Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 15:53:08

PCsabi írta:Barcelona defender Dani Alves is close to agreeing a three-year contract with Paris Saint-Germain. (Source: Gianluca Di Marzio)

Van der Wiel/Aurier?
hát, ha dzsanlúka mondja akko' az úgy is van :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 15:51:01

PCsabi írta:Van der Wiel/Aurier?
Bármelyik megy, remélem a kedvenc klubunkhoz jön. Utóbbinak jobban örülnék, de nem tudom megmondani, hogy miért.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.22. 15:49:15

Ilkay Gündogan has passed a medical with Barcelona & will sign for them in January 2016. [Mundo Deportivo]

Barcelona defender Dani Alves is close to agreeing a three-year contract with Paris Saint-Germain. (Source: Gianluca Di Marzio)

Van der Wiel/Aurier?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.22. 15:46:58

Petr írta:
danianevem írta:Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember.
Busi posztra lenne két ember, Samper még bőven elpadozgat, az nem probléma.
A probléma a két támadóbb poszt lenne. Nem lehet két kezdőszintű játékost a padra rakni minden fontosabb meccsen, eléggé rossz hatással lenne a hozzáállásukra. Bőven elég jelenleg 1 ember Xavi helyett, majd amikor Iniesta kimenőben lesz lehet hozni helyette is valakit, ha az egyik barcás fiatal nem érik be addig.
Én ezt a kérdést Pedroval oldanám meg.
A képességei alapján sokkal inkább való a kp-ra mint támadónak.
Mikor elől játszik teljesen súlytalan, tényleg csak a létszám van meg vele elől, teljesen használhatatlan támadó poszton.
Egy sorral hátrébb jobban kijöhetne a mezőnymunkája és munkabírása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2015.05.22. 15:51:00-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 15:42:04

Nem menőnek számít a fikázása hanem Pedro évek óta már nem Barca szint,még cserének is csapnivaló! Azt amit ő lehoz biztos vagyok benne,hogy például Sandro is simán lehozná!
A távozásáról/eladásáról szólo híreket sem én találom ki és ha a vezetőség is már lassan aprópénzért akarja eladni akkor csak nem lehetenek vele olyan elégedettek... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 15:41:03

danianevem írta:Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember.
Busi posztra lenne két ember, Samper még bőven elpadozgat, az nem probléma.
A probléma a két támadóbb poszt lenne. Nem lehet két kezdőszintű játékost a padra rakni minden fontosabb meccsen, eléggé rossz hatással lenne a hozzáállásukra. Bőven elég jelenleg 1 ember Xavi helyett, majd amikor Iniesta kimenőben lesz lehet hozni helyette is valakit, ha az egyik barcás fiatal nem érik be addig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.05.22. 15:42:09-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 15:14:28

Leon írta:
Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Na, ez aztán válasz! :mrgreen: Tehát nem számít, hogy lényegében egyiket sem tartod alkalmasnak ( ez jön le a válaszból), de még csökkentenéd is a létszámot, ráadásul a legnagyobb rutinnal rendelkező, legkészebb játékost adnád el. Ez aztán megoldás. :mrgreen:

Egyébként meg nem volt rá szükség, de ha be kellett volna vetni komolyabb szituációban, bármelyiknél az említett kettő közül jobban helytállt volna.

De adjuk el mer' most az a menő hogy fikázzuk a peremembereket, aztán az nem számít hogy a padunk meg max a B ligában felelne meg, de nemszámít mer' PedroMonnyonLe.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 15:04:16

Stalkyard írta: Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Mert Pedro aztán megoldotta! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.22. 15:01:56

Busquets, Samper, Rakitic, Iniesta, Új 1, Új 2. Ez miért lenne sok 3 posztra, meg éves szinten legalább 50 meccsre? 2016. januárjában jöhetnek leghamarabb, kb. fél évig lenne hirtelen sok ember. Bár a fiatalabb játékosokat eleve kölcsönbe adnám, hogy felépíthessék magukat. Kivéve Sergi Robit, ő jól el van most is. :D

Azért szeretnék két klasszis érkezőt, mert Busi, Rakitic, Iniesta trió nem tudna dominálni egy egészséges Real/Bayern középpályával szemben. Én pedig megint több éves középpályás hegemóniát akarok. :D Illetve nyilván meg lehet próbálni a Barcában felépíteni a fiatal tehetségeket, csak ez kupákba fájhat és ilyen támadósor mellett bűn lenne minden egyes építkezésre szánt év.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 15:01:42

Stalkyard írta:Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
ki tudja, talán arra ők is képesek lesznek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 14:54:38

Leon írta:Ha ez tényleg megvalósul akkor jövőre nem nyerünk semmit: :(

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2414875" target="_blank



:mrgreen:
OK, vicces az irónia, de te és akik még eladnák PEdrot, azok megmondank nekem, hogy mégis ki a fészkes fenével fogjuk rotálni jövőre az MSN-t, vagy ki fog beugrani helyettesnek, ha Neymarnak eltörik a lába és fél évre kiesik? Egyesek álomvilágban élnek, ez, hogy a támadóhármasunkat ennyire elkerülték idén a sérülések, és hogy ennyire bírták a terhelést fizikailag, nem igazán tartható a jövőben. Még ha hatalmas mázlival ismét elkerülnek a komolyabb sérülések, ha neadjisten triplázunk, ott lesz az ilyen-olyan szuperkupák, meg klub VB és hasonló hakni kupák sorozata, a meccseink száma meg úgy 20-al fog emelkedni az ideihez képest, akkor megnézem majd, hogy bírja végig a szezont az MSN...

Kell alternatíva, és őszintén szólva még azzal is elég nagy sz.arban vagyunk, hogy egyedül Pedro nevezhető jelenleg annak, de egyesek még őt is elküldenék. Majd Munir és Sandro megoldja a BL-ben, igaz? :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 14:44:31

egyelőre én is azt tartom, hogy talán felesleges 2 új kp. majd ha ini kezd nagyon belassulni (2 éve múlva) akkor jöhet a másik. bővel elég a 3 posztra 6 játékos ini, busi, masch, rakéta, rahinha, meg verratti/pogba/akárki
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 14:37:42

Ha ez tényleg megvalósul akkor jövőre nem nyerünk semmit: :(

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2414875" target="_blank



:mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.22. 14:23:23

danianevem írta:Barcelona want to sign Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24) and/or Juventus midfielder Paul Pogba (22) to replace Xavi. [md]

A Mundo vagy a kommentjeimet olvassa, vagy pedig hasonlóan vélekedik, mint és fenntartja mindkét játékos érkezésének lehetőségét. Egyébként tartom, az lenne a legjobb.
Nem tartom jó ötletnek, túl sok lenne az ember arra a két posztra, kitörne a hiszti és annyi lenne a csapatmorálnak. Ha jön középpályás akkor az Gündogan vagy(!) Verratti legyen. Mivel az olasz esélytelen, maradjunk az echte németnél.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.05.22. 14:23:00

palesz77 írta: Mondjuk nekem ezzel annyi bajom van, hogy nem véletlenül játszik gyengébben Ini és Rafinha idén, a középpályánk szerkezete nem fekszik ezeknek a megindulós, kapuhoz közelebb játszó játékosoknak. Ezért is tartom tök fölöslegesnek egy ilyen ember idehozatalát, mert őt is bekényszerítenénk biztosítani a védők meg Neymar mögé, úgyhogy kiölnénk a fő erényeit. Akkor már inkább egy olyan embert hozzunk, aki alapból is ilyen - Gündogan pl, de Verratti is ez a stílus -, és így sanszosabb, hogy azt tudja hozni, amit előző klubjában. Pl Reusnak kétlem, hogy nagyon feküdne, ha 40 m-re kéne a meccs 80%-ában lennie a kaputól, és Alba helyén biztosítani.
Magyarán szólva nullázzuk le a kp-át és csak a szélső bekkjeink és a csatárok támadjanak? Szerintem ennél idén is kicsit árnyaltabb volt a kép. Iniesta feladata sokszor az lett volna, hogy segítse az elöl lévő hármas játékát, csakúgy, mint korábban. A változás annyi volt, hogy nem a kp-ás társakkal kellett volna összejátszani, úgy, olyan gyakorisággal, mint Pep alatt, hanem az MSN tagjaival. Iniesta gyengén játszott idén, de nem azért, mert csak bekkelésre lett volna kényszerítve. :roll: Ezért kellene egy olyan játékos, aki hatékonyan tud előre játszani is, megindulni pl. Ha csak annyi lenne a feladat, hogy adjuk oda 1 m-ről Neymar-nak vagy Messi-nek akkor maradhatna oldalrobi is :roll:
Jó lenne azt felfogni, hogy Xavi posztja, pozíciója megszűnt, ami nyilván Iniesta játékára is hatással van, méghozzá nem jó hatással. Így pl. Gündogan, mint Xavi utód teljesen felesleges. Xavi utód nincs, Rakitic feladatköre új. Iniesta gyenge játéka miatt kellene valaki az ő helyére, aki nem kuka a támadásokhoz.
Iniesta pozíciójából pedig Gündogan vagy Veratti nem fog tudni úgy előre ívelgetni, mint hátrébbról, ahol a jelenlegi klubjukban játszanak. Ők ott visszavontan irányítanak, nem közvetlenül támadnak.
Vagy szerinted rakjuk ki Rakitic-et?
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.22. 14:20:40

noname írta:Az Arsenalos játékosokkal engem max ijesztgetni lehet. Henry is kilógott már, de Hleb katasztrófa, Cesc eladása az egyik legnagyobb erősítés volt idén, Vermaelen. Tulajdonképpen minden Arsenalos igazolás hatalmas bukta volt. Ismerem a hírét a Sun-nak, de akkor se ijesztgessék az embert! :evil: :lol:
Songot ne hagyd ki! :D
Neki 2017 nyarán jár le a szerződése. A nyáron el kéne adni mindenképp , lehetne érte kapni 10-15 millát.
Van nekünk még egy Afellayunk is , neki a nyáron jár le a szerződése , valakinek 0 pénzért továbbadjuk.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.22. 13:20:48

Az Arsenalos játékosokkal engem max ijesztgetni lehet. Henry is kilógott már, de Hleb katasztrófa, Cesc eladása az egyik legnagyobb erősítés volt idén, Vermaelen. Tulajdonképpen minden Arsenalos igazolás hatalmas bukta volt. Ismerem a hírét a Sun-nak, de akkor se ijesztgessék az embert! :evil: :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.22. 13:04:58

Az Arsenalból bárkit szívesen látnék Barca-mezben, de csak ha az angolok fizetnek érte...

Barcelona want to sign Dortmund midfielder Ilkay Gundogan (24) and/or Juventus midfielder Paul Pogba (22) to replace Xavi. [md]

A Mundo vagy a kommentjeimet olvassa, vagy pedig hasonlóan vélekedik, mint és fenntartja mindkét játékos érkezésének lehetőségét. Egyébként tartom, az lenne a legjobb. A labdatartós foci kedvelői is, meg a közvetlenebb foci kedvelői is örülhetnének, ráadásul elég komoly taktikai repertoár állna Lucho rendelkezésére.

Cikkeznek itt Pogba, Gündogan, Verratti, Ramsey... érkezéséről, szóval de Bruyne jön majd. 8)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.22. 12:49:13

Nekem egy Dvéri-Váczi-Illés kp az álmom. Hátulra jöhetne Mracskó, rutinos csatárnak meg Orosz vagy Hamar és szevasztok. :lol:

Gundogan szerintem is jönni fog, ár/érték arányban remek lenne.

ui: Milyen az emberi természet? Valaki azt mondja Pogba Balotelli beütésű, tízen leírják ugyanazt, hogy milyen buta, majd valaki leírja nem így van és tízen leírják, hogy jajaja tényleg nem így van. :D

Mint játékos Pogba nagyon ügyes kis gyerek, jó fizikai adottságokkal, jó labdaérzékkel. Így hogy a Juventus BL döntős még drágább lehet, annyit meg pláne nem ér. Fiatal még és kissé bohém. 100-ért komplett középpályát lehet venni
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.22. 12:20:29

palesz77 írta:Ettől még gondolhatjuk úgy sokan, hogy nem válna be itt. Szerintem is más stílus
Én meg azt gondolom, hogy te, én, bárki itten, hogy mit gondolunk ebben a relációban az senkit sem érdekel a barcánál, akár más stìlus, akár nem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.22. 11:50:39

csababarca írta: Verratti-Thiago-Gündogan kp összeáll.->>>> Palesz és az én sorsom....
=D> Nem csak a tiétek. Bár a németet annyira nem ismerem, de a másik kettőnek baromira örülnék :D

szerk: Ramsey Boltont állítólag 10x nézték meg a scoutjaink az idény során.
"And my heart will leave you never."
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.05.22. 11:36:11

LG írta:
BFC írta:NSO hír : A The Sun tudni véli, hogy Luis Enrique régóta követi Ramsey pályafutását, többször is megtekintette személyesen is a walesi középpályást. A lap szerint a Barcelona több mint 70 millió eurós ajánlatot készül tenni a 24 éves futballistáért.
Fiatal barátom! A dö szánnak nem szabad hinni, azok mindig kábsziznak!
Nem tudtam, hogy náluk is élnek ilyen szerekkel. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21196
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.22. 11:27:49

BFC írta:NSO hír : A The Sun tudni véli, hogy Luis Enrique régóta követi Ramsey pályafutását, többször is megtekintette személyesen is a walesi középpályást. A lap szerint a Barcelona több mint 70 millió eurós ajánlatot készül tenni a 24 éves futballistáért.
Fiatal barátom! A dö szánnak nem szabad hinni, azok mindig kábsziznak!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.22. 11:18:40

BFC írta:NSO hír : A The Sun tudni véli, hogy Luis Enrique régóta követi Ramsey pályafutását, többször is megtekintette személyesen is a walesi középpályást. A lap szerint a Barcelona több mint 70 millió eurós ajánlatot készül tenni a 24 éves futballistáért.
Ennyit erről a hírről..
Normandia írta:Én meg éppen tegnap olvastam, hogy Pogba mennyire a barcát szeretné választani. Úgy hogy várjuk ki a végét.
Ettől még gondolhatjuk úgy sokan, hogy nem válna be itt. Szerintem is más stílus passzol hozzá.
csababarca írta:Verratti-Thiago-Gündogan kp összeáll.->>>> Palesz és az én sorsom....
Kép

Mondjuk én már a Thiago-Gündi középpályát is elfogadnám - ha muszáj :D -, de ja, ez a hármas aratna.. 8)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.22. 11:10:55

Normandia írta:Én meg éppen tegnap olvastam, hogy Pogba mennyire a barcát szeretné választani. Úgy hogy várjuk ki a végét.
Én is a Barcát szeretném választani, de valahol elveszett a szerződés... :wink: :cry:
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése