Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.11.03. 12:33:09

Akiből a jövőben se nézem ki, hogy fix kezdő lehet, azt egyáltalán nem igazolnám le. Az viszont, hogy kit tekintünk fix kezdőnek, ne a triplázós csapatokat vegyük mércének, mert akkor nem tudunk pályára lépni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.11.03. 12:29:04

MesQueUnClub írta:
Feast4 írta:Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Zacskó szotyiért a Premier Leagueből nem igazolsz, ott a szertáros is 30 millió eurónál kezdődik.
Nem azt mondta, hogy a Spursből tudnánk olcsón elhozni őket, hanem hogy maga a Spurs kukázta őket szinte ingyen, aztán most meg érnének vagy 100 millát.

Az ilyen igazolásokba mi mostanság nem nagyon nyúltunk bele, bár ez összetett téma. Egy tehetséges fiatal előbb fog kiteljesedni egy Tottenhamben, ahol eleve nincsenek akkora batár elvárások, és van idő felépíteni egy-egy játékost, mint mondjuk itt, ahol azonnal kellenek a komoly eredmények. Azért néha sikerül itt is, pl a legfrissebb példa Umtiti.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.11.03. 11:53:13

Akikkel az eddig látottak alapján biztosan nem számol Valverde azok: Turan, Vidal, Vermaelen, Paco, Rafinha. Gomes erősen kérdéses. Annyiban teljesen egyet tudok érteni a mesterrel, hogy én is többnyire velük voltam elégedetlen az utóbbi időben. Meg persze a két Suárezzel, de ők élvezik eddig a bizalmat.
A kapuban Ter Stegen atom biztos, Cilessen annyiban kérdéses, hogy jövőre nem biztos, hogy vállalni akarja majd a kupa-kapus szerepét. Ha eligazolna, házon belül lehetne pótolni, Ortolá a B-ben nem rossz.
Egy szélső hátvéd mindenképp kell a jobbosra, Roberto-t fel kell tenni a középpályára, mint opciót. Első sorban egy rutinosabb alakra gondolnék, akivel Semedo-t rotálni lehet. Lehet sokaknak ez nem tetszik, de én akár Montoya-t is szívesen látnám újra a csapatban. A valencia-ban már a 2. szezonjában is bizonyítja, hogy képes egy átlagosan jó - ha nem is klasszis - teljesítményre. Gála-11-hez kevés lenne, de rotációs szempontból tökéletes. Persze nem kizárólag őt tudom csak elképzelni. Egyébként Semedo-val, Digne-vel és Alba-val a széleken megvagyunk még szerintem évekig.
Középen sok minden múlik majd Mascherano-on. Ha hajlandó vállalni, hogy beugró szerepkör marad már csak neki, akkor én még +1 évet hosszabbítanék vele. Így vele és a kezdő Piqué-Umtiti párossal meg is lennénk, Ha Mina érkezne, akkor Marlon-t hagyhatnánk kölcsönben még a 2. évére is. Neki elég lenne akkor visszatérni, ha Mascherano is távozik. Ha pedig nem érkezik Mina, akkor jöhetne vissza a franciáktól a brazil már a nyáron.
A középpályára a legfelül említett távozók után maradna Iniesta, Rakitic, Busquets, Roberto, Paulinho és Denis. Számszerűleg bőven elég ez a hat játékos, pláne ha azt veszem, hogy Samper-t jövőre jó lenne elkezdeni beépíteni a csapatba. Iniesta sorsától függően pedig Alena-t is fel lehetne hozni a nagyokhoz állandó jelleggel. Igazolni persze lehetne, de én nem tartom feltétlenül szükségesnek, pláne ha még a "nagyszerű" portugál tehetség is a nyakunkon marad.
Előre igazolnék mindenképp valakit. Messi, Suárez, Dembelé és Deulofeu biztosan itt lesznek jövőre is. Nem titok, hogy én Griezmann-t hoznám el a legszívesebben a kezdőbe, Suárez jobbról indulva úgyis egy fokkal hasznosabb, de ha marad ez a felállás, akkor nagy valószínűséggel a következő szezon során az uru végleg kiszorulna a kezdőből, Dembelé javára. Utána pedig nem feltétlenül marasztalnám. 2021-ben jár le a szerződése, ha belemenne egy csere-szerepkörbe 32 évesen, akkor hosszabbítanék vele még egy évet minimum.
Griezmann mellett Coutinho az, akit megszerezhetőnek és klasszis játékosnak tartok és ő is tudna a bal támadó pozícióban játszani, adott esetben a középpályán is. Griezmann-t én csatárként jobbnak tartom, ezért tenném le kettőjük közül rá a voksom. Az csak és kizárólag rajta múlik majd, hogy ide vagy a MU-ba megy majd, a játékos akarta és a pénz közül az erősebb a játékos akarta. Hiába adna érte a MU többet, ha ő ide akarna jönni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.11.03. 08:53:29

Samper írta: Ha nem tudjuk Messit megtartani, akkor valóban stratégiát kell váltani. Olyan noname fiatalokat kell felfedezni, akiket a B - be igazolunk le és ott kell majd eldönteni, hogy valók-e az A -ba. Arnaiz már most is ilyen.
Ilyen pl. Marlon vagy most Vitinho, hasonlóan pl. Fali, Galareta, Choco stb.
Akikbe igazi potenciál van még nagyon fiatalok, egy-két év, egyes esetekben inkább három minimum kell nekik. (Cuenca, Busquets, Abel Ruiz esetleg) Talán a Cucu-Alena duó a kivétel, de nekik hatalmas konkurenciájuk van. Talán utóbbi ha elkezd játszani az U21-ben jobban felkapják rá a fejüket.
Arnaizzal mondjuk pont nem pedáloznék. Gyakorlatilag azért van bérelt helye, mert semmi konkurenciája sincs. Max. Cardona tudna ki szélre húzódni, ha éppen nem sérült Choco, de annak sincs sok értelme. Plusz már lassan 23 éves, nem egy tehetséges fiatal.
MesQueUnClub írta:
Feast4 írta:Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Zacskó szotyiért a Premier Leagueből nem igazolsz, ott a szertáros is 30 millió eurónál kezdődik.
Levyt ismerve egy középszintet alig ütő játékost is max. egy vagyonért lehet szerezni, ha egyáltalán szóba állnak valakivel. Másrészt a Spurs lazán megengedhette, hogy gyengébb szezonokat zár és úgy próbálnak meg csapatot építeni, sok játékost kipróbálni. Igaz ahogy nagyobb sztárok lesznek ott egyből lerabolják őket (pl. Modric, Bale stb. , de Kane vagy Alli se húzza ott már sokáig), viszont eszméletlen összegekért. Nem tudom mit szólnának itt egyesek, ha 2-3 évig a 3.-4. hely körül csücsülnénk, hogy hátha találunk olyan játékosokat akik bejönnek és olcsón hozhatók.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.11.03. 08:15:34

Feast4 írta:Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Ha nem tudjuk Messit megtartani, akkor valóban stratégiát kell váltani. Olyan noname fiatalokat kell felfedezni, akiket a B - be igazolunk le és ott kell majd eldönteni, hogy valók-e az A -ba. Arnaiz már most is ilyen.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.11.03. 07:56:18

Feast4 írta:Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Zacskó szotyiért a Premier Leagueből nem igazolsz, ott a szertáros is 30 millió eurónál kezdődik.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.11.03. 07:48:34

Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.11.02. 16:47:42

MessiNeymarSuarez írta: Ha Ardával és Vidallal akarjuk növelni az árat, akkor ugyanúgy 80+30 marad.... :lol:
Ha Ardával és Vidallal akarjuk növelni az árat, valószínűleg sikerül is: onnantól kezdve 120+30-at fognak kérni, hogy átvegyék tőlünk még a két tagot is. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.11.02. 16:06:32

visca el barca írta:
érdekes, demebelét simán lefikázod, bezzeg mina kell hátra. gondolom lelkesen nézel minden palmeiras meccset h ennyire magabiztos véleményt írtál #-o
Gondolom ismerős a számodra az a fogalom, hogy 4. számú hátvéd. És az a gondolat is, hogy egy 22-23 fős keretben nem mindenkinek ugyanakkora szerep jut. Ezeken rágódj kicsit, ha nem megy, segítek. :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.02. 14:21:49

S.Agüero írta:MD | A Barcelona továbbra is 80 + 30 milliót ajánlana Coutinhóért, ezt az összeget azonban növelni is tudnák, ha el tudnák adni Arda Turant vagy Aleix Vidalt. A brazil középpályás a télen csatlakozna a katalánokhoz.
Ha Ardával és Vidallal akarjuk növelni az árat, akkor ugyanúgy 80+30 marad.... :lol:

Talán Vidiért kapnánk pár milliót a Sevillától, ott ment is neki, Ardát meg ilyen fizetéssel kisebb csoda lenne ha már ingyen el tudnánk passzolni úgy hogy nem mi fizetjük 5 évig a fizuját.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.02. 14:12:38

MD | A Barcelona továbbra is 80 + 30 milliót ajánlana Coutinhóért, ezt az összeget azonban növelni is tudnák, ha el tudnák adni Arda Turant vagy Aleix Vidalt. A brazil középpályás a télen csatlakozna a katalánokhoz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.02. 13:22:21

Dembelé szerintem nagyon jó lesz, de akkor lenne a leghasznosabb számunkra, ha a baloson játszana Neymar szerepben.
Semmi szükség arra, hogy Messivel egymás nyakán legyenek a pálya jobboldalán, kioltva egymást, míg a baloldal kong az ürességtől Neymar hiányában.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.11.02. 13:13:19

visca el barca írta:
crixus írta:Dembelé pedig még nem elég jók a kezdőhöz és nem is biztos, hogy valaha azok lesznek, hiába a tehetség.
Hátra pedig a Mina,Marlon kettős kelleni fog
érdekes, demebelét simán lefikázod, bezzeg mina kell hátra. gondolom lelkesen nézel minden palmeiras meccset h ennyire magabiztos véleményt írtál #-o
Ezt mondjuk én sem értem, hogyan lehet pár meccs alapján kijelenteni, hogy Dembelé kevés ide. Ja, hát amíg sérült, addig tényleg kevés a kezdőhöz. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.11.02. 11:00:58

A SPORT szerint rárepülünk Tah-ra januárban, már fel is vettük a kapcsolatot az ügynökével. Anno is szóba hozták már velünk 2 éve, elég jól is játszott amikor ellenünk tolta. 25 milliós kivásárlásija van elvileg ha nagy klub keresi.

A MUNDO szerint pedig Goretzka hozzánk szeretne igazolni a szezon végén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.02. 10:32:53

Cestus írta:Szerintem Masche és Verminator cseréje Marlonra meg Minára eleinte komoly visszalépés lesz, a két mostani cserevédőnk rutinja és magabiztossága sokat ér, mégha a belga üvegember is. Bár az se biztos hogy tényleg lesz ilyen csere.
már csak azért sem hiszem, mert valverde megmondta h rutinos védőt akar. jövőre ha megy mascherano tuti veszünk egy inigo martinezt vagy laportét, meg max visszajön marlon. mina szerintem kasza
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.11.02. 10:28:27

Szerintem Masche és Verminator cseréje Marlonra meg Minára eleinte komoly visszalépés lesz, a két mostani cserevédőnk rutinja és magabiztossága sokat ér, mégha a belga üvegember is. Bár az se biztos hogy tényleg lesz ilyen csere.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.02. 09:50:56

crixus írta:Dembelé pedig még nem elég jók a kezdőhöz és nem is biztos, hogy valaha azok lesznek, hiába a tehetség.
Hátra pedig a Mina,Marlon kettős kelleni fog
érdekes, demebelét simán lefikázod, bezzeg mina kell hátra. gondolom lelkesen nézel minden palmeiras meccset h ennyire magabiztos véleményt írtál #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.02. 00:25:32

recrea írta:Én meg sokkal inkább egy mélységi iranyítót hoznék, sztem nagyon hiányzik a csapatból, szokásos neveken túl fogalmam nincs amúgy, h erre ki alkalmas.

Suarez meg úgysem ül le a padra, Griezmannt sztem megemlíteni is felesleges, nem kell az Valverdenek. Dembele meg érzésem szerint jó lesz.
Irányító kell, játék szervező, olyan ember aki ügyes és jól osztogat szerintem Coutinhonál jobb lehetőségünk nincs. Esetleg Thiago vagy KdB de őket úgyse adják el nekünk.

Suarezt nem a padra gondoltam, oda kicsit drága mulatság lenne az uru, plusz végképp megtörne mentálisan. Szerintem oda is Griezman adja magát, láthatóan olyan 9es kell Valverdenek aki nem bánja ha kicsit ki kell húzódnia, részt vennie a játékban, robbanékony, ügyes, amolyan Eto’o-style. Nyilván Lewandovski vagy Kane nem lenne jó, itt Mèg felmerülhet Mbappe vagy GJ de őket nem hogy nekünk hanem sehová nem adják el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.11.01. 23:35:14

Pulisic-et is szívesen látnám. Fiatal, robbanékony. Szerintem nagy jövő előtt áll.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.11.01. 19:15:09

Középpályást én nem igazán igazolnék. Coutinho is inkább csak Suárez helyett passzolna a balosra, de akkor inkább Griezmann.
Olyan fiataljaink vannak, mint Samper és Alena, akik legalább egy esélyt megérdemelnének a nagyoknál és akkor Sergi Roberto meg Denis is itt vannak még a keretben akikkel számolunk hosszabb távon és Busquets sem matuzsálemi korú. Ez már 5 játékos alsó hangon és Iniesta is valószínűleg a csapat tagja lesz még jövőre is, ahogy Paulinho is. Ez így a két fiatallal együtt 7 játékos és akkor Rakitic vagy Gomes sorsáról nem is beszéltem. Rafinha és Arda biztosan távoznak, én szívesen látnám Gomes-t is a távozók között.
Előre sokkal vékonyabb a keret. Messi, Deulofeu, Dembelé, Suárez és Paco csak számszerűleg elég, de ha maradunk ennél a 4-3-3-as, hamis 9-essel felálló szerkezetnél, akkor Paco-ra és sajnos Suárezre sincs nagy szükség. Deulofeu és Dembelé pedig még nem elég jók a kezdőhöz és nem is biztos, hogy valaha azok lesznek, hiába a tehetség. Griezmann-ról már írtam, hogy ideálisnak tartanám ide, egy Griezmann-Messi-Dembelé/Deulofeu kezdőbe.
Hátra pedig a Mina,Marlon kettős kelleni fog, ha Verma és Mascherano is távoznának a nyáron. Illetve nálam egy jobbhátvéd is nagyon kellene Semedo mögé, mert Roberto-t kár ott elpazarolni.
Szerencsére messze még a nyár. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.01. 18:33:27

másról írsz, mint amiről én írtam. nem a labdavezetését kritizáltam, hanem azt, hogy 95%ban hátrafelé az első mozdulata, gondolata. ezen kéne változtatnia.
Szerintem ez a posztjából adódik, legtöbbször letámadják, ha megkapja, ilyenkor játssza tisztára magát, vagy teszi ki az egyik belsővédőnek.
De egyébként ha már visszazárt az ellenfél, és nem a saját kapunak szembe kapja a labdát, akkor azért bőven adja a lasztikat előre, vagy ível a szélre, védők mögé, vagy teszi Messinek, ha tudja.

A mostani keretből amúgy a Xavi-féle játékra senki nem alkalmas, de SR van hozzá a legközelebb, de ő sem tipikusan az a játékos, aki mélységből irányít. Majd Samper. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.11.01. 18:02:33

csababarca írta:
S.Agüero írta: Ahhoz gyorsabbnak, mozgékonyabbnak kéne lennie.
Egyébként bőven túlzás, amit írsz, állandóan keresi a rést, ahol be tudja játszani a védők közé a labdát Messinek, tegnap is csomó ilyenre volt példa.
Az igaz, hogy nem szokott megindulni egyedül, inkább leadja, ezért nem igazán hibáztatom, nincs meg hozzá a sebessége, hogy 20-30 métert labdát vezessen.
másról írsz, mint amiről én írtam. nem a labdavezetését kritizáltam, hanem azt, hogy 95%ban hátrafelé az első mozdulata, gondolata. ezen kéne változtatnia.

azt sem írtam, hogy a tökéletes megoldás lenne, de a keretből ki más tudná megcsinálni?
SR esetleg.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.01. 17:55:00

S.Agüero írta: Ahhoz gyorsabbnak, mozgékonyabbnak kéne lennie.
Egyébként bőven túlzás, amit írsz, állandóan keresi a rést, ahol be tudja játszani a védők közé a labdát Messinek, tegnap is csomó ilyenre volt példa.
Az igaz, hogy nem szokott megindulni egyedül, inkább leadja, ezért nem igazán hibáztatom, nincs meg hozzá a sebessége, hogy 20-30 métert labdát vezessen.
másról írsz, mint amiről én írtam. nem a labdavezetését kritizáltam, hanem azt, hogy 95%ban hátrafelé az első mozdulata, gondolata. ezen kéne változtatnia.

azt sem írtam, hogy a tökéletes megoldás lenne, de a keretből ki más tudná megcsinálni?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.01. 16:38:17

Mélységi irányító akár lehetne Busi is, de neki valami elektrosokkal kéne kezelni az agyát, kiölni belőle az alibit, és a 99%ban hátrafelé veszem elő a labdát életérzést.
Ahhoz gyorsabbnak, mozgékonyabbnak kéne lennie.
Egyébként bőven túlzás, amit írsz, állandóan keresi a rést, ahol be tudja játszani a védők közé a labdát Messinek, tegnap is csomó ilyenre volt példa.
Az igaz, hogy nem szokott megindulni egyedül, inkább leadja, ezért nem igazán hibáztatom, nincs meg hozzá a sebessége, hogy 20-30 métert labdát vezessen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.01. 15:01:18

Mélységi irányító akár lehetne Busi is, de neki valami elektrosokkal kéne kezelni az agyát, kiölni belőle az alibit, és a 99%ban hátrafelé veszem elő a labdát életérzést.

Tegnap is legalább 5 eset volt, mikor mentünk előre, kapott egy passzt, körülötte 15 méterre senki, és hátrafelé orientálódik, és elkezd hátra forgolódni. Full felesleges mozdulatok.

Na mindegy, de ha bátrabb lenne, és elhinné magáról hogy tud előrefelé is játszani, akkor képes lenne mélységből elirányítani, jobb híján.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése