edző,vagy ők. Nem hiszek el mindent, de jól irta Bob, csak olyanról irnak 101 cikket, aminek van is egy kis alapja. Előfordulnak az ilyen irásokban a költői túlzások, de alapjuk biztos van.

Ahogy leirtam az előző hszemben is, azzal van bajom, hogy valakinek/valakiknek az tök normális,hogy Messi ránőtt a klubra. Nem tudom megérteni,hogy ezt egy Barcelona, s nem Messi szurkoló hogy tudja elfogadni, és még bólogatni is hozzá. Pep korszakban is volt "hatalma" a csapaton belül, még sem szóltam semmit sem ellene, mert látszott rajta,hogy akar. Ez pl tavaly, meg idén is pár meccsen nem mondható el róla. Van mikor az embernek nem megy, s van mikor nem is akarja... Persze ezt nem egy ilyen teljesitmény után fogom taglalni róla, mert most mindenkiben az "überMessi" kép él, mert ez a friss.

Kash irta,hogy ő miatta szerette meg a barcát. Én nem, de én is nagyon szimpatizáltam vele, egyik kedvencem volt,talán még most is az, de ha a csapat és egy játékos között kell dönteni, akkor én a csapatra szavazok. Ronaldinho után is "átvészeltünk" pár évet, Messi után is menni fog. Jelenleg úgy érzem, talán Mascherano eladása érintene engem rosszul, ő az, aki minden meccsen 150%ot teljesit, a többi az már csak részletkérdés. Félreértés ne essék, nagyjából minden játékos a szivemhez nőtt, de nincs olyan ember, akit ne tudnánk pótolni. Ez egy klub, ami már x+1 éve müködik, nincs olyan játékos, aki bármilyen jogon is a klub fölé nőhet.
Sosem értettem az olyanokat,mint pl GT, aki játékosnak, és nem csapatnak szurkol, de ez már más téma,nem akarok belemenni most.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.12. 01:06:12

hajnesz írta:Nem akarom fikázni,mert lehet,hogy semmi se igaz, igazából engem az lep meg,hogy itt a fórumozók többsége normálisnak tartja,hogy Messinek lehet beleszólása ilyesmibe, ez nem fér sehogysem a fejembe, pedig már küszködök vele vagy 2 hete.
én azért érezlek titeket hibásnak ebben az egész messis kérdésben, mert az egész messi vitának az az alapja, hogy mindent ami a hírekben megjelent ti készpénznek vettetek. és ha már onnan kezdődik a vita, hogy "de nehogymár ő mondja meg ki az edző", akkor már az elején félre van csúszva a vita.

mint az idézet részben is, te azt nem érted már két hete, hogy valakinek hogy lehet ez normális, miközben én - meg gondolom mások is - azt nem értik, hogy te miért hiszed el erről a srácról ezeket. magyarul, van a klub legendája, akit egy visszahúzódó, halk, szerény embernek lehet ismerni, mindenki ezt nyilatkozza, minden könyvben ilyeneket lehet olvasni róla, és időről időre bedobnak valami teljesen hihetetlennek tűnő dolgok mindenféle forrás nélkül. és te inkább ezeknek a bedobott híreknek hiszel, mintsem a klubnak, vagy a klub játékosainak, vagy bárki más futballszemélyiségnek, vagy akár magának a játékosnak. számomra ez a hihetetlen.

mert még, ha a tizede mondjuk igaz is, és tényleg volt mondjuk összeszólalkozás köztük, akkor se értem, hogy egy barca szurkoló hogy gondolhat egyből a legrosszabbra, és nem arra, hogy "hát ez tuti kamu". mert egy real szurkolóról még simán elhiszem, hogy szerinte messi okozta a gazdasági világválságot, de úgy gondolnám, hogy mi azért a saját játékosainkról a legjobbat feltételezzük. én például ugyanezeket a híreket soha nem hittem volna el puyolról, se xaviról, és nem értem miért kellene elhinnem messiről és miért ne csak annyit reagáljak rá, hogy "hülyeség".
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.12. 00:24:32

ozsimiki írta:Bob ez szép és jó, csak Ő nem mondta,h jobban csinálná,és nem is akar edző lenni (most :D), ettől még láthatja,h mire nem jó Lucho.

de nem fűzöm tovább mert előveszed megint a közmondás gyűjteményedet.

6 évig még legalább fújja azért az a szél :) remélem

de mivel szeretek következetes lenni, ahogy azt látom,h a közönség elfordul tőle,akkor elhiszem,h Messi itt a gond,és a háttérben már Katalónia élére tör.
De szerintem arra is van ember, akinek lehet/van joga kritizálni az edzőt, és az egyértelmüen nem Messi. Nem akarom fikázni,mert lehet,hogy semmi se igaz, igazából engem az lep meg,hogy itt a fórumozók többsége normálisnak tartja,hogy Messinek lehet beleszólása ilyesmibe, ez nem fér sehogysem a fejembe, pedig már küszködök vele vagy 2 hete.
Értem én,hogy klublegenda, ha év végéig ilyen lesz,mint ma, én leszek az első,aki ide fog irni,hogy bocs srácok, elnéztem, nektek volt igazatok,stb. De attól,hogy valaki klublegenda, még az ilyesmibe semmi beleszólása nincs. Most teljes mértékben igazat adok Bobnak, mindenki tegye a saját dolgát.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.01.12. 00:09:35

Elolvastam mindenki hsz-ét, a vita elejétől kezdve a végéig, igazat nem szeretnék adni senkinek, ez amúgy sem az én dolgom, viszont azokat, akiknek valamilyen problémájuk van Messivel -elvégre egy vita magától nem robban ki- nem értem...Ha jól emlékszem, VEB dobta be legelőször, szerintem viccként azt, hogy elkéne adni Messit, és ezután mindenki rácuppant a témára, és idáig fajult. Egy vagyok szerintem a több ezer -vagy millió...- szurkoló közül, aki annak idején Messi miatt szeretett bele a Barcelonába -és mielőtt valaki divatdrukkerezne, elmondom, hogy sírtam, amikor a Barcelona kiesett a Chelsea ellen a BL elődöntőből, és azt megint el kell mondanom, hogy ezt nem azért osztottam meg veletek, hogy többet gondoljatok a dolog mögé- Nem szeretem, amikor valaki szídja Messit, nem szeretem, amikor valaki egy rossz meccse után azonnal jön ide, és írja, hogy őt mennyire idegesíti Messi semmilyensége, és az alázatosság hiánya, valamint nem szeretem, mikor 2 Barca szurkoló összekap egy totális zero dolgon, főleg, ha a tárgy maga Messi. Ozsiról tudom, hogy nagy Messi fan, pont, mint én, ezért van Messivel szemben némi elfogultsága, ellenben hank1lee-vel, aki pedig ugyanennek az ellenkezője. Mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten, de mint említettem, nem az én dolgom eldönteni, kinek van igaza, viszont Ozsit sokkal inkább megtudom érteni, hiszen tudom milyen az, amikor valakivel vitatkozni kell egy olyan játékosról, akiről nem kéne...És szerintem nem kéne!
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.12. 00:05:34

Messi: "I don't plan to leave, everything that has been said is false. About relation with coach, about Chelsea, about City...They make it look like I run club. I am just one more player... The latest lies hurt because they came from Barcelona media this time, not from Madrid, whose media used to attack us... I didn't put any conditions to stay, because I don't plan to leave. I'm happy here."

a Barca TV-ben beszélt Messi, mindent tagadott, ami az utóbbi időben elhangzott.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.01.12. 00:03:05

Bob ez szép és jó, csak Ő nem mondta,h jobban csinálná,és nem is akar edző lenni (most :D), ettől még láthatja,h mire nem jó Lucho.

de nem fűzöm tovább mert előveszed megint a közmondás gyűjteményedet.

6 évig még legalább fújja azért az a szél :) remélem

de mivel szeretek következetes lenni, ahogy azt látom,h a közönség elfordul tőle,akkor elhiszem,h Messi itt a gond,és a háttérben már Katalónia élére tör.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2015.01.11. 23:53:44

Bob_Marley írta: A suszter meg maradjon a kaptafánál.
Akkor mégsem Ő váltja Lucho-t a padon? :lol:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.11. 23:48:29

Kettő közmondást tudok hozzáfűzni.
S.Agüero írta:[
Mi bajod van vele ebben a szezonban a hozzáállásával?
Azért mert minden hülyeséget lehoznak az újságot... Bogarászd ki, mi igaz.
Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. Még ha mindent ellehet osztani néggyel is akár.
ozsimiki írta:
Szóval ha Messi,és pár játékos aki történelmet írt a Barcelonával,és jelenleg is hasznára van a csapatnak, szerinted nem pont a KLUB érdekéért is szólal fel esetleg egy edző ellen? Ezt az egész vitában nem értettem, azzal nem a klubbot bántja,sőt szerintem a klubb érdeke is az,h megfelelő ember legyen a csapat élén, persze ha sikerességet szeretnének.
A suszter meg maradjon a kaptafánál.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 23:43:35

Tied volt az utolsó szó, eztán is mindig így lesz! Bye.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.01.11. 23:34:33

hank1ee!

Most nem.
Alaphozzászólásomban nem volt semmi személyes, te vetted magadra "véletlenül",meg,h én hogy fogok drukkolni. Nah örüljünk a győzelemnek,meg,h a közönség Döntött
:D

am az igazi szurkolós dologban már leírtam,h mi a véleményem, látom szépen értelmezted is :) fiatalos hévvel azért próbáld meg legközelebb.
hank1ee írta:Állj - én nem hibáztattam Messit egy cseppet sem, csak azt mondtam, hogy más kell már! Roura egyébként sose volt a csapat élén, csak egy pályaedző volt.
hank1ee írta:Csak az jelentené ennek a Barcelonának a végét és egy új kezdetét, ha Messi elmenne. Az ő eladása, semmi más. Vele sajnos már nem lehet csúcsra járatni ezt a csapatot... Szerintem.
aha szóval te nem írtad,h akkor látnál javulást ha elmenne =D> mind1, bizonyos dolgokat felesleges folytatni :)
Számodra nem az edzőink milyensége a gond, hanem az,h Messi jelenléte miatt nem tudják kihozni a csapatból a lehetőségeket, aha, jóéjt

szerk: persze,h enyém volt, hiszen beidéztem azt,amit elvileg nem írtál :D szia
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 23:29:32

Megkaphatja ronaldo holnap a 3.-at, de ősz óta Leo ráfeküdt az ötödikre...és ha ezt hozza tartósan is, meg is lesz. Nincs még egy játékosa a földkerekségnek, aki ekkora hatással van a többi csapattársa teljesítményére. Eszméletlen a pali, e formájában vitathatalanul a No1.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 23:27:03

ozsimiki írta:És attól ez nem fog megváltozni hank1eee,h itt Te még akár 100oldalon keresztül leírod,h Messi jelenléte a fő oka annak,h az edzőlegendáink az utóbbi két évben hátrafele mennek.
Hallod, kezdesz már nagyon átmenni személyesbe, pedig még admin is vagy. :D Valótlanságokat azért csak nem kéne írni, mert én ilyet egyszer nem mondtam semmilyen formában. Ráadásul nem is gondoltam. De te tudod.

Amúgy meg a bérletesek-igaz szurkolók összefüggés vonatkozásában eljutott a tudatodig, hogy van, aki nem jut hozzá a bérlethez ilyen-olyan okok miatt? Mert mondjuk nincs rá pénze, nem pártoló tag, vagy csak nem él Barcelonában?

Amúgy meg itt befejeztem a vitát veled, a provokáló hsz-eidre se fogok reagálni, mert én leszek a szemét. :lol: Már így is jól lefárasztottad az agyam.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hank1ee 2015.01.11. 23:31:53-kor.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.01.11. 23:18:55

hank1ee én 94 óta Barca drukker vok,ha akkor lett volna net,és az akkori legendákat is ilyen nevetséges szinten akarták volna eladogatni,akkor is kiálltam volna mellettük :wink:

Bob!

Szóval ha Messi,és pár játékos aki történelmet írt a Barcelonával,és jelenleg is hasznára van a csapatnak, szerinted nem pont a KLUB érdekéért is szólal fel esetleg egy edző ellen? Ezt az egész vitában nem értettem, azzal nem a klubbot bántja,sőt szerintem a klubb érdeke is az,h megfelelő ember legyen a csapat élén, persze ha sikerességet szeretnének.

Sanama!

Gondoltam,h lesz aki ezt látja bele, kedvedért: nem azért igazi szurkolók,mert van lehetőségük bérletesnek lenni,hanem mert ez ott többet jelent mint sima buzdítás, ők fanok,ebben nőttek fel, és hidd el,h sokkal előbb,és jóval több mindent tudnak,és átlátnak (nyilván helyzeti előnyük miatt többnyire) mint azok,akik nem ott élik ezt meg.

Na már most, ha ők nem tüntetnek azok után sem Messi ellen,h Ő elvileg megelégelte Lucho marha nagy profizmusát,akkor annak oka van, mégpedig,h ők is így gondolják. És attól ez nem fog megváltozni hank1eee,h itt Te még akár 100oldalon keresztül leírod,h Messi jelenléte a fő oka annak,h az edzőlegendáink az utóbbi két évben hátrafele mennek.

utoljára:

sokkál inkább tartanám bárkitől is a klubb ELLENI dolognak azt,h ha látják,h vmi nem stimmel,és nem lesz jó, viszont NEM szólnak semmit,csak mennek a szakadék felé magabiztosan,mintsem azt,h pont az ellenkezőjét teszik (ha tették ugye), nálam ez azt bizonyítja inkább,h a KLUB fontos.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 23:16:30

Gratula Messinek először is, mint Realos kém elismerem, hogy ma azért elég jól játszott.. De hogy az origon Lee-vel együtt szapulhassan engem is megint, kiemelném, hogy a mai meccsét 2 részre bontanám. Első félidei Messi, és második félidős Messi.

Az első félidőben úgy játszott, ahogy folyton szapulom, hogy szeretném. Robbanékony, hajtott, nem önzőzött, passzolt amikor kellett.. Suárez gólja előtt rögtön a Malaga elleni 09 tavaszán lőtt gólja ugrott be - aki látta emlékszik rá gondolom -, ahogy berobbant, biztos is voltam benne, hogy azt nem adja le, de a csapat alá játszott akkor, és tökéletes döntést hozott! Parádés első félidő!

A második félidőben viszont egyre inkább rágörcsölt a gólra, sokat önzőzött, és még Moyat is lekaratézta, aztán meg ő háborodott fel.. A második félidőben is jobb volt, mint általában szokott, de akkor elkezdett öncélú lenni, az annyira nem tetszett megmondom őszintén.

De összességében MoM Neymarral egyetemben, ha úgy játszana folyton mint az első félidőben, még Avatarba is kiraknám lehet.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.11. 23:15:37

Bob_Marley írta:Nem a játékával van gond idén, mert LE (igen ő bármennyire hihetetlen...) jó helyet talált neki, hanem a klubhoz való hozzáállásával.
Mi bajod van vele ebben a szezonban a hozzáállásával?
Azért mert minden hülyeséget lehoznak az újságot... Bogarászd ki, mi igaz.
Válasz küldése