Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.06.05. 16:48:12

Egyszerüen frászt kapok, aikor a nem létező saját nevelésü hatalmas tehetségeket hiányolják többen Munirtól a Santosokon át egészen Nolitóg, azután Cuenca,Sandró,Telló,Bartra, Fontas,
Deoulofeu, meg akik nem jutnak eszembe Ők sem kaptak lehetőséget? Kaptak. És??? Erről ennyit.
Most ki tudja miért kicsi a meritési lehetőség. De, ha mégis vannak, akkor miért nincsenek?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.05. 15:57:46

Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk
Attól még át lehetne vennie a labdát, és passzolhatna pontosan. Szélen meg sosem volt, csak valamivel közelebb a vonalhoz.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.05. 15:32:50

xyzikeee írta:Egyébként a középpályára biztosan igazolnunk kellene? Nem lehetne esetleg esélyt adni a fiataloknak? Alena sajnos most lesérült, amit nagyon sajnálok, de a most következő szezonban még ő is kaphatna lehetőséget.
Kreatív középpályás kell? Denis Suarez, Ranfinha
Tudom ők nem éppen ugyan az a poszt mint Thiago, aki a védekezésért is felelős. De kit is keresünk pontosan?
VKP? A fiatal Busquetsnek esetleg esélyt adni és rotálva játszatni néha?
Soha az életben nem fogunk kinevelni klasszis játékosokat hogyha az esetleges tehetségek nem kapják meg az esélyt. És itt nem arra gondolok hogy 1 szezonban 2x pályára lép valaki az utolsó 5 percben vagy az egyik kupában egy 3-ad osztályú csapat ellen bohóckodni hagyjuk, hanem tétmeccsen a bajnokságban, mondjuk a kisebb csapatok ellen kezdjenek ezek a fiatalok.
Érezzék azt hogy számítanak rájuk és van esélyük felkerülni véglegesen és stabilan megmaradni az első csapatnál.
Félre értés ne essék, én is örülnék egy Thiagónak, Eriksennek, vagy bármely nagy klasszisnak.
Na majd kderül mi lesz valójában. :)
Részemről oké, hogy Busquets meg Rakitic mögé felhozzuk kis Busit meg mondjuk Sampert, csak Valverdét ismerve félő, hogy ennek az lenne a vége, hogy maximum időhúzó cserék lennének mindketten, Busit és Rakiticet meg évi 60 meccsen játszatná.
Emiatt én szívesebben hoznék ide egy már bevált embert, na persze ha Griezmannért kifizetjük a 100-at, Lenglet-ért a 30-at, Arthurért megint csak a 30-at, akkor már nem valószínű, hogy más is jönni fog, hacsak nem váltunk brutál módra az eladások terén.
Chino írta:Mondjuk, ha posztján játszott volna nem hiszem, hogy játékban ezt hozta volna le.
Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk, hogy elhaltak rajta támadások vagy folyamatosan szerelni tudták. Ő iszonyatosan jól érkezik labdákra, azokat tartja meg, ő a tizenhatoson belül van elemében. Valverde taktikájának ő a legnagyobb vesztese.
Ebben a szerepkörben ez a termés inkább megsüvegelendő.
Egyetértek, és őt ezért is hoztuk ide az MSN-be, mert Neymar és Messi is olyan szélsők voltak, akik borzasztóan lekötötték a védőket, Suáreznek meg középen sokkal több területe volt, hogy nevető harmadikként berugdossa a gólokat.

Más: az Inter opciója Rafinhára elvileg ma jár le, úgy néz ki, nem áll szándékukban megvenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.05. 15:11:24

Tivadar6 írta:
S.Agüero írta: Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
Igen, pontosan erre gondoltam...
Nem vítatom az érdemeit, de a liga második felétől, megérdemelten ült volna a padon...
Mondjuk, ha posztján játszott volna nem hiszem, hogy játékban ezt hozta volna le.
Suarez egy született kilences, neki nem az a feladata és erőssége, hogy kontrákat vezessen vagy 2 emebert cselezzen ki.
Nem akarom védeni, de ő nem egy technikás játékos, kirakva szélre ne is csodálkozzunk, hogy elhaltak rajta támadások vagy folyamatosan szerelni tudták. Ő iszonyatosan jól érkezik labdákra, azokat tartja meg, ő a tizenhatoson belül van elemében. Valverde taktikájának ő a legnagyobb vesztese.
Ebben a szerepkörben ez a termés inkább megsüvegelendő.
Forca Barca!!!!
xyzikeee
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2018.04.06. 11:39:57

2018.06.05. 13:51:28

Egyébként a középpályára biztosan igazolnunk kellene? Nem lehetne esetleg esélyt adni a fiataloknak? Alena sajnos most lesérült, amit nagyon sajnálok, de a most következő szezonban még ő is kaphatna lehetőséget.
Kreatív középpályás kell? Denis Suarez, Ranfinha
Tudom ők nem éppen ugyan az a poszt mint Thiago, aki a védekezésért is felelős. De kit is keresünk pontosan?
VKP? A fiatal Busquetsnek esetleg esélyt adni és rotálva játszatni néha?
Soha az életben nem fogunk kinevelni klasszis játékosokat hogyha az esetleges tehetségek nem kapják meg az esélyt. És itt nem arra gondolok hogy 1 szezonban 2x pályára lép valaki az utolsó 5 percben vagy az egyik kupában egy 3-ad osztályú csapat ellen bohóckodni hagyjuk, hanem tétmeccsen a bajnokságban, mondjuk a kisebb csapatok ellen kezdjenek ezek a fiatalok.
Érezzék azt hogy számítanak rájuk és van esélyük felkerülni véglegesen és stabilan megmaradni az első csapatnál.
Félre értés ne essék, én is örülnék egy Thiagónak, Eriksennek, vagy bármely nagy klasszisnak.
Na majd kderül mi lesz valójában. :)
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.06.04. 21:05:49

S.Agüero írta:
Ez most komoly? 31golt lőtt ebben a szezonban, gondolom kevés
Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
Igen, pontosan erre gondoltam...
Nem vítatom az érdemeit, de a liga második felétől, megérdemelten ült volna a padon...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.04. 20:04:51

Ez most komoly? 31golt lőtt ebben a szezonban, gondolom kevés
Attól még nem nyújtott jó teljesítményt. Volt 2-3 jobb hónapja, és szerintem ez kevés volt.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.06.04. 19:39:56

Tivadar6 írta:Mélyvíz...

Viszont részben igazat adok azoknak a véleményeknek, hogy Messi a barcelona "főlé" nőtt.
Ezt konkrétan erre a témára értem, amiről beszélgettek.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha nem lennének lajossal ekkora haverok, akkor eladnánk, de minimum a padon ücsörögne a pali, ami a mostani teljesítményét nézve, jogos lenne. :roll:
Ez most komoly? 31golt lőtt ebben a szezonban, gondolom kevés
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.04. 19:10:27

S.Agüero írta:
MichaaBee írta:Most olvasom, hogy Digne 15 milla körül érdekli a Bayernt. Azt hiszem ki is használhatnánk az alkalmat, hogy bevonjuk a Thiago üzletbe. =P~
35+Digne nem lenne rossz. :)
35 + Thiago és mehet Digne :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.04. 19:06:13

S.Agüero írta:
MichaaBee írta:Most olvasom, hogy Digne 15 milla körül érdekli a Bayernt. Azt hiszem ki is használhatnánk az alkalmat, hogy bevonjuk a Thiago üzletbe. =P~
35+Digne nem lenne rossz. :)
Jóreggelt :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.04. 18:50:14

MichaaBee írta:Most olvasom, hogy Digne 15 milla körül érdekli a Bayernt. Azt hiszem ki is használhatnánk az alkalmat, hogy bevonjuk a Thiago üzletbe. =P~
35+Digne nem lenne rossz. :)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.06.04. 18:45:21

Most olvasom, hogy Digne 15 milla körül érdekli a Bayernt. Azt hiszem ki is használhatnánk az alkalmat, hogy bevonjuk a Thiago üzletbe. =P~
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.06.04. 17:12:55

ez egy komoly ellentmondás.....ha erős ember kerül a padra az jó a csapatnak de nem jó az illetőnek!
én irigyeltem a Madridot a kispadja miatt de az nyilvánvaló, hogy ők sem tudják sokáig ezt a minőséget ott tartani...(már mint a padon)
a Messi _Suarez duónak is csak egy jó megoldása létezik, ha Lajos képes lesz valami formajavulásra..... akkor ugye Suareznek kéne nyerni az aranycipőt, Messinek meg az aranylabdát...ez lenne a normális :D felállás.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.04. 16:36:04

De ha nem jön össze a Griezmann-üzlet akkor ő is elmehet a francba. Fél évig hitegette a klubbot hogy érkezik, aztán meggondolná magát? Nekem ez túl szürreális, én még mindig azt hiszem, hogy érkezni fog.

Más: Rodrygo mesterhármast és egy gólpasszt szerzett tegnap a Santosban. Nem azt mondom, hogy na ettől most azonnal tegyük le érte az 50 milliót, de mindenképpen szép teljesítmény, hogy 17 évesen 8 meccsen 5 gólos a brazil bajnokságban és harmadik a góllövőlistán. Idén - nyárig biztosan - különösen tele vannak a brazilok tehetségekkel: Vinicius Jr 40-ért megy a Realba, Arthur hozzánk legalább 30-ért, Paulinhót pedig a Vascóból viszi a Leverkusen ugyancsak 30-ért. Ilyen árak hallatán nem is hangzik horribilisnek az az 50 millió. Szinte biztos vagyok benne, hogyha Mi nem, más egészen biztosan ki fogja perkálni érte a kért pénzt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.04. 15:12:21

Cestus írta:A L’équipe meg tagadja, hogy így döntött volna. Mindenesetre ha nem jön, akkor Thiago és/vagy Rabiot in, Q meg mehetne a támadósorba.

A MD amúgy éppen hogy tagadja az Abc hírét a L’équipe-re hivatkozva. Állítólag Gríz képviselői reagáltak így.
Q, mint Q ügynök a James Bondban? :lol: 8)
Szerintem még 40-szer el fogja a sajtó játszani ezt, remélem 15-ig Griezmann nem csak magába dönti el, hanem be is jelenti hivatalosan hogy marad vagy megy a nyáron.


Ha meg akarunk valamit Thiagotol akkor még a VB érdemi része előtt el kéne happolni, különben még az sem lenne kizárva hogy Pep lecsap rá.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.06.04. 14:59:15

Mélyvíz...

Viszont részben igazat adok azoknak a véleményeknek, hogy Messi a barcelona "főlé" nőtt.
Ezt konkrétan erre a témára értem, amiről beszélgettek.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha nem lennének lajossal ekkora haverok, akkor eladnánk, de minimum a padon ücsörögne a pali, ami a mostani teljesítményét nézve, jogos lenne. :roll:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.04. 14:54:36

El Sie7e írta:ahogy rakosgattam a bábukat nálam is Dembele maradt ki a legtöbbször. kérdés mennyire nyeli le hogy padozik. elég sok helyen fix kezdő lenne. kicsit mellényúlt ezzel a Barcába igazolással.
Állítólag még örül is neki, hogy jön(ne) Griezmann, szóval nem valószínű, hogy haragudna emiatt. Suárez kiöregedését kellene megvárnia, az már nincs messze. Utána átrendeződhet a mágnestábla, és bekerülhet a kezdőbe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.04. 14:49:03

ahogy rakosgattam a bábukat nálam is Dembele maradt ki a legtöbbször. kérdés mennyire nyeli le hogy padozik. elég sok helyen fix kezdő lenne. kicsit mellényúlt ezzel a Barcába igazolással.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.04. 14:46:09

El Sie7e írta:hogy állna fel ez a csapat úgy hogy mindegyik nagy név kezd? valaki mindig kimarad. Coutinho se padra jött, ha összejön Griezmann se, Messi fix, Suarez fix, Dembele vele mi van? Busquets fix, Rakitic. még ha Coutinho Iniesta helyére kerül akkor is a padon lenne valaki. 100-150 milliós embereknek mennyire ízlene a rotáció?
Dembélé lenne a pados, szinte tuti. Valverde valószínűleg taktikailag még éretlennek tartja. A Suárez-Messi-Coutinho-Griezmann kvartett nagyrészt játszani fog.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.04. 14:39:31

hogy állna fel ez a csapat úgy hogy mindegyik nagy név kezd? valaki mindig kimarad. Coutinho se padra jött, ha összejön Griezmann se, Messi fix, Suarez fix, Dembele vele mi van? Busquets fix, Rakitic. még ha Coutinho Iniesta helyére kerül akkor is a padon lenne valaki. 100-150 milliós embereknek mennyire ízlene a rotáció?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.04. 14:24:57

Fecooo írta:Akkor elnézést, nem voltam elég figyelmes... :oops:
Megesik. Amúgy szerintem bármelyik lap bármit is nyilatkozik, itt még sok minden fog történni addig, amíg Grizi aláírja nálunk a szerződést, vagy ellenkező esetben augusztus 31.-ig. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.06.04. 14:18:10

Cestus írta:A L’équipe meg tagadja, hogy így döntött volna. Mindenesetre ha nem jön, akkor Thiago és/vagy Rabiot in, Q meg mehetne a támadósorba.

A MD amúgy éppen hogy tagadja az Abc hírét a L’équipe-re hivatkozva. Állítólag Gríz képviselői reagáltak így.
Akkor elnézést, nem voltam elég figyelmes... :oops:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.04. 14:11:36

A L’équipe meg tagadja, hogy így döntött volna. Mindenesetre ha nem jön, akkor Thiago és/vagy Rabiot in, Q meg mehetne a támadósorba.

A MD amúgy éppen hogy tagadja az Abc hírét a L’équipe-re hivatkozva. Állítólag Gríz képviselői reagáltak így.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.06.04. 14:01:20

Grízesmanus nem lesz a Barca játékosa, marad a matracban, a Mundo átvette az ABC nevű hírlap hírét.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.03. 12:02:41

Sinya22 írta:Lehet én értettem félre,de nem az volt már télen,hogy félre is lett rakva a mez,meg le van zsírozva(fel is jelentett talán a Tico mert tárgyaltunk),most meg lehet hogy mégsem?Vagy csak a fizetésén nincs megegyezés?Én nem dőlök a kardomba ha nem jön,Lajossal lehetne cserélgetni bőven,de ha nem jön,akkor is van egy Dembelénk,aki talán sérülés nélkül végig tudja csinálni az alapozást akkor jövőre már nem csak beugrós lehet.
Július elsején válhat hivatalossá bármi, így minden eddigi infónk a dologról csak a médiából jött (de sokszor elég megbízható forrásokból). Amíg alá nem írja nálunk a szerződését, addig az Atlético biztosan győzködni fogja, így szerintem akármit is nyilatkozik a VB előtt, továbbra is folytatódni fog ez a marad-nem marad dilemma. Griezmann-nak pedig az az érdeke, hogy a leszerződtetéséig ne tűnjön tutinak a dolog, mert ha bizonytalanságot kelt, akkor mindkét fél elkezd neki nagyobb pénzeket és prémiumokat ajánlgatni júliusig.

Mindenesetre szerintem eléggé biztos, hogy jön, de várjuk meg azt a nyilatkozatot.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése