Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 15:27:22

Barcelona and Juventus have reached an agreement on the transfer of Juventus midfielder Paul Pogba (22) for the 2016/2017 season. [sport]

Remélem a fizetési rendszert is megbontjuk miatta, és mindenki elkezd majd emelésekért reklamálni.. :D Mondjuk én még mindig nem értem, hogy most ki tárgyal Pogbáért jelenleg. Bartoék azt hittem letettek róla Laporta miatt - Arda ügy is erre enged következtetni -, plusz a Juve is úgy volt, hogy csak elnökválasztás után dönti el a Pogba kérdést..

szerk.:
Barcelona's next president will have to finalize after the elections the deal on the transfer of Juventus midfielder Paul Pogba. [sport]

Na így már értem.. :D Remélem csak jövő nyáron kell, akkor ha esetleg mégse lenne rá szükség, nem kellene idehozni "kényszerből" csilliárdokért..:roll:
messideco írta:Na:

Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. -el mundo deportivo
Kb 10 hsz-el alattad.. :cry: :D

Right back Martin Montoya (24) will this afternoon travel to Milan. Tomorrow medical tests at Inter, before signing two-year loan. [cope]

Remélem beválik, drukkolok neki nagyon, még akkor is, ha már vissza se tér. Szimpatikus, alázatos srácnak tűnt, a legjobbakat kívánom neki.

Barcelona, who have first option, have five days to equal Juventus' 16M bid for Fluminense's Gerson. Executives are in Brazil. [espn rac1]

Three Barcelona executives are in Brazil for talks with Fluminense on midfielder Gerson (18), on whom Barcelona have first option. [md]


Róla meg már majdnem el is feledkeztem.. :roll: De az kéne még, hogy 16 milliót kiadjunk érte. La Masiában úgysincs most tehetséges fiatal középpályás, remélem rajta kívül is hozunk pár Brazil csodagyereket - úgyis sok bevált ilyen "olcsópénzért" az utóbbi időben -, meg Ardát és Pogbát is leigazoljuk.. Pogba amúgy szerepel a Juve 2015/16-os mezplakátokon, ami ugyan sokat nem jelent - Thiago -, de gondolom nem számolnak azzal, hogy eladják, ha rátették..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.01. 14:26:07

Na:

Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. -el mundo deportivo

Ez viszont érdekes, ha a harmadosztályt is bevállalná, akkor elég elkötelezett lehet. Persze ha nem valamelyik újságíró bélyegezés közben találta ki...
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 14:00:19

ntibi67 írta:Sajnos az árak már régen nem reálisak.De úgy néz ki ez már nem fog változni.Ezzel kell együtt élnünk.
Rakitic 20 milló, Kroos 20 millió.. Lehet igazolni értelmes összegért is, csak nem a leginkább felhypeolt sztárocskára kell rárepülni.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.07.01. 13:59:11

A Bayern München harmincmillió euróért megvásárolta Douglas Costát, a Sahtar Doneck brazil válogatott támadóját – jelentette be az ukrán klub a hivatalos honlapján. =D>
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.01. 13:32:35

Sajnos az árak már régen nem reálisak.De úgy néz ki ez már nem fog változni.Ezzel kell együtt élnünk.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.01. 13:16:29

ntibi67 írta:Miért sokaljátok az árát?Ennyit adott a Reál tavaly James Rodriguezért.Pogba van olyan játékos mint Ő .....sőt szerintem jobb nála
Csak épp az a bökkenő , hogy Jamesért bőven többet fizettek mint amennyit valóban ér(t).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 13:15:29

ntibi67 írta:Miért sokaljátok az árát?Ennyit adott a Reál tavaly James Rodriguezért.Pogba van olyan játékos mint Ő .....sőt szerintem jobb nála
Ezzel egyetértek. Csak épp egyiket se tartom sokra.
James ér 25 milliót, Pogba 35-öt, de egyik se kéne.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.01. 13:10:06

semmi más kérésem nincs, csak ezt a törököt hanyagoljuk már. amugy mire játszhat, meg beilleszkedik 30 éves lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.01. 13:06:47

Miért sokaljátok az árát?Ennyit adott a Reál tavaly James Rodriguezért.Pogba van olyan játékos mint Ő .....sőt szerintem jobb nála
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.01. 12:55:39

Atletico Madrid player Arda Turan (28) told people close to him he's confident a deal with Barcelona will be closed on Friday. Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. [md]

Ezen besírtam.. :lol: Bl döntős volt 1 éve, biztos januárig a harmadosztályban akarja majd tolni.. :lol: Kíváncsi leszek, annyiból jó lenne ez a transzfer, hogy így Pogba 90 millióért feleslegessé válna. Ha meg leigazoljuk Ardát, megválasztják Laportát, és úgy elhozzuk Pogbát, akkor mindenki kezdhet aggódni, mert jön a farokméregetés kora.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.01. 12:29:51

A Gazzetta dello Sport szerint a Barcelona megegyezett a Juventusszal, Paul Pogba a jövő nyáron 89,5 millió euróért Spanyolországba igazol!

A feléért ok, de ez vicc.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.01. 11:41:39

ha Turan LE kérésére érkezne, akkor gondolom az ő fejében megvan, hol lenne a török posztja. egyébként amellett, hogy Simeone egy idegbeteg ketrecharcost csinált belőle is, alapvetően az én fejemben Turan egy kreatív középpályásként él, szerintem nem lenne vele gond a középpályánkon, ráadásul a mentalitásából, amit az argentín kihozott belőle, mi is profitálhatunk. Madridban sem klasszikus szélsőt játszott, inkább szélső középályást, de azt is csak muszájból szerintem, mivel Simeone 4-4-2-es felállásában adottak voltak a belső robotoló emberek, Turant viszont meg nem lehetett képességek alapján kihagyni.

valószínűleg nem ő a legjobb megoldás, de azért nem dőlök a kardomba se, ha ő érkezik, már csak azért sem, mert úgy tűnik azért, hogy Enrique tudja, mit csinál.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.01. 11:30:34

Persze jelen állás szerint lehet egyik se lesz meg.
Hát a nyáron biztos, hogy nem. :mrgreen:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 11:27:12

visca el barca írta:turhának nincs posztja a barcelonában. a kp-n nem működne jól, csatár pozícióban, szélen meg itt biztos nem fog játszani. minek jönne ide azért h átvegye pedro szerepét?
Pár Atletico meccset láttam mostanában és szerintem remek lenne Rakitic és Ini helyén is. Az, hogy Pedro helyett is működne külön bónusz. Amúgy ne érts félre, nem ő a kedvenc jelöltem. Az Verratti, majd Isco.

A sorrendben vmi hasonló lenne: Verratti, Isco, Gündogan-Koke-Turan (attól függ mit játszatnánk velük), a legvégén pedig Pogba.
Persze jelen állás szerint lehet egyik se lesz meg. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.01. 10:57:16

turhának nincs posztja a barcelonában. a kp-n nem működne jól, csatár pozícióban, szélen meg itt biztos nem fog játszani. minek jönne ide azért h átvegye pedro szerepét?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2015.07.01. 10:23:43

noname írta: Mindent összevetve mindkét jelölt mellett számos érv szól. Nem látom velük a gondot. Százszor inkább Turan vagy Koke, mint Pogba.

Annyira egyet értek ezzel. Annyira nem érzem, hogy szükségünk lenne, egy újabb giga sztárra :?: , aki körül a hype is akkora, hogy nyilván központba szeretne majd mindig lenni.. Ezért is örülnék sokkal jobban egy olyan embernek a középpályán, aki vissza "vonulva" is képes meghalni a csapatért. Koke, Arda, vagy akár Verrati, mind olyan játékosok, akik jók, de nem igénylik, hogy róluk szóljon minden cikk, újság stb..
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.01. 09:59:02

Ha LE kérésére hoz az átmeneti vezetőség új játékost akkor teljesen rendben van.
Mivel nem írtam eddig az utóbbi időben szóba került 2 játékosról, írok most.
Tehát Koke és Arda Turan.

Koke nagy előnye ugye a fiatalság lenne, illetve az, hogy egy elég kiegyensúlyozott kp. Elég erős, egész jól passzol. Küzd is ha kell. A fő probléma az ára lenne. Hozzáteszem, hogy az Atletico még nálunk is jobban hajlamos áron alul eladni a játékosait: Miranda. :roll: Teljesen rendben lennék azzal, ha leigazolnánk Kokét.

Arda Turan. Kb annyira szimpatikus a gyerek, mint Alves. Ezzel együtt az egyik legjobb játékosnak tartom, akit leigazolhatnánk. Gondoljatok csak bele. LE milyen kp-t akar? Legyen technikás, viszonylag erős, dolgozza ki a belét is a pályán és taktikailag is legyen fegyelmezett. Ezek tökéletesen illenek Turanra. Az Atleticonak ő a legjobb játékosa véleményem szerint. Ő az, aki a legharcosabb védelemben is, de a váratlant is rendszerint ő húzza meg. Egy paraszt viszont, ehhez nem férhet kétség. Durva, minden szezonban beszed pár ostoba pirosat. Ezzel együtt: teljesen megérteném, ha LE őt akarná. Rövid távon nagyobb erősítést is jelentene, mint Koke és mind Ini, mind Rakitic játékát tudná pótolni.

Mindent összevetve mindkét jelölt mellett számos érv szól. Nem látom velük a gondot. Százszor inkább Turan vagy Koke, mint Pogba.
A Fifa egy szégyen
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.07.01. 08:55:45

palesz77 írta:
Erxy írta:az altalaban eleg hiteles catradio infoi alapjan elorehaladott alapotban vannak a targyalasok Arda Turan ugyeben, es az elkovetkezo napokban szeretnenk lezarni az atigazolast :o

na meg 18 nappa, a valasztas elott parasztsag lenne igazolni az atmeneti elnokseg reszerol, megha joguk is van hozza :?
Fú, komolyan felcseszem magam - finoman szólva, mert nem káromkodhatok. :D Egy az, hogy hova? Milyen posztra? Aki megmondja nekem, hogy Arda 433-ban hova jó, akkor megemelem kalapom.. Szélsőnek szerintem kevés lenne, középpályára meg még úgyse jó, kettő átmenetében van valahol. El nem tudom képzelni, hogy hova hoznánk, ráadásul kinek a kárára, mert kétlem, hogy padra hoznánk 40-ért - vagy mennyibe kerül. Azt meg őszintén remélem, hogy nem őt tervezzük Xavi utódnak.. :roll:

A másik meg, hogy ez mekkora szenny már, hogy az "átmeneti elnökség" folyamatosan intézi az ügyeket? Biztos nem fogja Barto magáénak tudni az igazolást majd, ha létrejön.. :roll: Sok socinak meg ez lehet elég is lesz.. Nagyon felment a pumpa most.. :evil: :D

Ardát meg szeretettel várom.. =D> #-o
http://www.sport.es/es/noticias/mercado ... ea-4317152" target="_blank Mindenki nyugodjon le.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.01. 00:38:31

visca el barca írta:én azért mondjuk bőven örülnék egy "B kategóriás rakiticnek" #-o
Igen, a padra én is, nem pedig Xavi helyetteseként/utódjaként, legalább olvasnád el mit írok pontosan. #-o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.30. 22:28:36

Erxy írta:az altalaban eleg hiteles catradio infoi alapjan elorehaladott alapotban vannak a targyalasok Arda Turan ugyeben, es az elkovetkezo napokban szeretnenk lezarni az atigazolast :o

na meg 18 nappa, a valasztas elott parasztsag lenne igazolni az atmeneti elnokseg reszerol, megha joguk is van hozza :?
Fú, komolyan felcseszem magam - finoman szólva, mert nem káromkodhatok. :D Egy az, hogy hova? Milyen posztra? Aki megmondja nekem, hogy Arda 433-ban hova jó, akkor megemelem kalapom.. Szélsőnek szerintem kevés lenne, középpályára meg még úgyse jó, kettő átmenetében van valahol. El nem tudom képzelni, hogy hova hoznánk, ráadásul kinek a kárára, mert kétlem, hogy padra hoznánk 40-ért - vagy mennyibe kerül. Azt meg őszintén remélem, hogy nem őt tervezzük Xavi utódnak.. :roll:

A másik meg, hogy ez mekkora szenny már, hogy az "átmeneti elnökség" folyamatosan intézi az ügyeket? Biztos nem fogja Barto magáénak tudni az igazolást majd, ha létrejön.. :roll: Sok socinak meg ez lehet elég is lesz.. Nagyon felment a pumpa most.. :evil: :D

Ardát meg szeretettel várom.. =D> #-o
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.30. 21:50:16

westerngom írta:ha már karmesteri varázspálca.... Isco-t szentségtörés lenne gondolat szintjéig papírra vetni :roll: ?
Az biztos, hogy elégedetlen a sorsával James mögött és a piacon is kifelé kacsintgat, nem véletlen, hogy a Juve is szemez vele.
Vajon az Ő esetében is létezhet a szerződésben olyan záradék (mint DiMaría esetében), hogy a Barca-ba nem szerződhet direktbe :evil: ?
Valamelyik elnök jelölt, ha jól emlékszem be is dobta a nevét, szóval talán nem is annyira elképzelhetetlen lenne :D .
Nekem nagyon bejön a játékstílusa és szerintem illene is hozzánk, plusz helye is lenne - persze eddig semmi konkrétum nem volt vele kapcsolatosan, így megmarad ez a fantáziálás szintjén.
Ha egyszer fog is nálunk játszani, akkor szerintem előtte kell neki egy kitérő, azért a Realból Barcába és fordítva igazolások nem olyan gyakoriak. (Nem Olaszországban vagyunk.)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.06.30. 21:33:28

ha már karmesteri varázspálca.... Isco-t szentségtörés lenne gondolat szintjéig papírra vetni :roll: ?
Az biztos, hogy elégedetlen a sorsával James mögött és a piacon is kifelé kacsintgat, nem véletlen, hogy a Juve is szemez vele.
Vajon az Ő esetében is létezhet a szerződésben olyan záradék (mint DiMaría esetében), hogy a Barca-ba nem szerződhet direktbe :evil: ?
Valamelyik elnök jelölt, ha jól emlékszem be is dobta a nevét, szóval talán nem is annyira elképzelhetetlen lenne :D .
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.30. 21:24:33

az altalaban eleg hiteles catradio infoi alapjan elorehaladott alapotban vannak a targyalasok Arda Turan ugyeben, es az elkovetkezo napokban szeretnenk lezarni az atigazolast :o

ez egybecseng azzal amit Arda nyilatkozott, hogy par napon belul eldol a sorsa :lol:

ennek csak akkor lenne ertelme ha Pedro meg most nyaron menne, talan szelen cserekent hasznalhato lenne, de nemigen latom a helyet a csapatba,
na meg 18 nappa, a valasztas elott parasztsag lenne igazolni az atmeneti elnokseg reszerol, megha joguk is van hozza :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erxy 2015.06.30. 21:35:23-kor.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.30. 21:15:04

én azért mondjuk bőven örülnék egy "B kategóriás rakiticnek" #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.30. 21:09:21

Chino írta:
Samper írta:
Szerintem a nyári igazolás nem egy nagy név lehet, hanem egy spanyol U-21-es játékos, aki még kibírja, hogy januárig nem játszik tétmeccsen.Meg azt is, hogy mellette még folyik a Pogba rally. Ezenkívül azt se hiszem, hogy egy pofa bagóért adnánk az Internek Montoyat, ha nem akarunk onnan valakit hozni januárban.
Miért igazolnánk egy spanyol u-21 es játékost. Itt van Samper, Robi, Suarez(?), ha ár azt akarunk, utóbbi kettőnek már komoly első osztályú tapasztalata van, ismerik a csapatot, és akkor Rafinharól nem is beszéltünk.
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%93liver_Torres" target="_blank
Válasz küldése