Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.02. 15:56:34

Léfe írta:Hány irányitó vénával biró legyen középen, én nem tudom. De emlékezem mikor Ini-Deco-Xavi.
Én nem így emlékszem, de fenntartom a tévedés jogát. Emlékeim szerint Iniesta igencsak sokat ült padon, és csereként szállt be akkoriban. Szűrni pedig ott volt Edmílson, Van Bommel...

Továbbá Xavi azért hátrébb játszik Iniestához, Decohoz, Eriksenhez és Couhoz képest. Többet segített a védekezésben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.05.02. 15:48:56

Hány irányitó vénával biró legyen középen, én nem tudom. De emlékezem mikor Ini-Deco-Xavi
egyszerre játszott mégis extra volt. Csak akkor Ők védekeztek és támadtak is. Az fix, hogy, inkább
kreativ játékosnak nevezném Őket - és legalább kettő kell. Most Coutinho mellett Messi segit.
Kedvelem mondjuk Rakiticet, de a Pep féle "csodacsapatban" csak csere lehetett volna. És akkor
a többiek csak középszerünek mondhatok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 15:23:55

westerngom írta:
Varatrix írta:
Eriksen ellen meg nem fogok érvelni, mert úgysem jön hála istennek.
Ok, "úgysem" fogunk össze veszni azon, hogy ki jön, mert feltételezem, hogy ha jön is valaki a középpályára irányítónak idén, arra mi a fórumon (rém)álmunkban sem gondolnánk. Mert, az aki jelenleg mozdítható lenne (pl. Özil) az ne jöjjön, aki nem mozdítható azt meg felesleges (Veratti) kergetni.
figyelj, még1x megkérdezem: coutinho nem irányító? hova teszed be a kp-ra mellé még eriksent? honnan vesztek ilyen baromságokat?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.02. 15:01:32

westerngom írta:Ok, "úgysem" fogunk össze veszni azon, hogy ki jön, mert feltételezem, hogy ha jön is valaki a középpályára irányítónak idén, arra mi a fórumon (rém)álmunkban sem gondolnánk. Mert, az aki jelenleg mozdítható lenne (pl. Özil) az ne jöjjön, aki nem mozdítható azt meg felesleges (Veratti) kergetni.
Egyetértek, pláne hogy, a kezdőbe elhozni valakit úgy hogy Grízes jön, teljes öngyilkosság lenne a finicial fairplay-t tekintve.
Szerintem ha Coutinho valóban belső kp.-t fog játszani, mellé mindenképpen egy fizikálisan is jobb robotolósabb társ kellene, persze attól még nem kell technikailag és agyilag nullának lennie.
Erre ugye itt van Rakitic, azért nem hiszem hogy ki lehet hagyni a képletből, főleg egy ilyen szezon után.

A kp-n én inkább a fiatal minőségi cserét erőltetném, nem kezdőbe gondolkodnék. Én őszintén nyugodtabb lennék ha AG helyett már Artúr lenne bevethető, aki hosszútávon Rakitic pótlása lehet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.02. 14:16:03

Varatrix írta:
Eriksen ellen meg nem fogok érvelni, mert úgysem jön hála istennek.
Ok, "úgysem" fogunk össze veszni azon, hogy ki jön, mert feltételezem, hogy ha jön is valaki a középpályára irányítónak idén, arra mi a fórumon (rém)álmunkban sem gondolnánk. Mert, az aki jelenleg mozdítható lenne (pl. Özil) az ne jöjjön, aki nem mozdítható azt meg felesleges (Veratti) kergetni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 13:58:10

mondjuk én greizmannt se tudom hova meg minek jön. bár jó játékosnak tartom és nem vágok magamon eret ha tényleg jön, de tök fölöslegesnek érzem. valverde remélem tudja mit akar.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.02. 13:51:28

Nyilván. Rakitic, Paulinho, Dembélé, Arthur meg a padon. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 13:35:46

de ha még greizmannt nem vennénk meg és 4-3-3 lenne coutinho balossal megérteném eriksent, de így? mi a lótúrónak?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.02. 13:34:26

visca el barca írta:
westerngom írta:Arra pedig most lenne nagy szüksége (Eriksen) a csapatnak, nem jövőre
megvettük coutinhot. hova a jó égbe akarjátok még eriksent is? vagy majd mindenki egyszerre lesz a pályán, busi meg egyedül védekezik?
Így van Coutinho egyértelműen Iniesta pótlása... De úgy érzem hogy, ha lehúz négy évet is az ő posztján, akkor is sok ember szemében egy balszélső marad.

Szegény Mascherano esetében 8 év sem volt elegendő, hogy elfogadják mint védőt... :mrgreen:

Komolyra véve, nem hiszem hogy Cou egy posztra lenne determinálva. Sokrétű játékos akárcsak Andrés.

Eriksen ellen meg nem fogok érvelni, mert úgysem jön hála istennek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.02. 13:32:59

westerngom írta:Ahogy a fenn belinkelt "szava hihető" sajtó orgánum is lehozta, szinte tény h. Grizi jönni fog, de azt kétlem, hogy a kp.-ra érkezne.
Arra gondolok, hogy egy 4-3-1-2-ben ő lenne a két csatárt és a középpályát összekötő tkp. Vagy Messi lenne, és akkor Grizi elöl Suárezzel. Ha Dembi megy kölcsönbe, akkor adja magát, hogy ez a három játékos lesz támadó, de ők mindhárman középen szeretnek játszani, így nálam ez a megoldás a magától értetődő.
westerngom írta:A kérdés már csak annyi, hogy mikor és miből hozunk irányító középpályást, mert pénzünk nem sok marad rá. Arthur szerintem még nagy kérdőjel Valverdének is, nem hogy nekünk. Arra pedig most lenne nagy szüksége (Eriksen) a csapatnak, nem jövőre.
Pénz kizárólag akkor lesz bárkire, ha Bartoék váratlanul tíz szintet fejlődnek az eladások terén, és el tudjuk passzolni pénzért Rafinhát, Turant, Deulofeut, Gomest, Munirt és társaikat. Eriksen szerintem eléggé támadó felfogású, én valahol írtam már, hogy inkább Rabiot-t kezdeném el fűzögetni, vele fél éven belül előszerződést lehet már kötni, semmiképpen nem szalasztanám őt el. Szerintem ha Coutinho valóban belső kp.-t fog játszani, mellé mindenképpen egy fizikálisan is jobb robotolósabb társ kellene, persze attól még nem kell technikailag és agyilag nullának lennie.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.02. 13:31:06

visca el barca írta:
westerngom írta:Arra pedig most lenne nagy szüksége (Eriksen) a csapatnak, nem jövőre
megvettük coutinhot. hova a jó égbe akarjátok még eriksent is? vagy majd mindenki egyszerre lesz a pályán, busi meg egyedül védekezik?
Ini - Busi - Xavi
Cou - Busi - Eriksen

A védekezés csak akarat kérdése...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 13:20:45

westerngom írta:Arra pedig most lenne nagy szüksége (Eriksen) a csapatnak, nem jövőre
megvettük coutinhot. hova a jó égbe akarjátok még eriksent is? vagy majd mindenki egyszerre lesz a pályán, busi meg egyedül védekezik?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.02. 13:15:54

Cestus írta:Ez a Griezmann dolog még be is válhat, ha a francia átveszi Messitől a középpályás mezőnymunkát, Messi meg elöl maradhat gólokat szerezni. Vagy fordítva, Messi téblábol a középpályán és Grizi meg Suárez lövi a gólt elöl. Az már kevésbé tetszik, hogy a katalán újságok szerint Dembélét kölcsönadnánk. Ha az ATMÁba megy, legalább adhatnának némi kedvezményt Grizire, de nincsenek illúzióim. :D
http://www.eurobarca.hu/rovidhir/griezm ... g-alairni/" target="_blank

Ahogy a fenn belinkelt "szava hihető" sajtó orgánum is lehozta, szinte tény h. Grizi jönni fog, de azt kétlem, hogy a kp.-ra érkezne.
Számomra a történet kulcsa h. Valverde kérte/ rábolintott az érkezésére. Amennyiben komoly a klub és a játékosok részéről a triplázás jövőre, nem kérdés a helye a keretben. A kérdés már csak annyi, hogy mikor és miből hozunk irányító középpályást, mert pénzünk nem sok marad rá. Arthur szerintem még nagy kérdőjel Valverdének is, nem hogy nekünk. Arra pedig most lenne nagy szüksége (Eriksen) a csapatnak, nem jövőre.
Dembele kölcsönsdása meg csak remélem egy vicc, végre itt van, lassan beilleszkedik, tanulja a focinkat, erre most páran elpattintanák. Ha már itt van egy ilyen csiszolatlan gyémánt, akkor mi csiszoljuk az igényünke ne más.
A játékpercek és felállás legyen az edző dolga/ (kellemes) problémája.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.02. 12:19:14

Ez a Griezmann dolog még be is válhat, ha a francia átveszi Messitől a középpályás mezőnymunkát, Messi meg elöl maradhat gólokat szerezni. Vagy fordítva, Messi téblábol a középpályán és Grizi meg Suárez lövi a gólt elöl. Az már kevésbé tetszik, hogy a katalán újságok szerint Dembélét kölcsönadnánk. Ha az ATMÁba megy, legalább adhatnának némi kedvezményt Grizire, de nincsenek illúzióim. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.30. 13:25:25

Samper írta:A szurkolóknak két fő fajtája van. Az egyik lerágja a körmét díszsorfal, veretlenség, classico, aranycipó, aranylabda ügyben. A másik szerint ez a szezon végetrért és csak az izgatja, hogy mi változik őszig. Ez utóbbiak szavahihető muníciót legfeljebb szerződéshosszabbításokkal kapnak mostanában.
bocsánat, én nem szoktam kötekedni, de ez keményre sikeredett, főleg az aranycipóval megfűszerezve :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.30. 12:36:02

A szurkolóknak két fő fajtája van. Az egyik lerágja a körmét díszsorfal, veretlenség, classico, aranycipó, aranylabda ügyben. A másik szerint ez a szezon végetrért és csak az izgatja, hogy mi változik őszig. Ez utóbbiak szavahihető muníciót legfeljebb szerződéshosszabbításokkal kapnak mostanában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 19:51:55

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Honnan veszed, hogy nem neki kellett?
mert sehol egy hír nem szólt erről. dembelé a vezetőségnek kellett neymar után h tudjon virítani
Mármint most Arthurra gondoltam. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 18:44:34

S.Agüero írta:Honnan veszed, hogy nem neki kellett?
mert sehol egy hír nem szólt erről. dembelé a vezetőségnek kellett neymar után h tudjon virítani
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 18:14:33

Honnan veszed, hogy nem neki kellett?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.27. 17:50:44

A legtöbb meccsen, amikor Dembele nem játszott, szerintem indokolható volt a mellőzése. Amíg Coutinho úgy tűnt bárki ellen képes remekül játszani, addig Dembele esetében még nem ez a helyzet.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 17:38:47

S.Agüero írta:
arthur nem fog kelleni valverdének, ezt 1000%-ra veszem. ha egy dembelét nem képes játszatni akkor a brazilt sem fogja.
Dembélé esete miért kötődik ehhez? :D
azért mert akit nem ő vetetett meg azt nem fogja játszatni. lásd mina vagy dembele. coutinho nem tudom kellett-e neki vagy sem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 17:25:11

arthur nem fog kelleni valverdének, ezt 1000%-ra veszem. ha egy dembelét nem képes játszatni akkor a brazilt sem fogja.
Dembélé esete miért kötődik ehhez? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 17:23:18

S.Agüero írta:
Samper írta:Változatlan problémánk, hogy mindmáig nem sikerült megtalálni Xavi utódát. Thiago nem lenne az.
Előbbi igaz, utóbbit sosem fogjuk megtudni, de tény, hogy nem pont egy stílus. Arthurban bízom. :)
arthur nem fog kelleni valverdének, ezt 1000%-ra veszem. ha egy dembelét nem képes játszatni akkor a brazilt sem fogja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 17:17:12

Samper írta:Változatlan problémánk, hogy mindmáig nem sikerült megtalálni Xavi utódát. Thiago nem lenne az.
Előbbi igaz, utóbbit sosem fogjuk megtudni, de tény, hogy nem pont egy stílus. Arthurban bízom. :)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.27. 17:08:06

Én személy szerint leginkább annak tudnék örülni, ha Eriksent hoznánk el vhogy. Tudom erre kb semmi esély sincs, de én inkább rá költeném a Griezmanra szánt pénzt.
Vele azért ez a 442 is működne, ráadásul balon egy Coutinho, jobbon egy Eriksen robogna. Akár a 433 is, ezáltal Coutinho lépne feljebb bal oldali szélsőnek. Cserének is lenne ember, hiszen felállástól függően középen Dembelé, Paulinho, SR, Samper, Denis, Alena + téltől Arthur is, elől meg Paco, Dembelé és akár Munir is ott lehetne.
Alap, hogy az összes kölcsönben lévőtől, valamint Gomestől és Vidaltól mindenképpen hamar meg kell válni
Válasz küldése