Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2015.07.01. 22:42:27

Arda > Pogba


Jobban örülnék neki, ha Arda jönne Pogba helyett. Pogba menjen csak a Citybe, Arda meg hozzánk.
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.01. 22:20:09

Alcantara írta:Turan remek játékos, technikailag nagyon képzett, fizikálisan brutális, legjobb korban van, sikeréhes labdarúgó, még nem nyert semmit.
Az, meg hogy milyen az Atleticoban a viselkedése, ne érdekeljen már senkit, ott szinte mindenki ezt játsza, Cholo maga is ilyen volt játékos korában, ezt plántálja a játékosokba.
Suarez is "tajparaszt" volt máshol, de mindezek mellett zseniálisan játszott, ide meg csak az utóbbit hozta magával.

Örülnék Pogbának, de Ardával tökéletesen kiegyeznék. Meglátjuk mi lesz ebből.
Azt a spanyol ligát, meg UEFA kupát azért mondanám valaminek.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.01. 22:16:18

Turan remek játékos, technikailag nagyon képzett, fizikálisan brutális, legjobb korban van, sikeréhes labdarúgó, még nem nyert semmit.
Az, meg hogy milyen az Atleticoban a viselkedése, ne érdekeljen már senkit, ott szinte mindenki ezt játsza, Cholo maga is ilyen volt játékos korában, ezt plántálja a játékosokba.
Suarez is "tajparaszt" volt máshol, de mindezek mellett zseniálisan játszott, ide meg csak az utóbbit hozta magával.

Örülnék Pogbának, de Ardával tökéletesen kiegyeznék. Meglátjuk mi lesz ebből.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 21:52:26

Csak épp ez még reálisnak is tűnik.
Turan le akar lépni, ezt megmondták. Azért említették Angliát, mert nem akart a Realban játszani és nem gondolta, hogy a Barca érdeklődik majd. A kivásárlási ára sem magas.
Az Atleticoval sem rossz a viszony.
:wink:

Az ő esetében simán el tudom képzelni, hogy látta a vezetőség, hogy egy jó játékosra van lehetőség áron alul és lecsaptak rá.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.07.01. 21:49:23

Rinku írta:Rühellem Turant, egy színparaszt majom, folyamatosan ad rá okot, hogy Törökországig fejelném, de inkább ő 35-ért, mint Pogba 80-ért.
Röviden tömören ez az én véleményem is. :D Viszont nem lenne annyira [auto_cenzúra] húzás, főleg ha azt vesszük hogy atleticoba mindenki egy góliát paraszt, a képességei meg vannak hogy jó játékos legyen, pálya több posztján is bevethető, 35-ért én jó üzletnek tartom. Nem az a tipikus sztár alkat, amolyan Masch, teszi a dolgát rendben. Várjuk ki a végét, elég sok mindenkit szóba hoztak már a Barcával a nyáron.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.07.01. 21:28:06

Rühellem Turant, egy színparaszt majom, folyamatosan ad rá okot, hogy Törökországig fejelném, de inkább ő 35-ért, mint Pogba 80-ért. A Barca kb. a második esély címre lehetne esélyes az efféle emberek tükrében, nálunk mindenkinek sikerült megjavulnia. Suarez, Mascherano, még Ibra is beállt a sorba, a szezon végén ami volt, az már amúgy sem futball volt, de emlékszem, hogy önmagához képest is szokatlanul fegyelmezett volt. Hátha Turan is ilyen lesz, szerintem biztos hogy itt köt ki.

De hogy Pogba így 80 millió meg 12 milkás fizetés, na nem mondom hova lehet elkullogni már azonnal.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.01. 21:24:13

Szerintem nem járnak rosszul Arda leigazolásával ( főleg akkor nem ha csak 35-ért jönne) . Ahogy már többen is írták ő itt egy Jolly Joker lenne aki a középpályán és a támadósorban is megállja a helyét. Plusz ha őt leigazoljuk akkor szinte biztos , hogy nem jön az a "francia" túl hyypolt őstehetség \:D/ . Nálam az sokat elmond Ardaról , hogy mindig akkor féltem a legjobban az Atletico ellen amikor hozzá került a labda.
noname írta:
Munir jó lenne, csak a jelenlegi csapatban talán a középcsatár a legfontosabb poszt. Suarez nem csak remekül játszik, de egyúttal testőrként szolgál Messinek és Neymarnak. Munir erre képtelen lenne. Nem lepne meg, ha Sandro lenne a befutó hosszú távon a -angolul írom,mert jobban hangzik- physical presence-e miatt.
Munirt kölcsön kell adni. A fejlődése szempontjából az lenne a legrosszabb , ha felkerülne az első csapathoz . Lássuk be , hogy alig kapna lehetőséget , hiszen Pedro is előtte van a rangsorban és az előző szezonban nem nagyon volt arra példa , hogy az MSN-ből egy meccsen két embert is lehozzanak.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.01. 21:16:01

palesz77 írta:Barcelona and Atletico sources say deal on Arda Turan has not yet been closed. Agent says he hasn't been in touch with Barcelona. [ser efe]

Na, mégse lesz úgy tűnik bejelenve órákon belül.. :lol: Vagy ez az efe nem megbízható forrás? :-k
a cadena ser egesz megbizhato, az efe pedig hirugynokseg, mint a reuters, vagy az mti :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 21:02:40

palesz77 írta:Barcelona and Atletico sources say deal on Arda Turan has not yet been closed. Agent says he hasn't been in touch with Barcelona. [ser efe]

Na, mégse lesz úgy tűnik bejelenve órákon belül.. :lol: Vagy ez az efe nem megbízható forrás? :-k
Úgyis most nagyban ég az NBA láz is, s pont ide is illik hogy milyen források is vannak és minden csak akkor igaz, ha már a hivatalos honlapon vagy kommünikében szerepel.
Kép
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 20:56:32

Barcelona and Atletico sources say deal on Arda Turan has not yet been closed. Agent says he hasn't been in touch with Barcelona. [ser efe]

Na, mégse lesz úgy tűnik bejelenve órákon belül.. :lol: Vagy ez az efe nem megbízható forrás? :-k
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 20:40:01

palesz77 írta:
noname írta:Gyakorlatilag minden posztra lenne 2 emberünk vele(kivéve a középcsatár poszt).
Oda meg mehet Munir, akire Lucho idén jobban számítani fog elvileg.

Én nem tudom eldönteni, hogy örülök-e neki. Inkább nem, mint igen. Atleticoból Koke kéne inkább, Bob leírta miért. Viszont ha ez az ára, hogy Pogba ne jöjjön csilliárdokért, akkor örülni fogok neki. Viszont ennek hatására sok soci lehet megválasztja Bartot újra elnöknek.. :-k Nehéz ügy az biztos, de még mindig kétkedve fogadom a hírt, Marquinhosról is voltak hasonlóak tavaly, szóval várok a hivatalos bejelentésig a komolyabb agyalással.. :D
Munir jó lenne, csak a jelenlegi csapatban talán a középcsatár a legfontosabb poszt. Suarez nem csak remekül játszik, de egyúttal testőrként szolgál Messinek és Neymarnak. Munir erre képtelen lenne. Nem lepne meg, ha Sandro lenne a befutó hosszú távon a -angolul írom,mert jobban hangzik- physical presence-e miatt.

Turan, ha tényleg itt köt ki, sztem hamar megkedvelteti magát. Az Atletico-ban azért tartottam a legjobbnak, mert a munkabírása mellett nagyon erős is volt, ehhez képest néha olyanokat csinál(minden meccsen 2-3 alkalommal), hogy arra Iniesta is büszke lenne. Nálam ő testesítette meg a jelenlegi Atletico madridot. Ő az a játékos, akiből ha lehetne, Simeone 11-et küldene pályára.

UI: azért egy Keita igen messze állt Turantól képességekben. A török a jelenlegi Barcába legalább annyira passzolna a kezdőbe, mint Iniesta vagy Rakitic.
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.01. 20:36:49

BFC írta:A Juventus sportigazgatója megerősítette, hogy a Barcelona 80 milliót ajánlott Pogbáért.
„A Barcelona nyolcvanmillió eurót kínált Paul Pogbáért, erre azonban nemet mondtunk. A játékos nem eladó” – mondta a La Gazzetta dello Sportnak Marotta, aki Ariedo Braidával és Alberto Solerrel, a gránátvörös-kékek vezetőségi tagjaival ült tárgyalóasztalhoz Torinóban.
Hát mindenki döntse el mennyire jó vagy rossz ez a hír. Én személy szerint egy picit sajnálom, de másfelől több lehetőséget kaphat Rafinha esetleg még Samper meg Halilovic (a kis horvátban eléggé reménykedem, hogy beleillik majd a játékunkba).
Hol van meg augusztus 31... :) A Juve meg nyilvan azt mondja, hogy nem elado.

Biztos vagyok benne, hogy Koke/Pogba/Verratti harmasbol valaki jonni fog. Mikor maskor, ha nem egy elnokvalasztas utan. Valoszinuleg pedig 1 evet maradnak meg jelenlegi csapatukban.

Turan egy jo kiegeszito ember lesz, Keita szerepkort siman betolthet, remelhetoleg kreativabb szerepben. Nala pedig jo, ha januartol jon, mert a tavaszi versenyben szukseg van egy ilyen harcosra.

A sajatnevelesekrol meg annyit, hogy ha Rafinha is mutatna valamit edzesen, akkor LE, aki a Vigoban alapemberkent szamolt vele, biztos hogy tobb lehetoseget adott volna neki. Aki meg egyelore meg az elso csapat kornyeken sincs, arrol teljesen felesleges beszelni, mert 3 ev mulva kb. Iniesta-Turan megy kifele eleg rendesen.

Mondjuk ezt nem ertem, hogy az atmeneti elnokseg miert uthet nyelbe barmilyen uzletet. Maximum eloszerzodest engednek kotni, amit az uj vezetoseg nyugtazhat. Eleg nagy gyokerseget lehet meglepni ezzel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2015.07.01. 20:40:13-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 20:33:17

noname írta:Gyakorlatilag minden posztra lenne 2 emberünk vele(kivéve a középcsatár poszt).
Oda meg mehet Munir, akire Lucho idén jobban számítani fog elvileg.

Én nem tudom eldönteni, hogy örülök-e neki. Inkább nem, mint igen. Atleticoból Koke kéne inkább, Bob leírta miért. Viszont ha ez az ára, hogy Pogba ne jöjjön csilliárdokért, akkor örülni fogok neki. Viszont ennek hatására sok soci lehet megválasztja Bartot újra elnöknek.. :-k Nehéz ügy az biztos, de még mindig kétkedve fogadom a hírt, Marquinhosról is voltak hasonlóak tavaly, szóval várok a hivatalos bejelentésig a komolyabb agyalással.. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 20:28:20

A sport és a mundo egyszerre hozta le h meglesz Turan.

Ha igaz, akkor gyakorlatilag le van zárva a csapat. Sokan nem, de én örülni fogok a jövetelének, szerintem tökéletesen beleillik LE elképzeléseibe.

Arda amolyan Jolly Jokerként játszhat Ini, Rakitic, de Pedro helyén is. nem a legszimpatikusabb ürge, de mindig örülök ha egy nagy harcos jön a csapatba. Nem bírtam az Atleticoban,de mindig sokra tartottam.

Gyakorlatilag minden posztra lenne 2 emberünk vele(kivéve a középcsatár poszt).
A Fifa egy szégyen
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.07.01. 20:22:11

A Juventus sportigazgatója megerősítette, hogy a Barcelona 80 milliót ajánlott Pogbáért.
„A Barcelona nyolcvanmillió eurót kínált Paul Pogbáért, erre azonban nemet mondtunk. A játékos nem eladó” – mondta a La Gazzetta dello Sportnak Marotta, aki Ariedo Braidával és Alberto Solerrel, a gránátvörös-kékek vezetőségi tagjaival ült tárgyalóasztalhoz Torinóban.
Hát mindenki döntse el mennyire jó vagy rossz ez a hír. Én személy szerint egy picit sajnálom, de másfelől több lehetőséget kaphat Rafinha esetleg még Samper meg Halilovic (a kis horvátban eléggé reménykedem, hogy beleillik majd a játékunkba).
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 20:20:46

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:...
Ja, elég sanszos amúgy. Szuper lesz.. Remélem nem igazoljuk le - emiatt Laporta ellen vagyok kicsit most komolyan, ő csak azért is elhozná szerintem, hogy megmutassa..

Arda esetleges leigazolásáról mi a véleményed amúgy Bob? Te is néztél Atleti meccseket azért kérdem, szerinted tud középpályán játszani? Én annyira Koket figyeltem mindig, hogy ötletem sincs.. :D
Arda egy ügyes kis játékos, de speciel én nem igazán látom, hogy ő miért lenne nekünk jó. Passzkészsége szerintem nem kiemelkedő, sokat fut és dolgozik ez pozitívum, de benne van a forrófejűség. Lenne benne adott esetben ráció, hogy középpályán szerepeljen illetve bárki helyet a szélen elől, de speciel én Koket többre tartom nála. Mondjuk az mindenképp pozitívum, hogy Arda fizikailag eléggé rendben van, s illene az Enrique féle középpályába, de szerintem megjátszhatóság és passzok miatt Koke jobb, nálam.

Helye meglenne, mert tudna bőven játszani a középpályán, de én ódzkodok tőle. Valahogy ezek a török focisták hamar szeretnek leereszteni és kicsit Nihat beütésű nekem Turan, annyival megspékelve, hogy amúgy egy godzilla felépítésű. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.07.01. 20:24:14-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.01. 20:12:42

:shock:

Nem semmiznek: The deal on the transfer of Atletico midfielder Arda Turan (28) is being finalized. Official announcement to follow in coming hours. -Mundo
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 20:05:49

Bob_Marley írta:...
Ja, elég sanszos amúgy. Szuper lesz.. Remélem nem igazoljuk le - emiatt Laporta ellen vagyok kicsit most komolyan, ő csak azért is elhozná szerintem, hogy megmutassa..

Arda esetleges leigazolásáról mi a véleményed amúgy Bob? Te is néztél Atleti meccseket azért kérdem, szerinted tud középpályán játszani? Én annyira Koket figyeltem mindig, hogy ötletem sincs.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 20:02:11

Jövőre EB, többször írtam, hogy a Juve-nak legjobban jövőre éri meg eladni. Otthon a franciák dobbanthatnak egy nagyot (és remélem össze is jön) és akkor Pogba nem +20 millióval fog többet érni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.01. 19:47:25

palesz77 írta: Pogba meg +20 millió lesz, lő megint 3 bazinagy gólt ilyen Sassuolo féle csapatoknak, aztán elájul tőle még jobban a média.. :D
Egyébként valószínű , hogy így lesz. De én most kíváncsi leszek mennyire fogja így összefogni a Kp-t. Ugye se Pirlo , remélem Vidal is elmegy az Arsenalba , azért ez nem kis kiesés.
Majd Khedira megmutatják. :mrgreen:
Na , de erre egyébként kíváncsi leszek , mert azért Pirlo és Vidal hiányát elég jól megfogják érezni , és ott fog kijönni majd , hogy Pogba mit is tud valójában.
De már előre látom; 1 szép megmozdulásl + 10 millió... #-o
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.01. 19:46:57

md szerint par oran belul hivatalos lehet Arda, sport alapjan nem fizetjuk ki a kivasarlasit, de ahhoz kozeli osszeget adunk erte.
csodas.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 18:53:37

Barcelona and Atletico have deal on transfer of Arda Turan (28). Transfer fee less than 41M buyout. Not yet clear when he'll join. [sport]

Gündogan 2017-ig hosszabbított.
roby122 írta:Montoya-val kapcsolatban nekem az az érzésem , hogy 2 évig ugye ott fog dekkolni az Internél. Majd a kölcsönszerződés után visszajön még 1 évre - mivel 2018 -ig van szerződése - aztán pedig ingyen lécelni fog. Jobban örültem volna ha eladjuk , na mind1.

Pogba szerintem mindenféleképpen maradni fog a következő szezonra. Jövő nyáron pedig biztosan elkel. Kérdés , hogy mennyivel lesz több az ára. :D
2 évig fejlődik, aztán kiteljesedve visszatér hozzánk.. :mrgreen:

Pogba meg +20 millió lesz, lő megint 3 bazinagy gólt ilyen Sassuolo féle csapatoknak, aztán elájul tőle még jobban a média.. :D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.01. 18:35:34

palesz77 írta:
Right back Martin Montoya (24) will this afternoon travel to Milan. Tomorrow medical tests at Inter, before signing two-year loan. [cope]

Remélem beválik, drukkolok neki nagyon, még akkor is, ha már vissza se tér. Szimpatikus, alázatos srácnak tűnt, a legjobbakat kívánom neki.

Barcelona, who have first option, have five days to equal Juventus' 16M bid for Fluminense's Gerson. Executives are in Brazil. [espn rac1]

Róla meg már majdnem el is feledkeztem.. :roll: De az kéne még, hogy 16 milliót kiadjunk érte. La Masiában úgysincs most tehetséges fiatal középpályás, remélem rajta kívül is hozunk pár Brazil csodagyereket - úgyis sok bevált ilyen "olcsópénzért" az utóbbi időben -, meg Ardát és Pogbát is leigazoljuk.. Pogba amúgy szerepel a Juve 2015/16-os mezplakátokon, ami ugyan sokat nem jelent - Thiago -, de gondolom nem számolnak azzal, hogy eladják, ha rátették..


Montoya-val kapcsolatban nekem az az érzésem , hogy 2 évig ugye ott fog dekkolni az Internél. Majd a kölcsönszerződés után visszajön még 1 évre - mivel 2018 -ig van szerződése - aztán pedig ingyen lécelni fog. Jobban örültem volna ha eladjuk , na mind1.

Gerson-ról pedig azt olvastam , hogy a Juve tett érte egy 12M ajánlatot , de ők 14M kérnek a játékosért. Lehet , hogy valami van a srácban.

Pogba szerintem mindenféleképpen maradni fog a következő szezonra. Jövő nyáron pedig biztosan elkel. Kérdés , hogy mennyivel lesz több az ára. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 15:27:22

Barcelona and Juventus have reached an agreement on the transfer of Juventus midfielder Paul Pogba (22) for the 2016/2017 season. [sport]

Remélem a fizetési rendszert is megbontjuk miatta, és mindenki elkezd majd emelésekért reklamálni.. :D Mondjuk én még mindig nem értem, hogy most ki tárgyal Pogbáért jelenleg. Bartoék azt hittem letettek róla Laporta miatt - Arda ügy is erre enged következtetni -, plusz a Juve is úgy volt, hogy csak elnökválasztás után dönti el a Pogba kérdést..

szerk.:
Barcelona's next president will have to finalize after the elections the deal on the transfer of Juventus midfielder Paul Pogba. [sport]

Na így már értem.. :D Remélem csak jövő nyáron kell, akkor ha esetleg mégse lenne rá szükség, nem kellene idehozni "kényszerből" csilliárdokért..:roll:
messideco írta:Na:

Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. -el mundo deportivo
Kb 10 hsz-el alattad.. :cry: :D

Right back Martin Montoya (24) will this afternoon travel to Milan. Tomorrow medical tests at Inter, before signing two-year loan. [cope]

Remélem beválik, drukkolok neki nagyon, még akkor is, ha már vissza se tér. Szimpatikus, alázatos srácnak tűnt, a legjobbakat kívánom neki.

Barcelona, who have first option, have five days to equal Juventus' 16M bid for Fluminense's Gerson. Executives are in Brazil. [espn rac1]

Three Barcelona executives are in Brazil for talks with Fluminense on midfielder Gerson (18), on whom Barcelona have first option. [md]


Róla meg már majdnem el is feledkeztem.. :roll: De az kéne még, hogy 16 milliót kiadjunk érte. La Masiában úgysincs most tehetséges fiatal középpályás, remélem rajta kívül is hozunk pár Brazil csodagyereket - úgyis sok bevált ilyen "olcsópénzért" az utóbbi időben -, meg Ardát és Pogbát is leigazoljuk.. Pogba amúgy szerepel a Juve 2015/16-os mezplakátokon, ami ugyan sokat nem jelent - Thiago -, de gondolom nem számolnak azzal, hogy eladják, ha rátették..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.01. 14:26:07

Na:

Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. -el mundo deportivo

Ez viszont érdekes, ha a harmadosztályt is bevállalná, akkor elég elkötelezett lehet. Persze ha nem valamelyik újságíró bélyegezés közben találta ki...
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése