Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.15. 16:20:48

Gauchomester írta:Egyetlen egy dolog szól mellette, hogy ő Lucho kifejezett személyes célpontja.
Szerintem ez nem véletlen, a játéka passzol a Barcába, nincs nagy arca, - elméletileg - hozzánk akar jönni, és tud szélsőt is és csatárt is játszani. A holland ezek közül páron alapból bukik, legfőképp azon, hogy ő csak középcsatárnak jó, ha Messi vagy Neymar esik ki, akkor nem megyünk vele sokra.. Plusz túl van ő már a zeniten, egy félig kiégett exklasszissal nem biztos, hogy sokat nyernénk.

u.i.: Az meg még pluszban nem segít a megítélésén, hogy a válogatottban levő vitákból a hírek szerint ő is vastagon kivette a részét.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2015.10.15. 16:14:08

Üdv. Mindenkinek!

A Mundo óta már több portál lehozta a hírt van Persie-ről. Lehet, hogy sokan nem úgy gondolják, ahogyan én, de a véleményem a holland esetleges leigazolásáról: jöjjön.
Mert bárkit is igazol a klub, annak a játékosnak el kell fogadnia, hogy bérelt helye lesz a kispadon. Ezt a tényt nem kell szépíteni. Jelenleg az MSN messze a világ legjobb támadó hármasa. (még akkor is, ha éppen nincsenek formában). Viszont az sajnos vicc, hogy bármelyikük is kiesik, akkor Munir és Sandro szenvednek elől. Munir sajnos egy újabb túlértékelt fiatal. Van ez így, volt is már ilyenre számos példa (Dos Santos testvérpár, főként Giovani).
Szóval kell egy minőségi csere az MSN mögé. És van Persie teljesen tökéletes lenne, viszont csak akkor, ha fejben ő is belátja, hogy milyen szerep jutna neki. Nyílván ő sem hülye, nem véletlen kötött ki a Fenernél, viszont 3 évvel ezelőtt ő még abszolút a karrierje csúcsán lévő csatárzseni volt, betonbiztos helye volt mondjuk a top10-ben. Ez a zsenialitás pedig nem tűnik csak úgy el egy-két év alatt. Zsigerből gólerős, atletikus, magas és jól fejel, és a 16-oson kívülről is végre lenne, aki el mer vállalni egy átlövést. 32 éves, tehát kiegészítő emberként még lehet benne mondjuk 3 jó szezon, mielőtt visszamegy a Feyenordhoz levezetni.
Ami még mellette szól, hogy szerintem irreálisan kevés pénzért szerezte meg őt a Fener és baromi olcsón el lehetne onnan hozni. Továbbá egy FA-kupán és egyetlen bajnoki címen kívül semmit sem nyert még, tehát ha még csak kiegészítő emberként is, de biztos van még étvágya.
Komolyabb meccseken pedig ha beszállna a 65-70. perc környékén, fel tudná kavarni az állóvizet. Kisebb csapatok ellen meg megkockáztatom alig gyengülne a kezdő, ah éppen ott állna a kezdőkörben.
Nolito is már 29 éves, igaz hogy későn érő típus, de a helyében én nem jönnék vissza. Jövőre kinéz neki egy EB-kerettagság, de ahhoz játékpercek kellenek, amit itt nem kapna meg. Egy Celtánál, Atleticonál, Valenciánál még évekig lehetne húzóember. Nem mellesleg pedig túl sokba kerül, azért mégsem klasszis játékosról van szó.
Egyetlen egy dolog szól mellette, hogy ő Lucho kifejezett személyes célpontja.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.15. 12:10:43

PSG centre back Marquinhos (21) wants to leave. Barcelona have stayed in touch after failed transfer in 2013. Chelsea also interested. [md]

Verrattival jöhet párban a nyáron.. :D

Barcelona plan to sell full back Adriano (30) in January. They want to get 9M. Italian club Roma offered 4M last summer. [md]

Helyes, már nyáron el kellett volna adni. Mondjuk ez meg itt alatta még mindig nem tetszik, de hát ez van..

Benfica are monitoring Grimaldo's situation. They have already made contact with the player's entourage. [ojogo/sport]
roby122 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2015/10/15 ... ore7969653

mundo deportivo hozta le. nem tudom mennyire hiteles.
Neki nem örülnék, szélen nem tudnánk használni, meg amúgy sem túl szimpatikus nekem, a csúcson is bőven túl van már. Komolyan, sokkal inkább Nolitot hoznám, még ha drágább is.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.15. 12:09:05

A FIFA-nál nem érnek rá, mert Blatterrel kell foglalkozni és ilyen apróságokra, mint a Barca már nem jut ember. Meg szerintem ők se tudják mit is takar a büntetésünk azt azért se nyilatkoznak rendesen.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.15. 11:55:29

Van Persie egója szerintem túl nagy, ahhoz, hogy ide jöjjön padozni, inkább elmegy egy még gyengébb ligába kiskirálynak. A másik meg, hogy a Messi, Neymar, Suarez, Persie négyes arc szempontból már túl sok lenne.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.10.15. 11:41:04

http://barcanoticias.blog.hu/2015/10/15 ... ore7969653" target="_blank

mundo deportivo hozta le. nem tudom mennyire hiteles.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.15. 00:42:50

kristop írta:mit szenvednek már? az istenért nem regisztráltuk már be ardát, akkor az is jobban kiderülne, hogy mennyit kell igazolni januárban, vagy hogy egyáltalán kell-e.

yarmolenkoról már régebben is volt szó, az biztos hogy egy más típusú támadónk is lenne, magas, erős, gyors, aki gólokat is lő, és elő is készít, de neki csak akkor lenne értelme, ha többször használjuk a 4231et, amit egyszer (vagy kétszer?) nyomtunk már idén messivel irányítóban. más esetben egy percet nem játszana kupameccseken kívül messi miatt.

az meg hogy mi kerül benne 20 millióba - miközben nyáron lejár a szerződése, szóval januárban már lehetne vele tárgyalni egy nyári ingyen igazolásról - az teljesen érthetetlen.
A Spanyol Szövetség engedélyezte már egy ideje, azonban a FIFA nem engedte, persze a konkrét indokot azóta is gőzerővel keresik szerintem az ügyvédek, hogy hátha találnak olyan esetet ahol anno 1200-ban hasonló eset volt és ezzel indokoljanak :D

Szerintem szimplán nem akarnak kockáztatni, mert ha beregisztrálják és ez a FIFA-nak nem tetszik, akkor esélyes hogy kapunk még egy mégnagyobb eltiltást a nyakunkba érte.

Villa viszont hatalmas lenne ha visszatérne, egyik kedvencem volt :lol: Persze esélyes hogy kacsa.

Amúgy emellett azon is megy a fejvakarás, hogy ugye hivatalosan január 1-től indul az átigazolási szezon, azonban a FIFA-nál csak január 2-3-án (vagy 4-én?) kezdődnek meg a munkák, így hiába telt le a tilalom mindenképp, az akkori meccsre nem tudjuk Ardáékat beküldeni, mert nem tudjuk addig beregisztrálni őket amíg a FIFA nem indítja a melósokat dolgozni.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2015.10.15. 00:40:54

MichaaBee írta:http://www.sport.es/es/noticias/planeta ... ca-4587288
A sport-nál kicsit elszálltak szerintem, de van benne ráció. :D Nyílván színtiszta találgatás az egész, viszont nagyon érdekes felvetés és szerintem nem is lenne hülyeség. Röviden: David Villa az MLS szünet alatt odahaza szeretne játszani kölcsönben. Fél évre hozhatnánk egy minőségi cserét előre, full ingyen, ráadásul a percek miatt háborogni se nagyon lenne jogalapja. Nekem elég Larsson-szagú "igazolás" lenne. :)

Óriási lenne, bár sajnos nem sok esélyt látok rá, de egyik nagy kedvencem térhetne vissza, ha csak rövid időre is...
Saját érzéseimen felül pedig tényleg nem lenne hülyeség, ismeri a csapatot többé kevésbé, mert azért cserélődtek az emberek szép számmal mióta elment, de a játékstílus azért állandó, ismeri a ligát, gólveszélyes támadó, költségek szempontjából is kedvező lenne, valamint kicsit időhúzó jelleggel, de lenne idő jövő nyárig, hogy a legjobb megoldást találják meg arra a posztra (amúgy is a téli átigazolások ellen vagyok, nem igazán szoktak jól elsülni, persze kivétel erősíti)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.10.14. 23:25:56

mit szenvednek már? az istenért nem regisztráltuk már be ardát, akkor az is jobban kiderülne, hogy mennyit kell igazolni januárban, vagy hogy egyáltalán kell-e.

yarmolenkoról már régebben is volt szó, az biztos hogy egy más típusú támadónk is lenne, magas, erős, gyors, aki gólokat is lő, és elő is készít, de neki csak akkor lenne értelme, ha többször használjuk a 4231et, amit egyszer (vagy kétszer?) nyomtunk már idén messivel irányítóban. más esetben egy percet nem játszana kupameccseken kívül messi miatt.

az meg hogy mi kerül benne 20 millióba - miközben nyáron lejár a szerződése, szóval januárban már lehetne vele tárgyalni egy nyári ingyen igazolásról - az teljesen érthetetlen.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.14. 22:13:26

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56CAF62E

Miután a FIFA(maffia) harmadik felszólításra sem adott egyértelmű választ Arda Turan ügyéről, a klub hivatalos levélben jelentette be hogy hamarosan a CAS-hoz fordul az ügyben!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.14. 18:33:19

Igazából tényleg nem lenne egy elveszett ötlet, csak az a baj, hogy nekünk fél év múlva is kell majd cseretámadó, Nolito meg addigra elkelne már - Lucho meg őt akarja.

De ha már felmerült, Rafinha pótlására lehetne hozni valami rutinos öreget Amerikából, és akkor elég lenne nyáron igazolni a középpályára - csak nem tudom, hogy kik játszanak most ott, Pirlo-Gerrard-Lampard trió ugrik be. Mondjuk házon belül is bőven meg tudjuk oldani, de ha igazolni szeretnénk mindenképp valakit oda, akkor ez sem lenne egy elvetendő opció szerintem. De igazából ilyen úgyse lesz, szóval FM-ből ki.. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.14. 18:25:56

Miután eligazolt nem mondott túl szépeket a Barcárol,ezért is fütyülte a Nou Camp elég rendesen amikor már az Atleticoban nyomta. Kétlem hogy visszajönne ide. Nolito kell nekünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.10.14. 17:55:28

http://www.sport.es/es/noticias/planeta ... ca-4587288
A sport-nál kicsit elszálltak szerintem, de van benne ráció. :D Nyílván színtiszta találgatás az egész, viszont nagyon érdekes felvetés és szerintem nem is lenne hülyeség. Röviden: David Villa az MLS szünet alatt odahaza szeretne játszani kölcsönben. Fél évre hozhatnánk egy minőségi cserét előre, full ingyen, ráadásul a percek miatt háborogni se nagyon lenne jogalapja. Nekem elég Larsson-szagú "igazolás" lenne. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.14. 14:00:42

szerk.: Roma have informed the entourage of Adriano (30) that their offer from last summer still stands. They also sounded out Barcelona. [sport]

Luis Enrique wants the club to sign Celta winger Nolito (28) in January. Board divided. Player has put other offers on hold for a month [md]

Ha ő kell Luchonak, akkor ő kell. Nem tudom minek karnak beleszólni a fentiek, de remélem végül nem fognak, abból még jó nem nagyon sült ki sehol hosszútávon..
visca el barca írta:igaázából ezen tök felesleges filózni. úgysem tudunk olyan spílert találni aki pótolni tudna bárkit is az első hármasból. én már azzal is beérem ha a kevésbé bénábbat választjuk :mrgreen:
Végülis.. :D Szerintem amúgy Nolito passzolna jobban ide, már ha tudja hozni azt a kreativitást, amit mostanában mutatni szokott. Ez a nagy kérdés egyedül nála.. Attól nem tartanék, hogy háborogni fog a percek miatt - valaki írta még lejjebb -, max pár év múlva, akkor meg kor alapján lehet már nem is akarnánk megtartani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.14. 13:01:26

palesz77 írta:Kérdés, hogy nekünk milyen ember kell, aki valaki kiesése esetén a csonkított MSN alá dolgozik inkább, vagy olyan, aki támadja a kaput ezerrel.
igaázából ezen tök felesleges filózni. úgysem tudunk olyan spílert találni aki pótolni tudna bárkit is az első hármasból. én már azzal is beérem ha a kevésbé bénábbat választjuk :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.14. 12:54:31

S.Agüero írta:Jobbról szokott befelé húzni, nem?

Mr. Moderátor. :mrgreen:
Csak kíváncsi voltam valaki figyel-e.. :lol: Szóval, a baloson nem tud játszani. :D

Te meg ne kötözködj, mert kiváglak! :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.14. 12:51:37

de ahogy néztem, a jobboson nem nagyon tudna játszani
Jobbról szokott befelé húzni, nem?

Mr. Moderátor. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.14. 12:46:35

Hogy ne csak Nolitoról szóljanak a hírek:
Dynamo Kyiv forward Andriy Yarmolenko (25) prefers to join Barcelona and waits for them to make an offer. Would cost 20M in January. [sport]

Mondjuk Sport hozta le ezt is, szóval nem tudom mennyire lehet komolyan venni.. Hosszútávú befektetés szempontjából ő jobban megérné, de ahogy néztem, a jobboson nem nagyon tudna játszani - ahogy Munir se, márpedig elvileg ő marad -, és inkább kaput támadó játékos, Nolito pedig elsősorban előkészítésben jeleskedik, és összjátékban. Kérdés, hogy nekünk milyen ember kell, aki valaki kiesése esetén a csonkított MSN alá dolgozik inkább, vagy olyan, aki támadja a kaput ezerrel. Stílusra nekem Nolito jobban bejön, de a spanyolok ellen az ukrán is nagyon jól tolta, akkora baklövés talán egyikük se lenne.
messideco írta:Roberto jelen volt a holland - cseh meccsen.
Kíváncsi vagyok, hogy a tulipánosoknál kiket figyelt meg, nem nagyon látok Barca-szintű játékost jelenleg náluk. Esetleg az Ajax fiatalját, El Ghazit figyelhette.
Bazoert, Riedewaldot and El Ghazit figyelte - volna, mert Bazoer nem játszott - Roberto.
messideco írta:- Szerintem Nolito plusz egy szélsővédő, más tippem nincs.
Nem tudom, logikus ez lenne, főleg ha Adrianoék is távoznak, de lehet középpályás lesz ebből egy csatár mellett, ahogy Messias2 is írta, Lucho meg nyomatja továbbra is Matyit balbekként..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.10.14. 09:39:48

Roberto jelen volt a holland - cseh meccsen.
Kíváncsi vagyok, hogy a tulipánosoknál kiket figyelt meg, nem nagyon látok Barca-szintű játékost jelenleg náluk. Esetleg az Ajax fiatalját, El Ghazit figyelhette.

Coaching staff wants Barcelona to sign at least two more players in January, besides the registration of Vidal and Arda. [catalunya radio]
- Szerintem Nolito plusz egy szélsővédő, más tippem nincs.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.14. 07:12:41

Coaching staff wants Barcelona to sign at least two more players in January, besides the registration of Vidal and Arda. [catalunya radio]

Ez mondjuk érdekes lenne. Nem tudom Nolito mellett ki lenne a másik célpont. Szerintem a kp-ra hoznának valakit. Én nem hoznék senkit januárban a csapathoz. Vidal és Arda megoldja a dolgokat. A két fiatalnak megadnám a lehetőséget a szezon végéig.
Munir, illetve Sandro se olyan elveszett gyerek, mint ahogyan páran gondolják.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.14. 02:10:46

Ter Stegen, - Sergi Roberto - Vermaelen - Bartra - Grimaldo, Samper - Tajti - Coutinho, Sandro - Adama - Messi

Jelenleg ezért a kezdőért megy mostanában a csörte.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.14. 01:07:19

A Sport szerint Sandrot januárban 10 millióért elengednénk - lenne rá visszavásárlásink. 2 angol klub tett érte ajánlatot elvileg, de a Totthenam a leginkább érdeklődő.

Lejjebb írtam már, ha Nolito jön, akkor a szimpátiámtól függetlenül én is őt adnám el/kölcsön. Munir sem remekel jobboldalt, de inkább érzi magát ott otthon, mint Sandro vagy Nolito - plusz a játéka is javulgat meccsről meccsre.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.13. 17:06:07

Ez a fiatalítás dolog nagyon relatív. Azoknak a 28-29 éves játékosoknak a nagyja kirobbanthatatlan és az is lesz egy ideig. A támadósorunkban lehet, hogy Suarez vagy Messi 28, de egyikre sem lehet mondani, hogy 1-2 esetleg három jó éve lenne. Az utóbbi főleg, esetleg Suarez lehet majd 31-32 évesen már olyan, hogy komoly pótlásán kelljen majd gondoskodni, de több, mint valószínű, hogy még akkor is csúcs közeli korban lesz. Az ő posztján egy 30-32 éves játékos is még "jó kornak" számít. Esetleg akkor lehet már mondjuk Muniron gondolkodni, ha megfelelően fejlődik. Neymaron nincs mit magyarázni.
A kp-n ott van Busi, akiről szintén nem kell félni. Alba szintén zenész. 26 éves top 3-as játékos a posztján. A belső védőknél bonyolultabb a helyzet, de Piqué 28, Vermaelen 29, nekik is van még minimum 3 évük a legmagasabb szinten. Matyira úgy néz ki már Lucho is megorrolt. Bartra helyzete érdekes még, de teljesen szerintem nem lehet leírni, akár kölcsön után visszajön vagy opció, ki tudja. A válogatottság miatt is megfordulhat LE fejében, de ha nélküle gondolkozunk akkor sem vészes a helyzet. De ha 2-3 évre előre számolunk Tarín is beleszólhat a dolgokba. Én hosszú évek óta a legtehetségesebb középhátvédünknek tartom. Bartrat és Muniesat is beleértve. Úgy néz ki ezt Gerard is észrevette.

Alves nem valószínű, hogy sok sót fog már megenni, ott van Vidal(26) és SR (23). Az előbbiről még ugyan nem tudjuk, hogyan számol vele LE , de hogy van egy jh-nk vele az biztos.
Középpályán Rakitic 27, tökéletes még legalább 2-3 évig, de utána is cserébe. Ini aki kilóg, de még egy évet bír. Turant lehet, hogy 28 évesen vettük, de nagyon kellett egy ilyen játékos.
És ott van még Rafinha-Denis-Halilovic, akikből ha csak az egyik beválik, már hatalmas előrelépés.

Van egy fél csapat, aki jó korban van és legalább három-négy évig tökéletes. Gondolok itt Mats-ra, Alba-ra, Busira, az MSN-re és szerintem Piqué is ide vehető, ha a képességeihez mérten focizik, és még Vermaelen is talán.
És ez a jelenlegi keret, ha így maradna és nem vennénk senkit/fiatalok nem jönnének fel.
Egyáltalán nem érzem öregnek a keretet. Igazából, ami felviszi az a pár 28 éves akik még évekig mags szinten teljesíthetnek. Nem hiszem, hogy például Messi pótlásán kellene gondolkozni.
Ha a kort nézzük teljesen rendben van, kb. ilyen egy normál csapat. Ha nem lenne büntetés vagy ilyen sérüléshullám, ami nem tudom mikor volt utoljára a padunk is rendben lenne, ha pedig felépülnek rendben lehet. SR-Rafinha-Rakitic/Arda-Vidal-Vermaelen/Bartra-Masch.
Nem lehet minden poszton világsztár, annyi pénzünk sincs, hogy igazoljunk fiatal sztárokat. Ott a Real akinek szvsz magasan a legerősebb a kerete még sincsenek olyan eredményeik és játékuk ami egyenes arányban állna ezzel. Az összezördülésekről, elégedetlenségekről pedig még nem is beszéltünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.13. 16:10:42

Feast4 írta:nem értem a logikáját annak miért nem próbálunk hosszabb távú igazolásokat végigvinni
szeritem azért mert a csúcson vagyunk és ott kell maradni, ehhez pedig pont hogy csúcson lévő játékosok kellenek. építkezni, meg hosszú távban azok szoktak gondolkodni akik "sehol" nincsenek (pl. real :mrgreen: )

én nem aggódnék az "öregek" miatt. évente 1-et pótolunk, pont elég lesz. suarezt pl. szerintem nem is kell, ő lesz a mi larssonunk, remélem 35 éves koráig itt marad (lásd zlatant, 34 de még mindig fossa a gólokat)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.10.13. 15:26:55

visca el barca írta: hihetetlen, hogy havonta akad valaki akinek agyára megy a football manager és előszedi ezt az öreg a keret dumát és a többiek is nekiállnak fújni.
Rágalom mert egyrészt párkapcsolat terápia okán le kellett jönnöm róla. :mrgreen: Másrészt én se a következő 2 évvben aggódok, hanem 3-4 év múlva. Mint mondtam egy 28-29 éves játékos a legjobb korban van. Ereje teljében és igazából addigra már beért. De ha ilyenekkel vagyunk csak tele baj lehet ezért nem értem a logikáját annak miért nem próbálunk hosszabb távú igazolásokat végigvinni, mert nagyjából hasonló idős a kezdőnk és könnyen lehet soaknak egyszerre kezd leáldozni. Afiatalok meg lassan vagy megunják a padon ülést vagy elmotnoyásodnak. Ahogy többször beszéltük ha nincs megfelelő utánpótlás vagy nincs olyan tipusú játékos aki LE-nek bejön és látjuk, nincs akkor menni kell. És az teljesen igaz, a mai fociban egy ilyen klubnak beépíteni sincs túl sok ideje, akkor aprajával igen rá kéne menni ilyen Pogba, Verratti, Koke, Coutinho féle igazolásokra (tényleg Pogba az éven szépen faragja le eddig az árát :D ) és egyet egy fiatal klasszist másfél évente elhozni és hosszabb távra gondolni velük.
Kép
Válasz küldése