Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 15:05:00

Nero. írta:Nekem az rémlett hogy ő a PSGben inkább a kp baloldalán játszik mint Iniesta és inkább irányító de akkor tévedtem.
Abban nem tévedtél, hogy a baloson szokott játszani, de ő sokkal inkább box-to-box mintsem klasszikus irányító, kell mögé is egy ember, de ő lényegesen jobban szerel mint nálunk szerintem bármelyik kpás, mellé még az irányítói véna is benne van. Kétlem, hogy a jobboson ne tudna összejatszani Messivel, Iniesta meg sajnos egyre többet hiányzik, így valszeg azon az oldalon is játszhatna bőven.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 14:31:59

Nekem az rémlett hogy ő a PSGben inkább a kp baloldalán játszik mint Iniesta és inkább irányító de akkor tévedtem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 11:00:32

Nero. írta:A kp jobboldalán mindig is egy védekezőbb szellemű játékos kezd, Rakitic vagy Gomes, amikor pedig Iniesta egészséges akkor egyértelműen a kezdőben a helye már a felsőházi csapatok ellen is.
Ardát rizikós lett volna eladni de Neymar nem sérülékeny és ennyiért belehetett volna vállalni, de amugy Rafinha is tudná helyettesíteni.
Miért Verratti nem védekező szellemű? Pedig mintha jobban csinálná, mint majdnem az összes kpásunk. :mrgreen:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 10:47:09

zeli39 írta:
2016-ban meghosszabbította a szerződését 2021.június 30.
Ibrára gondolt a költő. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.14. 09:58:10

visca el barca írta:
Feast4 írta:A PSG ha ragaszkodik valakihez azt nem hozzuk el.Meg ott van még a fizetése is ami gyanítom nagyon szép hosszú szám.
ibrát is elengedték, meg vele együtt évi kb 30 gólt.


amugy a kicsinek 2021-ig van szerződése és heti 130.at keres, nálunk ennél többet kap piqué, masch, busi, ininest, meg az egész msn

de hogy pákó mire kap heti cirka 120-at azt nem tudom :lol: de amugy ha matiyt nyáron elpasszoljuk meg még vkit, akkor bőven lenne pénz a fizetésére (mert hogy ez nálunk mindig probléma)
Lejárt a szerződése nem írta alá az újat.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.14. 06:33:29

Verratti alapból is egy melós játékos, ha az ő védekezése nem elég, akkor nem tudom, hogy mi a szint.

Az viszont szerintem tényleges probléma lehetne, hogy mihez kezdene, ha Messi hátralép, mert szélsőnek pont úgy nem való, mint Rakitic. De akkor Messinek se kéne olyan mélyről szerveznie igazából, szóval lehet fel se merülne a probléma, de azért ez is egy kényes kérdés szerintem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 05:24:19

MQuCsabi írta:Nincs olyan, hogy el kellett volna engedni. Arda nem akart elmenni. Akkora ostobaságokat tudtok írni. Komolyan falnak megyek
Douglas se akart elmenni és csak összehoztak egy kölcsönt. :D Az egy dolog mit akar a játékos és másik, hogy mi a klub érdeke.
50 millióért én is azonnal elengedtem volna Turant, attól függetlenül, hogy bírom. Ez annyi pénz, hogy az átigazolásából is pozitívan jöttünk volna ki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.14. 02:39:29

Nincs olyan, hogy el kellett volna engedni. Arda nem akart elmenni. Akkora ostobaságokat tudtok írni. Komolyan falnak megyek
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 02:18:45

A kp jobboldalán mindig is egy védekezőbb szellemű játékos kezd, Rakitic vagy Gomes, amikor pedig Iniesta egészséges akkor egyértelműen a kezdőben a helye már a felsőházi csapatok ellen is.
Ardát rizikós lett volna eladni de Neymar nem sérülékeny és ennyiért belehetett volna vállalni, de amugy Rafinha is tudná helyettesíteni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 00:41:44

Nero. írta:Azért így közvetlenül a párharc elott egy ilyen nyilatkozat nem semmi :D Biztos vagyok benne, hogy nagyon jönne a gyerek én is szívesen látnám és kelleni is fog nekünk de jövőre még nem hiszem hogy itt állandó kezdő lenne pedig egy ilyen sztárt folyamatosan foglalkoztatni kell.

Amugy elvileg egy kínai klub 50 millát fizetett volna Turanért télen, hát ennyiért el kellett volna engedni...
Miért kitől nem férne be? Rakitic? AG? Rafinha? DS? Ne humorizáljunk már. Az meg hogy el kellett volna enged, aha és kit veszünk télen aki ilyen jól játszik Neymar helyén?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 00:34:59

Azért így közvetlenül a párharc elott egy ilyen nyilatkozat nem semmi :D Biztos vagyok benne, hogy nagyon jönne a gyerek én is szívesen látnám és kelleni is fog nekünk de jövőre még nem hiszem hogy itt állandó kezdő lenne pedig egy ilyen sztárt folyamatosan foglalkoztatni kell.

Amugy elvileg egy kínai klub 50 millát fizetett volna Turanért télen, hát ennyiért el kellett volna engedni...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.13. 19:14:42

Feast4 írta:A PSG ha ragaszkodik valakihez azt nem hozzuk el.Meg ott van még a fizetése is ami gyanítom nagyon szép hosszú szám.
ibrát is elengedték, meg vele együtt évi kb 30 gólt.

amugy a kicsinek 2021-ig van szerződése és heti 130.at keres, nálunk ennél többet kap piqué, masch, busi, ininest, meg az egész msn

de hogy pákó mire kap heti cirka 120-at azt nem tudom :lol: de amugy ha matiyt nyáron elpasszoljuk meg még vkit, akkor bőven lenne pénz a fizetésére (mert hogy ez nálunk mindig probléma)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.13. 19:13:54

zeli39 írta:palesz77 a te írásaid általában a józanság szintjén szoktak lenni de néha átcsap álomvilágba ,az Iniesta-Busquets nem értem,hogy élvezhet prioritást ,,Iniesta 33. évét tapossa a csapatnak egy szezonban 60 tétmeccse tuti van őrá már nem lehet építeni mint alapjátékos 2-3 szezon még benne van de max szezononként 20 meccs .Busquets mellől elment Xavi ha már Iniesta sem lesz akkor Busquets olyan mint ha egy 3 éves gyereket a szülei ott felejtenek a Westend City centerbe teljesen hitehagyott :-)Megpróbálták ebben a szezonban átvariálni a középpályánkat hát nem sok sikerrel .Szerintem ez ügyben valamit a nyáron lépni kell
Már ne haragudj nem támadni akarlak, de nem lehetne írásjelekket is beletenni az írásodba, főleg a második részbe? Vesszők, pontok stb. Baromira nehéz így olvasni, értelmezni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.13. 19:12:27

Ez legalább olyan jó, és megalapozott érv, minthogy Messi félkezű óriás Xavi és Iniesta nélkül...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.13. 18:56:14

Ini ha ép, akkor ő az elsőszámú kezdő még, szerintem ez tiszta sor, nincs nála jobb a posztján a kora ellenére se. Az is tiszta sor természetesen, hogy nem lehet rá hosszútávon építeni, látszik, most is sérült a szezon felében, kell egy normális ember a helyére, vagy legalább eldönteni, hogy kit akarunk oda, és azt beépíteni amíg még Andrés is itt van, nem minden meccsen mással próbálkozni - aztán ha az nem jön össze, robbantani a bankot valakiért. De attól még minimum a következő szezonra számolok vele a kezdőben én speciel, szerintem hülyék lennénk nem kihasználni amíg lehet. Busiról meg nem fog meggyőzni engem senki, hogy gyenge játékos, és Xaviból és Iniből élt. Kell neki egy labdatartós rendszer, és egy funkcionáló csapat, tény, de ez igazából minden középpályásnak kell egy keret, ahol kiteljesedhet. De ha ez megvan, akkor viszont nem kell neki Xavi vagy Ini, nélkülük is tud jól játszani, láttunk már rá nem egy példát. Pihentetni kell, ez látszott idén is, mert a szezon elejét átaludta, és akkor tényleg megérezte a csapat a gyengélkedését. De ez úgy rajta is ragadt a szezonján ahogy látom, pedig a Real és a Sociedad ellen pl "társak nélkül" is parádézott. Azt a formáját nem cserélném én el speciel senkire, olyankor egy ehhez hasonló rendszerben top3 minimum. Plusz én ugye nem is hagynám el a stílust, változtatnék kicsit nyilván, új elemek, stb, de az alap maradna. Abba meg passzol Sergio, akár hogy is nézem..
zeli39 írta:Megpróbálták ebben a szezonban átvariálni a középpályánkat hát nem sok sikerrel .Szerintem ez ügyben valamit a nyáron lépni kell
Ez meg igaz, de erre írta VEB, hogy töltelék emberekkel próbáltuk ezt megtenni. Kicsit talán erős az a megfogalmazás, de részben igaz. Olyan emberekkel, akik önmagukat keresik, játszhatunk bármilyen rendszerben, az nem fog flottul működni.. Kicsit el kell mozdulni a minőség irányába a mennyiség helyett a középpályán, és máris jobb lesz az összkép szerintem. De ez lehet csak az én álomvilágomba van így persze, viszont attól még én így látom.. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.13. 18:43:57

Jelenlegi csapatból elsősorban Iniesta "utódját" kell megkeresni, minél hamarabb.

Lehetőleg még úgy, hogy közben a Don is játékképes, ne az legyen hogy visszavonul aztán hirtelen kapkodva keresünk valakit, és vagy bejön, vagy nem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.13. 17:54:18

Nem kell itt sza...szöszölni.Amennyi pénzt baromságora elnyom a klub Couthino, Koke, Verratti középpályát be az MSN mögé aztán pusztul minden. :D Aztán három év múlva cseréljük Suarezt Lacazettere, hozzuk Dembeleet és csoki! :D

Na most hogyha egy pillanatra lejövünk az FM-ről tényleg hatalmas buli lenne ha meg tudjuk szerezni főleg hogy nem egyszer nyilatkozott hogy Juventus szurkoló és szeretne ott játszani mindenképp.Ez a nyilatkozat jelenthet nekünk jót is.Csak annyi a difi hogy hozunk el játékost pénzeszsákéktól.Lusta vagyok kikeresni de azt hiszem két éven belül 2x hosszabbított szerződést és szerintem a transfermarkt szerinti ára valamit a kivásárlási ára is tutira az egekben van.A PSG ha ragaszkodik valakihez azt nem hozzuk el.Meg ott van még a fizetése is ami gyanítom nagyon szép hosszú szám.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.13. 17:40:46

hát nem buszkeccre az biztos. nálam ő elit, nem töltetlék. ha te az elmúlt 400 meccsén ezt nem vetted észre, vagy csak szimplán eldöntötted h tré játékos az a te bajod.

a töltelék DS, AG, rafinha, esetleg arda, bár ő előre, neymar helyére jó lehet pár meccsre. de én mondjuk még rakiticet is simán beáldoznám az olaszért ha úgy van. de ha a DS-rafi-AG trióból kettőt vmi csoda folytán el tudnánk adni együtt 40-ért, és még hozzáteszünk ugyanennyit akkor lenne 6-8 évre egy világklasszisunk.

vagy felhozzuk majd gumbaut és robbant :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.13. 17:29:57

Tromort pár napja már írta. :D Amúgy egyetértek, nekem jelenleg egy hozzá hasonló ember a hiányzó láncszem középről Busi és Ini mellé, még ha ez Rakitic miatt nem is népszerű vélemény - bár mostanság egyre inkább. Igazából 3 dolog van csak, ami miatt kétségeim lennének vele kapcsolatban. Egy a középpálya teljeskörű "kiherélése" gólok tekintetében, együtt lőne ez a 3-as 6 gólt kb a szezonban.. A második Samper, aki hasonló szerepkörben tudna a legjobb lenni szerintem, ezzel meg kb totál elvágnánk az esélyeit, pedig neki szerintem tényleg érdemes lenne megadni a lehetőséget, nagyon sokat fejlődött. A harmadik meg a sérülékenysége. Az utóbbi 2 szezonban rengeteget volt sérült, igaz, hogy egy lágyéksérülés is volt közte, de akkor is aggasztó már kicsit ezeknek a száma.

Viszont tudásra és stílusra nála jobbat nehezen találnánk, már ha nem megy el a csapat játéka egy nagyon más irányba.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.13. 16:30:58

A Paris Saint-Germain középpályása, Marco Verratti elmondása szerint nehezen tudná visszautasítani a Barcelonát.

"Még ha jelenleg egy nagyszerű projektben veszek is részt, és otthon érzem itt magam, bármelyik játékos örömmel játszana a Barcelonában” – mondta Verratti az As-nek.

„Még mindig ez a világ legjobb csapata. Ott van a legjobb támadóhármas, valamint Iniesta is. Iniesta, Messi és Neymar egy pillanat alatt meg tudja változtatni a dolgokat” – tette hozzá.


a töltelék középpályásokból kettőt eladni, bukszát tágra nyitni, pénzt kifizetni :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.12. 19:42:33

Nehezen tudom elképzelni hogy igazolunk valakit. Mascherano a City ellen jó volt, de Rafinhát is meglehet próbálni vagy a Bből valamelyik kölyköt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.02.12. 19:16:00

Tromort77 írta:Cáceres pár napja volt erőnléti teszten a Southamptonnál. Hetekkel ezelőtt a Palace-nál is volt, de abból nem lett semmi. Most vagy napokon belül bejelentik, vagy nem ment át és akkor nekünk se opció. A Sun már lehozta, hogy beszállhatunk még érte. De nem tudom milyen formában van. Pedig amúgy nem lenne egy elvetemült ötlet. Ismeri a klubbot, évek alatt pedig elég rutint is szerzett.
A Milannal is volt, az erőnlétin átment, ott az anyagiakon nem tudtak megegyezni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.12. 19:03:46

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:Az a baj, hogy jhv az elég szűkös mindenkinél, első számút nem nagyon adna amúgy sem senki. Douglast vissza kell hozni, ez tűnik a legcélszerűbb megoldásnak, szerintem.
Ő lenne a kézenfekvő, de nem biztos, hogy ezt meg lehet oldani. Nem hinném, hogy visszahívási opció volt a szerződésében. Örült a klub, hogy megtudott egyáltalán szabadulni tőle. Csak úgy nem lehet visszahívni szerintem.
Amúgy a sérülése menniyre komoly? Mert látom, hogy van valami térdsérülése.
Ismerve egy-két előzményt, megvan szerintem a klubnál az az ember, aki mondjuk úgy a problémás üzleteket kezeli. :D Elhozzuk, nyáron meg kap a Sporting egy stadionfelújítási hozzájárulást, természetesen adómentesen könyvelve. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2017.02.12. 18:55:46

Bob_Marley írta:Az a baj, hogy jhv az elég szűkös mindenkinél, első számút nem nagyon adna amúgy sem senki. Douglast vissza kell hozni, ez tűnik a legcélszerűbb megoldásnak, szerintem.
Ő lenne a kézenfekvő, de nem biztos, hogy ezt meg lehet oldani. Nem hinném, hogy visszahívási opció volt a szerződésében. Örült a klub, hogy megtudott egyáltalán szabadulni tőle. Csak úgy nem lehet visszahívni szerintem.
Amúgy a sérülése menniyre komoly? Mert látom, hogy van valami térdsérülése.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.12. 18:42:00

Az a baj, hogy jhv az elég szűkös mindenkinél, első számút nem nagyon adna amúgy sem senki. Douglast vissza kell hozni, ez tűnik a legcélszerűbb megoldásnak, szerintem.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése