Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 17:22:07

Most kezdtem el Marseille-jel a 4. szezonomat.
Kezdő: Madanda - Richards, M'bia, Ranocchia, Taiwo - Lucho, Moussa Sisokko, Rakitic - Ben Arfa, Gignac, Neymar

Keretből most elkezdtem az olyan játékosokat kiszortírozni, akik nem valódiak és csak olyanokat igazolok, akik tényleg léteznek. Hiába van egy 17évesen 83s játékos a piacon inkább megveszem az idősebet és gyengébbet, mert ő tényleg létezik :D
2 játékosom van, aki kitalált, egyik 24 évesen 86os csatár, őt valószínű eladom, de csak azért mert (kivételesen megszegve a aszabályomat) van egy 20 éves 86os kitalált csatár. Ha összejön télen az üzlet, az lesz benne a jó, h megveszem azt a csatárt 4m ért, az enyémet ,eg 20+ millió fölött adom el. Mellesleg annak ajátékosnak még a tulajdonsága is jobbak egy kicsivel :D
Ha idény végén nem tudok elmenni, egy angol, olasz, német v spanyol csapatba, akikkel szívesen lennék elkzdek egy új menedzsert a Barcával :D
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.05.04. 17:07:50

Srácok, Villa hanyadik szezonban vonul vissza?
Valamint ha egy játékossal olyan szerződésem van, hogy a végén visszavonul, akkor az utolsó előtti évében el lehet még adni? Volt már valakinek ilyesmi tapasztalata?
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.03. 20:10:50

adam_1519 írta:olyan kérdésem lenne h barátommal akarunk játszani hamachin keresztül fifa11ben de nem akar működni , egyáltalán lehet ?
és ha igen akkor h lehet megoldani?
mi előbbi választ várok mert még a Clásico előtt szeretnénk tolni egyet :)
ma estére meg Visca el Barca! :)
Toltsd le a Gamerangert. :wink:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2011.05.03. 20:03:25

olyan kérdésem lenne h barátommal akarunk játszani hamachin keresztül fifa11ben de nem akar működni , egyáltalán lehet ?
és ha igen akkor h lehet megoldani?
mi előbbi választ várok mert még a Clásico előtt szeretnénk tolni egyet :)
ma estére meg Visca el Barca! :)
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.22. 11:00:07

messideco írta:Én még mindig a Fifa07-en tolom :) Jelenleg a Schalke 04 csapatával. Első évemben megnyertem az Uefa-kupát, bajnokságot és a kupát is.
Kezdőt nem írok, szerintem senkit nem ismerek. Annyit elárulok, hogy nincsenek 90+-os játékosok, kivétel Özil és Alex.
Következő csapatom valamelyik skandináv lesz, esetleg benelux :) (Barca :arrow: Juventus :arrow: MU :arrow: Schalke)
én is mostanában FIFA 07el játszok többet :D menedzser módban Barcával tolom. Egy ilyen felállással:
------------------Valdes------------------
Oleguer-----Puyol------Thuram------Gio
--------------------Viera-------------------
----------Xavi------------------------------
----------------------------Iniesta---------
-----Messi---------R9--------------R10---

cserék: Marquez,Zambrotta,Syvinho,Deco,Giuly,Saviola,Eto'o
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.22. 10:16:06

Messithebest írta: Bocs, de a ManCity egyáltalán nem a kedvenc csapatom :D
Nem is értem miért :lol: 10mrd. Euroval kezdesz, és ez csak nő, ha a képzeletbeli olajárfolyam nő. Na meg ott van Balotelli 8) Egyébként csak mondtam, hogy az Én kedvenc csapataimba nem nyúlnák bele.
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.22. 10:04:07

L.Messi 10 írta:
Messithebest írta:
faithnomore írta:Messithebest!
....
Értem, de most ha van rá lé, akkor miért ne?

Szerintem ti sem azon vagytok, hogy a legrosszabb játékosokból álló csapatot állítsátok össze, és azzal próbáljatok nyerni.
Én letörném a saját kezem, ha belenyúlnák a kedvenc csapatomba :D Volt már a Juventussal és a Barcelonaval is 2020as szezonom, és egyiknél sem igazoltam, csak az ifikre építettem, és mindegyik csapatnál 4,5-5 csillagom volt, + profin 6 kupa minden évben.
Bocs, de a ManCity egyáltalán nem a kedvenc csapatom :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.22. 10:01:57

daffy írta:
L.Messi 10 írta:
Én letörném a saját kezem, ha belenyúlnák a kedvenc csapatomba :D
kénytelen vagyok belenyúlni a real keretébe,hogy legalább virtuálisan megfelelő játékosok alkossák a keretet :)
:lol: Az önkritika egy jó tulajdonság :D Egyébként aki kihívást szeretne, és nem igazolgat el évenként, kezdjen egy bajnokságot az angol IV. osztályban. Van a bajnokság, az FA kupa, és még 1-2 "ligakupa" szerűség. Nagyon jó.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.22. 09:58:46

L.Messi 10 írta:
Én letörném a saját kezem, ha belenyúlnák a kedvenc csapatomba :D
kénytelen vagyok belenyúlni a real keretébe,hogy legalább virtuálisan megfelelő játékosok alkossák a keretet :)
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.22. 09:54:44

Messithebest írta:
faithnomore írta:Messithebest!
....
Értem, de most ha van rá lé, akkor miért ne?

Szerintem ti sem azon vagytok, hogy a legrosszabb játékosokból álló csapatot állítsátok össze, és azzal próbáljatok nyerni.
Én letörném a saját kezem, ha belenyúlnák a kedvenc csapatomba :D Volt már a Juventussal és a Barcelonaval is 2020as szezonom, és egyiknél sem igazoltam, csak az ifikre építettem, és mindegyik csapatnál 4,5-5 csillagom volt, + profin 6 kupa minden évben.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.22. 09:52:22

messideco írta: Miután befejeztem ezt a menedzser karriert kezdek egy újat egy angol alsóosztályos csapattal, és fel szeretném virágoztatni :)
Northampton 8) IV. Osztályú, mindig velük tolom. Az a legjobb amikor 2. évben feljutsz, és mivel megnyered az FA-t, már EL-be tolod, mint III. Osztályú csapat :lol:
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.22. 09:44:11

faithnomore írta:Messithebest!
....
Értem, de most ha van rá lé, akkor miért ne?

Szerintem ti sem azon vagytok, hogy a legrosszabb játékosokból álló csapatot állítsátok össze, és azzal próbáljatok nyerni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.22. 09:40:53

A Schalke-vel végeztem, már 2015-ben járok :)
Svédországban, a Malmö csapatához szerződtem, jelenleg 2 és fél *-os. Célom minél erősebb csapat kialakítása.
Miután befejeztem ezt a menedzser karriert kezdek egy újat egy angol alsóosztályos csapattal, és fel szeretném virágoztatni :)
"And my heart will leave you never."
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.04.21. 23:11:58

A fizetési keret majd a következő szezon elején fog nőni :D

Amúgy én a Barcával tolom, 2016-ban járok.

Legjobb igazolások:
David Silva - simán alapember lenne ha Xavi visszavonulna. Ha Xavi fáradt vagy sérült mindig helyette játszatom, perfekt a srác.
Anderson - Ő is lehetne alapember ha Ini visszavonul vagy éppen sérült.
Keirrison - 84-es körüli, de eszméletlen jó vele játszani, első szezonjában amit nálam töltött ő lett a gólkirály (Verte Messit :shock: )
Fábio Coentrao - Mivel Abidal visszavonult, így alapember lett
Martin Cáceres - 82-es, ha Puyol nem tud játszani, nyugodt szívvel teszem a kezdőbe, valószínűleg ő lesz az utódja.
Sergio kun Agüero - Kiszorította Pedrot a kezdőből, nagyon profi a csávó (csak szegény Pedrot sajnálom mert egyik kedvencem :D )
Afellay - Elég jó, de max cserének tartom, alapember nem nagyon lesz belőle, de egy kisebb csapatban húzóember is lehet.
Rafael - Coentrao vagy Dani Alves cseréje, elég jó mindkét oldalon, viszonylag olcsó volt (12 milla)
Fabregas - Kíváncsiságból megvettem, de nem egy nagy eresztés, lazább meccsen elfér, de szívesebben látom helyette Silvát vagy Andersont. 50 milla volt, nem érte meg.
Édinson Cavani - Ő sem egy brutál, kisebb csapatba jó lehet.

Kb ennyit igazoltam ami számít valamit, van pár fiatal tehetségem is: Kimura, Soma, L. DiMaría, Juan, Haedo Valdez, Falcao, Nilmar, Bruno Alves, Palop...

Mindegyik ifi 85-90 között van, de velük nem nagyon szeretek játszani, max Bruno Alves (kh) és Palop(kap) szoktak lehetőséget kapni, a többiek csak akkor ha nincs más lehetőség.

Kezdő 11: (zárójelben a cserék)

-------------Valdes--------------
Alves(Maxwell)----Piqué(BrunoAlves)----Puyol(Cáceres)--Coentrao(Rafael)
----------------Busquets---------
--Xavi(Silva)--------Iniesta(Anderson)
---Messi(Pedro)--Agüero(Keirrison)---Villa(Krkic)
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.04.21. 21:58:47

Messithebest!

szerintem arra akart kilyukadni hogy így nem valami izgalmas a játék hogy összevásárolod a legjobb játékosokat és úgy játszol

én is egyetértek, portsmouth-al tolom, kb 2015-ben vagyok és eddig nyertem egy bajnoki címet meg egy FA kupát (BL-ben egy vesztett döntőm van) mert kezdetek óta legendáson nyomom és most csak max 85-ös játékosaim vannak, a legtöbbjük 80-as

így sokkal érdekesebb nekem a játék, van benne kihívás

egy dolgot sajnálok benne és ez nem tetszik, hogy a fizetési keret akármit csinálok mindig veszettül alacsony és ha jönnek az eredmények akkor sem változik semmi és nem tudok komolyabb játékost venni
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 21:22:05

Én még mindig a Fifa07-en tolom :) Jelenleg a Schalke 04 csapatával. Első évemben megnyertem az Uefa-kupát, bajnokságot és a kupát is.
Kezdőt nem írok, szerintem senkit nem ismerek. Annyit elárulok, hogy nincsenek 90+-os játékosok, kivétel Özil és Alex.
Következő csapatom valamelyik skandináv lesz, esetleg benelux :) (Barca :arrow: Juventus :arrow: MU :arrow: Schalke)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.21. 20:50:27

Fernando írta:
Messithebest írta:Hosszú idő után ismét elővettem a fifát. Találtam egy manager módot, gondoltam folytatom. Nem is rossz: 2015-16ban vagyok a City a csapatom.

Kezdő:
De Gea
Van Der Wiel-Piqué-Kompany-Coentrao
Y. Touré
Fabregas-Özil
CR7-Balotelli-Pato

Ugye hogy nem rossz? :twisted: :P
És ezt évezed is? Ennek mi értelme? Én pl azt se tudom melyik csapattal vagy ezalapján.
Ja. De írtam h a Cityvel vagyok....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2011.04.21. 20:38:30

Fernando írta: Keirrisonra gondolsz? A Barca játékosa, csak kölcsön van adva.
amúgy most járt le a 3 hónapos kölcsönszerződése és szúrt egy mesterhármast az első meccsen :D nem volt kérdés hogy marad
Kép
Kép
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2011.04.21. 20:36:14

:D reméltem hogy errről nem kell felvilágosítani itt senkit
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.21. 20:34:20

Messiaskii írta:srácok legyetek rám büszkék, (playstation 3 , fifa 11)
minden meccsen a Barcelonával vagyok akármilyen gyengén is lett megcsinálva idén .. : /
minden meccsen minimum a 60% labdabirtoklás
az ellenfeleim csak kontrákra építenek
min. 90% os pontossággal passzolok
és a 169 centis messivel fejelek gólokat :D
ámen
(tehetségnek ajánlom megvenni muniain-t vagy keirissont ! )
Keirrisonra gondolsz? A Barca játékosa, csak kölcsön van adva.

Szerk.: A jelenlegi kezdőm:

De Gea,- Beck, Westermann, Alex Silva, Jansen,- Jarolím, Gebhart, Elía, Trochowski,- Neymar, Bobadilla

Cserék: Hesl,- Diekmeier, Badstuber, Prödl, Aogo,- Kacar, Ganso, Schürrle, Tiffert,- Guerrero, Berg

Két új ember az előző szezonhoz képest. Prödl a Dortumundból, cserének egészen jó, sőt ahhoz képest sokat is játszatom, mert szögletnél hasznos. A másik a kiöregedő Demel helyett jött Beck a Hoffenheimtől. Nálam most 24-25 éves talán és 80-as szintű. Egész jó. Mostmár szeretnék azért elmenni egy másik bajnokságba, de nem nagyon hívnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.04.21. 20:40:40-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2011.04.21. 20:32:03

srácok legyetek rám büszkék, (playstation 3 , fifa 11)
minden meccsen a Barcelonával vagyok akármilyen gyengén is lett megcsinálva idén .. : /
minden meccsen minimum a 60% labdabirtoklás
az ellenfeleim csak kontrákra építenek
min. 90% os pontossággal passzolok
és a 169 centis messivel fejelek gólokat :D
ámen
(tehetségnek ajánlom megvenni muniain-t vagy keirissont ! )
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.04.21. 20:31:34

Messithebest írta:Hosszú idő után ismét elővettem a fifát. Találtam egy manager módot, gondoltam folytatom. Nem is rossz: 2015-16ban vagyok a City a csapatom.

Kezdő:
De Gea
Van Der Wiel-Piqué-Kompany-Coentrao
Y. Touré
Fabregas-Özil
CR7-Balotelli-Pato

Ugye hogy nem rossz? :twisted: :P
És ezt évezed is? Ennek mi értelme? Én pl azt se tudom melyik csapattal vagy ezalapján.

Hamburggal 5. szezonom tolom, nem nagyon hív más csapat, a Bayernen és a Leverkusenen kívül. Ez miért van? Nem szimuláltam 1 meccset se, csak a barátságosokat.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.21. 20:23:33

Hosszú idő után ismét elővettem a fifát. Találtam egy manager módot, gondoltam folytatom. Nem is rossz: 2015-16ban vagyok a City a csapatom.

Kezdő:
De Gea
Van Der Wiel-Piqué-Kompany-Coentrao
Y. Touré
Fabregas-Özil
CR7-Balotelli-Pato

Ugye hogy nem rossz? :twisted: :P
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.16. 09:47:13

Messidona10 írta:
Messi-Ini írta:hali!szeretnék kezdeni egy új menedzsert,amit ki is akasztanék,úgy tervezem h elindulok egy max 4 csillagos csapattal egy top bajnokságban,megpróbálom felvinni a csúcsra,utána jöhet egy kicsit erősebb csapat,és az utolsó 4-5 évemben meg mennék a Barcához,mert hát hol máshol fejeznm be mint szeretett csapatomnál :D :D :D
csal egy gondom van,nem tudom eldönteni hogy melyik csapattal induljak el :lol: ebben szeretnék tanácsot kérni,az alényeg h top bajnokságban legyen,lehetőleg legyen saját stadionja,tehát ne azok közül kelljen választanom amiket betett az Ea,mert azok sztem gagyik :D :D :D
köszi a segítséget előre is :D :D :D :lol: :lol: :lol: :oops:
Nincs stadionjuk, de én akkor is az Athletic Bilbaot javasolnám. Remek keretük van, sok fiatal játékossal.
Biztonsági mentést mindenképpen készíts időnként!
Nah rájuk nem is gondoltam,de most hgy mondod,kimondottan szimpatikusak :) Asszem ki is próbálom magam velük!!!Köszi a tippet! :) :wink: :!:
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.04.15. 16:21:27

Egyszerűen képtelen vagyok frissíteni a téli átigazolásokat. Feltelepítem a patch-et de semmi. Van akinek sikerült? Hogy kell helyesen csinálni?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése