Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
xyzikeee
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2018.04.06. 11:39:57

2018.06.06. 15:26:42

Cestus írta:Ebben az esetben persze Dembelé helyzete bonyolódna és valószínű mennie kéne
Salahot elhozni ennyi ráfizetéssel Dembelé kárára aki 4 évvel fiatalabb kb szerintem nagy hülyeség lenne. Egyébként szimpatikus játékos nagyon Salah.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.06. 15:10:50

Subinho írta:Ha Rui valóban ingyen lenne, akkor megkockáztatnám a Cilessen >> Liverpool 60 misi dolgot.
Rosszul is írtam amúgy, Rui már jelenleg is szabadúszó, JÚNI elsején távozott a Sportingtól.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.06. 15:03:46

egyszezonos salahért nem hogy 160 milliót nem adnék, 10-et se... semmi szükség nincs rá...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.06. 14:46:14

[/quote]

Lemar ügyes gyerek, de 70-et sem adnék érte. Max 50. De szerintem csak Griezmannra helyezünk nyomást ezekkel a hírekkel. Rui Patrício-t elfogadnám Cillessen pótlásaként, ha a hollandot eladnánk jó pénzért, a portugál meg olcsón jönne.

Szerk.: most nézem hogy Rui Patrício júliustól free agent amúgy.[/quote]


Ha Rui valóban ingyen lenne, akkor megkockáztatnám a Cilessen >> Liverpool 60 misi dolgot.
Egyébként ha nem jön esetleg Griez, Salah-ra mennyi esély lenne? Griezre el van téve 100, így a fent leírtak alapján 160-at tudnánk ajánlani Salah-ért. Ebben az esetben persze Dembelé helyzete bonyolódna és valószínű mennie kéne, de akkor az még plusz 100 lenne. Abból lehetne igazolni egy nagyon jó védőt Mina helyett. Vagyis, ha meggondoljuk, még jól is jönnénk ki belőle... :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.06. 14:19:17

Kovbal88 írta:Vidalra tényleg semmi szükség, de sok pénzt nem kapunk érte az biztos, olyan 5-7 körül már jó lenne. Az is plusz.
Denis akkor lenne értelme eladni, ha jön Thiago. Érte lehetnek érni 10 körül, de szerintem annál többet ér.
Samper-t nem tudom, mire képes nincs nagy felhajtás körülötte szóval, kizárt a jó áron való értékesítés.
Digne,Paco, Verma és Cilessen ezt a négyest nem szabad eladni, remek cserék, csak kevés lehetőséget kapnak, de náluk jobbakat ennyiért ugyse találunk.

Egyébként Thiagoval kész csapatunk lenne, talán egy jobbhátvéd kell még, és megvagyunk. Griezmann se feltétlen élet-halál kérdés. A középső védő poszt ami még érdekes, a Pique-Umtiti páros mellett nem sok lehetőség van másoknak, arra ott van mozdony, mellé még jó lenne, valaki, aki tűri a padot és tud segíteni, ha a pályán van.
Denist eladni nem fogjuk szerintem, nagyon maradni akar. Ha meg egy játékos semmiképp sem akar menni, nem tudja a klub eladni (lásd: Turan). Nekem szimpatikus amúgy a gyerek, de abban koránt sem vagyok biztos, hogy kell-e ő ide a csapatba. Cillessent én egy 50 M-ért eladnám akár, többet érdemel annál, minthogy pár CDR-meccsen védjen, és vannak égetőbb pályarészeink is, mint a kapusposzt. De ha másból tudunk pénzt csinálni, és így marad a holland, nem bánom persze.

A Cope szerint Griezmannak az Atlético nagyban készíti elő a 23 milliós új szerződését. Közben a katalán médiában csak úgy repkednek az alternatívák (nyomás gyakorlás), mint Lemar vagy Salah. 100 M-ért jó lenne Gríz, de én sem dőlök a kardomba, ha nem jön végül. Szerintem tavaly ilyenkor senki nem gondolta, hogy pont őt kellene leigazolnunk, amikor a jövő csapatáról fantáziált. Viszont fél éve etetnek minket ezzel, hogy jön, eleinte értetlenkedtünk, aztán megmagyaráztuk magunknak, miért lehet hasznos. Teltek-múltak a hónapok, és már szerintem mindenki fixen számolt vele, mint a jövő csapatának alapembere, annyira tutinak tűnt minden. Ha ezek után nem jön, az azért mégis bosszantó lesz emiatt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.06. 12:29:52

Nero. írta:Okos volt aki multkor megmutatta neki azt a Twitter oldalt, most minden reggel befogja másolni az osszes blikk/sporthirado értékű “hírt”
Erről is szól ez a topik, nyár van. Amíg a SPORT/Mundo a forrás, addig nincs baj.

Lemar nekem nem kéne, még 50-ért sem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.06. 11:28:02

Nero. írta:Okos volt aki multkor megmutatta neki azt a Twitter oldalt, most minden reggel befogja másolni az osszes blikk/sporthirado értékű “hírt”
akkor ezentúl csak neked, MINDEN NAP, MINDEN új híreket befogok másolni :D ha már ennyire élvezed :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.06.06. 11:13:28

crixus írta:
Kovbal88 írta:Amúgy kiket akarunk eladni? Gomesen kivül?
Vidal,Denis, Samper első sorban, őket nem kellene pótolni sem, ahogy a kölcsönben lévők közül szerintem senkit sem marasztalnak. Másod sorban Digne,Paco, Verma és Cilessen akik "mehetnek", ha akarnak, ha elégedetlenek a szerepkörükkel. Őket pótolnunk is kellene, a tartalékból vagy igazolással.
Vidalra tényleg semmi szükség, de sok pénzt nem kapunk érte az biztos, olyan 5-7 körül már jó lenne. Az is plusz.
Denis akkor lenne értelme eladni, ha jön Thiago. Érte lehetnek érni 10 körül, de szerintem annál többet ér.
Samper-t nem tudom, mire képes nincs nagy felhajtás körülötte szóval, kizárt a jó áron való értékesítés.
Digne,Paco, Verma és Cilessen ezt a négyest nem szabad eladni, remek cserék, csak kevés lehetőséget kapnak, de náluk jobbakat ennyiért ugyse találunk.

Egyébként Thiagoval kész csapatunk lenne, talán egy jobbhátvéd kell még, és megvagyunk. Griezmann se feltétlen élet-halál kérdés. A középső védő poszt ami még érdekes, a Pique-Umtiti páros mellett nem sok lehetőség van másoknak, arra ott van mozdony, mellé még jó lenne, valaki, aki tűri a padot és tud segíteni, ha a pályán van.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.06. 10:38:50

Okos volt aki multkor megmutatta neki azt a Twitter oldalt, most minden reggel befogja másolni az osszes blikk/sporthirado értékű “hírt”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.06. 10:37:33

Lemar megint érdekes kérdés lenne, elvileg kéne 1 jó kreatív, megbízható középpályás és ő a Monacoban az. Kérdés, hogy nálunk is az lenne vagy sem, de ezt úgyis akkor tudnánk meg ha jönne. De valószínűleg ennek semmi valóságalapja csak a sajtó találta ki. Griezmann elméletileg fix. Meg ha valami lenne, arról úgyis lenne itt egy cikk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.06. 10:03:19

visca el barca írta:reggeli hírmorzsák

Barça recently enquired about Thomas Lemar (AS Monaco) and the club is willing to accept bids between €70m and €90m. [md]

Barça's list of goalkeeper replacements if Jasper Cillessen leaves. [md] - Tim Krul (Brighton) - Rui Patrício (Sporting CP) - Joel Robles (Everton) - Vicente Guaita (Getafe)
Lemar ügyes gyerek, de 70-et sem adnék érte. Max 50. De szerintem csak Griezmannra helyezünk nyomást ezekkel a hírekkel. Rui Patrício-t elfogadnám Cillessen pótlásaként, ha a hollandot eladnánk jó pénzért, a portugál meg olcsón jönne.

Szerk.: most nézem hogy Rui Patrício júliustól free agent amúgy.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.06. 09:42:48

reggeli hírmorzsák

Barça recently enquired about Thomas Lemar (AS Monaco) and the club is willing to accept bids between €70m and €90m. [md]

Barça's list of goalkeeper replacements if Jasper Cillessen leaves. [md] - Tim Krul (Brighton) - Rui Patrício (Sporting CP) - Joel Robles (Everton) - Vicente Guaita (Getafe)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.06.06. 08:22:28

El Pistolero írta:
El Pistolero írta: Más: Rodrygo mesterhármast és egy gólpasszt szerzett tegnap a Santosban. Nem azt mondom, hogy na ettől most azonnal tegyük le érte az 50 milliót, de mindenképpen szép teljesítmény, hogy 17 évesen 8 meccsen 5 gólos a brazil bajnokságban és harmadik a góllövőlistán. Idén - nyárig biztosan - különösen tele vannak a brazilok tehetségekkel: Vinicius Jr 40-ért megy a Realba, Arthur hozzánk legalább 30-ért, Paulinhót pedig a Vascóból viszi a Leverkusen ugyancsak 30-ért. Ilyen árak hallatán nem is hangzik horribilisnek az az 50 millió. Szinte biztos vagyok benne, hogyha Mi nem, más egészen biztosan ki fogja perkálni érte a kért pénzt.
http://www.marca.com/en/football/real-m ... b45eb.html" target="_blank

Igazából fogadni mertem volna egy ilyen cikkre.
Gomest is akartàk...
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.05. 23:49:22

El Pistolero írta: Más: Rodrygo mesterhármast és egy gólpasszt szerzett tegnap a Santosban. Nem azt mondom, hogy na ettől most azonnal tegyük le érte az 50 milliót, de mindenképpen szép teljesítmény, hogy 17 évesen 8 meccsen 5 gólos a brazil bajnokságban és harmadik a góllövőlistán. Idén - nyárig biztosan - különösen tele vannak a brazilok tehetségekkel: Vinicius Jr 40-ért megy a Realba, Arthur hozzánk legalább 30-ért, Paulinhót pedig a Vascóból viszi a Leverkusen ugyancsak 30-ért. Ilyen árak hallatán nem is hangzik horribilisnek az az 50 millió. Szinte biztos vagyok benne, hogyha Mi nem, más egészen biztosan ki fogja perkálni érte a kért pénzt.
http://www.marca.com/en/football/real-m ... b45eb.html" target="_blank

Igazából fogadni mertem volna egy ilyen cikkre.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.06.05. 21:44:08

Kovbal88 írta:Amúgy kiket akarunk eladni? Gomesen kivül?
Vidal,Denis, Samper első sorban, őket nem kellene pótolni sem, ahogy a kölcsönben lévők közül szerintem senkit sem marasztalnak. Másod sorban Digne,Paco, Verma és Cilessen akik "mehetnek", ha akarnak, ha elégedetlenek a szerepkörükkel. Őket pótolnunk is kellene, a tartalékból vagy igazolással.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.05. 20:54:28

Kovbal88 írta:
Amúgy kiket akarunk eladni? Gomesen kivül?
Szerintem még Vidal az akit tuti.
De elnézve a szezont meg Valverdét, Denis, Digne, Munir, Paco, Deu meg talán Marlon akikre esély van, hogy lépnek. Illetve ha Vermaból pénzt akarunk látni, ha jól tudom neki jövőre lejár a szerződése, és nem hiszem, hogy hosszabbítanánk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.06.05. 20:40:41

Cestus írta:A MD szerint Deulofeu 10 millióért mehet a Watfordba.

Jó üzlet volt így visszahozni, de legalább nem ingyen menne. :D

Mondjuk még mindig azt mondom, hogyha átlag 15 millióért el tudnánk adni 7-10 embert, abból (plusz az alapbüdzsé) már lenne elég tőke 3-4 (jó) igazoláshoz. Minőségre pótolva lennének a távozók, Valverde meg amúgy is kisebb keretet akar, mint a jelenlegi.
Jobban járna a Seria A -ban valami nagyobb csapatban, Inter, Milan, Roma... ennyi pénzért jó üzlet lehet. Sok szerencsét neki.

20 ért hozunk Mattieukat 30 évesen, 40 ért kínából Paulinho-t, kb két-három játékost vennénk, ha menne a 7-10 és semmivel se lennének jobbak, mint a jelenlegiek. Egy lépés előre, kettő hátra.

Amúgy kiket akarunk eladni? Gomesen kivül?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.05. 19:05:39

A MD szerint Deulofeu 10 millióért mehet a Watfordba.

Jó üzlet volt így visszahozni, de legalább nem ingyen menne. :D

Mondjuk még mindig azt mondom, hogyha átlag 15 millióért el tudnánk adni 7-10 embert, abból (plusz az alapbüdzsé) már lenne elég tőke 3-4 (jó) igazoláshoz. Minőségre pótolva lennének a távozók, Valverde meg amúgy is kisebb keretet akar, mint a jelenlegi.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.06.05. 16:48:12

Egyszerüen frászt kapok, aikor a nem létező saját nevelésü hatalmas tehetségeket hiányolják többen Munirtól a Santosokon át egészen Nolitóg, azután Cuenca,Sandró,Telló,Bartra, Fontas,
Deoulofeu, meg akik nem jutnak eszembe Ők sem kaptak lehetőséget? Kaptak. És??? Erről ennyit.
Most ki tudja miért kicsi a meritési lehetőség. De, ha mégis vannak, akkor miért nincsenek?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.05. 15:57:46

Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk
Attól még át lehetne vennie a labdát, és passzolhatna pontosan. Szélen meg sosem volt, csak valamivel közelebb a vonalhoz.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.05. 15:32:50

xyzikeee írta:Egyébként a középpályára biztosan igazolnunk kellene? Nem lehetne esetleg esélyt adni a fiataloknak? Alena sajnos most lesérült, amit nagyon sajnálok, de a most következő szezonban még ő is kaphatna lehetőséget.
Kreatív középpályás kell? Denis Suarez, Ranfinha
Tudom ők nem éppen ugyan az a poszt mint Thiago, aki a védekezésért is felelős. De kit is keresünk pontosan?
VKP? A fiatal Busquetsnek esetleg esélyt adni és rotálva játszatni néha?
Soha az életben nem fogunk kinevelni klasszis játékosokat hogyha az esetleges tehetségek nem kapják meg az esélyt. És itt nem arra gondolok hogy 1 szezonban 2x pályára lép valaki az utolsó 5 percben vagy az egyik kupában egy 3-ad osztályú csapat ellen bohóckodni hagyjuk, hanem tétmeccsen a bajnokságban, mondjuk a kisebb csapatok ellen kezdjenek ezek a fiatalok.
Érezzék azt hogy számítanak rájuk és van esélyük felkerülni véglegesen és stabilan megmaradni az első csapatnál.
Félre értés ne essék, én is örülnék egy Thiagónak, Eriksennek, vagy bármely nagy klasszisnak.
Na majd kderül mi lesz valójában. :)
Részemről oké, hogy Busquets meg Rakitic mögé felhozzuk kis Busit meg mondjuk Sampert, csak Valverdét ismerve félő, hogy ennek az lenne a vége, hogy maximum időhúzó cserék lennének mindketten, Busit és Rakiticet meg évi 60 meccsen játszatná.
Emiatt én szívesebben hoznék ide egy már bevált embert, na persze ha Griezmannért kifizetjük a 100-at, Lenglet-ért a 30-at, Arthurért megint csak a 30-at, akkor már nem valószínű, hogy más is jönni fog, hacsak nem váltunk brutál módra az eladások terén.
Chino írta:Mondjuk, ha posztján játszott volna nem hiszem, hogy játékban ezt hozta volna le.
Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk, hogy elhaltak rajta támadások vagy folyamatosan szerelni tudták. Ő iszonyatosan jól érkezik labdákra, azokat tartja meg, ő a tizenhatoson belül van elemében. Valverde taktikájának ő a legnagyobb vesztese.
Ebben a szerepkörben ez a termés inkább megsüvegelendő.
Egyetértek, és őt ezért is hoztuk ide az MSN-be, mert Neymar és Messi is olyan szélsők voltak, akik borzasztóan lekötötték a védőket, Suáreznek meg középen sokkal több területe volt, hogy nevető harmadikként berugdossa a gólokat.

Más: az Inter opciója Rafinhára elvileg ma jár le, úgy néz ki, nem áll szándékukban megvenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7452
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.05. 15:11:24

Tivadar6 írta:
S.Agüero írta: Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
Igen, pontosan erre gondoltam...
Nem vítatom az érdemeit, de a liga második felétől, megérdemelten ült volna a padon...
Mondjuk, ha posztján játszott volna nem hiszem, hogy játékban ezt hozta volna le.
Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk, hogy elhaltak rajta támadások vagy folyamatosan szerelni tudták. Ő iszonyatosan jól érkezik labdákra, azokat tartja meg, ő a tizenhatoson belül van elemében. Valverde taktikájának ő a legnagyobb vesztese.
Ebben a szerepkörben ez a termés inkább megsüvegelendő.
Forca Barca!!!!
xyzikeee
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2018.04.06. 11:39:57

2018.06.05. 13:51:28

Egyébként a középpályára biztosan igazolnunk kellene? Nem lehetne esetleg esélyt adni a fiataloknak? Alena sajnos most lesérült, amit nagyon sajnálok, de a most következő szezonban még ő is kaphatna lehetőséget.
Kreatív középpályás kell? Denis Suarez, Ranfinha
Tudom ők nem éppen ugyan az a poszt mint Thiago, aki a védekezésért is felelős. De kit is keresünk pontosan?
VKP? A fiatal Busquetsnek esetleg esélyt adni és rotálva játszatni néha?
Soha az életben nem fogunk kinevelni klasszis játékosokat hogyha az esetleges tehetségek nem kapják meg az esélyt. És itt nem arra gondolok hogy 1 szezonban 2x pályára lép valaki az utolsó 5 percben vagy az egyik kupában egy 3-ad osztályú csapat ellen bohóckodni hagyjuk, hanem tétmeccsen a bajnokságban, mondjuk a kisebb csapatok ellen kezdjenek ezek a fiatalok.
Érezzék azt hogy számítanak rájuk és van esélyük felkerülni véglegesen és stabilan megmaradni az első csapatnál.
Félre értés ne essék, én is örülnék egy Thiagónak, Eriksennek, vagy bármely nagy klasszisnak.
Na majd kderül mi lesz valójában. :)
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.06.04. 21:05:49

S.Agüero írta:
Ez most komoly? 31golt lőtt ebben a szezonban, gondolom kevés
Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
Igen, pontosan erre gondoltam...
Nem vítatom az érdemeit, de a liga második felétől, megérdemelten ült volna a padon...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.04. 20:04:51

Ez most komoly? 31golt lőtt ebben a szezonban, gondolom kevés
Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
Válasz küldése