Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.03. 16:44:30

salas9 írta:Na, hogy a szálak kezdjenek összefüggeni. A The Sun szerint David Villa úgy döntött, hogy nyáron az Arsenalba fog igazolni. Az ágyúsok 16 milliót fizetnének érte, többen nem mivel 2014-ben lejárna a szerződése. Ez ha tényleg igaz, hogy Villa megy a nyáron akkor ez azt is jelentheti, hogy valószínű jön a brazil.
Nekem már jó pár hónapja az az érzésem, ha Villa nem játszik rendszeresen, akkor menni fog. Igazából teljesen érthető és logikus döntés lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.03. 16:43:36

salas9 írta:Na, hogy a szálak kezdjenek összefüggeni. A The Sun szerint David Villa úgy döntött, hogy nyáron az Arsenalba fog igazolni. Az ágyúsok 16 milliót fizetnének érte, többen nem mivel 2014-ben lejárna a szerződése. Ez ha tényleg igaz, hogy Villa megy a nyáron akkor ez azt is jelentheti, hogy valószínű jön a brazil.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... -move.html
Közben a mundodeportivo is ír róla:
http://www.mundodeportivo.com/20130203/ ... 91648.html
Érthető lenne a részéről. Tavasszal ugyan még nagy szükségünk lehet rá, de összességében a jövő idényben nem lesz már itt helye. Mivel még bőven lehet benne 1-2 jó év jól tenné ha távozna és mi is látnánk belőle valamennyi pénzt. A PL új kihívás és az Arsenalban egyértelműen kulcsfigura lenne, ráépülne a támadójáték és neki ez kell.

A kapus téma: folyamatosan repkednek a nevek csak a végén "nehogy" mégiscsak innen vonuljon vissza Valdés.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.03. 16:35:09

Na, hogy a szálak kezdjenek összefüggeni. A The Sun szerint David Villa úgy döntött, hogy nyáron az Arsenalba fog igazolni. Az ágyúsok 16 milliót fizetnének érte, többen nem mivel 2014-ben lejárna a szerződése. Ez ha tényleg igaz, hogy Villa megy a nyáron akkor ez azt is jelentheti, hogy valószínű jön a brazil.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... -move.html
Közben a mundodeportivo is ír róla:
http://www.mundodeportivo.com/20130203/ ... 91648.html
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.02.03. 14:02:33

Castiel írta: Kérdés, hogy VV mikor távozik. Hiszen ha most nyáron lelép még kapunk érte 1 kis aprót! Csak a helyzet az hogy a klub szereti ingyen(vagy annál olcsóbban) elengedni a már nem szükséges játékosokat!
Ha Victorért kapunk 1 olyan jó 15 Misit, az már elég jó ár.
Mégis melyik csapat lenne olyan őrült (az olajpénzeseken kívül) aki 10 milliót adna egy olyan kapusért, akinek 1 év múlva lejár a szerződése, ráadásul a képességei alapján sem tartozik a világ szűk elitjébe? Szerintem senki, örülhet a Barca ha 6-7 milliót ki tud sajtolni egy esetleges vevőből, ha mondjuk fennáll az az "állítás", hogy nyáron távozik a spanyol.

A pótlás meg... finoman szólva is akadnak kérdések. Egyáltalán, kit lehet megkapni megfelelő ár/érték arányban? Ráadásul, ki az, aki alázatosan be tudna illeszkedni, nem bomlasztaná a csapategységet, és szépen szervezné a védelmet? Akármennyire is kattognak a fogaskerekeim idebenn, nem tudok egyértelműen kijelenteni egy olyan (reálisan megvehető) kapust aki maradéktalanul megfelelne a feltételeknek. Kockáztatni kell majd, és elképzelhető az is, hogy a Barca csúnyán befürdik a vétellel, aka. Man. Utd. Dávidka első szezonjában.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.03. 13:42:11

visca el barca írta:de emlékszem rá. attól h volt egy-két jó meccse, nem egy világklasszis kapus. ne ezen a poszton kisérletezgessünk
Pedig biztos hogy nem fogunk több 10 milliókat kapusra áldozni. Szerintem.
Bár 30 millió elég soknak tűnik nekem Guaitért is.
Szerintem lesz játékosbevonás is az üzletbe, legalábbis megpróbáljuk.
Kérdés, hogy VV mikor távozik. Hiszen ha most nyáron lelép még kapunk érte 1 kis aprót! Csak a helyzet az hogy a klub szereti ingyen(vagy annál olcsóbban) elengedni a már nem szükséges játékosokat!
Ha Victorért kapunk 1 olyan jó 15 Misit, az már elég jó ár.
Vagy pedig megvárjuk még ingyen távozhat(Valdes), és egy évvel közelebb kerülünk Guaita szerződésének lejártához, így ő is olcsóbban megszerezhető lenne. (ha mindenképp ő a kiszemelt)
Nem tudom melyik a jobb!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.03. 13:14:56

ab1daL írta:
visca el barca írta:jah várjá' :lol: tényleg, az palop. tökmind1. ne egy noname cserekepust igazoljunk már akiről 25 évesen a kutya sem hallott. persze ettől lehet jó kapus, de inkább ne kiserletezgessünk....
Tavaly te merre jártál? Emerynél felváltva védett ő, és Alves, többek között ő parádézott ellenünk is, de még emlékezetesebb volt, amit a Madrid ellen művelt a Bernabeuban tavaly. Mindent fogott a srác.
de emlékszem rá. attól h volt egy-két jó meccse, nem egy világklasszis kapus. ne ezen a poszton kisérletezgessünk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.03. 13:13:54

ab1daL írta: Tavaly te merre jártál? Emerynél felváltva védett ő, és Alves, többek között ő parádézott ellenünk is, de még emlékezetesebb volt, amit a Madrid ellen művelt a Bernabeuban tavaly. Mindent fogott a srác.
Két jó meccs alapján azért én még nem igazolnám le 30 millióért. Egy Barcelonába azért komoly kérdés első számú kapust igazolni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.03. 13:02:35

visca el barca írta:jah várjá' :lol: tényleg, az palop. tökmind1. ne egy noname cserekepust igazoljunk már akiről 25 évesen a kutya sem hallott. persze ettől lehet jó kapus, de inkább ne kiserletezgessünk....
Tavaly te merre jártál? Emerynél felváltva védett ő, és Alves, többek között ő parádézott ellenünk is, de még emlékezetesebb volt, amit a Madrid ellen művelt a Bernabeuban tavaly. Mindent fogott a srác.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.03. 12:38:41

lui1698 írta:
visca el barca írta:megy a spórolás... komolyan olyan kapust akarnak, aki nem tud kiszorítani egy 40 éves palit a kezdőből?
40? Diego Alves 26-27 lehet asszem. Amúgy a többi stimmel. :D
jah várjá' :lol: tényleg, az palop. tökmind1. ne egy noname cserekepust igazoljunk már akiről 25 évesen a kutya sem hallott. persze ettől lehet jó kapus, de inkább ne kiserletezgessünk....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.03. 12:37:02

lui1698 írta:40? Diego Alves 26-27 lehet asszem. Amúgy a többi stimmel. :D
Most lett január 10-én lett 26 éves Guaita.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.02.03. 12:30:44

visca el barca írta:megy a spórolás... komolyan olyan kapust akarnak, aki nem tud kiszorítani egy 40 éves palit a kezdőből?
40? Diego Alves 26-27 lehet asszem. Amúgy a többi stimmel. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.03. 12:26:57

salas9 írta:A mundodeportivo szerint Guaita van a "lista elején" a kapusvásárlásnál. Jelenleg 2015-ig van szerződése a kivásárlási ára pedig 30 millió euro lenne.
http://www.mundodeportivo.com/20130203/ ... 86531.html
megy a spórolás... komolyan olyan kapust akarnak, aki nem tud kiszorítani egy 40 éves palit a kezdőből?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.03. 11:27:18

A mundodeportivo szerint Guaita van a "lista elején" a kapusvásárlásnál. Jelenleg 2015-ig van szerződése a kivásárlási ára pedig 30 millió euro lenne.
http://www.mundodeportivo.com/20130203/ ... 86531.html

Neymarhoz pedig annyit fűznék, ha tényleg annyira itt szeretne játszani (illetve Messivel együtt) ahogy többször is nyilatkozta, akkor én bízok benne, hogy beállna a sorba. Gondolok itt arra, hogy ha megmondják neki, hogy öcsém te védekezel is, akkor tenné is ahogy megkérik rá. Legalábbis én remélem így lenne. De várjuk ki a végét, hogy jön-e vagy sem.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.03. 08:49:36

akkor egy aggodalom vele kapcsolatban: Messi. a srácon azt látom, hogy a (saját)teljesítménye azért ha lassan is de elkezdte őt is átformálni, egyre inkább megjelennek a sztár alűrök,(akkor játszik amikor akar, ott ahol akar és ha nem ott kell akkor bizony nem akar...stb) kevés infó jut ki de azért van történelme is a dolognak: Eto'o, Ibra ,Villa... egy nyilván drága és fetörekvő - bizonyítani akaró - kész sztár és egy a helyét egyelőre szilárdan tartó és (féltő!!) vezér egyéniség egy csapatban bizony ez KOMOLY KOCKÁZAT! némi ön iróniával azt mondhatnám, hogy ez nálunk stabil bukta. amúgy én alkatilag és a játékstílusát tekintve Iniestához hasonlítom, az hogy gólerősebb a mostani csapatában betöltött pozíciójából adódik, az nem vitás hogy ha a fentebb leírt problémákat (előre!!) sikerül flottul megoldani akkor hatalmas nyereség lenne a csapatnak. ebben leginkább egy karizmatikus edző tudna eredményt hozni kérdés: van e nekünk ilyen?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19589
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.03. 01:28:52

Mezner2 írta:....
Akkor egy ellene érvelő írása: :
-legnagyobb bajom vele, hogy lehet érzi az összjátékot, mégis kevésszer alkalmazza, láttam nem egy meccsét, nekem ne állítsuk már be valami nagy összjáték mesternek, mert ez nem igaz
A csapat legnagyobb ereje a tudatosan felépített s MEGSZERVEZETT játékban van, amivel évek óta tudunk dominálni, egyesek valami féle Rondaldinho szindrómában "szenvednek", miközben azok az idők rég elmúltak, s abból nem lehet megélni, lehet írni, hogy de kell hogy megverjen 1-1ben stb, csakhogy itt nem ez a játék.
Ezt lehet elvetni nem elvetni, nincsen itt senkinek megtiltva hogy cselezzen, csak a mai fociban meg en bloc a csapatájék jóval fontosabb mint az egyénieskedés
-Én speciel borzasztóan féltem a csapatot, hogy 2 "nem védekezőt" nem bír el a csapat, s pont fordítva látom, hogy kiélezett meccseken ez még inkább kijöhet, mert lehet írni hogy Neymar jól cselez, legalább Messin kívül többre kellene figyelni meg Iniesta stb, csak ez nem teljesen igaz, mert jóval nagyobb gond, hogy főleg a mi játékunkban ahol a szélsők feladata a legkritikusabb, s oda "biztonsági" emberek kellenek, akik sokat dolgoznak visszafelé, s lehet mondani, hogy alibi passzolnak, de ez is "ferdítés" ahol ők vannak, labdavesztés nem megengedett, szélen vagyunk a legsérülékenyebbek, itt is hányszor írják, hogy persze jön a kontra, meg miért nem figyelünk a szélre belőtt labdákra stb, aminek a 90%-nak az oka a szélen elvesztett labda, kései kiváltás, rossz kis 3szög terület védekezés.

Egy pozitívumát érzem, hogy ő lehet a kapu előtt jobban tud koncentrálni, mert Pedro-Sanchez játékban jóval előrébb járnak, csak velük az a baj, hogy mikor odakerülnek kihagyják, bónusz lenne nekik is meg a csapatnak is ha jönnének a szélső gólok, mert alapvetően nem erre van kihegyezve a dolog, ebben Neymar lökést adhat, de ez is olyan nálam, hogy az hogy most xy berúgja vagy sem kisebb gond, mintsem az összjátékban mit alkot, mert hosszabb távon az a mérvadó.

S akkor mindent összevetve, puding próbája az evés, csak nálam nem 40 millió euróért Lehet írni, hogy de majd reklámpénz stb, igen ez biztos így van, csak akkor már jóval racionálisabbnak látom, hogy akár Deu-t felhoznánk, pedig én tőle is ezerrel tartok, de legalább nem 40 millió az ára.
Kép
Kép
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.03. 00:36:11

Songnak milyen haly van?
Kluivertnek milyenek voltak?
Csak hogy ne soroljam pulyolt davidsot vagy akár pinto!
Ezeknek mind egyéni haja van/volt

Nézzük mèg el sharaawyt a milánban!dávid luizt a chelseaibe!
Ronaldo(brazil)nak is volt a vbn egy haj szerkezete!
Szóval hagyjuk ezeket mert ez vicc!
Dinhonak mikrofon feje volt a psgbe... Ő is rossz jatékos ugye?

Aki ért a focihoz örülne ha jönne
Aki nem ért az oroljon hogy hogy nem ellenünk játszik akár egy city chelse reál inter színeiben
Aki meg csak jatsza a prosztót az is örüljon mert a fifa14ben több pénze marad meg venni a kedvenc jatékosukat ( ahogy elnézem az kb itt olyan kanuté szintén mozog)
Nah de hogy ne legyek off
Neymar ha jön az ok!
De sancez szimpatikus pali nekem de a teljesítménye vállalhatatlan-ahoz képest amit az udinesee ben mutatott-
De màr sajnos tello dávid villa messi pedro is előtte van nálam!
És ugye neymar is! Illetve ha vissza jön bojan is akor màr ő is előrébb tart jelenleg csak hogy cucut ne is említsem!
Szóval sajnalnám de lehet neki is kéne egy kölcsön szerződés fél évre egy. Benfica vagy porto szintű csaptba!

Üdv
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.02.02. 23:45:48

Mezner2 írta: ...többet olvastam,hogy nem véletlenből lett apuka,így gondolom érettebb a koránál,ami segítheti a beilleszkedését !
Nem a barátnőjétől (pláne nem feleségtől) van a gyerek, a kórházi képeken gondosan ügyeltek rá, h a drága anyuka ne is látszódjon..
Ettől még lehet nem véletlen, meg érettebb is lehet a koránál, csak gondoltam kijavítom a tárgyi tévedést a hozzám véletlen eljutott infók alapján. Ami persze bulvár, de amúgy sem gondolom, h ez erős érv lenne az esetleges beilleszkedése mellett/ellen.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.02. 23:40:02

Én örülök, hogy Neymar érkezése egyre biztosabb. Az bebizonyosodott, hogy nálunk a tipikus középcsatárok nem tudják érvényesíteni a klasszisukat, mivel a széleken kell játszaniuk. Az is egyre biztosabb számomra, hogy az olyan kapura szinte abszolút veszélytelen szélsők, mint Sánchez sem megfelelőek. Vegyük azt, hogy Messi helye középen betonbiztos. A két szélre olyan játékosok kellenek, akik a két pozíció - középcsatár és (vonal)szélső - közötti átmenetet képezik. Kevés az ilyen játékos, de talán Neymar az egyik. Gólerős, jól cselez, gyors, jó az indulósebessége. Amíg Ibra-ból a gyorsaság hiányzott, Sánchezből a gólerősség hiányzik. Az, hogy védekezni vissza kell menni az egy technikai utasítás, amit el lehet sajátítani és aki itt akar játszani az tisztában kell legyen ezzel.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.02.02. 23:37:11

Mezner2 írta:
Viszont emellett szólnak érvek,azok a képességek,amiket felsoroltam,a nem válik be dologhoz milyen érv van? és akkor melyik is a vlószínűbb/hitelesebb állítás ?
Azért sokan fáztak már meg itt olyanok, akiknek látszólag nem okozhatott volna gondot a BARCÁban játszani ;) Ez egy kicsit más kávéház a többi csapathoz képest, így nem annyira lehet korrekt valószínűséget számolni :D

Vagy beválik vagy nem. Aztán lehet matekozni meg érvelni, az esély sztem 50-50.
Potenciálisan benne lehet, h kincset találunk, de könnyen kibújhat a szög a zsákból is...

Részemről ugyanez Deu-val kapcsolatban is, egy jó erős 50-50 nála is, h nagy pályát futhat nálunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2013.02.02. 23:40:16-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 23:15:33

Stalkyard írta:
Mezner2 írta:Azért így elég könnyű az ellene érvelőknek,hogy csak fikcionális dolgokat mondanak,és ezzel bizonygatják,hogy tuti a bukás vele :D
Hát az sem kevésbé "fikcionális", hogy beválik. :D
Viszont emellett szólnak érvek,azok a képességek,amiket felsoroltam,a nem válik be dologhoz milyen érv van? és akkor melyik is a vlószínűbb/hitelesebb állítás ?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 23:07:54

Mezner2 írta:Azért így elég könnyű az ellene érvelőknek,hogy csak fikcionális dolgokat mondanak,és ezzel bizonygatják,hogy tuti a bukás vele :D
Hát az sem kevésbé "fikcionális", hogy beválik. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 23:06:27

Azért így elég könnyű az ellene érvelőknek,hogy csak fikcionális dolgokat mondanak,és ezzel bizonygatják,hogy tuti a bukás vele :D
Utoljára vegyük sorra,bár úgyis ugyanazokat hajtogatja mindenki :

-Nem illik a tiki-taka-ba,de rohadtul fog illeni,magasan képzett,technikás,és kiváló játékinteligenciával rendelkező játékos (válogatott meccseket is meg lehet nézni

- Nagy az arca ! Mikor,hol,kinek? ezt is valaki elkezdte,mert ha ilyen a haja akkor tuti nagyképű,vagy hasonló indok rejlhet emögött,nézze meg mindenki,hogy nyilatkozik,miket mond,és,hogy szinte sosem sportszerűtlen a pályán sem!
Arról nem is beszélve,hogy egy szót nem hallani arról,hogy éjszakai élet császára lenne,arról viszont többet olvastam,hogy nem véletlenből lett apuka,így gondolom érettebb a koránál,ami segítheti a beilleszkedését !

-Csak a brazil bajnokságban birllírozik ( ajánlom mindenkinek a válogatott meccseket )

-Sokan a klub vb döntőt hozzák fel,hogy ott semmit nem mutatott,ha egy meccsből indulunk ki akkor Szerda alapján Messi is egy középszerű senki?

Nem akarom mindenáron a leigazolását,de az,hogy téves vagy kitalált dolgok alapján el van könyvelve egy középszerű 0-nak,az nálam kicsit kicsapja a biztosítékot !
Kell valaki,aki Messi mellett képes 1-1et nyerni és gólt lőni,mert már sokszor láttuk milyen hatékonyak vagyunk,ha épp rossz napja van Leonak
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.02.02. 22:41:58

S.Agüero írta:A sok Messi és Barca divatdrukkerek mellé még jöhet pár Neymar fan is. :P
Egyébként én nem repdesek az örömtől, hogy lehetséges a leigazolása, már előre látom, hogy szenvedni fog itt, nem tudom elképzelni, hogy majd ő itt nyomja a tiki-takát. De ne legyen igazam, ha egyáltalán jönni fog. :)
Neymar játékát nem sokszor láttam, de az egyből kitűnt, hogy érti és érzi a kényszerítőket, mindemelett technikás, dinamikus, megmeri csinálni a cselt, érzi a kaput, van önbizalma. Én remélem, hogy nem ölik ki belőle a flikk-flakkot, mert annak idején élmény volt nézni Ronaldinho játékát, ő olyan játékos volt, akivel el lehetett adni a focit, ha leültél a TV elé tudtad, hogy ma is látni fogsz valami varázslatot.
Tehetséges a srác, szerintem az első beilleszkedésre szánt év után(ami nem mondom, hogy rossz lesz) már eléggé ütős párost alkotnak majd ott elől Messivel. Csak attól félek, hogy az első klasszikusán ketté töri Pepe és elmegy egy életre a kedve a focitól :D.
Úgy írtam le ezeket a dolgokat, hogy nem vagyok Neymar fanatikus, sokat kell még tanulnia, túl is van sztárolva, de szerintem egy jó igazolás. A srácnak nem kicsi marketing értéke is van, ezt ne feledjétek el, szóval simán visszahozza az árát.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.02.02. 22:33:53

Szerintem a brazil évei alatt Neymarban kialakult egy ilyen Ibra-komplexus, azaz elvárja, hogy rá legyen építve a csapat játéka, és ő legyen a legnagyobb sztár. Na most ha megveszi a Barca, akkor ez a Camp Nou-ban nem adatik meg neki, ergo szerintem vagy a társaival, vagy Titoval szólalkozik össze. Nem örülnék az igazolásának.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.02. 22:22:38

A sok Messi és Barca divatdrukkerek mellé még jöhet pár Neymar fan is. :P
Egyébként én nem repdesek az örömtől, hogy lehetséges a leigazolása, már előre látom, hogy szenvedni fog itt, nem tudom elképzelni, hogy majd ő itt nyomja a tiki-takát. De ne legyen igazam, ha egyáltalán jönni fog. :)
Válasz küldése