Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.26. 15:58:14

Chino írta:Ennek ellenére Paulinho eladásában én sem látok semmilyen rációt
Paulinho eladása szerencsére fel sem merült, én fontos és megbízható játékosnak tartom.
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2018.04.26. 15:29:02

[/quote]
Ha valamiért mégse jönne össze a biznisz, én megtartanám Gomest. A Busi-Rakéta tengelyre Ő az egyetlen értelmes cserealternatívánk.[/quote]

Akkor már inkább kisbusi.
"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.26. 15:14:29

visca el barca írta:
davi10 írta:Paulinho nem bírja ki, hogy ne rohangáljon be a 16-oson belülre, sok sikert neki elmagyarázni, hogy most kb csak védekezned kell.
pedig játszott ott nem is egyszer, és mindig kibírta, hogy ne rohangáljon fel. nem hülye ő, megérti h mit kell csinálnia :D

Lehet, hogy megérti, de ilyen szempontból elég hektikus és Paulinho ad hoc elég fegyelmezetlen játékos, Rakitic jelenlegi helyére ezért sem igazán a legjobb megoldás. Busit/ Rakiticet szerintem jelenleg Sr tudná legjobban pótolni, pláne úgy, hogy jh-ként nem egy vészmegoldáunk van.

Ennek ellenére Paulinho eladásában én sem látok semmilyen rációt, cserének tökéletes. Én egyedül attól félek, hogy Ini távozásával a klub be akar újítani egy újabb sztárigazolást a kp-ra.
Egy Cou-Busi-Rakitic-Dembelé kezdőnél nem hiszem, hogy kellene erősebb. Denistől én egyedül amiatt nem szabadulnék meg mert Cou alternatívájának nincs más. Max. ha átváltunk 4-3-3-ra.
Ugyanakkor, ha Alena feljön és sok felesleg marad, az rá nézve nem a legszebb jövő.
Arthurban személy szerint nem nagyon bízom. Igaz csak youtube videokat láttam, de azokon sem győzött igazán meg, az ilyen brazil/dél-amerikai tehetségekből pedig sosem jöttünk jól. Elég csak Keirrisonnra gondolni vagy a közelmúltból Marlon, Vitinho, vagy most úgy tűnik Yerri Mina is hasonló. Nem igazán emlékszem, hogy volt-e sikeres hasonló igazolásunk, ráadásul nem is kevés pénz és -1 EU-s hely.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.26. 09:25:09

davi10 írta:Paulinho nem bírja ki, hogy ne rohangáljon be a 16-oson belülre, sok sikert neki elmagyarázni, hogy most kb csak védekezned kell.
pedig játszott ott nem is egyszer, és mindig kibírta, hogy ne rohangáljon fel. nem hülye ő, megérti h mit kell csinálnia :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.26. 09:14:16

Subinho írta:Aki látta játszani az utóbbi 2 évben, nem értem, hogy mondhat ilyet!? Mielőbb el kell passzolni, bármennyiért és az ő perceit odaadni Alenának vagy Denisnek. Sztem az nem kevés!
Szerintem meg aki látta az utóbbi 2-3 meccset ahol inkább vkp volt,, az nem értem hogy nem gondol bele, hogy Ő tudja a leginkább a keretből hozni Busi és Rakitic posztját.
Arról nem is beszélve, hogy Denis és Alena totál más poszt...

S.Agüero írta: Ne már. SR, Paulinho, Samper is lehozza legalább úgy, mint ő, sőt.
Paulinho nem bírja ki, hogy ne rohangáljon be a 16-oson belülre, sok sikert neki elmagyarázni, hogy most kb csak védekezned kell.
Samper zsákbamacska, de talán tudá hozni, sérülés nélkül.
Nekem Robi is egy nagy kérdőjel...

Igen, aláírom, hogy 4-4-2be szélen totál impotens a csávó, azokat a perceket valóban kapja csak meg Denis, de akkormár inkább Alena.

Mondom ezt úgy, hogy 99%, hogy menni fog, de akkor be kell szerezni valakit, aki tudja hozni azt a posztot. Akár Samper, akár a kis Busquets, akár valaki kívülről (Arthur), de a jelenlegi keretből én senkire nem bíznám rá az Ő helyüket.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.26. 08:54:39

Igen, ha van valaki, akitől meg kell válni, az Gomes. Kapott két évet arra, hogy bizonyítson, szerintem luxus tovább várni, hátha majd egyszer átbillen benne valami, és legyőzi a görcsösségét.
Sok sikert neki a vébére.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.26. 07:50:03

Gomest megtartani??? Uh... Aki látta játszani az utóbbi 2 évben, nem értem, hogy mondhat ilyet!? Mielőbb el kell passzolni, bármennyiért és az ő perceit odaadni Alenának vagy Denisnek. Sztem az nem kevés!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.25. 23:16:26

Ha valamiért mégse jönne össze a biznisz, én megtartanám Gomest. A Busi-Rakéta tengelyre Ő az egyetlen értelmes cserealternatívánk.
Ne már. SR, Paulinho, Samper is lehozza legalább úgy, mint ő, sőt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.25. 23:12:45

Samper írta:.
Mielőtt "megkapnád a magadét" a Mundo szerint agyalnak rajta, hogy mégse veszik meg, mert fizikailag nem "megfelelő".

Ez tényleg elégy gyökér dolog, de mivel ha jól vettem ki a cikkből, 4 misit már leperkáltunk, nem hiszem, hogy otthagynánk, pláne, hogy egyéni elismeréseket is kapott Brazíliában.

DE!
Ha valamiért mégse jönne össze a biznisz, én megtartanám Gomest. A Busi-Rakéta tengelyre Ő az egyetlen értelmes cserealternatívánk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.25. 22:47:55

Fogalmam sincs, hogy Arthur jó vagy rossz igazolás lenne. De hogy ugyanaz a vezetés hajtott érte hónapokon keresztül, utazgatott az óceánon át, amelyik most rájön, hogy talán mégse kell - az abszurdum. Ugyanezt játszották korábban Serivel is Utólag jut eszükbe, hogy ezek seggdugaszok, mert azt korábban nem vették észre.. Sarlatán bohócok!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.24. 17:07:34

Szerintem az igazolások kapcsán az első tisztázandó dolog az lenne, hogy milyen hadrendben akarunk focizni a jövőben. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy egy-egy játékos ne tudna több felállásban is jól teljesíteni, de az igazolásokat ennek megfelelően kellene intézni.
A Barca tradicionálisan 433as felállásban játszik, bár ez a dolog idén megdőlt. Szerintem klasszikus értelemben jövőre sem lesz 433, ennek fő oka Messi. Ő tuti nem megy ki jobbra, vagy csak hébe-hóba. Ha Suarez menne, és Messi játszana hamis 9esben, akkor még működhetne a dolog jobbról egy Dembelé, balról meg egy Griezman felállással. De Suarez nem fog menni, és ha jó formában van én nem is bánom.
Ugyanez a kérdés igaz a középpályás sorunkra is, Ini valószínű távozásával és Coutinho érkezésével, DS + Alena duóval a bal oldal adott lehet. Busi/Paulinho középen, Rakitic/SR jobboson. De mi is Arthur igazi posztja? Csak mert én még soha nem láttam játszani...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.24. 09:25:02

davi10 írta:Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.

Viszont Arnaiz (meg talán Alena is, bár azt hiszem ő csak padozott) játszott bajnokit is év közbe.
Arnaiz szerintem élt is a lehetőséggel a kupában is, aztán sajnos megsérült, Alena viszont nem igazán mutatott kiemelkedőt...

És szerintem így, hogy a B a kiesés szélén van, nem kéne ész nélkül felhurcolni az ifiket a A csapatba, nem tudom mekkora a különbség a 2. és 3. osztály között, de gondolom jobb nekik is, ha nem egy osztállyal lejjebb játszanak heti szinten.

De hogy ne legyen teljesen off: Mindenkit ifit kölcsön kell adni :D
Alena csak a kupában kapott lehetőséget és a Murcia elleni visszavágón szerintem semmiképp nem nyújtott rossz teljesítményt. Vegyünk pl. egy Xavit, aki ha nincs Pep sérülése valszeg a Milanban kallódott volna el, de Puyol sem arról volt híres, hogy akkorát robbantott volna. Busquetset első szezonjában takarította volna el mindenki, ahogy Piqué se a legnagyobb tehetségek közé tartozott. Robit szintén éveken keresztül üldözték volna el és most nem csak jh-ként számít kiváló játékosnak. Talán egyedül Iniesta (és persze Messi) volt az, akiről sütött, hogy meghatározó játékos lehet, de ilyen 10 évente egyszer születik, Messiről pedig ne is beszéljünk.
Az hogy kap 19 évesen valaki 2 és fél meccset és nem robbant hatalmasat nem hiszem, hogy sokat jelentene. Amellett az U 21-es válogatottba se szoktak 19 éves, utánpótlásban, a második ligában játszó embereket beválogatni, még ha egyelőre csak kerettag is.
Plusz a szezonban rendszeresen a nagyokkal edzett, és a padra is odakerült már a bajnokságban.

Ez persze nem jelenti azt, hogy egyenes ágon kezdőjátékos lesz, pláne, hogy egyelőre nagyon telített a kp és sanszos hogy Ini távozásával lesz oda igazolás, mert jelenleg Alena inkább Paulinho posztjára pályázhat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.04.23. 11:15:23

davi10 írta:Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.
Nincs mire tartalékolnunk, szóval én azért megpróbálnék rámenni a veretlen szezonra. Én már nem dobnám be a fiatalokat... AG helyett lehet ha nincs más.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.23. 10:32:05

Igen, a fiatalok-új igazolások témában is az aranyközépút lenne az ideális.

De azért kaptak lehetőséget a kupában, illetve így, hogy ilyen hamar lezárjuk a bajnokságot, most lehet őket is játszani a bajnokikon. Az utóbbi évekbe nem igazán kerültünk ilyen kényelmes helyzetbe, hogy az utolsó 4-5 meccsnek igazából nincs tétje, vagy csak annyi, hogy megőrizzük a veretlenséget.

Viszont Arnaiz (meg talán Alena is, bár azt hiszem ő csak padozott) játszott bajnokit is év közbe.
Arnaiz szerintem élt is a lehetőséggel a kupában is, aztán sajnos megsérült, Alena viszont nem igazán mutatott kiemelkedőt...

És szerintem így, hogy a B a kiesés szélén van, nem kéne ész nélkül felhurcolni az ifiket a A csapatba, nem tudom mekkora a különbség a 2. és 3. osztály között, de gondolom jobb nekik is, ha nem egy osztállyal lejjebb játszanak heti szinten.

De hogy ne legyen teljesen off: Mindenkit ifit kölcsön kell adni :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.23. 10:13:12

crixus írta:A fórumon úgy látom vannak azok, akik csak az utánpótlást nyomatnák és azok, akik szinte csak igazolnának. Valahol a kettő között lenne az ideális.
Igen, abszolút egyetértek. Persze számszerűleg lehetetlen meghatározni, hogy milyen arány lenne az ideális, nyilván vannak jobb és vannak kevésbé jó korosztályok, mégis, szerintem elvárható lenne, hogy évente egy-két srácot felhozzanak a felnőtt keretbe.
Sajnos tényleg rengeteg példa van rá, hogy a nagy reménységekként számon tartott fiatalok nem futottak be olyan karriert, amilyet a tehetségük alapján jósoltak nekik, ugyanakkor semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy ha itt maradnak, akkor nem válhattak volna legalább olyan stabil kerettagokká, mint azok, akiket egy csomó pénzért hoztak ide.
Néha rákeresek, mi van Haliloviccsal, Bojannal, tegnap este megnéztem Bartrát, nem váltották meg a világot az új csapataikban. De hát Turan, Vidal, Digne megváltotta?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.04.23. 09:02:14

csababarca írta: Ha Alena, vagy más bizonyítja, hogy helye van a csapatban, akkor meg is fogják kapni a lehetőséget, mindig megkapták, nincs ezzel baj.De ha nem élnek vele felesleges erőltetni őket, mert csak becsapják magukat, és elcseszik a karrierjüket, ha arra várnak hogy majd itt kezdők lesznek.

Mondjuk azzal egyetértek, hogy ilyen Gomes félékre is kár pazarolni az időt, az ő játékidejének felét megkaphatta volna akár Alena is, sokat nem vesztettünk volna vele.
Rengeteg ellenpéldát lehetne mondani olyan játékosokra, akik pont, hogy leléptek és egyáltalán nem jött be nekik. Azt sem szabadna elfelejteni, hogy a mi játékrendszerünk eléggé egyedi és már ifi szinten elkezdődik a speciális képzés. Aki a mi játékrendszerünkbe passzol és nálunk ki tudna teljesedni az valószínűleg sokkal nehezebben boldogulna másik csapatnál, pláne másik ország bajnokságában.
A második bekezdéssel egyet tudok érteni, sőt pont ezt tartanám fontosnak. A fórumon úgy látom vannak azok, akik csak az utánpótlást nyomatnák és azok, akik szinte csak igazolnának. Valahol a kettő között lenne az ideális.
Szerintem ha a kezdőbe kellene gyorsan ember, mint pl. Neymar távozását követően, akkor bele kell nyúlni a zsebbe, egy már bizonyított, klasszist kell venni. Ha viszont kiegészítő emeberekről van szó, rotációs szempontokat figyelembe véve, akkor elsődlegesen az ifiket kellene elővenni, ha pedig nincs köztük megfelelő ember, csak akkor igazolni. pl. 2016 nyarán visszahoztuk Denis-t potom pénzért, Roberto az előző szezonban robbantott, teljes volt a középpálya, erre behoztuk még Gomes-t, relatíve magas összegért és hagytunk Dani Alves helyén egy lyukat a védelemben. Pont, hogy meg kellett volna adni a lehetőséget a Rafinha,Roberto,Denis sornak a középpályán a Busquets-Iniesta-Rakitic trió mögött és a jobbosra igazolni valakit.
Attól, mert valaki lefut 1 jó szezont valahol és tehetség, még nem feltétlenül lesz nálunk is jó. Pont ettől tartok Arthur kapcsán is. Végül izzadni kell majd, hogy hova tudjuk továbbküldeni. :roll:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.23. 08:43:49

csababarca írta:....
Ezzel némileg vitatkoznék. Egyes játékosok esetében valóban kétség sem férhetett az A-csapat, illetve idővel a kezdőtagsághoz, de másoknak kell a lehetőség h kibontakozhassanak. Puyol, Pique, Sergi Roberto. Egyik sem arról volt híres h azonnal jól játsszon. Piquenek kellett egy fél szezon, SR-nek több mitn 2 év, Puyol esetében még nem néztem Barca meccseket, de ha jól tudom eleinte igen gyenge volt.

Most jön a szezon vége. Lesz, ha minden igaz 4 meccsünk, amire már bajnokként lépünk pályára. Most kéne játszatni a fiatalokat, mint Alena. Elég egyszerre 2t, akkor meglátjuk h képesek-e egy erős csapat részeként jól játszani. Simán kezdőbe raknám őket a Clasicon is.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3313
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.22. 17:23:14

Samper írta:Az pedig, hogy milyen focista lesz, kizárólag akkor derülhet ki, ha rendszeresen játszik az I. osztályban. A tervezetlen alkalmi beugrások ezen a poszton nem értékelhetőek.
Akkor ezzel az A keretbe megy ki is esett. Még Iniesta és esetleg Gomes távozásával sem játszana túl sokat,a Cou-Busi-Rakitic-Dembelé/Roberto/Denis/Paulinho sor jövőre is ott lesz. Én nem nézem a B meccseket,azt a 2-t láttam amit játszott a kupa elején,ott tényleg semmit nem mutatott,de ha ennyire kinőtte a B-t akkor tényleg adjuk kölcsön.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.22. 16:57:38

Alena. Nem egy az utánpótlásból, hanem egyedi eset. A B legértettebb játékosa, csapatkapitánya, középpályás létére gólkirálya. Most már az A keret összes edzésén részt vesz. Ő jövőre egyszerűen nem lehet a B-ben. Vagy az A keretbe megy, vagy kölcsönbe,vagy eligazol. Az pedig, hogy milyen focista lesz, kizárólag akkor derülhet ki, ha rendszeresen játszik az I. osztályban. A tervezetlen alkalmi beugrások ezen a poszton nem értékelhetőek.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 14:18:29

csababarca írta:vagy opció, hogy akkor ki kell jelenteni, hogy most 2-3 évig tehetségkutatás és beépítés a program, és kuss a neve mindenkinek, aki szóvá teszi az eredménytelenséget. ezzel az a baj, hogy akik itt Alenáznak, Sampereznek meg kitudja még milyen istenáldotta tehetségekért kiálltanak, legkésőbb októberben már zavarnák el az edzőt, meg a vezetőséget, ha nem jönnek az eredmények ezekkel a csodafiúkkal.
Igen, ez elvileg opció lehetne, de persze mindannyian tisztában vagyunk vele, hogy a Barcelonánál állandó a győzelmi és az eredményességi kényszer, nem elég évenként egy-egy trófea, hanem minden évben tarolni kell. Pedig én mindenképpen több lehetőséget adnék egy-két fiatalnak, és kevesebbet böngészném az átigazolási piac híreit. És próbálnék hosszú távra tervezni, akár a folyamatos sikeresség ellenében is. Xavi és Iniesta is olyan időszakban vált csapattaggá, amikor a Barca épp nem volt topon.

Alena kapcsán felhívnám a figyelmet a néhány héttel ezelőtti Xavi-interjúra, amiben elmeséli, hogy fiatal korában már majdnem eligazolt Olaszországba, mert nem hittek benne, és ezért nem látott esélyt arra, hogy bekerüljön a kezdőbe.
Draxlerre visszatérve: Coutinho és Dembélé éppen hogy kezd belemelegedni, és Arthur még meg sem érkezett, de máris igazolni kell valakit, akinél majd hónapokba telik, amíg megismeri a társakat? Nem kéne egy kicsit több bizalmat adni azoknak, akik évek óta ebben a légkörben nevelkednek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.22. 12:39:20

brazilfan írta:
Egyelőre nincs szó arról, hogy Alena elmenne. Nem lehet, hogy egy kicsit türelmetlen vagy vele szemben?
vagy arról van szó, hogy semmit nem bizonyított Alena azokon a meccseken ahol pályára lépett. Én is szeretném ha lenne sok saját nevelés a pályán, de ha nincs olyan kaliber, akkor el kell fogadni.
Messi, Busi, Pedro, anno Xavi, Iniesta esetében kétség sem volt afelől, hogy ezeknek az embereknek az első csapatnál a helye, mi több, a kezdőben.
most nincsenek ilyen kaliberek, még megközelítőleg sem. Thiago volt ilyen, de ott ki tudja mi volt, elment, türelmetlen volt.

Ha Alena, vagy más bizonyítja, hogy helye van a csapatban, akkor meg is fogják kapni a lehetőséget, mindig megkapták, nincs ezzel baj.De ha nem élnek vele felesleges erőltetni őket, mert csak becsapják magukat, és elcseszik a karrierjüket, ha arra várnak hogy majd itt kezdők lesznek.

vagy opció, hogy akkor ki kell jelenteni, hogy most 2-3 évig tehetségkutatás és beépítés a program, és kuss a neve mindenkinek, aki szóvá teszi az eredménytelenséget. ezzel az a baj, hogy akik itt Alenáznak, Sampereznek meg kitudja még milyen istenáldotta tehetségekért kiálltanak, legkésőbb októberben már zavarnák el az edzőt, meg a vezetőséget, ha nem jönnek az eredmények ezekkel a csodafiúkkal.

Mondjuk azzal egyetértek, hogy ilyen Gomes félékre is kár pazarolni az időt, az ő játékidejének felét megkaphatta volna akár Alena is, sokat nem vesztettünk volna vele.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 12:17:42

visca el barca írta:alena egyelőre soha nem mutatott semmit azokon a meccseken ahol pályára lépett. rafinha meg egy töltetlék focista semmi több. egyik után se fogok sírni ha végleg elmennek.
Egyelőre nincs szó arról, hogy Alena elmenne. Nem lehet, hogy egy kicsit türelmetlen vagy vele szemben?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.22. 11:54:48

Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett. 4-3-3-ban két poszton, és 4-4-2-ben is tud érvényesülni, és aránylag olcsón mozdítható lenne.
Volt pár olyan pletyka régebben, hogy a PSG-nek el kell adnia pár játékost, mert az FFP-vel bajok vannak. Az, hogy ilyen kivénhedt Diarrákat hoznak vissza a levezetésükből ingyen, valamelyest alátámaszthatja ezt (bár lehet csak meg akarták találni utánunk szabadon a saját Paulájukat :D). Ha tényleg lesz kiárusítás mindenesetre, akkor semmiképp sem szabad lemaradnunk róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.04.22. 12:19:59-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.22. 11:45:40

brazilfan írta:
Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett.
Egyik jobb, mint a másik. Alena és a többi fiatal meg húzzon el az Interbe, ott együtt játszhatnának Rafinhával.

Az agyam eldobom.
alena egyelőre soha nem mutatott semmit azokon a meccseken ahol pályára lépett. rafinha meg egy töltetlék focista semmi több. egyik után se fogok sírni ha végleg elmennek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 09:54:59

Rivaldo11 írta:Nálam továbbra is Draxler lenne a prioritás Griezmann helyett.
Egyik jobb, mint a másik. Alena és a többi fiatal meg húzzon el az Interbe, ott együtt játszhatnának Rafinhával.

Az agyam eldobom.
Válasz küldése