Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.19. 15:04:12

S.Agüero írta:The agent of Ezequiel Lavezzi (30 y/o) has been in Barcelona to agree personal 3-year deal with FC Barcelona.[La Gazzetta dello Sport]

Messi hívta. :mrgreen:
De messze van még a január.. :roll: Fél európát eladják nekünk addig szerintem. Mondjuk ebbe legalább logika több van, mint a Van Persies hírben, lévén Lavezzi tud mindkét szélen és középen is játszani - az más kérdés, hogy elég jól-e. De őszintén kétlem, hogy egy ilyen karaktert szeretne Lucho a csapatba - főleg hogy már oda-vissza nyalta egymást a Barca és Nolito.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.19. 14:48:07

The agent of Ezequiel Lavezzi (30 y/o) has been in Barcelona to agree personal 3-year deal with FC Barcelona.[La Gazzetta dello Sport]

Messi hívta. :mrgreen:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.10.17. 08:34:06

nyugi: Nolíto jön :shock:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.16. 22:42:44

Messias2 írta:Contrary to several reports in past days, Barcelona are not interested in Fenerbahce forward Robin van Persie (32). [sky]

Én örülök ennek a hírnek. Nagyon nem illett volna ide a csávó.
Ámen, remélem igaz. Illeni talán illett volna, de ő is csak középcsatár poszton tudna jól játszani, mellé magas fizetés, az arc se kicsi, válogatottban kiderült.. Remélem tényleg nem jön.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.16. 22:24:51

Contrary to several reports in past days, Barcelona are not interested in Fenerbahce forward Robin van Persie (32). [sky]

Én örülök ennek a hírnek. Nagyon nem illett volna ide a csávó.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
MR. TROMORT777

2015.10.16. 20:04:29

Chino írta:
Ehhez tedd hozzá a kupákat a Bl-t és nézd meg a számot. Plusz ki előtt milyen védők voltak, kikkel kellett megküzdenie egy-egy meccsért. A válogatottban pedig lehet, hogy nem a legnívósabb ellenfelek ellen játszott, de a relatíve kevés játékperc ellenére valamiért mégis őt hívták be és nem a többi nagy tapasztalatú védőt vagy csodagyereket.
Laporte-nak meg ott volt ugyan úgy az EL. Azért választottam a bajnokság beli összevetést mert ott az a legegyértelműbb az ellenfelek erőssége miatt. De nem is a stat a lénneg, hanem csak az, hogy ki hol tart és mennyi idősen.

Több edző nem számít rá, mint aki igen. Úgy néz ki del Bosque romantikus alkat. :twisted:
Válogatottban 6 meccse van, azért az se sok.
De például Nacho is belett hívva legutóbb és vele játszott prában Ukrajnában. Tehát nincs magasan a mérce.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.16. 19:59:21

MR. TROMORT777 írta:
visca el barca írta:
:mrgreen:

keblemre :D
Nem úgy értem. Hanem a középső védőinket tekintve nem állunk jól. Mathiue 32 és kezdőként már nem alternatíva. Mascherano 31, de borzasztó eddig idén. Vermaelen tökéletes korban van, de kitudja elkerülik-e a sérülések. Szóval csak így értem, hogy kell igazolnunk, hogy fent tartsuk az egynesúlyt és ne az legyen, hogy egyszerre kelljen 2-3 középső védő. Ezért lenne jó egyébként Laporte és a hasonlóan fiatalok. Lenne idejük beérni és lassan átvenni a stafétabotot.
Nem jó, mert ahogy megtudtam, 25 alatt sajnos nem vagy elég az FC Barcelonához. Jöjjenek csak, bár semmivel sem jobbak, mint a mi fiataljaink, aztán padozzanak ők is 4-5 évet, 0 euro helyett 30-50-ért.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.16. 19:55:39

MR. TROMORT777 írta:
S.Agüero írta: Tudom, utáljátok a témát, de miért nem Bartra? Ingyen van...
Ezt tudom, ezt tudom!

Mert Laporte-nak van 89 bajnoki meccs van a háta mögött 21 évesen, míg Bartra-nak 49 meccs 24 évesen. Mindamellett Laporte 21 évesen 4262 percel többet töltött a pályán bajnokik alkalmával.
Ehhez tedd hozzá a kupákat a Bl-t és nézd meg a számot. Plusz ki előtt milyen védők voltak, kikkel kellett megküzdenie egy-egy meccsért. A válogatottban pedig lehet, hogy nem a legnívósabb ellenfelek ellen játszott, de a relatíve kevés játékperc ellenére valamiért mégis őt hívták be és nem a többi nagy tapasztalatú védőt vagy csodagyereket.
Forca Barca!!!!
MR. TROMORT777

2015.10.16. 19:33:22

visca el barca írta:
:mrgreen:

keblemre :D
Nem úgy értem. Hanem a középső védőinket tekintve nem állunk jól. Mathiue 32 és kezdőként már nem alternatíva. Mascherano 31, de borzasztó eddig idén. Vermaelen tökéletes korban van, de kitudja elkerülik-e a sérülések. Szóval csak így értem, hogy kell igazolnunk, hogy fent tartsuk az egynesúlyt és ne az legyen, hogy egyszerre kelljen 2-3 középső védő. Ezért lenne jó egyébként Laporte és a hasonlóan fiatalok. Lenne idejük beérni és lassan átvenni a stafétabotot.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.16. 19:11:45

MR. TROMORT777 írta:a védelmünk kezd kiöregedni.
:mrgreen:

keblemre :D

amúgy tök nyilvánvaló h bartrából soha az életben nem lesz itt stabil kezdő, pont azért amit Te is leírtál... játszott már 62.5 fél edző alatt, de egyik sem látta benne azt a pluszt ami miatt kaphatott volna mondjuk akárcsak 2-3 meccset zsinórba.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MR. TROMORT777

2015.10.16. 18:56:43

S.Agüero írta: És ebből az következik, hogy jobb játékos, vagy mi?
Nem, de itt jön elő, hogy Bartra vesztegeti itt az idejét. Nonszensz, hogy 24 évesen ennyi meccs legyen a lábában. Laporte ennyi idősen többet ver rá meccs rutinból az elég silány Bartra-ra nézve. Tudom tudom, neki ott van a sok szuper tapasztalat a válogatottban Luxemburgok ellen.

24 éves és még ifiként van kezelve. Más ennyi idősen már kész játékos: Bellerín, Zouma, Varane, Alaba, Gimenez, Bernat, Mustafi, Phil Jones, Marquinhos és ezek csak akik hirtelen eszembe jutottak. Sokkal fiatalabbak és már meghatározó játékos vagy jó úton haladnak legalábbis. Bartra meg pár hónapon belül közelebb lesz a 30hoz mint a 20hoz és mégsem számít rá senki igazán. Volt itt ezernyi védőkrízis, mégsem volt számítva rá. Ennek oka lehet, hogy több edző is inkább más megoldást keres. De persze, reménykedjünk, hogy beérik lassan. Be kell látni, hogy nyílván nem azért nem számítanak rá, mert döntögeti az edzők lányát, hanem azért mert úgy vélik meg, hogy nem elég ahhoz. Sör meccseken kívül régóta nem kapot többet és ha van egy tehetséged akiben hiszel nem így teszel. De látjuk, hogy Ő már elrúgta az a bizonyost. El kell fogadni, hogy hiányzik belőle valami. Lehet ha régebben kölcsönbe adtuk volna, akkor most kezdő lehetne, képességei meg vannak, legalábbis úgy tűnik. De el kell fogadni, hogy mi a szitu vele.

Laporte szóba jövetele azt mutatja, hogy olyan védőt keresnek aki hosszú távon megoldás lehet, mert a védelmünk kezd kiöregedni.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.16. 18:37:47

S.Agüero írta: És ebből az következik, hogy jobb játékos, vagy mi?
Luchonál mindenképp. :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.16. 18:35:01

Ezt tudom, ezt tudom!

Mert Laporte-nak van 89 bajnoki meccs van a háta mögött 21 évesen, míg Bartra-nak 49 meccs 24 évesen. Mindamellett Laporte 21 évesen 4262 percel többet töltött a pályán bajnokik alkalmával.
És ebből az következik, hogy jobb játékos, vagy mi?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.16. 18:21:16

Chino írta:...
nem tudom, hogy miért kéne észrevenni, hogy a cserepadon nem ülhet spanyol válogatott játékos, nálunk Pedro is húzta egy ideig ott, illetve minden topklub válogatott játékosokat is ültet le a padra. Alexist meg ne hasonlítsuk Munirékhoz, az 1 dolog, hogy a tehetségét nem itt bontakoztatta ki, de még így is mérföldekre volt tőlük. sztem inkább azt kéne elfogadni, hogy nem szégyen, ha vki a világ top5ös klubjába nem fér oda a cserepadra sem.

de mind1 sztem a Barcelonához ők fogalmatlanok, szted nem, ennyi.
MR. TROMORT777

2015.10.16. 18:18:17

S.Agüero írta: Tudom, utáljátok a témát, de miért nem Bartra? Ingyen van...
Ezt tudom, ezt tudom!

Mert Laporte-nak van 89 bajnoki meccs van a háta mögött 21 évesen, míg Bartra-nak 49 meccs 24 évesen. Mindamellett Laporte 21 évesen 4262 percel többet töltött a pályán bajnokik alkalmával.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.16. 17:53:02

visca el barca írta:a csatárkeringő után egy kis védő téma. laportet állítólag megkereste nyáron a mu és nemet mondott, mivel mindenáron hozzánk akar jönni. ráadásul LE listáján is szerepel a neve, szóval nyáron lehet valami a bizniszből
Erről ilyet olvastam nemrég:
Entourage of Athletic defender Aymeric Laporte (21) deny report about personal deal with Barcelona. Don't rule out clubs have a deal. [goal]

Tagadta a szóbeli megállapodást - volt arról is szó -, de ez lehet más már, hetente 5 új hír van róla. Megmondom őszintén nem láttam sokszor, csak ellenünk, de ott 1 kiváló meccse volt, amúgy rendre hibázott, sokszor kritikus pillanatban. Védő témához még plusz:

Centre backs Barcelona are following: Marquinhos (PSG), Gimenez (Atleti), Stones (Everton), Laporte (Athletic), and Vrsaljko (Sassuolo) [md]

Statisztikai összehasonlítás a fentiekkel az idei teljesítményekről. Ha esetleg valakit érdekel.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.16. 17:38:40

miért nem Bartra? Ingyen van...
Pont azért, mert ingyen van.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.16. 17:24:08

visca el barca írta:a csatárkeringő után egy kis védő téma. laportet állítólag megkereste nyáron a mu és nemet mondott, mivel mindenáron hozzánk akar jönni. ráadásul LE listáján is szerepel a neve, szóval nyáron lehet valami a bizniszből
Tudom, utáljátok a témát, de miért nem Bartra? Ingyen van...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.16. 17:03:53

a csatárkeringő után egy kis védő téma. laportet állítólag megkereste nyáron a mu és nemet mondott, mivel mindenáron hozzánk akar jönni. ráadásul LE listáján is szerepel a neve, szóval nyáron lehet valami a bizniszből
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.10.16. 08:47:20

már leírtam ugyan: nekem az a bajom a Munír-Sandro kettőssel, hogy nem mutatnak semmi klasszis adottságot, és természetesen teljesítményt sem. ok. ebben talán egyet is értünk, akkor csak az a kérdés , hogy szükség van e rájuk ebben a Barcában most? a kérdésben nincs egyetértés itt azt látom , de elsősorban azért mert a Barca szemszögéből vizsgálódunk :!: mi lehet a helyzet a két fiatal saját elképzeléseit illetően? padozni a Barcában (20 évesen) - aligha. kiütni valamelyik világsztárt? - aligha. játszani , fejlődni, karriert építeni? na ez már inkább...én persze nem látok a kártyákba, nem tudom pl. milyen konkrét ígéreteik vannak :?: :!: de amit eddig látni lehetett az nem ebbe az irányba mutat...ennek legdurvább jele, hogy még arra a helyre is ( ami ugye nekik nem a Kánaán ...) mást keresnek konkrétan!
más. Nolíto, vagy a Holland? nálam egyértelműen a Spanyol...kreatívabb, dinamikusabb, és azzal értek egyet, hogy ha a háromból kiesik egy és nincs aki gólt lőjön :roll: akkor a baj bizony nem a kispadon van....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.16. 02:45:19

Zozzy 5 írta: ez van, a jelenlegi BL győztesnél nicsenek mindig fer körülmények. elfogadható, amit írsz, hogy milyen nehéz most nekik az MSN mögött teljesíteni meg stb., de nem fér bele, hogy Sandro a Sevilla ellen üres kapus helyzetben kapufát rúg, Munir 10ből 6szor rossz megoldást választ, elnyomják és hasonlók, mert pontok múlnak, meccsek mehetnek el rajta. egy top csapat sincs jelenleg, ahol a támadó szekcióban ennyire fiatal, kiforratlan, erősen közepes játékosok jelentik az alternatívát a kezdő emberek mögött.
Azt, hogy ki mit hagy ki szerintem ne hánytorgassuk fel, mert amit idén csinálnak ezek a sztárok Messivel együtt, ahhoz az ő helyzeteik nudlik. Az igaz, hogy más csapatokban erősebb játékos kellhet a csapatba, de a világ jelenlegi 5 legjobb támadójából három nálunk játszik és ha egy ki is esik/rotálják, akkor sem feltétlenül pl. Munirtól kell várni az utolsó percben belőtt gólt, de neki is ugyanúgy sikerülhet. Azt például ki gondolta volna, hogy a Bayer ellen a Munir és SR fogja összehozni a hajrában az egyenlítő gólt aztán meg ad Suareznek gólpasszt.
Ha egy Pedro-Alexis-Messi triónk lenne én is azt mondom, hogy kell egy Nolito szintű játékos a padra. Vagy akkor miért kellett eladni Pedritot.
Azt kellene észrevenni, hogy nem lehet minden posztra a legjobb játékosokat venni, pláne, hogy a cseréjük is egy spanyol válogatott játékos legyen, a pénzről nem is beszélve.
Zozzy 5 írta:mindenki győzelmet vár a csapattól, a Barcelonának nyernie kell, egyrészt azért, mert ehhez szoktak hozzá az emberek, másrészt mert ha csak a fizukat nézem, amit a klub beleinvesztál abba, hogy sikeres legyen, akkor nem fér bele, hogy ez az eredményenben ne mutatkozzon meg. az egy dolog, hogy természetes a visszaesés, a csúcstól való eltávolodás bizonyos periódusokban, de a klubnak mindenkor ezzel ellentétes erőt és törekvést kell kifejteni, nem ezzel egyirányút pl. úgy, hogy közepes fiatalokkal tölti fel a cserepadot.

az ő helyzetüket felesleges most árnyaltan értékelni, egyszerűen a Barcelona ma nem az a klub, aki megteheti, hogy a cserepadon babusgatja a B-s játékosait, mert még olyan fiatal, meg milyen nehéz lehet neki, meg 10 évvel ezelőtt Xavi is...mondjuk egy Bl elődöntőben a padról beállva Van Persie képes gólt rúgni, a bajnokságban az utolsó percben Nolito tud egy az egyben megvernie vkit, nem sandro meg Munir, ez van sajnos/nem sajnos.
Itt nem babusgatásról van szó. És nem olyan fogalmatlanok ők. Egyszerűen sokkal nehezebb a dolguk és ami lényeges, hogy látszik a fejlődés rajtuk. Főleg utóbbin. Az pedig közel sem biztos, hogy itt olyan penge lenne mondjuk Nolito, mint a Celtaban. Azért láttuk már, hogy akik más csapatokban húzóemberek egy nagyobb klubban már nem feltétlenül tudják azt a szintet hozni. Emiatt félek Nolito-tól is. Rengeteg példa van erre. Alexis is ilyen volt/van. Az Udineseben nagy király volt az Arsenalban detto az. Nálunk max. a töredékét hozta. Megjegyzem nem is a támadókkal van a probléma. A helyzeteink így is megvoltak minden meccsen. Még a Celta ellen is volt bőven. És ne mondd nekem, hogy RVP vagy Nolito jobb a helyzetkihasználásban mint Messi vagy Suarez. Pont az uruguayi az, akiről úgy beszélt mindenki, hogy ha odaér könyörtelenül bevágja.
Ráadásul ott van Turan is, aki meg tudja úgy verni az emberét és gólt lőni a hajrában, mint Nolito.
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.15. 19:29:33

Chino írta:szerintem Munirt és Sandrot indokolatlanul húzzák le ennyire. Az MSN mellett nem könnyű érvényesülni, úgy, hogy azért a posztjukhoz is alkalmazkodniuk kell. Ráadásul látszik is a fejlődő tendencia. Ne felejtsük már el, hogy alig 20 éves játékosról beszélünk, akinek a világ legjobb támadói mellett kell nagyot alkotni egy második ligás szezonnal a háta mögött. Egy meccset játszott végig összesen az eddigi hatból. Plusz egy 65-70-eset.
A nyakamat rá, hogy ha mondjuk Nolito adott volna két gólpasszt a Bayer ellen 27 perc alatt ő lenne az Isten. Mezőnyben is fejlődött, a hajtásra sem lehet panasz. Volt, hogy helyzetben rossz megoldást választott vagy inkább passzolt mikor gólt szerezhetett volna, de még Neymar is csinál rendre hasonlókat.
Arról nem is beszélve, hogy Nolito-ért kidnánk 20-25 milliót komolyabb fizetéssel, amikor már így is a plafont verdessük.

Nem azt mondom, hogy ő vagy Sandro hosszútávra biztos megoldás, de Ini vagy Xavi (de említhetném Busquets-et, Piquét, Pedrot stb.) sem egyből robbant. Sőt, meggyőződésem, hogy Xavi sem futott volna be ilyen karriert, ha mondjuk akkor elengedjük.
Ne feledjük, hogy milyen támadósorunk van még egy minőségi támadót odahozni, mert Nolito az, már elég luxus szerintem.
ez van, a jelenlegi BL győztesnél nicsenek mindig fer körülmények. elfogadható, amit írsz, hogy milyen nehéz most nekik az MSN mögött teljesíteni meg stb., de nem fér bele, hogy Sandro a Sevilla ellen üres kapus helyzetben kapufát rúg, Munir 10ből 6szor rossz megoldást választ, elnyomják és hasonlók, mert pontok múlnak, meccsek mehetnek el rajta. egy top csapat sincs jelenleg, ahol a támadó szekcióban ennyire fiatal, kiforratlan, erősen közepes játékosok jelentik az alternatívát a kezdő emberek mögött.

mindenki győzelmet vár a csapattól, a Barcelonának nyernie kell, egyrészt azért, mert ehhez szoktak hozzá az emberek, másrészt mert ha csak a fizukat nézem, amit a klub beleinvesztál abba, hogy sikeres legyen, akkor nem fér bele, hogy ez az eredményenben ne mutatkozzon meg. az egy dolog, hogy természetes a visszaesés, a csúcstól való eltávolodás bizonyos periódusokban, de a klubnak mindenkor ezzel ellentétes erőt és törekvést kell kifejteni, nem ezzel egyirányút pl. úgy, hogy közepes fiatalokkal tölti fel a cserepadot.

az ő helyzetüket felesleges most árnyaltan értékelni, egyszerűen a Barcelona ma nem az a klub, aki megteheti, hogy a cserepadon babusgatja a B-s játékosait, mert még olyan fiatal, meg milyen nehéz lehet neki, meg 10 évvel ezelőtt Xavi is...mondjuk egy Bl elődöntőben a padról beállva Van Persie képes gólt rúgni, a bajnokságban az utolsó percben Nolito tud egy az egyben megvernie vkit, nem sandro meg Munir, ez van sajnos/nem sajnos.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.10.15. 18:30:08

Érdekes ez a csatár dolog. Van Persie lehetne az a Larsson féle cserecsatár akit évek óta várunk. kb a svéd távozása óta. De kérdés hogy olyan lenne e? Ha igen nagyot nyernénk vele. A tudása megvan hozzá, a személyisége nem biztos.
És itt van Nolito. Ő lenne a legkevésbé zsákbamacska. A mi kutyánk kölyke valahol, és megmutatta hogy méltó lehet a visszatérésre. A beilleszkedéssel nem lenne gondja és a kora is a legmegfelelőbb arra a célra amire nekünk kell. Szóval talán ő lenne a legjobb. Azt az ukrán vonalat Yarmolenkoval és a többiekkel én nem erőltetném. Jó játékos de... Hleb is az volt, Gudjohnsen is de nem voltak ide valók.(tudom hogy ők nem ukránok, de lényeg ugyanaz)
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.15. 17:50:34

Van Persie röviden, tömören jöjjön.
Ha csak feleannyit fog tenni, mint anno Henke már akkor is meg fogja érni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.15. 16:42:29

szerintem Munirt és Sandrot indokolatlanul húzzák le ennyire. Az MSN mellett nem könnyű érvényesülni, úgy, hogy azért a posztjukhoz is alkalmazkodniuk kell. Ráadásul látszik is a fejlődő tendencia. Ne felejtsük már el, hogy alig 20 éves játékosról beszélünk, akinek a világ legjobb támadói mellett kell nagyot alkotni egy második ligás szezonnal a háta mögött. Egy meccset játszott végig összesen az eddigi hatból. Plusz egy 65-70-eset.
A nyakamat rá, hogy ha mondjuk Nolito adott volna két gólpasszt a Bayer ellen 27 perc alatt ő lenne az Isten. Mezőnyben is fejlődött, a hajtásra sem lehet panasz. Volt, hogy helyzetben rossz megoldást választott vagy inkább passzolt mikor gólt szerezhetett volna, de még Neymar is csinál rendre hasonlókat.
Arról nem is beszélve, hogy Nolito-ért kidnánk 20-25 milliót komolyabb fizetéssel, amikor már így is a plafont verdessük.

Nem azt mondom, hogy ő vagy Sandro hosszútávra biztos megoldás, de Ini vagy Xavi (de említhetném Busquets-et, Piquét, Pedrot stb.) sem egyből robbant. Sőt, meggyőződésem, hogy Xavi sem futott volna be ilyen karriert, ha mondjuk akkor elengedjük.
Ne feledjük, hogy milyen támadósorunk van még egy minőségi támadót odahozni, mert Nolito az, már elég luxus szerintem.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése