Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 17:32:16

sörvirsli írta:Rossz hír:
A barcelonai kiadású Sport sportnapilap internetes kiadása arról számolt be, hogy José Angel Sánchez madridi ügyvezető a napokban Brazíliába készül, és Neymar ügyében tárgyal majd a klubbal, valamint az érintett játékossal. A honlap úgy tudja: a klubvezető a Santost 100 millió eurós ajánlattal, a játékost pedig egy biankó csekkel igyekszik meggyőzni.

A labdarúgó megszerzése, főként a Barcelona elől, Florentino Pérez madridi klubelnök választási kampányának egyik szerves része.

A madridiak mellett még olyan angol klubokkal is versenyezniük kell a katalánoknak, mint a Chelsea és a Manchester City, márpedig amennyiben a pénz mondja ki a végső szót, akkor aligha ők lesznek a győztesek.

Nos ez esetben pápá Neymar,remélem valaki bedob egy 50 misis ajánlatot Hummelsér/Silvaér és akkor megint nem lesz egy minőségi igazolásunk sem.
:x
szerintem ez kamu...
ráadásul Neymar Barcába jönne..
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.03. 17:23:15

Rossz hír:
A barcelonai kiadású Sport sportnapilap internetes kiadása arról számolt be, hogy José Angel Sánchez madridi ügyvezető a napokban Brazíliába készül, és Neymar ügyében tárgyal majd a klubbal, valamint az érintett játékossal. A honlap úgy tudja: a klubvezető a Santost 100 millió eurós ajánlattal, a játékost pedig egy biankó csekkel igyekszik meggyőzni….

A labdarúgó megszerzése, főként a Barcelona elől, Florentino Pérez madridi klubelnök választási kampányának egyik szerves része.

A madridiak mellett még olyan angol klubokkal is versenyezniük kell a katalánoknak, mint a Chelsea és a Manchester City, márpedig amennyiben a pénz mondja ki a végső szót, akkor aligha ők lesznek a győztesek.

Nos ez esetben pápá Neymar,remélem valaki bedob egy 50 misis ajánlatot Hummelsér/Silvaér és akkor megint nem lesz egy minőségi igazolásunk sem.
:x
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.05.03. 15:22:51

Cesc iránt mutatott érdeklődésekről szóló híreknek viszont örülök. Totál fölösleges igazolásnak gondoltam már annak idején mikor szó volt róla, vitáim is voltak bőven itt miatta . Mondjuk akkor azt nem sejtettem, hogy ekkora csőd lesz a gyerek, csak simán fölölegesnek éreztem. Szóval így, hogy mostmár minden klappol, túl is adhatnánk rajta. Kár, hogy nem lesz belőle semmi :(
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 14:59:29

Na, bárkit csak Benitezt ne!
Titonak volt egy fél szezonja vezetőedzőként. Nem tudom, hogy más mennyit tudott volna elérni. Ha egyszer őt nevezték ki, fél év után ne küldjék el.
Az azért elég szomorú, hogy jön egy zakó és egyesek 7-8 embert küldenének el. Igen, ez a Bayern utáni meccseknek szólt. Pont ezért nem kedvelem a madridisták többségét, mert minden évben le akarják cserélni a fél csapatot. Nem menjünk már át FM-be. Alexis egyre bíztatóbb, a múlt szezonja sem volt rossz, bőven kaphat még egy évet. Főleg, ha taktikai változtatások is lesznek. Ha jövőre sem nyújt elfogadhatót úgyis jön Deulofeu.
Nekem igazán mind1 hogy Hummels vagy TS jön. Mindkettő mellett vannak érvek. Hummels még fiatal, fejlődőképes, de már egy kész játékos szintjét hozza. Ha beválik sokáig biztosítva vagyunk ott.. Silva pedig jelenleg talán a világ legjobbja azon a poszton és bőven benne van még 4-5 év a legmagasabb szinten. Az áruk jelenti a legnagyobb különbséget, bár ha tényleg így viszik a játékosokat Dortmundból, nem fogják őt se olcsón adni.
Isco totál felesleges. Lenne vagy 20 millió, a kp-n így is sokan vagyunk, fiatalok is jó számmal. Ott a két Alcantara arra a helyre + Fabregas is, ha marad, ha a jövőre gondolunk.
Neymarra szükség van, ezt sajnos be kell látni, remélem sikerül beilleszkedni.
Annak örülök, hogy kh-posztban végre minőségben gondolkodunk.

Guita 20 millióért? :shock: 22-23-ért szerintem már Ter Stegent is lehet hozni.

A kölcsönjátékosokat kellene már eladni. Még ha aprópénzért akkor is. Úgyse fognak többet Barca-mezben játszani, ezt megtapasztalhattuk. Ha három embert hozunk a KEZDŐBE(!!!) én nagyon boldog leszek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.03. 14:20:45

Alexis csak beállt a sorba, Pedro viszont egyszerűen visszafelé fejlődik. Bármennyire is fáj és bármennyire is megköveznek érte, de én bizony túladnék simán Pedron, de Alexisen elgondolkodnék.
Persze az is érdekes lehet, ki lenne az edző??? Tito marad=nem lesz nagy változás. Jön vki új, pl. Benitez (spanyol és angol liga rutin és a Chelseatól valószínű mennie kell), akkor simán visszaállunk a klasszikus csatáros játékra, vagyis Messi hátrébb megy, vagy jobb szélre és akkor kell egy igazi 9-es. Torres pl. az ő kezei alatt mindíg jól nyomja!!!
nismopedro
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.25. 10:27:58

2013.05.03. 14:03:29

Ne felejtsük el hogy a jó Alexis barátunk se úgy jött h lenyomott 5-6 fantasztikus idényt, és mégis itt kötött ki, a Barcelonaban...nem is olcsó bagóért
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.03. 13:58:48

Ezért nem lesznek itt nagy változások:
Tito: A Barça végig versenyben volt, de a legvégén nem tudtuk teljesíteni a feladatot.
Ezt érti valaki??? Vagy mindenki vak???

Neymar: nem a balszélső védekezéssel kell foglalkozni, mert arra ott van Alba! Azért mert Pedro ezt megoldja, NEM ez a feladata!!!
Igenis, jöjjön olyan, aki végre a támadással foglalkozik és igazi, vérbeli gólvágó, nem védekezéssel foglalkozik támadó létére!!! Nem feltétlenül Neymar, de bárki, aki nem Pedro!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.03. 13:55:51

Cooh írta:Egy klasszikus csatárt nagyon kevesen emlegetnek...
Nem véletlenül, mit akarunk mi egy klasszikus csatárral, amikor a jelenlegi keretből sem játszat Tito senkit ezen a poszton? Villa kb. 4 v 5 meccsen került oda, azok voltak a legjobb meccsei neki is meg Messinek is, de nem, inkább menjen be (sétáljon be) Messi a darálóba... Esélytelen ez az egész, főleg h erre még egy külön ember is hozunk. Főleg egy Lewandowskit, akinek kb. ez a második jó szezonja, azért erre még nem alapoznék egy Barcelonánál.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.03. 13:54:12

aynas írta:http://www.youtube.com/watch?v=UJYQ8zGGJgs

Neymar Ronaldinho és Okocha egybegyúrva. Nagy kérdés, hogy a mi passzos játékunkba, hogy illeszkedne bele, valamint a balszélsős védekező játéka is nagy talány. Az ő játékát nem lehet és nem szabad lebutítani az 1-2 érintőre.
nem kell lebutitani az egyérintőre és akkor nincs baj. lásd messi. ő sem passzol... megkapja, elindul, gól. ennyi. a focit még mindig golra játsszák és nem passzra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6731
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.03. 13:49:07

aynas írta:http://www.youtube.com/watch?v=UJYQ8zGGJgs

Neymar Ronaldinho és Okocha egybegyúrva. Nagy kérdés, hogy a mi passzos játékunkba, hogy illeszkedne bele, valamint a balszélsős védekező játéka is nagy talány. Az ő játékát nem lehet és nem szabad lebutítani az 1-2 érintőre.
Nem tudom eldönteni, h tényleg ennyire ügyes vagy ilyen ostoba a brazil bajnokság. Mondjuk azért mást nem nagyon látni, aki hasonlóan kiemelkedik, és gondolom nem ő az egyetlen tehetség Brazíliában.

Ettől függetlenül mindig azt mondom, h európai középcsapatba kéne jönnie, 2-3 év múlva meg mehet vmelyik gigászba, akár ide, még akkor is fiatal lesz.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.03. 13:29:59

sjd írta:
Cooh írta: Ha jól tudom új adózási rendszer lesz a franciáknál ami nem lesz kedvező a PSG-nek a magas fizetések miatt, ezért lehetséges, hogy Thiago Silva is megszerezhetőbb státuszban lesz...
Jogos, mondjuk ettől még a PSG szvsz hülye lesz nem megkérni az árát egy olyan játékosnak, akit 1 éve 40 millióért vettek. Szóval sztem minimum ennyit rá kell szánni, ami elég érdekes lesz a jelenlegi anyagi helyzetben.
Na igen...ha el is akarják adni biztos nem lesz olcsó mulatság...ha már 40misit kiadtak érte ugyan ennyi vagy talán (35?) kicsivel olcsóbban tovább engedik..

Egy klasszikus csatárt nagyon kevesen emlegetnek...igen Messi játszik azon a poszton, de a szélen Alves-el párban jól együtt működtek és talán nem kell a rossz beadásokat kibeszélni az ő topikjában:) ebből arra akarok következtetni, hogy nekem ez a Lewandowski gyerek játéka bejön...(ezek csak felvetések)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.03. 13:25:28

Kép
Az elmundo felmérése szerint, jelenleg most a szurkolók őket látnák a legszívesebben:
Neymar,Hummels,De Gea,Isco.Valamint Alexis,Villa és Váldés is eladó listára került, és még állitólag Cescért is bejelentkezett a Milan. :roll: Nagy takaritás várható,de én legjobban az edzői team sorsára leszek kiváncsi. :roll: (mert szerintem ott kellene kezdeni, az ilyen roura "félék" nem egy topcsapathoz, és ráadásúl nem világbajnok játékosok felkészitéséhez valók.)
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.03. 13:51:00-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2013.05.03. 13:17:48

http://www.youtube.com/watch?v=UJYQ8zGGJgs

Neymar Ronaldinho és Okocha egybegyúrva. Nagy kérdés, hogy a mi passzos játékunkba, hogy illeszkedne bele, valamint a balszélsős védekező játéka is nagy talány. Az ő játékát nem lehet és nem szabad lebutítani az 1-2 érintőre.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 12:54:28

Neymar mellé Hummels lenne a legjobb megoldás. Fiatalabb, mint Silva és valószínűleg olcsóbban is el lehetne hozni. Remélem őt hozzák el.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.03. 12:47:38

Kép

Kíváncsi vagyok ezekből mennyi igaz.
Tömören:
-Frissíteni kell a keretet.
-Itt is írja hogy Neymar és Silva a két fő prioritás.
-És ami talán mérvadó, hogy nagyobb pénzeket hajlandóak belefektetni mint eddig.

Rosell mindíg is agresszívabb volt a piacon mint Laporta, kíváncsi vagyok mennyi az az annyi pénz. Mert a két kiszemelt sem olcsó, és nincs rá garancia hogy csak két érkező lesz. Ami pedig az eladásainkat illeti mindíg is katasztrofálisan alacsony áron adunk túl a játékosainkon, szóval nehéz arra építkezni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.03. 12:12:29

az ilyen iscos hireket teljesen felesleges betenni, mert kb 0 a valóságalapja.

jövőre felhozzák kis thiagoz, sergi robertot is, lesznek 8-an 3 posztra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.03. 11:12:50

Kicsit sajnálom, hogy Németországban végre van megint egy csapat amely képes hosszabb távon felvenni a versenyt a Bayern-el. Erre lerabolják.
Mondjuk örülnék ha jönne Hummels, de Thiago Silva is jó lenne.
Viszont egyet értek egy korábbi hozzászólóval, hogy hosszabb távra nem jó.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.03. 11:11:53

mindorokke_barca írta:a SPORT arról ír, hogy Neymar és Thiago Silva lehet az első két érkező.

Ők ketten a prioritás eddig mindentől függetlenül.
Na ez érdekes, ha tényleg igaz, amit a Sport ír. Eddig nem úgy volt, hogy valami igazgatónk már Dortmundba is utazott tárgyalni Hummels ügyében :?:
Thiago Silva érkezésének is örülnék amúgy, de Hummels fiatalabb, és szerintem bőven meg lehetne szerezni 40 millió alatt.
Varatrix írta:Neymart en szinte biztosnak erzem,de Hummels eseteben attol tartok a Dortmund nem engedhet el ennyi kulcsjatekost egy evben. Szoval ha nem is utasitanak el egybol, baromi nehez es koltseges targyalas lenne.
Ezen én is gondolkodtam már, eddig ugyebár Götze már megy, Lewandowski is könnyen a távozás mezejére léphet, Reusért is rengetegen érdeklődnek, Gündogant a Madrid vinné, Hummelst meg mi...
Ezért kéne mielőbb lecsapni rá, hogy meg tudjuk szerezni, mielőtt még Reusékon is túladna a BVB, és azt mondaná, hogy Hummels már nem eladó.

Közben amúgy a Marca arról ír, hogy Neymar és Hummels mellett kapusposzton Guaita a prioritás, akiért 20 millió euró körüli összeget fizetnénk. :roll: Nem is tudom, nem rossz kapus a valenciai sem, de a pénztárcába kicsit jobban belenyúlva szerintem el lehetne hozni Ter Stegent vagy Courtois-t is.
Illetve Isco nevét is felkapták az utóbbi időben, "Xavi, Busquets és Iniesta túlterheltsége, a Thiago körüli bizonytalanság, illetve Song gyenge játéka (sic!)" miatt.
Tehetséges a srác, de túl drága mulatság lenne, és amúgy is tömve vagyunk már bizonyított / tehetséges fiatal középpályásokkal.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.03. 10:44:23

Cooh írta: Ha jól tudom új adózási rendszer lesz a franciáknál ami nem lesz kedvező a PSG-nek a magas fizetések miatt, ezért lehetséges, hogy Thiago Silva is megszerezhetőbb státuszban lesz...
Jogos, mondjuk ettől még a PSG szvsz hülye lesz nem megkérni az árát egy olyan játékosnak, akit 1 éve 40 millióért vettek. Szóval sztem minimum ennyit rá kell szánni, ami elég érdekes lesz a jelenlegi anyagi helyzetben.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.03. 10:41:31

Neymart en szinte biztosnak erzem,de Hummels eseteben attol tartok a Dortmund nem engedhet el ennyi kulcsjatekost egy evben. Szoval ha nem is utasitanak el egybol, baromi nehez es koltseges targyalas lenne.

sorry az ekezetert :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.03. 10:36:08

sjd írta:Lehet h lemaradtam valamiről, de Thiago Silva mitől lesz olcsóbb/ mitől fog kevesebb pénzt kérni / mitől akar majd jobban idejönni, mint tavaly?
(Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem a fentiek voltak a fő tényezők abban, hogy a PSG-nél kötött ki)
Ha jól tudom új adózási rendszer lesz a franciáknál ami nem lesz kedvező a PSG-nek a magas fizetések miatt, ezért lehetséges, hogy Thiago Silva is megszerezhetőbb státuszban lesz...
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.05.03. 10:25:02

egy picit offolok:

láttam vhol régebben egy videót,asszem több részest,magyar felirattal, ahol a Laporta-éra kezdeteit mutatták be, Ronaldinho-ék odaszerződésével, illetve a kezdeti kudarcokról stb..

tudna nekem arról vki dobni egy linket?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.03. 09:51:19

Gergely írta:Óriási ratyiság vn itt pár emberben úgylátom :)
Az én véleményem és a klub véleménye két külön dolog az átigazolásokban!
Én hoznám nagyon mert szeretem a játékát és nagyon jó csatár akire szerintem szükségünk lenne! Szerintem akkor butaságot nem írtam csak felhoztam egy valamit! Lerágott csontot azaz azt az 5 nevet meg minek írjam le én is 300. nak ? :)


Értelmesebben kéne olvasni...felfogni....válaszolni....
Neked kéne inkább felfogni, hogy mindenki leírhatja, hogy kit szeretne itt látni, meg ki vált be az FM-ben, de attól ez nem lesz reálisabb és nem lesz kisebb hülyeség, és ezt bizony itt meg is fogják mondani az illetőnek.
Ez a topik elvileg arra van, hogy a különböző igazolási célpontokat beszéljük ki, a Fantasy Football topikot eggyel arrébb találod :wink:
Ja és ha nem akarod leírni ugyanazt az 5 nevet, akkor esetleg ne írj ide semmit, nem kötelező hozzászólni.
mindorokke_barca írta:a SPORT arról ír, hogy Neymar és Thiago Silva lehet az első két érkező.
Lehet h lemaradtam valamiről, de Thiago Silva mitől lesz olcsóbb/ mitől fog kevesebb pénzt kérni / mitől akar majd jobban idejönni, mint tavaly?
(Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem a fentiek voltak a fő tényezők abban, hogy a PSG-nél kötött ki)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.03. 09:46:50

Remélem,hogy nem kell a Barcának licitálgatni a kiszemelt játékosokra mert akkor bizony könnyen alul maradhatunk a lóvésabb klubokkal szemben!
Silvát, Neymart,Hummelst is kinézte már a Barcánál gazdagabb egyesület magának! :x
Egyébkén hivatalosan mettől-meddig tart az átigazolási időszak?
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.03. 09:36:05

Sosem irtam neveket, mert értelmetlen. Lehet, hogy nem eladó vagy nagyon drága. Az is előfordulhat, hogy nem ide akar jönni. Ráadásul ezt a forumot csak egymás közt olvassuk - ez kutyaugatás. Ugyis a vezetők öntenek. Ott van a lé.
Fecó
Válasz küldése