Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.04. 13:05:31

westerngom írta:Én nem tiltakozom, hogy ha jön a török, mert jelen pillanat szükségünk van a középpályán egy irányító, kreatív playara, aki mind ezek mellett kellően technikás és fizikailag is "állat" :lol:
turan mint irányító? előbb raknám be vkp-nak :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.07.04. 13:00:09

visca el barca írta: ez a húzás épp azt bizonyítja, hogy itt a reállal ellentétben nem egy elnök, hanem az edző igazol.
ha valóban LE kérte a leigazolását...

Én nem tiltakozom, hogy ha jön a török, mert jelen pillanat szükségünk van a középpályán egy irányító, kreatív playara, aki mind ezek mellett kellően technikás és fizikailag is "állat" :lol:

DE!, ha engem kérdeztek volna, akkor inkább Isco irányába léptem volna 2 -3-at és legfeljebb kivásároltam volna, mert szerintem az ő stílusa illene legjobban hozzánk minden szempontból.
Benne látom még a Xavi féle eleganciát és kreativitást, arról nem is beszélve, hogy jó pár évig megoldaná a problémát és biztos pontja lenne a kp-nak.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2015.07.04. 12:18:01

Ha jól tévedek, akkor annak idején Martinonak is első volt a kívánságlistáján a török. (a dobogón még Agüero, Klose, utánuk Subotic :D)

Szóval valami hasonló szisztémát képzelhetett ő is, így én elhiszem, hogy őt akarja Enrique. Valahogy egy ilyen attitűd (munkás, kreatív, favágó, technikás, stb...) kellhet most ide, én nem bánnám ha jönne.
"A dicséretekkel nem sokra mész, ellenben a pofonok, amiket kapsz, jó útra téríthetnek. A kritikák nem befolyásolhatnak negatívan, csakis arra használhatod őket, hogy fejlődjél." Dani Alves
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.07.04. 12:16:34

palesz77 írta: Ez meg.. :roll: Barto komolyan gondolja úgy tűnik, hogy kevésbé kell rivaldafény a La Masiának, hozunk mindenhova mindenkit, csak őket nem próbáljuk ki.. Rafinha konkrétan komolyabb számokkal rendelkezik a Barcában, mint Gerson a Brazil ligában - és még egy olyan youtube videót se tudtak Gersonról összehozni, amin kitűnne a Brazil átlagból, pedig az nem egy nagy ördöngösség. Alig várom, hogy elvegye a fiataljaink elől a perceket.. =D>
Ő lehet Douglas vagy Keirrson, Henrique 2.0. Ha max 5-ért jönne akkor még elnézném de nem 15-ért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára defender3 2015.07.04. 12:20:09-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.04. 11:42:54

palesz77 írta:Fluminense have rejected Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, blocked the transfer. [odia rn via md]
ezek a komoly források :D ilyenből van nekem is :mrgreen:

Fluminense accepted Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, do not want know sign him. [kokia abs mu tb]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 11:39:37

Ha valóban az edző kérése, akkor okés persze. De nekem kicsit gyanús, hogy eddig egy árva szó nem volt róla, ha szóba is került az Atma, akkor is Kokeról írt az összes lap, még nyár elején is róla érdeklődött Barto - csak nem tudta elhozni -, erre most hirtelen kiderül, hogy csak Ardát kérte Lucho? Persze benne van, hogy így van, és az újságok nem tudták kiszagolni, de a kampány közepén, miután több hétig Pogba után futott Braida, majd nem sikerült elhozni, robban az Arda bomba - akit Barto saját igazolásnak tekint. Hát nem tudom, elég kampányszaga van a dolognak, még ha jó igazolás is lehet..

Fluminense have rejected Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, blocked the transfer. [odia rn via md]

Barcelona have personal deal with Fluminense player Gerson (18) for 5 seasons, starting in 2016. Transfer fee expected to be 15-18M. [sport]


Ez meg.. :roll: Barto komolyan gondolja úgy tűnik, hogy kevésbé kell rivaldafény a La Masiának, hozunk mindenhova mindenkit, csak őket nem próbáljuk ki.. Rafinha konkrétan komolyabb számokkal rendelkezik a Barcában, mint Gerson a Brazil ligában - és még egy olyan youtube videót se tudtak Gersonról összehozni, amin kitűnne a Brazil átlagból, pedig az nem egy nagy ördöngösség. Alig várom, hogy elvegye a fiataljaink elől a perceket.. =D>
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.04. 11:37:33

LE kérte, de figyelembe véve h az egész elnöki választás a sárdobálásról szól, így muszáj valamivel támadják egymást. Jelenleg legszívesebben az összes jelöltet bezárnám egy szobába Hannibal Lecter társaságában.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.07.04. 11:14:17

Az összes, az elnöki posztra kandidáló személy megtartaná/további bizalmat szavazna LE-nek a megválasztásuk esetében. Ha a tréner külön kérése Arda megszerzése, akkor elvileg minden elnökjelölt zöld utat adna a transzfernek! Tehát nem értem miért ne igazolhatná le a klub akár hétfőn? Nem értem ki lenne az aki már most megkérdőjelezné az edző kérését?! Pont azon az elven végiggondolva amit veb írt.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.04. 10:45:59

Samper írta:Az ideiglenes vezetőség harapófogóba került. Ha megveszi, akkor nem elegáns módon túlterjeszkedett a szerepkörén. Ha nem, akkor elúszik az üzlet, LE és a szurkolók őket fogják vádolni, hogy miattuk nem lesz olyan a tavaszi csapat, amilyet akartak.
miért terjeszkedett volna túl? ez a húzás épp azt bizonyítja, hogy itt a reállal ellentétben nem egy elnök, hanem az edző igazol.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.04. 10:01:59

Az ideiglenes vezetőség harapófogóba került. Ha megveszi, akkor nem elegáns módon túlterjeszkedett a szerepkörén. Ha nem, akkor elúszik az üzlet, LE és a szurkolók őket fogják vádolni, hogy miattuk nem lesz olyan a tavaszi csapat, amilyet akartak.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.07.04. 08:57:35

MessiNeymarSuarez írta:Bartomeu Twittere: nem fake:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... def11c3a7a" target="_blank ... e=562142D9

Nagyon úgy tűnik hogy megvettük, kicsivel kevesebbért mint 35 millió eu.
Hát kíváncsi leszek.
Hát erre nagyon kíváncsi leszek,tényleg nem tudja az ember hogy kire figyeljen. Naponta jelennek meg különböző cikkek az újságokban. Jön ,nem jön, Ez a hír sincs sehol hivatalosan megerősítve. Hétfőig kell dönteni az ideiglenes elnökségnek állítólag. Mindegy,majd meglátjuk hogy mi lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10106
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.04. 06:42:36

Bartomeu Twittere: nem fake:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=562142D9" target="_blank

Nagyon úgy tűnik hogy megvettük, kicsivel kevesebbért mint 35 millió eu.
Hát kíváncsi leszek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.04. 03:45:42

lui1698 írta:Most akkor, hogy van ez a transferban? Arda már jöhetne idén, vagy csak jövőre?

Örülnék neki egyébként, az hogy Madridban mit csinált engem nem érdekel. Tudásban bőven tud hozzátenni a játékhoz, elég kreatív nem egy hülyegyerek és emellett sokat melózik. Gondolom Lucho is ezek miatt szeretné leginkább, mert az MSN mögé olyan kp. kell ami bírja a nagyobb terhelést.
Ha idén jön, januártól játszhat hivatalos meccsen. Addig összeszokhat új csapattársaival és megtalálhatják és begyakorolhatják a leginkább célravezető taktikai elemeket.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.07.04. 01:37:07

Most akkor, hogy van ez a transferban? Arda már jöhetne idén, vagy csak jövőre?

Örülnék neki egyébként, az hogy Madridban mit csinált engem nem érdekel. Tudásban bőven tud hozzátenni a játékhoz, elég kreatív nem egy hülyegyerek és emellett sokat melózik. Gondolom Lucho is ezek miatt szeretné leginkább, mert az MSN mögé olyan kp. kell ami bírja a nagyobb terhelést.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.03. 23:19:35

Nekem azt nehéz elhinni, hogy a rengeteg balhé meg cipődobálás után még akar a színészválogatottunkban játszani.
Nincs jó véleményünk róla, de én úgy gondolom, hogy ha abból a hagy ne mondjam milyen környezetből áttér a Barcelonaiba, akkor szerethetőbbé fog válni.
A mentalitásával és tudásával nincs gond, Enrique biztos örülne neki, számomra inkább Ő mint Pogba.
Reggel még határozottan azt mondtam, hogy ne jöjjön ide ez az utálatos szakállas majom, de egy ilyen játékos esetében el kell felejteni ezeket, mert nálunk is vannak olyanok, akik nem sokkal különbül viselkedtek.
Megkapnánk azt akire (szerintem) szüksége van a csapatnak. Utolsó percig hajtó mindenes, nem csillagászati összegért, ismerős környezetből, rutinnal.

Kicsit zagyva amit leírtam, de a lényeg, hogy ha valóban megtörténik a transzfer, én örömmel várom, hogy bebizonyítsa, hogy rosszul ítéltük meg, tisztelet a kivételnek.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.07.03. 22:37:37

tényleg ardát akarják baromeuék

pro:
28 évesen pont most van a csúcson, az atletico egyik legjobbja, ha nem a legjobbja. sokoldalú, szélen, de a középpályán is simán tolja. nagyon technikás, jól fedezi a labdát, igazi harcos, pont olyan típusú játékos, amilyet lucho szeret.

kontra:
28 évesen teljes árért, innentől már csak veszíteni fog mind az értékből mind a teljesítményéből. lassú, de tényleg, rakitic szinten. sztárjátékos, sztárigazolás, de ő is csak januártól. ha azt mondom rá, hogy forrófejű, akkor enyhén fogalmazok, bunkó és agresszív játékos. első számú opció lesz mind a középpályára, mind a támadósorba a kezdő tizenegyen kívül (ha éppen nem kezd), ezzel rafinha és munir sorsa megpecsételődne.
visca el barca írta:kis írás, meg grafika arról, hogy kinek meddig van szerződése
rafinha 2016, és nem is nagyon van szó hosszabbításról :?
az az érzésem, hogy főleg ő lesz az áldozata pogbának, de lehet már ardának
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.03. 21:55:12

Telloval mi lesz ? Porto kivásárolja ? Van opciós joga , azt hiszem 8-9 millió?!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.07.03. 20:48:15

ÉN nagy szeretem az ilyen Turan típusú játékosokat. Aki nem sztár hanem focista.
Ha kell az edzőnek, akkor egyértelmű hogy meg kell venni piaci áron.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.03. 14:44:03

kis írás, meg grafika arról, hogy kinek meddig van szerződése

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2423699" target="_blank

sanama,

úgy nehezünk jutunk dűlőre, hogy egy 23 éves játékost, akinek van 150 la liga meccse és csapata egyik húzóembere, zsigerből leócskázol, meg megmondod, hogy egy rakitic B szint, a másikra, aki meg kb. ue. a ketegória csont nélkül dobjunk 100 millát meg évi 12 milliós fizetést :D (csak a mihez tartás végett, ez kb heti 230.000 euró, jelenleg kb ennyit keres ribéry, robben, iniesta, terry vagy suarez (egy kicsivel többet) - pogba jelenleg a negyedét sem éri egyiknek sem)

szeretem vagy nem, ennyi pénzt nem ér meg.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7437
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.03. 14:31:37

Sanama írta: Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.

Ez mar reg nem az a "kisiskolas/ovodas" tarsasag, amirol anno Ibra beszelt, meg kene erteni.

Birom, hogy nem birjatok kimondani, hogy nem birjatok a sracot, aztan mindenfele indokkal probaljakatok megmagyarazni, hogy miert nem jo o ide, vagy miert nem kell.
Neymar más tészta volt, ebben egyetértek veb-el. Ő azért a válogatottban is megmutatta, hogy milyen fiatalon milyen jó játékos és igen, a marketingérték is szempont volt. Amellett inkább hiányposztra érkezett, mint Pogba jönne, értem ezt úgy, hogy azon a poszton megközelítendő játékost nem szereztünk volna. Amellett elkötelezett is volt, de ami a legnagyobb különbség, hogy akkor még nem volt ennyi magas fizetésű játékos, plusz nem költöttünk ennyi pénzt egy emberre sem. Pogba esetében már a 100 millió körüli Neymar 9 millás fizuval, 80 milliós Suarez 10 misis gázsival. (ha jól tudom a számokat) Most érkezne 80-90-ért Pogba 12 milliós fizetéssel. Így is nálunk a legmagasabbak a fizuk.

Mondom ezt úgy, hogy szerintem Verratti mellett a legjobb opciónak találom a franciát és a jövő egyik legjobb legjobb középpályása lehet. Biztosra veszem hogy kicseszett jól fog járni az a csapat aki megveszi. Viszont hiába nem az én pénzem nem szeretném ha trend lenne hogy minden évben ilyen transzfereket hoznánk tető alá. Márpedig az utóbbi két évben ez történt. Igen, jól sültek el, de valahol meg kell húzni a határt.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.03. 13:28:14

West Ham are close to singing Alex Song (28) on a permanent deal. Man City, Chelsea, AC Milan and Inter were also interested [sky dailymail]

Barcelona's managing committee is again looking into signing the deal on the transfer of Atletico player Arda Turan (28) now already. [md]

Atletico's deadline for Arda Turan to leave is 8 July, when their pre-season starts. Barcelona, Man United, Chelsea, PSG interested. [md as]

Sanama írta:Ki beszélt róluk? Én rólatok beszéltem, süt, hogy ki nem állhatjátok a srácot, csak nem akarjátok leírni.
Ok.. :lol: Előző hsz-ben is azért írtam amiket, mert utálom a franciát, de most már tudom, hogy ezek az aggályaim csak az utálat miatt vannak meg.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.03. 13:19:30

visca el barca írta:
Sanama írta:Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.
mit tett le többet az asztalra? :lol: neymar már akkor brazil válogatott meg "sztár" volt, mikor pogbáról még azt sem tudtuk kicsoda, vagy mit csinál. nem mellesleg pogbával ellentétben nemyarnak van egy brutálisan kemény marketingértéke. pogbában ilyen szempontból egyelőre nem sok van, annyi meg főleg nincs hogy a valós 30 milliós értékéhez csak úgy hozzádobjunk 50-et, mert van egy durván "jó" ügynöke, aki próbálja elhitetni az egész világgal, hogy pogba a no1. holott nagyjából egy erős tehetség, aki még durva messze van a világklasszitól. egy langyos olasz bajnokság juventusában sem tud olyan megagiga kiemelkedőt nyújtani. nem véletlevül írják elég sokan, hogy nagy meccseken egyelőre totál homály
Azt, hogy 2 éve a Serie A legjobb csapatának alapembere, elvergődött egy BL döntőig, hasonlók.
De hát fogadni mertem volna, hogy Te nem akarod majd megérteni ezt.

Neymar is egy erős tehetség volt, amikor leigazolták, közel sem világklasszis. Ráadásul 0 Európában szerzett tapasztalattal.

Engem meg nem érdekel a marketing érték, nem attól lesz jobb a csapat, hogy Neymar arcával hány alsógyatyát lehet eladni.
Amúgy meg Bendito is biztos azért nyilatkozta, hogy 80 millióért és 12 milliós fizetésért nem opció, mert nem bírja a francia pofáját.
Ki beszélt róluk? Én rólatok beszéltem, süt, hogy ki nem állhatjátok a srácot, csak nem akarjátok leírni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.03. 13:01:59

Sanama írta:Birom, hogy nem birjatok kimondani, hogy nem birjatok a sracot, aztan mindenfele indokkal probaljakatok megmagyarazni, hogy miert nem jo o ide, vagy miert nem kell.
Én már leírtam százszor, hogy mik az aggályaim Pogábval kapcsolatban, ha neked ezekből annyi jött le, hogy "mindenféle indokot kitalálok, hogy leplezzem az unszimpátiám", akkor nem tudok mit mondani.. Lehet jó lesz majd Pogba ha jön, de nekem baromi sok dologban rizikós a francia, úgyhogy én kérek elnézést, hogy nem ujjongok örömömben, hogy ennyi pénzért hozni akarjuk.

Amúgy meg Bendito is biztos azért nyilatkozta, hogy 80 millióért és 12 milliós fizetésért nem opció, mert nem bírja a francia pofáját. :roll:

Neymart meg fel lehet hozni, őt én is támogattam. De szimplán azért, mivel úgy éreztem, hogy az ő erősségei azok voltak már akkor is, amiket itt ki tud majd használni - dribblin kívül -, és ami szerintem kellett a csapatnak. Pogbánál viszont pont nem azt érzem, hogy ő kéne nekünk, vagy mi neki. Yaya jut róla az eszembe, a Szikla nálunk is jó volt, de extraklasszis akkor lett, amikor a Cityben szabadságot kapott. Pogba is lehet, hogy jó lenne itt, de sokkal jobban le lenne korlátozva, mint a Juvéban, kétlem, hogy megközelítené azt a szintet itt, amit most tolt - javarészt a kicsik ellen - az olasz ligában. A Bl döntős szintjét hozná kb érzésem szerint, az meg nem tudom mitől ér 80millát és 12 milliós fizetést..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.03. 13:00:41

Sanama írta:Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.
mit tett le többet az asztalra? :lol: neymar már akkor brazil válogatott meg "sztár" volt, mikor pogbáról még azt sem tudtuk kicsoda, vagy mit csinál. nem mellesleg pogbával ellentétben nemyarnak van egy brutálisan kemény marketingértéke. pogbában ilyen szempontból egyelőre nem sok van, annyi meg főleg nincs hogy a valós 30 milliós értékéhez csak úgy hozzádobjunk 50-et, mert van egy durván "jó" ügynöke, aki próbálja elhitetni az egész világgal, hogy pogba a no1. holott nagyjából egy erős tehetség, aki még durva messze van a világklasszitól. egy langyos olasz bajnokság juventusában sem tud olyan megagiga kiemelkedőt nyújtani. nem véletlevül írják elég sokan, hogy nagy meccseken egyelőre totál homály
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.03. 12:44:30

palesz77 írta:Managing committee wants the new president to announce the deal on Arda Turan, while Luis Enrique wants him at start of pre-season. [sport]
Erxy írta:pedig tenyleg kozuk sincs Pogbahoz, mas szint. :D
Jó, tegyük fel, hogy Pogba tehetségesebb mindenkinél. De komolyan annyival jobb mint a többiek, hogy megérje a +50 milliót, és hogy a csapaton belüli összhangot is megkockáztassuk vele? Biztos jó szemmel nézné mindenki a 12 milliás kezdő fizuját - a semmire igazából, mert komoly csapatok ellen nem mutatott még annyit, hogy ezt megérdemelje..

Na mindegy, lehet én vagyok vakon, és szimplán nem veszem észre, hogy Pogba gyerek minden kockázatot és pénzt megér. Mindenesetre nagyon úgy tűnik, hogy Laporta nagyon elkötelezett mellette.

Joan Laporta will try to sign Paul Pogba and will try to complete it before the elections.
Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.

Ez mar reg nem az a "kisiskolas/ovodas" tarsasag, amirol anno Ibra beszelt, meg kene erteni.

Birom, hogy nem birjatok kimondani, hogy nem birjatok a sracot, aztan mindenfele indokkal probaljakatok megmagyarazni, hogy miert nem jo o ide, vagy miert nem kell.
Válasz küldése