Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.03. 13:00:41

Sanama írta:Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.
mit tett le többet az asztalra? :lol: neymar már akkor brazil válogatott meg "sztár" volt, mikor pogbáról még azt sem tudtuk kicsoda, vagy mit csinál. nem mellesleg pogbával ellentétben nemyarnak van egy brutálisan kemény marketingértéke. pogbában ilyen szempontból egyelőre nem sok van, annyi meg főleg nincs hogy a valós 30 milliós értékéhez csak úgy hozzádobjunk 50-et, mert van egy durván "jó" ügynöke, aki próbálja elhitetni az egész világgal, hogy pogba a no1. holott nagyjából egy erős tehetség, aki még durva messze van a világklasszitól. egy langyos olasz bajnokság juventusában sem tud olyan megagiga kiemelkedőt nyújtani. nem véletlevül írják elég sokan, hogy nagy meccseken egyelőre totál homály
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.03. 12:44:30

palesz77 írta:Managing committee wants the new president to announce the deal on Arda Turan, while Luis Enrique wants him at start of pre-season. [sport]
Erxy írta:pedig tenyleg kozuk sincs Pogbahoz, mas szint. :D
Jó, tegyük fel, hogy Pogba tehetségesebb mindenkinél. De komolyan annyival jobb mint a többiek, hogy megérje a +50 milliót, és hogy a csapaton belüli összhangot is megkockáztassuk vele? Biztos jó szemmel nézné mindenki a 12 milliás kezdő fizuját - a semmire igazából, mert komoly csapatok ellen nem mutatott még annyit, hogy ezt megérdemelje..

Na mindegy, lehet én vagyok vakon, és szimplán nem veszem észre, hogy Pogba gyerek minden kockázatot és pénzt megér. Mindenesetre nagyon úgy tűnik, hogy Laporta nagyon elkötelezett mellette.

Joan Laporta will try to sign Paul Pogba and will try to complete it before the elections.
Neymar-al mi volt?
Egy brazil bohoc ligaban hulyeskedett, tehetseges volt. Megvettek ki tudja mennyiert, odaadtak neki hatalmas fizetest, es semmi baj nincs csapaton belul...
Pogba kicsit tobbet tett le az asztalra, mint Neymar azelott, hogy leigazoltak.

Ez mar reg nem az a "kisiskolas/ovodas" tarsasag, amirol anno Ibra beszelt, meg kene erteni.

Birom, hogy nem birjatok kimondani, hogy nem birjatok a sracot, aztan mindenfele indokkal probaljakatok megmagyarazni, hogy miert nem jo o ide, vagy miert nem kell.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.07.03. 08:49:53

Aleix Vidal and, if a deal is closed, Arda Turan, will be Barcelona's only signings during this summer transfer window. [sport]

Laporta : "Pogba has a deal with Juve, so he has the key. I don't rule out trying to sign him during campaign" [ser]
Stalkyard írta:Közben meg mindenki elsiklik a tény felett, hogy Tőzsér Dani szabad préda valószínűleg...
"Among our targets Tőzsér is the most important. We hope we can close the deal as soon as possible" [MUtd]

Én azt olvastam, hogy a Watford már szerződtette, viszont a United a Herrera+Fellaini duót ajánlotta Tőzsérért cserébe, ő viszont keveselli a 4 millió eurós fizetést, 12-t akar. A vége valószínűleg 15 millió lesz. :wink:
més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.03. 00:28:15

Managing committee wants the new president to announce the deal on Arda Turan, while Luis Enrique wants him at start of pre-season. [sport]
Erxy írta:pedig tenyleg kozuk sincs Pogbahoz, mas szint. :D
Jó, tegyük fel, hogy Pogba tehetségesebb mindenkinél. De komolyan annyival jobb mint a többiek, hogy megérje a +50 milliót, és hogy a csapaton belüli összhangot is megkockáztassuk vele? Biztos jó szemmel nézné mindenki a 12 milliás kezdő fizuját - a semmire igazából, mert komoly csapatok ellen nem mutatott még annyit, hogy ezt megérdemelje..

Na mindegy, lehet én vagyok vakon, és szimplán nem veszem észre, hogy Pogba gyerek minden kockázatot és pénzt megér. Mindenesetre nagyon úgy tűnik, hogy Laporta nagyon elkötelezett mellette.

Joan Laporta will try to sign Paul Pogba and will try to complete it before the elections.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.02. 23:53:02

S.Agüero írta:
Bartomeu: "I don't think Pogba will come this summer. Luis Enrique prefers another player, but in the future, Pogba may be ready for Barça."
Braidanak az elmult honapokban mas dolga sem volt, mint Pogbat elhozni Torinobol :lol: :lol:
kb beismerte hogy erre keptelenek, azt rafogja Luchora =D> =D>
palesz77 írta:Pjanic, vagy Eriksen, De Bruyne, Coutinho stbstb, akik nem annyira felkapottak, de nem is kerülnek 80 milliókba - a játékukról meg nem hinném, hogy olyan sokat tudna mondani a fórum java, szóval nem kellenek a "közel sincsenek Pogbához" kommentek..
pedig tenyleg kozuk sincs Pogbahoz, mas szint. :D
palesz77 írta:Tavaly Rakitic leigazolása előtt se hiszem, hogy sokan komolyan követték a karrierjét, és tudták, hogy ő nagy igazolás lesz, aztán köpni nyelni nem tudunk igazából, akkora vétel volt
en tudtam 8) azt is megmondtam h Matyi is jo lesz :mrgreen:
palesz77 írta:Asziszed.. :mrgreen:
ezt meg mar nem volt pofam beirni :lol:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.02. 23:22:48

Közben meg mindenki elsiklik a tény felett, hogy Tőzsér Dani szabad préda valószínűleg...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.02. 23:05:37

Pogba azért továbbra is olyan komplex tulajdonságokkal rendelkezik, amivel nagyon kevesek.

Koke-t én írtam, megindokoltam, hogy miért tartom jobbnak, megjátszhatóbb és jobb a passzérzéke is szerintem. Rakiticnek meg speciel én nagyon örültem, hiányzott egy ilyen ember nagyon és többször írtam is ezt előtte. És Pogbánál is ezt látom, hogy azokat a fizikai erényeket és mellette a kombinatív készségeket nagyon lehetne nálunk pl kamatoztatni. Azzal egyet értek, hogy amennyit kérnek érte, annyiért le kéne szállni a dologról, viszont a csávó a modern középpályás mintaképe. Nem először mondom, de Vieira kettő a pali, csak még brutálisabb fizikai adottságokkal.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.02. 22:41:32

Bartomeu: "I don't think Pogba will come this summer. Luis Enrique prefers another player, but in the future, Pogba may be ready for Barça."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.02. 22:35:44

Feast4 írta:És úgye Pogba hype minden fiatal játékos aki előtt látszik egy nagyobb jövő 60-80 millió körül fut vagy ára sincs. Mondanám, hogy Verratti de nem fogjuk tudni megvenni akkor sem ha leteszünk 100 milliót, Koke 60 körül lenne de nem fog eljönni. Atletico nevelés ha megy akkor ő nem Spanyolországba fog. Pogba az egyetlen mozdítható fiatal.
Ezzel nem értek egyet. Mármint részben igaz, hogy aki fiatal, és felkapta a sajtó, azért eszement összeget kérnek el, de nem csak ezek az emberek léteznek.. Én is imádnám Verrattit pl, de tuti biztos vagyok benne, hogy van még rajta kívül is Xavi stílusához hasonló, kicsit gyengébb, de szintén tehetséges fiatal Európában - Jordy Clasie pl, csak hogy olyat hozzak, akiről a fórum 90%-a szerintem nem is hallott. De középpályás tehetségekből, akik nem Xavi klónok - mint Pogba - is van pár, pl a lent említett Pjanic, vagy Eriksen, De Bruyne, Coutinho stbstb, akik nem annyira felkapottak, de nem is kerülnek 80 milliókba - a játékukról meg nem hinném, hogy olyan sokat tudna mondani a fórum java, szóval nem kellenek a "közel sincsenek Pogbához" kommentek.. Tavaly Rakitic leigazolása előtt se hiszem, hogy sokan komolyan követték a karrierjét, és tudták, hogy ő nagy igazolás lesz, aztán köpni nyelni nem tudunk igazából, akkora vétel volt - gólt is ő lőtt a Bl döntőben, nem az olasz ligában bombagólokat szóró Pogba.

Attól még, hogy a francia már huszon pár évesen kb egy kiépített márkanév, és marketingügyileg jobban megérné, mint bárki más ismeretlenebb fiatal, nem tudom elhinni, hogy ő az egyetlen, aki képes lenne megoldani a középpályás gondunkat jövőre. És ez a plusz marketingbevétel szerintem egyáltalán nem ér meg annyit, hogy megborítsuk a már így is lassan elszabaduló fizetési rendszert, és kiadjunk vagyonokat érte..
Erxy írta:lassan a testtel, osszeult az ideiglenes elnokseg, es ugy dontottek, hogy nem hoznak meg ilyen hordereju dontest, meghagyjak ezt a kovetkezo elnoknek
Club sources say managing committee could still sign deal on transfer of Atletico player Arda Turan. They asked for more information. [ara]

Asziszed.. :mrgreen:
petomi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.17. 20:10:35
Tartózkodási hely: Zugloow

2015.07.02. 21:23:03

Akkor mar inkabb hoznank el Pjanicot a romabol mint a torokot...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.02. 21:20:52

Rivaldo11 írta:Nem biztos, hogy rosszul járnánk Ardával. Több poszton bevethető, technikás, és harcos játékos, az Atlewtico legjobb futballistája-a szó igazi értelmében véve. Olvastam itt lentett Kokét, hogy jobb mint a török-talán Bob írta-nos, nálam nagyon sokkal jobb játékos Arda.
Azzal viszont egyetértek, hogy tudna Ini helyén is játszani.
igen, csak míg ardának valószínűleg ez a csúcs, koke még bőven fejlődhet, csak 23 éves.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.02. 21:03:44

Nem biztos, hogy rosszul járnánk Ardával. Több poszton bevethető, technikás, és harcos játékos, az Atlewtico legjobb futballistája-a szó igazi értelmében véve. Olvastam itt lentett Kokét, hogy jobb mint a török-talán Bob írta-nos, nálam nagyon sokkal jobb játékos Arda.
Azzal viszont egyetértek, hogy tudna Ini helyén is játszani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.02. 21:03:31

Pogbát én felesleges igazolásnak tartom. 23 éves, még semmit sem bizonyított. Ezenkívül az ára is túlzóan magas, 80+ euró az nagyon sok érte. :shock: Tudom, hogy a Juve ennyit kér érte, nálam akkor is max 40 millióba kerülne, de hát a nagy hype körülötte kétszeresére felviszi az árát. :roll: Még a helyét sem tudnánk megoldani a csapaton belül. Ugyan Iniben még van pár év, de már érdemes elkezdeni megkeresni az utódját. Ez akár Rafinha is lehetne, de szegény helyére(?) akarják hozni Pogbát. Egyetlen egy okból nem lenne semmi bajom, ha a francia ide igazolna: ha LE kérésére érkezne és nem az elnökségi kampány részeként.

Turant is bedobták az utóbbi napokban, de őt sem értem miért. Eléggé unszimpatikus játékos, az ő helye is talán Iniesta helyén lenne. Viszont a viselkedése ellenére, ha a padra hoznánk kiegészítő embernek 40 millióért szerintem jó transzfer lenne. Eléggé technikás, a jelenlegi kezdőcsapatot pedig hiba lenne megbolygatni - marad a pad. :D

Gersonról pedig nem írnék sokat, egy 18 éves brazil gyerekről van szó, aki még semmit sem bizonyított, viszont 3-4 év múlva akár még jól is kijöhetnénk abból, ha leigazolnánk.

Viszont bárkit is igazolnánk le eközül a 3 játékos közül, csak Rafinha esélyeit csökkentenénk a kezdőbe kerülésével kapcsolatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZBarca 2015.07.02. 21:07:08-kor.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.02. 20:19:03

Stalkyard írta: Az a munkás, aki egyébként a liga legtechnikásabb játékosai közé tartozik, ahogy azt már előttem is leírták, biztosan nem kérne évi 12 millás fizetést, emellett sportszakmai szempontból sokkal kevésbé lenne zsákbamacska, több okból kifolyólag is. De ezen egyébként olyan, de olyan értelmetlen itt egy sz.ros fórumon vitázni, mivel úgy sincs beleszólásunk, a megfelelő szakmai hátterünk és belátásunk a dolgok mögé pedig pláne nem.
Igazából eza munkásember is inkább abból jön le, hogy az Atletico-ból érkezne. Arda egy igen technikás játékos, még a spanyol liga szintjén mérve is. Koke-nál legalább háromszor kreatívabb, és inkább ebben erős, mint a passzokban. Nekünk pedig inkább olyan kéne. Ráadásul nem tudom miért gondolják sokan, hogy Ini helyén olyan jó lenne. Még csak nem is hasonlít a posztjuk, Rakitic helyére is inkább kicsit erőszakolás, sokkal offenzívebb. Lehet mondani, hogy bezzeg Masch is jó lett védőnek stb., de olyan embert igazoljunk már aki tényleg posztra érkezik. A mentalitását most hagyjuk, szerintem le tudná vetkőzni. Megtanulná itt hol a helye.

Az hogy most nem kerülne annyiba szerintem nem feltétlenül reális érv. Mondjuk a kb. 40 milla sem aprópénz. Amellett én megvárnám mi lesz Rafinhaval, nagyon bízom benne. Iszonyú tehetséges ezt már megmutatta, csak az a kérdés, hogy itt ki tud-e bontakozni. Most Xavi árnyékából kilépve talán tud bizonyítani.

Ilyen áron, ilyen fizetéssel én sem értenék egyet Pogba-val. Egyrészt lássuk mi lesz a kis brazilból, aztán annak függvényében ráérünk jövő nyáron bankot robbantani. Előre lezsírozni szerintem nincs értelme, úgyis csak jövőre jönne, akkor meg már tisztább lesz a helyzet. Másrészt rendben van hogy nem a mi pénzünk, de nem szívesen látnék minden évben 80+ milliós igazolást.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.02. 19:30:16

Turant inkább a Chelseaban tudnám elképzelni. Neki ott Willian helyén arany helye lehetne. Fizikailag és technikailag bőven megállná a helyét a Premier ligben. Egyébként Mou is érdeklődik iránta. Plusz kijelentette , hogy spanyol csapathoz nem fog igazolni.
Nem mondom , hogy nem lenne helye nálunk , de én nem tudnám elképzelni itt.
Azt sem mondom , hogy Pogba kell 80 ért. De ha tudnám , hogy bevállna , akkor a pénz a legkevésbé sem érdekelne.

Én a legjobban olyan igazolásoknak örülnék , mint Rakitic vagy Kroos. 20 millába kerültek , nem felhypolt agyonsztárolt játékosok , és mégis nélkülözhetetlenek.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.02. 19:25:29

visca el barca írta:van itt pénz 8)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... rt-2423473" target="_blank
spanyol sajtóértesülések szerint...nekem most ebből nem világos, hogy valami spanyol helyen tényleg lehozták, hogy egyértelműen mindhárom embert akarjuk, vagy csak az az nso-nál látták, hogy vannak külön hírek ezekről a játékosokról, összeadták az összegeket és írtak belőle egy cikket? remélem, az utóbbi.

szerk: "Gerson...aki a 2015-ös országos bajnokságban kilenc forduló után egy gólpassznál jár..." 15 milkáért ajándék 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2015.07.02. 19:31:08-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.02. 18:46:32

Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.07.02. 18:07:36

Na most nehogy már elkezdjétek bizonygatni, hogy ő egy kis meg nem értett szent! :mrgreen: #-o Turan egy barom. Kis csapatok ellen rendre nem jön ki mert fölényben játszanak, de amint egy Real vagy egy barca de meg merem kockáztatni még egy PSG/Arsenal ellen is egyből elindítják a csontzenét és ez a gyerek az egyik verérbunkó, Raúl Garcíaa másik.

Meg továbbra se értem hova akarjuk. Oké, hogy mi itt kitaláljuk középre de ő nem középpályás. Nem tudom LE. mit akar, de én tuti nem hoznám, a gyerek mentalitása, a megnyilvánulásai, a játéka egyszerüen nem illik ide nekem. Igaz nem is én nyertem BL-t a csapattal tehját lehet valamit ő lát amit én és a többi kétkedő nem.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.02. 17:58:12

Turan mellett amúgy tényleg rengeteg érv van, s ár/érték arányban is jobb lenne mint Pogba. Fizikailag és labdaérzékre rendben van, de speciel a passzkészség nem kiemelkedő nála. Az hogy miket csinál, meg hogy Úristen Alba meg Alves után lenne még egy antipatikus játékos, az kit érdekel? :D Nem nyakkendős játékosok kellenek. Én is írtam, hogy forrófejű, amire arra utalt, hogy hamar bekerül a darázsfészekbe ha reklamálásról van szó pl. Az hogy odarúg párszor az benne van, ez is kell a fociba, de könnyen belemegy a kakaskodásokba. Volt már ilyen előéletű emberünk aztán nem lett belőle baj, úgyhogy Arda-nál is megvan a lehetőség.

Szerintem is amúgy Iniesta helyén pl tudna játszani, engem vele kapcsolatban csak az "zavar", hogy picit több pénzért talán Koke-t ellehetne hozni, ő meg nálam jobb játékos mint a török.

Valamiért nekem Turan a régi Nihatra emlékeztet, s ő pl nagyon leeresztett, de sok török játékosra igaz ez, hogy jöttek, láttak és hamar eltűntek. Ez zárójeles megjegyzés.

Pogba egyébként szerintem is jobb játékos, de nem annyival mint amennyivel többet kellene fizetni érte és a fizetése is magas. Ha Gundogan esetében ez baj volt, akkor Pogba esetében is kizáró ok kell legyen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.02. 17:49:21

hank1ee írta:
Ezt én is meg akartam kérdezni, gondolom csak azt látta, amit ellenünk játszottak, meg max. a Real elleni BL-döntőt.
Tévedsz. :wink:
Nem mondom hogy minden meccsüket láttam, de láttam azért egy-kettőt. Pogba sokkal tehetségesebb, de hát akkor hozzuk el Turant(főleg hogy a srác nagyon sokszor a balszélen játszik =D> ) aztán meglátjuk.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.02. 17:37:26

én csak abban bízok, hogy LE tudja mit akar. matyin is hogy kiakadtunk, aztán mégiscsak neki lett igaza és hasított egész évben mint a gép 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.02. 17:29:59

Messithebest írta:Tényleg nem értem hogy lehet kérdés az, hogy melyik játékost hozzuk el... Az A opció hogy dupla annyiért elhozunk egy ígéretes, tehetséges, fiatal középpályást aki előtt ott az egész jövő és sok van benne. És van a B opció hogy elhozunk egy munkást(hiába mondjátok hogy nem az, de igen az, nagyon sokat hentel, ami nekünk nem feltétlen jó), akiben nincs több 3-4 jó évnél, és ő érte is igen sokat kérnek. Rakitic mellé minek még egy munkás? Iniestát kell pótolni és Xavit, nem pedig Rakiticet. szerintem. Ha ezért zsebbe kell nyúlni, hát ez van, sok, oké, de ma már ennyi az ára, most Ronaldinhot se tudnánk elhozni 30 millióért.... Szóval tényleg nem értem hogy hogy lehet egyáltalán Turant és Pogbát egy lapon említeni... :roll:
Az a munkás, aki egyébként a liga legtechnikásabb játékosai közé tartozik, ahogy azt már előttem is leírták, biztosan nem kérne évi 12 millás fizetést, emellett sportszakmai szempontból sokkal kevésbé lenne zsákbamacska, több okból kifolyólag is. De ezen egyébként olyan, de olyan értelmetlen itt egy sz.ros fórumon vitázni, mivel úgy sincs beleszólásunk, a megfelelő szakmai hátterünk és belátásunk a dolgok mögé pedig pláne nem.

Részemről egyszerű: akit LE kér, hogy jöjjön, azt tárt karokkal várom, mindegy, hogy hány millióért, aki viszont nem az ő kifejezett kérésére, hanem pusztán kampány és farokméregetés okán lesz leigazolva, annál ráncolni fogom a szemöldököm, de egyebet úgysem tehetek. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2015.07.02. 17:43:28-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.07.02. 17:20:55

noname írta:
Messithebest írta:Tényleg nem értem hogy lehet kérdés az, hogy melyik játékost hozzuk el... Az A opció hogy dupla annyiért elhozunk egy ígéretes, tehetséges, fiatal középpályást aki előtt ott az egész jövő és sok van benne. És van a B opció hogy elhozunk egy munkást(hiába mondjátok hogy nem az, de igen az, nagyon sokat hentel, ami nekünk nem feltétlen jó), akiben nincs több 3-4 jó évnél, és ő érte is igen sokat kérnek. Rakitic mellé minek még egy munkás? Iniestát kell pótolni és Xavit, nem pedig Rakiticet. szerintem. Ha ezért zsebbe kell nyúlni, hát ez van, sok, oké, de ma már ennyi az ára, most Ronaldinhot se tudnánk elhozni 30 millióért.... Szóval tényleg nem értem hogy hogy lehet egyáltalán Turant és Pogbát egy lapon említeni... :roll:
A Laporta topikban tárgyaltam h miért nem számít h Pogba fiatal. Továbbá láttál te Atletico meccset az utóbbi években?
Ezt én is meg akartam kérdezni, gondolom csak azt látta, amit ellenünk játszottak, meg max. a Real elleni BL-döntőt.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.02. 17:18:49

Messithebest írta:Tényleg nem értem hogy lehet kérdés az, hogy melyik játékost hozzuk el... Az A opció hogy dupla annyiért elhozunk egy ígéretes, tehetséges, fiatal középpályást aki előtt ott az egész jövő és sok van benne. És van a B opció hogy elhozunk egy munkást(hiába mondjátok hogy nem az, de igen az, nagyon sokat hentel, ami nekünk nem feltétlen jó), akiben nincs több 3-4 jó évnél, és ő érte is igen sokat kérnek. Rakitic mellé minek még egy munkás? Iniestát kell pótolni és Xavit, nem pedig Rakiticet. szerintem. Ha ezért zsebbe kell nyúlni, hát ez van, sok, oké, de ma már ennyi az ára, most Ronaldinhot se tudnánk elhozni 30 millióért.... Szóval tényleg nem értem hogy hogy lehet egyáltalán Turant és Pogbát egy lapon említeni... :roll:
A Laporta topikban tárgyaltam h miért nem számít h Pogba fiatal. Továbbá láttál te Atletico meccset az utóbbi években?
A Fifa egy szégyen
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.07.02. 17:10:21

Meg kell jegyeznem, hogy én sem Pogbának, sem Ardának nem örülnék kifejezetten, de ha már választanom kéne a kettő közül, akkor a törököt választanám.
Az pedig, amit sokan csináltok, hogy kijelentitek egy játékosra azt, hogy munkás vagy nem munkás elég nagy túlzás. Nem lehet minden játékost a két kalap valamelyike alá venni, ez sokkal több változós. Érzésem szerint Arda nem is biztos, hogy rossz megoldás lenne Iniesta helyére ebbe a rendszerbe - mivel sokkal nagyobb munkabírás kell a mostani középpályára jobb védekező skillekkel és Iniesta sem lesz fiatalabb (bár Arda sem) -, de még egyszer megjegyzem, nem örülnék neki teljes szívemből. Ebben főleg a kora játszik közre és az, hogy mennyire passzolna bármilyen posztra... Egyedül Iniesta helyén tudnám elképzelni, de az 'Ticóban tényleg teljesen más pozíciója van/volt.
Válasz küldése