Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.06.01. 12:40:07

Cseri írta:Thiagot,kinek a helyére? Nekem nem hiányzik,lassú,védekezésben nem a legerőssebb,kiszorult a bőrtangások kezdőjéből is.Meccsenként van egy-két komoly elpasszolt labdája. Okkal ment el,a padot sem tűri.
Én is így gondolom, ott sem állandó kezdő. Kár lenne annyi pénzt adni érte
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.06.01. 12:34:35

Thiagot,kinek a helyére? Nekem nem hiányzik,lassú,védekezésben nem a legerőssebb,kiszorult a bőrtangások kezdőjéből is.Meccsenként van egy-két komoly elpasszolt labdája. Okkal ment el,a padot sem tűri.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 12:19:54

MessiNeymarSuarez írta:Ardákra, Gomesekre dobtunk ki horror összegeket, nem hiszem hogy ilyen lehetőségekre ne lehessen pénzünk, ennek ellenére kizártnak tartom hogy bármi legyen ebből.
Persze, hogy kizárt. Hát hogy játszana Rakitic és Busquets évi hatezer percet, ha jönne másvalaki is? :D

Mondjuk ha Messi ráparancsol Bartora, még idehozhatja, hátha tart attól, hogy az argentin őt is felírja a fekete listájára. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 12:13:03

Cestus írta:Sport: a Barca öltözője arra kéri Bartomeut, hogy igazolja le Thiagot. A játékos sportszakmai és családi okokból hazatérne. Jó viszonyt is ápol a Barca játékosaival.

Albert Rogé: a klubnak ezt nem feltétlenül áll szándékában megtenni, de beadhatja a derekát a játékosok kérésére.

A Sport tegnap azt is írta, hogy Thiago ára könnyedén 50 M fölé szökhet, ami problémát jelentene a klubnak. Nem tudom, hogy ez egyben azt is jelenti-e, hogy legfeljebb 50 M-ért viszont megvennék.
Látom magam előtt ahogy Barto betéved az öltözőbe, és az fogadja hogy az egész csapat térden állva könyörög neki hogy igazolja le Thiagot :lol:

50 millió? Jöhet egy Gomes-Thiago csere, és még fizessenek rá 30 milliót :mrgreen:

Viccen kívül ha elengednék ennyiért, én mindenképp hoznám. Gomes is sokat lett nyomatva gyenge teljesítménnyel, nem hiszem hogy ne találnánk neki is értékes játékperceket, amúgy is arról van szó hogy nincs megfelelő rotációs lehetőségünk. Ardákra, Gomesekre dobtunk ki horror összegeket, nem hiszem hogy ilyen lehetőségekre ne lehessen pénzünk, ennek ellenére kizártnak tartom hogy bármi legyen ebből.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 11:58:42

Sport: a Barca öltözője arra kéri Bartomeut, hogy igazolja le Thiagot. A játékos sportszakmai és családi okokból hazatérne. Jó viszonyt is ápol a Barca játékosaival.

Albert Rogé: a klubnak ezt nem feltétlenül áll szándékában megtenni, de beadhatja a derekát a játékosok kérésére.

A Sport tegnap azt is írta, hogy Thiago ára könnyedén 50 M fölé szökhet, ami problémát jelentene a klubnak. Nem tudom, hogy ez egyben azt is jelenti-e, hogy legfeljebb 50 M-ért viszont megvennék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.06.01. 11:39:06

barca0417 írta:
Samper írta:Hasznos több is lehetne, de az igazi minőséget csak Eriksen jelentené.
azt ne mondd, hogy Thiago nem minőség. Szep csendben a legjobbak közé nőtte ki magát a posztján. Pláne a Barca játékába, sokkal jobb mint Eriksen. Aki szintén klasszis, de ő stílusú játékos, aki kifejezetten támadó középpályás, ott nan Coutinho es Denis.
Arról nem is beszélve, hogy nem ártana, hogy Iniesta spanyol állampolgárságát egy másik spanyollal pótoljuk(uefa ugye, meg na... nem a chelsea meg a psg leygünk már)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.06.01. 11:33:37

Subinho írta:Thiago jelenleg Rakitic posztja, azonban bármilyen jó labdákat tud adni, Rakitic melójához Thiagonak köze nincs. Ha jönne, ugyanaz lenne a szitu: keveset játszana. Kicsit olyan, mint amikor Cesc visszajött, ereje teljében és ücsörgött a padon az Ini-Xavi duó mögött...
Pl. Alexis Sanchezt is szívesen látnám újra itt, de a szitu dettó ugyanaz, ezért nincs értelme.
Sanchez? Na ne már!? Én azért keresnék és megnéznék róla egy olyan adatot, hogy a kapuralövései közül mennyiből lett gól, illetve ezekhez mennyi meccsre volt szüksége.
Nálunk játszott idejében, szerintem siralmas szám jön ki,( ha csak az egy-negyedét berugja, gólkirály lett volna) de nem vagyok róla meggyőződve, hogy az Arsenalban jobb lett volna ez az arányszám... NC
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.06.01. 09:07:09

Subinho írta:Thiago jelenleg Rakitic posztja, azonban bármilyen jó labdákat tud adni, Rakitic melójához Thiagonak köze nincs. Ha jönne, ugyanaz lenne a szitu: keveset játszana. Kicsit olyan, mint amikor Cesc visszajött, ereje teljében és ücsörgött a padon az Ini-Xavi duó mögött...
Pl. Alexis Sanchezt is szívesen látnám újra itt, de a szitu dettó ugyanaz, ezért nincs értelme.
Alexis jelenleg senki mögött nem lenne, és első számú csatár lehetne. Griezmann ugye még nem a mi játékosunk. De nyilván nem fog visszajönni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 06:30:47

Thiago jelenleg Rakitic posztja, azonban bármilyen jó labdákat tud adni, Rakitic melójához Thiagonak köze nincs. Ha jönne, ugyanaz lenne a szitu: keveset játszana. Kicsit olyan, mint amikor Cesc visszajött, ereje teljében és ücsörgött a padon az Ini-Xavi duó mögött...
Pl. Alexis Sanchezt is szívesen látnám újra itt, de a szitu dettó ugyanaz, ezért nincs értelme.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.01. 02:22:25

Olyan opció nincs, hogyha nem jönne össze a Griezmann-deal nem igazolunk senkit jobbszélsőnek? Eriksen szerintem nagyon nem illik a rendszerbe. Sokat játszott idén valóban jobbszélen de ő a hosszú labdák adásában jó. Úgy bontja meg a védelmet, hogy beadja Kanenek aki befejeli. Jó rúgótechnikája van az vitathatatlan. Sőt, az egyik legjobb Európában, de szerintem nem igen illene be a rendszerbe. Rövid passzos játékban sem rossz, de itt abban kéne jeleskedni és használni túlnyomórészt.

Thiagónak nagyon örülnék, hatalmas játékos, abszolút hiba volt eladni és igazából ahogy utólag kiderült két évet kellett volna várnia a több játéklehetőségért. Nem tudom leírni, mennyire hasznos játékos, mennyire kiváló irányító, milyen jó labdákat ad. És azt mondtam már, hogy egészen mélyen játszott idén? De könyörgöm, fél évvel ezelőtt miért nem akart távozni? A klub kifizette volna az árát és Ő érkezett volna, nem Coutinho. (Mondjuk Coutinhonál azért valamivel gyengébb képességű) Ha Valverde nem tervez komoly változtatásokat, Thiagónak nincs helye a kezdőben. Egyszerűen nincs meg a posztja. Jó teljesítményt tudna nyújtani azon az LM-CM-LW poszton ahol Coutinho és Iniesta kapott helyet idén. De akkor hova megy Coutinho? Őt már leigazolta a klub és ég és föld a különbség a jobb és bal oldalon nyújtott teljesítménye között. Nincs értelme őt egy olyan poszton játszatni, ahol nem az igazi, ha máshol világklasszis teljesítményre képes. Rakitic helyére meg nyilván hülyeség lenne berakni. Védekezésben egyszerűen össze sem lehet hasonlítani őket.

Nem tartom valószínűnek hogy 60-80 millió euró alatt odaadná a Bayern. Ha 40 körüli összegért odaadnák - amire mondom körülbelül esély sincs - azt mondanám hogy érkezzen, még ha Arthur nyári megszerzésébe kerülne, akkor is. Csak azonban ismét fennállna az a probléma, hogy nem kapna elegendő játékpercet. Pont mint régen.

Nagyon sokat gondolkodtam raja szezonközben, hogy szükség van-e Griezmannra. Végül arra jutottam, hogy bőven elférne ő ebben a rendszerben úgy, hogy Suárez is a pályán van. Ha néztek róla idei "Griezman vs..." videókat tisztán látszik, főleg tavaszi mérkőzéseken hogy többször is a pálya jobb oldalán tartózkodik, onnan indul meg, stb. Elférne a kezdőben és úgy gondolom, hogy a csapat is elviselné ha érkezne még egy támadószellemű játékos. Javaslom mindenki figyelmébe, hogy nézze meg a Sevilla elleni kupadöntőjének Coutinho összefoglalóját. Abban a pozícióban képes lenne az általa megszokott mennyiségű gólokat és minőségi teljesítményt nyújtani.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 23:37:30

Samper írta:Hasznos több is lehetne, de az igazi minőséget csak Eriksen jelentené.
azt ne mondd, hogy Thiago nem minőség. Szep csendben a legjobbak közé nőtte ki magát a posztján. Pláne a Barca játékába, sokkal jobb mint Eriksen. Aki szintén klasszis, de ő stílusú játékos, aki kifejezetten támadó középpályás, ott nan Coutinho es Denis.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.31. 22:25:14

Hasznos több is lehetne, de az igazi minőséget csak Eriksen jelentené.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 21:10:15

Sinya22 írta:Akkor egyelőre semmi komoly,bár én adnám ha visszajönne. Egyedül nála is a sérülékenység,ami nagy hátrány szerintem,nem nagyon rémlik szezon amikor megúszta 1-2 hónap pihenő nélkül.

Én csak azt remélem hogy ennek az egésznek nem Dembelé fogja meginni a levét..Griez érkezésével már így is ő fog háttérbe szorulni,ha meg még egy új kp miatt Coutinho is előrébb kerül,akkor végképp a kispadon marad jövőre is..de inkább ott,mint hogy eladjuk,amit én nem tudok elképzelni,fizettünk érte 105 fixet,1 év után -aminek egy részét ki kellett hagyja-,csak nem adjuk el. Nem lennék EV helyében,ha bejönnek ezek az igazolások,de nekünk csak jobb ha a padon is olyanok vannak,akiket bármikor bárki ellen be lehet rakni.
Nos ja. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy a bajorok eladnák, ő is menne, és talán Barcelonába leginkább. Bartoék meg rákapnak a horogra, ha úgy adódik.

Ha Griezmann jön, Dembélé szerintem tuti a padon marad, amíg Suárez nem távozik (ekkor függetlenül attól, hogy Coutinho hol játszik). Fiatal még amúgy nagyon, belehalni nem fog. Kérdés, hogy elfogadja-e a helyzetet, meg hogy a klub mennyire szeretne méregdrágán eltartani egy padost.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.05.31. 21:04:05

Cestus írta:
A kronológia ilyesmi volt emlékeim szerint:
Akkor egyelőre semmi komoly,bár én adnám ha visszajönne. Egyedül nála is a sérülékenység,ami nagy hátrány szerintem,nem nagyon rémlik szezon amikor megúszta 1-2 hónap pihenő nélkül.

Én csak azt remélem hogy ennek az egésznek nem Dembelé fogja meginni a levét..Griez érkezésével már így is ő fog háttérbe szorulni,ha meg még egy új kp miatt Coutinho is előrébb kerül,akkor végképp a kispadon marad jövőre is..de inkább ott,mint hogy eladjuk,amit én nem tudok elképzelni,fizettünk érte 105 fixet,1 év után -aminek egy részét ki kellett hagyja-,csak nem adjuk el. Nem lennék EV helyében,ha bejönnek ezek az igazolások,de nekünk csak jobb ha a padon is olyanok vannak,akiket bármikor bárki ellen be lehet rakni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.05.31. 20:48:48

Sinya22 írta:
Cestus írta:Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
Én csak annyit láttam több helyen, hogy Thiago vissza jönne. Azt nem, hogy mi akrajuk. Eriksent irogatják több helyen mint középpályást akit szeretnénk, ami szerintem kizárt mert kicsit drága lenne. De egyébként akát, hogy nézem egyre több a hang, hogy Suarezzel valami történjen. Valakik padra tennék valakik eladnák. Én eladnám ha kapunk egy jó ajánlatot. Tudja valaki mennyi pénz van igazolásokra? Úgy emlékszem, minden évben 60+60. Ez meg van még vagy Coutinhoba már tettünk belőle? Csak azért mert eddig Griezmann, Lenglet, Arthur már vagy 185 milla ami nem hangzik kevésnek... :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 20:44:22

Sinya22 írta:Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
A kronológia ilyesmi volt emlékeim szerint:

MD -> Kicker: Thiago-t eladná a Bayern, a Barca érdeklődik

MD vagy sport (nem emlékszem már): leigazolja a Barca Thiagot, de csak ha nem drága

Sport Bild (német): Thiago-t eladólistára tette a Bayern pár másik játékossal együtt. Az újságíró, aki a Bildtől kitette ezt, azt is hozzátette, hogy Thiago is elmenne.

Sport: a Barca tanulmányozza a helyzetet, mert beleillene szerintük a játékunkba, csak ha sokba fáj, az gond lehet.

Valami ilyesmi volt eddig. :D Tehát Barcás részről olyan hú de nagy érdeklődés nincs jelenleg, aztán meglátjuk, mi lesz. Illetve van még egy arc a twitteren, akinek a hitelessége kérdéses (de sokszor bejön, amiket ír). Ő azt írta, hogy Thiago felesége forszírozná a hazatérést Barcelonába, mivel a gyereküket (vagy gyerekeiket, nem tudom, van-e több) otthon szeretné felnevelni. Emellett a barátaik is Barcelonában vannak. De ez a két utolsó infó nem tuti.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.31. 20:37:25

mondjuk szerintem Griezman sem az a tipikus balszélső akivel operálni lehet azon a poszton.
bár ki tudja, nyilván balról szeret indulni, beválhat, de nálam középen lenne a helye inkább.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.05.31. 20:34:13

Cestus írta:Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
Mivel látom te hozod a híreket,megkérdezem:

Valamilyen Barcához közel álló forrás/emberke csak említés szintjén is beszélt Thiagoról,vagy ez csak onnan jött,hogy a Bayern hajlandó eladni,és összekötötték az újságok velünk?

Ha már volt akkor bocsi :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.31. 20:17:22

Rivaldo11 írta:Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
Egyetertunk, de nalam jonne Griezman is, mivel legkesobb jovo nyaron potolni kell Suarezt (aki mar iden is hektikus volt), es inkabb ma 100ert egy Griezman mint holnap 200ert XY.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.31. 19:34:07

Ritkán értek egyet a "többséggel", viszont most én is látnék fantáziát Thiago visszahozatalával, Rivaldo(fórumos :lol: ) féle szerkezetben, Grizmann érkezésével akár mehetne Suarez a padra(ha a főnök megengedi :mrgreen: :mrgreen: ).
Busquets,Rakitic,Thiago-Messi,Grizmann/Suarez,Coutinho.
Védekezésben szerintem ez hatalmas előrelépés lenne, támadásban meg valószinüleg mindenki a helyére kerülne(még mindig tartom, hogy Coutinho balszélső, nem középpályás).
Másik pozitivum, hogy a kezdőbe kerülhetne 3(2) új arc,akik éhesek a sikerre,főleg a BL-ben.
A hatalmas negativum meg Dembelé helyzete, ha ez megvalósul, akkor szerintem el is adhatjuk rögtön 20milláért, mert Messit nem lehet lecserélni, Coutinho-Dembelé rotálás meg még egy ekkora klubnál is hatalmas luxus.

Esetleg maradhat, ha a Mester betanitja az Alba féle futkosásba balbunkóban, abban ugyanis világklasszis a kis francia :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 19:25:46

Szerintem vagy őt, vagy Rabiot-t illene elhozni, most jobbak az esélyeink. Pláne akkor verném a fejemet a falba, ha ezek közül az egyiket 30 millióért vinné a Real Modric-utódnak, míg mi lemaradnánk mindkettőről, mert Seguráék éppen valami brazil youtube-sztárt hajkurásznak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 19:22:31

Rivaldo11 írta:Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
valami hasonló véleményen vagyok en is, bár akár Suarez helyén is el tudnám Grizit képzelni. Az uruguayi nálam a padon lenne lassan. Ami tudom hogy luxus, de lenne variációs lehetőség, es mindig lenne valaki a padon aki képes valtoztatni a meccs képén.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 19:20:46

Én hoznám a srácot, aztán majd megtaláljuk a helyét. Akár 4 középpályás rendszerben, akár máshol.
A túloldalon is jól megvannak úgy, hogy egy Kovacic, Isco ül a padon, láthattuk is hogy mennyit számít. Folyton elhangzik hogy KP-s bőségben messze a RM a legjobb, akkor mi miért ne akarjunk felzárkózni?

Ennek ellenére kizártnak tartom hogy jöjjön.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.31. 19:07:40

Nálam Coutinho inkább Ney helyén nyomná. Busi, Thiago, Rakitic-Messi Suarez, Coutinho alapfelállás lenne. Nyílván nálam így Griezmann nem jönne, többet nyernénk egy Thiago féle szervezővel.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.31. 18:40:20

De Thiagot most van esély visszavenni, mert ha nem hozzuk, akkor viszi a City, vagy valaki. Es szerintem boven elférne a keretben. Nincs ilyen típusú középpalyasunk jelenleg.
Kép
Válasz küldése