Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.29. 17:06:19

visca el barca írta:A portugál élvonalbeli Benfica 1.5 millió euróért szerződtette Álex Grimaldót, a spanyol első osztályú Barcelona 20 éves labdarúgóját.

3, 2, 1...
Nem volt esélye a csapatba kerülésre, hiába kezdődik a hajnalig tartó ravatal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcaPamp
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015.12.28. 16:21:33
Tartózkodási hely: Pamplona, Budapest

2015.12.29. 17:05:47

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Leigazoltunk a B csapatba egy Sergi Guardiola (Haha Sergi Robi és Guardiola közös rokona? :mrgreen: ) srácot, viszont fel is lett bontva a szerződés, mert Twittere elég csúnyákat írt a Barcáról/Katalóniáról

„Félreértés volt, nem én írtam azokat az üzeneteket. Ez még 2013-ban történt, nem is tudtam, hogy ott vannak ezek a bejegyzések. Én nem lennék képes ilyeneket írni. Elcseszett egy helyzet, bocsánatot kérek a Barcelonától és a katalánoktól. A Barca nagyon jó volt hozzám, és megértem a döntést. Bocsánatot kérek a klubtól. Kemény leckét kaptam.”
Szerintetek nem hibázott a Barcelona menedzsmentje, mikor a srácot (Sergio Guardiola) úgy igazolták le, hogy előtte nem ellenőrizték le az egyes közösségi oldalakon a "tevékenységét"? Ma már középvezetőnek sem vesznek fel senkit egy komolyabb cégnél, hogy előtte ne informálnák le a netes megjelenését. Egyébként ki hiszi el, hogy nem ő írta a bejegyzéseket? Szánalmas védekezés,ki mint vet, úgy arat...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.29. 16:51:27

A portugál élvonalbeli Benfica 1.5 millió euróért szerződtette Álex Grimaldót, a spanyol első osztályú Barcelona 20 éves labdarúgóját.

3, 2, 1...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.29. 16:28:46

Gareth Tello írta:Barcelona are considering to sell Samper and Sandro in January, so that they can sign Nolito from Celta Vigo. [db]

Nagyon kedvelem Nolitót, de ilyen áron nem hiszem, hogy megérné elhozni...
Munir és Adriano is mehet nyugodtan. Adrianot sajnálnám mert régen sokat tett ezért a csapatért, de itt neki helye már nincs, annál meg jobb hogy játsszon évi 3-400 percet.
Samperből még később lehet valami, de jelenleg sokat nem tud adni a csapatnak, és azon a poszton Busquetsnek még 5-6 évig garantált helye van.
Kell nekünk Nolito, nagyon.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2015.12.29. 14:05:36

üdv. nálam Adriano, Douglas, Sandro hármas a télen mehetne (Adrianot sajnálom de idén tényleg csak epizódszerep jut neki), Munirt csak a nyárom adnám el, viszont Sampert semmi pénzért nem engedném el, csak esetleg kölcsönbe. nem értem LE h mit akar annyira Nolitoval, jó tény és való h jó játékos, h jó szezont fut, de azért 20 milliót egy 29 éves csatárért nem adnék ki, főleg úgy h szerintem neki is minimum 4-5 milliós éves fizetést kéne adni, nem érné meg szerintem. akkor már inkább Deulofeut vissza, vagy a nyáron ingyen a Lavezzi, Feghouli kettős közül valamelyiket, cserecsatárnak bármelyik jó lenne és még pénzt se kéne érte adni, mert 20 millióért igazolni valakit a padra az nagy luxus lenne, még nekünk is.
mvik
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.29. 13:41:26

Barcelona are considering to sell Samper and Sandro in January, so that they can sign Nolito from Celta Vigo. [db]

Nagyon kedvelem Nolitót, de ilyen áron nem hiszem, hogy megérné elhozni...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.29. 12:36:35

palesz77 írta:Kozeppalyan meg Sampert ki is hagytad. En is adnek kolcson nehany jatekost onnan, ot pont nem, Busi fele szerepet csak o tudja - majd - ellatni a keretbol, raadasul egyutt is jik lehetnenek. Hal istennek Sergio koma elpusztithatatlan, igy nem surun serul le, de ha nincs, akkor nagyon megerezzuk a hianyat. Kell meg hozza hasonlo jatekos, es az nem Masch, mielott valaki bedobna. Legalabbis szerintem..
Igazad van, Samper kimaradt, teljesen jogos. :) Az ő helyzete annyiból jobb, hogy egy állandó Busquets csereként lehetne használni, ha minden 5. meccset megkap és néha utolsó 10 perceket Busquets helyett, akkor bőven elégedett lehet a perceivel, illetve Busit is lehetne pihentetni mindamellett, hogy ő sem játszana jelentősen kevesebbet, mint most. Valóban nincs másik emberünk oda, Mascherano is inkább vészmegoldás ott, nem ugyanaz a játék vele sajnos.

A maradék 7 emberből pedig legalább 2-t kölcsön kell majd adni szerintem, Halilovic biztos jelölt szerintem, aztán annyi a kérdés, hogy Rafinha akar-e majd maradni, Suárezzel pedig valószínűleg nem számolunk komolyan. Még abban bízom, hogy Arda eggyel előrébb is beválik, azzal is csökkenne a tumultus a középpályán.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.29. 12:11:42

MichaaBee írta:...
Szerintem jonni fog valaki, hatra is, de az erveid jogosak. Nyaron meglatjuk Luchoek hogy dontenek.. :D

Kozeppalyan meg Sampert ki is hagytad. En is adnek kolcson nehany jatekost onnan, ot pont nem, Busi fele szerepet csak o tudja - majd - ellatni a keretbol, raadasul egyutt is jik lehetnenek. Hal istennek Sergio koma elpusztithatatlan, igy nem surun serul le, de ha nincs, akkor nagyon megerezzuk a hianyat. Kell meg hozza hasonlo jatekos, es az nem Masch, mielott valaki bedobna. Legalabbis szerintem..

Verratti meg most fog hosszabbitani. :cry: Majd egyszer, par ev mulva talan..:D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.29. 12:01:13

MessiNeymarSuarez írta:Leigazoltunk a B csapatba egy Sergi Guardiola (Haha Sergi Robi és Guardiola közös rokona? :mrgreen: ) srácot, viszont fel is lett bontva a szerződés, mert Twittere elég csúnyákat írt a Barcáról/Katalóniáról

„Félreértés volt, nem én írtam azokat az üzeneteket. Ez még 2013-ban történt, nem is tudtam, hogy ott vannak ezek a bejegyzések. Én nem lennék képes ilyeneket írni. Elcseszett egy helyzet, bocsánatot kérek a Barcelonától és a katalánoktól. A Barca nagyon jó volt hozzám, és megértem a döntést. Bocsánatot kérek a klubtól. Kemény leckét kaptam.”
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.29. 11:48:21

palesz77 írta:Elég sok szó van a médiumokban is új védő érkezéséről. Bartra nem marad még egy szezont évi 15 meccsért, Masch idén minden, csakmegbízható nem, Vermára meg nem lehet építeni. Matyit meg tisztelem, de azért egy fullos Barcában nincs helye a kezdőben..

Középpályás viszont szerintem nem fog jönni végül - max Denis és Halilovic -, ha jól rémlik 60 millióból igazolhatunk nyáron - plusz eladások, de nem tudom ki menne ifiken kívül, szóval ott se kaszálunk majd -, az egészet meg nem fogjuk középpályásra költeni. Max Gündogan férne talán bele, bár már lehet ő se, mert most hosszabbított..
Azért annyira nem tragédia Masch idén, mindig is voltak kisebb hullámvölgyei, de amikor igazán kellett, akkor mindig nagyon ott volt. Szezon elején lett belőle tartalék csk is, nem hiszem, hogy ne számolnánk vele. Mathieu meg nyilván nem kezdő, de cserének több, mint tökéletes, Vermaelen nálam dettó, ha nem lenne ilyen sérülékeny, akkor Piqué párja lehetne az állandó kezdőben. Bartra elmegy, de nem hiszem, hogy az ő játékperceit ne tudná 4 másik játékos átvállalni. Ha esetleg Vermaelen is lelépne, akkor tényleg kellhet valaki, mert Piqué, Mascherano és Mathieu elég vékony így, de abban biztosak lehetünk szerintem, hogy ez a három ember itt lesz, amíg Lucho is.

Középpálya meg tényleg nem kérdés mostmár, Gündoganra se igazán van szükségünk. Szezon elején még azt mondtam volna, hogy igen, de Iniesta, Rakitic, Sergi Roberto, Rafinha, Arda, Halilovic, Denis Suárez mellé felesleges. Két posztra van 5 emberünk, nyártól valószínűleg 7, közülük is fognak majd távozni minimum kölcsönbe, felesleges a nyakukra hozni több millióért valakit. Még Verratti is hanyagolható szerintem, pedig Palesz, hozzád hasonlóan én is őt preferáltam volna. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.29. 11:39:23

Elég sok szó van a médiumokban is új védő érkezéséről. Bartra nem marad még egy szezont évi 15 meccsért, Masch idén minden, csakmegbízható nem, Vermára meg nem lehet építeni. Matyit meg tisztelem, de azért egy fullos Barcában nincs helye a kezdőben..

Középpályás viszont szerintem nem fog jönni végül - max Denis és Halilovic -, ha jól rémlik 60 millióból igazolhatunk nyáron - plusz eladások, de nem tudom ki menne ifiken kívül, szóval ott se kaszálunk majd -, az egészet meg nem fogjuk középpályásra költeni. Max Gündogan férne talán bele, bár már lehet ő se, mert most hosszabbított..
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.29. 11:21:36

Egyébként a mostani védő ötösünkkel mi a probléma, hogy ennyire klasszist kell hozni? :D Piqué vitán felül kezdő, Mascherano lassan 5 éve stabil párja, Mathieu középen megbízható, Vermaelen, amikor épp nem sérült, akkor dettó, illetve Bartra se vallott szégyent, mióta annak idején nem tette taccsra Bale-t... Ha csak Bartra igazolna el több játékidő reményében, még akkor is lenne 4 kiváló középhátvédünk, nem értem, hogy miért akarnánk "klasszist" igazolni a helyére, pláne mivel Hummelset leszámítva kívül nem tud senki sem olyan névvel előállni, aki klasszis, névre és játékban is jobb, mint a jelenlegi garnitúránk. Még a katalán médiumokban se nagyon cikkeznek védőről, csak cserecsatárról és középpályásról orrba-szájba, nem is értem, hogy került el most elő itt, hogy a hátvédsor a legnagyobb gondunk... :D Bőven van elég ember és így se jut lehetőség a már bőven nem fiatal tehetség korban lévő Bartrának. Ha esetleg ketten lelépnének, akkor tényleg kellene még valaki, de eddig szó sincs róla, egyedül az ötödik számú, jelenleg is csak a kupában játszó emberünk akar lelépni, egyszerűen nincs aktualitása a kérdésnek szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.29. 11:09:15

Rinku írta:...
Pedig szeirntem Laporte lesz belőle, Lucho bal lábas védőt akar, a srác ismeri a ligát, 500-szor szóba került már velünk, és Puyi lett az ügynöke.. Csodálkoznék, ha nem hoznánk el. Max akkor nem ő jön szerintem, ha az EB-n lesz egy nagy felfedezett, és lecsapunk rá.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.12.29. 10:35:40

Rinku írta:Tegnap este óta merengek, hogy kit is kéne védőnek hozni? Godínon kívül egy nevet nem bírok kipréselni magamból. Általános védőhiány és védődegradáció van Európában, iszonyatosan kevés jó védő van, aki ezen a szinten megállná a helyét, még kevesebb, aki illene is a keretbe. Talán még Hummels, de nem vennék rá mérget, a srác nekem mindig is csalóka volt.

Thiago Silva, David Luiz élből elmehetnek a büdös francba, Benatia, Marquinhos szintén csalódás, Laporte nem lenne elég ide szvsz, Javi Martínez még talán, de őt sem láttam nagyon játszani. Valakinek valami ötlet még? Kész játékos kell nekünk most (is), ugyanott vagyunk, mint Matyiő előtt, Piqué mellé kell valaki, aki már ért a dolgokhoz.
Szerintem Godín már öreg az igazoláshoz, pláne ha milliókat kéne érte kippengetni. Hummels szerintem egy ideális választás lenne, ter stegennek is lenne egy honfitársa így a csapatban. David Luiz meg a 7-1 óta nálam elásta magát
Més que un club !
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.12.29. 09:31:04

Tegnap este óta merengek, hogy kit is kéne védőnek hozni? Godínon kívül egy nevet nem bírok kipréselni magamból. Általános védőhiány és védődegradáció van Európában, iszonyatosan kevés jó védő van, aki ezen a szinten megállná a helyét, még kevesebb, aki illene is a keretbe. Talán még Hummels, de nem vennék rá mérget, a srác nekem mindig is csalóka volt.

Thiago Silva, David Luiz élből elmehetnek a büdös francba, Benatia, Marquinhos szintén csalódás, Laporte nem lenne elég ide szvsz, Javi Martínez még talán, de őt sem láttam nagyon játszani. Valakinek valami ötlet még? Kész játékos kell nekünk most (is), ugyanott vagyunk, mint Matyiő előtt, Piqué mellé kell valaki, aki már ért a dolgokhoz.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.12.28. 22:58:18

MessiNeymarSuarez írta: 1. Akkor miért adtuk el anno a végén?
2. Miért viselt rengetegszer szemüveget, ez valami névjegy, vagy pedig érzékeny a szeme? :D
Kölcsönben volt, a szeme pedig hályogos lett, műtötték is miatta, ekkor kellett felvennie ezt a szemüveget.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.28. 22:54:37

Nero. írta:Az a Davidsos történet elég szép volt. Amikor idejött kb. a 15.ek voltunk a bajnokságba, gyakorlatilag egyből kezdő lett és a szezon végén bejöttünk másodiknak. Amúgy ha értelmes embert nem tudunk hozni, akkor szerintem ne is igazoljunk. Arda és Vidal is tud támadót játszani, szinten aluli emberekre meg nincs szükség. Nolito nagyon nagy húzás lehetett volna, de ha nincs rá lóvé akkor ez van.
2 kérdésem lenne:
1. Akkor miért adtuk el anno a végén?
2. Miért viselt rengetegszer szemüveget, ez valami névjegy, vagy pedig érzékeny a szeme? :D



Amúgy :
Leigazoltunk a B csapatba egy Sergi Guardiola (Haha Sergi Robi és Guardiola közös rokona? :mrgreen: ) srácot, viszont fel is lett bontva a szerződés, mert Twittere elég csúnyákat írt a Barcáról/Katalóniáról

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp ... 0f864962b3" target="_blank ... e=56D44EE2

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=570AFC2C" target="_blank
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.28. 22:50:34

Tivornya írta:
Ezt olvastad valahol, hogy télen nem lehet védelmet megerősíteni, illetve nem engednek el meghatározó játékost? Nyáron lejáró szerződésű alapvédőt szerintem azonnal meg lehet szerezni, ha villantják a jurót. Adriano, Douglasfenyő, Bartha: ezek az arcok már az egyenlet első sorában minuszolódtak a védelemből és most télen a második, nyáron a harmadik sor következik, szóval a védőhiány itt (továbbra is) a legnagyobb probléma szerintem :)
Nem olvastam sehol, de egy számunkra kezdő szintű védőből alapból nem sok van, ahhoz meg ragaszkodik a klubja és meg is próbálja tartani, nem nagyon hagyják, hogy szabadon vihető legyen következő nyáron. Csak egy példa: Laporte, aki nem elit csapatban játszik. Ahogy kezdett lejárni a szerződése hosszabbították is. A BL-ben szereplő csapatok pláne nem fogják elengedni akire szükségük van. Ez a villantsuk a lóvét azért nem ilyen egyszerű. Amellett szerintem 13-14 védőnél nincs több aki nekünk komolyabb előrelépés, stabil pont lenne. Ebből mondjuk csak a PSG-Real duóban van 5, akik viszont nem jönnek, villogtathatjuk azt a zsét amiből nekünk sincs sok.
Lehet ilyen tehetségeket stb. keresni, de a téli igazolások nem az ilyenek igazolásáról meg kísérletezgetésekről szólnak, hanem igazi tűzoltásról.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.28. 21:57:54

Az a Davidsos történet elég szép volt. Amikor idejött kb. a 15.ek voltunk a bajnokságba, gyakorlatilag egyből kezdő lett és a szezon végén bejöttünk másodiknak. Amúgy ha értelmes embert nem tudunk hozni, akkor szerintem ne is igazoljunk. Arda és Vidal is tud támadót játszani, szinten aluli emberekre meg nincs szükség. Nolito nagyon nagy húzás lehetett volna, de ha nincs rá lóvé akkor ez van.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.12.28. 20:46:19

nzxtpo írta:Mondj nekem olyan játékost akit nyugodt szívvel betennél a kezdőbe, akit értelmes áron (nem százmillió eurókért) meg tudunk szerezni a télen, és még BL-ben is játszhat.
Nem tudok felelni, mert nem vagyok labdarúgómenedzser és fogalmam sincs a sokezer játékos szerződéséről, de régebbről mondhatok példát? Edgar Davids :P Szerintem anno abban a bizonyos szezonban Ő hozta nekünk a megváltást télen és nem az előtte nyáron igazolt Ronaldinho...a további már történelem :)

Szerk.: jól zsugázol, mert a kiemelt mondatomhoz szervesen hozzátartozó következőt szépen kihagytad az idézésből ;)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.12.28. 20:23:58

Tivornya írta:
Ezt olvastad valahol, hogy télen nem lehet védelmet megerősíteni, illetve nem engednek el meghatározó játékost?
Mondj nekem olyan játékost akit nyugodt szívvel betennél a kezdőbe, akit értelmes áron (nem százmillió eurókért) meg tudunk szerezni a télen, és még BL-ben is játszhat.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.12.28. 20:04:30

Chino írta:A védelmet nem lehet télen erősíteni. Minőségi játékost ebben az időszakban lehetetlen igazolni, ilyeneket egyik csapat sem enged el. Alves HELYÉRE még nyáron se hozunk senkit ez szinte 100%, cseréjének pedig ott van Vidal, SR kényszerhelyzetben Adriano meg Douglas. Inkább Alba mögé lehetne valaki, de télen Adrianonál sem tudnánk jobbat hozni. Ráadásul Luchonak valami beidegződése ez a Matyi dolog. Úgyhogy a védelem nyárig marad ahogy van, nem is tartom bajnak. Még egy középszerű játékossal csak azt érnénk el, hogy szeptemberig sem jönne senki.

Arról, hogy középpályást keresnénk nem is nagyon hallottam, csak valami pletyka volt Denissel kapcsolatban, de már az ilyen Pogba-s, Verrattis hírek is elültek.

A kupában egy embert tudunk rotálni, ez idén már bebizonyosodott, tavaly is hasonló cipőben jártunk, mégis rendesen végigmentünk, ráadásul Messi úgyis játszani fog.

Ezt olvastad valahol, hogy télen nem lehet védelmet megerősíteni, illetve nem engednek el meghatározó játékost? Nyáron lejáró szerződésű alapvédőt szerintem azonnal meg lehet szerezni, ha villantják a jurót. Adriano, Douglasfenyő, Bartha: ezek az arcok már az egyenlet első sorában minuszolódtak a védelemből és most télen a második, nyáron a harmadik sor következik, szóval a védőhiány itt (továbbra is) a legnagyobb probléma szerintem :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.28. 19:54:26

Tivornya írta:Minőségi cseretámadót szerintem a kupameccsek miatt szeretne LE, mert sajnos az alaptámadóink alternatívái is a kezdőcsapat tagjai. Középpályás keresése számomra rejtély, bár ezmögött már akár fix eligazolások is állhatnak - nem biztos, hogy Robi, Rafinha és Rakitic is itt lesz augusztus végén...Egyik pozíció erősítését sem támogatom nyárig. Védelembe szinte minden posztra tervezni kell, télen ide keresnék egy ERŐSÍTÉST.
A védelmet nem lehet télen erősíteni. Minőségi játékost ebben az időszakban lehetetlen igazolni, ilyeneket egyik csapat sem enged el. Alves HELYÉRE még nyáron se hozunk senkit ez szinte 100%, cseréjének pedig ott van Vidal, SR kényszerhelyzetben Adriano meg Douglas. Inkább Alba mögé lehetne valaki, de télen Adrianonál sem tudnánk jobbat hozni. Ráadásul Luchonak valami beidegződése ez a Matyi dolog. Úgyhogy a védelem nyárig marad ahogy van, nem is tartom bajnak. Még egy középszerű játékossal csak azt érnénk el, hogy szeptemberig sem jönne senki.

Arról, hogy középpályást keresnénk nem is nagyon hallottam, csak valami pletyka volt Denissel kapcsolatban, de már az ilyen Pogba-s, Verrattis hírek is elültek.

A kupában egy embert tudunk rotálni, ez idén már bebizonyosodott, tavaly is hasonló cipőben jártunk, mégis rendesen végigmentünk, ráadásul Messi úgyis játszani fog.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.12.28. 16:44:26

Minőségi cseretámadót szerintem a kupameccsek miatt szeretne LE, mert sajnos az alaptámadóink alternatívái is a kezdőcsapat tagjai. Középpályás keresése számomra rejtély, bár ezmögött már akár fix eligazolások is állhatnak - nem biztos, hogy Robi, Rafinha és Rakitic is itt lesz augusztus végén...Egyik pozíció erősítését sem támogatom nyárig. Védelembe szinte minden posztra tervezni kell, télen ide keresnék egy ERŐSÍTÉST.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.28. 16:05:53

TripleH írta:Egyébként mivel vételi árban hasonló kategóriában mozog Pato és Nolito is, én már csak a kora miatt (na meg persze amit tud a lasztival, bár Nolito sem falábú) Patot választanám, ráadásul biztos vagyok benne ha a Barcában kötne ki, Dunga egyből be is válogatná.
Én is Nolitot látnám legszívesebben, de ahogy írtam már luxusnak érzem, hogy szezononkénti 900 percre ilyen játékost hozzunk. Ha egészséges az MsN úgyis ők játszanak, max kupában/egy-két gyengébb ellenfél ellen tennék be egész meccsre. Ráadásul leginkább Neymar helyén lehetne bevetni, a többi poszt nem tudom mennyire feküdne neki, de inkább kényszermegoldás lenne. A brazilt meg nem fogják olyan szinten rotálni, ezt ne képzelje senki. Persze lehet sérülés, de emiatt elhozni nem tudom, hogy megéri-e, főleg 25 milla körül. 18-ért a Celta szóba se áll velünk, Pato pedig 10-12 millióért jöhetne és megmutatta már Európában is hogy helyt tud állni.
A sérülékenységéről meg annyit, hogy kiegészítő embernek jönne, annyi esélye sem lenne, ezt nem tartom érvnek ellene. (ha pedig meg is történne még ott van B-megoldásnak Arda)
Persze valószínű, hogy pletyka volt (bár kétszer is felhozták), de azt tartom, hogy ha Nolito nem jön lehetne találni más játékost, nem osztom azt a véleményt, mint Bob, hogy vagy a spanyol vagy senki.

Ugyanakkor, ha mégsem jönne télen senki, nyáron könnyen el lehetne intézni. Kapus és kp szinten megvagyunk, előre egy cserecsatár max. 20-25 milla, azon kívül pedig egy védő kell. Ha nem is igaolunk Luchonak rendet kell tenni. Ez a káosz, ami jelenleg ott van tarthatatlan. Már a Piqué-Masch tengely sem igazi alap, hol ott van Matyi, hol Vermaelen, hol Bartra. Ráadásul az argentin sem az igazi már, nem nagyon kéne belevágni a köv. szezonba vele, mint első számú védővel Piqué mellett. Két igazolás kijöhet durván 50-55 millióból mínusz az eladások. Alves lehetne még kérdés, de úgyis szent tehén, kivéve ha Vidal tudna robbantani, de tartok tőle, hogy akkorát képtelen.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése