Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.28. 16:09:14

dse88 írta:nem tudom mit akarnak a thiago silvától minek ide felső kapufának akkora balek az a gyerek aki nem ezt mondja sztem kicsit vak a focihoz ne nevet akarjunk venni hanem jó védőt uborka védőből van most is egy Hummels-el meg elégednék vagy David L védekező középsőnek a sergio b helyére!!!!
:lol:

sztem pont te vagy vak a focihoz. thiago silvára azt mondani h balek... áhh :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.06.28. 16:00:55

Capon írta:Kíváncsi lennék Aggerrel kapcsolatos véleményekre. Aki látja rendszeresen játszani mi a véleménye róla.
Az ő neve már tavaly is felmerült.
Szoktam Liverpool meccseket nézni amelyeken nagyon megbízható teljesítményt nyújtott Agger. Mivel ballábas játékos ha úgy hozná a helyzet akkor akár balhátvédként is tudna játszani. Magas és jól fejelő játékos.
Szükségünk lenne már egy ilyen védőre. Összeségében nem olyan jó mint
Thiago Silva de, az ára miatt tökéletes megoldás lenne.
Személyes kedvencem úgyhogy én nagyon is örülnék az érkezésének. :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.28. 15:21:50

Kíváncsi lennék Aggerrel kapcsolatos véleményekre. Aki látja rendszeresen játszani mi a véleménye róla.
Az ő neve már tavaly is felmerült.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.28. 14:33:12

visca el barca írta:sok az a 9 millio, sztem adjuk 3 millioért + 2 kemping székért :D
Odaadjuk pluszba Adebayort is. :D

Más: a védőkérdéssel kapcsolatos legfrissebb hír, hogy elvileg most Agger és Marquinhos a két jelölt, mert igen kicsi a valószínűsége, hogy el tudnánk hozni Thiago Silvát.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.28. 14:30:15

salas9 írta:Az angol goal.com szerint megszületett a megállapodás David Villa és a Tottenham között. A csatár belement a fizetéscsökkentésbe és 117.000 eurót keresne hetente, valamint 4 évre írna alá. Az angoloknak innentől a Barcelonával kellene megállapodniuk, a katalánok azonban 14 milliót kérnek míg a Spurs 9-et hajlandó fizetni.
sok az a 9 millio, sztem adjuk 3 millioért + 2 kemping székért :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7433
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.28. 14:29:58

Dr.Dre írta:"Jonathan Dos Santos viszont nem kölcsönbe megy az Anderlechthez, hanem végleg, legalábbis ezt közölte a belga 'Het Nieuwsblad'. A lap szerint a Barcelona elfogadta a belga csapat 4 millió euros ajánlatát, így itt is akár már ma véglegessé válhat a transzfer."
Sok sikert neki Belgiumban!
Ez mindhárom félnek előnyös lehet. Amennyit mutatott/amennyi lehetőséget kapott teljesen korrekt ár. A Villáért ajánlott 9 viszont több mint nevetséges. Engedjük el őt is ingyen.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.28. 14:29:57

salas9 írta:Az angol goal.com szerint megszületett a megállapodás David Villa és a Tottenham között. A csatár belement a fizetéscsökkentésbe és 117.000 eurót keresne hetente, valamint 4 évre írna alá. Az angoloknak innentől a Barcelonával kellene megállapodniuk, a katalánok azonban 14 milliót kérnek míg a Spurs 9-et hajlandó fizetni.
Jó, azért a goal.com-mal vigyázzunk, nem tartozik a legmegbízhatóbb oldalak közé. :D Mondjuk ma már a Sky is lehozta, hogy egyre közelebb van Villa a Spurshöz.

Ha már távozik Barcelonából, akkor örülnék, ha jönne. Levyéknek nem kellene garasoskodniuk, a 14 is tűrhető ár Villáért, bár jó lenne faragni rajta pár milliót. :D

Ha jön, akkor viszont remélem, hogy Adebayort páros lábbal rúgják ki a White Hart Lane-ről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.06.28. 14:30:36-kor.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.28. 14:15:12

Az angol goal.com szerint megszületett a megállapodás David Villa és a Tottenham között. A csatár belement a fizetéscsökkentésbe és 117.000 eurót keresne hetente, valamint 4 évre írna alá. Az angoloknak innentől a Barcelonával kellene megállapodniuk, a katalánok azonban 14 milliót kérnek míg a Spurs 9-et hajlandó fizetni.
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.06.28. 11:44:41

"Jonathan Dos Santos viszont nem kölcsönbe megy az Anderlechthez, hanem végleg, legalábbis ezt közölte a belga 'Het Nieuwsblad'. A lap szerint a Barcelona elfogadta a belga csapat 4 millió euros ajánlatát, így itt is akár már ma véglegessé válhat a transzfer."
Sok sikert neki Belgiumban!
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7433
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.27. 19:17:52

Na, a Marca szerint tárgyalunk a Tottenham-mal Villa ügyében, mert AVB-nek kellene. Szerintem nem lenne ott rossz helyen, a kezdőtagsága biztos, csak a BL-ben nem indulhatna.
Remélem kihúznak vagy 15-20 milliót az angolokból. (bár ha rólunk van szó jó ha 10 lesz)
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.27. 15:07:31

Védő:"Bár Tito Vilanova ragaszkodik ahhoz, hogy Thiago Silvát igazolja le a klub, egyelőre ez a lehetetlen kategóriába tartozik, mivel a PSG hallani sem akar erről. Ha nem ő akkor most éppen két jelölt - Marquinhos és Agger - vannak napirenden."
http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/27 ... ta_listaja
Agger még el is menne egynek, de ez a marquinhos miért akkora sztár most a vezetőségnek ezt nem értem. :shock: Helyette már inkább D.Luiz, vagy más aki már bizonyított nemzetközi szinten is. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.06.27. 14:52:25

Rooney igen is szükséges és jönni is fog még ha a szent Tyiágotokat is kell érte feláldozni,ezt jobb ha feldolgozzátok.
Ezt külön kiemelném, mert zseniális![/quote]

Nem tudom most mi a bajotok! Szerintem is szükség van Roony-ra! Ha jól hallottam most bocsátották el a Camp Nou vakond vadászát. :mrgreen:

Na de viccet félre téve. Hatalmas nagy kamu az egész. Nem hinném, hogy a ManU eladná Rooneyt. Ha meg igen, nem annyi pénzért amennyit mi adnánk egy olyan gyerekért, akire nincs szükségünk. Felőlem amúgy 5M körül jöhet vagy 15M+Rooney for Alcantara. :P
Egy Larsson kaliber mindig jól jön. ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.27. 14:30:01

Az egyik belga lap (Het Nieuwsblad) szerint az Anderlecht már megállapodott a Barcelonával dos Santos átigazolásáról (a belgák 2,5 milliót fizetnének most és 1,5 milliót pedig egyéb juttatások révén) ám a játékossal még nincs megállapodás.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.26. 21:23:47

sörvirsli írta:Na persze itt a sok szagértő biztos jobban tudja,hogy nem kell erőcsatár a csapatnak mint a Barca vezetése akik akarják az angol fenegyereket!
Ők legalább nem keverik össze az angol pletykalapokat a Barca vezetőségével.... :wink:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.26. 21:19:15

sörvirsli írta:Na egyre több itt az önjelölt edzőzseni aki aztán tudja mi a jó és mi a rossz Barcának! :lol:
Nyugi, az egyettlen zseni itt te vagy, ak itudja, mi kell a csapatnak! :wink: Respect!
Rooney igen is szükséges és jönni is fog még ha a szent Tyiágotokat is kell érte feláldozni,ezt jobb ha feldolgozzátok.
Ezt külön kiemelném, mert zseniális!










:mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2013.06.26. 21:17:34

Remélem nem ez a nyomi David Luiz fog ideigazolni
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.26. 20:59:47

Na egyre több itt az önjelölt edzőzseni aki aztán tudja mi a jó és mi a rossz Barcának! :lol:
Ugyanez a negatív okoskodás ment Neymar leigazolása előtt és még utána is,most,hogy szórt 3 válogatott meccs alatt 3 bombagólt,köztük egyet a világ egyik legjobb kapusának(Buffonnak), most hirtelen nagy kussba lett a sok megmondó kapitány!
Rooney igen is szükséges és jönni is fog még ha a szent Tyiágotokat is kell érte feláldozni,ezt jobb ha feldolgozzátok.
8)
Meg azt is,hogy Tito szerelmes Thiago Silva-ba és ha őt nem szerzi meg akkor nem jön más.
A védelmünk amúgy jórészt ugyanez volt akkor is amikor végigvertük a világot,Valdes akkor is potyázott,DE idén és a közelmúltban nagyon sok volt a sérült hátul és elöl is,ez a megingás egyik oka,meg persze az,hogy Puyol is sokszor az volt és nem tudott játszani.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.26. 20:42:24

bence-barca írta:
visca el barca írta:az is lehet h átállunk a 2-3-5-re és akkor

piqué, puyol - xavi, busi, ini - neymar, messi, sanchez, rooney, tello

és minden meccsen nyerünk 14-9-re :D
Vagy ha hozzuk Masit a védelembe akkor marad a 2 védő. Ja, de még Depaynak is helyet kéne szorítani... mi lesz így? :cry:

Adom ! :D
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3960
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.26. 20:42:22

A nyári átigazolási szappanopera csapata:

Ter Stegen/Reina/Guaita- ?, Rami, Thiago Silva, Mathieu- Gündogan, Isco, Mata- Torres, Rooney, NEYMAR

Jelenleg még csak június vége van!!!
:lol:

Elnézést, ha kifelejtettem valakit, "komoly" sajtóorgánumok találmányaiból!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.26. 20:37:31

visca el barca írta:az is lehet h átállunk a 2-3-5-re és akkor

piqué, puyol - xavi, busi, ini - neymar, messi, sanchez, rooney, tello

és minden meccsen nyerünk 14-9-re :D
De buta vagy #-o
Hát Pedrot hogy hagyhattad ki? Kellenek a vissza passzai a kpra az 1v1 ziccerekben is, amikor már csak a kapus lenne előtte.
Szóval én Tello helyett őt kezdetném. Esetleg 1 védős rendszer Piquevel, Puyol úgyis kiöregszik már meg midnig sérült. Vagy ha hozzuk Masit a védelembe akkor marad a 2 védő. Ja, de még Depaynak is helyet kéne szorítani... mi lesz így? :cry:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.26. 20:11:24

csababarca írta:
Lionel85 írta:Beteg dolog ez a Rooney-idehozatal... Nem tudom mi a ráknak kell ide mégegy támadó. Azt a nyomorult védelmet és kapusposztot kéne végre már megerősíteni, nem mást...
Minden évben ez van,aztàn augusztus végén idehoznak egy vkp-t aki pont bevethető védőként is. Micsoda szerencse. Az nem baj,hogy tavasszal is úgy forgatta meg a védelmünket egy komolyabb csapat,ahogy nem szégyelte.
Piqué es Bartra mellett nincs használható középhátvéd a csapatban,csak felmegoldások. Meg Puyol,aki egyik sérülésből a másikba esik.

Nagyon nagy bajok lesznek,ha idén se foglalkozunk a valos problémák megoldásával, tavaly is elmondta ezt,sajnos igazam is lett. Hangsúlyozom sajnos,nem kívántam ezt.
Ha Mascherano formában van, akkor ő is tud azért védekezni. Az idei szezon nem volt a legjobb számára, de előtte azért jó volt. Mindenesetre Piqué, Mascherano, a fejlődő Bartra és a sérülékeny Puyol kevés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.26. 20:05:24

Lionel85 írta:Beteg dolog ez a Rooney-idehozatal... Nem tudom mi a ráknak kell ide mégegy támadó. Azt a nyomorult védelmet és kapusposztot kéne végre már megerősíteni, nem mást...
Minden évben ez van,aztàn augusztus végén idehoznak egy vkp-t aki pont bevethető védőként is. Micsoda szerencse. Az nem baj,hogy tavasszal is úgy forgatta meg a védelmünket egy komolyabb csapat,ahogy nem szégyelte.
Piqué es Bartra mellett nincs használható középhátvéd a csapatban,csak felmegoldások. Meg Puyol,aki egyik sérülésből a másikba esik.

Nagyon nagy bajok lesznek,ha idén se foglalkozunk a valos problémák megoldásával, tavaly is elmondta ezt,sajnos igazam is lett. Hangsúlyozom sajnos,nem kívántam ezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.26. 19:57:42

Beteg dolog ez a Rooney-idehozatal... Nem tudom mi a ráknak kell ide mégegy támadó. Azt a nyomorult védelmet és kapusposztot kéne végre már megerősíteni, nem mást...
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.26. 19:41:58

az is lehet h átállunk a 2-3-5-re és akkor

piqué, puyol - xavi, busi, ini - neymar, messi, sanchez, rooney, tello

és minden meccsen nyerünk 14-9-re :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.06.26. 19:33:52

Nekem mindegy hol játszik majd Titóék kitalálják! :)
Amúgy:

A brazil Neymar után a Barcelona újabb sztárt igazolhat a támadósorba, a katalán Sport és az angol lapok is arról írnak, hogy Wayne Rooney a Barcához távozhat, cserébe a Manchester United megkapná a fiatal Thiago Alcantarát.

Az állítólagos csereüzletben a legnagyobb kérdés, hogy a Manchester Unitednek megérné-e anyagilag a beruházás. Nagyjából tizenkét millió euróval lennének gazdagabbak, ha lepasszolják Rooneyt a katalánoknak, mivel Thiago tizennyolc millió euróba kerül (az angol játékos piaci értéke harmincmillió körül mozoghat).

A The Sun szerint ha Wayne a távozás mellett dönt, akkor legszívesebben az FC Barcelonánál folytatná karrierjét. Rooney évekkel ezelőtt elárulta, a Manchester United mellett a Barcelona az a csapat, ahol szívesen játszana és a helyzet azóta sem változott.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése