Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.15. 18:52:41

kurdt írta: mi fizettünk volna egy 30-35 millió közötti pénzt, a psg alsó hangon 25-30 millió körül, és mindenki boldog, a milan megkapta volna a pénzét, ibra elmehetett volna pénzt keresni, silva meg saját szintjéhez méltó csapatban játszhatott volna.
Tévedsz, Silva-ért fizettek 42-45őt, Ibráért 20-23at, legalábbis előtte lévő ajánlatok alapján.
daffy írta:nem erőltetem meg az agyam,de kaka kapásból eszembe jut,aki kitermeli azt a pénzt
Jelenleg? Erősen kétlem. Szerinted miért akarják elszórni? :wink:
Kevés ilyen játékos van aki ezt kitermeli és Silva nem tartozik közéjük. Casillas nem keres ennyit a Madridban...
94:39 6 - 1
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.15. 18:00:45

Tobias88 írta: Én azt mondom, hogy annyi pénzért menjen ahova akar. 45 millió és 10 milliós fizetés a nevetség kategória nálam, annyit nem termel ki egyik játékos sem a klubnak Messin és Cé-n kívül
nem erőltetem meg az agyam,de kaka kapásból eszembe jut,aki kitermeli azt a pénzt
socio66

2012.08.15. 17:57:31

ab1daL írta:
szakmailag összehasonlíthatatlan a két csapat, ez szerintem elég érv.
ilyen pastore, lucas korú tehetségeknek jó lehetőség a psg, ők ráérnek, a közeg is ideális a fejlődésükhöz, pár év múlva pedig oda mennek, ahova akarnak. egy ibrának szintén jó, 30 évesen még kötött egy nagy szerződést, hülye lett volna nem elfogadni.
node silva, aki most van karrierje csúcsán, neki nincs ideje éveket várni, neki most kell hajtani az álmaiért, ezt nálunk elérhette volna, a psg-nél erősen kétséges.
arról nem beszélve, hogy a francia bajnokság mindig nulla lesz, ott nem fog klasszikusokat játszani, vagy rangadókat a premier l. topcsapataival..
mondjuk az tény, hogy brazil, ott sokaknál vannak gondok fejben, de ő komolyabb fazonnak tűnt.
kurdt írta:
ezt nem hallottam még, lehet benne valami.
bár ha így is volt, azt a 65 milliót kettejükért én nem érzem meccselhetetlen ajánlatnak, nyilván csábító volt az összeg, de ennyit szerintem akkor is kaptak volna, ha silva-t nekünk, ibra-t meg a psg-nek adják el.
mi fizettünk volna egy 30-35 millió közötti pénzt, a psg alsó hangon 25-30 millió körül, és mindenki boldog, a milan megkapta volna a pénzét, ibra elmehetett volna pénzt keresni, silva meg saját szintjéhez méltó csapatban játszhatott volna.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.15. 17:53:00

kurdt írta:Ahogy én tudom, T. Silva hajlott volna a váltásra, mind a PSG, mind a Barça irányába (inkább az utóbbi), de egyrészt csak a PSG tett le konkrét ajánlatot (asszem az 45 milláról szólt), másrészt a Milannak esze ágában sem volt eladni.
Olyannyira nem, hogy adtak neki egy új szerződést, ami jelentősen megemelte a fizetését. Ez azonban nem tetszett a keret többi tagjának; többen is elkezdtek magasabb fizetést követelni és ezt spórolásra berendezkedő Milan nem tudta és nem is akarta megtenni.
Félő volt tehát, hogy az egyébként is több sebből vérző Milan T. Silva miatt teljesen szétesik.
És ekkor jött a PSG 65 millás ajánlata Silváért és Ibrahimovicért, amit azonnal el is fogadott a Milan...
Én azt mondom, hogy annyi pénzért menjen ahova akar. 45 millió és 10 milliós fizetés a nevetség kategória nálam, annyit nem termel ki egyik játékos sem a klubnak Messin és Cé-n kívül
94:39 6 - 1
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.08.15. 17:51:23

A Sport szerint Luiz Gustavo lehet még alternatíva, ha a Song üzlet nem jön össze. Nem tudom, hogy mennyi az igazság ebből, de engem ez lepne meg a legjobban.. :?
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.15. 17:29:11

Ahogy én tudom, T. Silva hajlott volna a váltásra, mind a PSG, mind a Barça irányába (inkább az utóbbi), de egyrészt csak a PSG tett le konkrét ajánlatot (asszem az 45 milláról szólt), másrészt a Milannak esze ágában sem volt eladni.
Olyannyira nem, hogy adtak neki egy új szerződést, ami jelentősen megemelte a fizetését. Ez azonban nem tetszett a keret többi tagjának; többen is elkezdtek magasabb fizetést követelni és ezt spórolásra berendezkedő Milan nem tudta és nem is akarta megtenni.
Félő volt tehát, hogy az egyébként is több sebből vérző Milan T. Silva miatt teljesen szétesik.
És ekkor jött a PSG 65 millás ajánlata Silváért és Ibrahimovicért, amit azonnal el is fogadott a Milan...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 17:22:25

socio66 írta:ezért nem győzöm elégszer mondani-sajnos már hiába-, hogy thiago silva-ra kellett volna hajtanunk, ő olyan minőséget képvisel, amit senki más jelenleg, egyáltalán nincs alternatívája.
Kiszivárgott hírek alapján, olyan fizut akart, ami épp hogy elmaradt volna Messiétől. :lol: :lol: PSG-ben is közel lesz a 10 millás fizuhoz. Ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy a pénz számára igen is fontos...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15478
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.15. 17:20:06

socio66 írta:még annyit ezzel a transzferrel kapcsolatban, most bizonyosodott be, hogy nincs a piacon számunkra megfelelő védő, mert akkor nyilvánvalóan ő lenne az elsődleges célpont, és nem egy vkp, aki talán tud majd hátul is játszani.
ezért nem győzöm elégszer mondani-sajnos már hiába-, hogy thiago silva-ra kellett volna hajtanunk, ő olyan minőséget képvisel, amit senki más jelenleg, egyáltalán nincs alternatívája.
sajnáltuk rá a pénzt, de egyáltalán nem biztos hogy összességében kevesebbe lesznek a song-hoz hasonló 'félmegoldások', mire megtaláljuk a megfelelő embert, de persze ne legyen így.
nagyon sajnálom hogy elszalasztottuk, még ha maradt volna a milan-ban a klubhűség jegyében, akkor oké, de így hogy elvitte a psg, végképp fájó.
Igen én is így gondolom.
Szerintem ha leülünk a játékossal és a milannal egyeztetni el tudtuk volna hozni,még valamennyivel kevesebbért is. 27 éves,vele 5 évig rendben lettünk volna hátul.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2012.08.15. 17:11:48

még annyit ezzel a transzferrel kapcsolatban, most bizonyosodott be, hogy nincs a piacon számunkra megfelelő védő, mert akkor nyilvánvalóan ő lenne az elsődleges célpont, és nem egy vkp, aki talán tud majd hátul is játszani.
ezért nem győzöm elégszer mondani-sajnos már hiába-, hogy thiago silva-ra kellett volna hajtanunk, ő olyan minőséget képvisel, amit senki más jelenleg, egyáltalán nincs alternatívája.
sajnáltuk rá a pénzt, de egyáltalán nem biztos hogy összességében kevesebbe lesznek a song-hoz hasonló 'félmegoldások', mire megtaláljuk a megfelelő embert, de persze ne legyen így.
nagyon sajnálom hogy elszalasztottuk, még ha maradt volna a milan-ban a klubhűség jegyében, akkor oké, de így hogy elvitte a psg, végképp fájó.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.15. 16:48:02

Song és Agger közül ha a pozíciójukban nyujtott teljesítményt nézzük, Song jobb. Védőként kevésbé jobb Song de megállja a helyét.

A kérdés az, hogy Villanova hova szánja Mascherano-t?
Én úgy érzem/sejtem, hogy 3as rotálás lesz középső védő pozíciójában és ő lesz a 3. Puyol és Pique mellett. Szóval középpályára kéne valaki mert Masche jelenleg világklasszis védő, középpályásként szerintem annyira nem jó, Song sokkal sokkal jobb védekező középpályás mint ő.

Ezért szerintem inkább Song mint Agger, de valamelyik mindenképp jöhet.

Amúgy a transfermarkt.de-n nagyjából helyesen vannak az árak...
94:39 6 - 1
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.15. 16:44:42

socio66 írta:
Sanama írta: Ráadásul már megint akar a csapat valakit igazolni a padra, és abból rögtön világklasszis, meg Afrika legjobb játékosa lesz.
nem tudom, én nem gyakran nézek arsenal-meccset, de a szurkolóiktól állandóan azt olvasom, hogy song rvp mellett a legértékesebb játékosuk, és sokan hasonló mértékű veszteségként élnék meg az elvesztésüket, ez nekem elég hiteles forrás.
de akkor te hova tennéd reálisan az árát?
ha figyelembe vesszük azokat az érveket, amiket mi felhoztunk, tehát hogy fiatalon, hosszú távú szerződéssel meghatározó embere egy komoly csapatnak, amely ráadásul nehéz tárgyalópartner.
de ne érts félre, én nem akarok semmit megmagyarázni, meg abszolút nem vagyok bezsongva ettől a transzfertől, csak így ebben a formában nem tudnék egyetlen érvet sem felhozni ellene, így kíváncsi lennék a tieidre.
mellesleg szinte biztos vagyok benne, hogy nem konkrétan a padra hoznánk, mert ahogy kristop írta, annál azért sokkal jobb ő, hogy egy szimpla keita-utód legyen.
Nem rád értettem azt,hogy sokan mondják,hogy világklasszis, meg afrika legjobbja. Az árában, hát olyan 14-15m-nál szerintem semmiképp nem ér többet, most az, hogy mennyiért fog idejönni más tészta.

Főleg úgy,hogy szerintem sokkal szükségesebb egy védő, Busi mögé vészhelyzetre ott van Mascherano, vészhelyzeten kívűl más nem nagyon fog ott játszani, esetleg kupán, a fiatalok.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.08.15. 16:12:32

S.Agüero írta:Ez már jó lenne lassan egy szappanoperának. :mrgreen:
Song vagy Agger :?: Agger vagy Song :?: :lol:

Na, amúgy én szívesebben látnám a csapatban Aggert, szerintem több szükségünk van középhátvédre, mint védekező középpályásra. Ha valamelyiket el tudjuk hozni 15 milla körül, már jó.

Agger a tetoválásaival, Song a hajával kezdhet valamit, ha idejön. :mrgreen:

Tehát nálam : Agger>Song :wink:
Csak Busquets van védekező középpályásként a csapatban (a rutintalan fiatalokat most ne vegyük ide, mint dos Santost vagy Sergio Robertót), mivel Mascheranóra hivatalosan is középső védőként tekinthetünk. A középső védő poszt így megtelt, a korosodó Puyol mellett ott van két szikla, Masche és Piqué, valamint az előszezonban jól teljesítő Bartra is. És még Fontásról nem beszéltünk, de ő is még tök rutintalan, ahogy a sérülékeny Muniesa is. Szerintem a vkp igazolása sokkal indokoltabb.
Kép
Kép
Kép
socio66

2012.08.15. 16:07:32

Sanama írta: Ráadásul már megint akar a csapat valakit igazolni a padra, és abból rögtön világklasszis, meg Afrika legjobb játékosa lesz.
nem tudom, én nem gyakran nézek arsenal-meccset, de a szurkolóiktól állandóan azt olvasom, hogy song rvp mellett a legértékesebb játékosuk, és sokan hasonló mértékű veszteségként élnék meg az elvesztésüket, ez nekem elég hiteles forrás.
de akkor te hova tennéd reálisan az árát?
ha figyelembe vesszük azokat az érveket, amiket mi felhoztunk, tehát hogy fiatalon, hosszú távú szerződéssel meghatározó embere egy komoly csapatnak, amely ráadásul nehéz tárgyalópartner.
de ne érts félre, én nem akarok semmit megmagyarázni, meg abszolút nem vagyok bezsongva ettől a transzfertől, csak így ebben a formában nem tudnék egyetlen érvet sem felhozni ellene, így kíváncsi lennék a tieidre.
mellesleg szinte biztos vagyok benne, hogy nem konkrétan a padra hoznánk, mert ahogy kristop írta, annál azért sokkal jobb ő, hogy egy szimpla keita-utód legyen.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 16:01:36

S.Agüero írta:
ab1daL írta:Közben:
Agger: Barcelona are the only club that would tempt me

"Barcelona would be great," he told reporters. "They are the one team who would make it difficult for me to stay.
Ez már jó lenne lassan egy szappanoperának. :mrgreen:
Song vagy Agger :?: Agger vagy Song :?: :lol:

Na, amúgy én szívesebben látnám a csapatban Aggert, szerintem több szükségünk van középhátvédre, mint védekező középpályásra. Ha valamelyik el tudjuk hozni 15 milla körül, már jó.

Agger a tetoválásaival, Song a hajával kezdhet valamit, ha idejön. :mrgreen:

Tehát nálam : Agger>Song :wink:
Jöjjön mindkettő egye fene. :D Azért néznétek egyet, bejelentenék mindkettejük leigazolását. :lol: :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.15. 16:00:37

ab1daL írta:Közben:
Agger: Barcelona are the only club that would tempt me

"Barcelona would be great," he told reporters. "They are the one team who would make it difficult for me to stay.
Ez már jó lenne lassan egy szappanoperának. :mrgreen:
Song vagy Agger :?: Agger vagy Song :?: :lol:

Na, amúgy én szívesebben látnám a csapatban Aggert, szerintem több szükségünk van középhátvédre, mint védekező középpályásra. Ha valamelyiket el tudjuk hozni 15 milla körül, már jó.

Agger a tetoválásaival, Song a hajával kezdhet valamit, ha idejön. :mrgreen:

Tehát nálam : Agger>Song :wink:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 15:46:00

Közben:
Agger: Barcelona are the only club that would tempt me

"Barcelona would be great," he told reporters. "They are the one team who would make it difficult for me to stay.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15478
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.15. 15:32:14

Sanama írta: Ráadásul már megint akar a csapat valakit igazolni a padra, és abból rögtön világklasszis, meg Afrika legjobb játékosa lesz.

Emlékszem én is amikor pl az arsenal ellen játszottunk,hogy vélekedtek itt róla néhányan,szó szerint kinevették,most meg az egyik legjobb afrikai,blabla..

18 valamennyire reális lehet,de inkább a 15. az meg hogy mit ír a transfermarkt.de...jézusom,ne abból induljatok már ki,még támpontnak se jó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.08.15. 15:17:26

Csak semmi pesszimizmus,meg lesz a pali.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.15. 15:17:25

shutterisland írta:
18 szerintem nagyon is sok érte
song az egyik legjobb afrikai középpályás napjainkban, (meg a posztján a jobbak között van összességében is simán.) csak 24 éves még, és azt hiszem, 2015-ig van szerződése, nem beszélve arról, hogy az arsenal sincs rászorulva, hogy eladja.

18 millió ojróért a mai piacon, a mai sejkek által felkavart árak mellett ez nem hogy jó, de nagyszerű transfer lenne.

emlékeztetőül, carroll volt 40 millió euro, thiago silva 42 milla, európában nullkilométeres és lutri lucas moura és oscar 40 és 32 millió...
Most nem tudom, hogy csak az idézett részt olvastad-e el, vagy szimplán nem figyeltél arra, amit írtam?!
Megmagyaráztam, hogy szerintem sok, mivel nem az alapján kell megítélni, hogy a sejkek hogy kavarják fel a piacot és Carroll mennyibe kerül.

Ráadásul már megint akar a csapat valakit igazolni a padra, és abból rögtön világklasszis, meg Afrika legjobb játékosa lesz.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.08.15. 13:46:09

nekem elég hihetetlennek tűnik ez az igazolás. ennél értékesebb játékosnak gondolom őt, mint amennyi a hírekben megy, plusz annál is jobb, hogy csak keita szerepét vegye át. annyi biztos, hogy ő játszott középhátvédet is amikor az arsenalnál kidőltek sokan középről, biztos vagyok benne, hogy ott is játszana pár meccset, ha jönne. ennek ellenére valamiért nem örülnék felhőtlenül neki.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.15. 13:43:40

Sanama írta:
Tobias88 írta:Sztem ez még mindig kamu. 18 millió nagyon kevés érte, City simán adna érte 30at is de szerintem a Madrid is. Nameg az Arsenal bőven áron alul nem adná el második legjobb játékosát miközben ennél drágábban vettek kevésbé jó játékosokat... Szóval a 18 millió kamu :wink: Reális egy 20+6 milliós ajánlat lenne és akkor is árban hoznánk el
18 szerintem nagyon is sok érte... Nem az alapján kell megítélni hogy sok vagy kevés, hogy a City mennyit adna érte. Mondjuk sajnos rá van szorulva a csapat, hogy vegyen valakit, így muszáj lesz kiadni annyit, amennyit az Arsenal kér érte.
Nem vagy tisztában a játékos képességeivel. Transfermarkt.de is aránylag jól belövi Song 28 milliós árát, ami általában az átigazolási árnál valamivel kevesebb szokott lenni. Ha nem láttad játszani, akkor is támpontot adhat neked hogy ő világklasszis játékos.

Az már más kérdés, hogy ha Puyol kiöregszik és visszavonul, még akkor sem lesz kezdő, hiszen a védelemben Mascherano-Pique, előttük meg Busquets lesz a pályán. De ha már csak azt vesszük, hogy hány meg hány meccsen lőhetett volna 22ről kapura Busquets (vagy a Chelsea ellen 10ről), már ebben az egyben hatalmas javulás Song.

Viszont számoljunk azzal, hogy Puyol idén a 60 meccsből 35öt képes lesz lehozni, akkor lesz 3 játékos a 3 posztra (KV-KV-VK). Abidal játszani szerintem már nem fog, a fiatalok meg gyengék még, nem az a korszak van ahol nem volt nagy csapat és Puyol megtanulhatta a játék mikéntjét. Nagyon is kell egy 5. klasszis a csapatba!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2012.08.15. 13:50:35-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.15. 13:34:40

Sanama írta:18 szerintem nagyon is sok érte... Nem az alapján kell megítélni hogy sok vagy kevés, hogy a City mennyit adna érte. Mondjuk sajnos rá van szorulva a csapat, hogy vegyen valakit, így muszáj lesz kiadni annyit, amennyit az Arsenal kér érte.
Egyetértek. Én is sokallom ezt a 18 milliót, de egy minőségi középpályásról beszélünk, akinek a mai nagy bevásárlások közepette még normálisnak is mondható az ára sajnos. :roll: Egyébként nem biztos, hogy ér ennyit, de ahogy Te is írtad nagy szükség van rá.

Viszont nem értem, hogy miért nem próbáljuk meg bevonni az üzletbe J.Dos Santos-t, hiszen ha érkezik a kameruni, pláne nem lesz helye. Wenger meg nem hiszem, hogy nemet mondana rá. De akár Tellot is megpróbálhatnánk, hogy csökkentsük az árat. Én egyiküknél sem látom, hogy lenne jövőjük nálunk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.15. 13:33:27

15-18 millió reális értéke kb. ennek a játékosnak. Én nem vagyok elájulva a játékától, de a szakvezetés jobban ért hozzá nyilván. Egy cserejátékosért viszont ettől több pénzt kiadni botorság lenne.
Remélem a Bartra gyerek megállja a helyét, mert rendkívül tehetséges.
Ellenkező esetben hiba volt, hogy nem kifejezetten középső védő igazolására fókuszáltak a nyáron.
socio66

2012.08.15. 13:30:30

úgy tűnik lassan illik komolyan venni ezt a song-ügyet.
tulajdonképpen örülnék neki, az sokat mondó azért, hogy az arsenal drukkerek a csapat egyik legjobbjának tartják, és nem egy embertől hallottam, hogy van persie-hez mérhető veszteség lenne az eladása.
az ő részéről mondjuk érdekes a dolog, mert itt kezdő nem nagyon lesz, legalábbis ha a jelenlegi posztján számolunk vele, viszont iszonyatos mélységet és padról bevethető minőséget ad a középpályánknak, eddig is elit volt ez a csapatrész, ezek után méginkább az lehet.
Sanama írta: 18 szerintem nagyon is sok érte...
sok lenne?
a transzfermarkt 28,5 millióra árazza be, ezzel csapata második legértékesebb játékosa, ami reálisnak is mondható.
posztjának egyik elit játékosa, fiatal, és hosszútávú szerződése van, emellett az arsenal nem tartozik a könnyű tárgyalópartnerek közé.
nem látom okát annak, hogy sok lenne ez a 18 millió érte.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.15. 13:27:12

18 szerintem nagyon is sok érte
song az egyik legjobb afrikai középpályás napjainkban, (meg a posztján a jobbak között van összességében is simán.) csak 24 éves még, és azt hiszem, 2015-ig van szerződése, nem beszélve arról, hogy az arsenal sincs rászorulva, hogy eladja.

18 millió ojróért a mai piacon, a mai sejkek által felkavart árak mellett ez nem hogy jó, de nagyszerű transfer lenne.

emlékeztetőül, carroll volt 40 millió euro, thiago silva 42 milla, európában nullkilométeres és lutri lucas moura és oscar 40 és 32 millió...
Válasz küldése