Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.03. 11:53:08

Cestus írta:A Sport szerint a vezetőség ultimátumot adott Griezmannak, hogy a következő napokban hozza meg a döntését. A játékos maga azt nyilatkozta, hogy a VB előtt ismerteti, mi lesz vele.
Lehet én értettem félre,de nem az volt már télen,hogy félre is lett rakva a mez,meg le van zsírozva(fel is jelentett talán a Tico mert tárgyaltunk),most meg lehet hogy mégsem?Vagy csak a fizetésén nincs megegyezés?Én nem dőlök a kardomba ha nem jön,Lajossal lehetne cserélgetni bőven,de ha nem jön,akkor is van egy Dembelénk,aki talán sérülés nélkül végig tudja csinálni az alapozást akkor jövőre már nem csak beugrós lehet.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.03. 10:40:26

A Sport szerint a vezetőség ultimátumot adott Griezmannak, hogy a következő napokban hozza meg a döntését. A játékos maga azt nyilatkozta, hogy a VB előtt ismerteti, mi lesz vele.

Gondolom azt fogja tudni bejelenteni, hogy marad-e az Atléticoban, vagy sem. Viszont ha nem marad, azt még nem mondhatja ki szerintem, hogy a Barcába megy-e tovább.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.03. 06:08:23

[quote="Cestus"

AS.

Amúgy ez az ember úgy néz ki, mint Timothy Dalton. Ezen gondolkoztam mindig, amikor fotót láttam róla, hogy kire hasonlít. :D
Viszont ha Segura maradása kérdéses, minimum talonba kellene Thiagot tenni a Segurával kapcsolatos döntésig. Nehogy már egy olyan ember szava döntsön, aki lehet, hogy ősztől már itt sem lesz.

A Sport szerint egyébként a Barca továbbra is nyugodt, és várja Griezmann csatlakozását.[/quote]

Nagy dolog lenne a Segura-Fernandez duó távozása. Jordi lehet, hogy jó szakvezető lenne, de az átigazolási ügyekben nincs nyakig benne. Erre a profilra kellene neki egy jó munkatárs és egy újjászezett figyelő-csdapat. Az is jó lenne, ha a La Masia felügyelete ugyanabban a kézben lenne, mint az első csapaté. Az új felállásban Valverdenek feltétlenül kellene egy év és a végén dönteni a hogyan továbbról.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.02. 12:14:34

Samper írta:
wild írta:Segura helyzete az utóbbi idők kritikái miatt meggyengűlt. Ezért újra előkerült Jordi Cruyff neve. Ő viszont csak úgy jönne ha teljes teljhatalmat kapna az első és a B csapat ill. a La Masia felett.
Ezt hol írják?
AS.

Amúgy ez az ember úgy néz ki, mint Timothy Dalton. Ezen gondolkoztam mindig, amikor fotót láttam róla, hogy kire hasonlít. :D
Viszont ha Segura maradása kérdéses, minimum talonba kellene Thiagot tenni a Segurával kapcsolatos döntésig. Nehogy már egy olyan ember szava döntsön, aki lehet, hogy ősztől már itt sem lesz.

A Sport szerint egyébként a Barca továbbra is nyugodt, és várja Griezmann csatlakozását.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.02. 11:39:10

Samper írta:
Ezt hol írják?
ezt te tényleg meg mered kérdezni?
amikor napi 5ször jösz valami idétlen konteoval, meg belsős infóval, baromsággal, mindenféle alap nélkül.
valaki ír egy hasonlót egyszer és számonkéred?

van bőr a képeden.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.02. 11:34:32

wild írta:Segura helyzete az utóbbi idők kritikái miatt meggyengűlt. Ezért újra előkerült Jordi Cruyff neve. Ő viszont csak úgy jönne ha teljes teljhatalmat kapna az első és a B csapat ill. a La Masia felett.
Ezt hol írják?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.02. 11:10:44

randomguy írta:Pique, Alba, Fabregas az utóbbi pár évből. Egyik sem volt ingyen. Bellerínt is hónapokig kergették tavaly. Pont Thiagonál találnak ki ilyen hülyeséget? Eszem eldobom.
Én fel sem húzom magam, pont ezt vártam tőlük. Még ha el is fogadjuk, hogy Alba, Piqué meg Cesc rég voltak, akkor is ott van Bellerín, tényleg. De várjuk ki még a végét.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.06.02. 11:05:29

Cestus írta:Mundo: Thiagot nem igazoljuk le, mivel Segura kitart amellett, hogy nem jöhet vissza senki, aki eligazolt. Hajlandó viszont kivételt tenni, ha ingyen jön.
Pique, Alba, Fabregas az utóbbi pár évből. Egyik sem volt ingyen. Bellerínt is hónapokig kergették tavaly. Pont Thiagonál találnak ki ilyen hülyeséget? Eszem eldobom.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.02. 10:20:19

Segura helyzete az utóbbi idők kritikái miatt meggyengűlt. Ezért újra előkerült Jordi Cruyff neve. Ő viszont csak úgy jönne ha teljes teljhatalmat kapna az első és a B csapat ill. a La Masia felett.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.02. 10:16:23

Mundo: Thiagot nem igazoljuk le, mivel Segura kitart amellett, hogy nem jöhet vissza senki, aki eligazolt. Hajlandó viszont kivételt tenni, ha ingyen jön.

Jó látni, hogy a board tagjainak elvei vannak. :mrgreen:
A Realnak egyébként szüksége lesz egy Modric-utódra hamarosan, tovább nem írom...

Griezmann meg szintén a MD szerint azt nyilatkozta a baráti után, hogy a VB előtt nyilvánosságra hozza, mi lesz vele a jövőben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.06.02. 10:21:20-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.06.02. 10:10:37

Az lehet, elnéztem, bocs, de a lényegen nem változtat. Mondjuk ez a nem azon az oldalon játszott ahol szokott kifogással meg hagyjatok már!!! A világ legjobb befejezője, egy kétlábas spíler, ne erre hivatkozzatok már! Egyébként meg, azért ne bizzunk ennyire Busiban se. Idén sajnos a tétmeccseken jöttek ki a hibák nála... Romában egyenesen felpofoztam volna, azért amit művelt. Értem hogy stabil labdatartásban. De azért nem ő a legélesebb kés a fiókban már. Akkor ott van a Levante elleni munkája. Úgy szaladtak el mellette a Levante támadói, hogy azt se tudta mi van! Labdatartásban lehet ő az nr1, de abban a szerepkörben, ami ő valóban,(vkp) ordító hibákat szokott csinálni, amitől fogom a fejem néha. Szoval, én imádom Busit, meg a munkáját, de azért ne hozzuk kontrasztnak Rakitic mellé... és igen, nála igaz az a mondás, amit Enrique mondott annó, hogy akkor vesszük észre mekkora és milyen fontos játékos, amikor hiányzik a pályárol... És ez pontrol pontra igaz Rakiticre is!!!!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.02. 09:35:59

Suarez 33 éves? :D
Én úgy tudtam, hogy januárban töltötte a 31-et.

Suarez visszaesése szimplán azért van, mert rosszul használtuk idén, ha a baloson kell bohóckodnia a labdával nyilván nem szabad tőle sokat várni, mert nem Neymar, ő a kapu előtt gyilkos 1 érintésből, remélem ezt sikerült Valverdének felfognia idén, és ennek tudatában rakja össze a csapatot a következő szezonra.

Az hogy már Suareznek is hátrább kell jönnie, és a baloson bénáznia, szintén betudható a KP-s kreativitás gyengeségének(+ Neymar elmenetelének), szóval jogos hogy a KP-t erősíteni kell.
Lehet hogy Rakitic hatalmas munkát végez, de nyomás alatt még mindig Busquets az aki képes labdát tartani(Iniesta elmentével meg főleg), ebben előrelépés lehetne Thiago.
Én úgy vagyok ezzel, hogy a probléma forrását kell megoldani, és nem Suarez tehet arról hogy nincs olyan KP-nk aki rendesen ki tudja szolgálni és kapu elé adni neki a labdát.


Hát még ha ilyen ellenfél ellen 4 KP-val játszanánk, és Rakitic mellett még ott lenne egy Thiago-féle irányító, talán akkor nem halnának meg a labdakihozatalok és a támadásépítések ha Messi nem jön vissza a kezdőkörig.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.06.02. 09:11:36

Komolyan nem tudom mi van itt egy két fejben! Rakitic helyére akarjátok mind Thiagot, mind Eriksent? Egyikük sem ér fel még egy közepes teljesítménnyel játszó Rakétánkkal sem! Szidja mindenki egész évben, holott a legbiztosabb pontja nemcsak a csapatnak, hanem a kp-nak is. Jó persze nem akarok elvakult lenni, neki is voltak pocsék napjai, de ha pl Lajosunkak csak annyi rossz meccse lett volna mint neki, akkor 70 golt rughatott volna.
Inkább azon kellene elmélkedni, hogy a 33 évét betöltő, egyre körülményesebb Lalikát, kivel lehetne fokozatosan kiváltani? Bár azért remélem előtör meg belőle a csatár- ‘menopausa’ és állra ejt minket még 18-19 ben
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.06.02. 08:28:05

Én nem hoznám vissza.
Ha annyira jó akkor miért engedné el BM. Nem bolondok. 27 éves, nem jött ki belőle ami benne van, valószínűleg azért mert nagyon sérülékeny. A sérülékenység nem múlik el.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.01. 23:57:56

. 60-80 millióról beszélnek,
A mai arfolyamot elnezve, es tekintettel arra hogy a Bayern (jol adnak, jol vesznek) adna el a Barcanak (rosszul adunk, rosszul veszunk), meg ezt a 80at is nehezen hiszem el. Ha ennyiert elengednek, azonnal le kell tenni ezt a penzt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 23:18:02

westerngom írta:Off:
Érthető hogy el kell adni, hiszen olyan sok két lábas, mind két oldalon bevethető, villámgyors, fiatal, tehetséges játékosunk van a keretben. A poolnak nagyobb szüksége van rá, mint nekünk, mi majd nézzük ahogy Busquets hátul húzogat utolsó emberként a kapunk előtt, mert nincs kit indítani.

On:
France vs Italy 3-1 Goal Dembélé 01/06/2018 HD
https://www.youtube.com/watch?v=nYhVOwk9LYY" target="_blank

Idegen test :mrgreen:
Dehogy adjuk el. :D Meg ő sem menne el (pláne ilyen Poolba meg Arsenalba), még ha padoznia kell huzamosabb ideig, akkor sem szerintem. Ez volt az álma, a fizut máshol szintén nem kapja meg, Umtiti haverja itt van, stb.

Nagy gólt akasztott ma amúgy valóban.
S.Agüero írta:
Más: ha mondjuk végül a CDR-ben minden párharcot egymeccsesre redukálnak (jelenleg a negyeddöntőig lenne így, tudom), vajon Cillessen menne? Így aztán végképp semmit sem játszana.
Jövőre még marad a szokásos menetrend.
Ja, tudom.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.01. 23:15:27

Más: ha mondjuk végül a CDR-ben minden párharcot egymeccsesre redukálnak (jelenleg a negyeddöntőig lenne így, tudom), vajon Cillessen menne? Így aztán végképp semmit sem játszana.
Jövőre még marad a szokásos menetrend.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.01. 23:15:05

Cestus írta:TV3: a Liverpool érdeklődik Dembélé iránt, azonban a Barca (jelenleg) nem akarja eladni, emellett Valverde is számít rá a következő szezonban. Akkor gondolják meg csak az eladását, ha a vételárával megegyező pénzt kapnánk érte.
Off:
Érthető hogy el kell adni, hiszen olyan sok két lábas, mind két oldalon bevethető, villámgyors, fiatal, tehetséges játékosunk van a keretben. A poolnak nagyobb szüksége van rá, mint nekünk, mi majd nézzük ahogy Busquets hátul húzogat utolsó emberként a kapunk előtt, mert nincs kit indítani. Komolyan mondom beszarás ami itt megy. #-o

On:
France vs Italy 3-1 Goal Dembélé 01/06/2018 HD
https://www.youtube.com/watch?v=nYhVOwk9LYY" target="_blank

Idegen test :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára westerngom 2018.06.01. 23:18:53-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 23:01:44

S.Agüero írta:Catalunya Radio | Thiago és a Barcelona tárgyalnak egymással egy esetleges visszatérésről.

https://twitter.com/Thiago6/status/1002635751715196928" target="_blank

[-o<
Kíváncsi leszek. 60-80 millióról beszélnek, 60-at megér simán, csak el kell adni Gomeséket.

Más: ha mondjuk végül a CDR-ben minden párharcot egymeccsesre redukálnak (jelenleg a negyeddöntőig lenne így, tudom), vajon Cillessen menne? Így aztán végképp semmit sem játszana.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.01. 22:14:31

Catalunya Radio | Thiago és a Barcelona tárgyalnak egymással egy esetleges visszatérésről.

https://twitter.com/Thiago6/status/1002635751715196928" target="_blank

[-o<
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 16:24:15

lesliejr12 írta:Nagy tehetség a srác, csak ki kell forrnia. Jól passzol, tud váratlant húzni, kapura is veszélyes, de még csinál sok butaságot és eltűnik néha a pályán. Hiába volt drága, ő az aki ha padozik akkor nem fog még hisztizni 3 hét után.
Egyetértek. Ha mondjuk extrém esetben még 3 évet padozik, még akkor is csak 23 lesz. Persze sokba van a klubnak, de hát ők intézték így.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.06.01. 15:46:21

Thiago jó igazolás lenne. Más kérdés, hogy addig felesleges beszélni róla míg nem látjuk, kik távoznak vagy inkább kiket tudunk eladni a középpályáról. De azonnal be tudna illeszkedni, hiszen ismer minket, ismeri a játékot is. Rakitic más stílus, fizikálisabb, darabosabb, védekezésben jobb, Thiago meg a támadásoknál lenne nagy segítség. Viszont Arthur miatt talán felesleges. A brazil azonban lutri, míg nem látjuk,hogyan teljesít.
Dembélét marhaság lenne eladni. Nagy tehetség a srác, csak ki kell forrnia. Jól passzol, tud váratlant húzni, kapura is veszélyes, de még csinál sok butaságot és eltűnik néha a pályán. Hiába volt drága, ő az aki ha padozik akkor nem fog még hisztizni 3 hét után.
Sok múlhat a nyáron. A következő 2-3 évünk még nagyon jó lehet, aztán elköszönnek szépen lassan Messi-ék is és egy teljesen új korszak fog kezdődni a klub életében és a mienkben is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 14:55:50

TV3: a Liverpool érdeklődik Dembélé iránt, azonban a Barca (jelenleg) nem akarja eladni, emellett Valverde is számít rá a következő szezonban. Akkor gondolják meg csak az eladását, ha a vételárával megegyező pénzt kapnánk érte.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.01. 14:48:14

Cseri írta:Thiagot,kinek a helyére? Nekem nem hiányzik,lassú,védekezésben nem a legerőssebb,kiszorult a bőrtangások kezdőjéből is.Meccsenként van egy-két komoly elpasszolt labdája. Okkal ment el,a padot sem tűri.

Rakitic, helyén bőven jó lenne. Erről a védelemről úgy beszél itt mindenki, mintha csak úgy nyeltük volna a gólokat. A bajnokságban csak az Atletico kapott kevesebb gólt, a Bl-ben a Roma visszavágóig, összesen 4 gólt kaptunk. Nem olyan rossz Thiago védekezésben, mint azt itt egyesek képzelik, csak Rakitic inkább fizikálisabb. A labdakihozatalokban, amivel tényleg gond volt, pedig nagy előrelépés lenne és ha szükség van tud irányítani, nem Messinek kell folyamatosan visszalépni, mert más nem képes onnan osztogatni . Ezzel azért egy komoly kezdő és nem gyenge padunk lenne kp-n is. Nem Gomesnek vagy Denisnek kellene adott esetben beállni, hanem ott lenne egy Rakitic, Dembelé, Paulinho trió esetenként SR. Bár ez függ attól, hogyan képzeli el taktikát jövőre Valverde.
Most sokan le fognak szólni, hogy az öregséget nyomom, de a szezonban a horvát már 31 lesz, nem bírja a 50-60 meccset.

Mellesleg amikor egészséges volt, szinte minden meccsen játszott, idén volt többször csere, de tavalyelőtt, tavaly stabil kezdő.

Persze én elfogult is vagyok irányába, de helye biztosan lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 12:42:59

Cseri írta:Thiagot,kinek a helyére? Nekem nem hiányzik,lassú,védekezésben nem a legerőssebb,kiszorult a bőrtangások kezdőjéből is.Meccsenként van egy-két komoly elpasszolt labdája. Okkal ment el,a padot sem tűri.
Rakitic helyére nálam. Viszont a horvátot is megtartanám lehetőleg, aztán mehet a rotálás. A Realban, Bayernben működik, csak nálunk van ez minden játékossal, hogy senkit nem lehet a padra tenni egy meccsre sem. A védekezés nem minden elemében rosszabb amúgy Rakétánál. Persze gyengülnénk vele ezen a téren valamelyest, viszont jobban el tudnánk dugni a labdát. A horvát meg nagy kedvencem, játékosként és emberként is bírom. A mostani év szavazásán valamelyik kérdésnél kiemeltem külön őt (év középpályása vagy ilyesmi), mivel nem semmi, honnan jött vissza magas szintre (Luchonál egy időben belesüllyedt a Gomes-Rafinha-DS alkotta posványba, és nem volt kezdő). Tavasszal pedig szerintem a legjobb középpályásunk volt, mivel Busquets jelentősen visszaesett. Viszont továbbra is áll, hogy lassú, nyomás alatt nem tudja továbbtenni a labdát, az egyérintős játék sem az erőssége. Jó játékos, de a betonkezdő státusza nem indokolt.

A Bayernben Thiago alapember volt egészen Heynckes érkezéséig. Akkor lesérült 1-2 hónapra (igen, ez hátránya továbbra is), és az öregnek nélküle kellett összeraknia a csapatot. Utána meg nem akarta a már összeállt kezdőt vele megbontani. Ez nagy pech volt neki.
Ja és ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a bikaerős spanyol középpályán is kezdő, a VB-n majd egész nyáron nézhetjük Iniesta, Busquets és Isco partnereként. Azért ez is más kontextusba helyezi a dolgot kissé.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése