Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.09. 08:39:58

Nero. : Nem olyan biztos az.. :D
https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5A9DDB5D


De természetesen az lenne a legjobb, ha Suarez vissza nyerné a formáját, azzal nyernénk a legtöbbet. Tegnap találtam egy hosszú interjút vele kapcsolatban, elmondta hogy teljesen jogosak a kritikák, a stadion füttyét is megérti, őt is nagyon zavarja a jelenlegi formája, ezért mostantól minden erejével azon lesz hogy helyre hozza magát mentálisan és fizikálisan is.

Remélem így is lesz.Még mindig 30 éves, simán benne lehetne 3-4 jó év.

Plusz Coutinhorol is beszélt, hogy szeretett volna nyáron ide jönni, és reméli hogy sikerül az üzlet


Ha megtalálom megint, akkor mindenképp berakom a forrást/linket
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.09. 00:59:18

Gondolom szívesen visszamenne Liverpoolba,
Nekem meg sajnos van egy olyan sanda gyanúm hogy igencsak nehéz lesz megszabadulni a mi öreg Lajosunktól. Egyrészt a fizetése az kb. a triplája mint amit a Poolban kapna, másrészt úgy tűnik ő és a család is nagyon jól érzik magukat Barcelonában, plusz szerintem ő nagyon hisz abban hogy majd újra összekapja magát.
A Liverpool egy vesztes csapat, de nem teljesen hülyék, ők is látják hogy a jelenlegi Suarez mit tud (vagy éppen mit nem). Nem biztos hogy Klopp minden követ megmozgat majd azért hogy megszerezzék, ugyanez igaz más komolyabb csapatokra. Jelenleg semmi garancia arra, hogy majd feljavul.

Ne legyen igazam, de szerintem nehéz szülés lesz őt innen kirakni. Egyébként nem fikázni akarom megint szokás szerint, mai piacon a 40 milla az reális ezért a Suarezért, de melyik az a top csapat akiknek mindenáron kell majd az akkor már 32 éves Suarez?
Az Atleticoban eltudnám képzelni, és adná is magát hogy belevonjuk a Griezmann üzletbe de akkor csatár nélkül maradnánk a BLre ami meg nem történhet meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21190
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.11.08. 23:53:58

S.Agüero írta:
Coutinhora szerintem 100x nagyobb szükség van, és szerintem amíg itt van Suarez, addig nincs értelme Griezmannt idehozni. Ha csak nem rakják be Messit főállásba középpályára, elé meg Dembelé-Suarez-Griezmann.
Suárez szerintem megy nyáron 40 milla körül vissza Angliába, helyére meg jön Griezmann Dembélé és Messi mellé, középre meg Coutinho.
Ha az uruguayi nem szedi össze megát, könnyen lehet, hogy tényleg távozni fog nyáron. Gondolom szívesen visszamenne Liverpoolba, és ez megkönnyíthetné Coutinho megszerzését.

Griezmanntól pedig nem vagyok elájulva, a fénykorában lévő Suareztől szerintem messze van, de 100 millióért jó üzlet lenne, nála jobb játékos megszerezhető nincs a piacon, szóval áldásomat adnám rá.

A másik elképzelésem Suarez pótlására egy kicsit más típusú játékos lenne, Martial. Őt akkor próbálnám meg, ha Griezmann a MU-t választaná, hiszen akkor a másik franciát valószínűleg elengednék.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.08. 21:52:37

baas11 írta:"...Nem az edző kért meg, hogy játsszak bal oldalon, magamtól húzódtam ki a szélre, mert láttam, hogy ott nincs senki." by Suarez
-

Ez azert eleg szomoru, akár hogy is nezzük Neymar oriási ürt hagyott .... es az a Minőség nincs potolva jelenleg, söt kb, Suarezt is "elvitte" magával.... nem kérdés hogy kell mielöbb Coutinho és Dembele.
Pontosan. Ezért bízom benne, hogy Dembele felépülése után Neymar helyén fog játszani, és akkor Lajos is beljebb jöhet.

Bár az tény hogy Suarez nem a pozíció miatt gyenge, hanem formán kívül van már egy jó ideje sajnos, tavasszal is gyenge volt pedig volt még Neymar.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.11.08. 21:41:20

"...Nem az edző kért meg, hogy játsszak bal oldalon, magamtól húzódtam ki a szélre, mert láttam, hogy ott nincs senki." by Suarez
-

Ez azert eleg szomoru, akár hogy is nezzük Neymar oriási ürt hagyott .... es az a Minőség nincs potolva jelenleg, söt kb, Suarezt is "elvitte" magával.... nem kérdés hogy kell mielöbb Coutinho és Dembele.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.08. 20:48:34

Coutinhora szerintem 100x nagyobb szükség van, és szerintem amíg itt van Suarez, addig nincs értelme Griezmannt idehozni. Ha csak nem rakják be Messit főállásba középpályára, elé meg Dembelé-Suarez-Griezmann.
Suárez szerintem megy nyáron 40 milla körül vissza Angliába, helyére meg jön Griezmann Dembélé és Messi mellé, középre meg Coutinho.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6676
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.08. 20:35:01

BarcafanTomee írta: Ha jól emlékszek akkor tavaly hosszabbított 2022-ig. De van a szerződésében egy záradék, amit már nagyon sokszor leírtak többen is, hogy januártól 100 milláért vihetni bárki, ennyi lesz a kivásárlási ára.
Hát ha Griezmannért letesszük a 100-at, de Coutinhoért 80+az idiót bónuszoknál nem mentünk feljebb, vagy még rá is megy a Coutinho transzferre, akkor főbe lövöm magam.

Coutinhora szerintem 100x nagyobb szükség van, és szerintem amíg itt van Suarez, addig nincs értelme Griezmannt idehozni. Ha csak nem rakják be Messit főállásba középpályára, elé meg Dembelé-Suarez-Griezmann.

Na de majd meglátjuk, közbe ahogy olvastam Ernőbá felszólt, hogy olyan játékosokat igazoljanak, akiket a kezdőben tud használni. Elég diplomatikus az öreg :D (Diario Sport)

Ugyanők azt is írták, hogy a vezetőség szerint gyenge lehet a keret egy BL győzelmehez, ezért igazolnának még télen. Erről viszont lecsúsztunk, mert akár Griezmann, akár Coutinho jön, egyik sem játszhat a BL-ben, Európa Liga-szintű csapatból meg nem hinném, hogy beférne valaki. Talán ugye Groetzkát figyeljük, de Ő 22 évesen, szezon közepén inkább zsákbamacska lenne, mint biztos megoldás a középpályára, bár nem követem a Schalkét.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.11.08. 20:00:29

Gyűlöli a RM-et, szóval miért ne jönne ide? :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.11.08. 18:39:26

Azért a 100 milka is mese habbal, a gyakorlatban leteszi a junájtid is, aztán majd lehet Grízest prémiumokkal meg magas lóvéval győzködni. Bár talán amúgy is így lenne. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.08. 17:41:03

Nero. írta:Simeone szerintem nem egy hulye ember meg tiszteli annyira a Barcát hogy nem fog akadékoskodik.
mondjuk ha letesszük a pénzt sok beleszólása nincs
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.11.08. 17:40:00

Nero. írta:Ha az Atletico nem megy tovabb a BLben és a bajnokságba se lesznek lőtavolon belül akkor megtörténhet/meg kell hogy történjen a transzfer.

Simeone szerintem nem egy hulye ember meg tiszteli annyira a Barcát hogy nem fog akadékoskodik.
Nem hinném, hogy a Barcát tisztelné, inkább akkor meg van fogva. És igen kieshetnek.
Bajnokságban még bármi lehet, azért a 3-4 hely összejöhet még nagyon sok van hátra. A francia jó igazolás lenne. Főleg 100 körül.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.08. 17:14:30

Ha az Atletico nem megy tovabb a BLben és a bajnokságba se lesznek lőtavolon belül akkor megtörténhet/meg kell hogy történjen a transzfer.

Simeone szerintem nem egy hulye ember meg tiszteli annyira a Barcát hogy nem fog akadékoskodik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.11.08. 16:40:40

BarcafanTomee írta:
davi10 írta:Griezmannak nem jár le nyáron a szerződése? Vagy idén járt volna le, csak hosszabbított? Ha igen akkor mennyivel?
Ha jól emlékszek akkor tavaly hosszabbított 2022-ig. De van a szerződésében egy záradék, amit már nagyon sokszor leírtak többen is, hogy januártól 100 milláért vihetni bárki, ennyi lesz a kivásárlási ára.

Az fog dönteni, hogy a francia mit szeretne és mennyiért.
elvileg ez a záradék jövőnyáron visszaugrik 200-ra, szóval csak most télen 100. de a franc se tudja, annyifélét lehet(ett) olvasni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.11.08. 15:37:43

davi10 írta:Griezmannak nem jár le nyáron a szerződése? Vagy idén járt volna le, csak hosszabbított? Ha igen akkor mennyivel?
Ha jól emlékszek akkor tavaly hosszabbított 2022-ig. De van a szerződésében egy záradék, amit már nagyon sokszor leírtak többen is, hogy januártól 100 milláért vihetni bárki, ennyi lesz a kivásárlási ára.

Az fog dönteni, hogy a francia mit szeretne és mennyiért.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.08. 15:00:52

Ha csak a sallangtól szabadulunk meg, attól még nem leszünk kreatívabbak, és még mindig a kifelé tartó Iniesta lenne az egyetlen, aki képes középen valami váratlanra. Ide igazolni kell. Coutinhoval kapcsolatban csak az a kérdés, már most a télen jöjjön, vagy várjunk vele nyárig.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7427
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.11.08. 14:29:54

barca0417 írta:Én Griezmannal úgy vagyok, hogy jó játékosnak tartom, az ára se érdekel, és mindenképpen jobb lenne a jelenlegi Suáreznél. Viszont: Én jobban örülnék ha a United-hez menne mi meg, úgymond surranó pályán megszereznénk Martialt. Nekem ő valahogy jobban beleillene a képbe. képes 9-es pozícióban is játszani, meg balról indulva is. És tipikusan olyan tehetség, akiben ott van a lehetőség csak még nem tudott előjönni belőle mert nem kapta meg rá feltétlen a lehetőséget. Gondolok itt Rashfordra, Mbappéra akik miatt háttérbe szorult kicsit így vagy úgy.
Én is nagyon kedvelem Martialt, baromi szívesen elnézném itt, de erre nem sok esély van Griezmann ide vagy oda. Elég szép összeget adtak érte ha jól emlékszem, a mai arányokban ott van MBappé ára körül és gondolom hosszú távra terveznek vele.
Amellett úgyis a Coutinho-ügy van terítéken, ami valljuk be jogos is.
A legnagyobb "igazolásunk" szerintem mégis az lenne, ha a sallangtól sikerülne megszabadulni.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.11.08. 14:13:47

Én Griezmannal úgy vagyok, hogy jó játékosnak tartom, az ára se érdekel, és mindenképpen jobb lenne a jelenlegi Suáreznél. Viszont: Én jobban örülnék ha a United-hez menne mi meg, úgymond surranó pályán megszereznénk Martialt. Nekem ő valahogy jobban beleillene a képbe. képes 9-es pozícióban is játszani, meg balról indulva is. És tipikusan olyan tehetség, akiben ott van a lehetőség csak még nem tudott előjönni belőle mert nem kapta meg rá feltétlen a lehetőséget. Gondolok itt Rashfordra, Mbappéra akik miatt háttérbe szorult kicsit így vagy úgy.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6676
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.11.08. 13:53:42

Griezmannak nem jár le nyáron a szerződése? Vagy idén járt volna le, csak hosszabbított? Ha igen akkor mennyivel?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21190
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.11.08. 00:04:26

Feast4 írta: Ezt én nem is vitatom csak mig náluk van aki bejött nálunk kb. senki.Umtiti talán most Semendo de ha nem kész játékost hoztunk (sokan közülük is) szinte mind megfőtt.

Ahhoz nem kell nagy ész hogy valaki azt mondja Couthino nagy játékos és bevállna.De ahhoz mondjuk hog te Kiss Pista lehet a következő Messi ahhoz már igen.
Viszont ők sokkal inkább megengedhetik maguknak a kísérletezgetést, ők építhetnek évikig csapatot, építhetnek évekig egy fiatal tehetséget, mi nem.

Nálunk most elvárás, hogy minden évben minden fronton versenyképes csapatunk legyen, az új igazolásoktól is azonnal jó játékot várunk, főleg, akik sok pénzbe kerültek. Dembelét is vannak akik néhány meccs után rögtön kikezdték. Valószínűleg, helyette is inkább kész játékost hoztunk volna, ha megszerezhető klasszis a poszton, de nem volt.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.11.07. 23:34:52

Grimaldo írta:
Feast4 írta:Valamelyik nap a Tottham meccset nézve azon filóztam, hogy legalább 3 játekosuk van aki hozzánk is beférne fiatal és egy zacskó szotyiért szerezték a mostani árakhoz képest.Ez ismét megerősített abba, hogy nekünk ilyen térwn komoly változások kellenének...
Ez így igaz,de nézd már hány félrement igazolásuk volt,mert hidd el sokkal több mint jó.
Ezt én nem is vitatom csak mig náluk van aki bejött nálunk kb. senki.Umtiti talán most Semendo de ha nem kész játékost hoztunk (sokan közülük is) szinte mind megfőtt.

Ahhoz nem kell nagy ész hogy valaki azt mondja Couthino nagy játékos és bevállna.De ahhoz mondjuk hog te Kiss Pista lehet a következő Messi ahhoz már igen.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.07. 23:17:58

Cestus írta:Szerintem kizárt dolog, hogy ez az Mbappés sztori igaz. Ennyire agyonhájpolt játékost tuti nem sikerült volna úgy leigazolnunk, hogy kb. semmit sem hallunk erről nyáron. Inkább csak a Mundo újságíróinak jár a szájuk. Ráadásul Dembélé egész korán zsebben volt, és rajta kívül még középpályást és védőt vettünk volna.

már tavasszal is voltak hírek, nyáron is.

más kérdés, hogy itt elintézték annyival hogy úgyis a realba megy, mert csak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.11.07. 22:28:00

BarcafanTomee írta:Érdekes mesét hozott most le a Sport.

De végül a francia olyan dolgokat kért amit a Barca nem akart teljesíteni.
Azt lehet tudni hogy például mit ?...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.11.07. 21:26:57

Szerintem kizárt dolog, hogy ez az Mbappés sztori igaz. Ennyire agyonhájpolt játékost tuti nem sikerült volna úgy leigazolnunk, hogy kb. semmit sem hallunk erről nyáron. Inkább csak a Mundo újságíróinak jár a szájuk. Ráadásul Dembélé egész korán zsebben volt, és rajta kívül még középpályást és védőt vettünk volna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.11.07. 21:21:18

Múltkor nyilatkozott egy emberke erről,csak nem mondott hülyeséget.
Mindazonáltal, inkább a Monaco biztosítéka volt a Barca féle ajánlat, ha a PSG üzlet nem menne át az FFP-n. (azon minden átmegy, jelentéktelen szabály, vagy szervezet, vagy akármi)

Szóval a valószűni, hogy mindig is a PSG volt az első opciója mind a csapatnak (Monaco), mind MBappénak.

Nem hiszem, hogy mese, minden valamire való klub odadobott érte egy komolyabb összeget, bepróbálkozott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.11.07. 20:41:06

BarcafanTomee írta: Sokszor nem is tudjuk, hogy milyen nűanszokon múlhat, hogy melyik csapat szerez meg egy játékost. Más részről ő lehet, hogy tényleg minden pénzt megér. 2-3 évnél tovább úgy sem marad a PSG-nél, el sem tudom képzelni akkor mennyit fognak kérni érte, meg maga a játékos is miket fog kérni...
De akkor már ki lehet fizetni érte akármennyit, mert akkor már tényleg bizonyított.
Teljesen védhető sztori, új csapatnál se kavar be ez.
Most meg egy 18 éves gyerek kb ugyanannyi fizut kap, mint ahány êves.
madridista
Válasz küldése