Gamez - Kedvencek játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.19. 11:26:16

MessiFan írta: Messithebest ha kezdesz egy új szezont és nem a Celticssel akkor ajánlom a figyelmedbe Robinsont irányító posztra! Kegyetlenül gyors és jól dob.

Ott még nem tartok,most még csak próbálom szokni a játékot.
Jelentem: MEGVAN AZ ELSŐ GYŐZELMEM!!! Nagyon nagy csatában a 95-96os Chicago Bullssal 55-54re győztem le a Pacerst! Nagy meccs volt! :D
Lassan már belefoghatok egy szezonba.
Bob_Marley írta: De most meghalt az Xbox (3 hónapos) 3 ledes probléma....és szerdáig szerelőnél csücsül :lol:
Kell bele rakatni hűtéskésleltetőt,akkor nem fordul elő :wink:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.19. 10:57:20

Messithebest írta:
Köszi a sok segítséget! Megpróbálkozom vele! Egyébként te Xboxon játszol? Amúgy meg,a Celticstől nem is,de a Pacerstől igen.... :D Emlékszem,NBA 1998ban csak azzal voltam :D
Xboxon is szoktam meg PC-n is!
Xboxon kezdem megszokni a kontrollert, s azért játszok vele!
Mindig is utáltam a kontrollert, de muszáj vagyok hozzászokni, mert sajnos manapság már billen nem lehet irányítani a sportjátékokat!
Annyira kifinomult a 360 fokos mozgás, hogy ezt csak 4 sima nyíllal nem tud reprodukálni!
PC-n meg ha régi liágókból valaki hív, hogy online akkor játszok!
De most meghalt az Xbox (3 hónapos) 3 ledes probléma....és szerdáig szerelőnél csücsül :lol:
MessiFan írta:Én meg egészen belelendültem.
Egyre jobb vagyok a védekezésben és meccsenként mindig zsákolok legalább 5x de van mikor 10x is.
Messithebest ha kezdesz egy új szezont és nem a Celticssel akkor ajánlom a figyelmedbe Robinsont irányító posztra! Kegyetlenül gyors és jól dob.

Balázs te átlagba kivel szoktál a legtöbb pontot dobni?
Robinson-t én csak azért nem szeretem, mert a crossovere tök tré :lol:
Rondo alap :lol: és backup irányítónak Barrea-t szeretem, mert Nate nálam mindig panaszkodik a játékpercek miatt!
Amúgy komolyan nem tudom hogy csináljátok, de ha minden alap beállítás az ASS módban, sakkor nem lehet olyan szupersztár brigádot összerakni mint pl messideco :lol:
Persze be lehet állítani, úgy hogy trade ovveride, s akkor azt igazolsz akit akarsz, na de az nem az igazi :lol:

Nálam ha az alap Celticset nézem Allennel vagyok a legjobb imádom rá bekérni az egyéni figurákat, s open helyzeteket meg beszórja!
Kb 20-25 pontot hozok vele, PP egy 10-15 pont, KG 20-25, Perk 5-10, Rondo 5-10!Bár azért nehéz ezt megmondani, mert nekem az elején nyafognak a percek miatt, s szétcserélem a padot!És mondjuk Egy Matthewssal is szórok 15-20 pontot a padról!
De mindent összevetve Allennel dobtam a legtöbb pontot egy meccsen 46-t meg 1 félidő alatt is, meg egy negyed alatt is vele!
De már Rondoval is nyomattam 30 pontot :lol:
2es poszton játékosok a favoritok, meg 4es!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.19. 10:39:04

Én meg egészen belelendültem.
Egyre jobb vagyok a védekezésben és meccsenként mindig zsákolok legalább 5x de van mikor 10x is.
Messithebest ha kezdesz egy új szezont és nem a Celticssel akkor ajánlom a figyelmedbe Robinsont irányító posztra! Kegyetlenül gyors és jól dob.

Balázs te átlagba kivel szoktál a legtöbb pontot dobni?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.19. 07:18:01

Bob_Marley írta:Hát elsőre azt írom az ember előtt kell maradni :lol:
Nem kell nyomogatni a turbot, csak ha már meglépett!
Amikor indulócselre készül az ellenfél az intense d gombot be kell nyomni!
Bal ravasz ez a gomb!Illetve ha kiestél a pozicióból akkor is bal ravasszal elé lehet kerülni!
De erre rá kell érezni, mert ez ütemveszteséget okot, s nehezebben fordul a védő!
És tényleg csak akkor nyomd meg a bal ravaszt ha szükséges!
A left stick finom oldalra húzásával kicsiket lépkedsz oldalra!
Sokat kell ezt gyakorolni, illetve természetesen úgy kell mozogni, hogy a gyűr és az ember között!Tehát ha oldalra megy, részúton kell követni!
Van olyan is, hogy bal ravasz+right stick és akkor picit oldalra csúszik, vagy előre, vagy hátra, ez a right stick iránytól is függ!
Ajánlom a 2k camerát vagy high camerát!
Itt látsz mindent támadásban és védekezésben is!
Ha az ellenfél backdoor cutot hajt végre (belső magas emberek zárást adnak miközben a 2-es 3-as játékosok körbefutnak, s az őt követő védőt próbálja blokkolni a támadó center vagy PF), ilyenkor át kell váltani az őt követő emberre, s ki kell kerülni a blokkot!
Nem kell mindig a labdáson védekezni, mindig ott kell ahol látható, hogy jön a baj!
Ha a gép pozicióba berakja a labdát, s nyom befelé a gyűrű fele, csak irányt kell nyomni, s amikor mozdulatot csinál akkor sprinttel együtt le kell azt követni!Persze még így se biztos, hogy kimarad, de jó esély van rá!
Ha valaki nagyon beindul (pl Durant, LBJ stb), akkor főmenű deffensive settingsben vannak!
Double team, on ball defense, off ball defense, s van egy 4ik is de az nem jut eszembe :lol:
Alapból minden autora van állítva, a double team, az a kettőzést jelent, ha pl megkapja egy 4es 5-ös pozicióban a labdát akkor a kisemberek odamennek segíteni, s zavarni!De akkor valaki üresen marad, s benne van a kinti dobás lehetősége!
Double team opción belül is tudsz választani, hogy mindig duplázzon vagy csak in the post (pozicióban)!
on ball defense a labdás védekezés, hogy ha nem vagy a labdáson a gép mit csináljon!off ball defense az összes többi embert amit nem te irányítasz a csapatodból, hogy védekezzen!Itt van sag off (ez azt jelenti, hogy előtte maradjon picit hátrébb helyezkedve védekezve a betörés ellen!
play tight, az a követő emberfogás, s minél jobban próbál rátapadni!
Ezt lehet alkalmazni a kinti jó triplások ellen!
deny ball meg legszorosabb emberfogás, ezt a magasak ellen lehet alkalmazni, s bejátszásnál a védő eltudja pöckölni a labdát, de ha nem akkor teljesen üres marad a támadó!Ezt kinti emberekre is lehet használni, de itt akkor egy sima zárás, s meglép!

Összefoglalva, türelmesnek kell lenni!Nem kell megpróbálni labdát lopni, ha látod, hogy bent zárnak a magasak váltani kell embert azonnal!Nem kell folyamatosan megpróbálni blokkolni!Bal ravaszt meg finoman elég megnyomni, ahogy a turbot is!
Ha így is nehézségeid vannak, akkor még mindig ott van a mycontroller, controller settings menüben, hogy deffensive assist strength csúszka!
Ez alapból 0, de picit felvéve 10-15 már segít a gép!
Ez azt jelenti, hogy mondjuk valaki "lecselezett" akkor besegítés érkezik a gyenge oldalról valamelyik magas embertől, de ilyenkor fenn áll a fault veszélye, illetve hogy ki passzból kinti dobást kapsz!

Elsőre tuti elég bonyolultnak tűnik minden, de hát itt tényleg rengeteget kell gyakorolni!
Legösszetettebb sportjáték (szerintem) amit valaha kiadtak!

Jah és a Celticstől sose szégyen kikapni :mrgreen:
Köszi a sok segítséget! Megpróbálkozom vele! Egyébként te Xboxon játszol? Amúgy meg,a Celticstől nem is,de a Pacerstől igen.... :D Emlékszem,NBA 1998ban csak azzal voltam :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.02.18. 21:48:58

Messiaskii írta:SziasztoK!
Fifa Superstars-t nyomja valaki Facebookon ?
én nyomom, bár eléggé gagyi, de unaloműzésnek 5 percig elmegy
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2011.02.18. 21:45:38

SziasztoK!
Fifa Superstars-t nyomja valaki Facebookon ?
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.18. 21:28:30

Hát elsőre azt írom az ember előtt kell maradni :lol:
Nem kell nyomogatni a turbot, csak ha már meglépett!
Amikor indulócselre készül az ellenfél az intense d gombot be kell nyomni!
Bal ravasz ez a gomb!Illetve ha kiestél a pozicióból akkor is bal ravasszal elé lehet kerülni!
De erre rá kell érezni, mert ez ütemveszteséget okot, s nehezebben fordul a védő!
És tényleg csak akkor nyomd meg a bal ravaszt ha szükséges!
A left stick finom oldalra húzásával kicsiket lépkedsz oldalra!
Sokat kell ezt gyakorolni, illetve természetesen úgy kell mozogni, hogy a gyűr és az ember között!Tehát ha oldalra megy, részúton kell követni!
Van olyan is, hogy bal ravasz+right stick és akkor picit oldalra csúszik, vagy előre, vagy hátra, ez a right stick iránytól is függ!
Ajánlom a 2k camerát vagy high camerát!
Itt látsz mindent támadásban és védekezésben is!
Ha az ellenfél backdoor cutot hajt végre (belső magas emberek zárást adnak miközben a 2-es 3-as játékosok körbefutnak, s az őt követő védőt próbálja blokkolni a támadó center vagy PF), ilyenkor át kell váltani az őt követő emberre, s ki kell kerülni a blokkot!
Nem kell mindig a labdáson védekezni, mindig ott kell ahol látható, hogy jön a baj!
Ha a gép pozicióba berakja a labdát, s nyom befelé a gyűrű fele, csak irányt kell nyomni, s amikor mozdulatot csinál akkor sprinttel együtt le kell azt követni!Persze még így se biztos, hogy kimarad, de jó esély van rá!
Ha valaki nagyon beindul (pl Durant, LBJ stb), akkor főmenű deffensive settingsben vannak!
Double team, on ball defense, off ball defense, s van egy 4ik is de az nem jut eszembe :lol:
Alapból minden autora van állítva, a double team, az a kettőzést jelent, ha pl megkapja egy 4es 5-ös pozicióban a labdát akkor a kisemberek odamennek segíteni, s zavarni!De akkor valaki üresen marad, s benne van a kinti dobás lehetősége!
Double team opción belül is tudsz választani, hogy mindig duplázzon vagy csak in the post (pozicióban)!
on ball defense a labdás védekezés, hogy ha nem vagy a labdáson a gép mit csináljon!off ball defense az összes többi embert amit nem te irányítasz a csapatodból, hogy védekezzen!Itt van sag off (ez azt jelenti, hogy előtte maradjon picit hátrébb helyezkedve védekezve a betörés ellen!
play tight, az a követő emberfogás, s minél jobban próbál rátapadni!
Ezt lehet alkalmazni a kinti jó triplások ellen!
deny ball meg legszorosabb emberfogás, ezt a magasak ellen lehet alkalmazni, s bejátszásnál a védő eltudja pöckölni a labdát, de ha nem akkor teljesen üres marad a támadó!Ezt kinti emberekre is lehet használni, de itt akkor egy sima zárás, s meglép!

Összefoglalva, türelmesnek kell lenni!Nem kell megpróbálni labdát lopni, ha látod, hogy bent zárnak a magasak váltani kell embert azonnal!Nem kell folyamatosan megpróbálni blokkolni!Bal ravaszt meg finoman elég megnyomni, ahogy a turbot is!
Ha így is nehézségeid vannak, akkor még mindig ott van a mycontroller, controller settings menüben, hogy deffensive assist strength csúszka!
Ez alapból 0, de picit felvéve 10-15 már segít a gép!
Ez azt jelenti, hogy mondjuk valaki "lecselezett" akkor besegítés érkezik a gyenge oldalról valamelyik magas embertől, de ilyenkor fenn áll a fault veszélye, illetve hogy ki passzból kinti dobást kapsz!

Elsőre tuti elég bonyolultnak tűnik minden, de hát itt tényleg rengeteget kell gyakorolni!
Legösszetettebb sportjáték (szerintem) amit valaha kiadtak!

Jah és a Celticstől sose szégyen kikapni :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.18. 20:49:53

Bob_Marley írta: Messithebest:
Nem írom, vagy másolom be, mert hosszú lenne, de ha 1-et visszalapozol, elég sok mindent leírtam!
De ha van kérdés ami nem szerepelt a kis összefoglalómban, szívesen válaszolok rá :wink:
Próbálkoztam azokkal amit találtam,de a védekezés nem megy..... annyira hogy Rookien 47-28ra kikaptam a Bostontól(Lakerssel),szóval.....jól jönne egy kis segítség a védekezésben....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.18. 19:27:24

Messifan:
Draftolni hosszabbítani év végén tudsz!Draftoláshoz fontos, hogy a staff menü alatt én 3 scoutot szoktam alkalmazni!Ők azok akik felmérik a fiatal tehetségeket, s kis beszámolót adnak, kit draftolj majd!Ezt én beszoktam állítani, hogy a gép csináljon ún. prospect scoutot!Options ass customization, vagy setting valami hasonló opció, s ott prospect scouting, vagy amiben van scouting, s automatikusra állítsd!

Év végén szép sorjában kell mindent elintézni!Először az edzői stábot (staff) tudod alakítani, majd kiadja a lejáró szerződésű embereket, s tudsz velük hosszabbítani, de a játékosok fognak neked adni egy kívánságot, s könnyen elképzelhető a sapka miatt gondok adódhatnak!De az egyik legizgalmasabb rész az offseason!Ha nem tudsz megegyezni a játékossal kikerül free agentre!Ha van bird jogod rá (ezt most nem tudom pontosan leírni, de a lényeg az hogy x éve a csapatodnál játszott), akkor te tehetsz neki először ajánlatot!Free agent listában egyenként belefogsz tudni majd menni a játékosok lapjára, s megnézheted melyik csapat mit ajánlott érte!Van úgy nevezett MLE (Mid-Level Exception opció), ami azt jelenti, hogy a fizetési sapka fellett, de a hard cap salary alatt, tudsz offseasonben igazolni szabad ügynök játékost, de csak az MLE fizetésig!Ez 4,76 M dollár!Ezzel jól kell gazdálkodni, s ügyesen be lehet húzni egy picit idősebb de jó játékost….lsd JO így jött idén a Celticsbe!

Messithebest:

Nem írom, vagy másolom be, mert hosszú lenne, de ha 1-et visszalapozol, elég sok mindent leírtam!
De ha van kérdés ami nem szerepelt a kis összefoglalómban, szívesen válaszolok rá :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.18. 19:12:56

Én is bekapcsolódnék a játékba: Letöltöttem XBOX-ra a játékot. Mielőtt még valakit megkérnék,hogy segítsen,azt elmondom hogy utoljára kb 5-6 éve az NBA 1998al játszottam PS1en :D :lol: Szóval valaki leírná hogy mit merre hogyan?(úgy értem jó taktikák,dobás technikák,büntetők(mert az nagyon nem megy) ilyenek...) Köszi előre is!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.18. 17:26:22

Az kicsit érdekes lehet. :D
LeBron, Wade, Duncan, Bryan és Ming?:D

Játsz sima freestyl módban és "érezd" a dobást :D
Mármint egyszemélyes módba dobálj és majd fent ki fogja írni vagyis megmutatja hogy jó-e a dobás.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.18. 17:22:25

Engem is elkapott az Nba 2011-láz :D
A Miamival kezdtem egy szezont. Igazolni a legkönnyebb :D : Yao Mingtől kezve Duncan,Bryant stb. a csapatomban van.
Eddig nem nagyon megy a játék, de fog változni.

Jah, egy kérdés:
Pontosan hogyan dobjak kosárra? Mármint úgy, hogy a labda bele is menjen a gyűrűbe :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.18. 17:13:35

Hát igen.. :D
Van msn címed vagy valami? Mert ott megbeszélhetnénk 1 időpontot a meccsre.
Egyébként most nyertem a Pistons ellen a 4. meccsemet zsinórban úgy, hogy a 3.-ik negyed végén még 11 ponttal vezettek.. :D
Most már Pro szinten játszom.. :D
Robinson eszméletlenül gyors. Van mikor csak megindulok vele és bedobom :D
Eladtam 2 játékost mert úgysem játszanának. Davis meg valami gyenge 44-es szintű és mezszámút adtam el mert Davisnál bárki jobb.. :D
Még annyi kérdésem lenne hogy az ifik választása a kövi szezonban úgy lesz hogy egyből kidobja nekem vagy keresni kell majd?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.18. 16:21:44

Miket tudsz te elállítani :lol:
Options/gameplay, vagy options/nba rulesban vannak ezek a beállítások!
NBA rulesnak mindegyiknek on kell legyen!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.18. 14:07:28

Bob_Marley írta: Van egy olyan menü hogy manager roster/player roles, és azon belül ha a játkosokra nyomogatsz megtudod nézni a moráljukat!
Persze ha beállítottad, hogy változzon, s befolyásolja, hogy mennyit játszanak!
Kizárt dolognak tartom, hogy mindenki elégedett legyen, mert én akárhányszor elkezdek egy újat, kapásból Nate pattog, hogy több perc kell neki, +Shaq is!
A dízelt (shaq) én centerben játszatom!Bár ha ss-t kezdek általában elcserélem!
Vicces nagyon a a papa dobómozdulata!Meg büntetőt dobni vele egy rémálom!
De blokkolni tud!Múltkor mondjuk nem vele, de egy másik monstrummal (Ming) úgy leütöttem egy betörésnél Igoudala-t hogy 6 hónapos sérülése lett :lol:
Azigen :D
Én nem nagyon tudok büntetőt dobni de néha összejön.. :D
Egyébként nincs támadóidő szóval bármeddig lehet nálam a labda.. Ezt vissza tudnám csinálni? Mert így nem olyan élethű. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.17. 21:08:45

MessiFan írta:Nekem egyenlőre elég csak ez a patch :D
Egyébként nálam mindenki szokott játszani szóval remélem nem lesz hiszti.
Thundernak hívja a kommentátor a játékosom... :D

Te S.O'neil-t milyen gyakran játszatod és hol? Mert én ugyebár Centerbe és Garnett helyén néha. Nagyokat lehet blokkolni vele és mivel 147 kiló így elég nehéz felborítani.. :D
Van egy olyan menü hogy manager roster/player roles, és azon belül ha a játkosokra nyomogatsz megtudod nézni a moráljukat!
Persze ha beállítottad, hogy változzon, s befolyásolja, hogy mennyit játszanak!
Kizárt dolognak tartom, hogy mindenki elégedett legyen, mert én akárhányszor elkezdek egy újat, kapásból Nate pattog, hogy több perc kell neki, +Shaq is!
A dízelt (shaq) én centerben játszatom!Bár ha ss-t kezdek általában elcserélem!
Vicces nagyon a a papa dobómozdulata!Meg büntetőt dobni vele egy rémálom!
De blokkolni tud!Múltkor mondjuk nem vele, de egy másik monstrummal (Ming) úgy leütöttem egy betörésnél Igoudala-t hogy 6 hónapos sérülése lett :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.17. 21:00:19

Nekem egyenlőre elég csak ez a patch :D
Egyébként nálam mindenki szokott játszani szóval remélem nem lesz hiszti.
Thundernak hívja a kommentátor a játékosom... :D

Te S.O'neil-t milyen gyakran játszatod és hol? Mert én ugyebár Centerbe és Garnett helyén néha. Nagyokat lehet blokkolni vele és mivel 147 kiló így elég nehéz felborítani.. :D

Szerk: Végre egy játék ami lefoglal. 30 perces 1 meccs és mindet élvezem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.17. 20:55:28

MessiFan írta:Belinkelnéd nekem a patchet?
http://www.fileserve.com/file/Y9NXycr/N ... FLTDOX.rar

kicsomagol, telepít, alkönyvtár fájl bemásol!!
ha patcheket akarsz a játékhozakkor:
http://downloads.moddingway.com/game/67.html
itt rengeteg anyag fent van, arcok, pályák +mezek, + csapatok, rengeteg dolog
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.17. 20:49:55

Belinkelnéd nekem a patchet? NBAhungaryról meg az összes hungary-s szarról én soha az életben nem töltök le többet semmit. :D
Engem valamiért ez tesz boldoggá, hogy a 41-es mezszámban szereplő Kozma (Tibor) 41 pontot dob... :D
2 meccs után kinőttem a Rookie szintet szal jöhet a következő.

Szerintem hétvégén le tudjuk játszani de nem biztos kedves Balu!:D

Ja és igen. GO CELTICS! És éljen Doc Rivers!:D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.17. 20:39:32

MessiFan írta:PC-n játszok nem eredeti játékkal :D
Akkor ez a cetli arra jó hogy majd ifiket vehessek?
Simán megcsináltam magamat a celticsbe mint pl a fifába is megtudod.
Garnett nálam nem az igazi. Inkább magamat játszatom... :D
A párbajba benne vagyok bár te ripityára fogsz verni.. :D

Amúgy szerintem tegezzük egymás. Tibi :D
Hát akkor Kedves Tibor :lol:
bocs de ezt muszáj:
http://www.youtube.com/watch?v=QbEDwK7UqcY
Na szóval val akkor a create player-ben rakod be magad, én soha nem használtam, de rémlik, hogy van ilyen funkció!
Szedd majd le az 1.01 patchet ha még nem tetted volna, mert sok javítás van benne!Ez így eszembe jutott :lol:
A ripityára verés, meg nem hiszem, de tetszik, az "esélytelenek nyugalmával lépünk pályára" szöveg :lol:
Drafton "ifiket" tudsz venni igen, s azért jó, mert gyorsan fejlődnek és olcsók, s nem nyafognak, hogy mennyi a játékpercük!
Én múltkor olyan playat húztam be 1 kör 3ik választottként, hogy PO-ra felment 92-re az overralja, s áthúztam vele Bosht!Majdnem leszakadt a gyűrű :lol: Ráadásul sok spéci zsákot is tud!
Ja és amúgy polgári nevem Balázs :lol:
Lets Go CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.17. 20:36:36

Lionel85 írta:
Messithebest írta: Nem egész véletlen Nevillet akartad kivenni a csapatodból? Nekem akkor állt le,szóval őt ne vedd ki,ha ez a gond.
Nekem is ilyenkor lépett ki, illetve más segítő kiválasztásánál is. Szerintem Neville-lel nyugodtan végig lehet tolni a játékot.
Már sokszor töröltem a mentésemet, és úgy vettem észre, hogy akkor lép ki ha talál mentést. Legutóbb el sem jutottam a csapattárs választásig. De így sem jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrentkiller 2011.02.17. 20:41:34-kor.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.17. 20:26:54

Messithebest írta:
torrentkiller írta:Halee

Olyan problémám van, hogy újra elővettem a carbont. El is jutottam kb 20 %-ig. De mikor megint el akartam indítani, a sikeres betöltés képernyő után "hibát észlel ezért leáll" c. cucc fogad. Ha kiveszem a mentés fájlt, és mindig új karriert kezdek akkor továbbmegy, de annak ugy sok értelme nincs.
Próbáltam új crackot is szerezni hozzá, azzal sem lett jobb. Újra is telepítettem a gémet. de így se.

Szívesen venném ha valakinek lenne ötlete.
Nem egész véletlen Nevillet akartad kivenni a csapatodból? Nekem akkor állt le,szóval őt ne vedd ki,ha ez a gond.
Nekem is ilyenkor lépett ki, illetve más segítő kiválasztásánál is. Szerintem Neville-lel nyugodtan végig lehet tolni a játékot.
Kép
Kép
Kép
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.17. 20:26:52

Bob_Marley írta:
P_e-d_r-o írta:srácok vki lécci dobjon egy linekt hogy honnan tudnám leszedni asz Nba2k11-et pls!előre is köszi!
Pedro testvér küldtem már neked p.ü-t de nem válaszoltál :lol:

pffffffff :oops: :oops: :oops: sorry,de nem néztem :lol: de mostmár visszairtam :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.17. 20:21:37

PC-n játszok nem eredeti játékkal :D
Akkor ez a cetli arra jó hogy majd ifiket vehessek?
Simán megcsináltam magamat a celticsbe mint pl a fifába is megtudod.
Garnett nálam nem az igazi. Inkább magamat játszatom... :D
A párbajba benne vagyok bár te ripityára fogsz verni.. :D

Amúgy szerintem tegezzük egymás. Tibi :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.17. 19:39:53

MessiFan írta:82-t választottam és rögtön az első meccsemen a miami heat-et vertem meg 82-92 arányban. Lebron és Wade egyszerűen megállíthatatlanok.
draft cetli mi akarna lenni?:D
Én még a meccs előtt elcseréltem már nem is tudom kicsodát Biby-re mert ő az egyik kedvencem. :D

Egyébként mivel a 2003-ban is megcsináltam magam ezért itt is beraktam magam a Celticsbe és rögtön 24 pontot dobtam.... :D
Tudom hogy nem realisztikus de ha már a valóságban nem lehetek ott.. :D

Rondo nélkül nem tudom hol lennék mert ő a legjobb meg Allen.
dratcetli a következő évben az újoncok közül választhatsz!Ofseasonben meg tudsz akár a cetlikkel is cserélgetni, hogy jobb drafthelyekhez juss!
Megcsináltasd magad????
Na ez még nekem is új :lol: Myplayer módra gondolsz, vagy hogy?????
Rondo meg tényleg nagyon durva, én is imádok vele crossoverezni, meg fake passnál el lehet reptetni a centereket!
Allen meg csak lazán, én KG-vel is aprítok ám, őt is használgasd, mert középtempókat irgalmatlanul besüti, meg pozicióban is verhetetlen!
Sajna most halt be az xbox így nem tok játszani, pedig most nagyon bennem lenne a bugi :cry: Gondolkozok, hogy most PC-n játsszak egyet, de a tegnapi Celticset is meg kellene nézni + még skypolnom is kellene!
Az élet nehézségei :lol:
De majd messifan jövő héten valamikor kihívnálak egy párharcra!
Vagy akár hétvégén majd PC-n!
Te xbox, vagy Pc-n játszol amúgy?
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése