Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.02. 17:21:28

Hát nem is tudom mit mondjak, már így is túl sok a Vidal a csapatban, de ezek még meg is duplázzák... A profil oké, de nekem ritka antipatikus a csávó. De ha jön, akkor természetesen drukkolok hogy beváljon, de elég erős hendikeppel indul nálam.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 17:13:19

Állítólag az Inter azért vetette el Vidal leigazolását, mert lehetősége nyílik arra, hogy Modricsot megszerezze. Lesznek itt még érdekes dolgok a nyáron, elképzelhető. Bár nem is értem, minek kellett volna az Internek Vidal, most vették meg Nainggolant, aki tök ugyanolyan a favágó.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.08.02. 17:03:35

MatyiG írta:
Ja, fizikum megvan, focizni már kevésbé tud, az nem olyan nagy baj Seguránál. 1 év van a szerződéséből, szóval a 30 nem olyan kevés, ha azt nézzük, plusz sérülékenyebb, mint Thiago.
Hát így nézve már mégse annyira jó üzlet ,de padra bőven elég lesz ,Rakitic/Busi helyett eljátszogat ő a kicsapatok ellen és nem egy André Gomes azért
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 16:57:19

randomguy írta:Közben Romero is lehozta, hogy Vidal Barcelona játékos...
Ezzel újat nem mondott, mert tényleg van már ilyen nevű játékosunk. :mrgreen:

De valóban, a RAC1 szerint akár már ma bejelenthetik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.02. 16:56:25

Ehhez a Vidalhoz képest Arda maga volt Szent Miklós :DDD
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.08.02. 16:55:34

Közben Romero is lehozta, hogy Vidal Barcelona játékos...
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.02. 16:54:54

De akkor miért nem N’Zonzi? :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.02. 16:52:56

Grimaldo írta:
MatyiG írta:Közben a SPORT szerint Arturo Vidalt 30 millió euróért hoznánk. #-o
Játékprofil szerint jó ,ára is korrekt még ,ha 31 is és még a tudása is megvan ,egy gond van vele ,hogy egy idióta barom :D
Ja, fizikum megvan, focizni már kevésbé tud, az nem olyan nagy baj Seguránál. 1 év van a szerződéséből, szóval a 30 nem olyan kevés, ha azt nézzük, plusz sérülékenyebb, mint Thiago.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.08.02. 16:47:01

MatyiG írta:Közben a SPORT szerint Arturo Vidalt 30 millió euróért hoznánk. #-o
Játékprofil szerint jó ,ára is korrekt még ,ha 31 is és még a tudása is megvan ,egy gond van vele ,hogy egy idióta barom :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 16:45:59

visca el barca írta:
Cestus írta:de arra jó lehet, hogy csereként beállva felrúgjon pár embert
arra én is jó lehetnék :lol: és beérem heti 1000 euróval is :lol:
Hát akkor ideje pályát váltani. :D

Azt írja már a sok spanyol/katalán forrás brékingnyúz stílusban, hogy jön. Elég valószínűnek tűnik most már, kicsit a Malcom-esetre hajaz ez a hirtelenség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.08.02. 16:48:35-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.02. 16:42:39

Cestus írta:de arra jó lehet, hogy csereként beállva felrúgjon pár embert
arra én is jó lehetnék :lol: és beérem heti 1000 euróval is :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.08.02. 16:40:02

Ha tényleg Valverde kérése akkor már látom valóságalapját, hogy nem hallgatnak rá az igazolásokban.
Paulinho már tavaly sokaknál kiverte a biztosítékot 29 évesen leigazolt a a csúnya rossz vezetőség (év végén könnyek tengerében távozott :lol: ), erre itt van helyette egy Vidal 31 évesen favágó stílusban.
Paulinhot is ő kérte (?), szép jövőkép, de akkor még egy Buffon elfért volna a csapatban, hogy az átlagéletkoron "javítson"... =D>
Remélem csak figyelem elterelés [-o<
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.08.02. 16:37:48

Múltkor nekem is beugrott a neve. Annyira el akarják küldeni Münchenből, hogy gondoltam a végén még rámegyünk. :-)
Nem tudom megítélni jó lenne-e ide, de az tuti hogy gsrantált sárga/meccs
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.02. 16:27:25

Vidalt az elmúlt napok hírei alapján 5m kölcsön + 18m opcióval is elengedte volna a Bayern a sérülékenysége, kora és utolsó éves szerzôdése miatt. Tegnap Olasz források már tényként közölték, hogy ennyiért viszi az Inter. Ezek után sikerül megvenni garantált 30m-ért, hiába valók voltak az elmúlt jobbnak kinézô üzleteléseink, tényleg menthetetlenek Abidalostul is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 16:16:28

MatyiG írta:Közben a SPORT szerint Arturo Vidalt 30 millió euróért hoznánk. #-o
A MD, Albert Rogé és Alfredo Martínez szerint is, ők szavahihetők. Valverde kérése állítólag, úgyhogy lehet örülni, hogy Bartoék hallgatnak az öregre. :D

Én amúgy nem ellenzem az ide hozatalát. Igazi seggarc, egy antihős, de arra jó lehet, hogy csereként beállva felrúgjon pár embert, ha már vezetünk egy-egy meccsen. Szerintem egy ilyen játékos elfér a keretben. Viszont elég sérülékeny ő is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Chriss
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.06.25. 07:21:37

2018.08.02. 16:14:55

Morey most sérült le kb fél évre, elég most amiatt sajnálni. Az alapember Palencia kinôtte már a Barça B-t, több elsô osztályú csapat is vinné. Mögötte csere Morer talán a legtehetségtelenebb játékosunk akit láttam. U19esek csapatkapitánya Jaime pedig inkább jobbszélsô, többször játszott Morey elôtt az utóbbi meccseiken. Azaz bôven elfér a Szengáli srác a Barça B-ben. Nagycsapatos részhez pedig nem ártana ha Semedo elôbb kiszorítaná SR-t, mert attól még nem fog megtörténni, hogy errôl cikkeznek a sporthoz hasonló “megbízható” források.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.02. 16:13:09

Közben a SPORT szerint Arturo Vidalt 30 millió euróért hoznánk. #-o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.02. 15:14:42

Cestus írta:
dinnyesz írta:Ebből a hírből én arra következtetek , hogy Robival már kp-n számolnak. Ebből pedig arra, hogy már nem fog kp érkezni. Én ennek örülnék is , van 3-4 poszta felállástól függően : Cou, Rakitic, Busi, Arthur,Rafi, Denis(ha maradnak az egyik szerintem tuti maradni fog) Robi +a fiatalok. Ezzel már szerinem kényelmesen neki lehet menni a szezonnak.
Szerintem is ez lesz így. A két védekezőbb középpályás posztját (és itt most lényegében mindegy, hogy 4-4-2, 4-2-3-1, vagy 4-3-3 lesz) így Busquets, Rakitic, Roberto és Arthur oldják meg (gondolom). Viszont így már érzésem szerint nem fogunk hozni senkit, még eladjuk Vidalt, Minát, Alcácert/Munirt, Rafinhát/Denist, talán Gomest, Palenciát, Arnáizt...

Viszont az eladásokkal sietni kell, a PL-ben lassan bezár a bazár, márpedig ezeknek a játékosoknak a fizuigényét nagyrészt az ottani csapatok tudják majd kielégíteni.
Én is sokkal szívesebben tartanám Rafinhat, mindig nagyon kedveltem, még taknyosként Vigoban is iszonyatosan jó volt, de a posztját gyakorlatilag lefedi Dembelé, de még Malcom is. Be lehet rakni bal szélső kp-nak is, de igazán jobbszélsőként/jobb oldali tkp-ként érzi jól magát, ott tud igazán jól játszani. Persze jól játszott a felkészülési meccsen stb., de ne abból induljunk ki, hogy egy B-C csapatban hogy tud kiemelkedni. Nálam jobban nem sokan szeretnék, hogy megragadjon itt, de az ő érdekeit figyelembe véve jobban járna máshol. Ha nincs az a Nainggolan - eset biztos, hogy top klubban játszana, akkor nagyon elkapta a fonalat, brazil válogatott lett stb. A tavalyi év szintén zenész.

Ahogy Arthurral kapcsolatban sem lehet még messzemenő következtetést levonni. Mindketten játszottak 2 félidőt, ráadásul egy olyan játékos sem volt ott, akivel majd fent lesz a szezonban a pályán.
A fiatalokat pedig tudjuk mennyire szereti használni Valverde. Inkább kifacsar mindent Busiból meg Rakiticból minthogy be merjen vállalni valakit.
Meg nehogy azt gondoljuk már hogy azt a 18 éves Monchut fogja használni, aki még a B-ben is csak 4-5 meccsen játszott.

Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy Munir vagy Alcacer marad majd, bár olyan sokat nem oszt nem szoroz.

Ennek a szenegáli gyereknek én személy szerint nem igazán örülök Morey miatt, de ha tényleg sokat lesz fent és Palencia megy ki tudja...
mondjuk lehet, hogy álomvilágban élek, de talán az sem elképzelhetetlen, hogy következő szezonban már Busquets is komolyabban megmutathatná magát és nem de Jongot kergetnénk. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 14:18:47

dinnyesz írta:Ebből a hírből én arra következtetek , hogy Robival már kp-n számolnak. Ebből pedig arra, hogy már nem fog kp érkezni. Én ennek örülnék is , van 3-4 poszta felállástól függően : Cou, Rakitic, Busi, Arthur,Rafi, Denis(ha maradnak az egyik szerintem tuti maradni fog) Robi +a fiatalok. Ezzel már szerinem kényelmesen neki lehet menni a szezonnak.
Szerintem is ez lesz így. A két védekezőbb középpályás posztját (és itt most lényegében mindegy, hogy 4-4-2, 4-2-3-1, vagy 4-3-3 lesz) így Busquets, Rakitic, Roberto és Arthur oldják meg (gondolom). Viszont így már érzésem szerint nem fogunk hozni senkit, még eladjuk Vidalt, Minát, Alcácert/Munirt, Rafinhát/Denist, talán Gomest, Palenciát, Arnáizt...

Viszont az eladásokkal sietni kell, a PL-ben lassan bezár a bazár, márpedig ezeknek a játékosoknak a fizuigényét nagyrészt az ottani csapatok tudják majd kielégíteni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.02. 14:18:03

Akkor Robi lesz a jolly joker? Jobbhátvéd/középpályás.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.08.02. 13:46:22

Mondjuk, én nem igazolnék középre senkit. Arthur, Busquets, Coutinho. Malcom, Monchu, Rafinha, Rakitic, Roberto, Denis, ezzel a 9 emberrel nem lehetne lehozni a szezont? Értem én, hogy így Thiago úgy Thiago meg a passz játéka meg stb. én a sérüleknysége miatt tuti nem hoznám. Nem mondom, hogy nem jó futballista, meg illik a filozófiába meg minden, de Rakitic, Coutinho, Arthur és a többi annyival gyengébb, hogy most nekünk annyira muszáj igazolni egy középpályást most? Én inkább maximum jövő nyárra terveznék be valakit, és már most tárgyalnék róla a klubjával, hogy lehete róla szó, hogy jövőre hozzuk. Nekem szimpatikus ez a 9 ember de még ezen felül nyílván van egy Gomesünk akitől remélem magszabaulunk, Alena meg még 1-2. Tudom, hogy nagy meccsre nem lehet berakni annyi fiatalt. De a Levante elleni fiaskót 100%-ban edzői hibának tartottam. Ahelyett, hogy Valverde szépen 1-2 embert rotálna ha kell, az nem megy, játszon mindenki, és a Celta meg a Levante ellen meg vagy 8 cserénk kezdett, az mi? N feltétlen normális nálam. Én bízom a mostani középpályásokba, jobban fájna ha elengednénk mondjuk Rafinhat mint amennyire örülnék Thiagonak. Adjunk már nekik egy esélyt, nem rossz játékosokról beszélünk. Egyik em lesz se Iniesta sem Xavi soha nem lesznek kb már olyanok, de Monchu és Arthur a videókrók hasonló jó páros lehetnek, mint az elődeik. Én ezt gondolom, remélhetőleg nem vagy vele egyedül.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.08.02. 13:29:07

Ebből a hírből én arra következtetek , hogy Robival már kp-n számolnak. Ebből pedig arra, hogy már nem fog kp érkezni. Én ennek örülnék is , van 3-4 poszta felállástól függően : Cou, Rakitic, Busi, Arthur,Rafi, Denis(ha maradnak az egyik szerintem tuti maradni fog) Robi +a fiatalok. Ezzel már szerinem kényelmesen neki lehet menni a szezonnak.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.08.02. 13:13:59

Cestus írta:A sport szerint a szenegáli Moussa Wagué (jobbszélső hátvéd) nemrég megérkezett Barcelonába orvosi vizsgálatra. A B-be fogják leigazolni, de hamar fel szeretnék hozni az A csapatba (és már az első, B-s szezonjában is gyakran feljárna Semedo cseréjének).

Eléggé a semmiből jött a hír, de nem is ismert játékos mondjuk. Mindenesetre valószínűleg ő lesz a csere jobbszélső hátvédünk majd.
Pont ezt a hírt akartam posztolni.
Már régebben is lehetett a srácról olvasni,ha jó áron jön üsse pénisz.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.02. 12:55:25

A sport szerint a szenegáli Moussa Wagué (jobbszélső hátvéd) nemrég megérkezett Barcelonába orvosi vizsgálatra. A B-be fogják leigazolni, de hamar fel szeretnék hozni az A csapatba (és már az első, B-s szezonjában is gyakran feljárna Semedo cseréjének).

Eléggé a semmiből jött a hír, de nem is ismert játékos mondjuk. Mindenesetre valószínűleg ő lesz a csere jobbszélső hátvédünk majd.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.08.02. 12:37:33

mess2009 írta:
csak egy ötlet: miért is kellene éppen egy "levetettkabát" a Barcának...? Thiagot- ugyanis nem elengedik a Bajorok hanem árulják!
már leírtam, hogy nem hoznám ez nem új de nem lehet hogy az a játék, hogy passzolgatok és jó vagyok...már látványosan megbukott és az ebben jeleskedőkből hogy úgy mondjam, megvagyunk?!
Az, hogy Kovacnak nem szerepel a tervei között, mert más típusú játékot akar játszani ezért nem ragaszkodik hozzá az miért árulás vagy bukás? Érdekes, hogy három olyan edző alatt, mint Pep, Ancelotti, Heynckes meghatározó játékos tudott lenni.
A Real például pont egy ilyenért tenné össze a kezét. Korábban például őt is megpróbáltuk elhozni Verratti helyett, de kellett a bajoroknak. Ha pedig szerinted annyit tud, hogy passzolgatok és jó vagyok akkor pedig alapból nincs miről beszélni.
Főleg ha rajta kívül még 3 alternatíívánk volt, akik mind elérhetetlenek.

De a legnevettségesebb az egészben Segura kijelentése.
És most nem azért írom mert Thiagonak hívják, másról is ez lenne a véleményem adott esetben.

barca0417 írta:Most már tényleg dühítő azért, amit folytatnak itt Thiagoval kapcsolatban. Nyiltan kijelenti egy top 10 es középpályás, hogy szeretné jönni, mindenki várja, eg ember miatt meg húzzák a szájukat.
Egy Busi,Rakitic, Arthur, Thiago, Rafinha, Alena sor esetleg Samperrel, eléggé optimális lenne.
Nem kéne bankot robbantani, se ész nélkül futkozni játékosok után, hogy újra erős, domináns középpályánk legyen.
Én mondjuk ilyen nyílt kijelentésről nem hallottam, de előfordulhat, hogy csak lemradtam róla.
Mondjuk az általad felsoroltakból Samper szinte biztos, hogy megy, Alenaban is sajna egyre kevesebb reményem van, talán ha ez a sérülés nem jött volna és az előszezonban meggyőzi Valverdet számolna vele, de erre sztem kb.5 % esély van. Rafinha pedig még mindig nagy kérdőjel, hogy marad-e.
Arthurban kezdek bizakodni, de még mindig tartom, hogy az őszi szezon vége után lehetne róla mondani valamit.
Rakiticet meg ha Valverde megint agyba-főbe nyomatja Busival együtt megint rámehet a BL.
Viszont amitől tartok, hogy ha Arthur mégsem tudná alapvetően (nyilván nem egy az egyben) pótolni olykor-olykor a horvátot bajban lehetünk, max Robira számíthatunk. De ha Rakitic vagy Busquets például összeszed egy komolyabb sérülést beüt a gebasz. Már nincs egy Paulinhonk sem aki elég mobilis és bármikor be lehetett vetni.

Ami viszont egyre biztosabbnak látszik, hogy Gomes rajtunk marad akár Denis-el együtt. Akkor viszont ugyanott tartunk, hogy van egy rakat csere, de minőségben nem vagyunk meg. Egy 50-60 meccses szezonban pedig legalább olyan fontos a pad mélysége, mint a kezdő minősége.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése